.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

18 Mart 2018 Pazar

ESKİ NOTLAR 2 / MUSTAFA NECATİ ÖZFATURA


Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 21 Şubat 1993

Yeni Dünya Düzeni, İslam Dünyasına karşı açılmış olan 15. Haçlı Seferinin maskesidir. Yeni Dünya düzeninde İslam dünyası iki kategoriye ayrılmıştır. İslamın silineceği ve sindirileceği bölgeler... Balkanlar, Kafkasya, Kıbrıs ve İstanbul İslamın silineceği bölgelerden sadece birkaçıdır.
David Owen, Avrupa Konseyi toplantısında “Avrupa’nın ortasında bir İslam ülkesi kurdurmayız” demiştir.
Sırpların milli marşından bir cümle: “Od Jadrana do İrana / Neçe biti musulmana”
Adriyatik’ten İranakadar müslüman kalmayacak.
Batı istediği kadar Avrupanın göbeğinde bir İslam devleti kurdurmayız desin, yalnız Bosna –Hersek değil, 21. Asırda Fransa, Almanya bile muhtemelen islam ülkesi olacaktır. Çok yakında Paris, Münih, Roma ve niceleri müslümanların çoğunlukta olduğu şehirler olacaktır.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 27 Nisan 1993

KARA HANÇER PROJESİ
Hristiyan Kiliseler Birliğinin nezaretinde ABD, AT ve bilhassa İngiltere “Kara hançer” isimli bir proje hazırladılar. 1973 Arap-İsrail savaşından bu yana bu proje adım adım gerçekleşmektedir.
Bu projenin ekseni Lübnan-Kuzey Irak ve Ermenistan olup kabzası İsrail’dir.
Senaryonun hedefi şudur:
Sevr’in tatbik edilmeyen maddelerini gündeme getirmek, istikrarsızlık, ekonomik bunalım ve bölücü faaliyetlerleihtilaflarıdevam ettirmek, batının silah fabrikalarında üretilen silahları müslümanlara satmak, müslümanları birbiriyle boğuşturmak... 21. asrın Türk ve İslam asrı olmasını önlemek. Ortadoğu, Kafkasya ve Orta Asya petrollerini batının kontrolunda tutmaktır. Ve önemlisi Türk, Kürt, Arap ve İranlıların cesetleri ve Kürdistan enkazı üzerinde Nil’den Fırat’a Büyük İsrail ve Büyük Ermenistan hayalini gerçekleştirmektir.
Balkanlar, Kafkasya ve Orta Doğudaki savaşların asıl hedefi Anadoludur.
20 yıl önce Shell petrol şirketinin petrol araştırma genel müdürü olan ve halen ABD’nin en büyük bankalarından birinde Genel Müdür Yardımcısı olan Artung Hage’nin açıklamasına göre, uzaydan çekilen fotoğraflarda Türkiye petrol okyanusu üzerindedir. Orta Doğu petrolünün asıl kaynağı Türkiye sınırları içindedir. Ama ABD, Türkiye’nin petrol ülkesi olmasına kesinlikle karşıdır.
Artung Hage’ye göre etrafı petrollerle çevrili Türkiye’nin petrolsüz olması zaten düşünülemezdi. Bu gerçek uydu fotoğraflarıyla ortaya çıkmıştır. ABD’nin niyeti kendi manda ve himayesinde kurulacak zayıf bir Kürdistan ile bu zengin perol yataklarına hakim olmaktır.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika - Türkiye Gazetesi
Observer gazetesine göre: “ABD, Rusya ve AT’niin haçlı saldırısında ağırlık merkezi Türkiye’dir. Eğer Türkiye cephesi çökerse, bütün Türk ve İslam dünyası Yeni Dünya düzeni altında sömürge haline gelecektir. Eğer Türkiye güçlenirse baskı ve sömürü sona erecektir.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 16 Haziran 1994

ABD ve Avrupa taklit edilemez. Batı medeniyeti -ABD ve AT- bitkisel hayatta ve sekerat-ı mevt halindedir. Müslümanlar Allah ve Peygamberine itaat edip İslam ahlakını yaşadıkları vakit onları yok edecektir.
2025’te Türk - İslam dünyası dünyanın en büyük süper gücü olacaktır. Sayısız çileler, ızdıraplar ve mücadeleler olacaktır.  İslam ülkelerini bölüp, birbirleriyle boğuşturmaya çalışacaklardır.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 17 Kasım 1994

