.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

3 Nisan 2016 Pazar

AZERBAYCAN SİLAHLI QÜVVELERİ
Gün gelecek 
Kafkasyada ermenilerin sayısı 
kasaba miktarına kadar inecek....

6 yorum:

 1. M.Ali Bulut beyin 04.04.2016 yazısı 2018 yazısını yayınlarmısınız...

  YanıtlaSil


 2. Ergün Diler / Takvim
  http://www.takvim.com.tr/yazarlar/ergundiler/2016/04/09/buyuk-anlasma

  İlgisiz gibi görünse de gelin MHP olayına dönelim...
  İşaretler çok kuvvetli. Önümüzdeki dönem AMERİKA, Çin ile bilek güreşine girecek. Herkesin KAVGA zannedeceği bir paylaşım başlayacak. Ve bu "KAVGA GÖRÜNÜMLÜ" itiş-kakışta TÜRKLER'e yer açılacak. Çünkü oyunu kuranlar buna mecbur.
  Belki NATO burada devreye girecek.
  Bilmiyorum. Ama TÜRKLER'in olduğu her yer hareketlenecek.
  UYGURLAR'dan, GÜRCÜLER'in topraklarına kadar. Hem Rusya'yı frenlemek hem de Çin'in önünü kesmek için... İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra Avrupa'da yaptıklarını şimdi ORTAASYA'da yapacaklardı...
  İşte burada AMERİKA'ya ILIMLI MİLLİYETÇİLER lazım olacaktı. Türklüğü geniş anlamda anlamlı kılmak için. Yeni bir DİLLE geleceklerdi.
  MHP bu nedenle önemli. Devlet Bey daha önceki günkü çıkışlarında bile göreceğiniz şekilde ABD KARŞITIDIR. Çok kez bunu göstermiştir. Yardımcıları da öyledir. Ama ayrılan ve tabiri caizse BAYRAK AÇAN grup böyle değildir. İsimlere girmek istemem ama hepsi Amerika ile yürümenin faydalarına inanır.
  Şimdi ise yürünecek coğrafya KAFKASYA, HAZAR ve Türk topraklarıdır. Durum böyle olunca MHP önemli hale gelir. Partinin içindeki kavga aslında küreseldir!
  Devlet Bey çizgisinden vazgeçmeyeceği için ya muhalifler kurultayla gelecek ya da başka bir partiyle...
  Ama gelecekler...
  Büyük güçler kendi politikalarına uygun oluşumlarla giderler. Ve daha işini şansa bırakanı görmedim. MHP'nin yeni rolü içeriyi de hareketlendirecektir. Başka oluşumlar ve ittifaklar da ortaya çıkacaktır. Kenarda bekleyenler dönecektir... Neyse... Daha fazla uzatmaya gerek yok! Bekleyelim görelim...

  YanıtlaSil
 3. Blogumuzda MHP ile ilgili bir şeyler yazmıştık. MHP son parti olabilir. Yani Bediüzzamanın ifadelerinden yola çıkarsak "eğer bu parti ekseriyet kazanarak başa geçerse... " mealindeki lahikasını hatırlayalım. Daha erken bile olsa şimdiden MHP üzerinde bir operasyon yürütülmektedir. Bakalım gidişat ne gösterecek...

  YanıtlaSil
 4. Tezlerimizden birisi şu: Karşımızda bizimle savaşan Kürt görünümlü unsurlar aslında Kürt değildir. Zira Asala bitti, PKK başladı.
  PKK yı kripto unsurlar yönetiyor. Ahmet zannettiğimiz aslında Agoptur, Silho zannettiğimiz bilmem ne?

  Bunu destekleyen bir haber:
  http://haber.star.com.tr/guncel/7-pkkli-keskin-nisanci--ermeni-komandosu-cikti/haber-1102527
  7 PKK’lı keskin nişancı Ermeni komandosu çıktı
  Ermeni terör örgütü Asala’nın devamı PKK’ya karşı yapılan operasyonlarda etkisizleştirilen 7 keskin nişancı Ermeni ordusunda komando çıktı.
  Güneydoğu’da terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarda etkisiz hale getirilen teröristlerden 7 sniperın (keskin nişancı) Ermeni ordusunda komando olduğu belirlendi. Ermeni terör örgütü Asala ile PKK arasındaki derin bağa dikkat çeken Uluslararası terör uzmanı, emekli subay ve Maltepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşin, operasyonların sürdürüldüğü Güneydoğu’dan kendisine ulaşan ilginç bilgileri paylaşırken, “Asala bitmedi. Silahlı terör hareketi, PKK’ya dönüştü. Ben de bölgede subay olarak görev yaptım. PKK’nın bazı birimleri, Asala’dan oluşuyor. Son iki üç aylık çatışmalarda ölen sözde PKK sniperlarının yedisi, Ermeni komandosu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. PKK lıların ermeni olduğunu gösteren bir haber:

   PKK'lı teröristler Azerbaycanlılara saldırdı

   Azerbaycan'a saldıran ve sivil kayıplara neden olan Ermenistan, Paris'te protesto edildi. Ermenistan'ın saldırılarını protesto eden gurup, "Şehitler ölmez vatan bölünmez", "Karabağ bizimdir bizim olacak" ve "Karabağ'a özgürlük" sloganları attı. "Savaş suçlusu Sarkisyan" ve "Terörist devlet Ermenistan" yazılı pankartların bulunduğu gösteride Azerbaycan Milli Marşı okundu. Protesto gösterisi sonuna doğru bir anda Ermenistan Büyükelçiliğinin bulunduğu sokak savaş alanı döndü. Ermenistan Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi düzenleyen Azerbaycan vatandaşları, PKK paçavraları taşıyan gurubun saldırısına uğradı.Azerbaycanlıların karşılık vermesi üzerine PKK'lı teröristler kaçtı.
   http://www.turkiyegazetesi.com.tr/videogaleri/pkk-li-teroristler-azerbaycanlilara-saldirdi-8931.aspx

   Sil
  2. O haber başlık ve içerik olarak saptırılmıştır, PKK'nın değil yöneticilerinin çoğu Ermeni asıılıdır. Anlaşmaya göre, Mervanilerle Ermeniler işbirliği içindedir.
   http://www.kanalahaber.com/haber/gundem/pkknin-arkasinda-ermenistan-mi-var-247637/
   https://www.google.com.tr/search?q=abdnin+bop+projesi&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiOmKOWzpzMAhWG6xoKHbcuDIYQ_AUICCgC&biw=1366&bih=633#imgrc=y1Ter0ym6XCxLM%3A

   Sil