.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

12 Ağustos 2016 Cuma

FETÖ BAŞI HAKKINDA ÇARPICI BİLGİLER

Hakkı Arslan / Türkiye Gazetesi

Yıllardır Fetullah (Fethullah değil) hakkında çok şey gördük ve okuduk.
Kemal Sertel adlı bir Facebook kullanıcısı onun hakkındaki bazı bilgileri tüm çıplaklığıyla ortaya dökmüş, ben de biraz toparladım.
İsmi başta olmak üzere her şeyi şaibeli bu şizofrenik vak'ayı daha yakından tanımanın hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum.
Hakikaten bazılarını ben de yeni öğrendim.
1- 1986 yılında Almanya’ya gitmek için Emniyet’e verdiği pasaport istek formunda annesinin adını "RABİN" olarak beyan etmişti.
Edirneli Şükrüpaşazâdelerin kızı "REFİA" olarak bilinen annesinin adını "RABİN" olarak yazması hiç de garip değildir.
2- Bu ailenin Seferad Yahudisi olduğunu Dr. Mustafa Peköz araştırmasında söylemektedir. Gizli (kripto) Yahudiler, Müslümanları aldatmak için, Müslüman-Türk ismi almakta, takiyye yapmaktadırlar. (Simon Zwi’nin Şemsi Efendi olması gibi.)
3- Babasının babası da Van taraflarından bir Ermeni aileye mensuptur. Hatta, dedesinin ve babasının "Öyle bir evlat yetiştirelim ki Müslümanları kendi dinleriyle vursun" dedikleri de söylenmektedir.
(Bunu başka kaynaklardan da okumuştum.)
4- Papa’ya yazdığı mektubun sonunda da, "Rabin oğlu Fetullah" yazılıdır. Yahudilikte soy, anneden geçer.
5- Baştan "Fetullah" olan adına sonradan "h" harfi ilave ettirmiş, "Fethullah" olmuştur.
6- Rahmetli Aytunç Altındal, 15 yıl kadar önce, canlı yayında onun "PAPA’NIN KARDİNALİ" olduğunu söylemişti. Bu videolar, hâlâ Youtube’da durmaktadır.
7- 1970’li yıllarda, İzmir-Hisar Camii imamı iken CIA Ortadoğu Masası Şefi Graham Fuller ile iki defa görüştü. Daha sonra, CIA Balkan Masası Şefi George Fidas’la görüşmeleri oldu.
Türkiye’de NATO’nun kurdurduğu Komünizmle Mücadele Derneği'nin kurucuları arasında yer aldı.
8- Bir müddet sonra, Kasım Gülek tarafından Amerika’daki MOON Tarikatı ile tanıştırıldı. 1975 yılında yine Kasım Gülek aracılığıyla MASON Localarına girdi. Zaten, dikkatli bakıldığında FETÖ yapılanmasının, MOON Tarikatına, Mason Localarına, Vatikan’ın tetikçisi OPUS DEİ denilen oluşuma benzediği görülür.
9- Ne gariptir ki, yine bu yıllarda Mehmet Şevket Eygi ile birlikte "Yeni İstiklal" gazetesini çıkarmış, burada köşe yazarlığı da yapmıştır.
Bir yazısında; "Asrın halifesi, Kral Faysal’dır. Onun sakalında bir kıl olabilsem, bu benim için en büyük şereftir" dediğinden, M. Şevket Eygi tarafından kovulmuştur.
Kral Faysal, Osmanlının yıkılması için İngilizlerle iş birliği yapan üç Arap aileden birisinin lideridir. Diğerleri de Suud ailesi ve Şerif Hüseyin’dir.
10- 12 Eylül 1980 ihtilalinde Çanakkale merkez vaizi olarak atanan ve irticâ suçundan "güyâ" aranmakta olan Fetöbaşı, bu sırada Amerikan Büyükelçiliği ve Gladyocu-Rafizî, Yahudi generallerle birlikteydi.
11- İşsiz kaldığı bir dönemde, Manisa müftüsünden iş istemişti. Müftü Efendi de imamsız bir camide vaaz verip, namaz kıldırmasını uygun görmüştü.
Bir cuma vaazı sırasında, "Sahip olamadınız bu kitaba. Benden başka sahip çıkan yok, attınız bu kitabı hayatınızdan" diyerek elindeki Kur’an-ı kerimi fırlatıp attı. Halkın şikâyeti üzerine Manisa Akıl Hastalıkları Hastanesinde 2 ay tedavi gördü. Olaya talebesi Prof. Ahmet Keleş şahittir.
12- Mutezile, Selefî-Vehhabi, Mezhepsiz, tam bir Muhammed Abduh hayranı ve takipçisi olan Fetöbaşı hakkında çok çarpıcı bir bilgiye (iddiaya da) arama motorunda "Serap Başak Çil" yazarak ulaşabilirsiniz.
13- Amerikan Senatosundaki Ermeni ve Yahudi senatörlere, lobilere, aynı zamanda kiliselere milyonlarca dolar yardım etti Fetöbaşı. (Bu konuda da Kadir Mısıroğlu bir belge sunmuş ve "bâri yalanlayın" demişti) 
Ne acıdır ki bu paraları himmet, hizmet diye Müslümanlardan topladı.
Daha nice ciltlere sığmaz bilgiler vardır aslında bunlar sadece bilinenleri. Bilinmeyenleri zaten ahirete kaldı. İhanetin boyutları akıl alır gibi değil.
Ve tekrar söylüyorum, en acısı şu ki, bütün bu ihanetleri Müslüman parasıyla yaptı.
Yani Müslüman parasıyla Müslümanları sırtından bıçakladı.
Konuşulacak çok şey var aslında.
Nasıl bu hâle geldik, açtığı kapanmaz yaralar vs.
Duâ edelim de Allah şerlerinden muhafaza buyursun.
11.08.2016
http://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/hakki-arslan/592767.aspx

26 yorum:

 1. Müslümanlar en azından şunlardan bilmesi gerekirdi. Tarikat müntesibliği olması gerekirdi. Bediüzzaman hz. dahi tarikat müntesibliği vardı. Yani koyunların içinden bir koyunu başkoyun yapmakla çoban olmaz. Nurcuyuz demelerinin sebeplerinden biri de o idi. Mürşid yoktu.
  Ecevite oy atmaları. Ecevit ehveni şer değil kötününde kötülerindendi. Ecevitin hayatı dine muhalif işlerle geçmiş.
  ABD 2001'de İslam'a aleni savaş açtı. İslam'a savaş açmış bir ülke, İslam'a hizmet ettirir miydi.
  Bazı dine muhalif işler yaptıklarında kemalistler yaptırmıyor, baskı kuruyor demeleriydi. Halbuki kemalist generalleri nasıl içeri atabiliyorlardı.
  Dinlerarası diyalogun küfür olduğunun bilinmesi gerekirdi.

  YanıtlaSil
 2. Anne tarafından Sefarat yahudisi, baba tarafından ermeni olup müslümanları kendi dinleri ile vurması için yetiştirilmiş... Papanın gizli iki kardinalinden birisi olduğu çok eskiden beri söylenmiştir. 15 yaşından itibaren CIA ajanıdır. Son darbeyi 15 Temmuzda vurmak istemiş ama bu milletin vurduğu tokat ile yerle bir olmuştur.
  Ancak ağası ABD huyundan vazgeçmez. Artık Anadolu Toros dağlarında milyon ölüsünü bırakmadıkça aklı başına gelmeyecektir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakın bir zamanda tekrar gelmeleri muhtemeldir. Su uyur düşman uyumaz. 10 yıl kadar önceki bir rüyada 20 Aralık kurtuluş günüdür denmiştir. Ama hangi 20 Aralık onu Allah bilir.
   Kahraman ordu elindeki kılıncı ayağına vurdurmaz. Düşmanına vurdurur. Kur'ana hizmetkar eder. Ağlayan Alem-i İslamı güldürür.

   Sil
  2. Üç aylık bir kaos dönemi ve ardından Türk Milletinin iç ve dış düşmanları silip süpürmesi... Bütün izm'leri yok etmesi...

   Sil
  3. Türkiye ve hatta dünyadaki en büyük ikinci yalan bu adamdır, ilk senaryonun kim olduğunu hepimiz biliyoruz ve ne yazık ki; o da bu topraklar üzerindedir.

   Tayyip Erdoğan 3-4 sene evvel bu adamın ya gerçek yüzünü gördü ya da gücü eline geçireceği zamana kadar bekledi. Her türlü biz sonuca bakarız, şu an da Allah 3.cihan harbinde, Türkiye'nin ve bununla birlikte alemi İslamın zor durumda kalmaması için bu adamın ne büyük bir yalancı ve düzenbaz olduğunu ortaya koydu yoksa bizim için savaş ve yükselme başlamadan biter konumundaydı. 15 Temmuz şerrinden büyük bir hayır göründü. Fetöş bundan mütevellit sahipleri tarafından öldürülecektir yakında.

   Medineli Osman Akfırat efendinin yeniden bir yapılanma olacak ön görüsü yada kerameti diyelim, vuku buluyor şu anda. Başta Reis olmak üzere diğer Akp'nin içindeki itikadı düzgün azınlık savaşıyorlar, diğer efkan ala gibi itikadı bozuk tipler de ganimet sevdasından olabilir fetöyü bitirmek için çabalıyorlar. Yani Allah'ın izni ile fetö ile aynı kaptan yiyen kemalciler bile görünüşte, ona karşı bir duruş sergilemekteler. Allah, resmen Fethullahın kolunu kanadını kırmıştır. Yıkılmaz denen yapı hızla parçalanmaktadır. Darısı yıkılmaz denen asıl büyük putun yıkılmasında ki böyle büyük bir uydurma tarihte görülmemiştir.

   Gelelim şimdi sıradaki olaya; zahir sebebi ne ola bilinmez belki idam, belki ayasofya ama darbe başarısız olduğu için başka bir ülkenin silahlı kuvvetlerini üzerimize salacaklardır ve bu evliyanın haber verdiği Yunan iti olacaktır ama oradan da karlı çıkacağız inşAllah. Gönlüme gelen direkt yunanistanın tepkisini çekecek bir iş yapacak olmamız yada Yunan'ın bizi kışkırtması (orada tutuklu olan askerler meselesi) sonucu bu savaş/çatışma, bize adaları geri getirebilir ve bu da AB'nin eline, bizimle bütün ipleri kesecek sözde meşru kozu verir. Sonrası cümbüş...

   Sil
  4. ins ama yunan tek basina saldirmaya cesaret edemez; bir felaket olacak ya da baska bir kuvvet saldiracak ki yunan cesaretlensin.

   Sil
  5. Bazıları bir depremden söz ediyorlar. İzmir'de veya İstanbul'da. Ama şunu da unutmayalım ordumuz cidden güçsüz durumda. Yani silah bakımından değil. Adam yan odada ki subaya güvenmiyor. Memlekette kimse kimseye güvenemiyor. Ordumuz inşAllah bu yapılanmadan tamamen kurtulacak ve dimdik duruma gelecektir. Allah devletimize milletimize ve ordumuza dirlik nasip eylesin.

   Sil
  6. I.50
   3 sulardan doğacak
   Ve Perşembe bayram olacak:
   Ünü, övgüsü, hâkimiyet ve gücü yeryüzüne yayılacak,
   Karadan ve denizden doğunun en ucuna bile yayılacak.

   3 sular : “3 tarafı denizlerle çevrili”
   3 sulardan : 3 tarafı denizlerle çevrili bir ülkeden
   Perşembe : 20 aralık 2018
   Ve Perşembe bayram olacak: : TBMM’nin II. Erbakan’ı (II.) TC (I.) (kurucu) başbakanı seçeceği gün olan 20 aralık 2018 Perşembe, bayram günü i‘lân edilecek.

   Sil
  7. 10 yıl kadar önce (Tam tarih için notlarıma bakmam lazım) bir manevi bilgi:
   "Kurtuluş günü 20 Aralık" denmiştir. Hangi 20 Aralık zamana bırakmışız.
   Mevlana'nın Şeb'i arus gecesi zamanı....

   Sil
  8. Baktım: 4 Nisan 2008 Cuma günü yazılmış.
   "Kurtuluş günü... Kurtuluş günü ne zaman ? 20 Aralık"

   Sil
  9. 18 ağustos 2009 Salı günü:
   F.gülen tağuta bariz bir örnek olarak gösteriliyor.

   O zaman için bu kimseyi hizmet ehli sanıyorduk. İlk darbe girişimi 7 Şubat 2012 ye daha çok var. Bu ders bizi şaşırtmıştı. F.Gülen nasıl tağut'a örnek olabilir diye...

   Sil
 3. TÜRKİYE’DEKİ GİZLİ ZINDIK KOMİTESİ

  başlıklı yazıdan alıntı:
  http://www.ittihad.com.tr/turkiyedeki-gizli-zindik-komitesi/

  Şimdi de bizim yıllardır, tam kırkbeş senedir karşı çıktığımız ve “Risale-i Nur ile bir alakası yok, ehl-i sünnet vel cemaat dışında karanlık bir yapılanmadır, bu adama müntesipleri Hz. İsa diyor, bütün büyük zatların telifin tahrif ediyor, Risale-i Nuru değiştiriyor” dediğimiz halde, bu hoca denilen adama maateessüf sahip çıktı ve büyütdü.

  İşte tam da o dehşetli din düşmanı zındıka onun üzerinden müslümanlara operasyon yapmaya teşebbüs etti. Allaha şükür başaramadılar. Eliyazübillah muvaffak olsalar yine mütecaviz kemalist yapı, yine zındıka kazanacaktı. Çünkü biliyoruzki bu ahmakların maşalıktan başka hiçbir maharetleri yoktur. Yine onları kullanan harici ve dahili zındıka kazandık zannediyorlar. Çünkü bu darbe teşebbüsünde mütecaviz kemalistler ve dış uzantıları hiç ortaya çıkmadılar. Kırk-elli senedir İzmir’den başlayarak o adamı ve sözde cemaatini bugünlere hazırlayanlar bu memleketteki hakim kemalist yapı ve dış bağlantılarıdır.

