.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

1 Kasım 2015 Pazar

FATİH NURULLAH EFENDİ'NİN ZUHURATI GERÇEKLEŞTİ


17 Haziran 2015 Çarşamba günü yayınladığımız 

Fatih Nurullah Efendinin zuhuratı aynen gerçekleşti.

ERKEN SEÇİM ZUHURATI: FATİH NURULLAH EFENDİ

https://www.youtube.com/watch?v=dpFBvxLR-qYFatih Nurullah Efendi zuhuratında önce bir ezan okunuyor, ardından bir ezan daha okunuyor dedikten sonra bunu ikinci bir seçim olacağı şeklinde tabir etmektedir. Eğer iyi anlatılırsa bu milletin % 50'yi patlatacağını ifade etmektedir.

Not: Tuğrul Çalışkan kardeşimize teşekkür ederiz. Fatih Nurullah Efendi'nin 11.6.2015 tarihli zuhuratını milletimizin istifadesine sunuyoruz.

31 yorum:

 1. Abdurrahim Çokgüngör kardeşimiz: "Biz kıştan çıktık. Bahardayız artık. Belki nisan yağmuru olabilir ama, kış soğuğu olmaz. Zemheri ve kocakarı soğukları bitti." diyerek ümidini ifade etmişti. Bizler ise "gönlünü kış tut, bahar gelirse bahtına" diyerek temkinli davranmıştık. Kader Abdürrahim kardeşimizi tasdik etmiş görünüyor. İnşaallah menhus devir geride kalmıştır.

  Kanaatimizce Davut savaşta taşını atmış ve Golyatı (Dinsizliğin tek gözlü devini) devirmiştir. Hayırlı olsun amma... Yine de temkin lazım. Davudoğlu'nun ilk sözü Elhamdülillah oldu. İşte liderlik budur. Daha başka söylenecek sözler var. Ama vakit daha erken... Şimdilik erken söz söylemeyelim. Davud'un saygılı sabrı kazanacak inşallah...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

   Sil
 2. Bir başka rüya...Cübbeli Ahmet Hocanın rüyası.... İnşallah zuhur etmez.... Temkin lazım. Zira düşman ümidini kaybedince her türlü melanete kalkışabilir.

  http://gaybihaberleri.blogspot.com.tr/2015/09/cubbeli-ahmet-hocanin-ruyasi.html

  YanıtlayınSil
 3. bu zaten süfyani fetulaha biat eden 7 kafirin ve onunla berabar hareket eden medusanın planıydı seçimle Cabir'i yenemeyeceklerini birilerine gösterdiler.Asıl tehlike yeni başlıyor çünkü medusa yakmak isteyecektir etrafı.serra fitnesi bitmek üzere ve duman fitnesi başlamak üzere.Şam bir bölgenin adıdır “Şam halkı, Allah’ın yeryüzündeki kamçısıdır. Allah, onlar vasıtasıyla dilediği kimselerden dilediği şekilde intikam alır. Şam münafıklarının, Şam mü’minlerine üstün gelmesi haramdır."
  Cabir'i Rusların ve Ruslarla beraber hareket edenlerin hamleleriyle bitirecekler.Temkinli olmaya devam ediniz.Bahçeli'yi Cabir düştükten sonra başa getireceklerdir.Seçimi kazansak bile kazanılmış zafer yok, kazanılmış vakit var.Oyunu Cabir kazandı ve son oyunda patronla mücadele etti ancak şimdi "karın ağrısını" başlatacaklardır.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bahçeli; çocuksuz başbakan mı, yoksa gasıp cumhurbaşkanı mı?

   Sil
  2. bahçeli başbakan olur, medusa tekrardan c.başkanı.O kadar gizli ve aldatarak işi yürütüyorlar ki masum görünüyorlar yahut masuma dönüşüyorlar.Bahçeli seçimi kaybetti,istifa mektubu yazdı(!) sonra birilerinin ricasıyla geri kaldı göründü ve medyaya böyle servis edildi.Zaten istifa etmeyecekti ki...medusa ve medusa ekibinin -keza süfyani fetulaha bağımlı hareket ediyorlar- yöntemlerinden biri bu.Kazanılan zafer değil,kazanılan zaman var.Cabir oyunu kazanarak bitirdi hamd olsun.Temkinli olmaya devam ediniz.

   Sil
  3. Sakarya Seyf, bırak bu boş söylemleri, F.G. kim ki Süfyan oluyor, kaç paralık adam! Hükümetten tutuklanması için ABD'ye çağrı var, ama soysuzlar hiç oralı olmuyorlar, vermek istemiyorlar satılmış ajanını. Artık ülkemiz için daha faydalı icraatler yapmaya gayret göstermeliyiz.

   Sil
  4. Ne kadar vakit var Sakarya Seyf?

