.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

20 Ağustos 2016 Cumartesi

TÜRKİYE ÜZERİNDEKİ KİRLİ EMELLER

Dış Politika

M.Necati Özfatura

Devletin üst düzey yetkililerinin “üst akıl” dediği şeyin ABD olduğunu herkes biliyor. Yetkililer açıkça söylemese de yaylada tabiat ve koyunları ile baş başa olan çoban kardeşimiz bile biliyor.
ABD’nin Türkiye düşmanlığı yeni değildir. Menderes’i (Demokrat Parti iktidarını) deviren darbenin de arkasında ABD vardır. Menderes Yalnız “Yeter Söz Milletindir” sloganı ile demokrasinin değil sanayileşme ve Anadolu insanının ülkenin idaresinde yer almasının yolunu açtı. Menderes iktidarına kadar “toplu iğne” bile dışarıdan ithal ediliyordu. Bugün helikopter, füze, tank ve sayısız sanayi üretimi yapılabiliyorsa bunun yolunu o zamanlar montaj ile Menderes açtı.
Menderes başbakan olduğunda MİT, CIA personeli ile dolu idi. Görevli Türklerin maaşını CIA ödüyordu. Menderes buna son verdi. Menderes Moskova’ya gitme hazırlığında idi. Ekonomik ve siyası ilişkilerde görüşmeler yapılacaktı.
ABD ve bilhassa Siyonizm, emrindeki medyayı, CHP’yi, İstanbul ve Ankara Üniversitesini karıştırdı. Ve bir avuç darbecilerle temas hâlindeydi. 27 Mayıs 1960 darbesi ile Türkiye 25 yıl geriye gitti. Türk ordusunda emeklilikte son derece büyük para yardımı yapıldı. Ve Biz subayların maaş ödemeleri bir müddet ABD yardımı ile yapıldı.
Son yıllarda ise Gülen’i kullanarak Özal, Muhsin Yazıcıoğlu ve Alparslan Türkeş’i katlettirdi. Türkiye’de darbe zemini hazırlandı. Askerî okullar, üniversite ve diğer imtihan sorularını CIA ve MOSSAD çalarak Paralel Yapıya verdi. Uzun yıllar bu okullara kendi adamları yerleştirilerek bugünlere zemin hazırlandı.
 
ABD, AB ve diğerleri Türkiye’ye neden düşman?
 
1699 Karlofça Antlaşmasından 2008 yılına kadar Türkiye, Hıristiyan Batı için “torbada keklik” idi. Batı ne isterse Türkiye “evet” dedi. Ve asırlar sonra Batı’ya ilk defa Erdoğan ve AK Parti iktidarı “hayır” dedi. Bu “hayır” ile ABD ve AB’de siyasi depreme yol açtı ve İslam Dünyasında ikinci bir Erdoğan çıkar düşüncesi onlarda şok meydana getirdi. 
1923-1950 arasında sanayi yoktu. Türkiye Batı’nın pazarı idi. Şu anda tersine oldu. Dış ülkelerde Türk Müteahhitler dünya ikincisi ve kalitede ise dünya birincisidir. Zürih-Floransa arasında Alp Dağları’nın altındaki yer altı tünelini Türk mühendis ve müteahhitleri yapıyor.
1838 yılında Osmanlı’nın üst düzey bürokratları (İngiliz ajanları) “Baltalimanı Kapitülasyonu Antlaşması” ile İngiltere’ye gümrük ve vergi muafiyetleri tanıdı. İngilizler hiçbir vergi ödemeden dilediğini satın alıyor ve Osmanlıya satabiliyordu. Türk vatandaşı ise kendi malını bir vilayetten diğerine geçirirken kendisinden üç ayrı vergi alınıyordu böylece Türkiye kendi kan damarlarını kesiyordu. Türk sanayii emeklerken boğuldu ve sonuçta çalı süpürge bile ithal edildi. 
1840’tan sonra ucuz İngiliz ithal malları Kurşunlu Han ve Perşembe Pazarı’nı istila etti. Ucuz ve son derece kalitesiz mallar yerli sanayiyi ortadan sildi. Şu anda yürüklükte olan “Gümrük Birliği Antlaşması” Türkiye’nin aleyhinedir. Yeniden düzenlenmelidir.
Batı, ayakta duran bir Türkiye yerine, dizleri üzerine çökmüş ellerini açmış Batı’ya muhtaç bir Türkiye peşindedir.
Gülen ve Paralel Yapı bu şer işi yapmakla görevlidir!..
20.08.2016
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/m-necati-ozfatura/592888.aspx

47 yorum:

 1. Hakimullah bahtizul lahiyyatu şinubare ey hautanna tişura ku hiyennahus şehtuna tu.

  YanıtlaSil
 2. Peygamber Efendimiz s.a: Kavmi içinde şeyh ümmeti içinde peygamber gibidir buyuruyor.
  Fetö bu duruma gelene kadar siyasiler, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri nerdeydiler diyorlar.
  Evliyaların bir kısmı fetöyü biliyorlardı. 2-3 aylık bebeğe birşeyler anlatmaya çalışsan anlamaz anlayacak yaşa kadar beklenirse, halk ve şartlarda olgunlaşasıya kadar beklendi. Kıvamına geldi bitirildi.
  Geçen asır İslam devletiyken, siyasi deha Abdülhamid yönetiyorken, tedbirli hareket ediliyorken yıkılma önlenemedi. Şimdi İslam devleti değilken, devlet kadroları ve halk İslam'dan soğutulmuşken başarısız olmaları nasıl açıklanır. İlahi yardım, Allah'ın vaadi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bediüzzaman hz.: Ben şeyh değil hocayım diyor.

   Sil
 3. Kur'an'da geçen görünmeyen ordular...
  İstanbul'un fethinde Fatih Sultan Mehmet bütün hazırlıkları yaptığı halde fetih gerçekleşmiyor. Akşemseddin hz. Fatih'in halini görünce zamanın en büyük evliyasının da himmetini(duasını) alması gerektiğini söylüyor. Fatih Onun da himmetini isteyince Semerkand'da bulunan Nakşibendi şeyhi Ubeydullah Ahrar hazretlerinin de himmetleriyle fethediliyor.
  Din düşmanları bunu bildikleri için tarikatları evliyaları yok etmek istemişlerdir. Bir savaş dua ordusu ve zahirde savaşanlarla kazanılır diyor İmamı Rabbani hz.
  Fetöde 2010'lu yıllarda dillendirdikleri metafiziği bitireceğiz demeleri yani maneviyatı. Çünkü maneviyat biterse feraset ehli kalmaz istedikleri gibi algılarla aldatıp yönlendirebilirler. İsterse şu kadar üniversite olsun bir sürü kitap olsun internet olsun.

  YanıtlaSil
 4. Hz Mehdi AS ile ilgili bütün hadisler Türkiye ile ilgilidir.Sahih Hadisleri araştıranlar bu hadislerin Türkiye ile ilgili oldugunu çok rahat görecekler.Sadece bir örnek verecegim.Saidi Nurisinin söyledigi gibi hadisleri tevil edenlerin zamanındaki hilafet Şamda ve Mekkede idi.Bu Hadisleri tevil edenler hilafet merkezlerinin degişecegini bilmiyorlardı.Uzun lafın kısası zuhura sadece aylar kaldı.Hz Mehdi türk olmamakla beraber Türkiyede büyümüş ve kendini türk hisseden bir mübarektir.Kendi kanımca kendisinin Mehdi olduguna şüphelenmesine ragmen bunu kabul etmemektedir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Anne tarafi arap baba tarafi turk

   Sil
  2. Hayır yanılıyorsunuz. Resulullah efendimiz, bilmiyor muydu hilafetin Türkiye'ye geçeceğini? Öyle olsa idi o şekilde beyan buyururlardı mübarek ağızlarından. Ki bunlar tevil değil rivayetlerdir.

   Tayfun taşın dediği hadisleri merak ettim. Türkiye ile ilgili olanda vardır olmayanda vardır. Tabi ki de bir rol oynuyoruz ama bu demek değil ki hepsi Türkiye ile ilgilidir. Bundan dolayı tevil bir noktadan sonra sapıklıktır. Bu arada nereden çıktı Mehdi as.ın çıkmasına aylar kaldığı? Gelecek recep ayında bile süfyan çıksa, bir sonraki muharrem Mehdi as. çıkar ki bu en erken sonuç bile 1 seneden fazla olduğunu gösterir. Daha bundan haberi olmayan adamlar kalkmış ana tarafını baba tarafını utanmasa şeceresini çıkartacaklar. El insaf ya, el insaf!!! Buradaki insanların aklını saptırmayın!

   Sil
  3. Hilafet Türkiye'ye geçti de ne oldu! Bitti gitti! Hilafet bütün dünyaya Hz Mehdi as zuhur etmeden yayılmayacak. İstanbul Topkapı Sarayındaki kutsal emanetler sadece bir numune. Bu numunelerden birkaç Ortadoğu ülkesinde daha var. Gerçek kutsal emanetler gizlidir ve onları melekler Hz Mehdi as'a zuhurat anında teslim edecekler.

   Sil
  4. Mehdi turkiyeden çıkabilir hilafet merkezleri değişir. Al i beyttendir. Seyyidlik tüm dünyaya yayılmıştır.