  Bizleri bu hoca bozuntusuna karşı 1972 yılında uyaran Üstad Bediüzzaman Hazretlerinin en önemli talebelerinden Ahmet Feyzi Ağabey bir gün Üstaddan şöyle bir olay anlattı. Üstad ona demiş ki: “Kardeşim sen İzmir tarafında kal çünkü memleketimize masonluk İzmir’den girdi, inşaallah oradan çıkıp gidecek.”

  İnşaallah müslüman dindar kardeşlerimiz bu büyük deccal olan dış cereyanlar ve onların dahilde müttefiki olan din düşmanı mütecaviz kemalist yapıyı tanır da ona göre tedbir alır.

  YanıtlaSil
 4. 4693. ANKARA - ‘ÂCİL
  Bu rü´yâmı hemen yorumlayabilirseniz çok müteşekkir kalırım. Türkiye'de bir okulun içi… Bir tarafta Yehûdî askerleri tek sıra hâlinde duvar boyunca dizilmişler. Karşı duvar boyunca da Türkler… Kadın-erkek, çoluk-çocuk, yaşlı-genç… Yehûdî askerleri onları kurşuna dizeceklermiş. Ortada orta yaşlarda siyah bir elbise içerisinde bir kadın. Baş tarafta duran askerlerden birinden silâhını istiyor. Silâhını istediği askerin kıyâfetinin diğerlerinden farklı olduğu dikkatimi çekiyor. Diğer askerlerden farklı olduğu yüzünden de hemen anlaşılıyor. Ben ve birkaç kişi gruptan ayrı olarak orta bir yerde duruyoruz. Asker, silâhını kâh kadına kâh karşısındaki topluluğa doğrultuyor. Ben, her ân karşıdakileri tarayacağını düşünüyorum. Sonra bu askerin elindeki uzun namlulu silâhı, ortadaki kadın alıyor. Türkleri o öldürecekmiş. Tam silâhı insênların üzerine doğrulttuğu zemân, silâhını aldığı asker araya giriyor ve ona "bu daha iyi" diyerek bir tabanca veriyor. Kadın tabancayı alıyor… İnsênların üzerine doğrultuyor. Ancak, ‘aynı asker yine araya giriyor ve tabancaya bakmak amacıyla, kadından geri istiyor. Tabancayı alınca bu kez kadına doğrultup, kadına orada ateş ediyor. Ben kaçmak için tam zemânı olduğunu düşünüyorum ve o karmaşadan yararlanıp, diğer askerler ateş etmeden önce "kaçın" diye bağırıyorum topluluğa. Koşarak okulun önce kapısından, sonra da bahçe kapısının üzerinden atlayarak yanımda Malezyalı olduklarına inandığım bir grup genç ile birlikte oradan kaçıyoruz. İngiltere'deki ofisimde buluyorum kendimi. Köşede bir tane silâh var. Ancak ben olanı unutup bir ara bilgisayarımın başındaki çocukluk arkadaşıma takılıyorum. Daha sonra, Suudî ‘Arabistên'dan Süleymân isimli bir çocuk hızla benim ofisime geliyor ve "şimdi burada durmanin zemânı mı?" diye hayıflanıyor. Ona köşedeki silâhımı gösteriyorum. Silâh bir paketin içerisinde. Kutunun bir tarafından silâh gözüktüğü hâlde kartondan dolayı diğer tarafından gözükmüyor. Onu alıyoruz oradan ve koridora çıkıyoruz. ‘Aynı okula gidip, oradaki Yehûdî askerleriyle çatışıp insênlardan ba`zılarını kurtarmak gerektiğini düşünüyorum. Koridor'da başka ülkeden müslüman birileriyle karşılaşıyoruz. Bu arada koridorun diğer ucundan gelen İngiliz kız öğrencilerin seslerini duyuyoruz. Ben silâhı onların görmesini istemiyorum. Silâhın görünmeyen tarafını dışarıya doğru tutuyorum. Neyse sesler daha sonra kesiliyor.

