.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

17 Ekim 2016 Pazartesi

MUSUL OPERASYONU BAŞLADI

musul operasyonu ile ilgili görsel sonucu

İki yıl önce Irak ordusu ve polis gücünün tek kurşun atmadan kaçtıkları Musul'u geri almak için operasyon başladı. 2014'ten bu yana terör örgütü DAEŞ'in elinde tuttuğu Musul'u kurtarmaya yönelik operasyon gece saatlerinde başladı.

Operasyona 36 ülkeden 30 000 kişi katılıyor. DAEŞ'e yönelik hedefler havadan ve karadan vuruluyor. Operasyon üç merkezden yönetiliyor, ana üs ise Kuveyt'te.

Irak Başbakanı İbadi, Musul'da terör örgütü DAEŞ'e yönelik operasyonun başladığını açıkladı. İbadi, kent merkezine sadece ordu ve polis güçlerinin gireceğini belirtti.

Türkiye'nin Başika'da eğittiği Sünni güçlerden oluşan Haşdi el-Vatani (Ninova Muhafızları) ise peşmerge güçleri ile birlikte ilerleyişini sürdürüyor. Eski Musul Valisi ve Ninova Muhafızları Komutanı Nuceyfi, Türk askerlerinin eğittiği Sünni güçlerinin Musul operasyonuna katıldığını belirtti

IKBY Başkanı Mesut Barzani yaptığı açıklamada Musul operasyonu çerçevesinde 200 kilometrekarelik alanın terör örgütü DAEŞ'ten temizlendiğini söyledi. DAEŞ'e öldürücü darbe vurduklarını belirten Barzani, "Musul'un Halep olmasına asla izin vermeyeceğiz" dedi.

Musul'un terörden temizlenmesine yönelik operasyonu değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin hem operasyonda hem de masada olacağını vurguladı. 

Hükümet Sözcüsü Kurtulmuş, gazetecilere yaptığı açıklamada Musul operasyonunu değerlendirerek, "Türkiye Musul meselesini çok titiz bir şekilde takip ediyor. B ve C planlarımız da var" diye konuştu.
Birleşmiş Milletler, Musul operasyonu nedeniyle yeni bir göç dalgasının gelebileceğini söyleyerek, "100 bin kişi Türkiye sığınabilir" açıklamasını yaptı.


18 yorum:

 1. Irak ordusu operasyon un ilk gününde 100 yakın zayiat verdi. Bu savaşın rivayetlerdeki karkısa savaşına dönüşme ihtimali var. Musul barajının patlatılma ihtimali var. Bu harekatın neticesinde şii Irak ordusuyla Barzani güçlerinin savaşına dönüşücek. Barzaninin maglubiyeti ile sonuçlanacak. Musulda ve Irakta aradıgını bulamayan abd suriye işgaline yönelecek. Buda 3 dünya savaşının başlangıcı olacak. Ardından ülkemizin Rusya işgali gerçekleşecek. Bu işgale sebep olanlar bedeli daha ağır ödeyecek...Allahu alem

  YanıtlaSil
 2. yukarıdaki yoruma istinaden şunu söylemek istiyorum...

  Musul u YPG PYD güçlerine bırakmak istiyorlar...
  ve Türkiyeyi Suriye topraklarından çıkarmak için ekonomik yaptırımları devreye sokacaklar.
  Dolar ın yükselmesi ile bunun ilk sinyalini verdiler.

  İran ın Iraktaki hakimiyeti mezhep savaşı endişesini getirse de böyle birşeye düşmeyecekler.

  Ama tabi ortadoğuda sular durulacak anlamı taşımıyor söylediklerim...
  Biryerden bir arıza çıkacak elbet

  YanıtlaSil
 3. musul barajını şii güçler de patlatabilir toptan işi halletmek için
  biz hep aksini düşünürken

  YanıtlaSil
 4. musul operasyonunun daha 2. günü. ortalık toz duman. ve amerikadan bir yetkili türkiyeye geliyor. ırak hükümeti bizi istemiyor ve ard arda açıklama yapıyor. musul harekatı ışid ile değil, amerika ile türkiye arasında. gemileri yaktık ve amerika ile köprüleri atmanın arefesindeyiz.

  çok önemli gelişmeler yaşanacağa benziyor. Allah c.c. yardımcımız olsun.

  YanıtlaSil
 5. Amerika doğrudan kendi ağzından söyleyemediğini Irak başbakanına söyletiyor.