   Sil
 5. Naim, Ammar b. Yasir’den tahric etti, O şöyle dedi: (Mehdi’nin alameti) Türk size hücum ettiği zaman, malı toplayan halifeniz öldüğü zaman, o halifeden sonra iki yıl içinde de azledilecek olan zayıf bir adam başa geçtiği zaman, Şam’ın batısında batma olduğu zaman, Şam’dan üç kişi çıktığı zaman, Batı insanları da Mısır’a çıktığı zaman, bunlar Süyfani’nin alametleri olacaktır. Şimdi bu Sahih Hadisi tevil edelim.Çok araştırmama ragmen bu hadiste ismi geçen zayıf bir adamı Türkiye hariç hiç bir ülkede rastlayamadım.Bu adam Davitogludur.Türk size hucüm ettiginde sözü ise halihazırda Türkiye ve TSK Suriyede savaşmaktadır.Malı toplayan halife Suudi Arabistan Kralıdır.Abdullah Bin Abdullazizdir ve 23 ocak 2015 yılında ölmüştür.Şamın batısında batma olması durumu ise gölcük depremidir.Şamda 3 kişinin çıkması ise gerçekleşmiştir.Şamdaki bu 3 kişi Esad PYD-PKK ve IŞID dır.Batı insanlarının Mısıra çıkmasıda gerçekleşmiştir.Bu kişi SİSİ dir.Ve son bombaya geliyoruz.Hz Mehdi Türk olmamakla beraber Türkiyede yaşamış ve kendisini türk hissetmektedir.Ve son bombamız Hz Mehdi Türkiyeden çıkacaksa Süfyanda Türkiyeden çıkacaktır.Daha fazla ileriye gitmiyorum.Gerisi sizlere kalmıştır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Esat suriyede yok suriyede yoksa sufyan suriyede olmali o zaman

   Sil
  2. O istihraç değil. Bir Hadis'tir. Pek az bilinen bir hadis. Ve oradaki etrak kelimesi sarışın ve soğuk bölgelerde yaşayan İngiliz-Fransız-Rus ırklarını tarif ve kast eder. Onlara Beni Kantura dendiği gibi Beni Asfar da denir. Hz. Peygamber hayatta iken Türklerin adı Türk olarak bilinmezdi. Horasanlı denirdi. Horasanlı demek sonradan İslam'ın bayraktarı olan ve 1000 yıldır İslam'a hizmet eden ve ahir samanda hakimiyeti Mehdi'ye verecek olan ve sonradan onlara Türk denecek bizleri kast eder.

   Etrak (Türler) kelimesi Mevali gibi, Acem gibi Arap olmayanları kast eder. Nasıl ki iyi Acem iyi kötü Acem varsa, o etrek da böyledir. O hadisteki Etrak (Türkler) ise Hıristiyan olan ve ahir zamanda hilafet döneminin sonunda Alem-i İslam’ı işgale gelen devletleri kast eder ki, öyle olmuştur. Onlar gelip Alem-i İslam’a işgal edip hilafeti kaldırıp servetlere ve mallara kondu. Zayıf Halife’den kasıt ise Vahdeddin’dir. O hadisin devamında o halife Şam’da toprağa verildiği zaman Mehdi zuhur eder denir. Ve artık hilafet sona erer ve Mehdiyet devri başlar. Yarım yamalak bilgilerle insanları idlal etmeyin.

   İkincisi şu andaki bütün hadiseler 3. Dünya Savaşı’na dahil çarpışmalar olduğu gibi Ye’cüc ve Me’cüc olarak bildirilen terör ve anarşi taifesini kast eder. Mehdi ile Mesih cemaatlerinin vazifesi bunlara son verip dünyada sulh-u umumiyi temin ve tevhidi cihanda hakim kılmaktadır. İçinde bulunduğumuz yıllar bunun ifade eder. 5 yıl 10 yıl ve 20 yıl.

   Sil
  3. Süfyan geldi ve pisliklerini yapıp bu cihandan def olup gitti. O Selankili bir Osmanlı zabiti idi. Bütün pisliklerin başı odur. Esed onun çömezi bile olamaz. sıradan bir diktatör.

   Tarihin bir noktasına bakıp öncesin atlayarak yorum yapmamak lazım. Şimdi hangi İslam ülkesi düşman işgali altında. Olmadığına göre az çok müstakil ve İslam hükmünü icra ediyor. Bunu kim yaptı acaba? hele Türkiye'de. Allah demenin yasak olduğu, ezanların susturulduğu, Kur'anların toplanıp köy meydanlarında yakıldığı, camilerin ahır yapıldığı zaman ne zamandı? Ve de 100 bin kişikatledildi. Ne zamandı o. Ne zamandı?