Yunanistan uzun vadeli bir savaşa dayanamaz. Zaten ABD ve AB hemen araya girerler. Yunanistan baskın şeklinde ve yıldırım harekat ile 1967’de İsrail’in Mısır ve Suriye’ye saldırdığı 6 gün savaşı gibi bir savaşa hazırlanmaktadır.
Ama biz eninde sonunda  Allahu Tealanın yardımıyla Yunanlıların hakkından gelir ve Anadoluya bitişik adalrı yeniden ülkeye katarız.
Bu yıl olmasa da eninde sonunda Yunanistan ile savaş olacaktır. Gecikmesi Türkiye’nin lehinedir.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 18 Kasım 1994

Sırplar, Bosna – Hersek’te Müslümanların tamamen imhası için 7 günlük bir plan yapmışlardı. Ama görüyorsunuz 7 gün değil, 32 ayda Müslümanları ezemediler.
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – Tarih not edilmedi.

Kafkasya’daki Ermenilerin sayısı birkaç bine inecek. Aynı biçimde Sırplar çok büyük bir darbe yiyip Bosna-Hersek’in intikamı alınacak. Yahudilerin sayısı Filistinde birkaç binlere kadar kırılacak. Amerikan askerleri Toros dağları eteklerinde 1 milyon ölüsünü bırakıp yenilmiş halde geri çekilecek...
***
Mustafa Necati Özfatura – Dış Politika
Türkiye Gazetesi – 31 Mayıs 1995

Kudüs Müslümanların elinden 1400 yıl sonra, Endülüs 700 yıl sonra geri alındı. Şimdi 542 yıl önce kaybedilen İstanbul’un, 1071’de kaybedilen Anadolu’nun, hatta Mısır’ın yeniden alınıp hristiyan ülkesi yapılmak isteniyor.
...
3 Aralık 1969 da Yakovas, ABD’de bir kongrede “2000 yılında İstanbul’ geri alacağız” demiştir.
11 yorum:

 1. Emhamdulillah.. Sıra Munbiç te..

  YanıtlaSil
 2. Afrin 2 gun once dustu ama aciklanmasi bugune kaldi sebebi ise sanli tarimiz 18 mart vesile ile bugune birakildi..

  YanıtlaSil
 3. duşunce olarak yapilan en buyuk yanlişlardan birisi mehdiyetin (yani turkiyenin dunyaya hakim olup halife mehdinin ve hz isanin hakimiyeti)güç odakli bir zaferle olacaginin sanilmasidir.

  oysaki iş bedir savaşina benzer.

  karsi taraf her daim bizden ustun kuvvetli ve guclu olacak.biz ise her daim zayif ve gucsuz olacagiz.

  fakat rabbimiz onlarin işlerini ters bizimde islerimizi rast getirecek.

  bilhassa amik ovasinda savasa gitmek kesin ölume gitmek gibi olacak muslumanlar için.ama zafer bizim olucak.zahirde imkansiz olsa bile.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her ne kadar bizim coğrafyamızda yaşanıyor olsa da bu savaş bizim savaşımız değil, bu savaş batının kendi içindeki hegamon savaşları. Bu savaşı kim kazanırsa hegamon olacak ,diğerleri 50 yıl daha hegamon tarafından sömürüleceklerinin farkındalar, bu sebeple herkes kazanmak istiyor. Ya da bir diğerinin kazanmasını istemiyor.

   ABD, NATO (AB), Rusya, Çin, amik ovasında "son vuruş" için karşılaşacaklar.

   İngilizler rusya ile arayı açıp, ABD tarafına geçti. ABD yönetiminde İranı hedef alan bir ekip oluştu. Önce İran mı ?

   Sil
 4. Erbakan TBMM de yaptığı bir konuşmada Nostradamus'tan bahisle şöyle demişti. Kendim işittim.
  "Avrupalıların ve Batının İslama olan saldırılarının kökünde Nostradamus'un kehanetleri yatıyor.
  Nostradamus'a göre 21. yüzyıl İslam yüzyılı olacaktır.
  Batı politikasını İslamın bu hakimiyetini önlemek üzerine kurmuştur. Nostradamus'a göre Avrupada islamlaşma güneyden başlayacaktır. Güney Fransa ve İtalya müslüman olacaktır. Buralarda Nis şehri merkez olmak üzere NİSA isimli islami bir devlet kurulacaktır. Batı işte bunu şimdiden önlemeye uğraşıyor." demiştir.