  YanıtlaSil
 6. barzani ve turkiye birleşmeli ve ırakta birlikte hareket etmeli

  YanıtlaSil
 7. sosyal medyada bir paylasim var,buradan resim olarak paylasacaktim ama resim ekleyemedim.admin bulabilirse belki paylasir. f.gulenin olum tarihi verilmis 13-nisan-2017 diye. bu tarihle ilgili ne tur yorumlar yapilabilir,lutfen fikri olan paylassin. belliki yine bir pustluk pesinde bu serefsizler

  YanıtlaSil
 8. 1* Musul'a operasyon başlamış. Niçin? Musul DAEŞ’ten kurtarılacakmış. Bir rivayete göre 3 bin, bir rivayete göre 6 bin terörist militan, 2 yıl önce 1.5 milyonluk şehri ele geçirmiş. Şimdi bölgede bulunan 63 dünya devletinden 36’sının güç verdiği 60 bin Irak askeri kuvvet Musul’u kuşatmış fethe hazırlanıyorlarmış, mış mış.

  Irak’taki bu son çatışma ahir zaman melhemelerin üçüncüsünün sayısız muharebelerinden birisidir. Peki senaristi kim, adını koyalım. Zahiri sebep enerji kaynaklarına ulaşmak isteyen petrol tröstlerin bağlı olduğu batılı devletlerin vekaletle Müslümanı Müslüman’a kırdırma operasyonu. Zahiri sebebi bu. Esas sebep ise:1) Ortadoğu’daki çatışmalar, Siyonistleri 2-3 bin yıllık rüyası Büyük İsrail’e kavuşturacak savaşlardan biri. 2) Bu arada Beni İsrail, 2500 yıl önce kendilerini mağlup ederek Babil’e sürgün eden Asur Kralının soyundan gelenlerden intikam alıyor. 3) Ortadoğu’da Sovyet sonrası meydana gelen savaşlarda fitne vardır. Bölüp yutmak vardır. İsrail’in güvenliği için başta İran-Türkiye düşünülmüş. Tutmadı. Çünkü İsrail'in esas maksadı. Türk-Arap-Kürt-Acem birbirine girecek, parçalanacak, kuvveten düşecek. Sonra da İsrail hazıra konup onlara hükmedecek. Nasıl mı? Bakın hikayesi nasıl?

  Yahudiler, Filistin’deki devlet kurmamışken 1932’dan beri bölgedeki emelleri için Kuzey Irak’ta harıl harıl istihbarat çalışması ve etnik yapı tesbiti yaptı. 1960 yılından itibaren de siyasi-askeri entrikaları kurgulamaya başladı. Biz ise o sırada ya yurtta sulh cihanda sulh ile uyuduk, uyandıkça darbe veya anarşi kabusu ile cebelleşiyorduk. Olanları görecek göz, anlayacak aklımız da yoktu. Bu ülkede uzun yıllar hükmeden bir politikacı bunu bir darbe sonrası “Kimse güçlü Türkiye istemez” diye ifade etmişti.

  Musul operasyonunun, ABD seçim öncesi yapılacağı zaten bekleniyordu. Başkan Obama hem bir zaferle veda edecek, hem de Hillary Clinton’a bu vesileyle seçim desteği verilecek. Aslında asıl şov alanı Rakka idi. Ama işin içinde Rusya ile ilgili hesaplar olunca şovu Musul’a taşıdılar.

  Operasyon sahiplerinin önemli bir derdinin Türkiye olduğunu söyleyelim. İslam’ın hem kilit ülkesi, hem kılıcı, hem de deccal mağduru Türkiye. ABD ve Batılı ülkeler “yağma Irak enerji böreği"nden Türkiye’yi uzak tutmak istiyorlar. 100 yıldır yaptıkları gibi. Çünkü Türkiye büyümemeli. İngiliz eski Başbakanı’nın dediği gibi: “Türkiye 250 kilo kalmalı. Zayıflar 200’e düşerse bize muhtaç olur. Büyür 300 kiloya çıkarsa etrafına sarkar. Onun için 250 kilo kalmalı” Yani batının kuyruğunda veya kapısında durmalı. Batı 40-50 ülke olarak gelecek, Ortadoğu’da operasyon yapacak, ama Türkiye’de batının uşakları çıkar ve “Ortadoğu bataklığına girmeyelim. Biz laikiz. Biz batıcıyız” der, Churchill’e hak verir. Zaten onlar İngiliz kazanında pişmiş Süfyan yamaklarıdır. 15 Temmuzu da sırf bu Musul fitne operasyonu için kurgulaya geldikleri bir çok komplolardan biri. Ama hesapları tutmadı. ABD’li kumandan Mister Votel’in askeri dehasının eseri olan planlar Türkler tarafından çöp yapıldı. General Votel’in petrol tröstlerine kantonlarla enerji güzergahıyla Akdeniz’e inme planı ve İsrail’in bölge güvenliğini öngören oyunu da tutmadı. Tutsaydı Bayan Clinton’a yardım, Başkan Obama için veda partisi olacaktı. Ama oyun bozuldu.