   Geçen sene yazdıklarını da hatırlıyorum. O yazdıklarında da vakit veriyordun, ama gerçekleşmedi. Sana kalsa Cabir dediğin Erdoğan geçen sene yenilmişti.

   Sil
  5. Sakarya Seyf'in "Ruslar ve Ruslarla beraber hareket edenler" diye vurgulamış.

   Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, “Türk halkının iradesine saygı duyuyoruz”

   İlginç. Sanki bir muhalefet ağzıyla demeç vermiş, pek memnun değil gibi sonuçtan. Tebrik yok, sadece saygı duyuyor (laf ola beri gele, saygı duymasan n'apıcan?).

   Sil
 4. Geçmiş yıllarda gaybi dersimizde bize söylenen: "Dikkat edin zaferiniz çalınmasın...." Bu husus inşallah bizim şahsi konumuzdur. Zaten böyle bir durum zuhur etti. Sıkıntıyı biz çektik. Zaferin üzerine başkaları kondu. Ama yine de temkine devam... Şimdi bir müddet milletin vurduğu tokatla sersemleyecekler. Sonra yine melanetlerine başlayacaklar.. Ancak nihai zafer inananlarındır....

  YanıtlayınSil
 5. 19 Muharrem-Bismillah
  20 Muharrem-Elhamdülillah-

  Keyfi ve beşeri kararlarla Besmele’nin zikri ve hükmü önlenemez. O ebedi ve ezeli bir kelamdır. Kainat bile Yaradanı anarak Bismillah der. Evet “Bismillah her hayrın başıdır, Biz dahi başta ona başlarız. Çünkü şu mübarek kelime İslam nişanı olduğu gibi bütün mevcudatın lisanı-ı haliyle vird-i zebanıdır.”

  Evet her şey iç içe, olduğundan kainat, dünya ve insanın simasında Allah, Rahman, Rahim isminin daimi tecellisi vardır. Böyle bir hakikati inkar edercesine Besmele’ye tahammülsüzlük gösterenler 19 Muharrem’de tokadı yiyip oturdular. Başta "Haydi Bismillah" olunca, ahirde zafere ulaşıldığında Elhamdülillah denir. Kulluğun gereği bunun ister.

  2011’den beri bir nevi Hendek kuşatması altında idik. İç-dış şer odakları ittifak halinde Medine’yi içerden ve dışardan kuşatanlar misali endişe kaynağı oluyorlardı. Ama her oyun ve saldırılarını gezide, 17-25 Aralık’ta, mahalli seçimde, cumhurbaşkanlığı seçiminde bozduk. Ama nedense 7 Haziran’da bir rötar yaşandı. Halbuki Duha Suresi’nin 5 ayeti olan “Rabbin sana razı olacağın ihsanlarda bulunacaktır” ayetinin ebcedi işareti 2015’i gösteriyordu. Ama olmadı. Meğer Cenab-ı Allah müjdeyi tehir edip, imtihan açmış. Birileri sınanmıştı. Ama 2015 devem ediyordu ve ihsanlar geçerliliğini koruyordu. 7 Haziran bulutlu olabilir. Ama bir anda bulutlu havayı rüzgara emir vererek dağıtan rahmeti İlahi ihsanlarını izhar etmesi zor değildi. Ve ihsanları 1 Kasım’da gördük. Hem de razı olacağımız cinsinden. Genel olarak bayram sevinci yaşadık. Kim demez Elhamdüllilah?

  25 Ağustos’ta tekrar seçim kararı alındığında iki şeye dikkat çektim. Bakara Suresi’nin 11 ve 12 ayeti ifsad edici yani bozguncuları haber veriyordu. İhsandan önce bozguncuları ifşa etti. Sonra ihsanını verdi. Ve o gün 1 Kasım için gaybi işaretlerin AK Parti için 311 veya 327 sandalyeye işaret ettiğini belirttim. Son yorumda ise “Sus sus” dememin sebebi ise 304 - 19 = 305 yerine 304 + 19 =323 olma ihtimalinin yüksekliği. Aşağı yukarı sonuç buna yakın tecelli etti.

  Nihayet gaybi bir hadiseye tevafuklarla varmaya çalışıyorduk. Hiç kimse koalisyon ihtimalinin yüksek göründüğü bir seçimin arefesinde iktidarın 304 ile 323 arası bir sandalye sayısını çıkaracağı tahmini edemezdi. Ama işaretler bunu gösteriyordu. Hele 93/5 ayetinin işareti ve Besmele yasağı. Çok ağırıma gitti. İçim içime sığmadı. Hangi devirde yaşıyoruz. Ve tuttum bütün tevafukları yazdım .

