.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

26 Temmuz 2016 Salı

PARALEL YAPILANMA SÜRECİ VE KİRLİ İTTİFAKLAR

Dış Politika

Mustafa Necati Özfatura / Türkiye Gazetesi

Dış politika uzmanlarına göre; “Dünya’nın neresinde olursa olsun yapılan her askerî darbenin arkasında NATO vardır.”
ABD’de CIA’nın bir yan kuruluşu olan (fütüroloji: geleceği tahmin ilmi ile ilgilenen) bir şirket vardır. Bu şirket dünyanın muhtelif ülkeleri ile ilgili geleceğe ait raporları hazırlar.
Suriye’nin iç savaş ile bölünmesi ile ilgili yazım internette ve twitterda mevcuttur. Ve aynı şirketin birkaç yıl önce Türkiye ile ilgili yazdığı raporu askerî darbe ile ilgili idi. Türkiye’de iktidar ve bazı çevreler kınadılar. Ve tevafuka bakın ki bu rapordaki hadiselerle, 15 Temmuz darbe teşebbüsü ve terör son derece benzemektedir.
ABD’nin bilinen ve gizli stratejisi vardır. Gizli stratejisi şöyledir: Bütün dünya ülkelerinin siyaseti ABD siyaseti ile uyumlu olmalıdır. Bütün dünya dilleri kaybolup sadece İngilizce konuşulmalıdır. Böylece dünya tek devlet hâline gelecektir. ABD’ye ise Yahudiler hakimdir. Böylece “Yahudi Dünya Devleti” kurulmuş olacaktır.
Gülen’in silahlı kuvvetlerde silahlı terör teşkilatı kurduğuna dair dava Rahşan Ecevit ile askıya alındı. Maalesef 2008 yılında bir kanundan istifade ederek faaliyetlerini arttırdılar. Paralel Yapı öyle teşkilatlandı ki bir binbaşı bir generale emir veriyordu.
Yalnız silahlı kuvvetlerde değil bir ilin valisi, Paralel Yapı imamını valilik binasında karşılıyordu. İşine son verilen ya da açığa alınanlar sadece ve sadece Paralel Yapı adına çalıştılar. Devletin bütün imkânlarını istismar ettiler.
Paralel Yapı dershanelerde zeki ve çalışkan öğrencileri oltalarına geçirip harp okuluna, polis akademilerine, hukuk fakültelerine yönlendiriyorlardı. Ergenekon, Balyoz ve diğer davalar düzmece idi. Asıl hedef bu okullara yönlendirdikleri ve yetiştirdikleri Paralel Yapı subay ve diğer rütbelilerine yer açmaktı.
Pentagon Türkiye’deki darbenin yanında idi. Medya da aynı görüşte idi. Ve silah fabrikaları karteli sabırsızlıkla darbenin başarısını istiyordu. Amerikalı emekli bir generalin medyada çıkan itirafı şöyledir: “Darbe başarılı olsaydı Türkiye’de İslamiyet kaybedecek, biz kazanacaktık.”
Türkiye’nin 81 ilinde günlerdir milyonlar meydanlardadır ve hiçbir taşkınlık yok. Gezide gördüğümüz gibi hainlerin özellikleri ise bombalar, havai fişekler atarak, fertlerin ve devletin araçlarını, esnafın dükkanlarını yakıp yıkmak ve polise mukavemettir.
Gezi hadiselerinde teröristlere kamyonlarca su ve kumanya gönderen, hiç kullanılmamış 200 TL dağıtan faiz lobisi bu olayda bir şişe suyu esirgediler. Elbette bunlardan bir beklentimiz olamaz ve yapacakları destekleri de şanlı ve şerefli milletimiz kabul etmez.
Gerekirse darbe teşebbüsleri ile mücadeleyi takip edecek bir bakanlık kurulmalıdır. Paralel Yapı’ya acınırsa gelecekte daha büyük felaketin suçlusu olurlar. İyi niyet esastır ama ülkenin düşmanına; meclisi bombalayan, cumhurbaşkanına suikast yapan, halkın üzerine helikopterle ateş açan ve tankların paletleri ile ezenlere merhamet ülke aleyhinedir.
Paralel Yapı, dış güçlerin ve bilhassa ABD ve AB’nin taşeronudur. Bu güçler Paralel Yapı’nın zayıf tarafını takviye ederek ve milletin gücünü zayıflatarak ileride ihanet edebilir.  Çok dikkatli olunmalıdır...
25.07.2016

