.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

20 Ağustos 2015 Perşembe

ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ....

16 yorum:

 1. İNŞALLAH bölünmez. Pkk ve uzantilarina destek veren Kürtler digerlerini tenzih ederim kaderin tokadini yemeyecekler mi acaba.!.u?stadin bahsettiği bizim bildigimiz inandigimiz dindar vatansever turklere dost kardes kurtler neredeler.bizde eksik yaptik bizde tokat yedik galiba.cogunluk oyle degildir diye hep inaniyordum ama inancimi kaybediyorum.Ne olacak boyle abi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bediüzzaman: Kürtler bölücü bir unsur değil, İslam Birliğine vesile olacaklar demiştir. Biz buna itibar ederiz.
   Şimdi ortalıkta Türkleri ve Kürtleri birbirine düşman etmek için var gücüyle çalışıyorlar. Bunu başarırlarsa bu durum Türklerin ve Kürtlerin felaketi olacaktır.
   Tahminim o ki, kurşun sıkan Kürtleri yönlendirenler ve emir verenler yabancılardır. 1915'in intikamı alınmak isteniyor. Önce Asala ile başladılar. Sonra taktik değiştirip PKK kuruldu. PKK'ya yön verenler Amerikanın bir kısmı ile, İngiltere, Avrupa ve İsraildir.
   Dikkat edilirse Türkiyeye kurulan kumpasın benzeri Barzaniye karşı kurulmaktadır. Barzani ayakta kalabilmek için Türkiyeye muhtaçtır. Kavga bölge petrolünün Türkiye üzerinden mi, yoksa Kürt kantonu haline getirilmiş Kuzey Suriyeden mi geçirilecek kavgasıdır.
   Türk medyası ve aydınlarının önemli bir kısmı harici düşmanların Türkiyedeki koludur. Türkiyenin son istiklal savaşı ya kazanılacak ve ümmet kurtulacaktır. Ya da "Bediüzzamanın deyimiyle masum Türk Milleti kendi vatanında esaret altına düşecektir.
   Dolayısıyla Şehitler ölmez, Vatan bölünmez kuru bir siyasi slogan değildir.

   Sil
 2. Güvenlik güçlerinin 22 Temmuz'dan bu yana terör örgütüne yönelik yurt içi ve dışında gerçekleştirdiği operasyonlarda 771 terörist etkisiz hale getirildi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 47 günde 812 terörist etkisiz kale getirildi.

   Sil
  2. + seçimler yenileniyor doğu ve güneydoğuda mezralarda oy vermek yasaklanır merkezi yerlerde oy kullandırtılır ve güvenlik sağlanırsa hdp barajda iyice zorlanacaktır

   Sil
 3. Ergün DİLER / Takvim gazetesinden....

  HDP BOMBAYI BİLİYORDU
  http://www.takvim.com.tr/yazarlar/ergundiler/2015/08/21/hdp-bombayi-biliyordu