  Kimse şunu unutmasın. Mehdiyet sıfırdan başlayarak 1925’dan beri devrede. Defalarca belirttim devirleri ise 1902-1952, 1952-2002 ve 2002 (kimi 2006 der) ile 3. fasıl başlar. Bu seçim nihai bir zafer değil. Sadece Anadolu kalesinin kuşatılması kırıldı, yarıldı. Şimdi alem-i İslam’a taşma söz konusu. Mehdiyet’in ta Medine’ye kadar hükmetmesi söz konusu. Bu da ayrı ve de çok zorlu bir süreç. Bir menzil ele geçti, düşman şimdi öbür menzilde. Seçim zaferi İslam aleminde bayram gibi karşılandı.

  YanıtlayınSil
 6. 2* Yahudi rivayetlerinde, Siyonistlerin arz-ı mev’uda kendileri savaşarak değil vekalet savaşlarıyla kavuşacağı belirtilir. Zaten Yahudiler savaşarak değil, kurulan entrikaya destek vererek Filistin’e göç ettiler. İngiliz ile topraklarına geldi, ABD ile devletini kurdu, şimdi yeni bir ittifakla İslam’a terör iftirası ile bölgeyi karıştırarak ele geçirmek istiyor. Yinon Planı bunu öngörüyor ve tıkır tıkır işliyor. Irak-Suriye-Libya-Mısır-Yemen’deki kaosun altında siyonizm adına vekalet savaşı yürüten küresel güçler ve emperyalistler var.

  Böyle durumlarda bazı tehlikeleri yaşayıp, saldırıları maruz kalacağız. O ayrı bir mesele. Cemaatin iplerini elinde tutan CIA’cı Graham Füller ve Yahudi mesaidaşı Henri Barkey açık açık ilan edercesine Erdoğan’ın ve Ak Parti’nin nüfus ve tesirinin kırılacağını söylüyorlardı. Nasıl? Devirerek ya da yanına ortak verip koalisyon kurdurarak. Maşaları cemaatin karıştırmadığı halt kalmadı. . Sonuç sıfır. Bu darbe önlendi. Yenisinin gelmeyeceğinin garantisi yok.

  Bakın seçim zaferi bir kaç değil yüzlerce hesabı bozdu. Şer odakları büyük şaşkınlık ve hayla kırıklığı içinde. Millet bir çok övgü ve takdir sıfatını kazandı. Bu nasıl oldu? Hep belirtirim. Ak Parti Mehdiyet’in manevi koruması ve desteğine sahip. Yoksa 2009’da da oyu 40’a kadar düştü 7 Haziran’da da. Ama sonra yüzde 48-52’ye nasıl tırmandı? Buna kafa yorulmuyor?

  Şüphesiz benim bulduğum tevafuklar ve gaybi müjdeler gibi bir çok ehl-i maneviyat gaybi ferahı görüp söylüyor. Ben tevafukları belirttim. Son anda 31 Ekim tarihli yazıdan bir ayeti çıkardım. Kur’an’ın 550 sayfasında başlayan Saf Suresi 13. Ayeti bu. 26 Ağustos’taki yazımda belirttim 13 rakamının önemini. Ak Parti 13 yılında bu 13 tevafukunun sırrına nail oldu. Saf Suresi’nin 13. Ayeti şöyle: “Seveceğiniz bir şey daha var: Allah’tan bir zafer ve yakın bir fetih. Artık mü’minlere müjdele.”
  Bu cümle Kur’an’da tam 4 yerde geçer. Bir şey daha var. 19 Muharrem’in bir başka tevafuku: 550 milletvekili için + 54 milyon seçmen sandık başına gitti = 19. Yani 1 Kasım için çok sayıda 13 ve 19 tevafuku işaret ediyor.

  Şimdi bazıları nedir bu tevafuk diyebilir. Bediüzzaman anlatıyor:
  (Kur’an-ı Mu’ciz-ül Beyan tevafukatın envaı (çeşitleri var) Tevafukat-ı nakş-ı lafziden başka tevafukat-ı maneviyesi var. Hem çok manidar ve çok vardır.)

  (Tevafukat ittifaka işarettir. İttifak ise ittihada emaredir, İttihad ise vahdete alamettir. Vahdet ise tevhidi gösterir. Tevhid ise Kur’an’ın dört esasından en büyük esastır. )

  (İşaretin mahiyeti gizli olur. Sarih bir suret onda aranılmaz. İşaretlerin cüz’leri daha ziyade gizlenir. Bir işaretin yüz eczasından bir cüz’ü gayet hassas bir dikkatle hissedilir. İşte bu sırra binaen beyan ettiğimiz ince tevafukattan ve münasebatdan sarahat-ı kat’iyye istemek insafsızlıktır.)

  (Bu tarzdaki tevafuka hiç mümkün müdür ki: Tesadüf içine karışsın. Hem mümkün müdür ki: Mühim hikmetler bulunmasın.)