36 yorum:

 1. Mustafa Necati Özfatura'yı 40 yıldır takip ederim. Amerikalıların Toros dağları eteklerinde 1 milyon askerini ölü olarak bırakıp yenileceğini kendisi Türkiye Gazetesinde yazmıştır.
  Bu olayın Amik ovasındaki savaş hadisi vaktinde zuhur edeceğini düşünüyorum. Bilindiği gibi o hadiste önce müslümanlara hristiyan bir devlet saldırıyor. Başka bir hristiyan devlet saldırganı def için müslümanlara yardım ediyor. Ancak düşman def edildikten sonra güya destek olanlardan biri haçı kaldırıp haç galip geldi der. İşte ondan sonra 9 ay beklendikten sonra bu sefer destek bahanesiyle girip bir daha çıkmak isteyenlere karşı savaş yapılır.
  Doğrusunu Allah bilir. Gerçek ancak zuhur edince anlaşılır.

  YanıtlaSil
 2. I. Mehdî resûl seyyid Erbakan Ğâib olunca onun yerine devâmı III. muntazar Mehdî resûl seyyid Muhammed‘Alî Fâtih Erbakan “II. Erbakan” gelecek. 2018 sonu erken seçimlerinden önceki mart 2017 Sp kongresinde genel başkan seçilecek…
  ABD AB ile anlaşmıştı: Arkadan AB saldıracak TR’ye! ABD iyi polis olarak yılan gibi gelecek TR’ye sonra. AB 7 ülke TR’ye saldıracak beklenen büyük Ege depremini ğanimet bilip daha fazla beklemeden. AB7’nin başını ise FR çekecek. Bu esnada TR, başında ‘Apo'nun olduğu Kürt federe devletini işğâle kalkmış olacak. Ege ordusu depremde batmış veya İstanbûl ordusu gibi ‘Irâk işğâline gitmiş olacak. Nitekim Kösedağ ve Trablusğarb’da ilgili bekleyen orduların görev alanından çekilmelerini fırsat biliyor Mongol ve İtalya. Minâreyi çalan kılıfını da hazırlar tabi. Metinleri döngüler teyîd ediyor. Metinler de zâten döngülerle anlatılmış Allah’ın resûlü tarafından Allah’tan alarak tabi. 7 haziran 2018 (23 ramazân 1439) pş Cum‘a gecesi başı Sp genel başkanı II. Erbakan ‘Asker tarafından Derwîş gibi başa getirilecek. Ama 7-14 haziran 2018 pş AB7 TR’ye saldırıp batısını İstanbûl’u işğâl edince Ampul de patlamış olacak! Cum RTE 9 haziran 2018 ct sabâh işğâlci AB7 tarafından öldürülecek! Ağustos 2018’de Amerikancı ‘askerî darbeyle 2. 12 Eylül ve 28 Şubât süreci başlayacak! ‘Askerî darbe başı ABD’ye kaçacak ve ABD NATO’yu TR’ye çıkartma yaptıracak! II. Erbakan, Sp ve ´Akevler Mekke’ye siyêsî sürgüne gönderilecek! Arkasından eylül 2018 – haziran 2019 arasında ABD-NATO milyonluk ordusuyla 1 Mart tezkîresinin rövanşıyla antlaşmalı olarak TR’ye çıkartma yapacak! Diğer taraftan III. Süfyânü’d-deccâl Beşşâr Esed yeni AB’nin cêsûs kelbi ve Deccâl’in cêsûs canavarı Dêbbete’m-mine’l´arz “Lâzkıye Nusayrî devleti”nin elebaşı olarak 3 kimyasal silâhla çıkıp Hatay’dan başlayıp tüm Orta Doğu’yu işğâl ve imha edecek! Bu noktada kurtuluş dışarıdan başlayıp TR’ye gelecek…
  Yaz 2017’de Îrân İsrâîl tarafından 21 gün ve alıkonunca da ABD tarafından 1 hafta şişlenince müte‘âkıben döngüsel ‘Abbêsî hılâfeti tekrâr kurulacak. ‘Askerî harekât 24 mart 2017’de 12 ocak 2018’de Buhâra’dan başlayacak. Tâlût çıkacak 5 bin kişilik ordusuyla ve haziran 2018’de Horâsên’a ulaşacak. Döngüsel Ebû Müslim Horâsênî’nin 4 bin kişilik ordusuyla birleşip Esed’e karşı savaşmak üzere yola çıkacak. Toplam sayı Horâsên katılımıyla 15 bine çıkacak. Sonra bir kısmının geri dönmesiyle sayı 12 bine düşecek. Ordunun başında ise döngüsel Ebû Müslim olacak. Ebû Müslim Kuds’ü Esed’den fethedip 72 ay sonra döngüsel II. halîfe Ömer cumhûrbaşkanı III. Mehdî resûl II. Erbakan’a teslîm edecek. Diğeri döngüsel Tâlût ise Mekke’de döngüsel ‘Abbêsî hılâfetini tekrâr kuracak ama kıyâma III. Mehdî resûl II. Erbakan’dan önce davranıp ‘acele edip çıkınca büyük hacc katli‘âmında öldürülecek. III. Mehdî resûl II. Erbakan ise müte‘âkıb ‘Âşûrâ´'da Ke‘be'den 20 eylül 2018 pş gecesi başı kıyâm edip TR’ye gelecek. 2018 sonu erken seçimleriyle 360 vekîl ile başbakan olacak. IV. Mehdî nebî Karagülle’yi Meclis başkanı yapacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mustafa bey böyle şizofren adamların yazılarını yayınlıyorsunuz fakat benim cevabımı yayınlamazsanız sizi kınarım

