.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

29 Mayıs 2015 Cuma

BU YAZ SAVAŞTA OLACAĞIZ

Sıcak bir yazın ayak sesleri...


ABD ile Rusya ve Çin arasında ipler gerilirken, bir NATO yetkilisi "Bu yaz savaşta olacağız" dedi. Rusya'dan ise, "Tanklarımızın vizeye ihtiyacı yok" salvosu geldi

Dünyanın çeşitli bölgelerinde dar kapsamlı çatışmalar devam ederken, uluslararası güçler de birbirine karşı ciddi şekilde cephe almış durumda. Geçtiğimiz günlerde, deneyimli ABD'li istihbarat uzmanı John Schindler'e konuşan bir NATO yetkilisi, "Muhtemelen bu yaz savaşta olacağız. Eğer şansımız varsa, bu bir nükleer savaş olmaz" ifadelerini kullandı. Kaynağının adını açıklamayan Schindler, dünya çapında bir çatışma olasılığının hızla arttığına dikkat çekti. NATO yetkilisinin açıklamasının geniş şekilde tartışıldığı Amerikan basınında, çatışmaların ABD ile Rusya arasında yaşanabileceği kaydedilirken, Çin'le yükselen tansiyon da gözler önüne serildi.
Haberin devamı: http://www.sabah.com.tr/dunya/2015/05/29/sicak-bir-yazin-ayak-sesleri

7 yorum:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=4HWNMpmagHc

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kardeşim şeyh efendinin dediği çıkmıştır haziranda gezi olayları olmuştur. Herkez ne oluyor demiştir. Şeyh efendiyi sürekli takip eder ve dinlerdim. Mekanı cennetül firdevs olsun

   Sil
 2. Bu senaryolar senelerdir söyleniyor; amaç insanları savaş psikolojisinin içine çekip iç savaşlara teşvik etmek. Batılılar planlarını çizmişler bile. Şu siyasi konjüktüre bile bakınca en az 3 yıl ufukta bir değişiklik olmayacaktır. Değişen şey iç çatışmaların şiddeti ve yeni iç çatışmaların olması olacaktır sadece. Büyük işaretler ve büyük savaş daha sonra olacaktır biiznillah.

  http://www.ahaber.com.tr/gundem/2015/05/31/suriyeye-silah-yagiyor-1433031060

  YanıtlaSil
 3. Bursalı firmalar Pentagon’un listesinde!

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay Bursalı birkaç firmanın Pentagon'un hedefinde olduğunu söyledi.

  Bursa’nın üretim gücüne dikkat çeken Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, “Bursalı birkaç firma Pentagon’un yani ABD’nin ‘teyakkuz durumunda ilk ele geçirilmesi veya yok edilmesi gereken firmalar’ listesinde bulunuyor. Bunun nedeni ise firmaların sahip oldukları ekipmanlar ve üretim gücü” dedi.

  "BU FİRMALAR TANK, TOP FÜZE ÜRETECEK CİNSTELER"

  BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, “Şehirde Boeing, Nasa ve Airbus’a parça üreten şirketler var. Ancak Bursa gücünün farkında değil. Bursalı bazı şirketler birkaç yıl önce Wikileaks belgelerinde yer aldı. Bu belgelerdeki firmalar Pentagon’un yani ABD’nin ‘teyakkuz durumunda ilk ele geçirilmesi veya yok edilmesi gereken firmalar’ listesinde bulunuyor. Bu firmaların listede bulunma sebebi ise sahip oldukları ekipmanlar ve üretim gücü. Bu firmalar, gerektiğinde tank, top, füze, uydu üretecek güçteler. Bu güçlerinin kendileri bile farkında değil ama ABD bunun farkında” dedi.

  http://ekonomi.haber7.com/sektorler/haber/1390714-bursali-firmalar-pentagonun-listesinde

  YanıtlaSil
 4. ALLAH(C.C) fırsat imkan vermesin sayılarını artırsın amin

  YanıtlaSil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil