.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

14 Ağustos 2016 Pazar

VATİKAN - FETULLAH -İLLUMİNATİ

Bülent Erandaç / Takvim Gazetesi

İlluminati, içine masonluğu ve Siyonizm'i de alarak çapını genişleten ve dünya genelinde büyük hedefleri olan bir gizli yapılanmadır. Albert Pike, İlluminati'nin beyni olmuş, büyük planların altında imzası bulunan özellikli bir adamdır. Bir mason üstadı, İskoç Riti'nde uzun bir dönem büyük patron, (masonlukla ilgili olan Morals and Dogma adlı kitabını yazdı) Amerika İç Savaşı'nda görevli bir Tuğgeneral'dir. 1871 yılında meşhur mason üstadı İtalyan Mazzini'ye bir mektup yazar. Yeni Dünya düzenini oluşturmak için 3. DÜNYA SAVAŞI çıkarma gerekliliğinden bahseder. Unutmayalım BU MEKTUP 1871 YILINDA yazıldı.1. Dünya Savaşı: Rus çarlığı İlluminati tarafından yıkılacak ve ateistik-komünizmin kalesi olacaktır. İngiliz ve Alman imparatorlukları arasındaki anlaşmazlıklar körüklenecek, savaş sona erdikten sonra Rusya'da komünist bir rejim kurulacaktır. Ve bu rejim, hükümetleri ve dinleri zayıflatmak için kullanılacaktır. (Nitekim 1. Dünya Savaşı bu şekilde oldu)
2. Dünya Savaşı: Bu savaş Faşizm ve Siyonizm arasında olmalıdır. Savaş sonucunda Siyonizm galip gelmeli, Faşizm yıkılmalıdır. Ortadoğu'da bağımsız bir İsrail Devleti kurulmalıdır. (Nitekim Planlara göre Nazi Almanyası ve sözde Yahudi düşmanı olan Hitler çıkarıldı ve savaş sonunda Nazi yok oldu. 1948'de İsrail Devleti kuruldu ve dünyaya Siyonizm hakim oldu.)
3. Dünya Savaşı: Müslümanlar ile Hıristiyan-Siyonistler arasında olacaktır. Müslümanlar birbirlerini yok edene kadar kendi arasında savaşacaklardır. Geriye kalan milletler de bölünecek ve bir sosyal kıyamete neden olunacaktır. (Nitekim,Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan-Türkiye hedefte, Müslümanlar birbirine kırdırılıyor.) NE ÖNGÖRÜ? TESADÜF DEĞİL.
Yıllar sonra PAPA Franciskus, (19 AĞUSTOS 2014) "Biz Üçüncü Dünya Savaşı'ndayız ama parça parça" sözleriyle DERİN HEDEFLERİ VERİYOR.

İLLUMİNATİ GERÇEKLERİ:
Üst üste oturan gerçekleri birlikte değerlendirelim.
1) İlluminati-Gladyo (geride kalanlar ordusu): ABD/NATO dünyanın birçok ülkesinde geride kalanlar ordusu kurdu. GLADYO, müttefik ülkelerde gerektiğinde darbe yapacak, işgal sırasındaysa düşmana karşı saldırılar düzenleyecekti. Geride Kalanlar Ordusu'nun Türkiye'de büyütüp beslediği başlıca örgüt de Fetullah Gülen Terör Örgütü'dür. Fethullah "ABD ve Batı çıkarlarına karşı bir tavır değişikliği sezildiği anda hemen harekete geçerek iktidara el koyabilecek bir yapılanma" olarak kurgulanmıştır.
2) ROCKFELLER NE DEMİŞTİ?:
David Rockefeller ve Rotschild beraberce dünyayı idare eden İllumunati'nin ÜST AKLI'dır. David Rockefeller'in, onursal başkanı olduğu CFR'ın (Council on Foreign Relations), yedi Yahudi bankerin finansal desteği ile oluşturulan, amacı ise ABD Dünya politikası için senaryo üreten bir kuruluştur. David Rockfeller, Baronların, Top secret (çok gizli)toplantısında şöyle konuşuyordu: "Türkiye, dünyadaki en stratejik konumdaki ülkedir ve bizim için çok önemlidir. Büyük İsrail topraklarının su kaynaklarının önemli bir kısmı şu anda Türkiye'ye aittir. İslam dünyasında etkili olmak istiyorsak, önce Türkiye'den başlamalıyız. Türkiye Avrupa ve Asya arasında bir köprüdür. Ortadoğu elimizde sayılır. Kafkasya ve Orta Asya'daki diğer Türk devletleri de yakında darbelerle kargaşaya boğulacaklar ve avucumuzun içine düşecekler. Türkler birleşip bir araya gelseler karşılarında hiçbir güç duramaz. Böyle bir olasılığa karşı, ajanlarımız her an tetikte bekliyorlar. Türkiye'de kilit adamlarımız, bizim için en ufak bir gelişme sezdiklerinde hemen kontrollü kaos ve darbelerle bunu önlüyorlar."

SONUÇ: Dinler tarihi uzmanı İlahiyatçı Lütfü Özşahin diyor ki "Fetullah Vatikan'ın gizli kardinalidir. DİNLER ARASI DİYALOG VATİKAN PROJESİDİR."
İllumunati, 3. Dünya Savaşı'nda Türkiye'mizi CIA'nin koruduğu Asala- Fetullah Gülen-PKK-DAEŞ-DHKP-C ile çökertmeye çalışıyor. Büyük hedefimiz, bağımsız Türkiye. Milli ve yerli lider Tayyip Erdoğan ve arkasındaki aziz milletimiz... İslam'ın yıkılmayan tek kalesi Türkiye zayıflarsa Müslümanlık nefes alamaz.

http://www.takvim.com.tr/yazarlar/erandac/2016/08/14/vatikan-fetullah-illuminati
..

9 yorum:

 1. Evet daha önce de söylemiştim adamlar ayinlerde lucifer dedikleri iblisten talimat alıp bu öngörülerde bulunuyorlar ve aynı mektupta 3dünya savaşıyla dinler savaşların öz sebebidir düşüncesine sevk ederek önce müslümanlığı ve siyonizmi yok etmek sonra hristiyanlık ve ateizm (dikkat edin ateizm diyorum) akımlarını da bitirip luciferın doktrinini dünyaya yaymak amacındalar yani şeytana tapılan bir dünya ve sanırım hadislere dayanarak söylüyorum dünya genelinde az bir azınlık hariç kıyamete yakın bunu başaracaklar ayrıca aynı mektupta bir süre muhafazakarların hakim olacağı da yazıyor bizim hadislerimize bu kadar yakın fikirler öne sürmeleri hadislerin doğruluğunun bir göstergesi ayrıca malesef illimünatinin sonunda emeline ulaşacağınında bir göstergesi ve iblisinde Hazreti Allahın izin verdiği bazı gaybi haberlere vakıf olduğunun da bir göstergesi hakkımızda hayırlısı

  YanıtlaSil
 2. Irak’ta Kürt güçler Musul’a doğru ilerliyor (musul sular altında kalmasına az kaldı)
  Irak'ta Kürt güçler IŞİD'in kontrolündeki Musul'un doğusunda 5 köyü örgütten geri aldı.

  Kürt bölgesinde çeşitli güçleri birarada toplayan Kürt Bölgesi Güvenlik Konseyi'nden yapılan açıklamada, operasyonun amacının dah fazla köyü temizlemek olduğu, yapılanın Musul'a baskıyı artıracak operasyonlardan biri olduğu kaydedildi.

  Peşmerge komutanı Dedewan Khurshid, operasyonun devam edttiğini belirtti.

  Açıklamada, temizlenen bölgenin 50 kilometrekare olduğu da vurgulandı.

  Güvenlik açıklamasında, Amerika liderliğindeki koalisyonun operasyona destek verdiği de kaydedildi.

  Irak güçleri, Musul'u geri almak için tam bir operasyona başlamadan önce kenti kuşatmaya başladı. Musul'un güneyinde Irak güçleri son dönemde ele geçirilen hava üssünün çevresindeki köyleri temizlemeye çalışıyor.

  Irak'ın en büyük ikinci kenti Musul 2014'ten buyana IŞİD'in kontrolünde.

  YanıtlaSil
 3. Allahu Teala hadisi kudside: Rahmetim gazabımı geçmiştir buyuruyor. Samimi olunursa sorun yok. F. Gülene dokunan yanar diyorlardı ne oldu devlet tarafından terörist ilan edildi.
  Onlar algı yapmaya çalışıyorlar.
  1970 lerde karar almışlardı. 1990'a kadar ülkeyi hıristiyanlaştırıp bayrağını haç yapacağız diye. Ne oldu.
  11.Cumhurbaşkanı Türkiye'nin son cumhurbaşkanı olacaktı, Erdoğanı 2012'ye kadar tasfiye edeceklerdi. Edemediler Gül'ün cumhurbaşkanlığını 2014'e uzatarak 2014'e kadar tasfiye etmeye çalıştılar gezi olayları darbe girişimleri hep tasfiye edip israil imparatorluğu kurmak içindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. FETÖ lideri kaçmak zorunda
  15 Ağustos 2016 Pazartesi
  Serdar Turgut


  Bu yazıda, mantık kurallarını kullanarak ve casuslar dünyasının özel kodlarını çözmeye çalışarak, FETÖ liderinin bulunduğu Amerika’dan bir an önce kaçmaktan başka çaresi kalmadığını, kaçmadığı takdirde bunun alternatifinin Türkiye’ye iade olmayacağını, bulunduğu yerde kaldığı takdirde hayatını kaybetmesi olasılığının yüksek olduğunu ve üstelik bu işin bir Türk’e yaptırılacağını anlatacağım.

  http://www.haberturk.com/yazarlar/serdar-turgut-2025/1281958-feto-lideri-kacmak-zorunda

  YanıtlaSil
 6. Darbeleri önlemek için önce sermayeyi millileştirmek lazım...

  http://www.yenisafak.com/yazarlar/hikmetgenc/gerici-yobazlar-demokrasiyi-kurtardi-kocum-2031191

  YanıtlaSil
 7. Türkiye'nin bilkuvve umut olmaktan bilfiil umut olmaya doğru adım adım yol aldığı görüldü ve bu, Batılıları çıldırttı!

  http://www.yenisafak.com/yazarlar/yusufkaplan/15-temmuzun-2-dalgasi-ehl-i-sunnete-saldiri-bu-toplumun-intihari-2031186

  YanıtlaSil
 8. Laik eğitim olsaymış darbe olmazmış!
  Aydın Ünal

  http://www.yenisafak.com/yazarlar/aydinunal/laik-egitim-olsaymis-darbe-olmazmis-2031188

  YanıtlaSil
 9. Vatikan bir paravandan ibarettir. Fetonun babasinin babasi yahudi annesi ermenidir. Fetonun annesi ermeni asillidir. Fetonun yahudilerle asinaligi burdan gelir. Feto bir kukla degil. Bizzat yahudilerin hizmetinde olan bir kisiliktir.

  YanıtlaSil