   Sil
 3. III. Mehdî resûl II. Erbakan 28 ağustos 2019’da cumhûrbaşkanı olacak. III. Mehdî resûl döngüsel askerî Zû’lkarneyn II. Erbakan tüm dünyâyı fethedecek ve bir taraftan da TR ve tüm dünyâda ‘Âdil Düzen'i kuracak. XIV. cumhûrbaşkanı II. Erbakan şubat 2028’de ölecek yerine Sp genel başkanı döngüsel RTE MZE gelecek ve Millî Görüş ‘Âdil Düzen'den dönüp hâin mürtedd olacak! Dışta gavurlarla birlik olup İslâm birliğine karşı savaşacak. İçte ise iç savaş yapıp bu iç savaşta öldürülecek. Yerine ‘ADP ‘Âdil Düzen Partisi fahrî kurucu başkanı Süleymân Karagülle gelecek. Avrupa’dan ‘askeri çekecek ve durumu düzeltip idâre edecek. TR’nin İslâm ittifâkına içte ve dışta ihânet etmesi; ABD’nin yeniden devreye girmesi, Rûsyâ’nın İslâm’la olan ittifâkını bozup Batı ile ittifâka tekrâr dönmesi ve Avrupa ile birleşmesiyle İslâm’ın Avrupa’dan kovulmasına sebeb olacak! Tekrâr Orta Doğu’yu bastırmaya gelecek Avrupa ama geriden 2ye bölününce kıt‘asına geri çekilip gidecek. Doğu-Batı’nın birbirini yediği bu noktada Ye´cûc-Me´cûc olan Çin Avrasya medeniyetini istilâ edecek ama helêk olacak…
  XIII. Müceddid ‘Îsê nebî Bedî‘u'zzemân ile I. Mehdî resûl ‘Îsê resûl Erbakan’ın yerine gelecek olan ‘Îsê peyğâmber XIII. Müceddid Bedî‘u'zzemân’a göre -Hızr’ın 2. mertebe hayâttan Mûsê ile buluşmaya gelmesi gibi- 3. mertebe hayâttan Mehdî resûl ile buluşmaya gökten gelecek. ‘Îsê peyğâmber temmuz 2019’daki TR – ABD-NATO savaşından önce mayısta I. Mehdî resûl siyêsî ‘Îsê resûl Erbakan yerine gelecek olan ‘askerî ‘Îsê resûl III. Mehdî resûl başbakan II. Erbakan ile buluşacak…
  Yaz 2017’de İsrâîl 21 gün Îrân’a saldıracak. Alıkonunca ABD devreye girip Îrân’ı 1 hafta şişleyecek! 18 haziran 2017 - 7 haziran 2018 arasında kuzey Sûriye - kuzey ‘Irâk - TR arasında 1 yıl sürecek su altın savaşları olacak!.. Başında ‘Apo'nun olacağı 4 parçalı büyük Kürdistên’ın TR’ye bağlanmasıyla oluşturulacak federal TR devleti ayrılıp çatışacak ve AB7 işğâlinden sonra da 2 baş ve 3 parçaya bölünmüş olacak! 7 haziran 2018 pş Cum‘a gecesi yarısı beklenen büyük Ege depremiyle AB7 TR’ye saldıracak! Beklenen büyük Ege depreminde 100 binden fazla kişi ölecek! 7-14 haziran 2018 pş arası İstanbûl Fransa tarafından işğâl edilecek! Tüm İstanbûl halkı esîr edilip çıkarılıp katledilecek! Ağustos 2018’de beklenen büyük İstanbûl 1. ve 2. depremi olacak. 2. depremde Süleymâniye cami‘ de yıkılacak!..
  Narkoz sürecinde “Yehûdî’nin toleransları artırması”na aldanmamalı ve yaşanacak Tûfân’dan önceki son şans olan genel seçimlerde hidêyete Hakka dönülmeli III. Mehdî resûl II. Erbakan’ın Se‘âdet partisine oy vererek Müslümân olmalı! İslâm’ın risêletinin ve velâyetinin adresi olan ‘askerî Nûhu resûl III. Mehdî resûl Fâtih Erbakan’ın kaptanlığındaki Sp Millî Görüş amiral gemisi ile İslâm’ın nübüvvetinin adresi olan Nûhu nebî IV. Mehdî nebî Süleymân Karagülle’nin kaptanlığındaki ´Akevler ‘Âdil Düzen gemisine binmek gerekir. “Kanlı mı kansız mı!” ile işte bu mana kasdedilmişti.

