.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

29 Ağustos 2017 Salı

ARAKAN'DA KATLİAM SÜRÜYOR

Yeni bir  Aylan bebek olayı daha... Arakan'da Budist çetelerin ve Myanmar ordu birliklerinin yaptığı müslüman katliamı sürüyor.

Müslümanlar bir araya gelip İslam Birliğini kurmadıkça islam ülkeleri ve müslümanlar hedef olmaya devam edecektir..

25 yorum:

 1. .Allah zulmü yapanları bildiği gibi yapsın tez vakitte.inşâallah

  YanıtlayınSil
 2. ALLAH zulmü yapanları bildiği gibi yapsın inşâallah tez vakitte inşâallah

  YanıtlayınSil
 3. burada bir müslüman katliamı var... ancak basında buna ait başka yerde çekilmiş fotolar servis ediliyor
  gerçek olanı yalan foto ile takviye ye gerek yoktur
  birileri katliamı karartmak içinmi bu fotoları servis ediyor acaba
  https://teyit.org/arakandaki-musluman-katliamindan-oldugu-iddiasiyla-paylasilan-8-yanlis-fotograf/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. myanmar küçücük bir devlet istesek onları bir gecede yutarız. ama malesef o kadar kolay değil. pkk ya yıllardır yığınak yapan kansız abd ve avrupalı kardeşleri bizi bir çukura çekmeye çalışıyor. arakan müdahale bizim ordumuzu boş yere parçalamak ve güçsüz düşürmek projesinden başka bişey değil. bu katliam 60 yıldır var yeni değil ne olduda ingiliz parlementer ler bile bunu kınar oldu . Herkes Türkiye müdahale etsin manisi söylüyor. Biz neden müdahale etmiyoruz bizim hiçmi ajanımız gidip orda çalışma yapmıyor . ey akıl sahipleri iyi düşünün.

   Sil
 4. Dün ;
  Ak deniz kıyılarına vuran
  Suriye'li bebekler

  Bugün ;
  NAF nehri kıyılarına vuran
  Arakan'lı bebekler.

  Utanmadan ve sıkılmadan biz hala BM diyoruz dunya genelinde topu topu nufuzumuz bir elin parmaklari kadarya ondan korkuyoruz utanmadan sıķılmadan zulmu ve zalimligi yapan zihniyetin bir benzerinden zulmu durdurmalarini istiyoruz. Diyorum ya dua edelim Allah bizi helak etmiyor 3 bin insan bu son zaman da ölen insan sayısi kimi yakilmis kimi parcalara ayrilmis daha onceki donemlerdede bu zalimligi arakanda yaptilar filistinde yaptilar bosnada yaptilar dogu turkistan da yaptilar kafkaslarda yaptilar. Kimileride kalkmis guzel goruyor mehdi getirip goturduler mesihi getirip goturduler iki rekat namazlari baslarinin taci yapip kendilerini cennette gormeye basladilar. Turkiye de yasanan olaylar uzerinden ahkami kestiler. Islam alemi Kan aglarken her tarafi gul bahcesi sandilar. Yazik yazik biz sozd3 muslumanlara yazik ne zamanki ehli kufur kaybeder ne zaman siyonizmin kalbi muslumanlarin avucunda olur ne zaman islamin yeli tum beldelerde esmeye baslar iste o zaman yeryuzu adaletle dolar iste o zaman boyle insanlik suclari islenmez iste o zaman dedikleri gibi her yer gul bahcesine doner. Ne zaman tum muslumanlar bir beldede toplanir tek yurek olup kufre karsi cihad eder ne zaman muslumanlar bir sancak altinda toplanir savasiriz o zaman bu kufur son bulur.