   Sil
 6. Sahih Hadislerde bahsedilen Horasan bölgesi günümüz Türkiyedir.İnanmak istemeyenler çok yakın zamanda ögrenecekler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Horasan'dan kasıt Türkler'in yaşadığı İslam öncesi coğrafyanın adıdır. O coğrafyadan yani Horasan’dan 5 bayrak çıkacağı rivayeti vardır. (Horasan’da 5 bayrak gelecek içlerinde Mehdi olacak) 5 bayrak tarih boyunca kurulacak 5 devlete işaret ettiği gibi Mehdi'nin zuhuru zamanında o zamanki 5 Türk devletine de işaret eder.

   Şimdi ilk Müslüman Türk devleti Karahanlılardır. Bayrakları da siyahtır. Ayrıca Hadis’in ifade edildiği zaman orada bulunan devletin bayrağı da siyahtır. Hazreti Peygamber o bayrağa kinaye olarak o bölgede çıkan 5 devleti kast etmiştir. O 5 devlet ise Karahanlılar-Harzemşahlılar-Büyük Selçuklular-Anadolu Selçukluları-Osmanlılar ve devamı TC. Bu 5 devlet İslam dünyasına hakim idiler. Hilafetin destekçileri idiler. “Onlar (yani siyah bayraklılar) gelir ve hakimiyeti Mehdiye teslim eder” rivayeti bir manada bu şekilde gerçekleşir.

   Osmanlı sonrası TC İslam devleti olarak kurulur ama 1 yıl sonra fiili 5 yıl sonra da İslam dışlanır. Mehdi de o zaman zuhur eder. Ve manevi bir cihatla imparatorluğunu kaybederek izmihlale uğrayan ve dinsizlik batağına düşen Türkleri İslam’a iade eder. Ve o devletin çalışması ile Mehdiyet hükmünü icra ederek 1-Dinsizliği bertaraf eder 2- İttihad-ı İslam’ı içerde-dışarda sağlar. 3-Anarşi ve terörü bitirir 4- Siyonist devleti ortadan kaldırır. Siyonist devleti ortadan kaldırmadıkça alem-i İslam’ın emniyet ve asayişi ve ekonomik refahı gerçekleşmez ve dinni yaşayamaz. Bunların çoğunda Mehdi’nin şahs-ı manevisi yani hidayet cereyanı hakim ve icra-yı faaliyettedir. Ve o şahs-ı manevinin sıkıştığı bir anda Mesih onlara yardımcı olarak gelir. Ki şimdi zamanıdır.

   Sonra 5 bayraktan bir başka kasıt ise Mehdi’nin hakimiyetinin başladığı devirde 5 siyahlı bayraklı yani Horasan menşeli devlet vardır. Kazakistan-Özbekistan-Kırgızistan-Türkmenistan ve Azerbaycan. Türkiye’ye yani Mehdi’nin zuhur ettiği ülkeye yardıma gelir, yani geniş daire hizmetinin ifasında güç verir. Mehdi’nin ortaya koyduğu esaslar dahilinde Mehdiyet 3. Fasla yani vazifeye başlayınca bunun olduğu görülecektir ve görülüyor. Anlayana.

   Rivayetlerde işaret edilen hakikatler veya olaylar veya tarihi gerçekler mütedahil tasvirler halindedir. Yani iç içe daireler gibi. Mananın işareti, tarihin işareti, coğrafyanın işareti vs. iç içedir.

   Bütün bu güzel ihbarların gerçekleşmesi için yani Mehdiyet’in 3. Faslının yani İslam’ın hayata geçirilmesi için geniş dairede hizmetin olmazsa olmazı ittihattır. İttihad olmadıkça muvaffakiylet söz konusu olamaz. 15 Temmuz bir ittihadın neticesidir.

   İttihad olduğunda hiçbir grup kimliğini ve mesleğini ve meşrebini terk etmeyecek. Sadece Kur’an hakikatlerini anlamada değil hayata geçirmede de esasta yani ana rotada birleşmek olacaktır.

   “Horasan’dan 5 bayrak gelir” rivayeti hem 1000 yıllık bir perspektif dahilinde Horasanlıların geçireceği istihaleler ifade edilir, hem de Mehdi zamanına işaret eder. Anlayana.

   Sil
  2. Hayır yanlış konuşuyorsunuz Peygamber efendimizin dediği horosan bölgesi Pakistanın kuzey batısı iranın kuzey doğusu ve afganistanın hemen hemen bir çok yeri ile orta asyadaki bazı Türki ülkelerin (özbekistan, türkmenistan) colduğu coğrafyadır. Nasıl uyduruyorsunuz Türkiye diye, duvara mı dayanıyorsunuz vallahi şaşırıp kalıyorum.