  Amacım OYUNU görebilmek ve aktarabilmek! Mesele Türkiye! İsimlerin hiç önemi yok! Neyse... Kaldığımız yerden devam edelim... Amerikalı dostum bizi bugün de bilmediğimiz dehlizlere götürecek. Şaşırıp kalacağız. "Nasıl oluyor da bunları göremiyoruz!" duygusuna kapılacağız. Büyük kumpası gösterecek.
  Ve aslında oyunun sandığımızdan da büyük olduğunu anlayacağız. Devam...
  Sizden ilk kez bir ABD'li generalin ismini böyle özenle kullandığınızı gördüm. Garip geldi bana!
  Gelmesin. Gerçekten özel biri çünkü!
  Özellikle Obama için.
  Biraz daha detay verir misin?
  Yanılmıyorsam 22 Temmuz'da Başkan Erdoğan, Başkan Obama'yı aradı. Kulağıma gelenlere göre Obama ya o telefonda ya da hemen sonrasında PKK'ya vurulacak darbeyi öğrendi.
  Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı büyük operasyonu yani?
  Evet! Ama sana bu konuda ilginç detaylar vermek istiyorum.
  Dinliyorum!
  Aslında Ankara, Obama'nın da son tavrını merak ediyordu. Türk ordusu, Kandil'de vuracağı noktaların planını uygulamaya koymuştu. Vurulacak her hedef, Türkiye tarafından izleniyordu.
  Karar verildikten sonra, vurulacak hedeflerde bir hareketliğin olup olmadığı saniye saniye izlendi.
  Anlamadım!
  Eğer operasyonun yapılacağı bilgisi sızsaydı hedeflerde anında hareketlilik başlayacaktı. Ankara bunu biliyordu!
  Türkiye, 2011 yılında Kuzey Irak'taki Z bölgesine yaptığı operasyondan sonra tarihinin en önemli operasyonunu 24 Temmuz'da yaptı.
  Sızmadı yani?
  Hayır, hiç bilgi akışı olmadı.
  Nevada'da eğitilen bazı PKK liderleri habersiz bırakıldı!

  YanıtlaSil
 4. İkinci bölüm:

  Ama önemli bir ayrıntı vardı!
  Siz bilmiyordunuz!
  Neymiş o?
  Obama, Türkiye'nin Kandil operasyonunu sadece General Joseph Dunford'a söyledi. En güvendiği kişiye...
  Genelkurmay Başkanı Dempsey'ye söylemiş olsaydı, attığınız bombalar havai fişek gösterisinden öteye geçmeyecekti. Ya da Dempsey operasyonu öğrenseydi, Türkiye, 24 Temmuz'dan önce Kandil'deki hareketliliği görüp operasyonu başlatacaktı. Ancak etkisi yüzde 100 olmayacaktı.
  Peki Amerika neden İncirlik için bastırdı?
  Çünkü ABD için çok önemli. IŞİD, ABD tarafından kuruldu. Görev emri CIA eski Başkanı Petraeus tarafından uygulandı. IŞİD'in en güçlü yapısı tartışmasız ABD'nin emrinde. Ancak IŞİD'in İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya kolu da çok güçlü. Bu ülkelerin hepsi IŞID'e özel birimlerle katılmış durumda.
  Hepsi de ayrı bölgelerde. Irak'taki ABD üsleri 3 kez saldırıya uğradı.
  Pentagon'un uyuyamadığı geceler oldu.
  Yani?
  Bu saldırılar İngiltere ve Almanya IŞİD'i tarafından organize edildi. İncirlik veya Diyarbakır'daki Türk üslerinde bulunan Amerikan askerlerine saldırı ihtimali yok. Türk üsleri, ABD için şu anda en güvenli nokta. Amerikan uçaklarının bomba yağdırdığı IŞİD, İngiliz ve Almanya'ya bağlı olan grup.
  Başka?
  Dahası var! Türkiye'nin ilk kara ve hava operasyonunda ALMANLAR 'ın iki emekli askeri öldürüldü. Bu askerler Almanya için çok önemliydi. Büyük sarsıntı yaşadılar. Cenazeler çok özel bir törenle uğurlandı. Ama sizin haberiniz olmadı.
  Almanlar da her taşın altında!
  Elbette! Almanya'nın Türkiye'deki füze rampalarını çekme kararının arkasında bu var! Türkler, IŞİD'deki Alman komutanlarını operasyonla tasfiye edince onlar da bu kararı hayata geçirdi! Türk istihbaratının KİLİS'in 30 kilometre dışındaki araziyi temizlemesiALMAN IŞİD'i adeta bitirdi. Büyük darbe oldu.
  Peki Almanlar'ın IŞİD'i neden özellikle hedef seçildi?
  Güzel soru? Cevabını biliyorsun!
  Hayır bilmiyorum!
  Çünkü Suruç'taki saldırı Alman IŞİD tarafından gerçekleştirildi. Suruç'taki patlayıcı Alman malı. Daha önemli bir ayrıntı vereyim istersen!
  Bekliyorum!
  Kürt siyasi hareketinin Suruç'ta bulunmama nedeni de Alman istihbaratı tarafından verilen bilgiydi! Seçim öncesi Diyarbakır'da Kürt siyasi hareketinin mitingi öncesi yaşanan patlama da Alman IŞİD'i tarafından gerçekleştirildi.
  Bu detay çok ilginç!
  Kürt siyasi hareketinin en önemli isimleri, Diyarbakır'daki patlamayı biliyordu. Her miting öncesi, halkın arasında dolaşan Kürt vekil adaylarının hiçbiri o gün Diyarbakır'da miting öncesi yoktu. Türk istihbaratında miting öncesi o vekillerin olmadığının görüntüleri var.