  Son notum. Hep belirtirim Ak Parti, Refahyol’un devamıdır diye. Onun tabanına dayanır. Refahyol 28 Şubat’ın mağdurudur. O Refahyol’un bir lideri de Tansu Çiller. Bu hanım birkaç gün önce kendisini arayan gazeteci Canan Barlas’a şunu söyler: “Bir başbakanı bir başbakanın başarısı hakkında konuşmaz, ama millet uyandı. Çok oy kayıyor.” Ve tek parti iktidarına işaret eder. Ama kimimiz değil çoğumuz medyanın algı operasyonu altında koalisyona hazırlanıyorduk değil mi? Demek ki Türkiye’de algı operasyonuna kanan da var. Ben o algı operasyonunun palavrasını göstermedim. Ne yani hıfz-ı İlahi bir-iki keferinin oyununa papuç mu bırakacaktı?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hangi kistasa gore Kuran i Kerim den sure ve ayet secip ebced vs. hesaplamalarla buldugunuz sayilari gundeme uyarliyorsunuz?

   Sil
 7. Fatih Nurullah Efendi'nin kıyamet alametleri ile ilgili öngörüleri fos çıkmıştı; lakin seçim hakkındaki öngörüleri tutarlı oldu.
  Buradan diğer görüşteki insanlara sesleniş yapmak yerinde olacaktır: bir devlet ne olursa olsun, ona karşı eylem yapmak, başkaldırıp isyan etmek caiz değildir. Sevmeseniz de saygı gösterip itaat etmek lazımdır. Yoksa bunun zararı sizlere dokunur.
  Son olarak MHP acilen istifa etmelidir, millet az da olsa onun ne olduğunu anladı ve oyunu gerekli yere aktardı. Bu saatten sonra MHP kökten kalkmalıdır.

  YanıtlayınSil
 8. Mahir Kaynak bir roportajinda darbecilerin icine nasil sizdigini,uzerinde dinleme cihaziyla konusmalari kayit altina aldigini filan anlatir. darbeyi engelledim ama sonunda desifre oldum,eger desifre olmasam MIT beni bir partinin basina genel baskan yapacakti der.

  insanlar bu MIT in bir partinin basina konulan kisinin hep Dogu Perincek mi diye dusunduler. Ben yillardir bu kisinin Devlet Bahceli olabilecegini dusundum hep.
  Alparslan Turkesin kendi el yazisiyla yazdigi bir not var,Bahceli MIT ajanidir,dikkat edin diyor. Ayrica yillardir bu tur soylentilerin olmasi uzerine hatirlarsaniz Bahcelide MITle alakasi olmadigini ispat icin MITe basvurup bir yazi almisdi.

  Butun bunlari birarada degerlendirirsek ben Bahcelinin MITe calisdigi konusunda israrciyim. 7Haziran secimlerinden sonra Bahcelinin yaptigi hatalari 23 nisanda MHP nin basina bir cocuk koysaniz yapmazdi. 7Haziran sonrasi Bahcelinin soylemleri ve izledigi politikalara bakin, sanki adam kasitli olarak partisini baraj altinda birakmak icin calisiyor izlenimi verdi hep. Kameralar karsisinda israrla dedigi seyleri inkar etmeye,insanlari ahmak yerine koymaya kalkti. Bir siyasetcinin yapamayacagi cok basit hatalar yapti. bunlara ben hata gozuyle bakmiyorum,bilincli yaptigini dusunuyorum. Koalisyona daha secim sonuclari bile YSK tarafindan aciklanmadan karsi cikti,erken secim dedi. ve bur tur bir cok sey sayabiliriz.

  Ayrica son 10 yila baktigimizda Bahcelinin devletin bekaasi icin cok kritik kararlar verdiginide gorebiliriz. mesela Deniz Baykalida her nekadar sevmesekde bir Kilictaroglu ile kiyaslamak dogru olmaz. en azindan bir devlet adamiydi Baykal. keza Bahcelinin de oyle oldugunu dusunuyorum,ikisine Kilictaroglu ile kiyaslayamayiz mesela.Baykalin Erdoganin siyasi yasagini kaldirilmasi icin yaptigi bile taktir edilmesi gereken bir durumdur.


  Sonucda kizmayalim fazla, Bahceli de en az AKPartiye destek veren secmen kadar bir tesekkuru hakediyor :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. kardeşim aynı şeyleri bende düşünüyorum tarihçi yazar selman kayabaşı da devlet bahçelinin çok önemli bir görevi olduğundan bahseder hep. Bencede Devlet Bahçeli bu yaptıklarıyla devlete çalıştığını gösterdi lakin geçmişte mittekilerin maaşını cia in verdiğide düşünülürse Devlet Bahçelinin bundan sonraki yapacaklarına göre kimin tarafında olduğunu görücez

   Sil
  2. yanlız bunları bahceli akp nin önü açılsın diye yapmadı
   olacakları hesap edemediler
   hepsi bu

   Sil
  3. Kimin niyeti nedir bilmeyiz ancak bugün Yeni Şafak'ta Tamer Korkmaz buna dair bir şeyler yazmış:

   http://www.yenisafak.com/yazarlar/tamerkorkmaz/komprador-burjuvazinin-1-kasim-felaketi-2022812
   ..........

   Derin bir tuzak” kurulmuştu…
   Buna karşılık, “Komprador Burjuvazi”nin (Baronlar Heyeti) “hinoğlu hin” hesabının bozulması fazla bir zaman almadı!
   “Mister No” diye tanımlanan Devlet Bahçeli…
   Özelde “AK Parti'nin Meclis Başkanı adayının seçilmesine” neden olmuş; genelde ise “Hayaller Şelale” kıvamındaki “Yüzde 60'lık Blok”a geçit vermemişti!

   Sil
 9. 1 kasim gunu merkadda özel dua yapildi secim icin, sukur elhamdulillah Allah c.c evliyaullahin duasini kabul etti.. Bundan sonrasi icin de AK parti evliyalarin duasina layik bir sekilde calismali..

  YanıtlayınSil
 10. Cumhuriyetin manşeti “ Korkunun zaferi”

  İsrail gazetesi Yediot Ahronot’un manşeti: “ Korkuttu ve kazandı”

  Yeni Asya gazetesi’nin manşeti: “Korku kazandı”

  YORUM: Yazıklar olsun!

  YanıtlayınSil
 11. Müddessir Sûresi

  Çünkü o, düşündü taşındı, ölçtü biçti. ﴾18﴿
  Kahrolası nasıl da ölçtü biçti! ﴾19
  Yine kahrolası, nasıl ölçtü biçti! ﴾20﴿

  Şimdi, düşünüp taşınan kim ve ölcüp bictiği neydi.
  2002 den bu yana yaşanan algı operasyonlarındaki
  etkisi ve operasyonların toplumlar üzerindeki oluşturduğu tahribatın nasıl bir mekanizmamın icinden gectiğini bilen varmı.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merakımı celbetti, bu konuyu biraz daha açmanızı rica ederim.

   Sil
 12. Kayda değer ve izlenebilir bir flim yapabilmek için
  lazım olan bu filmi ortaya çıkarabilecek ekip yazarları senaristleri ve yönetmenleri.Dikkat

  ederseniz coğul kullandım zira akıl oyunlarında ekip calışması zaruri bir durumdur

  ,isimlerin önemi yok önemi olan işi en iyi yapabilecek ekibi kurmaktır.Bundan sonraki sürec

  süper bir kahraman bulmak ve olayları bu kahraman üzerinde kurkulamak.
  İyi ama süper kahramanı nerden bulacağız.!
  Toplumun kılcal damarlarını en iyi bilen yapılar hangi teşkilatlardır tabikide gizli

  servislerdir.
  Dolayısıyla bu yapılar kim kimdir cok iyi bilirler,
  saha elemanları görevli oldukları sahalardan elde etikleri bilgileri raporlayıp ilgili

  bölümlere gönderirler ve bu biligler branşlarına göre ilgili birimler tarafından analize

  tabi tutulur.Kayda değer
  bulunanlar işleme tabi tutulur ve ciddi bir istihbaratsa masaya yatırılır.

  Evet x adamın hikayesi başlıyor.
  Yıl 1998 x adamın yanında bir genc adam liseyi bitirdikten sonra 4 yıllık üniversite

  hayatına başlamak icin sınava girer ve 4 yıllık x şehrin üniversitesinin edebiyet bölümünü

  kazanır.Gecen bu 4 yıllık zaman diliminde bitirme tezi olarak bu x adamın tanıdığı zaman

  dilimini kaleme alır.
  Zira bu x adamdan oldukca etkilenmiştir.
  Onun ilk başlarda bir istikbaratcı olduğunu düşünmekteydi ve bu durum onun kafasında soru

  işaretlerine neden oluyordu.Netice itibariyle tezini bin küsür bir sayfalık kitap haline

  getirabilmek icin mücadele etti,onun icin cok önemliydi. Zira toplumdan birinin

  otobiyagrafisi üniversite tezi olarak ikinci kez yazılacaktı.Gecmişte böyle bir calışma

  başka bir üniverside yapılmıştı fakat kapsayıcı değildi.

  Bu genc adam üniversitiyi bitireceği zaman dilimine yakın, x adam memleketine tatile gider

  ordanda bu gencin ziyaretine gecer.Burada bir hafta kalır,bu zaman zarfında belirli

  aralıklarla polis evine gider bu gencin davitiyle .