   Sil
  3. Gözünü açta ahir zaman olayları nerelerde yaşanıyor.Orta asyadamı yada Türkiyeyide içine alan ortadogudamı.Saidi Nursinin bile bu konuda açıklaması var.Eskiden hilafet Şamda ve Mekkede idi.Hadisleri tevil edenler hilafet merkezlerinin degişecegini bilmiyorlardı.Saidi Nursinin açıklaması bu şekilde.Bilinçli bir yanıltmamı yapıyorsun yoksa bilinçsizmi konuşuyorsun.Yoksa Abdurrahimle bir baglantınmı var.

   Sil
  4. Siyah Sancaklıların çıkacağı Horasan bölgesi: İran'ın doğusu, Afganistan, Pakistan, Hindistan'ın batısı ve Türki devletlerin (Türkmenistan, Özbekistan ve Tacikistan, Kırgızistan, Kazakistan) sınırları arasında yer alan dağlık ve kumsal alanlardır. Çıktıkları zaman önce bu bölgedenin merkezindeki meliklerle ve insanlarla savaşacaklardır ve hepsini mağlup edip hilafeti isteyeceklerdir, ne var ki sitedikleri kendilerine verilse de onlar bunu kabul etmeyip sahiplerine saklayacaklardır.

   Sil
 7. Sahih Hadislerle içli dışlı olanlar şuan Hz Mehdinin yaşadıgı hangi ülkede ve hangi şehirde oldugunuda bilirler.Bizlerin söyleyecegi tek bir şey var.Maveraünnehir rivayetlerini okusunlar.Hadislerde bahsedilen Horasan bölgesinin günümüz Türkiye oldugunu söyledikmi evet söyledik.Maveraünnehirde Türkiyedeki bir bölge ve şehirdir.Bütün sır Maveraünnehir rivayetlerindedir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tayfun bey maveraünnehir hangi bölge ve hangi şehir en azından ipucu verirseniz iyi olur

   Sil
  2. Maveraünnehir... Eskiden Orta Asya'da Seyhun-Ceyhun yada Sirderya- Amuderya arasına denirdi.

   Sil
 8. İbni Asakir, Halid b. Miğdan’dan tahric etti. O dedi ki: Süfyani’nin helaki bir cemaati iki defa hüsrana uğrattıktan sonra olur.Bu sahih hadisin tevilini yapmıyor sizlere bırakıyoruz.

  YanıtlaSil
 9. Nazım Kıbrisi:Vaktin sahibine vakit yakın geldi, Mehdî a.s.’ın yetişmesine az kaldı; birisi Türkiye meselesidir, bir hükümet gelecek üç ay komünist rus tertibi olacaktır, lâkin bütün Türkiye değil, ahali de ordu da ikiye ayrılacaktır. Şam hudûdu açılır ve hudut kalmaz. Sonra üç ay içinde büyük muharebe çıktığında Mehdi a.s.’ın çıkmasına üç ay var demektir.Yani şimdiki tarihimiz 21.08.2016 Zilkade ayındayız.Büyük savaşın başlamasına bir ayımız kaldı.Sahih hadis:Şevvalde ayaklanma zilkadede harp konuşmaları zilhiccede harp vaki olacaktır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yanlış yorumlamissin büyük savas çıkmadı

   Sil
 10. Türkiye gaziantep teki patlayan bombanın ardından sınır ötesine müdahalede bulunuyor. Ceraplusun ypg ye geçmesini önlemek için muhalifleri karkamış kapısından içeri soktu. Bu çok kritik bir hamle.
  burda ki kıvılcımın büyük bir savaşa dönme yehlikesi var. Bölge diken üstünde. Burayıda ypg ele geçirirse türkiye suriyeye girmek mwcbıriyetinde kalacak. Ypg nin türkiye sınırına komple hakim olması kabul edilemez. Ceraplus koridoru tamamlamak için son halka. Bizi bombaları parlatarak sindirmeye ve dikkatimizi dağıtıp oldu bittiye getirmeye çalışıyorlar. Patlayan bombaların tek sebebi bu.k

  Sanırım hadislerde geçen savaş bu savaş olacaktır. Karkamış yada karkısya savaşı.

  Tabiki en doğrusunu Allah c.c. Bilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bahsedilen yerdeki o savaşa daha vardır bu değildir. Süfyani çıkmadı ki daha karkısıya savaşı olsun. Bu savaş 3.dünya savaşından sonra vuku bulacaktır. Biz girdik, biraz kalıp çıkacağız oradan tekrar veyahut bir tampon bölge oluşturacağız. Allah-u Alem.

   Sil
  2. Süfyan, İslam Deccalidir. Kendisi 1909 31 Mart Vak'asında Yıldız Sarayı'nı basan ve yağmalayan çapulcu ordusunda zabit idi. Selaniklidir. Daha onun kim olduğunu bilmiyorsanız, bir bilene sorun ve öğrenin. Süfyan'ı bilmeyen yorum yapmamalı.