  YanıtlaSil
 5. ABD koordinat istedi, Türkiye 'hayır' dedi!

  ABD’nin, TSK’nın Irak’ın kuzeyine yaptığı hava harekatlarının koordinatları konusunda ısrarcı oldu. Türkiye bu isteğe olumsuz cevap verdi.

  http://www.yeniakit.com.tr/haber/abd-koordinat-istedi-turkiye-hayir-dedi-88862.html

  YanıtlaSil
 6. Önümuzdeki seçimlerde neler olur. Abdurrahim Abi özellikle senin öngürun tahminin nedir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bugün seçim tarihi açıklanınca ben de merak ettim. Ne olur diye? Şöyle bakalım. Biraz aklınızı karıştıracağım. Çünkü doğrusunu Allah bilir.

   Seçim Hicri takvimin ilk ayının 19. günü yapılacak. Rumi ise 11. Ay. 1. Gün. Burada şu ilginç tevafuk çıkar. Ay olarak 11’inci ay. Gün olarak 1. Aklıma Bediüzzaman’ın Uhuvvet Risalesi’ndeki üç tane 1 yan yana gelince 111 eder sözü geldi. Demek ki zafer ittihadda.

   Rakamsal olarak Kur’an tevafukuna baktım. 1. Sure 11. Ayet. Veya Fatiha’da itibaren 1. Sure 19 Ayet (7Fatiha +12 Bakara). Ortaya çıkan tevafuk şu.

   *11. Ayet: “Onlara “Yeryüzünde fesat çıkarmayın” dendiği zaman, “Biz ancak ıslah ediciyiz” derler.
   19 Muharrem. Fatiha’dan başlayarak 19 ayet sayarsanız ulaşacağınız Bakara 12. Ayeti. O da:
   *12. Ayet: "Dikkat edin. Asıl bozguncular onlardır, fakat farkında değiller.

   Fesad bilindiği gibi fitne çıkararak kan dökmektir. Şu anda ülkede kan dökülüyor. Döken kim? Yani ortada bir fitne var. Fitneyi kana bulaştırarak fesad çıkaranlar. Fitneci taifesi geniş bir iç-dış koalisyonu. Fesad ise bir çeşit Ye’cüc ve Me’cüc olan PKK. +DAİŞ.

   Peki bunların hali niceder. 1. Sure Muharrem’in 19 rakamı ile, yani 19. Ayet :
   *Yahut onların (münafıkarın) hali şiddetle boşanan karanlıklı, gök gürültülü ve şimşekli bir yağmura tutulmuş yolcuların misaline benzer. Yıldırımdan ölme korkusuyla parmaklarını kulaklarına tıkarlar. Halbuki Allah o kafirleri kudretiyle çepe çevre kuşatmıştır.

   Bir şey daha var. Bakara Suresi, Elif, Lam, Mim ile başlar. Bu harfler Rum Suresi’nin başında da var. Rum (Anadolu) yenildi, ama yakında galip gelecek, diye haber verir.

   Neticeyi siz çıkarın.