  YanıtlayınSil
 5. Islam dini tovbe haşa burjuva dini degildir eger oyle olsa efendimiz zengin ve gucluleri alirdi yanina mesela hz osmani omeri ebubekiri mesela almazdi yanina bilali habesi ama oyle degil islam dini tum inananlarin simdi arakanda olan muslumanlar belki fakir belki yoksullar ama onlar muslumanlar kalplerind3 Allah inanci var eirtimizi donmusuz orda burda iki fotograflarini paylasip zulmu lanet etmekle olmuyor bu isler bizler bir zumreyi bir grubu baz alamayiz eger cumle alemi cihan huzur icinde ise iste biz o zaman mutlu oluruz o zaman derizki guldur bahcedir her yerimiz ama mazlumun goz yasi akarken biz yerimizde rahat duramayiz eger ruhumuz sıkmıyorsa bedenimizi sorgulamamiz lazim kendimizi.

  YanıtlayınSil
 6. "Mehdi’nin çıkacağı yıl, insanlar hacca, başlarında bir emir bulunmadan gidecekler."

  bugun arafatta vakfe duasi yapiliyor. turk kafilenin basinda ilk kez bu yil diyanet isleri baskani yok,onun yerine vekaleten baska birisi vakfe duasini yapiyor...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kardeşim bu hadisi şerif Mekke ve Arabistanda emir olmaması olarak anlaşılmalıdır. Çünkü Mehdiden önce Emir olmayacak ve insanlar ona biat edecek.. Arabistan şimdiden karışmaya başladı ve dahada karışacağını düşünüyorum.

   Sil
 7. Din elden gitmiş,bizim kendi içimizde bir kenetlenme yapmadan,temizlenmeden herhangi bir ülkeye yardım etmemiz zor.Türkiye de azgınlık almış başını gidiyor Allah daha fazla azdırıyor ve tahmin ediyorum ki toplu bir şekilde yakalayacak onları.Zaman yakındır malum ahir Zaman alametleri bir bir ortadadır.Deccal sıradan bir insan gibi yeryüzünde dolaşmaktadır.Kimse farkına varmadan işini yapmaktadır.Zannediyorum ki gelecek 10 yıl içinde tüm dünya fabrika ayarlarına geri dönecektir kim öle kim kala Allah bilir.Elinizden geldiğince pozitif dualar edin ümmetin saf müslümanları için.Selametle

  YanıtlayınSil
 8. Cemaatler lazım amma kimse cemaatine guvenip tenbellik etmesin. Dilimizi duaya, zikre, istiğfara ve tevhide alıştıralım. Allah korusun delinin biri dunyaya atarsa dilimizde zikir, kalbimizde iman olsun. Zaten amelimiz zayıf bari iman sağlam olsun.
  Devletimiz güçlü ama dünyayı sallayacak bir dalgada kim öle kim kala... Allah devletimizi korusun. Din ü devlet, ordu ve millet..

  YanıtlayınSil
 9. ABD kafasına göre İran'a ambargo uygulayacak Bu antlaşmanın tarafı bile olmayan Türkiye, Komşusuyla niye ticaret yapıyor diye bakanını yargılayacak... Davanın ana konusu ABD nin zarar etmesi, beter olsun yerle bir olsun amin... Bin yıllardır yeryüzünde Allah'ın kılıcı olan bu ulke, Zalim Beylikleri, Devletleri, İmparatorlukları yıkan bu ülke bakın ne hale gelmis... Ben bütün gücümle inanıyorum bu ülke yeniden misyonuna dönüyor ve dönecek.. ''Gecelerimiz çok karardı ve çok kararan gecelerin sabahları pek yakın olur.''
  Son söz..İslâmiyete darbe vuranların başlarında öyle müthiş bir patlayış olacak ki, kıyamete kadar unutulmayacak' Bedizzaman

  YanıtlayınSil
 10. m.aksam.com.tr/dunya/suudi-arabistanda-kritik-cuma-15-eylul-hareketi-sokaga-cikacak/haber-660274

  MUHALİFLER YOK EDİLEREK DARBEYE ZEMİN HAZIRLANIYOR

  Suudi Arabistan'ın veliaht prensi Muhammed bin Selman geçtiğimiz aylar içerisinde ani bir kararla başbakanlığa getirilmiş ve ülkenin idaresi kendisine bırakılmıştı. Muhammed bin Selman'ın göreve getirilmesi "yumuşak saray darbesi" olarak nitelendirilmişti.
   