   Hilafetin ilga edildiği yıldan 2 yıl önce Ankara'ya davet edilen Beriüzzaman onu görüp teşhis etmiş. Ve "Bu adama imana ilişecek" demiş. Arkasından Ankara'ya terk ederek Van'a yerleşmiş. Çünkü Hz. Peygamber'in tavsiyesine uymuş. Resullulah "Süfyan huruç edince onunla maddi güçlerle değil manevi hakikatlerle mücadele edilir" tavsiyesinde bulunmuş.

   Süfyan huruç edeli tam tamına 96 yıl miladi yıl olmuştur.

   Bir husus daha Osmanlı döneminde ahir zamana ait rivayetleri havi eserlerin bulundurulması ve okutulması güvenlik sebebiyle pek iltifat edilmemiştir. Onun için Arap kaynaklarına başvurmak lazım. Onu da yapan doğru dürüst kimse çıkmadı. En sahih ve öz bilgiler 5. Şua'dadır. Onu bir okuyun kültürünüz ve görüşünüz artır.

   Sil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  6. askeri ayaklanma şevval ayında olmuştur. .bu ayaklanma bastırılmıştır. bu darbe ayaklanması içinde yaşadığımız çağın en büyük olaylarından biridir. bugün zilhicce 18. geçen ay zilkade ayında dünya devletleri arasındaki diplomasi en üst düzeyde olduğunu göz ardı etmemek lazımki son günlerde önemli olaylar vuku buldu. amerikanın suriye rejimine ait askeri karargahını bambalaması ve 60 kişiyi öldürmesi bir anda tansiyonu zirveye çıkardı. ipler koptu kopacaktı. zilhicce nin bitmesine 12 gün kaldı. riskli günler. bekleyip göreceğiz.

   darbenin şevvalde olması, ilgili hadisi şerifi aklımıza getirmiştir.. dikkat çektik. @hakyolu arkadaşımızın dediği gibi olma ihtimalide vardır.

   neticede karkısa savaşı süfyani ile türkler arasında olacaktır. türkler rumlarla ittifak kuracaktır. süfyani türkleri yenecektir. iki taraftanda çok ölüm olacaktır. bunların zalim olacağı söylenmiştir. savaşan gruplar ölülerini toplayamayacak kadar çok olacaktır. bu grupların ölülerini leş kuşları yiyecektir. ışid'in süfyani olma ihtimali bu savaşın mahiyetini güçlendiriyor. her ne kadar amerika ile zıt gibi görünsekde onlarla irtibatlı olarak suriyede operasyon süzenliyoruz. el bab kapışmasında karkısa olayı netleşecektir. tahminim öso amerika yüzünden bölgeden çekilir. amerika ve türkiye ışide karşı büyük bir mağlubiyet yaşarlar. çok kanlı bir savaş olur. ve hz. mehdi bölgeye ordusuylaintikal eder. türkleri süfyaninin elinden kurtarır.

   yada hiçbirisi olmaz. bekleyip göreceğiz.