  YanıtlaSil
 4. Paralel yapılanmanın üst düzey devlet kademelerindeki elemanları hala görevlerinin başındalar ve kendilerini gizliyorlar.Fetoşun elemanları bulundukları görevlerde islam,devlet ve reis düşmanlıgına devam etmişlerdir devlet kademelerinde hırsızlık ve yolsuzlukları bu hain fetoşçular yapmıştır ve fatura akp ye kesilmiştir.Bütün yolsuzlukların sorumlulugu bu fetoşçuların boynundadır.Fetoşçu hainleri memur sen sendikasının bir çok şübesini ele geçirmişler ve yıllarca bu şübelerden kendi elemanlarını idari kadrolara getirmektedirler.Konyada saglık sen yönetimi tamamen fetoşçuların hakimiyetindedir ve dolayısıyla tüm saglık kuruluşlarındaki idareciler fetoşçudur.Kendilerinden olmayan insanlara ve özellikle reisi destekleyenlere karşı sistemli bir şekilde yıldırma cezalandırma ve sürgün stratejileri uygulamaktadırlar.Konyada saglık kurumlarında henüz hainler açıga alınmadı ve görevlerinin başındalar ne bekleniyor bilemiyorum.Bir an önce hain fetoşçuların konya saglık senden ve saglık kurumlarındaki idareci konumlarından tasfiye edilmeleri gerekir.Reis her zaman yanındayız şartlar olgunlaşmıştır ve reis islam aleminin halifesidir ve reise biat etmeyen bitaraf olur.

  YanıtlaSil
 5. Paralel yapılanmanın üst düzey devlet kademelerindeki elemanları hala görevlerinin başındalar ve kendilerini gizliyorlar.Fetoşun elemanları bulundukları görevlerde islam,devlet ve reis düşmanlıgına devam etmişlerdir devlet kademelerinde hırsızlık ve yolsuzlukları bu hain fetoşçular yapmıştır ve fatura akp ye kesilmiştir.Bütün yolsuzlukların sorumlulugu bu fetoşçuların boynundadır.Fetoşçu hainleri memur sen sendikasının bir çok şübesini ele geçirmişler ve yıllarca bu şübelerden kendi elemanlarını idari kadrolara getirmektedirler.Konyada saglık sen yönetimi tamamen fetoşçuların hakimiyetindedir ve dolayısıyla tüm saglık kuruluşlarındaki idareciler fetoşçudur.Kendilerinden olmayan insanlara ve özellikle reisi destekleyenlere karşı sistemli bir şekilde yıldırma cezalandırma ve sürgün stratejileri uygulamaktadırlar.Konyada saglık kurumlarında henüz hainler açıga alınmadı ve görevlerinin başındalar ne bekleniyor bilemiyorum.Bir an önce hain fetoşçuların konya saglık senden ve saglık kurumlarındaki idareci konumlarından tasfiye edilmeleri gerekir.Reis her zaman yanındayız şartlar olgunlaşmıştır ve reis islam aleminin halifesidir ve reise biat etmeyen bitaraf olur.

  YanıtlaSil
 6. Yani Musluman olmak icin SP'ye oy atmali, oyle mi? Bu durumda SP'ye oy atmayan murted mi oluyor? Yani bizi oldurme hakkina mi sahipsiniz? Nasil ulastiniz bu dusuncelere?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ehl-i tasavvufun içinden ehl-i kemal ve evliya çıktığı gibi meczuplar yani manevi kaçıklar da çıkar. Bunlar tasavvufi zevkler içinde şuurlarını kaybeder ve saçmalarlar. Ancak bu söylediklerinden akılları yerinde olmadığı yani şuurları yerinde olmadığı, bir nevi manevi sarhoşluk içinde oldukları için mesul değildirler. Çünkü manevi delidirler. Böyle tasavvufi fantazi meşrep insanlar her zaman vardır.Bilirsin ünlü sözdür. "Delidir ne derse yeridir"

   Esas tehlikeli olanlar, manevi seyir esnasından gördükleri bazı halleri kendilerinden bilince manevi imtihanı kaybederler. Kaybedince de enaniyete kapılıp binbir batıl amel ve işler yaparlar. Bunların da sayısı az değildir. En büyükleri de şişkin egosuna yani enaniyetine mağlup olarak zıvanadan çıkan fetoştur. O bugünlerde görülen en büyük manevi sapıktır. İşin hazin tarafı bunların bir takım manevi güçleri olabiliyor. Ve çevrelerini etkiliyorlar. İilk anda bilinemediği için zararları oluyor. Öyle ki bu zat hem İslam Deccaline hem de küresel Siyonist deccale gönüllü hizmetkar olmuştur.

   Bilindiği gibi Cibali Baba Fatih’in ordusundan atılan top mermilerini gavurcuklarını öldürüyor diye manevi güçlerle Haliç’e attırıyordu. Fatih, Akşemseddin Hazretlerine durumu anlatınca, o mübarek zat da Cibali Baba’yı manevi makamından ıskat etmesinden fetih gerçekleşiyor.

   Sil
  2. Eyvallah. Meczup olanın başımızın üzerinde yeri var.
   Allah bahsettiğiniz ikincilerden ve onlardan olmamızdan korusun bizi.
   Cibali Baba'nın hikayesini ismini bilmeksizin duymuştum ama akıbetini bilmiyordum. Teşekkür ederim aktardığınız için.

   Sil
 7. Değerli kardeşim, düşüncelerinizde ifrat hakim... Hiç kimse bir siyasi kişi ile fikir ayrılığı nedeniyle tekfir edilemez.
  Şeriat zahire bakar hükmüyle islama bulunduğu yer ve zaman itibariyle çok ciddi hizmet etmiş bir devlet adamına sırf parti farkı nedeniyle ta'n etmek haksızlıktır.

  YanıtlaSil
 8. Bir partiye oy vererek müslüman olmali ibaresi seriatin hangi hukmune uyar.

