.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

17 Haziran 2015 Çarşamba

ERKEN SEÇİM ZUHURATI: FATİH NURULLAH EFENDİ

https://www.youtube.com/watch?v=dpFBvxLR-qYFatih Nurullah Efendi zuhuratında önce bir ezan okunuyor, ardından bir ezan daha okunuyor dedikten sonra bunu ikinci bir seçim olacağı şeklinde tabir etmektedir. Eğer iyi anlatılırsa bu milletin % 50'yi patlatacağını ifade etmektedir.

Not: Tuğrul Çalışkan kardeşimize teşekkür ederiz. Fatih Nurullah Efendi'nin 11.6.2015 tarihli zuhuratını milletimizin istifadesine sunuyoruz.

10 yorum:

 1. CHP Sözcüsü Haluk Koç katıldığı televizyon programında “Erken seçim olursa AK Parti tek başına iktidar olabilir” dedi. Bahçeliye programda HDP ile uzlaşmaları gerektiği konusunda açık çağrı yaptı.

  YanıtlaSil
 2. Zor ama hadi erken seçim oldu diyelim, hdpye giden oylar geri döndü ve Akp tek başına iktidar oldu, hdp baraj altında kaldı? Bu sefer kaos isteyenlerin ekmeğine yağ sürmek olmaz mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kaos böyle çıkmazmı sanıyorsun ? Merak etme bu durumda dahi ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar.

   Sil
  2. Çıkmaması adına ne yapılacaksa yapılsın. Erken seçim çözüm değil, her anlamda büyük risk. Sonuç yukarıda aktardığım şekilde çıksın veya 7 haziran seçimine benzer çıksın.. Neyi düzeltecek? Aman he, hayalimizdeki 50'yi *patlatırken*, memleket patlamasın sonra.

   Sil
  3. Fatih Nurullah Efendi'nin daha önce söylediği ifşaatlat tutmadı ve akp'ye beddua da etmişti, anlaşılan büyü bir pişmanlık duyup eski kararına geri döndü.
   Rical kardeşimin dediklerine de katılıyorum. Ülkemiz maalesef her geçen gün zaten kötüye gitmektedir, lakin bunu kimse görememektedir.
   Akp'nin olduğu Türkiye'den ABD memnun Rusya rahatsızdı; Akp'nin olmayacağı Türkiye ise ABD'yi kızdırır, Rusya'yı sevindirir. Her ikisine de kafa tutacak bir İslami ordu şart!

   Sil
 3. meclis in 2/3 ü yeni bu vekiller özlük hakkını kazanmak için 2 yıl görev yapmak zorundalar
  bu yüzden özellikle chp parçalanabilir istifalar olabilir chp bunu bilerekde yapabilir
  eğer chp koaalisyona evet demezse bölünme %90 gibi
  buara ABD ypg ye kuzey suriye yi hediye etti
  pkk şimdi orada 50-60 bin kişi vetankı topu müttefik hava kuvvetleri desteğinde ilerliyor
  türkiye müdahele ederse ABD hava kuvvetleri türk ordusunu vurur mu
  öyle bir ihtimal bu alçaklardan beklenir
  eğer hakikaten uçak yazılımlarımızda casus yazılımları varsa işimiz zor iyiki kendi üretimimiz 122 lik çok namlulu top ve 155 likfırtına ve panter obüslerimiz var
  şeyh said (r.a) şu sözü gerçek olacak gibi suriye ye gireceğimzi sanıyorum kader bizi zorluyor
  Ahmet Zihni Bey''in Fütühat-ı İslâmiye''sinde yazılıdır. Mehdi''nin hurucunda Türkler üç yüz bin asker vereceklerdir. Anlaşıldı ki Türkiye, kıyamete kadar İslâm''ı koruyacak

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konstantiniyye'den 300 bin asker değil, 300 bin halk destek verecektir. Bu sayı Türkler'den ve Batılılar'dan meydana gelecektir.

   Sil
 4. Tekrar seçimin bir anlamı olmaz. Sıkıntı getirir. İki ezan. Başka bir rüyada iki otobüs...

  YanıtlaSil
 5. Erken seçim olsa bile değişen birşey olmayacak. . . 2023 öncesi gayb döneminin gerçekleşmesi yakındır.

  YanıtlaSil