.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

11 Aralık 2016 Pazar

TERÖRE BOYUN EĞMEYECEĞİZ.

terörü lanetliyoruz ile ilgili görsel sonucu

BİZ TÜRKİYE'YİZ... 
TERÖRE BOYUN EĞMEYECEĞİZ... 
ASLA TESLİM OLMAYACAĞIZ...
ÖLÜRSEM ŞEHİD, KALIRSAM GAZİYİM DÜŞÜNCESİNE SAHİP OLAN BU MİLLET KORKMAZ...
BİR ÖLÜRÜZ BİN DİRİLİRİZ...
YERLİ VE MİLLİ POLİTİKALAR DEVAM EDECEK...
MİLLİ DAVALARDA BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ. 
BU DEVLET VE MİLLET GELECEĞE YÜRÜYECEK...
HAKİMİYET KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİN OLACAK...
TÜRKİYE NE MANDA, NE DE GİZLİ SÖMÜRGE OLMAYACAK.
ELİNİ ÇABUK TUT TÜRKİYE...

10 yorum:

 1. Halebi goruyoruz iste daha dun mymarda 3 4 yaslarinda bir cocuk ciplak ve suyun icinde elektrik veriliyordu anlatmak istedigim bu zalimliktir simdi diyecekler ki dunya daha beterini gordu o zaman diyorum ki o zaman bir savas adi olan bir savas suan da bir savas yok hani hangi devletler sahada hicbiri ama zalimlik hat safhada sadece teror var ve biz iyi bakacagiz saten sadece bakiyoruz Allah in sen yardim et diyoruz baska bisey yapamiyoruz. O mazlumlar hesap soracak farkinda degilmiyiz oleceksek olelim cocuklarimiz kalacaksa bu dunya sadece zalimlere kalsin almayalim bu dunyadan bisey nasip olmasin bize ahiret gunu var Allah in vaadi var gercekten yeter demeliyiz yok olacaksak tumden olmali yada adalet getirmeliyiz bu dunyaya daha ne kadar mazlumlar aci cekecek

  YanıtlaSil
 2. Ali Şiası, Safevi Şiası ve Suriye katliamları

  İmam Hüseyin Allah için ve Adalet için ayaklandı, zalimlere ve onların rejimlerine asla sırt dayamadı. Onların asla taraftarı ve savunucusu olmadı. Bir zalim rejim uğruna İslam’ın ve ümmetin değerlerini asla ezip geçmedi.

  Timeturk yazarı Orhan Alp son günlerde çokça tartışılan İran ve Şiiliği derinlemesine araştırdı. Şialık kavramının Ali Şiası ve Safevi Şiası olarak ayrıldığını belirten yazar Ali Şiası olmanın ümmetçi bir tavra kapı açtığına, Safevi Şialığının ise daha çok milliyetçi bir İrancılığa kaydığına dikkat çekerek okurlara İran'ı çözmek için bir anahtar sundu. İşte o yazı;

  http://www.timeturk.com/ali-siasi-safevi-siasi-ve-suriye-katliamlari/haber-407186

  İslam aleminin başına bela olan İran ve Şia hakkında farklı bir bakış açısı olarak okunmalı...

  YanıtlaSil
 3. Bir İran Emperyalizmi projesi 'Şii hilali' gerçek mi oluyor?

  İran'ın Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın Halep'teki muhalifleri bastırma kampanyasında kilit rol oynadığı ve şu anda Afgan sınırından Akdeniz'e kadar uzanan bölgesel nüfuzlu bir 'Şii hilali' tesis etmeye yaklaştığı söyleniyor.

  http://www.timeturk.com/bir-iran-emperyalizmi-projesi-sii-hilali-gercek-mi-oluyor/haber-406668

  YanıtlaSil
 4. Kayseri Komando Tugayı personeline yönelik hain terör saldırısında 14 şehidimiz var. Allah hepimize metanet, birlik ve beraberlik ihsan eylesin.

  YanıtlaSil
 5. Türkiye’de Beşinci Kol Faaliyetleri ve Ajan Provokatörlük…

  http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/irfan-atasoy/594577.aspx