  YanıtlaSil
 5. Daha sonra kendimi Ankara'da Kızılay'daki Yüksel Caddesi'nde buluyorum. Her taraf İsrâîl askerleri, subayları ve cêsûsları ile dolu. Ba‘zıları resmî kıyâfetli, ba‘zıları da sivil giyinmişler, insênları ta‘kîb ve kontrol ediyorlar ve şüphelendiklerini yakalıyorlar. Nasıl olup da bunlar buraya kadar gelmişler diye düşünüyorum. Bir insên grubuna yaklaşıyorum ve onlara bakmak istiyorum. Bir ara elimdeki silâhı oradaki bir masanın üzerine koyuyorum. Ancak, hemen bir İsrâîl askeri gelip onun ne olduğuna bakmak istiyor. Ben hiç bozuntuya vermeden, silâhın görünmeyen yüzü üste gelecek şekilde paketi ters çeviriyorum ve "birşey´ değil." diyorum. Elini pakete dokunduktan sonra fazla ilgilenmiyor. Neyse yanımda bir arkadaşım ile birazcık ileriye gidiyorum. Yehûdî subaylara yaklaşınca, elimdeki silâhı göstermemek için geri dönüyorum. Bizim kendilerinden olmadığımızı anlıyorlar ve bizden şüpheleniyorlar. Biz arkadaşımla yürürken, arkadan iki tane sivil giyimli Yehûdî askeri bizi ta‘kîb ediyor ve sessizce bize yaklaşıp aynı anda birisi arkadaşımın başındaki saçı (takma saç takmış) birisi de benim başımdaki siyah renkli örgü şapkayı kafamızdan aniden çekiyorlar ve bizim kıyâfet değiştirmiş olup olmadığımızı anlamak istiyorlar. Biz çok profesyonelce davranıp bozuntuya vermiyoruz. Onlar da birşey´ bulamayınca bizimle bir süre hem konuşarak hem de birşeyler öğrenmek için kurnazca sorular sorarak birlikte yürüyorlar. Biz de işin farkında olduğumuzdan soruları ustalıkla cevâplıyoruz. Biraz daha ileriye gittiğimizde, köşe başını tutmuş İsrâîl askerleri ve onların başındaki bir subayı karşımızda görüyoruz. Subay, biraz önce bizi ta‘kîb eden ve benim ile konuşan sivil giyimli ‘aynı adam imiş. Ama karşıma, daha yaşlanmış olarak ve üniforma ile çıkıyor. Beni hemen tanıyor ve sahte bir şekilde gülüp benimle konuşmak istiyor. Bizim hakkımızdaki şüphesi devâm ediyor. Yanımıza takılıp yine birşeyler öğrenmeye çalışıyor. Yine bize kurnazca sorular soruyor bizimle yürürken. Bu ara, köşede bekleyen askerlerden uzaklaşmış oluyoruz. Arkamıza baktığımda, daha yüksek rütbeli bir subayın köşedeki askerlere bağırıp çağırdığını ve onlardan bir tanesini dövdüğünü görüyorum. Arkadaşıma arkasına bakmamasını söylüyorum. Askeri döven subay bu kez yanımdaki Yehûdî subaya dönüp esef eder bir şekilde "aferin size, nasıl bunu becerdiniz" der gibi birşeyler bağırıyor uzaktan. Yanımızdaki subay ile konuşarak ‘aynı şekilde bir süre daha yürüyoruz… Sonra rü´yâm bitiyor.

  http://tabirci.com/tabirler/arsiv-hepsi.php?Keyword=&Page=525

  YanıtlaSil
 6. 7739. DENİZO
  Denizi görmüyorum ama denize paralel olan bir caddede bisiklete biniyorum. Yolun sonuna gelince ‘aynı yoldan geri dönüyorum. Geri dönerken oğlum deniz de yanımda yürüyor. Biraz arkamdan geliyor. Birden bir patlama sesi duyuyorum ve savaş ortamında buluyorum kendimi. Oğlum o patlama ile yolun alt kısmında kalıyor. Birbirimize doğru ellerimizle uzanarak ulaşmaya çalışıyoruz ama olmuyor. Onun ağlamaklı gözlerini görüyorum. Bu savaş Yunanistên ile Türkiye arasında imiş. Tanklar ve ateş eden askerler görüyorum.

  2001/04/05

  http://tabirci.com/tabirler/arsiv-hepsi.php?Keyword=&Page=221

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu manada rüyalar bizde de var. Zamanını bekliyoruz. Hatta onların zamanı 15 Temmuzda geldi mi diye baktık. Şimdilik henüz zuhur etmedi, ama yakındır diye düşünüyoruz.
   Rüyaların zahiri kaçma, saklanma, sorgulama gibidir...

   Sil
  2. II.52
   Geceler boyunca yeryüzü sarsılacak.
   Sonraki baharda 2 kerre daha.
   Yiğit şampiyonlar savaşa girecekler.
   Corynthe ve Ephese boğulacak denizde.

    ÇÖZÜM

   Baharda Mora yarımadası ve Ege bölgesinde 2 büyük deprem olacağını haber veriyor. Bunu AB7nin de içinde olan Yunan saldırısı izleyecekmiş.


   III.3
   Mars, Merkür (Hermes) ve gümüş para birleşecekler;
   Güneyde büyük bir kuraklık baş gösterecek.
   Merkezi Türkiye’de toprak sallanacak,
   Corinthe ve Ephese’te karışıklık.

    ÇÖZÜM

   Savaş zorbalık ve para işleri bir araya geldiğinde TRnin güneyinde Orta Doğu’da kuraklık olacakmış (su altın savaşları). Mora yarımadası ve Ege bölgesinde 2 büyük deprem olacak.