  Öte yandan Muhammed bin Selman'ın çok yakında kral olacağı ve Kral Selman'ı rahatsızlığı nedeniyle tahttan indireceği iddia ediliyor.

  Eylül ayı içerisinde beklenen bu gelişmenin habercisi olarak da Suudi Arabistan halkını derinden etkileyen ve sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan muhalif isimlerin "radikal", "terörist" ve "fitneci" bahaneleriyle tutuklatılarak susturulması gösteriliyor.

  YanıtlayınSil
 11. asyaninsesi.com/hts-turk-askerine-karsi-savasacak
  Türk Ordusunun İdlib’e girme kararına karşı Konsey’in kararının net olduğu ifade edilen açıklamada Heyet Tahrir Eş Şam’ın Türk askerlerine karşı savaşacağı belirtildi.

  Açıklamada ayrıca özgürleştirilen topraklara giren her kuvvetin Heyet Tahrir Eş Şam tarafından işgalci olarak kabul edileceği bildirildi.

  YanıtlayınSil
 12. 1*Arakan faciası 1948 yılında beri 8-10 yıllık aralıklarla tekrar tekrar yaşanan bir dramdır. 1909-1918 İslam dünyasının bittiği tarihtir. Batının vesayeti altına sokulan Türkiye ve İran’ın aralarında bulunduğu 2-3 ülke hariç bütün İslam toprakları işgale uğradı. Yeniden istiklal kazanma dönemi 1947’de başlarken 1948 yılında İslam’ın baş belası İngiltere’nin yaptığı alçakça bir kalem entrikası yüzünden o zaman Pakistan’a bağlı olan Bangladeş’in yerine Bruma Müslümanlarını yani Arakan Bruma’ya (Myanmar’a) bırakıldı. Ve Arakanlı Müslümanların dramı o yıl başlarken büyük bir katliam yaşandı. Bu 2. Cihan Harbi sonrası yaşanan katliamların ilk oldu.

  Arakanlı Müslümanların dramından haberdar olmamız ve ilgilenmemiz ancak ve ancak 2012’de başladı. Daha önce yurtta sulh cihanda sulh yani ayakta ve yatakta uyutulan biz içe kapanmış iç kavgadan dışarıya göremez halde idik. İslam dünyası ile ilgilenmemiz 1950 sonrası olur gibi oldu. Ancak bunun faturası 1960 darbesi olarak önümüze kondu. 1969’da beş kuruşluk 1976’te 10 kuruluşluk bir ilgilenme oldu. 1976 yılında Türkiye’de yapılan İslam Zirvesi’nin nasıl toplandığını bilen var mı? Laikliğe aykırı olacağı batının uşakları tarafından kulaklara fısıldanınca o zaman Diyanet’in daveti formülü bulundu ve öyle toplanabildi. Yani 1924 yılına kadar İslam’ı temsil eden bir ülke korkudan ancak bu formülle o toplantıya ev sahipliği yapabildi. Ve ülkenin Cumhurbaşkanı olan zat o konferansa katılmamak için doğu gezisine çıktı. Laikiz ya. Ki o zat İran gezisi sırasında bir türbe ziyareti sırasında Fatiha okumayı laik olduğumuz gerekçesiyle red eden biridir. İşte böyle bir Türkiye’den tam tamına 41 yıl sonra Arakan Müslümanlarının gördüğü katliama cihan çapında ses çıkaran tek ülke Türkiye'nin lideri oldu. Bu oluşun ne anlama geldiğini anlamak için bu girişi yaptım. Mehdi bekleyenler nanay yapmak için.