  YanıtlaSil
 9. 2*Şimdi bölgedeki bu tabloya 10 -20 yılda gelinmedi. Asırlardan geçip gelen bir fitnenin, kılıktan kılığa girerek aldığı son haldir. Hz. Peygamber risaletini açıklar açıklamaz, doğruluğunu anlamak çin senelerce önce son peygamberin buraya geleceğini keşfedip, nübüvvetin kendilerinde kalması hesabıyla senelerce önce Mekke-Medine’ye yerleşen Yahudiler onu ziyaret ederler. Ve nübüvvetinin delilleri görünce, nübüvvetin Beni İsrail’den gittiğini anlarlar. Yahudi heyetinin başındaki haham Hak peygamberi tanımak yerine, milli egoizmle şunu söyler: “Olsun. Deccal çıkınca biz dünyaya hükmedeceğiz” Yani nübüvvetin dürnyevi makam vasıtası gören ilk kavim onlardı. Zamanımızda siyasal İslamcılar da böyle. Dini uhrevi ve manevi hakikatlerine bakmaz dünyevi makama soyunurlar. Yahudiler gibi.

  Kur’an’ın tabiriyle fesadçılık yapan Yahudiler zillet ve meskenete tabi tutularak yurtlarından sürülürler. Dünyaya dağılarak yaşayan Yahudiler’inn Avrupa’lıları, Haçlı döneminde Avrupa ticaretini ele geçirerek süper zenginleşir. Ve bir gün gelir artık deccalin çıkması için çalışma kararı verirler. 1773 yılında toplanır ve karar verirler. Ve hemen işe koyularak 100 yılda dünya finans-siyasi-iktisadi piyasalarına ürettikleri ideoloji ve doktrinlerle cihan hakimiyetine hızlı adımlarla ilerler. Emelleri için iki cihan harbi ile 3 imparatorluğu batırıp yüz milyonlarca insanın kanına girerek arz-ı mev’udlarına kavuşurlar. Kavuşmalarının ilginç hikmeti ise kavmiyetçilik ve ırkçılık yaparak deccale zemin hazırlayan Müslüman milletlere ilahi bir ceza olarak tecelli eder. Çünkü dini hislerle hareket ederek Filistin’e gelen Yahudilere kader fetva vermiş. Din muharref de olsa, dini saikle hareket edenler daime şeytan meşreplilere galebe çalar. Çünkü onlar ehl-i kitap. Tabi bu fetva şartlı ve izne tabi. İsra 6/7. Buna uyulmayınca fesada başlarlarsa kader bu kez cezaya döner. Bunun için de Mehdi’in tecdid hareketi lazım gelir. Mehdi gelir, Yahudilerin yardımı alarak hükmeden ve dini tahrip eden Süfyan’a karşı dini ihya eder. İslami şuuru uyandırır. Ve sonra….

  Siyonizmin ikinci merhalesi Kudüs’ü ele geçirmekti. 3. merhale ise Fırat’tan Nil’e kadar olan arz-ı mev’udun kalan topraklarını zapt etmek. 1967 Savaşı ile Kudüs’ü de ele geçirirler. Ve o tarihten sonra 9-10 yıl içinde Yahudi küresel sermaye ortaya çıkar ve hakimiyet hakkı olarak cihana nizamat vermeye başlar. 1969 yılında İsrail’in kurucularından o zamanın Başbakan Golda Meir, Başkan Nixon ile bölgenin geleceğini görüşürken bölge ülkeleri için “Boşverin onları. Hepsi iç kavgalı. Homojen değiller. Birliklerini koruyamazlar dağılıp gidecekler” Çok ilginç 1950’li yıllarda Komünizme karşı İslam dünyası ile ittifak arayan ve dini hislerle hareket eden ABD ve o dönemdeki Dışişleri Bakanı John Foster Dulles (1888 – 1959) “Din ve siyaset birbirlerinden ayrılamaz. Dünya meselelerini halletme konusunda seçeceğimiz yol, dini görüştür” diye Mesih ağzı ile konuşuyordu. Hatta Komünizme karşı İslam hilaline destek verirler. Ama bu görüş, özellikle Menderes’in ittihad-ı İslam politikası siyonistleri ürpertir. Ve Siyonizm hem Türkiye’de, hem Avrupa’da hem ABD’de atağı kalkar. Çok değil 10-15 yıl sonra ABD’nin Allah’a inanç eksenli politikası Siyonist dini adına değişime uğradı. Avangelist kökenli neoconlar türer.

  İslam düşmanı Başkan Nixon’ın Dışişleri Bakanı, “İsrail’in ihtiyacı olan tek şey bir Şii-Sünni kapışması ve savaşıdır” sözü 10 yıl sonra İran-Irak Savaşı’nın hem gerekçesi hem habercisi olur. Ve bu fitnenin baş tezgahçılarından Yahudi Henry Kissinger baş mimar olur. Küresel sermaye onun döneminde tesis edildi. O küresel sermaye Yahudi para babalarının gücü idi. Yahudi cihan hakimiyetine göz dikince İsrail’i güvenliğe kavuşturmak, sınırlarını genişletmek için iki engel vardı. İslam ve komünizm. Önce Komünizmin tasfiyesi gerekti. Çünkü siyonizme hizmet için Müslümanlarla uğraşırken diğer küresel melanet komünizmin varlığı problem olurdu. 1975 Helsinki Senedi ve Washington Anlaşması ile başlayıp 10 yılda Sovyetleri bitirdiler.