   Sil
  7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  11. 'Şevvalde ayaklanma zilkadede harp konuşmaları zilhiccede harp vaki olacaktır.' hadis-i şerif’ine daha var, bu en son olacak alamettir, başka olaylarla karıştırmak tevil sapıklığıdır.
   Fırat Kalkanı harekatının Karkısa savaşı ile kesinlikle bir ilgisi yoktur. O savaş; Hz Ali (ra)'nin soyundan yeşil bayraklarla Mısır ehlinden olan Abdullah'ın cemaatinin o bölgeye kadar ilerlemesi ile Nato örgütüne karşı başlayacak olup (başlangıçta altın ve gümüş hazineleri yok, sadece cihad var ve Abdullah o bölgede şehid olacak ve bu Abdullah Fas'tan çıkacak Berberi kavminin öncüsü Kindi olan Abdullah ile karıştırılmamalıdır.) bunu Şam-ı Kübra'dan (Ortadoğu ve Arap Yarımadası) ve Mağrip (Batı)'dan çıkacak olan ve dünya devletlerinin farklı gruplara ayrılmalarına neden olacak zalim liderlerin orduları [ki (Nato ile araları çelişip anlaşmazlığa düşen o pakta üye) Türklerle Nato örgütü; Iraklılar, Azerbaycan gençleri ve Ermeniler; diğer ülkeler farklı liderlere tabi olup o bölgede deprem sonucu basıç ile yer altından fışkıracak altın ve gümüş hazineleri için birbirleriyle çarpışacaklar], Süfyani ordusu ve son olarak Horasan ehli Siyah Sancaklılar (onlarla/hak olan siyah sancaklılarla o bölgeden eş zamanlı çıkacak ve onlara tıpatıp benzeyen ve kezzab/yalancı olan diğer 11 sancak grupları ile 12 sancak oldukları halde çıkacaklar) takip edecek.
   'Türk Araplara hücum ettiği zaman, malı toplayan halifeleri öldüğü zaman, o halifeden sonra iki yıl içinde de azledilecek olan zayıf bir adam başa geçtiği zaman…’ hadis-i şerif’inin bu kısmı daha önceden ne zaman ve nasıl gerçekleştiği delilleri ile anlatılmıştı. Bir daha bu alametleri nefsimize asrımıza uydurmak büyük vebal olur.
   Hadis-i şerifler’e göre; Suud kralı Abdullah’tan sonra başka bir krala biat edilmeyeceği ve kargşa çıkacağı bildirilmişti. Şimdi halk kral Selman’a zorla biat ettiyse de daha sonra bu kral hayattayken ona karşı biatlarını bozup kargaşa çıkaracaklar ki böylelikle aslında biat etmemiş olacaklar. Sonra da zorba bir yöntemle zorla başka bir kralın darbe ile biatsız bir şekilde tahta el koyacak, hatta bu krala başka gruplar da darbe yaparak tahta geçebilirler ki, ama ilk ve son olsun ama sonuncuları olsun Süfyani zamanındaki Suud kralının adı da Abdullah olacak.
   Yine hadis-i şerifler’e göre; Katar (Alhat)-Bahreyn (Aval) dostluk köprüsü büyük oranda tamamlandı, tam tamamlanınca o bölgede ve ardından dünyada kanın dizlere kadar ulaşağı bir savaş görülecek.
   Yine hadis-i şerifler’e göre; ‘Afrika’da 12 yıl mâlik olan emir’in kim, ne zaman ve o kıtanın hangi ülkesinde olduğu hakkında daha önce izah yapılmıştı. Yakın zamanda o kıtanın tamamında ve ardından dünyanın her yerinde fitne başlayacak. Sonra Yemani’nin zuhurundan ahir, Hz mehdi as’ın zuhurundan kısa süre evvel orada esmer (mümin) bir adam başa geçip orayı adaletle doldurup emaneti (hilafeti) zuhurundan sonra yanına giderek Mehdi’ye verecektir yani ona itaat edip yanında savaşacaktır.
   Abbasoğulları (Iraklılar) münakaşa ettiler (lâkin henüz hükümetleri dağılıp durumları bozulmadı, bu durum tam manasıyla Şam-ı Kübra'nın işgaliyle gerçekleşecek ve meliki/cumhurbaşkanı Horasan bölgesine yani İran'ın doğusunda kalan Asya ülkelerinden birine sığınacak), Suriyelilerin karşılıklı anlaşmazlıkları vuku buldu, sahte Siyah Sancaklılar (Ortadoğu bölgesinde bayrağı siyah olan tüm örgütler) kendi aralarında ihtilaf ettiler lâkin iki mızrak/ordu karşılaşıp çarpışmadı/şam-ı balad'da (suriye ülkesinde) ihtilafa düşmeleri alameti gerçekleşmiş de olabilir, gerçekleşmemiş de olabilir, ardından ... ve Şam-ı Kübra'nın işgali ve 3. Cihan Harbi cereyan eder.

   Sil
  12. iki mızrak karşılaşıp çarpışınca/iki ordu şam-ı balad’da (suriye ülkesinde) ihtilafa düşünce alameti tahlil edilirse:
   gerçekleşmiş ise; 'önceden ikisi de el-kaide örgütünün alt kolları iken daha sonra ayrılıp bağımsızlaşan daeş (ışid)-cephetul feth’ul şam (el-nusra/nusret)', 'öso-sdg', 'öso-cephetul feth'ul şam' örgütleri birleşmelerine rağmen görüş ayrılıklarından ötürü ihtilafa düşüp ayrılmışlar ve birbirleriyle çatışmaya başlamışlardır ve bu çatışma halleri hâlen devam etmektedir. diğer örgütler arasında da zaman zaman çatışmalar yaşanmış ancak çatışmayı sonlandırarak tekrar birleşmişlerdir ama ileride ne olur onu da zaman gösterecek.
   gerçekleşmemiş ise; türkiye siyasi olarak önceden suriye ile dost iken sonradan suriye'nin halkını arap baharı gösterileri esnasında katletmeye başlaması ardından araları açılmış ve diğer ülkeler arasında da siyasi ilişkilerden ötürü bloklaşmalar olmuştur. arap ülkeleri türkiye'den yana olurken suriye coğrafyasındaki birbirlerine komşu olan şii devletler de birbirlerinin yanlarında olmuşlardır ve böylece siyasi birleşme yerini siyasi ayrılıklara ve kutuplaşmalara bırakarak aralarında ihtilafa düşmüşlerdir. nato örgütüne üye olan türkiye ve arap ülkeleri suriye'deki mazlum halkın yanında yer alarak nato ve bm öncülüğünde onların göç etmeleri sağlanıp gerekli yardımlar yapılmış ve her türlü ihtiyaçları karşılanmıştır. israil'in de işin içine girmesiyle halkın bir kısmı bloklar halinde belirli periyotlarla eğit-donat projesine tâbi tutulmuşlar ve rejime karşı silahlandırılarak her türlü lojistik destek altında savaşmaları için ülkelerine gönderilmişlerdir. bir kısım halk devletinin yanında yer alırken, bir kısım halk ile devleti arasında da iç savaş başlamıştır. böylelikle bu ülkeler arasında da dolaylı yoldan çatışmalar başlamıştır. eğer kastedilen alamet bu ise, fırat kalkanı operasyonu dolayısıyla yakın bir zamanda türkiye ya tek başına ya da arap ülkeleriyle beraber şii devletleriyle çatışabilirler. eğer değil ise, bu alamet tamamlanmıştır ve böyle bir havadis vuku bulmaz o zaman.
   özet olarak, hangisinin doğru olduğu zamanla anlaşılacak vesselam.

