.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

11 Mayıs 2018 Cuma

IRAN'A KARŞI SAVAŞ

İran'ın temel politikası tarih boyunca fars yayılmacılığı olarak Pers imparatorluğunu canlandırmak olmustur. İran islam devrimi pekçok kimsede İran'ın artık ümmeti önceleyen İslami bir siyasete yöneldiği izlenimini uyandırmışsa da İran tekrar kadim kodlarına dönmüştür.
İran şiilerin yaşadığı butun coğrafyalar ile yakından ilgilenmektedir. Şii politikası öyle bir raddeye gelmiştir ki İran bugün kendisini 5 ülkeye yayılmış olarak tanımlamaktadır. İran, Irak, Suriye, Lübnan ve Yemen...
Bu durum Arapları endişeye sevk etmiş ve denize düşen yılana sarılır kabilinden çareler aramaya başlamışlardır. Iran'ı durdurabilmek için ABD ve Israile yanaşmışlardır.
Arapların bir diğer endişesi de Türkiye'ye karşıdır. Eski Osmanlı devletinin canlanma endişesi ile yine aynı sekilde kendilerince Türkiyeyi durdurmak için PKK ve diğer bölücü örgütleri desteklemektedir. Türkiyenin Fırat Kalkanı ve Afrin operasyonlarını da Türkiye Suriyenin toprak bütünlüğüne saygılı olduğunu açıkça ilan etmesine rağmen bu operasyonları işgal olarak nitelemektedirler. Arap ulkeleri ABD, Rusya ve diğer batı ülke askerlerinin varlığı ve işgali karşısında ise suskun kalmaktadırlar.
Israil iki gündür Suriyedeki İran ve rejim güçlerine ait hedefleri bombardıman etmeye başlamıştır. Yani iki gündür fiili bir savaş başlamıştır. Bu savaşın hızla yayılma ihtimali mevcuttur. Gaybi kaynaklarda Israilin Şam üzerine yürüyeceği belirtilmistir. Iran'ın Hürmüz boğazına saldıracağı ve büyük bir savaşın ortaya çıkacağı söylenmiştir.  Bu durum hızla başta ABD olmak üzere batı ile Rusyanın karşı karşıya gelmesine yol açacaktır.
Türkiyedeki erken secimleri de bu bağlamda alınan bir tedbir olarak okuyoruz. Taraflar bellidir. Türkiyenin beka savaşında herkes tarafını belli etmektedir.
Batı, Iran'daki savaşta Azerileri ayaklandıracaktır. İran kuzey ve güney olmak üzere ikiye bölünecektir. Bu savaşta Türkiyenin durumu kritik bir konumda olacaktır. Türkiye icindeki batı yanlısı güçlerle milli güçler arasındaki çatışmaların seyrine göre yönünü tayin edecektir. Bu durumu yansıtan bir çok gaybi haberi meraklıları blogdan araştırabilir.
İslam alemi hızla Bediüzzaman'ın ifadesiyle kendi zamanına kıyasen "bundan bir asır sonraki zulümat"ın içine girmektedir.

44 yorum:

 1. İsrail'de düzenlenen Herzliya konferansında konuşan İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman Mesihin yakın bir tarihte gelmesini beklediklerini soyledi. (Milli Gazete)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mesih gelsin bizde istiyoruz o zaman bakalım ne yapacaklar. Sevgili peygamberimize s.a.v yaptıkları gibi red mi edecekler yoksa öldürmeye mi kalkacaklar, yoksa imana mı gelecekler hep beraber göreceğiz inşallah.

   Sil
 2. hadis var katili katlolunmakla müjdele diye....
  bu iran ebu azrail haşdii şabii lübnan hizbullahı gibi katil sürüleri ile baascı esed in yanında la ilahe illallah diyen müslümanları katlettiler ırz ve namuslarını kirlettiler mallarını yağmaladılar...rusun desteğini alıp bizede diş lerini gösterdiler...... şimdi o dişleri kırılacak o öldülen kirletilen masumların arza çıkan ahları karşılık bulacak iran devleti dehşetli bir darbe yiyecek her nekadar amarikan 5 filosunun ve suud donanması körfeze batsada israil füzeler yesede sonuç pek değişmeyecek
  iranın vurulmasına rusun bir şey diyeceğini sanmıyorum çünkü trump gözünü kararttı kuzey kore ile anlaştı rusun 160 milyon nufusu 3 trilyon dolar gsmh si var arazisinim %60 ı tarıma musait değil natonun ise 1 milyar nufusu 40 trilyon gsmh si var rus iranı feda eder çaresi yok
  ....iranın parçalanması söz konusu olacak inşallah devletimiz tebriz mehabad makü gibi güney azeri topraklarının kürtler tarafından işgal edilip bir ucu hazarda bir ucu akdenizde bir kürt devletinin kuruluşuna engel olur....

  tabii hükümet içinde seçime kadar bir darbe bir kalkışma daha yapılmassa
  bir kısım insanlar doların durması abd nin bizi affetmesi(sözde) için erdoğan gitmeli diyorlar
  erdoğanın gitmesi onların bizimle ilgili planlarının iptalini değil tacilen uygulamalarına sebeb olur çünkü bu devletin kapasitesini gördüler
  erdoğan bir olağanüstülük olmassa ilk turda seçilecek
  o durumda fetö ne demişti
  "Haçlının ülkenizi işgal etmesi, çok tehlikeli değildir; çünkü sizin ve onların arasında kırmızı çizgiler vardır. Bir kere onlar, sizin kadınlarınıza kızlarınıza ilişmezler, mâbedinize ilişmezler; ilişmemiş Haçlılar."
  bu lafın edilmesinin sebebi fetö ekibinin başı çektiği cephe bu seçimde istedikleri sonucu alamazlarsa planlarını bize ele veriyor.. seçimden uygun bir sonuç alamazlarsa anadolunun gavur tarafından işgalinin arzu ve planından haber veren düşüncedir bu söz
  şu seçimde mukadder sonuç olan alt olmaları yenilmeleri halinde türkiye ye abd ve batı eliyle zarrap mahkemesi sonucunu lobileriyle etkileyip bu ülkeye ceza kestirip devletin uçaklarına gemilerine varlıklarına gavur marifeti ile limanlarda haciz konmak isteyecekler ülkenin itibarının sıfırlanması için çalışacaklar
  o da olmazsa suriyedeki ırakdaki gavurun namlusuna güvenecekler..ve gavur kendilerine neyi verirse ne kadar toprak takdir ederse onu onların adına bir vali gibi yönetmek isteyecekler.

