.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

4 Ağustos 2016 Perşembe

ASIL DARBE YOLDA

Eski FBI çalışanı: Asıl darbe yolda

FBI eski çevirmeni Sibel Edmonds, internet ortamında katıldığı bir söyleşide, 15 Temmuz darbe girişiminin, CIA-Gülen işbirliğiyle hazırlanmış bir darbe provası olduğunu söyledi.

Münübe Yılmaz

FBI’da çalıştığı dönem, kurumda çevirisi atlanan bazı belgeler olduğunu üstlerine bildirdikten sonra kovulan, FBI eski çevirmeni ve Ulusal Güvenlik Muhbirleri Koalisyonu'nun (NSWBC) kurucusu Sibel Edmonds, internet ortamında yaptığı bir söyleşide, 15 Temmuz darbe girişiminin CIA-Gülen işbirliğiyle yapılmış bir darbe provası olduğunu ifade etti. 15 Temmuz’daki darbe girişiminin iyi planlanmıs darbeler kapsamında gözükmediğini belirten Edmonds, “Bana göre, bu Gülen’in piyon olarak kullanıldığı, CIA-NATO destekli bir darbe provasıdır. Yani sadece bir ısınma egzersizidir. Erdoğan’a karşı olan hakiki darbe yolda. Muhtemeldir ki, 15 Temmuz’da yaşananlar insanların darbeye karşı çıkıp çıkmayacağını görmek için bir denemeydi” dedi.

Amerika Gerçek Şeriatçı Molla'yı Kendi Besliyor

Edmonds, konuşmasının devamında, ABD’nin, Erdoğan’ı dünyaya şeriatçı olarak göstermeye çalıştığını, fakat asıl şeriatçı molla olarak tanimladiği Gülen’i kendisinin beslediğini vurgulayarak, FETO lideri Gülen’in evinin CIA’in hemen yanında, özel güvenlik kuvvetleri ve apaçi helikopteriyle korunduğunu dile getirdi.

Türkiye'yi Kurtarma Bahanesiyle Darbe

Darbe girişiminin başarısız olması sonrasında, Gladyo B planı dahilinde, FETO lideri Gülen’in hala emniyette ve orduda bulunan destekçileriyle asıl gelecek darbede önemli rol oynayacaklarını belirtti. Beklenen gerçek darbenin nasıl vuku bulacağı konusunda öngörüde bulunan Sibel Edmonds, Türkiye’de İncirlik ve NATO üslerinde nükleer silah başlıklarının bulunduğunu, bunların bir şekilde İşid’e aktarılabileceğini ve sonrasında Türkiye’yi kurtarma adına darbeye zemin oluşturulabileceğini iddia etti.

Edmonds, FETO liderinin iadesiyle alakalı da, ABD’nin Gülen’i vermemek için ipe un serip, bürokratik nedenlerle işlemleri uzatarak ölmesini bekleyeceğini söyledi.

Darbeye Karşı Halkın Hükümranlığı

Türkiye’de halkın darbeye karşı kazandığı zafer ile ilgili de “Aynı durumun Amerika’da gerçekleşmesi halinde insanlar yatakların altına saklanır. Fakat Türk halkı çok cesurca, silahsız bir şekilde tanklara karşı meydan okudu. Halkın darbeye olan tepkisi, ‘benim hükümranlığıma kimse el uzatamaz” mesajının ta kendisiydi” dedi.

Haber kaynağının videosu icin
http://www.boilingfrogspost.com/2016/07/18/newsbud-sibel-edmonds-dissects-the-turkey-coup-attempt-a-cia-gulen-concocted-dry-run/


http://www.yeniakit.com.tr/haber/eski-fbi-calisani-asil-darbe-yolda-195343.html

9 yorum:

 1. Yarınki Yenikapı mitingi... CHP Başkanı gelmeyecekti, ısrar edilince şart koşmuş, O'nun şartına hükümette şartsız geleceksen gel demeli. Eğer hükümet O'nun en büyük poster koyma şartını kabul ederse, benimde gitme durumum olsa bile gitmezdim. Çünkü siz müslümanlığı yıkanların en büyük gölgesi altındasınız demektir.

  YanıtlaSil
 2. Tevbe 9.116 - Şüphesiz göklerin ve yerin hükümranlığı yalnız Allah’ındır. O, diriltir ve öldürür. Sizin için Allah’tan başka ne bir dost, ne de bir yardımcı vardır.