  Bu mekan sosyal bir alan ve yemek yenilen cay sohbet yapılan bir yer.Akla gelen ilk soru bu

  genc bu mekana nasıl girebiliyor olabilir.üniversiteye girdikten sonra bu genc saha elemanı

  olarak görevlendirildiği icin onun acısında hic bir sorun teşkil etmiyordu,mesele bu.

  YanıtlayınSil
 13. Bu durum x şehrin emniyet istihbaratın dikkatini ceker ve fiziki ve teknik takip başlar.
  Cok gizli ve detaylı bir calışma yürütülür x adam hakkında ve sicili mükemmel derecede temiz

  bir yapıya sahip olduğu görülür.Mesele bölge istihbarattan alınır ve üst kademeye taşınır.
  Bu saatten sonra tam bir karartma başlar ve gizlilik derecesi artırılır.Genç öğrenci ise
  okulunu tamamlar fakat yazdığı tez elinden alınır.Okulu bitirip yaşadığı şehre döner bir

  zaman sonra edebiyat öğretmenliğine başlar bir dersanede burda altı ay ders verdikten sonra
  kendisine yapılan yönlendirmeyle polis akademisine gitmesi telkin edilir ve belli bir zaman

  diliminde gereken eğitiimi aldıktan sonra kurmaylık yolu acılır.
  X adam da yaşadığı şehre coktan dönmüştü zaten ve bulunduğu bölgede kendisini sivil

  istihbarat cok zaman önce teknik takibe almıştı zaten.Olup biten den bi haber hayatına devam

  ediyordu.Bir vakit kendisiyle kontak kurulur ve bir görev tevdi edilir,biraz düşünür ve

  yapabilirim diyerek net cevap verir.Net cevap vermesindeki sebep vaktizamanında güney doğuda

  yaptığı askerlik etkili olmuştur.Fiziki yapısı atletik olması ve silahlara olan

  hakimiyetiydi. Fakat uzun bir zaman kendisiyle kontak kurulmadığından meselenin üzerine

  gitmedi,lakin arka plan harıl harıl calışıyordu.Mesele daha sonra anlaşılacaktı.
  Türksat üc a uydusu hazırlıkları tamamlandıktan sonra fırlatma üstünden yörüngesine

  gönderilirken havada infilak ediyor,evet operasyon beklemeye alınıyor.İkinci calışma

  tamamlandıktan sonra yörüngeye oturan uydudan sonra operasyon devam ediyor ve x adamla

  tekrar kontak kuruluyor ve kendisine bir hap veriliyor.Bu hap nano teknolojik cip iceriyordu

  ve bu hapın böyle bir tekneloji icerdiğinden de haberi yoktu.Tarih te 2004 dün ortalarıydı.

  Operasyonda ikinci aşamaya gecilmişti bu arada kurtlar vadiside 2002 de başlamıştı zaten.
  Herşey hazırdı ve hapı aldıktan sonra sinyal istihbaratla takip test aşamasına gecilmişti.
  Taki 2006 ya kadar gecen sürede bu adamın hayatı didik didik edildi.İki yıla yakın bir zaman

  kendisine uygulanan zihin kontol proğramıyla sanki iki yetmiş icmiş gibi kafası uyuşturuldu

  tamamen bilinc altıyla hareket etmesi sağlanarak tüm psikolojik harp teknikleri üzerinde

  denendi.Başarılı sonuçlar alınınca da kendisine evinde oturuken asıl yapması gereken görev

  tevdi edildi.Evet ipin koptuğu yer burası zira kendisine yalan söylendiği icin hissine

  kapıldı olup bitenlere anlam veremiyordu.Ne olub bittiği konusunda hic bir fikri yoktu ve

  kafasının sürekli uyuşuk olması onu yeterince huzursuz ediyordu.Bu sebeple aşırı tepki

  vermeye başladı ve verilen görevi yapmayaçağını dillendirmeye başladı.

  YanıtlayınSil
 14. Buraya kadar olan kısma vesilen olan müdessir süresinde yazılmış olan