  YanıtlaSil
 10. 3*Artık Büyük İsrail Projesi hayata geçirilebilirdi. Zaten 1984 yılında İslam ülkelerinin parçalanma fermanı Yinon Planı gündeme konmuştu. 6 yıl sonra Küresel Sermayenin başa getirdiği Avrupalı iktidarları toplanır ve yeni düşmanı açıklarlar. Yer Iskoçya. Batının askeri gücü olan NATO toplantısında İngiliz başbakanı Thatcher cadısı cihana bunu ilan eder: “Yeni düşman İslam dünyasıdır.” Yöntemi de belli olur. Dini ve ırkı etnisiteleri çarpıştırmak. Yani iç savaşlar çıkarıp bölge devletlerini parçalara ayırmak. Ve Bir yıl sonra Körfez harekatı başlar. Bu harekata 40 dünya ülkesinin katılımıyla 3. Dünya Savaşı start almış oldu.

  Şimdi 1990 yılına bir nokta koyup 1970’lerin sonuna gidelim. Üç ülkede ABD-İran-Türkiye’de gizli veya aşikar Yahudi fesadına zemin hazırlayacak Yahudi tipi dini cereyanların çıkışını görelim. Yani ahir zaman kahramanlarına dayalı mecrasından saptırılmış 3 hareket veya dini cemaat siyonizme alet olarak veya dolaylı hizmete koyulur.

  Müslümanlar gibi deccal ve Mesih beklentisi Hıristiyanlarda da vardır. Ne hikmetse 1900’lü yılların başında Hıristiyan dinine sözde geçen (Endülüs sonrası ve Selanik’te olduğu gibi) Yahudi asıllı din adamları yeni bir dini mezhep-cereyan icad eder: Evangelizm. Osmanlı’da o tarihte mason-Sabatayist-ırkçılar dini gölgeleyecek siyasi bir bela üretir. İttihatçılık. Rusya’da ise ekonomik menşeli bir siyasi rejim. Komünizm. Komün (kubbitz) Yahudilerin 4 bin yıl önce geliştirdiği bir müessese. Onun benzerini yani komünciliği koca bir imparatorluğa aşılayarak dünyanın başına bela kesilirler. Hem de büyük deccal olarak. Hz. Peygamber işari olarak bir günü bir yıl diyerek o fesadın kutba yakın yerde bir günü 3 ay bir günü 6 ay gece olan şimal ülkede hurucunu haber verir.

  20 yüzyılın başında ABD’de başlayan fitne-fesad şebekesi ise 1960’lerden itibaren Yahudi rivayetleriyle gelişti, serpişti ve şer topu gibi bir Neoconservatism (Yeni Muhafazakarlığı) doğurdu. 1980’de de iktidar oldu. ABD’ye göç eden Alman Yahudi Leo Staruss’un katkılarıyla zirve yapan bu cereyan bakın ne yaptı?
  Şimdi 1975 yılında Yahudi menşeli küresel hakimiyet güç kazanınca Başkan Carter 2. Kez seçilmeyerek yerini artist Roland Reagan’a bırakır. 1981.

  Ona hazırlık için bizde de “ABD’nin çocuklar”ıyla 12 Eylül darbesi tezgahlanır. Çünkü neoliberal (Troçkizm) neocon iktidarlar dönemi başladığı için Türkiye’de de onlara uyum sağlayacak bir iktidara zemin hazırlanır. Her neyse. Rusya’da ise neoliberal (troçkist) çağı için Perestroika ve Glasnost ayarlaması yapılır.

  AMERİKALI MESİH HABERCİSİ-İşte o sırada ABD’de Ronald Reagan neoconların kucağında iktidar olur. Ve bütün tutku ve ihtirası nedir bilir misiniz? (Nerede bileceğiz. Biz sonradan anlarız. Batının kuyruğundaki en son öğrenir.) Reagan azılı bir Armageddon fanatiği çıkar. Sık sık Amerikalı Siyonist politikacı Jerry Falwelll oturup muhabbet ettiklerinde ne konuşurlarmış? Armageddon. Yani İsrail devleti kurulacak Müslümanlar onlara saldıracak büyük bir savaş çıkacak ve Mesih gelip krallığını ilan edecek benzeri rivayetleri. Onun için Roland Reagan sık sık “Hızla Armageddon’a doğru ilerlediğimizi hissediyorum” derdi. Aklını bununla bozmuş. O sırada iki İslam ülkesinde sünni ve şii Mehdiciler gibi. Reagan seçim kampanyası sırasında Evangelist Jim Baker ile sohbet ederken “Armageddon’u görecek nesil, bizim neslimiz” kehanetini dile getirirmiş. Bu görüş ve kehaneti Yahudilerle paylaşıyordu. Eski Ahit’ten masallar anlatıp duruyordu. O zaman doğan bu hastalık 20 yıl içinde oğul Bush döneminde çok adamı etkisi altına alıp Armageddon hastası yapmıştı.

  YanıtlaSil
 11. 4* İRANLI MEHDİ'nin DOGUM SANCISI: Reagan Başkan olmasının arefesinde ise İran’da devrim oldu. Paris’te yaşayan Ayetullah Humeyni, Fransız-Alman komplosuyla Şahı devirip başa geçti. Bilindiği gibi Ayetullah Humeyni, siyasi mezhep Şiiliğin en büyük dini lideri. Onun döneminde İran’da birden bire Mehdi beklentisi filizlenip yeşermeye başladı. Ahir zamanın 18 alametinin 15’inin çıktığına geriye “Mehdi’nin zuhuru ve süfyan’ın hurucu" kaldı inancı kuvvet bularak zihinleri cezbetmeye başladı. Ve filizlenmeye başladı. Özellikle 2006’da bu kuvveden fiile geçerek zirve yaptı. Ahmedi Nejad döneminde Ayetullah Hamaney, sözcüsü Ali Saidi aracılığıyla Mehdi’nin zuhuruna hazırlık yapılması için İslam dünyasına çağrı yapmıştı.Çünkü kıyamet rivayetleri arasında İsrail devletinin kuruluşu ve buna işareten Kum’dan bir adamın çıkacağı (Humeyni) olduğu belirtiliyor. Ve Mehdi’nin zuhuru için büyük bir askeri güç için hazırlık yapılması bulunuyordu. Nükleer silahlanmaya gidilmesi, füze imali ve benzeri savunma hazırlığının yapılması öngörüldü. Bu nükleer silahların imali için haram fetvasının Şii baş mollası tarafından verilmiş olmasına rağmen Ayetullah Hamaney’in bizzat ilgilendi.

  TÜRKİYELİ MESİH veya MEHDİ-Humeyni ve Reagan’ın iktidar olduğu yıllarda 1979 yılında fetoş adlı bir Türk molla, 30-40 yıl sonra her şeyi ele geçirmek için hareket geçer. Önce 20 yıl kadar Mesih sonra Mehdi kimliğine bürünür. “30-40 sonra Türkiye’yi ele geçireceğiz” tezgahını kuruyordu. Ve devleti ele geçirmek için örgütlenme düğmesine basılır. Şiilerin fitne rahmine düşen Mehdi gibi Türkiye’de de bir molla kafalı örgütlenerek özellikle Özal döneminde emniyete, orduya, yargıya sızma yoluyla devleti ele geçirme kervanını yola çıkarır. Bu hareketin Armageddoncu Amerikalıların istihbarat ve gladyosu tarafından desteklenip kollanması, ahir zaman simalarını manevi-dini kimlik yerine, siyasi ve askeri yani çatışmacı hortlatılması bir tesadüf olmasa gerek. Ve 1979’da hem İran-Irak Savaşı hem de Afganistan işgali başlar. Yani perde gerisinde ve zihinlerde barış müjdecisi uhrevi şahsiyetlerin gelişi tezgahlanıyor. İlginç bir tevafuk üç ülkede bütün bunlar Hicri 15. Asrın ya da 14. Asrın yani 1400’ün başladığı yılda olması ne anlama gelir. Tam bir dünyevi maslahata dini maske giydirme.

  Yani batı dünyasında bir ve İslam dünyasında iki sapık zihniyet dünyayı saranı ateşi söndürmek yerine yeni ateşleri yakıyordu. Şii dünyası Irak ve İran’da birbirine yerken 4 yıl sonra Yinon Planı’nı açıklandığı yıl Türkiye’de yeni bir terör fesadı ateşi yükseliyordu. Niçin? Bunu yıllar sonra ortalık kan çanağı ve ateş çemberine dönünce anlayacaktık,

  İşte işin püf noktası budur. Komünizm can çekişirken İslam dünyası, batılı dünyanın düşman hedefine konuluyordu. Irkı veya siyasi yapılar çarpıştırarak Türkiye’nin bölünmesi, Suriye’nin bölünmesi, Irak’ın bölünmesi, Mısır’ın Libya’nın bölünmesi, Suudilerin bölünmesi, Ürdün’ün ve Lübnan’ın bölünmesinin kime faydası var? Batı zaten petrolü tekeline almış. Üstelik satılan petrolün parası batılı bankalara yatıyor. Bütün bu ülkelere milli ve dini hüviyetini terk etmiş batılı hayat tarzı özlemi içinde. Ama ortalık kan ve ateşe boğulmak isteniyor. Ve 10 yıl sonra 1990’da fiiliyata geçiliyor.

  YanıtlaSil
 12. 5* Demek ki bir üst küfür aklı hükmediyor. Ne demişti o baş haham Hz. Peygamber’e “Deccal çıkınca dünyaya hakim olacağız” oldular mı, olmadılar mı? Başka? ”Mesih gelince Devletimizi kuracağız” Kurdular mı kurmadılar mı? Başka “Fırat’tan Nil’e kadar hakim olacağız”. Olmadılar ama olma yolundalar çatışmaları teşvik ve tahrik ederek dev adımlarya ilerliyorlar. Nasıl olacak bu? Golda Meir’in Başkan Nixon’a söyledi sözde ve ondan hemen sonra ABD Dışişleri Bakanı’nın “İsrail’in ihtiyacı olan tek şey bir Şii-Sünni kapışması ve savaşıdır” sözü, çarpıştır, parçala ve yut ile olur. Bu da durduk yerde olmaz. Tahrike ihtiyaç var. Peki bunu samimi Hıristiyan dindar yapmayacağına göre Avangelist-neocon cemaate zemin hazırlanır onlara hizmet eder. Mehdici şiiler veya selefi veya meczup sünniler kışkırtılır onlara hizmet eder. Başka? 1960 yılından itibaren Iraklı Kürtlere el atıp, silahlandırıp eğitip isyana hazırlanır. Başka 1970’lerde Lübnan ateşi, 1970’te Ürdün’de Filistinlilerin sürgünü? Ve bunlar büyür büyür ve gün gelir ABD Ortadoğu’ya askeri operasyon yaptırılarak bir fitne ateşi yakılır. Bu operasyon nefes darlığı çekince katkı için 11 Eylül tezgahlanır. Ve Ortadoğu’ya yeni askeri operasyon yapılır. Irak’a giren ABD’nin özel güvenlik şirketleri, (ki çoğu Siyonist güdümlü), ne kadar fitne tezgahladı bileniz var mı? Yok bir bakarsınız Libya’da darbe sonrası ele geçen silahlar CIA marifetiyle Irak’a gönderilir ve DAEŞ diye bir örgüt hortlatılır. Başlarında sihirli kelime olan Mehdi olur. Yetmedi Avrupa ve Kanada ve ABD’deki Müslüman gençlerin bunlara katılması istihbarat örgütleri marifetiyle sağlanır. DAEŞ önce Bağdat’a yakın bir yörede isyanı ortaya çıkar. Ve ilk yaptığı iş kendisine çok yakın Bağdat’a gireceğine 100 km. uzaklıktaki Musul’a yürür. Kürt tahriki ve devletine hazırlık fitnesi için. Fetoş bunu 1995'te ABD’ye yaptığı gezide öğrenir ve bu bölünmelere kendilerine de mama verilmesi şartıyla kabul ettiğini söyler. Bantı var. Daha başka Suriye’deki Kürt bölgelerine. Batı, düşman örgüt ile uğraşmıyor da Kürt bölgelerinin üzerine sürüyor. Niçin? Yetmedi mi? Arap Baharı’nı körükler sonra üzerine benzin döker ve kuklaları ile yangını söndürür. Sonra. Türkiye’de Kürt terörünü kışrt ve hükümeti devirmek için 7 Şubat, 17-25 Aralık gibi 15 temmuz gibi 5 darbe teşebbüsü yap.

  Bu kadar fitne körüklemesinin sonu Suriye ve Irak’ın hali. Bunun diğer ülkelere sıçratılması ameliyesi. Libya’nın hali. Mısır’ın durumu. Yemen ateşi. Türkiye’de kaç kez oldu unuttuğumuz Kürt Ye’cüc Me’cüc’ün tedhişi. Gaye ne? Bakın Musul Başkonsolosu DAEŞ’in eline rehine düşer. Hükümet onu kurtarır. Büyükelçi yapar. Bu zat meşhur olmanın nemasını CHP’ye katılıp Milletvekili seçilerek toplar. Bu zat Öztürk Yılmaz, 17 Ekim günü bir açıklama yapar ve yapılmak istenen konusunda 1969 belki 1960 belki ta Osmanlı için İngiliz-Siyonist ittifakının yapıldığı1860’taki niyeti şahit olduğu olaylara dayanarak ortaya koyar:

  “Ortadoğu’da nüfusu 10 milyonu geçen ülke istenmiyor. Ve bu ülkelerin de iç çatışmaya sokularak enerjilerini içerde tüketmeleri amaçlanıyor. Bu bölgedeki sınırlar, farklılar kaşınıyor”

  Peki geçmişte Türkiye ne yaptı onca yıl? Tısssss.

  Hz. Peygamber Müslümanlarla-Yahudiler arasında savaş çıkacağını haber verir. Cephenin Batı Şeria iki yakasında kurulacağını belirtir. Demek ki, bu kanlı kaos İsrail’in sınır genişletmesine yaramayacak. Sonra rivayetler de ne denir? Mehdi ve Mesih Lut gölünde Deccalı yakalayıp öldürür. Bu rivayet sır dolu değil. Yalnız gelecek icmalen ve muhtasar hatta şifreli ifade edilmiş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mehdi hem müctehiddir hem veli hemde hükümdardır
   Sarışın genç ise bu özelliklerin yanında komutan vasfına da sahiptir

   Sil
 13. 6*Mehdi bir din adamı siyasi-askeri makamı yok. Mesih’in de. Rivayetler örtülü, perdeli, gizli manalı olması sebebiyle bu nasıl anlaşılmalı? Yani Mehdi ve Mesih’in çıktığı iki ülkede siyaset ve askeriye bu Deccale karşı hareket geçer. Niçin? Çünkü anlaşılır ki bütün fitneleri bu yapıyor. Kabaran öfke İslam dünyası ve aldatılan Hıristiyan devletini harekete geçirir. İşte o sırada İsrail bir çılgınlığa kalkışır. O nedir bilir misiniz? Sabredin yakında göreceksiniz. Ve Hıristiyan devleti, Müslüman ülke ile işbirliği yaparak bu mel’unu yok eder? Bir gecede. Yahudiler’in derin derin din adamları ve Kohenleri de bunun nasıl olacağını çok iyi biliyor. Ümitsizlik olmasın diye 4 bin sene önce Yahudi takvimi ters çevrilerek o tarih gizlenir.

  Yalnız burada şöyle bir şey var. Mehdi fütuhat yapmaz. O Hz. Peygamberin aynasıdır. Ona benzeyen, sünneti sebebiyle hizmetini yapar ve gider. Nasıl Hz. Peygamber sonrası ashabı, tabileri ve etba-ı tabiin çalışıp Hz. Peygamber’in fütuhatını vekaleten yaptılar, onun gibi. Yani şimdiki nesil Mehdi fütuhatına zemin hazırlamazsa, hatta her bir Müslüman Mehdi gibi hareket etmedikçe geniş dairede fütuhat olmaz. Peki bu olacak mı? Türkler 15 temmuz’da rüştünü ispat etti. Ya siyasetçi, yani bu milletin temsilcileri? İspatlıyor. Maddeten ekonomi ve askeriye de büyük merhaleler aşıldı. Ya manevi olarak. Kadınların başlattığı başörtü özgürlüğünü kazandı. Risaleleri diyanet bastı. Müslüman artık gerici ve gulyabani görülmüyor. Ve o fethin sembolünün mabedin kapısına dayandık. Yani avlusuna girdik. Sahi Mehdi’nin bir kumandanı olurmuş. Konstantiniyye’yi fethederek Ayasofya’yı alan. Kudüs’e giren. Cehcah. Yani?

  Bugünlerde yeni bir savunma ve güvenlik konseptinden söz ediliyor. İstanbul’un güvenliği Somali’den başlarmış. Sahi Deccalin bir askeri 1990'larda oraya gidip ne yapmıştı? Amerikalı neocon generali ile birlikte Somalili Müslüman liderleri görüşeceğiz diye tuzağı düşürüp toptan imha ettirmişti. Ve somali'ye terör ateşinin içine atmıştı. İsrail'in stratejik çıkarı için. Sonra oradan gelir İsrail’le Stratejik İşbirliği Anlaşması yaptı. Sonra gitti ABD’de Yahudi lobisinden nişan aldı. Az daha darbe de yapacaktı. Yahudi, deccalin askeri. Fetoş ben Mehdiyim dedirtiyor. Yoksa Mehdi ve deccal bu ikisi mi? Tebe töbe. Fetoş yaverini gönderip deccalin askerine “Türki şarki mektepleri devretmeye hazırız” demiş. Yani. İkisi arasında bir fark yok. Üstüne üstlük PKK ile işbirliği ortaya çıktı. Ona bağlı askeriye operasonda terörist yerine dağı taşı bombalamış. Ye’cüc ve me’cüc taifesine bile sahip çıkmışlar. Peki bir yığın salak onu Mehdi görüyor. Niçin?

  Yahudi iyi algı operasyonu yapar hem de tam yapar. Bir Mehdi Türkiye’de, bir Mehdi Suriye’de, bir Mehdi İran’da. Ha kediciyi unuttuk ama o küçük Mehdi geçin onu. İşte bu siyasi-dünyevi-askeri Mehdi mikrobu salgın haline gelirse her yerde Mehdi hayaleti hastalığı görülür. Sonra da Mehdi’yi bekler dururlar. Ve bu gevezelik sebebiyle ind-i İlahi’de mesul olurlar. İsterse bu şeyh olsun, isterse alim. İsterse cahil fark etmez. Belki şöyle bir kurtuluş yolu olma ihtimali var. Mahşerde Müslümanların çok günahı Yahudi aldatması ve fitnesi sebebiyle Yahudileri yüklenirmiş.