  Dünyadaki savaşların çoğunun sebebi menfaat üzeredir. Yani vahşiyane boğazlaşmanın sebebi menfaattir. İngilizler uzun yıllar işgalleri altına tuttukları Burma’dan çıkarken yaptığı o alçaklığın ceremesini Arakanlı Müslümanlar çekiyor. 5 yıldır süren son katliamın sebebi ne? Bütün mesele küresel sermayeye bağlı enerji lordları, ki bunların içinde ABD-İngiltere de var, hem Arakan açıklarında enerji sömürüsü hem de Çin’e enerji nakli için Müslümanların oradan bulunması yani güç sahibi olmaması isteniyor. Öyle olunca Çinlilerle bir olup Mynamar canilerine Müslümanların bölgeden kovduruyor

  YanıtlayınSil
 13. 2*Perde gerisinde işin ilginç bir yanı şu: İşin içinde İsrail de var. Çünkü İsrail bölgemizdeki kavgasının sonunda Hazar-Kafkaslar-Irak-Körfez enerjisinin naklinin Ortadoğu vanası olmayı üstlenmek istiyor. Ve Çin’e enerji naklini Arakan üzerinden planlaması için çabalıyor. Arakanlı Müslümanları öldüren silah ve cephane İsrail’den gidiyor. Çok uzun bir hikaye. Öyle ki uzak doğuya enerji nakli için İngilizlerle Süveyş’e paralel bir kanal kazımayı bile planlıyorlar. Ve bizim birçok andavalın diline doladığı Büyük Orta Doğu Projesini 2006’da açmaza sokarak yerine İsrail merkezli bölgede enerji ülkeleriyle ile Mini Ortadoğu Projesi gerçekleştirdiğinden haberimiz bile yok. Katar krizinden sonra gözümüz bir parça açıldı.

  Ayrıca Kürt kantonlar koridorunun hem fikir babası hem de planlayıcısı de İsrail’dir. Bunun siftahı ise Menderes bugünün tarihi olan 17 Eylül günü ipe çekilirken İsrail Kürt projesine starta verip, ABD ve İngiltere ile işe koyuldu. Biz ayakta ve yatakta uyuduğumuzdan başta medyamız olmak üzere kimse bunları yazmaz. Onlar küresel ve Siyonist sermayenin kontrolündeki batılı medya ve ajansların haberlerini kopyalar bize servis eder. Devletimiz ise gözü batının kuyruğunda ve güvenliğini onlara teslim ettiğinden “bana ne” politikası uyguluyordu.

  100 yıldır birbirimizi fitne sonucu yeme savaşındayız. O savaşının iki ana muharrik unsuru var. İkisi de dışardan kurgulu. 1-Dinsizlik 2- Anarşi ve terör. Darbeler de bunlara zemin hazırlamadı hazır zeminde kavgayı kızıştırdı.

  Şimdi istikbal için Arakan açıklarında enerji üretim ve nakli ve Çin’e sevki için bir zamanlar “Merhamet Adası” olarak nitelenen Müslüman Arakan bugün katliam adasına dönüştürüldü. İşin içyüzü budur. Diğerleri teferruat.


  Şimdi son Arakan katliamından birkaç ay önce Kudüs’te yaşanan olaylar ve arkasından gelen Arakan katliamı içini bu cihanda kim sesini çıkardı? Ey Mehdi avcıları. Hadi konuşun ötün bakayım. Bu ülkenin lideri çıktı avazı çıktığı kadar bar bar bağırdı. O bağırdıkça batının itleri üzerimize geldi. Niçin? Niçin batı bizce saldırıyorlar. Niçin? Kimin hesabına. Arakan faciasını 70 yıl sonra duyan bu millete bu niçin yapılıyor? Bir düşünmek lazım. Bu ülkenin lideri bu haykırış gücünü kimden alıyor.

  YanıtlayınSil
 14. 3*Bazıları yazıyor. Ysn Kur gibileri anlamadan yazdığımı iddia ediyor. Şimdi üç küçük paragraf vereceğim. Aklı olan için. İdrak ve fehmetme melekesi sahipleri için. Bunu kabul edip etmemekte serbestsiniz. Cenab-ı Allah’ın tasarrufu altında olan gaybi haber örtülü olur. Bulmacadan daha kapalıdır. Haberi verir, ama anlama hususunu körün filin hortumu tutması gibi yorumda bulunma şansı verir. 20. Yüzyıl dahil hiç kimse, evet hiç kimse ahir zamanı ve şahıslarını Bediüzzaman’ın veciz ve açık ve net olarak tevil etmemiştir. Buyrun okuyun. Ve üçüncü vazifenin oluşumu içinde olduğumuz herkes bilsin. Bir asırdır hükmeden Deccali tanımadan paçayı sıvayanlar ve FETÖ’nün salak mensupları gibi Gülen denen kaçığı Mehdi ve Mesih yapmak için Erdoğan’a deccallik izafe edenler. Her neyse: Şu Mehdi işinin içyüzüne bir bakalım:

  “Büyük Mehdînin çok vazifeleri var. Ve siyaset âleminde, diyanet âleminde, saltanat âleminde, cihad âlemindeki çok dâirelerde icraatları olduğu gibi…”
  “Âhirzamanda Hazret-i Mehdî geleceğine ve fesada girmiş âlemi ıslah edeceğine dair müteaddit rivâyât-ı sahiha var. Halbuki şu zaman cemaat zamanıdır, ŞAHIS (okudunuz değil mi ŞAHIS) zamanı değil. Şahıs ne kadar dâhi ve hattâ yüz dahi derecesinde olsa, bir cemaatin mümessili olmazsa, bir cemaatin şahs-ı mânevîsini temsil etmezse, muhalif bir cemaatin şahs-ı mânevîsine karşı mağlûptur”
  “Mehdî-i Âl-i Resulün temsil ettiği kudsî cemaatinin şahs-ı mânevîsinin üç vazifesi var...”
  “Birincisi (İMAN FASLI): Fen ve felsefenin tasallutuyla ve maddiyun ve tabiiyyun tâunu, beşer içine intişar etmesiyle, her şeyden evvel felsefeyi ve maddiyun fikrini tam susturacak bir tarzda imanı kurtarmaktır...”

  “İkinci vazifesi (HAYATA FASLI): Hilâfet-i Muhammediye (a.s.m.) unvanıyla şeâir-i İslâmiyeyi ihya etmektir. (Bunlar da dini vicdan hapsinden çıkarıp hayatta uygulamaktır. Ezan-namaz-tesettür-Kur’an eğitim-dini eğitim-Hac- oruç) Âlem-i İslâmın vahdetini nokta-i istinad edip beşeriyeti maddî ve mânevî tehlikelerden ve gazab-ı İlâhiden kurtarmaktır...”

  YanıtlayınSil
 15. 4*“Üçüncü vazifesi (ŞERiAT FASLI) İnkılâbât-ı zamaniye ile çok ahkâm-ı Kur’âniyenin zedelenmesiyle ve şeriat-ı Muhammediyenin (a.s.m.) kanunları bir derece tâtile uğramasıyla, o zât (yani bir insan değil insanlar topluğu olan şahs-ı manevi), bütün ehl-i imanın mânevî yardımlarıyla ve ittihad-ı İslâmın muavenetiyle ve bütün ulema ve evliyanın ve bilhassa Âl-i Beytin neslinden her asırda kuvvetli ve kesretli bulunan milyonlar fedakâr seyyidlerin iltihaklarıyla o vazife-i uzmâyı yapmaya çalışır…”

  Bu üçüncü faslı yaşıyoruz. Burada bütün mesele İsrail’in güvenliği ve genişlemesi odaklı olarak (1984 tarihli Yinon planı gereğince) 1990 Körfezi Harekatından beri bölge düşük yoğunluklu savaşlara sahne olmaktadır. Uzmanların verdiği bilgiye göre son 30 yılda ölen Müslüman sayısı 30 milyon. Bazı rakamlarda ise 12-15 milyon. Şimdi mesele Kürt unsuru üzerinden yürütülmek isteniyor. Bununla 4 ülke bölünecek. Türkiye-İran-Irak-Suriye.

