.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

10 Ekim 2015 Cumartesi

TERÖRÜ LANETLİYORUZ
11 yorum:

 1. Ankara'da terör saldırısı

  Ankara tren garında meydana gelen patlama sonucunda 86 kişi hayatını kaybetti, 186 kişi yaralandı.

  YanıtlaSil
 2. Üçüz saldırıyı kim yaptı?
  Ali Nur Kutlu
  http://www.yenisafak.com/yazarlar/alinurkutlu/ucuz-saldiriyi-kim-yapti-2022320

  saldırıları yapanlar PKK, IŞİD, DHKP-C militanları çıksa bile, asıl failler onlar değildir zaten. Kiminle uğraştığımızı bilmezsek, örgütleri asıl aktör zannederiz her zaman. Maşayla uğraşmamızı isteyenler, o maşayı tutan elin sahipleridir.

  YanıtlaSil
 3. Nereye doğru gidiyoruz, bilen var mı?
  Abdullah Muradoğlu
  http://www.yenisafak.com/yazarlar/abdullahmuradoglu/nereye-dogru-gidiyoruz-bilen-var-mi-2022318

  İçerde olan her şeyin dışarıyla, dışarıda olan her şeyin içeriyle ilgili olduğu tehlikeli bir süreçten geçiyoruz. “Siz savaşla ilgilenmiyor olabilirsiniz, fakat savaş sizinle ilgileniyor” gibi Troçki'ye atfedilen sözün ifade ettiği noktadayız tam da. Bu sarmaldan nasıl çıkacağımızı hep birlikte konuşmalıyız.

  YanıtlaSil
 4. La İlahe İLLaLLah Muhameden ResuLLuLLaH
  inna lillahi ve ilehi reciuN

  YanıtlaSil
 5. hdp nin başrolde olduğu parelel chp v.s figüran kanlı bir iktidar değişimi arifesini yaşıyoruz
  terörist kadın öldürülüyor cırılçıplak sokağa bırakılıyor ölü yolda sürükleniyor anında videosu çekilip servis ediliyor
  milletcek belamızı arıyoruz

  YanıtlaSil
 6. Bombanın piminin kim çektiği önemli değil. Çektiren kim? Bütün mesele burada. İŞİD baş şüpheli. Hedef alınan miting ise ilginç. DHP’nin de destek verdiği sol bir gruba ait. İlk belirtilerde bomba düzeneğinin Diyarbakır ve Suruç’taki patlamalarla benzerliği çok. Sanki aynı elde çıkmış gibi. Suruç’ta HDP’liler yoktu. Dört bir yandan gelen sol gruplar vardı. Oyun onların üzerine kurulu idi. Ankara'da da öyle oldu,

  Şimdi birkaç gün önce Kandil’in “bombalarız” tehdidi oldu. İkinci şüpheli ise PKK. Yani failler İŞİD ve PKK olabilirmiş?

  Cemaatin menajeri ve Pansilvanyalı’ya ABD’de oturma izni alan CIA’cı Graham Füller bir süredir amansız Ak Parti aleyhtarı kesildi. ABD’nin bir kanadı Ak Parti’yi istemiyor. Hatta CHP’li koalisyonu onlar destekliyor. Nedir dertleri? Ak Parti ile Türkiye’nin bölgede artan prestiji ve kilit konumu. Üstüne üstlük ayrı bir politika izlemesi ve savunmada NATO dışı kaynaklara başvurması.

  Bu öfke ta 2003’ten tezkerenin reddinden beri Yahudi yanlısı ABD’li bütün sivil düşünce kuruluşlarında görülüyor. Birkaç yıl önce ölen CIA uzmanı Paul Henze, Graham Füller ve onun mesai arkadaşı Yahudi Henri Barkey Türkiye aleyhtarı algı operasyonunu yönlendiriyorlar. Barkey 2006’da Irak harekatına katılmayan askerden hesap sorulacağını söylemiş ve arkasından bir dizi dava ile subaylar yargı önün çıkmıştı. 6 yıl sonra Barkey Irak tezkeresinin hesabının cemaat eliyle alındığı açık açık söyledi,

  Barkey’in çalışma arkadaşı Graham Füller geçen yıl Kürt liderleri ABD’ye çağırarak görüştü. Arkasından da 6-8 Ekim kanlı olayları oldu. 50 Kadar insan öldü. Demek ki CIA’cılar Ak Parti’den kurtulmak için sokağı ve şiddeti o zamandan planlamışlar.

  Nitekim, tekrar seçim kararından sonra Barkey açık açık şehirlerin “bombalarla havaya uçacağı” tehdidini yaptı. Yani? Son terör olayının gerçek suçlusu ABD’nin necon-siyonist kanadı. Barkey 9 Eylül’de Financial Times Gazetesi’ne verdiği demeçte bombalı terör ile Türkiye’yi tehdit etti. Barkey “Ya seçimlerden aynı sonuç çıkacak ya da HDP Meclis’e giremeyecek ve şehirler havaya uçacak” diye bombalı terör planını ağzından kaçırdı.

  Barkey bu demecinde Erdoğan’a da çatarken, kullandığı dil Ak Parti ve Erdoğan muhalifi okyanus ve merkez medyasının söylemleriyle aynı olması dikkat çekti. Aslında Erdoğan ve Ak Parti muhalefetinin gerçek akıl hocasının kim olduğunu da bir kez daha göstermiş oldu.