  Fetoş geçenlerde ölen bir Yahudi’nin 30 yıl önce kapısını çalar. Kapı açılınca içeri dalar “Ben geldim” der. Yahudi’ye gideceksin işbirliği yapacaksın sonra Mehdi olacaksın. Bunu ne manada düşünmüş bilir misiniz? Kaseti yayınlandı. 20 yaşında iken Mehdi olacağını bilmiş. İktidar devirmeyi iktidar peşinde koşmayı küçük iş görmüş. Böyle düşünenlerle dalga geçmiş. O kainat imamı kainat çapında iş yapacak. Töbe töbe her gün peygamberimiz yanına gelecek onunla görüşecek. Bu adamı ancak ve ancak kainat cehennemi paklar. Yani günahını Yahudi’ye yüklenemez. Zaten kendisi Avangalist Müslüman.

  YanıtlaSil
 14. 7*Bir şey daha. Yahudi rivayet geleneğinde ahir zaman için şu haber varmış. Başkaları onlar için çalışır, onlar zafere, neticeye konarmış. Yani vekalet savaşları yapılır, zafer çarpışanların değil Siyonistlerin olur. Deccal asrının tamamı deccalin hükmü altında olmaz. Fanidir bir süre sonra geberir gider ama hakimiyeti sürer. Deccaliyet hükmeder. Yani dinsizlik. Din düşmanlığı. Ateizm. Savaşlar. Komünizm çöktü ve gitti. Ama Komünizmin bir ayağı Troçkizm yani Troçkiye sempati besleyenler, neolibeiraller ve Siyonist ürünü neoconlar. Bunlar da Büyük deccalin zamanındaki kollarıdır. Hz. Mesih Büyük deccali mağlup eder. Ya artıkları avengelist-neoliberal-siyonistleri de temizler ve son hizmeti olur. Neocon-neoliberalleri siyaseten mağlup etmesi kolay. Ama üçüncü olan ana deccali Mehdi cemaati ile mağlup etmesi gerekiyor. Rivayetler öyle. Mesih bir sabah namazında nüzul eder bir de ikindi vakti. Yani fecr-i sadıkta gelir bir de ikindi vakti Mehdiye tabi olur. (İkindi Mehdiyet'in 3. faslına rastlamalı) Çalışır deccalin her iki ikisinin temizlenmesinde rolü olur. Ve son olarak ana decccali Mehdi ile öldürerek fesadı bitirir. Bunun ne kadar zor olacağı çok yorularak çokça terlemesine kinaye olarak rivayetlerde onun alnı sulu olacağı belirtilir. Çok çalışacak. Öyle ki, İslam ülkelerinin ittihadı son çabası olur. Ve Tevhidi hakim kılınır. Tevhid hayatın gayesi ve delilidir.

  Onun için ezeli kelam ve sünneti ve ihbarını anlamak için arınmış olmak gerekir. Zamanın evhamından, şahsi kusurlardan ve beklentilerden çıplak olmak lazım. Yoksa mücmel ve muhtasar olan ve zahiri manası ile gerçeği ifade etmeyen ve anlatmayan, rivayetlerin mecaz halini gerçek olmadığına inanmakla işe başlamalı. Mecaz dahi gerçeğin yani hakikatin yani asıl mananın zıddı olur. Yani. Rasih ilim lazım.

  Türkiye kadar komşu ülkeler ve diğer İslam ülkeleri çalışmadıkça Mehdiye zemin hazırlamadıkça tefrikayla kavrulan Alem-i İslam’ın ittihadını sağlamadıkça baş sorumlu olurlar. Türkiye’nin askeri-siyasi iradesi ittifak halinde. Ve çok kararlı. Nihai savaş Irak’ta değil. Batı Şeria’nın iki yakasında. Yani? Allahü alem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkadaşlar Abdurrahim kardeşimiz uzun uzun yazmış demeyin dikkatlice hatta birkaç kez okuyun daha iyi anlayacaksınız.Teşekkür ederim Abdurrahim Çokgüngördurmak yok yazmaya devam:)

   Sil
 15. Mehdi hükümdar ve veli bir zat olacaktır velayeti muhyiddin ibni arabi gibidir
  Osmanlı soyundan gelen halifemizde hükümdar ve veli olacaktır
  Mesih İsa aleyhisselamdır ve gökten inecektir ve sahibuzzaman yani asrın müceddidi isa as dır
  Deccali isa as öldürecektir mehdi degil
  Ve deccali öldürürken halifemiz ve hz. Ali isa aleyhisselama yardım edeceklerdir

  YanıtlaSil