  Türkiye’nin tanınmış gazetecilerinden Güneri Civaoğlu 1990 Körfez Savaşı sırasında bölgeye gider. Orada düzenlenen bir basın toplantısında konuşan Amerikalı Albay eliyle haritada göstererek bugün Kürt kantonları olarak gösterilen İran’dan Akdeniz’e kadar olan bölgede Güneydoğu Anadolu dahil “Kürt devleti kurulacak” der. Cıvaoğlu müdahale eder: “Orası Türkiye izin vermeyiz”. Aldığı cevap “O zaman savaşırsınız” Ne güzel 15 yıl sonra savaşıyoruz. Yani senaryo onlardan oyun bizden.
  25 yıl sonra ABD, DAEŞ’i bahane ederek dünyanın gözü önünde 3 bin TIR silah veriyor. 750 milyon dolar değerinde. Bu esnada Arakan meselesi patlatılıyor. Nazarlar, dikkatler oraya çekiliyor.

  Arakan’dan, Afganistan’dan, Irak’a, Suriye’ye, Yemen’e Libya’ya uzanan bu kan gölünü sona erdirecek olan tek şey İttihad-ı İslam. Yani Mehdi’nin ihya edeceği ittihad-ı İslam kavramı.

  Peki İslam’ı ağızlarında sakız yapan bu Mısır, Körfez ülkeleri ve Suudiler ne yapıyor?. Küresel sermayenin finans tuzağına düşürülüp İsrail’i yamandılar. BAE adeta İsrail'in tetikçi dili ve eli gibi vuruyor. 15 Temmuz darbesi için milyonlarca dolar vermiş? Ve hepsi Kürt devleti komplosuna destek veriyor.

  YanıtlayınSil
 16. 5*Bugün dünyanın en büyük gücü nedir? Küresel sermaye. Bu Yahudi finansının yüzde 65 ile etkili olduğu küresel sermaye belki 60-70 ülkede büyük etkisi ve baskısı vad. İslamfobiayı da küresel savaşına alet ediyor. Ve körüklüyor. Para kapitalist dünyanın can damarıdır. Ama o can damarı tıkanıyor. Şimdi iki tercihle karşı karşıyalar. Ya Ortadoğu’yu kaybedecek ve batacaklar. Ya da yanında Mesih adına Mehdi’nin (cemaatinin) yanında olacaklar. İşbirliği yapacaklar. Bunu engelleyen de tek bir şey. O şeyi o şeye yok ettirmek zorunda kalacaklar ki, rahat nefesle mama bulsunlar. Yoksa bütün kapitalleri uzak doğuya kaptıracaklar.ABD bile savunmasını oraya kaydırıyor.

  Bakın İslam tarihinde 3 kırılma noktası vardır. 1.Emevilerin ittihad-ı İslam’a aykırı politikaları yüzünden battılar. İslam dünyası sarsılır gibi oldu. Fütuhat durdu. Al-i byet devreye girdi Abbasiler hükmetti. 2. Tarihin ilk büyük Deccal Cengiz canisi, Abbasileri yıkar. Ortalık darmadağın olur. Bunu toparlamak Türklere ve Osmanlılara kalır. 3- İkinci deccal 1917’de ve 1924’te huruç eder. İslam dünyası darmadağın. Kim toparlayacak. Mehdi. Yani onun başlatacağı hidayet cereyanı bir asır sonra yeni dünyanın şekillenmesinde etkili olacak. Ayrıca Mesih de ona yardımcı olur. Yani Mesih’in şahs-ı manevisi. Bu cemaat Hıristiyan dünyasının siyasilerini hangi noktada ikna eder ki Türkiye’yi cepheye sürerler. Kimi temizlemek için? Bu sorunun cevabı olarak 2017’de hüküm Levh-i Mahfuz’dan çıktı. Yani hüküm İmam-ı Mübin’den İlahi karalama defteri Kitab-ı Mü’bine kaydedildi. Alhahüalem. 1917’den bir asır sonra. 1924’ten bir asır sonraya kadar her şey olacak. Ve bütün bunları yapacak olan. 3. Faslın adamı Mehdi’nin kendisi değil onun şahs-ı manevisinin yani Nurcu-Süleymancı-Tarikatçı-dini cemaatçilerin desteği ile. Tabi siyasi alanda Cehcah’ın çok bağırdığını göreceğiz. 2-4-6 yıl içinde olacaklara şaşıracaksınız. Tabi eli kılıçlı ve atına binmiş elin kanlı bir Mehdi beklemeye çalışmazsanız anlarsınız.


  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sahsi manevi değil bosuna parmaklarinizi yormayın. Cok uzun yazıyorsunuz. Ehli keşif kisa ve öz canli olduğunu söylemiştir. Selametle

   Sil
  2. ABDURRAHİM AĞABEY ben Küresel Sermaye'ye Deccal gözüyle bakıyorudum yazınızdan Mehdi'ye namazda tabi olacak Mesih anlamı çıkıyor

   Sil
  3. Mehdi ve Mesihin siyasi yüzünü Erdoğan ve Trump olarak yakıştırıyordum ikininde inanılmaz benzerlikleri var bu konuyu biraz daha açar mısınız Mehdiye kuvvet verecek Mesih cemaatini

   Sil
 17. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 18. Alemi İslam'ın kalesi olan ülkemiz hakikaten çok büyük badireler den geçiyor Rabbim maddi manevi yardımlarını gani etsin amin... 2017 ve 2024 yılları ise hakikaten bir dönüm noktasını gösteriyor Acaba bu yıllarda kendi içinde iki bölüme ayrılıp 2020 ye kadar daha büyük yıkıntılar ve 2020 den sonra büyük büyük galibiyetler mi yaşanacak bilemiyorum Ancak ülkemize büyük bir yardımın Allah'ın izni ile batıdan geleceği tamamen yalnız kalmayacağını bazi Arapların yardima kosacagi bazı rivayetlerde var. Burada Bediüzzaman'ın Mesih cemaatinin yardımı ile (Hıristiyanlardan bir bölümünün alemi İslam'ın lehine oluşu) Rusya hakkindaki görüşleri görüşleri hakikaten acayip Rusya hakkında geriye dönüp hiristiyanda olamaz dinsizde kalamaz tarafsızlık prensibini bozuk tamamen Müslümanların lehine büyük bir kuvvet olacak Allah'ı alem şuandaki dünya siyasetinde culk diye oturuyor..

  YanıtlayınSil
 19. Bir başka vakada Şırnak’ta görüldükten sonra.” Bir vakada Şırnak’ta görülürmüş. Şırnak’a dikkat edin. “Sağ ucunda bir ben bulunan haşimi bir gencin komuta ettiği siyah bayraklı bir ordu çıkar ve Allah bu ordunun işlerini ve yolunu kolaylaştırır. Sonra Horasan sınırında onların lehinde bir vaka olur. Bu haşimi karayolu ile ilerler Şuayb bin Salih Tememinin komutasındaki bir başka ordu ile birleşerek Elsaid kapısındaki savaştan sonra Mehdi ile buluşurlar. Bu savaşların atların ayaklarını kanlar içinde bırakacak şiddette olur. Yine Allahu Teala başında beni Hadiden bir adamın bulunduğu ve Siccistan’dan gelen bir orduyla yardım edecektir. Rey vakasından sonra Meydayidede büyük bir vaka olur” bunlar çok önemli buraya dikkat edin “Kerkük’te de kurtulabilenin onu anlatacağı bir vaka görülür.” Kerkük. “ve sonra büyük bir katliam meydana gelir, Nusaybin arzındada bir vaka olacak. ……………………………kendilerine husup denilen …..de Küfe ve Basra’da bir topluluk çıkıp Küfe’de esirleri kurtaracaktır”. Memleketimizi ilgilendiren Nusaybin var. Memleketimizi ilgilendiren Şırnak var. Haftaya. 

  Evet. Şırnak’a dikkat edin, Nusaybin’e dikkat edin, Küfe’ye dikkat edin, Bağdat’a, Kerkük’e dikkat edin. Hayırlı geceler hepinize. Haftaya bunları etraflı bir şekilde soru az olursa anlatçam.
  Hadisleri Mustafa Özbağ Hoca 2007 de 2017 ye kadar 10 yılı yorumluyor

  YanıtlayınSil