  YanıtlaSil
 5. -kimyasal silah kullandıkları için çarşamba(20-03-2018) gününden itibaren rejim ve iranlı milisler vurulacak
  dilerim mazlum suriye halkının cefası son bulur
  ihtimal akdenizdeki gemilerden tomahawklarla
  ve uçaklarla ağır bir bombarduman olacak
  rus savaş uçakları ve savunma sistemlerinin pozisyonuna göre yeni gelişmeler olacak görünüyor
  büyük ihtimal iran suriye türkiye abd ve rusyadan sonra israilde suriyeye gelecek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ortadoğuda olan olaylarla hiç ilgisi yokmuş gibi İsrailin kenardan dünyanın birbirine girmesini izlemesi, ortadoğudaki olayların mesela özellikle dea ş ın israile hiç bulaşmaması, bütün olan bitenle israilin bağlantısını gösteriyordu zaten.

   Bu pozisyonundan vazgeçip Suriyeye girmeye kalkmasının sebebi ne olabilir ?

   Sil
 6. Batı'nın (özellikle ABD) TRde ve islam coğrafyasında yaptıklarından etkilenmemiz ve bu olaylara odaklanmamız gayet doğal, sonuç olarak beka meselesi.

  Ama aynı zamanda önce küreselcilerin ardından NATOnun nerdeyse tüm doğu avrupayı işgal etmesi (kurtarması) halen Ukraynada devam eden olaylar, Çin'in bütün limanlarını kontrol altına almasını da görmemiz gerek. Hele afrikada olanlar küçük bir haber olarak geçiştiriyoruz ama orada da büyük savaş var.

  İngiltere 18.yüzyıldaki imparaotorluğunu kaybetmeye başlayınca 1.dünya savaşını çıkarmış, ortadoğu/petrole hakim olarak hegamonyasını 30 yıl kadar uzatmıştı. Olacak olan oldu ve 2.dünya savaşında hegamonyasını ABDye kaptırdı. Aradan geçen 50 yılda ABDde hegamonyasını kaybedince aynı şeyi yaparak hegamonyasını uzatmak için bütün dünyaya saldırıyor.

  İster ingilizler,ister ABD olsun, arkalarındaki yahudiler dünya hakimiyeti kurmuşlar ve bu hakimiyetlerini devam ettirmek için "gereken" herşeyi yapıyorlar. Düşmanın müslüman, ortodoks, budist , olmasının onlar için hiçbir önemi yok.

  İslamın hakimiyeti nasıl olacak ? Bu sitede de yayınlanan Osman Akfırat efendiden yapılan alıntının son cümlesi gibi ...

  YanıtlaSil
 7. suud da çarşaf yasağı kalkıyormuş
  malum basın bundan sitayişle bahsediyor
  konuyla alakalı şu hadis aklıma geldi
  "Devs kabilesinin kadınlarının kıçları, Zü'lhalasa putunun etrafında titremedikçe kıyamet kopmaz. Zü'lhalasa, Devslilerin cahiliye devrinde tapındıkları [Tebâle'deki] puttur." (Buharî, Fiten 23; Müslim, Fiten 51)

  YanıtlaSil
 8. Pentagon emrediyor, suudlar yapıyor. Bütün ortadoğuda yaşanılanlardan suudilerin payına düşen de bu.


  Dediğin gibi malum basın üzerinden TRde yapılan operasyonlar neyin nesi ? İlahiyat hocalarını medyada linç hatta DİBe saldırılar ve hatta geçen hafta RTEnin dinde yenilenmeler üzerine konuştukları ve yanlış anlaşıldım diye geri aldığı sözleri ? TRde kim operasyon yapıyor ? RTE bu operasyonda neden rol aldı ?

  Pentagon islamı reforme etmeye karar vermiş anlaşılan.

  YanıtlaSil
 9. Mustafa Necati Özfatura'nın yazdıklarının kaynağı ne,bilen var mı ?

  Türkiye Gazetesinde yazardı, malum bu gazete Işıkçılarındı. Yani yazdıklarının Abdülhakim Arvasi ile bir ilişkisi var mı ?

  YanıtlaSil