  YanıtlaSil
 9. Hariciler hariç müslümanlar arası fitnelerde kimse karşısındaki grubu tekfir etmemiştir. Sadece ictihad farkı olduğu ifade edilmiştir.
  Biz muttali olmadığımız kalbdeki imana hüküm veremeyiz. Zahire, imana dokunan amellere bakarız. Levh-i mahfuz önünde ise ona göre konuşsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işte hadisler de Ampul'ü Deccal ile birlikte çıkan son nesil havariç olarak haber vermiş. mehdi erbakan halife imam ali olunca muaviye de demirel, havariç kimler ola şimdi bu arada? söyleyin de aydınlanak da hatamızı düzeltek.
   yahu buna döngüsel tarih deniyor ve dünyada döngüsel tarihci sadece benim. prof arkadaşlar bile anlattıklarımı takip edemiyor. çünkü bin tane döngüm var. bana dahi diyorlar. aklına gelen tarihteki tüm meşhurlar benim işte. erbakan ile isa peygamber arasındaki kutb benim. oğlan şeyh de öyle dediği için herkesi kıyan kanuni habis ödleği tarafından kıyılmıştı. şimdi de öyle oldu, bu arada...

   sadece hadislerdeki ifadeleri çözerek aynen naklediyorum. en azından ne güzel teknik çözüm yapıyor diye sevineceğinize. sizde gr akl olsa konuya vakıf ve iyi niyetli olduğumuzu anlardınız. tabi ya siz ki nur topu erbakan'ı satmıştınız, biz hala sizden neler bekliyoruz saf saf.

   Sil
  2. Degerli kardeşimiz boylece kendi makamlarını açıklamış oluyorlar.
   Erbakan ile Isa as. arasındaki kutup...

   Sil
  3. döngüler söylemiş oluyor bütün bu sirrları hakikatleri işte. döngüler aynen gerçektir. öyle olduğu için hadisler döngülerle haber verilmiş. döngüler ciddidir ve şakası da yoktur. bunları yaşayarak hakkalyakîn anlayıp öğrendim.
   görüldüğü gibi söylediğim herşey akl ilm zahir mantık.

   tabi siz sanıyorsunuz ki nasıl olsa dışarıya nefsî imajlı diye lanse eder böylece de kimse inanmaz işi biter. oysa kendi işiniz bitiyor haberiniz yok tabi.

   neymiş özetle metinleri hidayetle çözüp döngü teyidlerini de alıyormuşuz. bu da döngüsel tarih ilmiyle oluyor. mesela kutb diyorsam öylesine demiyorum. döngülerde öyle çıktığı için onu da naklediyorum. yani tarihte kutb diye bilinenler benim döngülerim.

   Sil
  4. Sahtekar sen sadece kendi nefsine gore çözerek mi kutub oldugunu sandın!İsa'nın nazarı süfyani fetulaha zırh giydiren senin gibilere de olacak.Zaten olmaya basladı.Keza cok onceki yıllarında,gencliginde belli hatalar yaptın.Cukura doğru yuvarlanmaya devam et belli süre daha boyle devam edeceksin yanlıslarının ve yalanlarının doygunluguna henüz ulasmadın.tedavisini bulamadıgın hastalık sebebin olacak.
   Filistin ve bazı konularda çift taraflı davranan kişilerin genelde milli görüşçü olması hükmü oluşturuyor.
   Ara sıra sağ tarafından hissettirilen hararete anlam veremiyorsun.akrabalarınla olan huysuzlugunu buradan mı gideriyorsun?
   Vesselam

   Sil
  5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  6. O kardeş keşki devlet büyüklerimize aynen FETÖ'cülerin kullandığı haksız hakaretleri ve sıfatları kullanmasa idi noktasına dokunmadan yayınlamak isterdim.
   Burası devlet büyüklerimize sövme yeri değildir. Ayrıca hem dinen hem de kanunen hakaretler vebal ve cezayı gerektirir. Burada ne din ve ne devlet büyüklerine hakarete izin vermeyiz.
   Siyaset gözünü kör etmiş kimselere burada yer yok....

   Sil
  7. Buna Ben de katiliyorum bu tavir bizim ona karsi cikmamiz icin yeter de artar bile. devlet de devlet buyukleri de canimiz.. Ancak kisisel hatalarini dokmek baska bir konu. ikisi arasinda fark var Kabul Edin.