  YanıtlaSil
 3. ben azerilerin iran devletine karşı ayaklanacağını sanmıyorum
  iran bugün şii olduysa şah ismail ve dedeleri sebebdir bunlarda türktür
  bunlarda mezhep taassubu milliyetin önündedir
  kürtler ve hazar kenarındaki bazı türkmen ler belki ayaklanır ama güney azerbaycan ayaklanmaz sanmıyorum

  YanıtlaSil
 4. İsrail'de düzenlenen Herzliya konferansında konuşan İsrail Savunma Bakanı Avigdor Liberman Mesihin yakın bir tarihte gelmesini beklediklerini soyledi. (Milli Gazete)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu doğrudur. Hem de binlerce yıl önce Beni İsrail kohenleri tarafından haber verilmiştir. Yalnız bir eksiği var. O rivayet nesilden nesile aktarılırken mana kaybına uğramış. Menfi mana müsbete dönüşmüş. Yahudi heayaline göre yontulmuş. Nasıl Mesih'i ilk gelişinde, Davud Aleyhisselam gibi eli kılıçlı dünyevi gücü olan bir Peygamber bekledilerse ve Hz. İsa'ya (as) inanmadılar ahir zamanda da öyle olacak. Yani bizimkilerin Mehdi beklediği gibi. Beklenenler gelir ama Duhan'dan ve gafletten görülemezler.

   O rivayetin özü doğrudur. Mesih nüzul edince İsrail devleti kurulacak. Onlar bu ihbarı ve rivayeti aşağılık emelleri için müsbet manada aldılar ve beklediler. Devlet kuruldu ama Mesihleri ortada yok. Mesih gelmemiş olsaydı onlar devlet kurabilir miydi? Oysa kohenler onların Deccali çıkarıp ortalığı fitneye boğunca Mesih'in o fitneye karşı geldiği sırada devlet kuracaklarını haber veriyorlar. Az bilinen bir şey nüzul bir kerede olmaz. Bölüm bölüm kısım kısım. Ve Mesih öyle yapar. Onların gözü perdelendiği ve beyinleri dumanlandığı için anlayamazlar. Bizim Mehdi avcıları gibi.

   İşin bir başka tarafı bu haber Hıristiyan Avangelistleri tavlamaya yönelik. Mesih gelecek numarasiyle kendilerini hizmet ettiriyorlar. Salakların bilmedikleri bir şey var. O Mesih nüzul etti. Ve cemaati işbaşında. Onların altını oyacak planı uygulama çabasındalar. Yani dünyayı Deccal fitnesine boğan Yahudileri cezalandırmak ve dünyaya sulhu ikame için harıl harıl çalışıyorlar. İhtiras ve hırslara göre Mehdi ve Mesih’in gelmeyeceğini çok kimse bilmez.

   Yahudilere zillet ve meskenet cezasının yeniden gelmesi fitneleri zamanımızda olduğu gibi zirve yapınca. İsrail fitneleri ile 4 nala yok olmaya gidiyor da haberleri yok. Çoğa ama büyük çoğu gitti çok az ama çok az kaldı. Onların sonu çok yakın.

   Sil
  2. Bugün Yeni Akitte Abdurrahman Dilipak yazıyor. Israilde siyonistler mabedin inşaası ile Yehuda krallığının ihya edileceğini düşünürken karşıt görüşte olan musevilerin de bunu Israilin sonu olacağını öngörmektedir.

   Sil
 5. Bunların beklediği mesih zaten deccal olacak. Adamların bütün planları deccalı kürsüye çıkarmak. Yeni dünya düzeni dedikleri olay zaten deccaliyete hizmet.
  Bunlar deccalı mesih,
  Hz. Mehdiyi deccal ve Hz. İsa’yı da yalancı peygamber ilan edecekler.
  Allah sonumuzu hayr eylesin.
  Sonuçta Zafer islamındır.

  YanıtlaSil
 6. Nida geliyor mu ramazanda arkadaslar

  YanıtlaSil
 7. Önce II. Mehdi'nin öncü Mehdisi el-Mansuru'l-Yemani (askeri kral Talut)nin gelmesi gibi

  II. Süfyan Feto'nun da askeri başı gelecek.


  1. Süfyani Feto ramazan 1440tan önce kanserden gidecek. Yerine 2. Süfyani (askeri Calut) gelecek.


  https://yeniakit.com.tr/haber/feto-elebasi-gulen-kahrindan-kanser-oldu-447060.html


  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133561&hid=798


  عَنْ أَرْطَاةَ ، قَالَ : " فِي زَمَانِ السُّفْيَانِيِّ الثَّانِي الْمُشَوَّهِ الْخَلْقِ هَدَّةٌ بِالشَّامِ حَتَّى يَظُنَّ كُلُّ قَوْمٍ أَنَّهُ خَرَابُ مَا يَلِيهِمْ "
  Ertât bin al-Munzir dedi ki Şâm bölgesinde 2. Süfyânî zamanında bir heddet (ses) duyulacaktır. İnsanlar, gelen sesin komşu ülkelerden gelen bir harâb (yıkım) sesi olduğunu düşünecekler.

  (Na‘im bin Hammad, el-Fiten ve’l-melâhim kitabı)

  http://www.gaybihadisler.com/2013/10/ramazan-ayndaki-nida-ses_8.html

   ÇÖZÜM

  Şâm : (sol) (Şâm-ı kübrâ´) TR

  1. Süfy : (Yezîd) II. Süfyânü’d-deccâl (‘al) Feto

  2. Süfy : (Yezîd)

  heddet : 15. 09. 1440 (20. 05. 2019) pt
  heddet : 20. 09. 1440 (25. 05. 2019) ct

  harâb : (Yesrib’in harâbı)

   Yorum  عَنْ أَرْطَاةَ ، قَالَ : " فِي زَمَانِ السُّفْيَانِيِّ الثَّانِي الْمُشَوَّهِ الْخَلْقِ هَدَّةٌ بِالشَّامِ حَتَّى يَظُنَّ كُلُّ قَوْمٍ أَنَّهُ خَرَابُ مَا يَلِيهِمْ "
  Ertât bin el Munzir dedi ki: Fiziksel olarak çirkin olan 2. Süfyânî zamanında Şâm bölgesinde güçlü ve dehşet verici bir heddet (ses) meydana gelecektir. Bunu duyanlar gelen sesin komşu bölgelerden geldiğini düşüneceklerdir.

  (Na‘im bin Hammad, el-Fiten ve’l-melâhim)

  http://www.gaybihadisler.com/2014/01/hicri-aylara-gore-hadiseler_2227.html?showComment=1402830782976#c4260004601860838578

   ÇÖZÜM

  1. Süfy : (Yezîd) II. Süfyânü’d-deccâl (‘al) Feto
  2. Süfy : (Yezîd)

  Şâm : (sol) (Şâm-ı kübrâ´) TR

  heddet : 15. 09. 1440 (20. 05. 2019) pt
  heddet : 20. 09. 1440 (25. 05. 2019) ct

  harâb : (Yesrib’in harâbı)

   Yorum

  Bu hadîsteki contexti “harâb (yıkım)” kelimesinden yakalayabiliriz. Buna göre başka bir hadîste de “Yesrib’nin harâbı” diye geçer. Yani TRnin AB7 saldırısıyla helêk edilmesi!

  YanıtlaSil
 8. II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan (10 muharrem 1442) (29 ağustos 2020) Ct


  “O, 32 yaşında başarılı bir adam olarak ortaya çıkacak. Öyle ki bir grup insan ondan sırt çevirecek.”

  ğaybete çekilecektir. Sonra zuhûr ettiğinde 32 yaşındaki reşîd bir gençtir.

   Çözüm

  32 yaş : 01. 01. 1979 (tevellüd)
  32 yaş : 27. 02. 2011 (I. Mehdî resûl (‘as) Erbakan’ın vefâtıyla yerine i‘tibâriyle)


  Bu ordunun çıkışı ile Mehdî’ye seltanat (el-emr)ın teslîmi arasında 72 ay vardır.

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133561&hid=793

   ÇÖZÜM

  72 ay : 05. 08. 1434 (14. 06. 2013) C (Erbakan vakfı resmî kuruluş)
  72 ay : 17. 07. 1440 (24. 03. 2019) Pz (RP genel başkanı)
  72 ay : 05. 08. 1440 (10. 04. 2019) ç (Refêhyol icrââtlarına devâm)


  يَمْكُثُ الْمَهْدِيُّ فِيكُمْ تِسْعًا وَثَلاثِينَ سَنَةً ، "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133599&hid=1108

   Çözüm

  Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  39 yıl : 1439 sonuna kadr
  39 yıl : 17. 07. 1440 (24. 03. 2019) Pz (RP genel başkanı)
  39 yıl : 26. 09. 1440 (31. 05. 2019) C (13. cum adayı)
  39 yıl : 05. 11. 1440 (08. 07. 2019)


  يَخْرُجُ الْمَهْدِيُّ وَهُوَ ابْنُ أَرْبَعِينَ سَنَةً ، "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133595&hid=1052

   Çözüm

  Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  40 yaş : 01. 01. 1979 pt (tevellüd)
  40 yaş : 24. 03. 2019 Pz (RP genel başkanı)
  40 yaş : 10. 04. 2019 ç (Refêhyol icrââtlarına devâm)
  40 yaş : 31. 05. 2019 C (13. cum adayı)
  40 yaş : 08. 07. 2019


  Hicâz’dan gelip Şâm’da minbere oturduğunda 18 yaşında olacaktır.

  وَهُوَ ابْنُ ثَمَانِ عَشْرَةَ سَنَةً "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133595&hid=1057

   Çözüm

  Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  18 yaş : 2019 (seltanatın teslimi) (Beytü’l-Makdis’in i‘mârı) (bir halîfe görevden alınacak)
  18 yaş : 24. 03. 2019 Pz (RP genel başkanı)
  18 yaş : 10. 04. 2019 ç (Refêhyol icrââtlarına devâm)
  18 yaş : 31. 05. 2019 C (13. cum adayı)
  18 yaş : 08. 07. 2019


  “Kâim (‘as) tek yıllardan birinde zuhûr edecektir: 9, 1 , 3, 5.

   ÇÖZÜM

  Kâim : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  tek yıl : 26. 09. 1440 (31. 05. 2019) C cumhurbaşkanları ex, 13. cumhurbaşkanı adayı


  Quatrain 10,67

  Le tremblement si fort au mois de may,
  Saturne, Caper, Iupiter, Mercure au boeuf:
  Venus aussi, Cancer, Mars, en Nonnay,
  Tombera gresle lors plus grosse qu'vn oeuf.

  A very mighty trembling in the month of May,
  Saturn in Capricorn, Jupiter and Mercury in Taurus:
  Venus also, Cancer, Mars in Virgo,
  Hail will fall larger than an egg.

   ÇÖZÜM

  Mayısta büyük bir deprem olacakmış.

  http://findyourfate.com/astrology/ephemeris/ephemeris.html

  linkten tarandığında bunun mayıs 2018 ve mayıs 2019 olduğu anlaşılır:

  Mayısta

  2019 ihtimali linkten tarandığında

  Satürn oğlakta
  Merkür boğada olur.
  7 – 21 mayıs 2019 Jülyen
  20 mayıs – 3 haziran 2019 Gregorien

  Demek ki mayıstaki bu deprem beklenen büyük Ege veya İstanbul 1. veya 2. depremi oluyor.

  “Satürn oğlakta” ifadesinden daraltıp yakalıyoruz. Yoksa satürnün 30 yıllık döngüsünden dolayı bir sonraki ihtimal 30 yıl sonra demektir.

   Yorum

  Hadîslerde yıllar verilmiş aslında: 1400 küsürler ve 2000 küsürler şeklindedir.
  Biz de kullanırız zaten 1975 yılından 75 yılı diye bahsederiz mesela.
  Buna göre de Şam’ın yıldız etkisiyle helak olup işğale uğradığı ramazan ayının yılı 1440. Yaşanacak felaket de 20-24 ramazan 1440 arasında diye haber verilmiş.
  Buna göre de 25-29 mayıs 2019 yapar.
  Sonuçta hadîs de Nostradamus da uyumlu çıkıyor.

  YanıtlaSil
 9.  4. fitne (altun ma‘deninin zikri) 18 gün (veya yıl) sürer. Sonra açılır.

   O zemân Furât altundan bir dağı ortaya çıkarmış olur.

   Ümmet ona üşüşür. Bunun üzerine her 9dan 7si öldürülür.

   Çözüm

  18 yıl : 2018 sonuna kadr

  Furêt : Karadeniz-İstanbul boğazı-Marmara denizi-Çanakkale boğazı çıkışına kadrki su yolu

  altun : deprem tsunami işğal darbe –> iktidar

  Ümmet: (Feto - ‘Apo ve darbeci kafir arasında 1 yıl sürecek 3lü iç savaş!)

  üşüşür : 25. 07. 1440 (01. 04. 2019)
  üşüşür : 25. 07. 1441 (20. 03. 2020) C


  أَلَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصْحَابِ الْفِيلِ (1

   ÇÖZÜM

  Habeş : AB7

  Yemen : FR

  Fîl ash : FR

  Ebrehe : (topal bir adam) FR

  şeddeli 1440 (11 eylül 2018 – 30 ağustos 2019) –>

   Yorum

  AB7’nin mel‘anetlerini ve nihêî ‘âkıbetini mu‘cizâne haber verir.


  “Deccâl’in ‘ömrü 40 yıldır.” (hş)

   ÇÖZÜM

  Deccâl : ABD-Nato

  40 yıl : 1440 sonuna kadr ( – 30 ağustos 2019) –>

   Yorum


  Yemani
  Zuhûrdan 14 küsûr ay önce Süfyânî ile mücâdele etmek için kıyâm edecektir.

   ÇÖZÜM

  14 ay : 05. 11. 1440 (08. 07. 2019)
  Zuhûr : 10. 01. 1442 (29. 08. 2020) Ct ‘âşûrâ´ gecesi Balgat konut’tan hurûc!


  hedefi Beytü’l-makdis (Kuds) olarak o 18 ay omzunda kılıç taşır, öldürür yaralar ancak oraya varamadan ölür.

   ÇÖZÜM

  18 ay : 29. 06. 1441 (23. 02. 2020)
  18 ay : 29. 12. 1442 (08. 08. 2021) (III. dünyâ´ savaşı sonu)


  Mehdî ‘âşûrâ´ günü zuhûr eder. O gün Hüseyn bin ‘Alî (r‘a) şehîd edilmiştir ve o Muharrem ayının 10. cumartesi günü olmuştur.

   ÇÖZÜM

  zuhûr : 10. 01. 1442 (29. 08. 2020) Ct ‘âşûrâ´ gecesi Balgat konut’tan hurûc!


  " الْمَنْصُورُ مَهْدِيُّ يُصَلِّي عَلَيْهِ أَهْلُ السَّمَاءِ وَالأَرْضِ ، وَطَيْرُ السَّمَاءِ ، يُبْتَلَى بِقِتَالِ الرُّومِ وَالْمَلاحِمِ عِشْرِينَ سَنَةً ، ثُمَّ يُقْتَلُ شَهِيدًا فِي الْمَلْحَمَةِ الْعُظْمَى ،

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133609&hid=1283

   Çözüm

  mansûr : kurtuluş (ferec) ordusu cihêd emîri (Tâlût) Mehdî resûl (‘as)

  20 yıl : 2020 sonuna kadr


  سِتَّةَ عَشَرَ شَهْرًا

  https://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133550&hid=745


  سِتَّةَ عَشَرَ شَهْرًا

  https://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133550&hid=755

   ÇÖZÜM

  16 ay : 29. 08. 1441 (22. 04. 2020) ABD-Nato İskenderûn çıkartma!
  16 ay : 29. 12. 1442 (08. 08. 2021) (III. dünyâ´ savaşı sonu)


  8 ay yalın kılıç dolaşacak ve şecâ‘atle kâfirleri öldürecek.

   ÇÖZÜM

  8 ay : 29. 04. 1442 (14. 12. 2020)
  8 ay : 29. 12. 1442 (08. 08. 2021) (III. dünyâ´ savaşı sonu)


  V.25
  Mars, Venüs ve Güneş aslan burcunda: ‘Arab reîsine
  Sonunda Hristiyân dünyâ´sı denizde teslîm olacak.
  Îrân’dan 1 milyon insên yürüyecek.
  İstanbul ve Nîl’e çöreklenmiş yılan (ver. serp.) girecek.

   ÇÖZÜM

  Mars Venüs Güneş as : 29 temmuz – 18 ağustos 2019; 16-23 ağustos 2030; …

  ‘Arab reîsi : İmâm II. Mehdî resûl (‘as) başbakan II. Erbakan

  İstanbul (Bisance) : 11-31 ağustos 2019 meteor yiyen FRdan kansız fethi

  Nîl (Egypte) : (Yûsüf, fir‘avn, Mûsê) TC

  Mısr : 29. 12. 1442 (08. 08. 2021) TR feth

  çöreklenmiş yılan : (ver. serp.) true serpent (gerçek yılan) ebka‘ (alaca karga)

   Yorum

  Bu 4lük İstanbul’un tekrar fethini anlatıyor.

  http://findyourfate.com/astrology/ephemeris/ephemeris.html

  Bu linkten ileriye doğru tarandığında

  29 temmuz – 18 ağustos 2019 Jülyen
  16-23 ağustos 2030 Jülyen tarihleri çıkar ki

  2030 kronolojik akışa göre çok geç.
  2019 ise erken olan tarihtir.

  2021 ise têmm uygun olan tarihtir (sınırda): 23 temmuz 2021 Jülyen

  Bu Jülien tarih Gregorien’e de çevrildiğinde 05 ağustos 2021 tarihi çıkar ki bu tarih İstanbul ve TR’nin meteor yiyen AB7 FR’dan kansız tekrar fethini anlatır.

  YanıtlaSil
 10. VIII. 77

  Deccâl çok geçmeden devrilecek.
  Her türlü mücâdelesi 20 ve 7 yıl sürecek.

   Çözüm

  Deccâl : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  20 ve 7 yıl : 2020 ve 2027 sonuna kadr


  " يَمْلُكُ الْمَهْدِيُّ سَبْعَ سِنِينَ وَشَهْرَيْنِ وَأَيَّامًا "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133599&hid=1113

   Çözüm

  el-Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  7 yıl 2 ay 1kaç : 05. 05. 1442 (20. 12. 2020) Pz (14. cum)
  7 yıl 2 ay 1kaç : 27. 09. 1449 (23. 02. 2028) ç (vefêt!)


  " سَبْعَ سِنِينَ ، أَوْ ثَمَانٍ ، أَوْ تِسْعٌ

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133599&hid=1106

   Çözüm

  26. 09. 1440 (31. 05. 2019) C cumhurbaşkanları ex, 13. cumhurbaşkanı

  10. 01. 1442 (29. 08. 2020) Ct RP genel merkez binâ´sından hurûc!

  05. 05. 1442 (20. 12. 2020) Pz (kurtuluş günü) 3 sandık seçimi 14. cum

  27. 09. 1449 (23. 02. 2028) ç II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan vefêt!


  Rüya 12/04/2007de görüldü.

  oğlum Muhammed‘alî:

  “Benim bana adanan kitap 28de çıkacak, 51. sayfada benden bahsediliyor.”

   Çözüm

  28de : 23 şubât 2028 (II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan vefêt!)

  51. say : 02 ekim 2019 – 02 ekim 2020 (Millî Görüş’ün 51. yılı)

  51. say : ABD-Nato (temmuz 2021), İsrâîl (2021), AB7 (2022)nin ve Hind’in fethi  Gerçekten birisi burnuyla her şeyi üfleyebilir ve şiirleri kolayca göründüğü kadarıyla anlamaya kalkışabilir. Birçok kehanet dörtlükleri başkalarının anlamamaları ve yorum yapamamaları için çok ince anlamlar içerirler. Buna karşın 1585 ile 1606 arasındaki yılları ve o zamanlarda olacak olan olayların yaşanacağı kentlerin bölgelerin hesaplarını ve tanımlamalarını da yaptım.

  Kadın iki önemli çocuğa hamile kalacak ve doğuracak fakat 18 yaşında tehlikede olacak çünkü cesareti aptalca olacak ve 36 yaşından sonra yaşamayacak.

  Bu 73 yıl ve 7 aydan fazla sürmeyecektir.

  ‘Îsê düşmânı'ndan sonra son bir cehennem prensi daha olacak. Tüm Hıristiyan krallıklar hatta onlarla bir olmayanlar bile 25 yıl boyunca titreyecekler.

  https://frmtr.com/garip-olaylar/828088-nostradamus-un-kral-henry-ii-ye-mektubu.html

   Çözüm

  1585 ile 1606 : 2015 - 2036

  Kadın : (Kilise) papa (İslâm’ın fethi altında 17 yıl papalık yapacak papa)

  iki çocuğ : Herkül ve Chiren (Henri)

  18 yaş : 4. fitne (altun ma‘deninin zikri) 18 gün (veya yıl) sürer.

  18 yaş : Hicâz’dan gelip Şâm’da minbere oturduğunda 18 yaşında olacaktır.

  18 yaş : 2019

  tehlikede : (Uhud)

  tehlikede : (1-4 ağustos 2021 meteor!)

  tehlikede : 2022 (AB7 TR-İslâm tarafından 7 ayda 2 koldan feth)

  cesêreti aptalc : 7-14 haziran 2019 (AB7 TRyi işğâl katl!)

  36 yaş : 2037

  yaşamayacak : 2037 (2022 sonunda yeni seçilen papanın 17 yıl sonra görevinin bitirilmesi)

  73 yıl ve 7 ay : bahêr 2022 + 73 = 2095

  ‘Îsê düşmânı : (´Atîlâ) ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  cehennem pre : (Haniba‘l) mareşal ‘Ömer el-Beşîr

  25 yıl : 2025 sonuna kadr

   Yorum

  YanıtlaSil
 11. “17 yıl devlet edecek. O yılların her bir yılı 10 yıla eşittir.”

   Çözüm

  Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  17 yıl : 24. 03. 1432
  17 yıl : 27. 09. 1449

  17 yıl : 27 şubât 2011
  17 yıl : 23 şubât 2028


  يَعِيشُ الْمَهْدِيُّ أَرْبَعَ عَشْرَةَ سَنَةً ، ثُمَّ يَمُوتُ "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133599&hid=1112

   Çözüm

  Mehdî : ‘askerî İmâm II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan

  14 yıl : 14. 01. 1435 pz (Erbakan vakfı genel merkez törenle açılış)
  14 yıl : 27. 09. 1449 ç (II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan vefêt!)

  14 yıl : 17. 11. 2013 pz (Erbakan vakfı genel merkez törenle açılış)
  14 yıl : 23. 02. 2028 ç (II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan vefêt!)  Kutsal varlık bana “2300 akşam sabâh olacak sonra kutsal yer yeniden düzene konulacak” dedi

  https://christiananswers.net/turkish/bible-tr/tr-dan8.html

   Çözüm

  2300 akşam sabâh : 06 kasım 2021 – 23 şubât 2028 (AB7 feth ile II. Mehdî Erbakan vefât)


  “Günlük sununun kaldırılıp yıkıcı iğrenç şeyin konduğu zemândan başlayarak 1290 gün geçecek. Bekleyip 1335 güne ulaşana ne mutlu!

  https://christiananswers.net/turkish/bible-tr/tr-dan12.html

   Çözüm

  1290 g : 23 şubât 2028 – 05 eylül 2031 (II. Mehdî II. Erbakan vefât! ile AB7 karşı te‘arruzu)

  1335 g : 05 eylül 2031 – 02 mayıs 2035 (AB7 karşı te‘arruzu ile FR kurtuluş)


  " يَمْلُكُ رَجُلانِ ، رَجُلٌ وَوَلَدُهُ مِنْ بَنِي هَاشِمٍ اثْنَيْنِ وَسَبْعِينَ سَنَةً "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133643&hid=1935

   Çözüm

  2 adam : Erbakan ve II. Erbakan

  adam : Erbakan

  çocuğu : II. Erbakan

  Hêşim : Millî Görüş

  72 yıl : 1472 sonuna kadr (Millî Görüş II. 40 yıl 3 Mehdî 3 Erbakan)

   Yorum

  “Millî Görüş I. 40 yıl I. Mehdî Erbakan”

  “Millî Görüş II. 40 yıl II. Mehdî II. Erbakan”

  “Millî Görüş II. 40 yıl III. Mehdî III. Erbakan”  " الْمَهْدِيُّ ابْنُ سِتِّينَ سَنَةً "

  http://library.islamweb.net/hadith//display_hbook.php?bk_no=285&pid=54521&hid=1060

   Çözüm

  Mehdî : (Ebû Hanîfe) ‘âlim ‘ârif kêhin III. Mehdî resûl (‘as) III. Erbakan

  60 yaş : 1968 (tevellüd)
  60 yaş : 2028 (II. Mehdî resûl (‘as) II. Erbakan’ın vefâtıyla yerine i‘tibâriyle)


  " أَرْبَعًا وَعِشْرِينَ "

  http://library.islamweb.net/hadith//display_hbook.php?bk_no=285&pid=133599&hid=1111

   Çözüm

  Mehdî : (Ebû Hanîfe) ‘âlim ‘ârif kêhin III. Mehdî resûl (‘as) III. Erbakan

  24 yıl : 27. 09. 1449
  24 yıl : 29. 12. 1472


  " الْمَهْدِيُّ ابْنُ أَحَدٍ أَوِ اثْنَيْنِ وَخَمْسِينَ سَنَةً "

  http://library.islamweb.net/hadith/display_hbook.php?bk_no=285&pid=133595&hid=1051

   Çözüm

  Mehdî : (Ebû Hanîfe) ‘âlim ‘ârif kêhin III. Mehdî resûl (‘as) III. Erbakan

  51 yaş : 1452 (04 mayıs 2030 – 23 nisan 2031)

  52 yaş : 1453 (24 nisan 2031 – 11 nisan 2032)

  52 yaş : 27. 03. 1453 (17. 07. 2031)


  Mehdî 21 yıl kalır,

   Çözüm

  Mehdî : (Ebû Hanîfe) ‘âlim ‘ârif kêhin III. Mehdî resûl (‘as) III. Erbakan

  21 yıl : 1452-1472


  “Kâim (‘as) 19 yıl ve 1kaç ay hükûmet sürecektir.”

   Çözüm
  Kâim : (Ebû Hanîfe) ‘âlim ‘ârif kêhin III. Mehdî resûl (‘as) III. Erbakan

  19 + 1 : 27. 03. 1453
  19 + 1 : 29. 12. 1472

  19 + 1 : 17. 07. 2031
  19 + 1 : 16. 09. 2050 (Millî Görüş’ün II. 40 yılı sonu)

  YanıtlaSil
 12. Sürekli gelecekle ilgili tarih veren bir şahıs var, verdiği tarihleri neye göre verdiği bile belli değil. -ecek acak kelimeleri ile kurduğu bu senaryolar kesin gerçekleşecekmiş bir de bize çözümler sunuyor. Mustafa bey, yaptığım yorumları silip bu şahısın yorumlarını yayımlamak ne kadar samimiyetsiz olduğunuzu göstermiş oldu. Bloğunuzun en kısa sürede kapanması dileğiyle güle güle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Temennilerinizin gerçek olması diliyorum.

   Sil
 13. Ümmetim içerisinde Mehdi vardır. O zuhur edip, beş, yedi veya dokuz yıl yaşayacak. (Süredeki tereddüt, hadisin senedinde olan Zeyd’in tereddüdünden dolayıdır)...Sünen-i Tirmizî, hadis: 2158
  şöyle bir yorumum var zuhurdan sonra 9 yıl yaşayacaksa yaşı bayağı ilerilerde yani yaşlı iken zuhur ihtimali de var hadiste.Belki çıkması ,zuhuru birden fazla olacak.Belki bu gaybetten de kaylaklanıyor olabilirde.

  YanıtlaSil
 14. ABD nin Kudüs' ü Israilin baskenti olarak tanıma kararının ardından bugün elçiliğini Kudüs'e taşıyor. Bugün Filistinlilerin Nekbe günü..
  Türkiyenin Kudüs karşısında takındığı tavır ise Arap Birliğini rahatsız etti. Arap birliği genel sekreteri sözcüsü Afifi Türkiyenin Kudus konusunda Arap birliğine ders veremeyeceğini belirterek kınadı.
  Işte arapların son hali...

  YanıtlaSil
 15. John Brass'ın Afganistana büyükelçi olarak görevlendirilmesinin ardından patlayan bombalar arttı. Bass Taliban, El Kaide ve insan kaçakçılarını kullanarak Iran üzerinden göçü körüklüyor. Maksat İran ile Türkiye arasında rahatsızlık oluşturmak... Diger yandan 4 milyon Suriyelinin ağır yükünü Afganistandan gelenlerle daha da ağırlaştırmak..

  YanıtlaSil
 16. Mustafa Bey. Bu Mehdi Erbakan mı nedir bu şahsın saçma yorumlarını yayınlamakla amacınız ne. Temeli mesnedi yok saçmanın saçması bu yorumları yayınlamakla forumun kalitesini düşürüyorsun. Kalite düşüyor. Bu saçmalıklar devam ederse şahsen ben artık bu bloğa veda edeceğim ve benim gibi düşünen çok kişi olduğunu tahmin ediyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir bahçede neden çiçekler yanında dikenlerin de olduğunu düşünmenizi diliyorum.

   Sil
  2. madem bir bahcede dikenler de olacakmış, o zaman erdoğan aleyhinde yazılan yazıları da yayınlayın. neyin gül, neyin diken olduğuna da okuyanlar karar versin.

   Sil
  3. Sizi Cumhurbaşkanına hakaret suçu islemekten korumaya çalışıyorum fena mı? Eleştiri ile hakareti birbirinden ayirdemeyenler için mecburum. Derdi hakaret etmek olan girer twitter'a oradan istediğini yazar. Sonra da bunun sonuçlarına katlanır. Ama bu blogta böyle bir özgürlüğün olmadığını peşinen ilan edeyim.

   Sil
  4. 5. Bid'at ehli Cehennem köpekleridir.

   http://hikem.net/download/ramuz%20el-ehadis/re0/re072.htm


   4. Bid'at ehli, Cehennem ehlinin köpekleridir.

   http://hikem.net/download/ramuz%20el-ehadis/re1/re155.htm


   15. Hariciler, Cehennem ehlinin köpekleridir.

   http://hikem.net/download/ramuz%20el-ehadis/re2/re205.htm


   “…, kilâbü ehli’n-nâr. Kad kêne hê´ülâi Müslimîne, fesârû küffârâ. …”

   “Öldürülen Hâricîler gök cildi altında öldürülenlerin en kötüleridir. Öldürülen insênların en hayrlısı da Hâricîlerin öldürdüğü kimselerdir.

   Hâricîler Cehennem ehlinin köpekleridir!

   Bunlar Müslimân idiler sonra kâfir oldular.”

   (Sünenü İbni Mâce, cilt: 1, Mukaddime, Bâb 13, hadîs no: 176, s. 307)


   O köpekten sakın ki gece ve gündüz yürekte tak tuk eder. Zîrâ o halvette oturur. Onun dostudur.

   (Dürrü Meknûn: İnci Dizileri, Muhyî’ddîn ibnü’l-‘Arabî, s. 245)


   Onların alametleri saçlarını uzatmaları ve siyah gömlek giymeleridir. Kendileri ile oturmayın, pazarlarda alışveriş yapmayın, onlara yol göstermeyin, su dahi vermeyin. Bunlara yapılan hürmetle ehli semâ´ya eziyyet verilmiş olur.

   http://hikem.net/download/Ramuz%20el-Ehadis/re1/re143.htm


   “‘Abbêsoğullarının hükûmeti hîle ve desîsedir. Onların hükûmeti yıkılınca artık kökleri kurudu diyecekler. Ama tekrâr başa geçtiklerinde halk diyecek ki: Henüz yıkılmalarından uzun zemân geçmedi.”


   “Nihâyet bu cemâ‘atin sürdürdüğü hîle ve aldatma esnâ´sında Deccâl çıkacaktır.” (hş)


   “Lât ve ‘Uzza'ya tekrâr tapılmadıkça kıyâmet kopmaz.” (hş)

   (Necm 53 / 19-20)

   أَفَرَأَيْتُمُ اللَّاتَ وَالْعُزَّى (19) وَمَنَاةَ الثَّالِثَةَ الْأُخْرَى (
   20)

   Lêt-‘Uzzê-Menêt

   Ana-sol-m koalisyon hükûmeti

   1419-20


   (TâHê 20 / 88)

   عِجْلًا جَسَدًا لَهُ خُوَارٌ

   ‘iclen cesede'llehû huvârun

   götünden böğüren bir it leş!i


   İbn Abbas’tan rivayette Samiri’nin buzağına rüzgar önden girerek arkadan çıkarmış. Böylece böğürme sesi çıkarmış


   “Devs kabîlesinin kadınlarının kıçları, Zû’l-Halesa putunun etrâfında titremedikçe kıyâmet kopmaz. (hş)

   ذُو الْخَلَصَةِ

   Zû’l-Halesa

   It is the purest (üzüm asması gibi başka ağaçlara sarılıp çıkan bir bitki)


   Ebu Hureyre hadisinde 300+ “kavâid-i fitne” (fitne elebaş gavat!)


   ..Sonra Medîne şehri sakinleriyle beraber 3 def‘a sallanacak, Bunun üzerine (Medîne’de bulunan) münâfık erkekler ve kadınlardan hiç kimse kalmayıp hepsi onun yanına gidecekler ve böylece demirci körüğünün demirin kirini pasını giderip attığı gibi Medîne de pisliği (habîs insanları) dışına atacak ve o güne kurtuluş günü denecektir. (Mâce cilt 10, s. 331-335)


   ele verenin vay haline! O adam hiç doğmamış olsaydı kendisi için daha iyi olurdu.»

   http://incil.com/doc/incil_html/Mt.26.html


   Peygamber elebaş kötülerin iyi lakablarını kötüye çevirmiş:

   ebû’l-hakem (ebû cehl!)

   Ebû ‘Âmir er-rêhib (el-fêsık!)

   Sil
  5. Ve sabret, muhakkak ki Allah, muhsinlerin ecrini zayi etmez.Hud suresi-115
   Bahcıvan bir gül için bin dikene su verir.
   Dünyada siyonistlere karşı dik duran tek liderle övünmek yerine,aleyhinde olmak İP'siz SP'sız ve CHaP'sızların yapacağı bir şey.
   Dünya beşten
   Hilal haçtan
   Erdoğan mevcud liderlerden büyüktür.

   Sil
  6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  7. 5- Emîrü’lmü´minîn (‘as) şöyle buyurdu:

   Dünyâ´nın gözü (Güneş) yuvasından çıkmayana dek kıyâmet olmaz gökyüzünde kızıllık çıkacak. Bunlar ‘arşı taşıyanların dünyâ´dakilere döktükleri gözyaşlarıdır.

   Sonunda halktan öyle bir grup ortaya çıkacak ki

   ´ahlâk tanımazlar.

   Halkı (zâhirde) benim evlêdıma da‘vet etseler de benim evlêdımdan uzak olurlar.

   Bu öyle kötü bir topluluktur ki ´ahlâkları yoktur.

   Zorbalara müsellattırlar,

   cebbârlara fitneyi öğretirler,

   hâkimlere kan döktürürler.

   Kûfe’nin (‘Irâk) ortasından çıkarlar.

   Onların önünde çehresi ve kalbi siyah biri gelir.

   Dînsizdir,

   ´ahlâksızdır,

   soysuzdur,

   mel‘ûndur,

   taş kalblidir.