  YanıtlaSil
 3. http://www.millicozum.com/mc/ozel-yazilar/fetullah-gulen-erbakan-hoca-ve-ahmet-akgul-disinda-herkesi-kandirmisti


  Biz Milli Çözüm Dergisi olarak 1 Ekim 2004'te FETÖ yapılanmasının tehlikelerine karşı ilgilileri uyarmış ve “Dini ve Milli Hareketlerdeki Kripto (Gizli) Yahudiler” yazısının Irak’ta kurulan Kesnizani Tarikatı ile ilgili şunları anlatmıştık:
  Bizdeki masonlar gibi teşkilatlanan bu tarikat, Irak'ta istihbarat servisini ve o orduyu ele geçirmiştir. Tarikatın başına Şeyh Muhammet Kesnizani geçince, hedefine ordu ve istihbarat mensuplarını, polisi ve bürokrasiyi koyuyor. Buralardan yoğun bir şekilde mürit kazanmaya başlıyor. Öyle ki Irak genelkurmay Başkanı Mareşal Ayat Fetih El Ravi, Hava Kuvvetleri Komutanı Mareşal Hamid Şaban, Umumi Askeri İstihbarat Başkanı Mareşal Vefik El Samarayi, üst düzey ordu komutanları ve birçok subayı mürit yapıyor. En ilginç olansa, Saddam'ın ilk eşi Sacide, kardeşleri Barzan ve Vatman ve oğlu Uday'da Kesnizani'lere katılıyor. Bunları mürit yapabilen bir tarikatın, saraydaki ve Saddam'ın çevresindeki daha kimleri kendisine bağladığını bir düşünün. Böyle olunca da Saddam’ın her hareketi, her düşüncesi, hatta yatış kalkış saatleri bile MOSSAD ve CIA'ya bildirilmiş. Savaş sırasında ise bu tarikatın müridi olan birçok subay ve üst düzey komutan savaşmak yerine, askerlere "Sivillerinizi giyinin ve silahlarınızı bırakıp evlerinize dönün" emri verip orduyu adeta buharlaştırmış. Amerikan ordusu Bağdat çevresinde geldiğinde bütün dünya, "Savaş yeni başlıyor, Saddam'ın efsane Cumhuriyet Muhafızları, Medine Tümenleri zor yenilir" beklentisi içindeyken, savaş birdenbire sanki sihirli bir değnek dokunmuş gibi bitti. İşte bu ani bitişin sırrı bu tarikattır.”
  Fetullahçılık ve Kesnizani benzerliği:
  İslam tarihinde, Müslümanların sorumluluk bilincini söndürmek ve "düşünme ve değerlendirme" yeteneğini köreltmek için yine Yahudilerin etkisiyle ortaya çıkan "LA EDRİ" (Arapça: Hiçbir şey bilmiyorum) akımının değişik bir tezahürü olan Irak'taki bu "KESNİZANİ" (Kimse bir şey bilmiyor) tarikatının, şu anda Türkiye'deki benzeri Fetullahçılık örgütlenmesidir. Bunların Siyonist merkezlerle, masonik çevrelerle ve ABD ile münasebetleri, desteklenmeleri ve ülkemizde, eğitim, emniyet, bürokrasi ve ordu içinde kümelenmeleri ve beyni yıkanmış bütün mensuplarının "Biz iç ve dış siyasetle ilgilenmeyiz. Biz sadece ibadetlerimizi ve büyüklerimizin direktiflerini yerine getiririz!" Şeklindeki yalan ve riyakâr tepkileri de, Siyonist şeytanların sinsi ve tehlikeli planlarını hatıra getirmektedir."
  Diye yazıp uyarırken “Mübarek ve Muhterem Hoca Efendi Hz.lerine iftira atıyor!” diyerek bize saldırıp mahkeme açanlar, Fetullah Gülene dört elle sahip çıkmaktaydı.

  YanıtlaSil
 4. İngilizlerden itiraf: Rusya Türkiye yakınlaşması bizi korkutuyor
  Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın St. Petersburg kentinde Rusya Devlet Başkanı Putin'le yarın bir araya gelecek. Bu görüşme öncesi İngiliz Financial Times gazetesinde kaleme alınan makalede iki ülke yakınlaşmasının Batı'yı tedirgin ettiği savunuldu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Türkiye için rusların dostluğu abdnin düşmanlığından daha tehlikelidir.