  YanıtlaSil
 6. Irak'da olduğu gibi kolay yalan söyleyemiyorlar
  Petrole bulanmış bir karabatak resmi gösterip Saddam yaptı diyemiyorlar
  Suriyede AB-D ve cihatçılarının katliamları çarşaf çarşaf internete anında düşüyor
  Zavallı Suriye Halkı mahvolmuş bunların elinde
  Halkın %90'nı Suriye Devletinin kotrolündeki bölgede
  Kalanlar da sığınmaya çalışıyorlar
  Suriye Ordusu 2 Milyon nufuslu Halep'i alırsa
  sıra cihatçıların elindeki diğer alanlara ve Kürt güçlere gelecek
  ülkede hâlâ geniş alanları Onlar kontrol altında tutuyorlar
  Halep yalanlarının altında büyük oranda
  PYD/YPG/PKK alanlarına, ilan edilen kantonlara sıranın geleceği korkusu var .
  Çünkü er ya da geç boğaz boğaza gelecekler
  Sözde Kürt koridorunu Suriye Devleti kabul etmiyor
  Rusya ve İran'ın da çıkarları gereği kabul etmesi mümkün değil bu işgali
  Bu da AB-D planlarının suya düşmesi ,haçlıların ,emperyalistlerin kesin yenilgileri demek

  YanıtlaSil
 7. Teröriste 'terörist' demenin neredeyse suç sayıldığı, buna karşılık terörle mücadele edenlerin 'suçlu' gibi sunulmaya çalışıldığı utanç günlerinden geçtik... Valilere 'operasyon yapmayın' talimatlarının verildiğini ve teröristler rahatça gitsinler diye bütün kameraların körleştirileceğini marifetmiş gibi manşet yapan taze gazeteleri unutmadık henüz... İşte bugün bu akıl almaz sürecin bedellerini ödüyoruz...
  Beş yıl açıldılar,çözümdü,süreciydi aynı yolda yürüdüler.Şimdi hdpnin baraj aşmasına katkı sunan Kendi Godoşlarına "kahhar"adıyla beddua ediyor.. O.çocukları Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne kin kusan şarkıda ağlayanlar,Dolmabahçe'de mutabakat imzalayanları alkışlayanlar gezinmeyin buralarda! Birilerinin şahsi ikbaline ayarlı 3.30'luk Godoşlar Yerin Dibine Batsın , şakşakçılığınız 3-5 ahlâksızı temize çıkaracağım diye Devletin hafızasını sıfirlarsanız, yaşadığımız acı olayların gösterdiği gibi rezaletin tarifi olmaz "Teröre karşı bir olalım" Eyvallah tabi olalım ama biz teröre karşıyken siz apoşun mektubunu okutturuyordunuz. Şimdi "teröre lanet " ettiklerine aldanmayın.Daha düne kadar kolkolaydılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 1*Anadolu İslam toprağı ve yurdudur. İslam adına fethedilmiştir. Ve bu topraklar İslam dünyasının kilididir. Alparslan bu maksatla Anadolu’yu fethetti. Cumayı kıldı, kefeni andıran beyaz elbisesini giydi ve savaş meydanına çıktı katbekat güçlü Bizans askerini yenip Anadolu’nun kapıların İslam’a açtı. Üstüne üstlük bu topraklardaki İslam devletinin esasını tesis eden Fatih Sultan Mehmet tıpkı Hz. İsa’nın (as) havarileri gibi “Allah’ın doğuda batıda yardımcısı” sıfatını alarak hüküm sürdü. Anadolu’nun üst kimliği İslam’dır. Her ırk ve milletten insan milli kimliğini muhafaza hakkına sahip, ama üst kimliği İslam ile değer kazanır ve hükmedilir. Çünkü Kur’an mü’minleri kardeş sayar.

   Şimdi Osmanlı, onu var eden ittihad-ı İslam esası, Yahudi marifetiyle ve masonik localarda tesis edilen ırkçılıkla yıkılmıştır. Bu toprakların en büyük günahı ve ayıbı dinsizliğin en büyük dayanağı ırkçılıktır. Hatta İslam deccalinin üç ayağından biridir. Kürt bu topraklarda Türk yokken vardı. Üstüne üstlük Yavuz zamanında gönüllü gelip Osmanlı’ya din adına tabi oldu. Her savaşta bizimle kanını akıttı. Ve sonra Deccaller gelince ırkçılık Türklerde hakim olunca Nasyonal Sosyalist kafasına sahip olunca bu toprakların huzuru kalmadı. Devletin bazı uygulamaları onu ikinci değil 100. vatandaş sınıfına soktu. Dersim’deki zulmü unutmadık. Ayrıca sonraki yıllarda ırkçılık fitnesini fırsat bilen batılı dost ve müttefiklerimiz bununla tefrika ateşini yaktı. İslam’da fitne ateşini söndürmek için önce barış yolu yani müzakere yolu denenir. Ve öyle yapılmıştır. Açılım budur. Ama Büyük İsrail planı için 2006 ve 2009’dan sonra yeniden hareket geçilince dost ve müttefiklerimiz yeniden terör ve anarşiyi körükledi. Onlara kızmayanlar, selameti hak ve hakikati savunan siyasetçilere bölücülük adına saldırıyor. Akan kanı durdurmak masumların ezilmesini önlemek üstüne üstlük kişinin milli kimliğini kullanması dilini kullanması hakkını vermek ne zamandan beri ayıp sayıldı. Irkçı Kemalist rejimin açtığı bu yaraları sarmak için görüşmek, insanları dağdan indirmek lazımdı. Öyle ki derin devletin adamlarından Mehmet Ağar “Dağdan inilsin düz ovada siyaset yapılsın” derken ilk kez hakim odaklar tarafından bu gündeme getirildi. Epey de yol alındı. Ama Büyük İsrail adına Kürt kartını kullananlar yeniden değil Türkiye’yi bütün bölgeyi ateşe verince kiralık katil terör grupları barış ve kaynaşmayı önledi. Bu moda haline gelen Hibrit savaşlarına malzeme yapıldı. Biz de akılsızca yedik.