   Zinâ´kêr kadının ellerinde büyümüş ve

   en şerefsiz soydandır.

   ´Allâh bu nesle ´aslâ hayr vermemiştir.

   O yılda kırmızı bayrağın ve sonra yeşil bayrağın sâhibi olan oğlumun ğaybeti i‘lân olunacaktır.

   Anbar ile Hit[3] arasındaki ğâfiller için ne zor bir gündür.

   O gün Hâricîler ile Kürtler için çok zor ve musîbetli bir gündür.

   O gün fir‘avnların evleri ile zorbaların meskenleri ve zâlimleri sevenlerin yuvaları yıkılacak.

   Şehrlerin anası, ‘Âd kavminin şehrinin kardeşidir.

   ‘Alî'nin Rabbine andolsun ki ey ‘Amr bin Se‘d,

   yıkılacak olan şehr Bağdêd’dır.

   ´Allâh’ın la‘neti Ümeyyeoğullarının ‘ısyânkêrlarına ve

   ‘Abbêsoğullarının hâinlerine olsun!

   Onlar benim pêk evlêdlarımı katledecek, onlar hakkında benim saygınlığımı korumayacaklar. Benim hürmetime yaptıkları şeylerde ´Allâh’tan korkmayacaklar.

   Benî ‘Abbês için korkunç bir gün vardır. O gün tıpkı hâmile kadınlar gibi bağıracaklar.

   Nehavendi ile Deynever[4] arasında vukû‘ bulacak savaştan dolayı ‘Abbêsoğullarının tarafdêrlarına eyvahlar olsun.

   O, ‘Alî'nin fakîr Şî‘îlerinin savaşıdır. Onların lîderi Hamedan şehrinden bir adamdır ki adı Peygamber’in adıdır. Mu‘tedil ´ahlâklı, iyi yaradılışlı, açık renkli, sesi güçlü, uzun kirpikli, boynu uzun, dağınık saçlı, dişleri aralıklıdır. Onun atı, karanlıklarda 14 Ay gibi parlar. O, en hayrlı topluluğun önünde gider. Onlar ´Allâh’ın dînine sarılmış, onunla ´Allâh’a yaklaşmaya çalışırlar. Onlar ‘Arabların en kahramanlarıdırlar ve o günkü zor ve kırıcı savaşa ulaşırlar. Ve düşmana karşı amansızca savaşırlar. O gün düşmanlar için çok zor ve musîbetli bir gündür.

   Sil
  8. “İnsanlar kendilerine hakaret edildiğini düşünüyorlarsa ona müstehakktırlar!” (‘İsmet Özel)

   Sil
  9. Ismet ozel bu sozu hangi baglamda söylemiş bilmem ama bu alıntı sağa sola hakaret edenlere meşruiyet kazandırma amacı taşıyor.

   Sil
  10. erbakan kardes .yazdigin hadis sahte siyah sancagi anlatir. iraktan cikacak rafizi şia kokenli moğolvari yikim yapacak źumreyi.

   horasani yada seysabani yani.ayni gun sufyaninin 3. çikişi.

   dunya tr den ibaret değildir kardeşim. yanliş yapiyorsun.

   jim carry nin 21 ve leonardo dikabrio nun zindan adasi filmini izlesene.

   kusura bakma ama durumun onlara benziyor.

   kudus un kabenin bagdatin medinenin yemenin vs dongusu olmaz.

   oldu diyelim.o zaman arablar da dongusel turkler olur. arablar yok olma seviyesine gelecek.

   şimdi biz yok olma seviyesine mi gelecez. arablara bir sey olmayacak yani.aynen devam.oylemi?

   armagedon sureci kureseldir.tr yasanip bitecek bir hadiae değildir.

   iranlilarda senin gibi duşunuyor ya.

   bu dusunceyle iste moğolluk yapacaklar ya.

   yapmayin etmeyin. yanildiģinizda altindan kalkamazsin.

   Sil
  11. Hakîkî siyah sancak Erbakan vakfı olduğuna göre durum ortada.

   Buradan da belli ki sahte siyah sancak hadislerinin bir kısmı Akp hakkında diğer bir kısmı da 10 yıl sonraki tablo tekrarı hakkındadır. Yani Abbasilerin helak olan kötüleri döngüsü olmaktadır.

   MG Milli Görüş yeni bin yıllık döngüsel İslam demek.

   Döngüselden bakamayınca algılanamıyor işte. Döngüsel Peygamber’in olduğu yerden bakacan işte. O zaman herşey TR olur. Mehdî Erbakan’ın da zamanında dediği gibi “TR mes´elesi hallolmadan dünyada hiçbir mes´ele hallolmaz”.

   Kuds “toplanılan yer” anlamında merkez ülke TR anlamında,

   Kabe Mekke şehrinin kalbinde bulunan İslam dünyasındaki en büyük mescidin merkezindeki yapı bina anlamında MG Milli Görüş siyasî partinin genel merkez binasıdır

   Bağdad Abbasî başkenti anlamında döngüsel Abbasî TRnin Osmanlı’dan devreden başkenti sayılan İstanbul

   Medîne Peygamber’in şehri anlamında Mehdî’nin olduğu memleket anlamında TR

   Yemen periferi ülke anlamında TRnin Anadolusu anlamındadır.

   Türkler “döngüsel Arablar” oluyor. Döngüsel Arablar olan Türkler yok olma seviyesine gelecek (Endülüs döngüsü vs Kuran’daki helak olan kavmler döngüleri).

   Şimdi biz yok olma seviyesine gelecez (3te 1i işğal ve buralar halkının çoğu da katl. Asl katliamlar da iç savaşta Süfyan Fetö tarafından). İslam düşmanları için bin yıllık İslam tarihinde asl tehlike Türkler olduğu için.

   İran da TR için Arabların şişlendiği gibi ayrıca şişlenecek bu yaz. Oradaki Kürtleri de TRdeki sürece katmak için. Hepsi TR için yani ve suçu vebali hep TRnin. Sahte siyah sancak hadîsi dediğindeki gibi işte tam bir işbirlikçi (Bush ve ekibi gelip teşekkür ettiler ya
   “siz ne harika insanlarsınız”
   “siz olmasaydınız asla başaramazdık kalkışamazdık bile” “olmazdı bu iş” anlamında).

   Tekraren

   Mehdî hadîsleri Allah’ın koruması kayırmasındaki TRdeki Millî Görüş destanını anlatır.

   Devrin İmamı (1969da istişareyle TRnin İslam lîderi olarak seçilmiştir. 1976 sonunda da Kabe’de İslam dünyasından 7 lîder tarafından İmam-ı ümmet olarak bîat edilmiştir.) olması hasebiyle Mehdî (İslam dünyasının siyasî İmamı) Erbakan’dır.

   Mehdî hadîsleri TR hakkındadır.

   Mehdî hadîsleri “döngüsel tarîh” diliyle haber verildiği için “müteşabih”tir.

   Mehdî hadîslerini bu varsayımlarla okuyun.

   Sil
 17. meshur hadiste "beytil makdisin imari " denmiş hadiselerin başlangici için.

  elçiliğin taşinmasi bu olay olabilirmi?

  bilmiyorum .belki.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beytü’l-Makdis döngüsel manada ve TR demek.