   Sil
  2. 1*Rusya benim komşum. Komşu komşunun külüne muhtaç olur, hakikatinden hareketle ben yeri gelince komşumu korurum. Çünkü.

   Bir hadiseye karşı anın görünümüyle öncesini dikkate almadan hareket ederseniz devlet ve hükümet mensubu iseniz, sonunuz gelmiştir. Sözde ilim adamı veya uzman iseniz, cehaletinizi ortaya koyarsınız. Türkiye ile Rusya tarihte 32 defa karşı karşıya geldi. Bunun sebepleri çeşitlidir. Ama son 250 yılda mücadelenin gerisinde hep İngiliz Fitnesi vardır. İngiliz ortağı siyonistlerle Alem-i İslam’a hükmetmek için şu politikayı uyguladı. Merkezi Osmanlı hükümetini hem tebası, hem de komşularıyla çarpıştırdı durdu. Böl ve yönet prensibinin mucidi İngiliz’dir. Bu 1917 yılına kadar devam etti. 1860’tan 1917’ye kadar hem Rusya, hem içimizdeki azınlıklar hem de şimdi komşumuz olan eski tebamızla didişip duruduk. Çok akıllıyız, ya ondan.

   1917 sonrası ise Rusya’nın istiklal harbinde Türkiye’ye yardımı devreye girer. İlişkiler orta seviye sürer. Ne zamana kadar Stalin’in Kars ve Ardahan’ı istemesi üzerine bozulur. Bunun da ABD-Sovyet-İngiliz pazarlığının gereği olduğunu söyleyenler de var. Ve NATO’ya sığınmamız üzerine 13 yıllık bir husumet dönemini girilir. Yıl 1958 sonu. Batı Türkiye’nin kemalizmden yani Lozan taahhüdünden sapan yeni politikasından rahatsız olur. Maddi yardımı keser. Maddi yardım dediğiniz 100-150 milyon dolar. O sırada Rusya’dan yardım teklifi gelir. Tam Menderes ekonomik ilişkileri görüşmek üzere Rusya’ya gidecek İngiliz-siyonist çetesi darbe yaptırır. Ve Türkiye’nin kalkınması stop eder.

   1963 yılında İhsan Sabri Çağlayangil başkanlığındaki Türk parlamento heyetini Moskova’da kabul eden Sovyet Lideri Kruşçef ne teklif etmişti bilir misiniz? Kokusu iki yıl sonra çıkar. DP’nin devam AP hükümet olduktan 3 ay sonra Ankara’da Rusya ile bir ekonomik işbirliği anlaşması imzalanır ve 1 milyar dolarlık yardım alır. Bu yardım yeni Türkiye’nin ekonomisinin kalkınmasının temel taşıdır. 100 milyon değil 1 milyar dolar kredi. Bugün ağır sanayi olarak neye sahipsek o gün atılan o imzanın verdiği maddi imkanlarla start almıştır. Menderes bayındırlıkta çok büyük işler yapıp ekonomi alana geçeceği gün alaşağı edildi. 5 yıl sonra gelen o yardım ile hem Rusya ile ekonomik ilişkiler hem de siyasi ilişkiler gelişti. Öyle ki, batı bunun intikamını sokakları çalıştırarak ve hem solcu askeri hem de batıcı askeri kışkırtarak darbe yaptırdı. 12 Mart’ın hikayesi budur. Yani sen Rus yardımı mı aldın, al sana cevap: Askeri vesayet. Ama Rus yardımı durmadı MC kurulunca da yine devam etti.

   Ve bugün gördüğünüz ağır yatırım tesislerinin çoğu Rus maddi yardımı ile yapılmıştır. Öyle ki 1985'te Türkiye’nin bir münasebetsiz tavrı üzerine Moskova unu hatırlatılarak teessürünü bildirmiştir. Sonra araya Sovyet blokunun çöküşü falan derken Ak Parti iktidarı ile yarıda kalan ilişkiler tazelendi. Bundan Türkiye kazandı.