   Rum ilinde Rumi takvimle seçim 158. gün yapıldı ve 305. gün ise tekararı olacak. Eder 463. Yüzde olarak ifadesi 46.3. Veya (6 Elif,Lam, Mim’li sure) X ebcedi toplamı 71 = 426. Yüzde 42.6 +1 Fatiha Sure nosu= 43.6. Veya iki takvimli . Rumi ile 305 gün + Hicri ile 129 + 19 = 453. Yüzde 45.3 +1 (ortak rakamları ay ve gün) = 46.3.

   Ortaya çıkan yüzde 43.6 ile 46.3 arası değişiyor. Bu oy yüzdesi de olabilir veya Meclis sandalye yüzdesi. Bu oy yüzdesi olması durumunda Meclise yansıması. 13. Yıllık AK Parti +43.6 = 56.6. veya 46.3 +13 = 59.6. Yani 311 veya 327.

   Bir şeye dikkati çekerim. Bu rakamların hepsinin toplamı 13. Bu 13 tevafuku çok hikmetlidir. Müjdelidir. Mübarektir. Hicri 1435’teki bütün fitne ve darbe teşebbüslerinin atlatılırken cilvelerini gördük. Aşağıda işaret edeceğim. Celcelcelutiye ile.

   Sil
  2. 2* Bir başka yorum. Elif, Lam, Mim aynı zaman Anadolu’ya işaret eder. Mim harfi de Risalet’e. Ayrıca Besmele’nin son harfi de mimdir. Hz. Ali’nin (ra) “Besmele bitince Mehdi çıkar” ihbarı söz konusu olduğunda. Mehdiyet’in 3. Faslının geniş dairede tezahürüne de işaret ediyor.

   Şu anda bölgedeki savaşın tarafları çoktur. Sahnedekiler piyondur. Arkasında kim var? Küresel Sermaye var; İngiltere var, İsrail zaten baş rolde, Almanya-Fransa, ABD’nin necon cemaati var ile, sinek iken kendini tavus kuşu sanan Fetoş ve cemaati var, İran var. Bunun sonu Mehdiyet’in galebesidir. Ve ittihad-ı İslam’ın tesisi ile Hilafe-i İslamiye’nin ihyası var. Onun için bu seçim hayati. Küçük bir sapma 2019’a tehir ve çok acı tokaları yeme var. 2000 krizini aratır.

   Celcelutiye Duasının 13 bendi şöyle: “Allah’ım beni maksadıma ulaştır, bütün ihtiyaçlarımı gider. Hece harfleri şeklinde toplanan Huruf’u Mukattaa hakkı için.”

   Peki bu duanın 1436’nın (içinde bulunduğumuz yıl) ve sonrası için ne dualar var? Takip edelim:

   Önce 1435’te ne olmuş. Siyonist-necon-cemaat fitnesine işaret var.
   (14)35- "Ya Ilâhî, umudum Sensin, efendim Sensin; eğer bana tam isabet edecek bir ok atmak istemişlerse, Sen onların okunu yamult!" ( Onlara dönsün! )
   Döndü mü dönmedi mi?

   1436- "Ya Rabbi, kesin olan iraden ile bütün zarar verenlerin tuzaklarını ve içlerinde sakladıklari kinlerini benden çevir."

   37- "Ey kendilerinden dilekte bulunulanların en hayırlısı, ve ihsan edenlerin en hayırlısı; ey umut edilenlerin en hayırlısı, Sen gelmiş geçmiş bu ümmete rahmet eyle!" ( Onları başarılı kıl! )

   38- "Ismi Nur ve güzellik olan yıldızımı parlat; günler ve çağlar boyunca, ey sürekli parlayan Nur olan Allah'ım!"

   39- "Senin Allah, Ehad, ......, Celâl, Celîl, Bedi', ........., isimlerin hep parlamaktadırlar."

   40- "Bütün dualara kesin cevap veren isimlerini sayarak.........."
   "O isimlerinin ortaya çıkıp parlamasıyla çevrenin bereketiyle....."