   VI.85
   Fransız güçleri büyük Tharse şehrini alacak,
   Bütün müslümânlar tutsak edilip götürülecek-
   Buna denizde Portekizliler de yardımcı olacak-
   Yaz başladığında kutsal Urban’ın günü’nde.
   Premier d'été le jour du sacre Vrban.

    ÇÖZÜM

   İstanbul halkı esir edilip götürülecekmiş. 25 mayıs jülyende. Yılının ise 2018 olduğu biliniyor zaten. Buna göre 7-14 haziran 2018 (23-30 ramazan 1439) pş Gregoryen olur bu tarih.


   Quatrain 10,67

   Le tremblement si fort au mois de may,
   Saturne, Caper, Iupiter, Mercure au boeuf:
   Venus aussi, Cancer, Mars, en Nonnay,
   Tombera gresle lors plus grosse qu'vn oeuf.

   A very mighty trembling in the month of May,
   Saturn in Capricorn, Jupiter and Mercury in Taurus:
   Venus also, Cancer, Mars in Virgo,
   Hail will fall larger than an egg.

    ÇÖZÜM

   Mayısta büyük bir deprem olacakmış. Yukarıdaki linkten tarandığında bunun 20li mayıs 2018 olduğu anlaşılıyor. 2-11 haziran 2018 gregorien. Demek ki baharda dediği mayıstaki bu deprem beklenen büyük Ege depremi oluyor.


   V.25
   Mars, Venüs ve Güneş aslan burcunda: ‘Arab reîsine
   Sonunda Hristiyan dünyâsı denizde teslîm olacak.
   Îrân’dan 1.000.000 insên yürüyecek.
   Nîl ve İstanbul’a çöreklenmiş yılan girecek.

    ÇÖZÜM

   Mars, Venüs ve Güneş aslan : 29 temmuz – 18 ağustos 2019; 16-23 ağustos 2030; …
   ‘Arab reîsi : İmâm Mehdî Resûl başbakan Muhammed‘Alî Fâtih Erbakan
   Nîl (Egypte) : (Yûsüf, Fir‘avn, Mûsê) TC
   İstanbul : 11-31 ağustos 2019 meteor yiyen FRdan kansız tekrâr fethi

   Bu 4lük İstanbul’un tekrar fethini anlatıyor.

   http://findyourfate.com/astrology/ephemeris/ephemeris.html

   Bu linkten ileriye doğru tarandığında

   29 temmuz – 18 ağustos 2019
   16-23 ağustos 2030

   Tarihleri çıkar ki 2030 kronolojik akışa aykırı çok geç. 2019 ise tam uygun olan tarihtir. Bu jülien tarih Gregorien’e de çevrildiğinde 11-31 ağustos 2019 tarihi çıkar ki bu tarih İstanbul’un meteor yiyen AB7 FR’dan kansız tekrar fethini anlatır.


   IX.83
   Boğa’nın 20° ilerisinde
   Kalabalık tiyatro depremle sallanacak.
   Hevâ´, gök ve deniz karışacak.
   Îmânsızlar Tanrı’yı ve ‘azîzleri yardıma çağıracak

    ÇÖZÜM

   21 nisan + 20 = 10 mayıs jülyen = 23 mayıs Gregoryende olacak olan bu depremin Mora depremi olduğu anlaşılıyor. Yılı zaten belli 2018.


   III.60
   Türkiye’de yığınlar ölüme mahkûm,
   Hattê ülkenin güneybatısına kadar.
   Kötü şey´ler yapan genç bir siyahın
   Kanını dökecek, misilleme yaparmış gibi.

    ÇÖZÜM


   III.59
   Müslüman topraklarının 3’te 1’ini alarak
   Buralar halkının çoğunu öldürecek,
   ´Akrabâ´larının kendisini öldürecekleri korkusuyla
   4 eski lîderden birini ortadan kaldıracak.

    ÇÖZÜM

   Sil
 7. "Cemil Çiçek: FETÖ'de hepimizin günahı var, bizimki yüzde 90!"

  Bu sözü C. Çiçek söylediyse hiç yabana atmamak lazım. Kendisinin kimi nereyi temsil ettiği bilen bilir. Erdoğan'ın itirafı samimiyettendi, Çiçeğinki bir yerlere sinyal verme...

  İnce ince yargı darbesinin yolları döşeniyor...Ama Yargı fetö'den temizlendi diyenleri, yine "yanılmışız" diyeceklerini görür gibiyim.

  Darbenin ve Fetö'nün Akp içindeki siyasi uzantılarına dokunulduğu anda çorap söküğü nerelere ulaşır bilinmez. Birileri bundan çok feci nemalanacak.. Zamanı konusunda, şu sıralar belgelerin uçuştuğu söylenen Bharara ofisinin Zarrab davası ile başlatılacak uluslararası hukuk operasyonu ile birlikte eş zamanlı olması için atlantik ötesi bir adım bekleniyor galiba.. Eylül.. demedi demeyin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yargı darbesi... hiç bir zaman olmaz dememeli.. Bir yere not etmeli... Çünkü asıl yapmak istedikleri Erdoğan'a karşı yargı yoluyla bir kişilik suikastı ve itibarsızlaştırmadır.
   burası çok önemli ...

   Sil
 8. http://www.takvim.com.tr/yazarlar/ergundiler/2016/08/13/asil-cemaat

  Eğer 15 TEMMUZ başarılı olsaydı SABETAY SEVİ'nin hayali gerçekleşecekti. İsmi TÜRKİYE olan DEVLET İsrail'e bağlanacaktı... Bunu lütfen NOT edin!
  Peki şimdi ne olacak?
  Söyleyeyim! İçeri alınan DARBECİLER arasında 12 ÖZEL PAŞA var. Bunları asla ve kat'a içeride bırakmak istemeyecekler.
  Göreceksiniz. Saldıracaklar. İsimleri lazım değil. Özellikle 10'unu kurtarmak için her yolu deneyecekler. İfadelerle, tanıklarla gelecekler... Yanan TÜRK ÇOCUKLARI olacak yine... İnanın anlatmak istediğim tek bu... SAĞ olsun SOL olsun yeter ki MİLLİ olsun.
  Farklılıklarımız gücümüz. Ama küçük AZINLIK BİZİ ZİNCİRLEMEYE kalkarsa iş başka... Sizi bilmem ama ben itiraz ederim. Konu budur!..

  YanıtlaSil
 9. Fetullah bir elini İncil'e diğerini ABD bayrağına koyarak yemin etti

  13 Ağustos 2016, Cumartesi
  FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'le bir zamanlar yol arkadaşlığı yapmış Nurettin Veren TVNET'te katıldığı canlı yayında Gülen'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fetullah'ın CIA ile çok eski bağlantılarının olduğunu söyleyen Veren, 2007 yılında ABD Büyükelçiliği'nde bir elini İncile diğerini Amerika bayrağına koyarak yemin ettiğini söyledi.

  http://www.takvim.com.tr/webtv/video-haber/video/fetullah-bir-elini-incile-digerini-abd-bayragina-koyarak-yemin-etti

  YanıtlaSil
 10. ‘Gülen kuzu postuna bürünmüş bir radikal’

  Uluslararası İlişkiler Profesörü Abraham Wagner, ABD’yi uyardı: Gülen, nereden geldiği belli olmayan bir parayla Türkiye’yi ele geçirmeye çalışıyor
  http://www.takvim.com.tr/Guncel/2016/08/13/gulen-kuzu-postuna-burunmus-bir-radikal

  YanıtlaSil
 11. FETÖ’nün sinsi B planı ortaya çıktı..

  İzmir'de 15 Temmuz darbe girişiminin ardından tutuklanan ve gizli tanık olmayı kabul eden üst düzey rütbeli subayın anlattıkları Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), sinsi B planını da ortaya çıkardı. Buna göre, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde Ankara Çukurambar'da işyeri olarak kullanılan villada, çağırdıkları üst düzey rütbeli subaylara darbe girişiminde ne yapacaklarını anlatan darbenin sivil 1 numarası Adil Öksüz ve askeri 1 numarası Akın Öztürk'ün 100'ün üzerinde üst rütbeli subaya ise, farklı bir talimat verdiği belirlendi. Gizli tanık, Öksüz ve Öztürk'ün bu subaylara, "Darbe girişimine katılmayıp geri planda kalın. Darbenin gidişatını takip edin. Darbe başarısız olursa bizim askeriye içindeki uyuyan hücrelerimiz olun. Darbecilere müdahale eder gibi yapın ve girişimi lanetleyin. Asla renk vermeyin, bizden gelecek talimatları bekleyin. Darbe başarısız olursa tüm bağlantılarımız ve gücümüz tamamen ortadan kalkmasın" dediğini anlattı...

  http://www.takvim.com.tr/guncel/2016/08/14/fetonun-sinsi-b-plani-ortaya-cikti

  YanıtlaSil
 12. Dava dosyalarına şu anıtsal köşe yazısı girmediği müddetçe FETÖ soruşturmaları ve de kovuşturmaları lâf-ı güzaf olmaktan öte gitmeyecektir. “Amerika, bu Samanyolu okullar-zincirini, Prof. Aydın Yalçın gibi sâdık kulları dururken Fetullah Gülen hocaefendiye kurdurduğuna göre, var bu adamda bir Helikoncu cevher” diyor Misli-yok Bir Şûh-i Mümtaz hocamız. ATATÜRKÇÜ îtikâda göre, Amerika’ya “irdelemeksizin ve de kurgulamaksızın” körü-körüne itaat, ancak kifâyetsiz muhterisler eder [bkz: Mümtaz Soysal, “FCP” (tek sütun üzerine) başlıklı Açı köşe yazısı, Cumhuriyet gzt., İmtiyaz Sahibi Cumhuriyet Vakfı adına Orhan Erinç, Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Yıldız, Yazıişleri Müdür Yrd.-Sorumlu Müdür Aykut Küçükkaya, ISSN 977-1300-0934, 89.Yıl, Sayı 32258, 31 Ocak 2014 CUMA, Baskı DPC Doğan Medya Tesisleri Hoşdere Yolu 34850 Esenyurt İstanbul, s.8].