   Sil
 11. http://www.haberturk.com/yazarlar/serdar-turgut-2025/1286691-beynimi-kemiren-iki-konu

  Beynimi kemiren iki konu
  24 Ağustos 2016 Çarşamba,
  Serdar Turgut
  ......
  Her NATO ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de bir gladyo yapılanması olduğunu herkes biliyor.
  FETÖ’nün darbe gecesi gördüğümüz türde son derece planlı bir saldırıyı bir üst aklın yardımı olmadan tek başına gerçekleştirmesi mümkün değil. O zaman, “Acaba gizli bir NATO yapısı saldırısı mı söz konusu” diye de düşünmemiz gerekiyor.

  YanıtlaSil
 12. Şeyh Muhaysini ye dikkatinizi çekmek istiyorum. Hadislerdeki tarife yüzde 70 oranında benzerlik taşıyor. Şuanda muhalifleri birleştiriyor.Eğer bu zat lider olarak seçilirse bu tahminim kesinlik kazancaktır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sahih Hadis:Mehdinin teni arabi görünüşü israilidir.Yani giyimi kuşamı ve tavırları arab olmayacak.Sahih Hadis:Kendisi istemedigi halde zorla başa geçirilecek.Yani Hz Mehdi bu işlerin başında degil ve bu olayların uzagında bir kişi.Sahih Hadisler açıkça söylüyor zaten.Hadisleri bilginiz varsa tevil edin yoksa insanları yanlışa sürüklersiniz.Hz Mehdiyi arayacaksanız arap ülkelerinde aramayın.

   Sil
  2. Erdoğan DAEŞ'ten sonra El nusrayı da terör grupları içinde saydı

   Sil
  3. hüseyin ağır, bahsettiğiniz şahsı merak ettim internetten resmine baktım... Bir insanın siması da sözleri de kalbinden haber verir... Birini az çok tanımak için bunlar yeterlidir... Bu adamın yüzünde meymenet yok...

   Sil
  4. Levent bey, yüzden anlamak için öncelikle saf ve temiz bir kalb gerek bilahare Hikmet gözü açık olunmalıdır. Bir de Mehdi hadislerine göre bakıver. Ayrıca şeyhin demokrasi konusundaki fikrini lütfen internetten izle. Herhalde Hz Mehdi demokratik sistemle zuhur etmeyecek

   Sil
 13. üst akıl stratfordur..perinçek iyi bilir orayı

  YanıtlaSil
 14. Selamun aleyküm.
  Sayın Abdurrahim Çokgüngör beye cevaben.
  Türklerin cuş edişiyle alakalı.
  Bu söz Hazreti Ali efendimize ait r.a.
  Türkler cuş ettiğinde Mehdiyi bekler ol.
  Gavsul Azam Seyyid Abdulhakim el Huseyni hazretleri k.s. türkiyede iç savaş çıkmadıkça Mehdi çıkmaz demiş.
  Onun bu sözü imamımız Ali Esedullah Hazretlerinin ifşaatına uygun düşmekte.
  Abdullahı Dağıstani hazretleri ve yahut Nazımı Kıbrısi hazretlerinin sözleride hep bu tarzda v birbirleriyle uyum halindedir.
  Abdullah Gürbüz baba hazretlerinin açıklamalarıda bu üstteki bahsi geçen zatlarınkine uygun.

  Bu konu yani cuş etme konusu hakkında neden görüş ayrılığı olsunki eğer bu kadar büyük zatlar bu konuyla iligi hep aynı şeyi söylüyorsa???

  YanıtlaSil