  Çünkü o, düşündü taşındı, ölçtü biçti. ﴾18﴿
  Kahrolası nasıl da ölçtü biçti! ﴾19
  Yine kahrolası, nasıl ölçtü biçti! ﴾20﴿

  ilgili ayetlerde gecen hususun bu olaya yansıma bicimi konusundaki detaylandırmayla devam

  edeceğim.Evet bu görev kendisine tevdi edildi fakat icinde bulunduğu haletiruhiye ile

  yapması gereken bir geciş süreci var bunu yapabilirse sisteme dahil olacak aksi taktirde bir

  aracın camurlu bir yolda badanaj yapması gibi badanaj yapıp duracak.Artık geriye dönüş yok

  zira görev kendisine verildi fakat verilen görevin ne olduğu kapsadığı alan ve etkileri

  konusunda hic bir fikri yoktu ve bu bilgileri kendisine ulaştırılmasınada mani olunuyordu.
  Konuştuğu yaptıkları ve zihninden gecenleri hayata tatbik edilmeye başlanmıştı,ayrıca

  yanında konuşulan her meseleler titizlikle takip ediliyor ve analiz edilerek uygulamaya

  konuluyordu.Fazla detaya girmeden 6,7 yıl bu şekilde devam etti bu calışma bu zaman zarfında

  sürekli birileri yanına gidip geldi bu geciş sürecini tamamlaması icin fakat o her seferinde
  bunu yok saydı,zira zaten yapmak istemiyordu bu işi.Muhtemelen madem bana görev verdin

  neden adam gibi beni ilgili göreve getirmiyor ve beni bu anlamsız bir oyunun icinde oyalayıp

  duruyorsun diye düşünmüş olabilir.Meselenin özü bir kurgu oluşturuluyor ve bu kurgu

  üzerinden akıl oyunları oynayarak hedef ulaşım aracını bulup ana binip gitmekten ibaret ve

  devamında meşhür caylak filminde olduğu gibi düzmece bir sorgulamadan sonra evraklarının

  kendisine verilerek işe başlasası hususundan başka bir şey değil.

  Mesele bukadar basıt görünüyor olabilir fakat öyle değil,zira dediğim gibi bu gecişi

  tamamlamadığı sürece her söylediği yaptıkları ve aklından gecen her husus hayatın tüm

  alanlarında etkili oluşu sadece memlekette değil tüm dünyada bir formatın atılmasına vesile

  oluyordu.İşte mesele burda bu ölcüyü kim ne sebeple ortaya koyduki bu adamın yolu kesilmek

  istedi.Burda bir başka bir ayrıntıya da değinmekte fayda var gecen bu 7 senelik zaman icinde
  7/24 senenin 365 günü saniye saniye adamın kafasına sürekli lazer kontrollü sintalle baskı
  yaparak uygulanan işkencede haberiniz varmı.Siz hic kafanızda her saniye tona yakın bir yükü

  taşıma hissi nasıl bir duygu bilebilirmisiniz,bilemezsiniz.Bu adam tam 10 küsür yıldır bu

  işkenceye tabi tutuluyor ve ilk yıllarda bu sinyal onun üzerinde ileri derecede tahribata

  neden oldu ve yemek yiyemiyecek noktaya geldi,aşırı derecede kilo kaybetmesine sebep oldu.

  Tam bir mecnun gibi hareket etmeye başladı ve eve de gitmemeye başladı, cok uzun bir zaman
  güzel bir prakta yatar kalkar oldu zira bu park onun eski mekanlarından biriydi kimsede ona

  hareket yapmıyordu.Cevresinde sevilen ve sayılan bir kişiliği vardı.Aynı zamanda otoriter

  bir yapısı vardı her gelen onunla aşık atamıyordu,her mesele konusunda az veya cok fikir

  beyan edebiliyordu.Yapılan bu uygulamalar psikolojik izolasyon ekonomik izolasyon ve

  toplumdan tecrit etme boyutuna varınca zivanadan cıktı ve sisteme kafa tutamya başladı.
  Yıl 2011 sonu kurtlar vadisi 7 ci sezon 195 bölüm final sahnesinin son kısmına bakın.
  Ve görevi biter,O tarihten sonra gelişen olaylar gösterdiki bu adam olmadan cok büyük

  sıkıntılar yaşanıyor,ister istemez tekrar göreve getirilir istemediği halde.Fakat bu geciş

  muhabbeti hala onun icin bir engeldi ve hala onun icin gelip gidenler vardı,hic birinide

  tanımıyordu lakin gelenler bunu hissetiriyordu.Oysa o hala aynı kafada devam ediyordu hakkım

  olanı bana adam gibi vercekler yada benim mıntıkamı terk edeceler indi vesselam

  düşüncesindeydi.

  YanıtlayınSil
 15. Gelelim şu etki alanı meselesine nedir nasıl bir şeydir de bu kadar coğrafyayı

  etkileyebiliyor ve nasıl bir yapıdır.