   Acaba kameraları kim körleştirdi. Ondan önce bu bölgeyi Avrupa Konvansiyonel Silah Anlaşması dışında kim tuttu. 1990. Burasını yani Hakkari’den Mersin’e kadar olan bölgeyi kim bu anlaşmanın dışında tuttu? Hangi üst akıl. 2 yıl sonra Körfez Harekatı sırasında Güneri Civaoğlu’nun o zaman köşesine taşıdığı ABD’li komutanın G.Doğu’yu işaret ederek “Bu bölgede Kürt devleti kurulacak” fitnesi niçin ortaya atıldı. Askeriyenin buna tepkisi ne oldu? Tısss.

   Menderes’i alaşağı eden emperyalistler İsrail’le ne zaman Kürt kartını resmen bu bölgede açtı. 1960. Önce Türk çocuğunu 1960’larda terörist yapıp sokağa salınmasından sonra 1970’lerin sonunda Apo’yu kim sahneye sürdü? Ve 1984’ten başlayarak başlayan PKK fitnesi kim niçin önlemedi. Geçin bunları. 2006’dan sonra FETÖ’nün mensupları yargıda Kürtlere baskı yaparak önüne geleni niçin hapse attı. Bir manada Yinon Planı için Kürt kalkışmasına hizmet etti. Hangi paşa kameraları kararttı. 30 yılda askeriye niçin onları sindiremedi. Ve bunun sağlamak için AK Parti ne yaptı? Askerin silah ihtiyacının yerli kaynaklardan karşılama oranını yüzde 9’dan (dokuz) Yüzde 60’a çıkardı. İki yıl sonra bu yüzde 80 olacak.

   Sil
  2. 2*Anadolu’yu bölünecek 9 ülkeye dahil ederek seyirci kalanlar hatta ve hatta FETÖ gibi Amerikalılar ile anlaşanlar veya göz yumanlar kimdi? SeçimdeG.Doğu'da güvenlik mensuplarının sandığından niçin o partiye oy çıktı.ABD Merkez Kuvvetleri Komutanı Jaseph Votel 15 Temmuz’dan sonra ağzından kaçırdı: Darbeci FETÖ’cü askerlerle Kürt devleti için anlaşmışlar. Hatta bu uğurda birlikte çalışmalar yapılmış.

   Böyle bir hengamede askerimizin uçakları ile PKK hedeflerini değil dağları taşları bombaladığı sonradan ortaya çıktı. Operasyonları 34 yıldır kim PKK’ya haber verip kaçmalarına göz yumdu. Kaç defa Irak’a girdik de ele ne geçti?

   Yani bu maskaralığın durdurmanın veya bölge halkının teriste desteğini kesemin bir yolu olmalı idi. Bunun bir müzakere yolu olmalı idi. Epey de yol alınırken Yinon Planı gereği bölgeyi 9 devletten 22 devlete çıkarmayı kafasına koyanların oyununu kim bozdu. Önce barış kartını kullanan daha sonra operasyonları başlatanlar değil mi?

   Peki sizin partinizin mensup olduğu koalisyon ta Demirel zamanında ABD’nin teşebbüsü ile başlayan ve inatla önlenen Kürt bölünmesi için ABD tarafından dayatılan hatta bunun için BM’de kavgası verilen, uluslararası platformda da durdurulan halkların kaderini tayin etmesi ilkesini kabul edip 2001’de Meclis sunmadı mı? Ve kabul edilmedi mi?

   Müslüman barışsever ve açılım taraftarıdır. Kürt’ün kimliğini inkar ederek Kürtçe konuştu diye hapse attırmak size göre milliyetçilik mi? Yoksa Nasyonel Sosyalizm döküntüsü mü? Sorarım sana bu alemlerde işlenen ilk suç nedir? Ve Allah’ın asla affetmediği günah nedir? Irkçılık değil mi? Peki bu ırkçılığı dünyada şeytandan sonra kim yaydı. Hele ki Dünyaya hükmetmek için 3 imparatorluğu tasfiye edenler değil mi? Bir avuç siyonistin oyununa gelmek mi aşağılık bir his yoksa onların maşası kışkırttığı terörist mi?