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl olan haberi ilk kaynaktan zamanında almaktır. Duymaktır. Yani insanı sözünden yakalamaktır. O sırada 28 Şubat fitnesi kemalist-neocon-siyonist rüzgarı ile esiyordu da savrulan toz dumandan gözümüz görmüyor, kulağımız işitmiyordu:

   23,07.1997’de sahte kainat imamı şöyle niyetini açık açık beyan ediyordu:
   *Amerika'da çok şey yapılabilir. Bizim düşünce dünyamız, bizim fikir hayatımız adına da çok şey yapılabilir. Dünyanın hali hazırdaki durumuyla, şu çerçevesiyle, Amerika da şu andaki konum ve gücüyle bütün dünyaya kumanda edebilir. Bütün dünyada yapılacak işler buradan idare edilebilir ve hatta denilebilir ki, şöyle veya böyle Amerika ile dostça geçinmeden destek almak değil, dostça geçinmeden, Amerikalılar istemezlerse, kimseye dünyanın değişik yerlerinde hiçbir iş yaptırmazlar. Şimdi bazı gönüllü kuruluşlar dünya ile entegrasyon adına gidip dünyanın değişik yerlerinde okullar açıyorlarsa, bu itibarla, mesela Amerika ile çatıştığınız sürece bu projelerin gerçekleştirilmesi mümkün olmaz. Amerika, hâlâ bu dünya gemisinin dümeninde oturan bir milletin adıdır.
   *Amerika daha uzun zaman dünyanın kaderinde çok önemli bir rol oynayacaktır. Bu realite kabul edilmeli. Amerika göz ardı edilerek şurada burada bir iş yapılmaya kalkılmamalı. Rusya destekleyebilir bir işi, fakat Amerika ile iyi geçinmezseniz, işinizi bozarlar. Çünkü Amerika kendi işlerinin ahenk içinde gitmesini ister,
   *Amerika düşmanlığı meselesinin bir diğer boyutu da şu: insanlara düşman olmak, ülkelere düşman olmak çok yarar getiren bir şey değildir. Bunu, bir dönemde Varşova Paktı vardı da, NATO paktına sığınma ruh haleti veya psikolojisi şeklinde yorumlamaya da gerek yok. ABD'ne bugün de dünyada ihtiyaç vardır.

   24.07.1997 sözleri;
   * Ben Mustafa Kemal'in ve İnönü'nün, Marx gibi, insanlığın rahat ve huzuru için din adına hiçbir şey kalmamalı tarzında dinin üstüne yürüdükleri kanaatinde değilim.
   *Amerika ile kavgalı, Avrupa ile kavgalı bir Türk dünyası olarak değil, çağın gerçekleri istikametinde Batılı düşünceyi de alan, değerlendiren, kendi ruh ve manâ köküne ters olmayan değerlere de saygı duyan, çok farklı, daha geniş ve aynı zamanda dünya ile barışıklığı devam ettirmeye de yardımcı olabilecek bir Türk dünyası.
   *Orta Asya başta olmak üzere, bir çok ülkeye, eğitim ve kültür hizmeti götürülmeye çalışıldı. Devletle çatışarak bir yere gidemezdiniz. Devlet, hariciyesini, ticarî ataşelerini arkanıza salar, inceden inceye hesaba çekerdi. (1995)


   Elbette ki bu uyum ve böyle bir uyum talebinde sizinle uyuma hazır olan devlet yapısı, felsefesi, millilik ruhu, bu hizmetlerde çok önemli rol oynamıştır. Bugün çok değişik platformlarda, milli güvenlikten, parlamentoya, MİT'den, bürokrasiye çoğunluk itibariyle pek çok samimi vatan evladı, yapılan işleri alkışla karşılıyor.


   Sil
 13. FETÖ mâbedi inşaatının temeline ilk harcı Misli-yok Bir Şûh-i Mümtaz hoca koymuştur [bkz: «Prof. Soysal: ‘CHP'nin en doğal iktidar ortağı MSP'dir’» (tek sütun üzerine) başlıklı haberi, Yeni Ortam gzt., Sahibi Kemal Bisalman, Haberlerden Sorumlu Müdür Yavuz Kösemen, Yıl 2 Sayı 396, 16 Ekim 1973 Salı, Dizgi - Baskı Ortam Matbaacılık, Ankara Baskısı Halkçı Matbaası İşletmesi, s.1].

  YanıtlaSil