  YanıtlaSil
 7. Bize “Suriye’den elini çek” diyorlar
  İbrahim Karagül
  http://www.yenisafak.com/yazarlar/ibrahimkaragul/bize-suriyeden-elini-cek-diyorlar-2022343

  Ankara'da intihar bombacıları kendini patlattığı gün Suudi Arabistan Kralı'na suikast haberi geldi. Zehirlendiği, komada olduğu söyleniyor ve Riyad'da darbeden söz ediliyor.

  YanıtlaSil
 8. Yusuf Kaplan
  http://www.yenisafak.com/yazarlar/yusufkaplan/turkiyeye-savas-ilan-ettiler-nicin-peki-2022341

  Türkiye’ye savaş ilan ettiler! Niçin peki?

  Şunu bilelim: Ankara'nın vurulması, Türkiye'nin vurulmasıdır; Türkiye'ye açıkça savaş ilanıdır!

  HEDEF: TÜRKİYE'NİN PARÇALANMASI VE BİTİRİLMESİ!
  Önce şunu çok iyi bilmemiz gerekiyor: Bu saldırı, Türkiye'yi dize getirmeyi ve bitirmeyi amaçlayan küresel bir saldırıdır! Küresel güçlerin, taşeron şebek-e-Ierini kullanarak gerçekleştirdikleri, bir taşla bir kaç kuş vurmayı amaçlayan büyük bir saldırı!
  Küresel güçler, bu saldırıyla şunları gerçekleştirmek istiyorlar:
  1-Kısa vadede: Türkiye'de seçimlerin yapılmasını engellemek, seçimler yapılsa bile seçimleri şâibeli hâle getirmek.
  2-Orta vadede: Erdoğan'ı tasfiye etmek, Türkiye'yi koalisyonlara mahkûm ederek hem yönetilemez hâle getirmek hem de istedikleri şekilde kontrol edebilmek.
  3-Uzun vadede: Türkiye'yi Balkanlaştırmak, Lübnan, Irak, Suriye gibi paramparça etmek.
  TÜRKİYE'NİN BİTİRİLMESİ, İNSANLIK İÇİN FELÂKET OLUR!
  Böylelikle, son kale Türkiye vurulmuş olacak, İslâm dünyasının toparlanması, gerçek bağımsızlığına kavuşması ve ortak bir medeniyet yolculuğuna çıkabilmesi imkânsızlaşacak!
  Bu, sadece Türkiye için hatta sadece İslâm dünyası açısından değil, dünyanın geleceği açısından geri dönüşü imkânsız büyük bir felâket olur!

  YanıtlaSil
 9. http://www.gazetevahdet.com/natodan-turkiyeye-oranti-tavsiyesi-34088h.htm

  NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Ortadoğu'daki güvenlik krizlerinden diğer NATO ülkelerinden daha yoğun etkilenmesine rağmen Türkiye'den "terör" saldırılarına "orantılı" karşılık vermesi çağrısında bulundu.

  YanıtlaSil
 10. Milletimiz sabırlı ve temkinli olmalı... Dua zamanıdır. Müspet harekete mecburuz.
  Karşımızda sırtını deccal güçlerine dayamış olduğundan pek şımarık ve kibirli bir düşmanlar güruhu bulunmakta... Düşmanlar iç savaş ve isyan çıkartmak, milleti ve devleti parçalamak isterken bizler birlik ve beraberlikten yanayız. Bunun için Bediüzzamanın dersinden istifade ediyoruz.

  Bediüzzaman'ın müslümanlara verdiği derslerden bazıları:

  Kur’ân-ı Hakîmin bizleri maddî müca­deleden men edip elimizde topuz ye­rinde Nur olması haysiyetiyle ve bütün kuvvetimizle mes­leğimizin icabı olan âsâyişi temin etmek esa­sıyla, o zâlimlere maddeten mukabele ede­me­dik. Yoksa, Allah göstermesin, bir mecburiyet-i kat­’iye olursa, komünist ve masonlar hesabına ona sebe­biyet verenler bin defa piş­man olacaklardır.» (Emirdağ Lâhikası-ll sh: 27)

  «Elimizde hak var. Hakkımızı kuvvetle ve başka su­retle aramaya Cenab-ı Hak mecbur et­mesin. Âmin.»(E.l sh: 27)

  .... dahilî âsâyişi ihlâl suretinde, yüzde on cani yü­zünden doksan masumu teh­like ve zararlara sokmak, adalet-i İlâhiye ve hakikat-i Kur’âniye ile şid­detle men edildiği için, biz bü­tün kuvvetimizle, o ders-i Kur’ânî itibarıyla, âsâyişi muhafazaya kendimizi dinen mecbur biliyoruz.» (Emirdağ Lâhikası-ll sh: 158)

  YanıtlaSil
 11. bu sıralar kimler Türkiyenin yanındaysa dikkat etsin şer odakları bu birliktelikleri bozmak için ellerinden geleni yapıyorlar kral selmana darbe girişimi barzaniye pkk iran saldırıları katara wolksvagen darbesi Türkiyede bombalar bombalardan daha etkili olan doğan medyası ve algı operasyonları vs hepsini üst üste koyunca perdenin arkası fazla hareketli bu sıralar hele ki seçimlerden de istediklerini alırlarsa vay halimize

  YanıtlaSil