   Kürt benim kardeşim. Kürt bu bölgede Filistinlilerden sonra zulme uğrayan ikinci ırktır. Zulm etmek Türk’ün mayasında yoktur. Bakın Koca Osmanlı döneminde binbir din ve millet hatta aşiret ve kabile dilediği gibi inanmış, yaşamı, seyahat etmiş, dilediği kimliği taşımış. Yani demokrasi kavramının olmadığı bir zamanda demokrasiye taş çıkartacak bir devlet anlayışından Allah diyene 3 ay hapis, Kürtçe konuşana zindan cezası. Bu kimin yöntemi. Bu topraklar Türk’e yurt yapılmasının bir hikmeti var. Ya yaparsınız ya da İngilizlerin zamanında dediği gibi Ortaasya’ya dönersiniz. Bunu da önlemenin tek yolu İslam’dır. Çünkü misyonomuz bu. Hitler-Mussoloni zihniyeti değil. Biz frenk yani gavur tipi milliyetçi değiliz.

   Mehdi ahir zamanda yani şimdi yapacağı ilk iş dini ihyadan sonra genel barışı sağlamaktır. Kan dökmek değildir. İttihatçı zihniyet ile başlayan ve deccalizme dönüşen anlayışın dinsizlikten sonraki en büyük günahı ırkçılıktır. Mehdi bunu da İslam kardeşliği ile tedavi edecek. .

   Sil
  3. 3*Sena Mehdi’ni Askeri değil ilk deccal Cengiz’in Askeri ünvanını alman daha çok yakışır. Türk-Arap-Kürt kardeştir. Buna inanmayan kalleştir. İslam deccali peygamberimiz için ne derdi zamanında: “Arap oğlanı” Kendisi Yahudi çocuğu idi ve senin gibi ırkçı idi. Irkçılığı yani mensup olduğu kavmin düşman kabul ettiği Arabı düşmanlığı Türk'e mal etmek istedi. Mehdi onun içinde ırkçılık da bulunan bida rejimin İslam’la ıslah edecek ve bu topraklarda, sonra bölgemizde sonra da dünyada genel barışı tesis edecek. Ve asla kan dökmeyecek. Kan dökmek ifsaddır o da şeytanın sünnetidir. Askeri tedbirler değil din ve insan hak ve hürriyetlerinin esas yapmaktır. Kişiyi, ırkından değil diye aşağılamak Allah'ın yaratma fiiline tecavüzdür. Yani küfürdür.

   Süfyan’la başlayan ırkçılık illeti tedavi edildikçe ülkemiz ve bölge huzur bulacaktır. Herkese frenk tarzı Türkçülüğü Türk olmayanların nasıl mason localarında tezgahlayıp piyasa sürdüğünü öğrenmesini tavsiye ederim. Ziya Gökalp Kürt’tü. Öyle zırvalara hatta ve hatta Deccale hizmet edecek ve onun ideolojisini hazırlayacak kadar sapıktı ki, geçirdiği bunalım sonucu intihara bile kalkıştı. Böyle zavallı insanların ve Rusya’dan kaçarak gelen Yahudilerin Selanik’te üs kurup tezgahladığı ırkçılık, ki aralarında Netanyahu’nun babası bile var, hangi sapıklığa hizmet etti bilmek lazım.

   Türklük ve Türk adı İslam’da müteradif, yani İslam’la eş isimdir. Türk denince İslam akla gelir. Bunu küfri ve kavmi safsatalarla gölgelersek hem atalarımıza hem de kişiliğimize hakaretir. Bir nevi intihardır. Bakın polisimize askerimiz yapılan son alçakça saldırılara Hakkari’den Urfa’ya kadar bütün bölge niçin isyan etti? Türk=Müslüman olduğu için. Bu isim Kur’an’da işari olarak övülmüş ve “Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar Allah'ı sever. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kâfirlere karşı izzetlidirler; Allah yolunda cihad ederler; dil uzatanın kınamasından da korkmazlar. Bu Allah'ın lütfudur ki, dilediğine verir. Allah ise lütuf ve keremi pek geniş olan ve her şeyi hakkıyla bilendir” ayetiyle teyid edilmiştir.
   Terör dini ıstılahta ye'cüc ve me'cüc olarak kabul edilir. İnsanlık suçudur da. Kınarız. Bundan dönen kim olsa hoş karşılarız.

   Sil