.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

2 Nisan 2017 Pazar

PAPA'NIN GİZLİ KARDİNALİ

A Haber'de yayınlanan Yaz-Boz programında Aytunç Altındal'ın, Fetullah Gülen hakkında çarpıcı tespitleri yer aldı. Fetullah Gülen’in, Vatikan’da görüştüğü Papa 2. Jean Paul tarafından “gizli kardinal” olarak atandığı ortaya çıktı. Altındal'ın konuyla ilgili "Vatikan'da yönetim Papa ve 9 kardinaldedir. Bu kardinallerin yedisini tüm dünya tanır. Ancak ikisi gizlidir ve sadece Papa bilir. Fetullah Gülen gizli iki kardinalden biridir" sözlerine yer verildi.

Vatikan'ın gizli kardinali Gülen

5 yorum:

 1. Papa'nın iki gizli kardinal atadığı, Türkiye'deki gizli kardinali F.G. olduğu, diğerinin Çin'de olduğu bilgisi 15 yıl kadar önce verilmişti. F.G. dünya çapında islamiyete yönelik bir projedir.

  YanıtlaSil
 2. Rus askerleri itiraf etti: Türkler artık bu işi bitirdi

  Türkiye'nin 24 Ağustos'ta başlattığı Fırat Kalkanı Harekatı başarıyla sona ererken, operasyona katılan askerlerin kahramanlıkları bir bir ortaya çıkıyor. Terör örgütleri DEAŞ ve PKK ile yaşanan çatışmalarda mücadele eden askerlerimizin kahramanlıkları Rus askerlerini bile şaşırttı: "Türkler artık bu işi bitirdi. Türk askeri bir yerde kendi kanını verirse bir daha orayı bırakmaz."
  http://www.takvim.com.tr/dunya/2017/04/02/rus-askerleri-itiraf-etti-turkler-artik-bu-isi-bitirdi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türk askeri destekli ÖSO ilerlemesi; (biribirine düşman gibi görünen ama birlikte hareket eden) Amerikan, Rus, YPG, DEAŞ, Suriye ortak planı gereği Türk askerinin önü kesilerek akim bırakılmıştır. Herşeyde bir hayır var. İlerde ordumuzu çembere alma ihtimaline karşı şimdilik böyle olmasında hayır var.

   Sil
 3. 15 temmuz darbesinden bir kaç gün sonra bu forumda sacramental life diye biri gaybi bir haber olarak 88.000 kişinin fetöcü olduğunu söylemişti.

  Bakan Süleyman Soylu açıkladı. 47 bin fetöcü tutuklu ve 41 bin küsür ise adli kontrol ile serbest... Toplasan 88.000 kişi..

  Geçen seneki yazısında 2017 de inş işidin biteceğini söylemişti. Bakalım bu sene nelere gebe

  YanıtlaSil
 4. TAM RUH HASTALARI''ONA ŞEHİTLİK HEDİYE ETTİK''
  -Bu kişilerin ruh halin bugünkü mahkemedeki şu ifadede geçiyor
  Olay günü şehit edilen, darbecilerin TÜRKSAT'a gelmesinden önce tedbir amacıyla kuruma gelen ve personeli yönlendiren TÜRKSAT AŞ Tesisler İşletme Direktörü AHMET ÖZSOY'un eşi Yasemin Özsoy'a ilk söz verildi.

  Eşi Ahmet Özsoy'un şehit edilmesinin ardından darbecilerin şehidin başında üç yudumda su içtiğini, nedeninin sorulması üzerine bu kişinin, "Ona şehitlik mertebesi ikram ettik." dediğini belirten Yasemin Özsoy, sanıklara dönerek, şunları söyledi:

  YanıtlaSil