  Her ülkenin ic ve dış istihbarat servisleri vardır ve bunlar her ülke icin olmasasa

  olmazıdır.Akabinde bir de uluslar arası istihbarat ağları vardır ve bunlar bir birleriyle

  irtibat halindedir.Bir de bu teşkilatların üzerinde cok daha gizli bir yapı vardır ve

  dünyadaki olabilecek her operasyon bu yapının izni olmadan hayata gecirilemez,karar

  mekanizması bu yapıdır icraat ve operasyon sa alt birimlşere aittir.bu mekanizmanın icindeki

  üst düzey ajanlar hic bir sürette bilinmez ve deşifre edilemez adamın 7 sülalesini saniyede

  yok ederler.işte bahsettiğim yapının başına getirilen bu x adamdır ve etki alanı tüm

  dünyadır.
  Diğer bir husus her paranın iki yüzü vardır ve siz sadece baktığınız kısmı görürsüzün yani

  vitrindekini ,diğerini görme şansınız sıfır zira bu gölgedir.
  Birinci körfez operasyonuyla başlayan neocon saldırıları islam coğrafyasını kana

  bulayabilmek icin önce afganistandan başladı ve ardından ırakın işgali ve 11 eylül

  saldırlarıyla hazırlmış olduğu planı hayata gecirebilmek icin düğmeye bastı ,mesele

  türkiyeyi cepecercevelemekti amacı çünkü işi şansa bırakmak istemiyordu.Doğu ırak cephesi

  işgal edilmişti kafkas cepeside afganistan üzerinden tamamdı batı cepheside sorun değildi

  zira zaten arka bahcesiydi,geriye kalan diğer mekanizmaları harekete gecirip kaotik ortamlar

  oluşturarak müdahale etmek icin gerekli algı operasyonlarını yapmaktı.Bu gün olduğu gibi.
  Herkesin bir planı var birde de ilahı adaletin bir planı var, bu olup bitenler icinde hic

  bir şeyden haberi olmayan birinin bu oyunu bozması ilahi bir planın parcası olsa gerek.
  Afganistanda ve ırakta tüm abd birliklerini cekilmesine vesile oldu,burda bir başka ince

  ayrıntı var oda obamanın abd başkanı olması işi kolaylaştırmıştır zira neoconconların

  yönetimde olmamaları hayır cephesindeki planlşarın iyi işlemesine vesile oluyordu.Ayrıca
  x adam tespit ettiği siyonist oyuncuları deşifre ettiğinde baypas ediliyordu.Buda cemberin

  daralması anlamına geliyordu.Ve kacınılmaz sonsa sahaya sürecek oyuncu kalmadığında da oyun

  bitiyordu bu da 1 kasım secimlerine kadar olan süre icinde gelişen olaylar silsilesinin

  yansımasıdır.Yazılabilecek binlerce sayfa var ve bunu yazmak benim işim değil,bu olup biteni

  an bean gözetleyip takip eden kimlerse onların elinin altında bu işleri yapacak onlarca

  adamı var ve bunu toplun bilinc altına zaten yerleştiriyorlar,yapılan dizilerle ve yazılan

  kitaplarla.

  Mehti melesine gelince bir cok arkadaş 1979 referasn alıyor bu eksik kanaatindeyim.Meseleye

  bir de kamer süresiyle başlayın ardında 1979 ün üzerine bina edin bakalım şablonu

  oluşturabilecekmisiniz.zira 79 un sonunda istanbula geliyor boğazdaki gemi vakasının bir kac

  ay evvelinde.Burda kamer süresinden yola cıkarak 79 a kadar gecen süre onun doğum yılını

  verecek,kolay gelsin .

  Dönemlim başa konu flimden acıldı demekki en iyi filmi yapan yaradan ve ahır zaman finali.
  Her firavunun sarayında bir musa vardı ve keferenin sarayındaki musada koydukları kendi

  kurallarıyla darmaduman etti...

  YanıtlayınSil
 16. Güzel bir senaryo çıkarmışsınız.Tebrikler !!! Doğrular içine saklanmış gizemler , x adamlar ,ajanlar , haplar kurtlar vadisi senaristlerine göndermek lazım .Kesinlikle ilgilenirler hata Spectra'dan sonra yeni James Bond filmine de ilham olabilir .

  YanıtlayınSil
 17. Hadis ve rivayetlerle gaybı anlayabilmek icin zaman ve mekan icinde olub biten hadiselere bakarak
  bir durum değerlendirmesi yapmıyormuyuz.O vakit reele yansıyan olayların birde yansımayan kısmları var.
  Resmin tamamını anlayabilmek icin bu yansımayan kısımlarada vakıf olmak gerekir aksi halde labirentin cıkışını bulmak cokzor olur.

  İnvisible hayat zaten ilahi bir senaryodur her birey üzerine düşen rolu oynar hayır ve şer cepesinde .
  Ahir zamanın oyuncuları da birer beşer oldukları icin zaman ve mekana iz bırakırlar bu izler bazan görülür bazanda görülmez.

  Ben görülmeyen bir izi anlatmaya calıtım.Bu izi görüp görmemeniz
  sizin tekelinizde.

  YanıtlayınSil