.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

17 Mart 2015 Salı

TÜRKİYE ENDÜLÜS OLMAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüz yıl önce Çanakkale’ye silahlarıyla dayananların asla nedamet getirmediğini söyledi. Erdoğan, “Türkiye’yi Endülüs yapmak isteyenler, Orta ve Doğu Afrika’ya çevirmek isteyenler, Türkiye’yi Doğu Avrupa ve Balkanların akıbetine uğratmak isteyenler bu niyetinden asla vazgeçmiş değil” dedi.

Türkiye’yi Endülüs yapma niyetindeler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu ülkenin 78 milyon vatandaşının her biri, erkeğiyle, kadınıyla, hatta çocuğuyla, yaşlısıyla, gerektiğinde şehit olmayı şeref olarak gördüğü içindir ki, bu topraklar hala bizim vatanımızdır.

Bize düşen, bu bilinçle, ‘iki güzelden biri’ne daima hazır olarak çalışmak, tedbirlerimizi almaktır. Türkiye’yi Endülüs yapmak isteyenler, Türkiye’yi Orta ve Doğu Afrika’ya çevirmek isteyenler, Türkiye’yi Doğu Avrupa ve Balkanların akıbetine uğratmak isteyenler bu niyetlerinden asla vazgeçmiş değiller. " dedi. 

http://www.yenisafak.com.tr/gundem/turkiyeyi-endulus-yapma-niyetindeler-2103338

*****
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Endülüs'ten söz etmesi gayet manidardır. Bu savaşın arka planı Endülüs'ün kaybedilmesidir. Zira Papalık yayınladığı emirlerde Endülüs'ün 700 yıllık İslam hakimiyetinden sonra tekrar hristiyanların eline geçtiğinden bahisle, reconquista yani yeniden fetih hareketini, bütün eski hristiyan ülkelerin tekrar feth edilmesini kutsal bir amaç olarak belirlemiştir. 

İlk kadim hristiyan devlet Anadoludaki Doğu Roma - Bizans devleti olduğundan en büyük hedefleri Anadoluyu ele geçirip reconquista planını gerçekleştirmektir. 

Biz bu savaşı böyle görüyoruz. Çünkü daha 100 yıl önce atalarımızın yaşadığı Balkanlardan göçle gelmiş bir milletin evladı olarak hatıralarımız canlıdır. Bu yüzden Türkiye'nin en önemli islam yurdu olarak korunması en büyük amacımızdır. 

Türkiye giderse bütün bölge ve islam dünyası hızla elden çıkacaktır. Bu yüzden İran'ın bölgedeki yayılması dahil bütün şer planlar sadece ve sadece Türkiyeyi tehdit etmektedir. 

Bunun için Türkiye islamın ümidi olarak korumak islamı savunmaktır.  

5 yorum:

 1. güzel yazı... saten ne zman güçlenmeye çalışan türkiye olsa darpe olmuştur... aslında 1923 te kazandılar ... ya da kazandıklaırını zannettiler. ama işte ne yaprsan yap ne planlarsan planla Allah ın da bir planı vardır... şimdi bizim devrimiz başlıyor

  ıı. abdülhamid hanı iyi inceleyin derim size anahtar o aslında... onu anlarsan yani ona yapılanları ve onun mücadelesini bugünü de anlarsın ..mekenı cennet olsun

  YanıtlaSil
 2. Bugün her zaman olduğu gibi zaman gazetesini inceledim. Bunların verdiği bir dergi var yeni bahar diye. Onun kapağına bakıyorum şu an. Bit adam çizmişler kafasını üstten kesmişler beyninin içinden çıkanlara bakın : Kral tacı,makam arabası,makam koltuğu,gemi ve saray..tabi bunları azıcık yamuk yumuk çizmişler tam belli olmasın diye..altına da tırnak içinde ayet yazmışlar ' gördün mü hevasını tanrı edineni!'diye.kastettikleri kişi belli..bu adamların kinleri dinleri olmuş kendilerinden geçmişler.bitmedi.kapakta üç sayfa var 10.,18. ve 20.sayfalar. 10.sayfada olan şeyin içeriği kapakta yazıyor : NE YEDİM DE ZEHİRLENDİM?..bak bak kapağa bak mesaja bak..yeni bahar sayı 207,17 mart 2015. Durun daha bitmedi.kapağı açtım hemen ilk sayfada El-Aziz ismi ve açıklaması..altta da ayrıca şu yazıyor : Ebced değeri 94 olan Aziz esması düşmanlara galip gelmek niyazıyla zikredilebilir..Akıl oyunlarını görüyor musunuz ?

  Ha bu arada cemaatçilerden duydum : Bir ara Erdoğan Mahmud efendiyi ziyarete gitmişti ya..bir rüyasını tabir ettirmiş. Üç tane kocaman kaya üzerine yuvarlanmış. Ezilmemiş ama arada kalmış çıkamıyormuş.bu rüyayı üst üste görünce efendiye gitmiş tabir ettirmek için. Efendi de ona evladım öte tarafını berbat etme tövbe et demiş..sonra Erdoğan barışmak için FG'i aratmış. FG olmaz demiş..defalarca aratmış FG yine olmaz demiş..sonra bak sizi bitiririm gel barışalım demiş.FG'de nefesin yetmez demiş..hikayelerine bakın..bir arada tutunmak için hikayeler uyduruyorlar ve buna inanıyorlar inanılır gibi değil..

  Şu yazdığım yeni bahardaki zehir muhabbeti..geçenlerde laboratuar kurulmuştu saraya..belki de birşeyler dönüyor bunlar teşebbüs etti zehirlemeye..Allah RTE'yi korusun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bunların hikayeleri çoktur... hehe okurken güldüm "nefesin yetmez" :)

   bunların yayınlarını ben de okuyorum. ve gerçek yüzlerini onları okurken daha çok görüyorum... karşıt görüşlere sahip kaynakları okumaya gerek kalmıyor...

   Sil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Carnivale kardeşim,

   Dediklerinizi biraz daha açarsanız memnun olurum. Hürmetler.

   Son 45 ?

   Şiva derken ? Bu bir hint tanrısıydı herhalde ?

   Tarih vermek -kesine yakın- ne kadar isabetli olur?

   Ebcetler yakın derken ?

   Sil