   Sil
  8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  10. bir arkadaşın gördüğü rüya (5.8.2011)

   Rüyamda Apo'yu infaz işiyle görevlendirilmiş iki asil ve yardımcı personelin içinde asil üyelerden biri olarak onların karargahına gittik. Kışladaki bir tabur binası ya da büyük bir okul binası gibi bir şeydi. Sivil kıyafetlerimizle diğer asil unsurla birlikte birkaç kez görevi ifa edecek kadar yakınına geldiğimiz hatta kendisi ve yakınındakilerle konuşacak kadar yakınına geldiğimiz halde tetiğe bir türlü basamadık, korkudan değildi bu. Kim ise bekle, bekle diyordu hep sanki. Sonra ne oldu bilmiyorum, bizim ne olduğumuzu anladılar ve öldürmeye çalıştılar. Kurşunlar, el bombaları arasında kaçarken biz de yardımcı unsurların verdiği destekle karşılık vererek kaçmayı başarabildik. Bir süre sonra televizyonda haberleri izliyoruz. Apo, devleti doğuda kurmuş, bizimkiler de bunu sevgiyle değil, mecbur kalındığı için de değil ama olgunlukla soğukkanlılıkla karşılıyor, Gül bu konuda TC'nin devleti tanıdığını ve bundan memnuniyetini dile getiriyor.

   Sil
  11. Radikal cevap:
   Cevabım size değil kardeş...

   Sil
  12. O halde ozur diliyorum, hakkinizi helal Edin. Hamlik illa ki kendinizi belli ediyor degil mi, kusura bakmayin.

   Sil
  13. Kendini derken kendinizi diye cikmis, yanlis anlamasilmasin. Hamliktan kasit kendimeydi.

   Sil
 10. Böyle müslümanlar varken düşmana ihtiyaç yok. Zira Hz.Peygamberin hayatında mümin ve kafirden ölenlerin sayısı yuzlerce kişi iken, Hz.Peygamberden sonraki fitne (ic savaş) lerde yüz binlerce müslüman birbirini doğradı. Sebep işte bu tavır ve üslup...
  Allah bizleri iman ve takvada birleştirsin.

  YanıtlaSil
 11. III.Mehdi II.Erbakan salla babam salla. At bakalım. Kimsin necisin. Mustafa bey böyle saçmalıkları lütfen yayınlama. Aslı astarı yok . Sanki Kahin kehanette bulunuyor. İtikadi yönden de sakıncalı. Lütfen bu tür paylaşımlara mahal vermeyin. Mevcudu da silin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saçmalıklar olacak ki, hakikatlerden ayrılsın. Yani bir vahid-i kıyasi olarak palavra ile hakikat ayrı ayrı görünsün. Onun için sıkma canını. Havada kargalar da uçar kartallar da, serçeler de güvercinler de, yarasalar da. Sıkma canını.

   Sil
  2. Ugur'un yazılarını millet okusun ve kendisi ayırdetsin diye yayinladim. Maalesef düşünce selameti ve dengesi kaybolmuş olduğundan trol zihniyeti baskın çıkıyor.

   Sil
 12. Avusturya'nın Wiener Neusttadt şehrinde, darbe girişimine karşı çıkan Türklerin evlerine ve balkonlarına Türk bayrağı asması yasaklandı.
  Wiener Neustadt Belediye Başkanı Klaus Schneeberger, Türk sivil toplum örgütleri ve toplu konut yönetimlerine gönderdiği mektubunda, evlere ve balkonlara asılan Türk bayraklarının kaldırılmasını istedi.

  http://fotogaleri.star.com.tr/album/haber/704025/2/Guncel

  YanıtlaSil
 13. MHP'li vekilden korkutan açıklama! Yeniden deneyebilirler
  MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Türkiye'nin hala darbe tehlikesini aşamadığını belirterek, "Gülenci subaylar, önümüzdeki aylarda dış dinamiklerin de etkisiyle gerçekleştirilebilecek politik, ekonomik ve psikolojik istikrarsızlaştırma operasyonları sonrasında yeni bir darbe girişimini deneyebilirler" dedi.