   Buna göre de “başbakan Erbakan” demek olur.

   Yani hadis “başbakan Erbakan”ın gelmesini ama yıkılıp gittiği için TRnin işğale gideceğini haber veriyor (Yesrib’in harâbı).

   Eğer TR “´Allâh’ı kandırma çabası”na tevbe edip devrin İmâmı II. Mehdî (‘as) II. Erbakan’a dönmezse Erbakan’ın ta işin en kritik anında haber verdiği gibi “kanlı” olacak bu İslâm’ın gelmesi işi işte. Oysa başbakan Erbakan 4 mayıs 1997de uyarmış haber vermişti “Eğer bu hükûmet düşerse ülke işğâle gider. Şu ´ân + sonsuz ile – sonsuzun têmm ortasındayız. Herkes imtihandadır. Siz karar vereceksiniz.” diye (İlyês-Elyese‘ 2lisi döngüsü, hadîste de aynen var).


   2.10.4. Rûm Tahtına Oturacak Olan Lebîb (Zekî) Kişi
   güzelliğine tanıklık edilen bu “lebîb” (zekî) kişinin Rûm tahtına Rûm’un harâb edilmesinden önce oturacağı belirtilmektedir.
   Rûm Tahtina Oturacak Olan Lebib (Zeki) Kişi
   Bu lebîb kişi Rûm tahtına baykuş ötmezden evvel -yani Rum’un harâbından önce- oturur.

   https://tr.scribd.com/doc/59416918/osmanlı-resim-sanatında-kıyamet-alametleri

    ÇÖZÜM

   Rûm : Anadolu TR TC

   güzel : “zâtı nûrânî”

   harâb : “Medîne’nin harâbı”

    Yorum

   Güzel Yusüf peyğâmberi oynayan I. Mehdî resûl (‘as) Erbakan.

   Sil
  2. TR ye Allah'ı kandırma çabası isnad etmek...
   Daha önce TC den sonra TR geleceginizi okumuştum. Sürç-ü lisan mı bilmem.
   Türkiye eğer İslam ve müslümanlar için bu kadar çaba sarfederken herhalde Türkiye düşmanları dogru taraf olduğu izlenimi ortaya çıkıyor.
   Baba, ogul, torun Erbakan hanedanlıgını mı istiyorsunuz?
   Erbakanin hakkını yemek istemem ama netice de yapabildiği ortada bir zattır. Bu kadar abartmanın alemi yok. Ogul Erbakanın suzin beklentiniz kadar bir kapasitesinin olduğuna dair şimdilik bir emare yok. Ancak Allahın takdirine iman ederiz.

   Sil
  3. Darılma ama şimdiye kadar sizin absürd yorumlarınızı elestirmeye de gerek görmüyordum. Absurd bir örnek vaka olarak insanlar okuyabilir diye düşünüyordum. Ancak bu düşüncelerinize onay verdiğim anlamına gelmiyor. Kendi fikrimi beyan edeceğim. Fikirlerine evet, ama devlet büyüklerine hakarete hayır. Bu uslubun size ve fikirlerinize bir faydası yok. Keskin sirkenin zararı kendisinedir.

   Sil
 18. mehdinin ikinci çikişi yani nidanin olacagi ramazan fitnelerin bitişi olarak belirtilmiş hadislerde.

  bu çikiştan evvel halkin 1 yil aç kalacaği fitnelerin ebka esheb ve sufyani arasinda 1 yil sureceği gibi alametleri gozonune alirsak bu ramazan buyuk hadiselere gebe diyebiliriz allahu alem.


  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bence bu seçimler o fitnelerin başlangıcı olabilir. sizin de dediğiniz gibi sufyani ve diğerleri arasında 1 yıl surecek çekişmeler seçimler sonrası erdoğanın
   iktidarı bırakmakmamak için türlü oyunlara başvurması ve ülkede iç karışıklık çıkmasıyla izah edilebilir. admin bunu yayınlasın da görelim ne kadar özgürlükçüymüş.

   Sil
  2. Birileri sandık herşey değil demişti. Iktidar bizce sandık ile gelmeli ve gitmeli. Kiminin demokrasi anlayışı sokak hakimiyetidir. Biz milletin hakimiyeti diyoruz. Milli menfaatler önce gelir. Neyin özgürlüğü?

   Sil
  3. 26 ramazan 1440 C günü sabah sonrası duyulacak çağrı,

   Mehdi'nin 13. cum adaylığı destek çağrısıdır.

   İlk olarak olumlu bir hava esecek ama akşam tv haberlerinde aleyhindeki yayınla halk büyük ölçüde desteğini çekeceği için (söverek düşman olacak, şimdi olduğu gibi)

   13. cum döngüsel Demirel biri (İhsanoğlu) olacak.

   Hadiste “Allah da belasını verecek halkın” diye geçer.

   Böylece Allah yıldızla çarpacak gavuru saldırtacak vs

   (“Gökten gelen gavur saldırısıyla boynu eğilecek” hadisi ayeti)

   Deccal’ın çıkışı olan Amik savaşı temmuz 2021den 3 yıl önce kıtlık olacak TRde.

   Süfyan Feto’nun çıkışı olan receb 1441 C dan 1 yıl önce de 3lü iç savaş olacak TRde.

   Sil
  4. Birileri sandık herşey değil demişti. Iktidar bizce sandık ile gelmeli ve gitmeli. Kiminin demokrasi anlayışı sokak hakimiyetidir. Biz milletin hakimiyeti diyoruz. Milli menfaatler önce gelir. Neyin özgürlüğü?

   Sil
  5. Türkiye'de bir sene süren kıtlık olacağı mı işaret edilmiş Allah-u a'lem .. Kaynak nedir?

   Sil
 19. 50 den fazla şehit 2000 yaralı... Trump'ın sebep olduğu hal... Filistin ağlarken Arap birliği etkisiz sözlerle göz boyuyor. Arap liderleri arap halkını temsil etmiyor.

  YanıtlaSil
 20. Mustafa Bey her görüşe yer veriyorsunuz.Ben çok istifade ediyorum.Dini meselelerde ki
  duyarliliginiz takdire şayan.İnşallah şeyden hayır çıkar,Kudüs meselesi ittihad ı İslam'a vesile olur.

  YanıtlaSil
 21. https://www.seslimakale.com/videodetay/mete-yarar--aklima-kurt-dusurduler-26467
  Suriye olayları başladığından beri dikkat ediyormusunuz tarih tekerrür ediyor sadece gazete haberlerini bile takip ediyorsanız tabi ki dikkatlice,bakın el Bab Münbiç diğer yerler ya 100 yıl önce çıkmışız ya 100 önce girmişiz ya 500 yıl(Dabık ) müthiş benzerlikler var tabiri caizse devletlerin 5 yıllık 10 yıllık pilanları var ya? kaderinde ilginç planları var. 1. Dünya savaşındaki aynı oyun aynı senaryo aynı oyuncular sadece dede torun farkı var o zaman dedelerimiz vardı şimdi torunlar yani bizler varız.Bu linkteki yazıyıda bide böyle okuyun...

  YanıtlaSil