   41- "Nur lambası, tutuşturuluyor, gizlice açıklanıyor. Lambaların lambası tutuşturuluyor, gizlice aydınlanı yor."

   Şimdi müjdeler bunar. Daha var. Tabi şartlar oluşmazsa, zemin hazırlanmazsa, hava almak da var. Onun için çok dikkat etmek lazım. Çevremizdekileri ikna etmeli. Bakın hepsi ağızları salyalı canavarlar nasıl saldırıyorlar.

   Her yönden saldırıyorlar. Niçin? Her bir muhalifin ardında bir şer odağı var. Süfyan’ın zebunu biri çıkmış iç savaş diyor? Yerinde yeller esen ırkçı cuntasal eskilere özlem var.

   (Sizin dininize uyanlardan başkasına da inanmayın.' Sen, 'Doğru yol Allah'ın gösterdiği yoldur' de. Onlar yine birbirlerine der ki: 'Size verilenin benzerinin başka birisine de verileceğine veya Rabbinizin huzurunda onların size karşı delil getireceklerine sakın inanmayın.' De ki: Lütuf Allah'ın elindedir; onu dilediğine bağışlar. Allah'ın lütfu çok geniştir; O herşeyi bilir.) 3/73

   Sil
  3. bende akp nin 290-300 arası vekillik alacağını düşünüyorum
   muhalefet geçen seçimdeki gibi paslaşamayacak
   doğudan önemli ölçüde göç var + mezralarda oy verilmeme ihtimalini de göz önüne alırsak hdp nin baraj tehlikesi var..fakat bazı yanlışlarda yapılıyor öldürülen bir kadın teröristin cesedinin cıplak caddeye atılıp sosyal medyada paylaşılması rezaletti
   tek korkum aktif olan ezilemeyen ergenekon işid lehine rehine dahil çeşitli eylemlerde bulunabilirler
   yani bazı güvenlik güçlerimizden bazıları ypg ve işid in eline düşürülebilir
   yoksa çok şey akp nin lehine gelişiyor
   chp nin bir kısım oyu perincek e gidebilir
   inşallah hayırlısı olurda zilzal suresinin ( وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ) 2016 yılını göstermesi beni düşündürüyor bu deprem türkiyede mi yoksa abd gibi bir devlettemi olacak bakalım

   Sil
 7. "mehdi alametleri" hocamız hiç yazmaz oldu, paylaşımlarını özledik. güncel gelişmeler hakkındaki yorumlarını bekliyoruz...

  YanıtlaSil
 8. Ak partiye bu secimde oy vermeyelim ders verelim diye dusunuldu olan ortada. Ak partiye ders vermenin kendi ayagimiza sıkmak oldu. Ak parti hic bir sey yapmasa bile başörtusune getirdigi ozgurluk imamhatipleri ihyasi bile tek basina yeterlidir. Bu hizmetleri riske atmaya degermi. Allah bu millete basiret fersat versin özellikle kürtlere ( bende kürdüm) 7haziran seciminde cevremdeki arkadaslarimizla cok tartistik hdp ye oy vermeyin diye onlarda hdp baraji gecsinki huzur ve baris devam etsin yoksa her yerde kaos olur fikri ne oldu pkk savasi yeniden baslatti onun icin diyorum Allah kürtlere bizlere basiret versin çünkü iş yine kürt seçmene düşüyor.

  YanıtlaSil
 9. bu seçimde ak partiye ders verelim oy vermeyelim diye insanlar kollektif düşünüp hareket edemezler böyle denk geldi ....gözlemlerim
  eski sandık terörü olmayacağı ve yaşananlar nedeniyle hdp de en az 2 puan mhp de 2 puan refah dan 1 puan lık kayıp olur
  akp oyunu en az 3 puan artırır ki 20 vekilliği 100bin oyla kaybetmişti
  akp yurt dışı oylara şimdiden asılıp teşvik etmeli

  YanıtlaSil