.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

14 Ağustos 2016 Pazar

DİKKAT !

On yıl kadar öncesine ait bir manevi bilgi de denmiştir:

"DİKKAT EDİN, ZAFERİNİZ ÇALINMASIN..."

Şimdi buna dair bazı emareler ortaya çıkmaya başladı.
Türk Milletinin kaderidir. Savaş meydanında kazanır, masada kaybeder.
Türk Milleti artık kaybetmesin.
Bütün Dünya bize karşı olsa da ümidimiz solmasın inşaallah...

9 yorum:

 1. Meydanlarda kazandık, masada kaybetmeyeceğiz
  Ali Nur Kutlu / Yeni Şafak

  http://www.yenisafak.com/yazarlar/alinurkutlu/meydanlarda-kazandik-masada-kaybetmeyecegiz-2031166

  YanıtlaSil
 2. Uyarıyorum: 15 Temmuz saldırısının 2. dalgası geliyor...
  Yusuf Kaplan / Yeni Şafak
  http://www.yenisafak.com/yazarlar/yusufkaplan/uyariyorum-15-temmuz-saldirisinin-2-dalgasi-geliyor-2031171

  YanıtlaSil
 3. Peygamber Efendimiz s.a. "Mümin bir delikten iki defa ısırılmaz" buyuruyor.
  Laik eğitim sisteminin yükseltilmesiyle bu darbe girişimleri önlenir diyenler bilsinki İslamiyet adalet dinidir. İslamiyet yıkıp yerine daha iyi rejim getireceğiz yalanlarıyla aldatmaya çalışanlar demek istiyorlarki biz adaletsizlik yapacağız diyorlar. Cumhuriyeti kuran bu ittihad terakki zihniyeti Abdülhamid'e düşmanlığı, adaletli yönetimi, halkını gözetmesi Osmanlıyı onlara yedirmemesiydi. Cumhuriyeti kurduk diyenler halkın kendi kendini yönetmesi aldatmalarıyla 1950'ye kadar halka hiçbir seçim yaptırmayarak yada tek aday çıkarıp güya halk seçim yapmış yalanlarıyla despot bir yönetim sergilediler. Zaten İslam'i rejim olmayınca zulüm yapmaları doğaldı. Kemalistler 1921 anayasasını ve meclisini 1924 darbesiyle fesh edip 7 düvel kanunları getirdiler ve meclisi 7 düvelin taraftarlarıyla doldurdular. Kemalistlerin 7 düvele karşı savaştık yalanları burda da görüldü.
  İslam'i terbiyenin olmadığı yerde her türlü kötülük beklenir.
  Laik eğitim sistemi biraz daha yüksek olsaydı, vatan deyip paletin altına yatan olmazdı, din deyip kışlalarda canı pahasına mücadele edilmezdi. ABD'ye ülke teslim edilirdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazdıklarınıza katılıyorum,bu günkü eğitim sistemi,çağdaşlık adına ateizmi teşvik ediyor.Normal liseyi bitiren, yüksek okul bitiren bir genç ne anne babayı tanıyor, saygı göstermiyor ne de devlete millet sevgisi var,ne de imani konularda bilgisi var. Bir çeşit Müslüman Türk toplumunun değerleri yok edilmiş bir gençlik yetiştiriliyor.Eğer devlet ve toplum olarak ivedi tetbir alınmaz ise geleceğimiz tehlikede.

   Sil
 4. "bu sabah gördüğüm rüya:

  putin ve bir sürü kişi karşıda sandalyelerde oturuyor. putin gelip samimiyetle benim elimi sıkıyor ve kafalarımızı da tokuşturuyoruz.

  sonra bir bilgisayar başında oyun oynuyor, ben de seyrediyorum. yürüttüğü bir karakter, etrafı kırmızı çizgilerle işaretlenmiş bölgeden değerli şeyleri toplamak zorunda. karakter o bölgeye girince birden bir şey saldırıyor ve putin'in karakterini kapıp götürüyor ve game over oluyor. putin bana bakıp hafif utanarak gülümsüyor.

  elinde dvd'ler var ve bu oyunu yüklemek için bayağı uğraştığını söylüyor. gitmeden önce tekrar hararetle elimi sıkıyor ve yine kafalarımızı tokuşturuyoruz.


  yorum: türkiye ile rusya'nın arası düzeliyor/düzelecek; ama büyük oyunu rusya kaybedecek. bu sebeple çok da yanaşmamak lazım rusya'ya. anlaşılacağı üzere oyunun galibi yine batı. batıyla zoraki de olsa aşk yaşamaya devam etmemiz gerekiyor. batı'dan uzaklaşmak bizim için felaket olacaktır. /İSNETUS"

  not: rüya ekşi sözlük yazarı "isnetus"a aittir. Mustafa hocam bu şahsın takip edilmesini şiddetle tavsiye ediyorum, daha 2012 yılnda "cumhurbaşkanlığı muhafız alayı lağvedilsin, ihanet edecektir" diyen ve müthiş rüya tabir eden bir arkadaş...

  YanıtlaSil
 5. Rusya zaten kaybedecektir, Rusya'yı, Avrupa'yı yok etmek ve ABD nin gücünü kırmak için kullanacaklar. Bu sayede kendi asıl karakterlerini oyuna sürebilecekler. Süfyan, deccal vs. gibi. Ruslar mutlaka kaybedecekler, batı da kaybedecek ama ayakta kalacak. Bu ayakta kalan kuvvetlerin büyük bir kısmıyla melhame-i Kübra savaşını yapacağız, orada onlarda canlarını verecekler Allah-u Alem. Batı'dan kopma işi olacaktır fakat, bizi atan onlar olacaklar bu da bize rahmet olacak inşAllah...
  Gaybı Allah bilir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Avrupada 7 ulke haric diger ulkeleri parcalamak amaci ile kullaniliyor rusya. Kendilerininde parcalanmasi gerekiyor bu plana gore. Turkiye ve suud haric afrika ortadogu korfez ulkeler iran afganistan ,benazir buttodan sonra pakistan hindistan ve bircok ulke o 7 ulkenin tekelinde.yani dunya onlarin elinde. Buna rahmen turkiye ve suudu neden bitiremiyorlar?

   Sil
  2. Allah bir şeye müsaade etmezse olmaz. Bunu en belirgin 15 temmuzda gördük. Bunlar bir plan yapıyorlar ama Allah'ın da bir planı var elbet.

   Sil
 6. Bu sayfadaki Abdurrahim Çokgüngör yorumları birleştirilerek tek makale halinde yayınlanmıştır.

  YanıtlaSil