   Sil
  3. 2*Şimdi batı bütün bu olaylar olurken yaptığı tek şey anarşiyi ve terörü kışkırtarak Türkiye’yi darbelerle yönetmeye kalkarak hatta ve hatta İsrail’e muhtaç bırakarak durumu idare etti. 12 Eylül de 28 Şubat da bunun eseri. Yani ABD’nin çocukları var ya onlar yaptı. Rus çocuğu yapmadı. Unutulmasın bugün FETÖ denen aşağılık çetenin hamisi ve kurucusu ABD ve İsrail’dir. Perde gerisinde ise İngiltere de vardır.

   Dini açıdan gelirsek. Rus devleti ve hükümetinin şu an İslam’a bakışı ve tutumu, bir dönem Türkiye’de devletin ve hükümetin bakışından çok daha müsbet hatta İslam’ı din olarak kabul eden bir tutumdur. İnanın Moskova’da yaşayan İstanbul’daki gibi bir dini hürriyete sahiptir. Orada minareden sala okununca müezzin dövülmez ve kurşun yağdırılmaz.

   Peki aradaki pürüz nedir. Batının uşağı ve maşası FETÖ’nün askeri kılıklı ajanlarının Rus uçağını düşürme provokasyonu vardır. Biraz da Suriye pürüzü vardır. O Suriye pürüzünü çıkaran ise neocon-siyonist güdümündeki ABD ve AB’dir. Bütün amaçları İsrail’in güvenliği, enerji merkezi olması. Salyalı ağızlarla İslam dünyasına saldırıp dini molla müsveddesi birinin çetesi ile bize nizamat vermek istiyorlar. Hatta iç savaşı körüklemek istendiğinin emareleri var. Hatta ve hatta askeri ve siyasi ve de karılarımızın mahrem yerlerine kadar olan bilgileri bu molla bozuntusunun çetesinin casusluğuyla hakimler. Öyle ki 15 temmuz gecesi ABD Dışişleri Bakanı Moskova’dan ayrıldığı saatlerde gelen darbe teşebbüsü haberi üzerine adeta memnuniyeti ifade edecek laflarla geçiştirdi. Ne zamanki millet onlara ve mollanın çetesine bir temiz ve okkalı koydu yarım ağız bir şeyler zırvaladılar. Hatta Büyükada’da tam tamına 20 yıldır Türkiye’ye yönelik bütün neocon-siyonist komploların ve de meczup molla bozuntusunun melanetlerinin başında olan simalardan biri Yahudi Henri Barkey vardı. Dünya kamuoyunu Fethin şehrinde oturarak algı operasyonları yapacaktı.

   Rusya benim komşum. Türki devletlerin çoğu onun eline bakar. Alem-i İslam’a ittihad gelecekse bunun dış etkenlerinden biri de Moskova’dır. Kaldı ki Moskova İslam İşbirliği Konferansı gözlemci üyesidir.

   Bir şey daha bazı evliyanın müteşabihat cinsiden sözleri ise mazide kaldı. Şimdi Mehdiyet dönemi, onu bilmeleri mümkün değildi. Onlar öncesini iyi bilirler. O da mazi oldu. Şunu hatırlatırım son felaketin iyi okunmamasının bir sebebi de Mehdi için genel beklentinin ne bu kadar azim absürt olduğunu gösterir. Herkesin beklentisine uyan bir Mehdi tasarımını fetoş sapına kadar istismar ederek tamı tamına 40 yıldır cümle şakirdini ayakta yataktakinden fazla uyutarak iblisane sömürmüş. Ancak 2016 16 Temmuz sabahı uyandılar. Günaydınlar olsun Türkiye.

   Sil
  4. Sakarfa Seyf, bor madeni hakkinda nasil bir tuyo verebilirsin? Peygamber efendimizin, aleyhisselam, Burak ile hizli bir sekilde ilerledi, (Borax, yani bor madeni) Hangi yönde aramamiz lazim ? Bulmak zor. çekirdekte neler var ?

   Sil
 5. Sakarya Seyf kardeşim , küfür tek millettir .
  Abd nin dostluğundan bir hayır mı gördün 70 senedir ? İslama zarar verme konusunda abd den daha şerli daha kahbe bir devlet mi var?
  Hangi tehlikeden bahsediyorsun anlayamadım ?
  Yoksa yeni zuhuratların mı var!!!

  YanıtlaSil