  http://www.milliyet.com.tr/mhp-den-korkutan-aciklama-yeniden-siyaset-2285047/

  YanıtlaSil
 14. Genelkurmay Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığından yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer verildi:
  "1. TSK içerisinde yuvalanmış, büyük çoğunluğu asker elbisesi taşıyan illegal çete mensubu hain teröristler (FETÖ) tarafından, 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilen alçakça, kahpece gerçekleştirilen menfur darbe girişimine katılanlar ve kullandıkları devlet malı harp, silah, araç ve gereçleri belirlenmiştir.
  2. Yapılan incelemede;
  a. Milletimize, değerlerimize, yüce Meclisimiz başta olmak tüm kurumlarımıza asker elbisesi taşıyan illegal çete mensubu hain teröristlerin (FETÖ) sayısının 8.651 olduğu (1676'sı erbaş/er, 1214'ü Askeri Öğrenci.), bu sayının TSK personel mevcudunun % 1,5'ine tekabül ettiği, dolayısıyla TSK'nın kahır ekseriyetinin bu hain girişime şiddetle karşı çıktığı zaten sayılar üzerinden de görülmektedir.
  b. Kullanılan harp silah araç ve malzemelerinin TSK toplam mevcuduna oranı,
  (1) Uçaklarda % 7 (35 uçak bunun 24'ü muharip uçak),
  (2) Helikopterlerde % 8 (37 Helikopter bunun 8'i taarruz helikopteri),
  (3) Tank ve zırhlı araçlarda % 2,7 (246 Zh. Araç bunun74'ü tank),
  (4) Gemilerde % 1, (3 gemi)
  (5) Hafif silahlarda % 0,7 (3992 adet hafif silah)
  olduğu tespit edilmiştir.

  YanıtlaSil
 15. 15 Temmuz darbe girişiminde büyük kuşku
  İnternethaber yazarı Süleyman Özışık, 15 Temmuz'da kalkışılan darbe girişimiyle ilgili kaleme aldığı yazısında cevapsız kalan kuşkularını tek tek sıralarken hükumeti uyararak acil tedbir alınması çağrısında bulundu.
  ................

  2015 yılının sonlarına doğru bir MİT mensubu, her sırrını paylaştığı çocukluk arkadaşına tam da bugünleri anlatıyor.
  "2016 yılının ortalarında bir darbe olacak. Eğer bu darbe başarılı olursa Erdoğan zaten öldürülecek. Darbe başarılı olmazsa MİT'te içinde benim de bulunduğum bir infaz timi Erdoğan'a suikast düzenleyip ortadan kaldıracak" diyor.
  Bu MİT mensubu her konuşmasında Atatürkçü ve Kemalist olduğunu, Erdoğan'dan nefret ettiğini ve ölümü hakettiğini söylüyor.
  MİT'in içine çöreklenen bu çete bugüne kadar neden farkedilmedi?

  http://www.f5haber.com/gundem/15-temmuz-darbe-girisiminde-buyuk-kusku-haberi-816434/

  YanıtlaSil
 16. Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde toplanan İslam İşbirliği Teşkilatı, FETÖ'yü terör örgütü ilan etti. Kararda, Mısır hariç bütün ülkeler 'Evet' oyu kullandı.

  YanıtlaSil
 17. https://www.youtube.com/watch?v=J8swWemdwKA

  YanıtlaSil
 18. paralel çete ile mücadelede şu ana kadar görünen o ki cemaatin ayak takımı çapulçuları açıga alındı,üst düzey görevlerdeki asıl tehlikeli teröristlere maalesef dokunulmuyor idareci oldukları kurumlarda kendilerinden olmayan bagış,zekat,fitre,kurban parası vermeyenleri cezalandıran alçaklar halen görevlerinin başında ve düşmanlıklarına sinsi şekillerde devam ediyorlar.Bu alçak terörist fetoşcular reise baglı olan memurları sinsice cezalandırıyor.Bunun bir örnegi Konya egitim ve araştırma hastanesi idarecilerinin tamamı fetoşçu devlet,islam ve reis düşmanı.Bu fetoşçu hastane idarecilerinin hepsi görev başında görevine devam ediyor,görevden alınanlar bunların seçtiği kurbanlık ayak takımı ve hiç bir yetki ve etkileri yok.

  YanıtlaSil