.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

13 Mart 2015 Cuma

PUTİN MÜSLÜMAN OLDU İDDİASI !

Rus medyası tarafından Rusya Devlet Başkanı Viladimir Putin'in Müslüman olduğu iddia edildi.

 

Rus İnterfax haber ajansına dayandırılan habere göre, Putin'in basın danışmanı Dmitri Peskov, Putin'in Müslümanlığı seçtiğini belirtti. Peskov, bu yöndeki sorulara, "Evet, Putin böyle bir karar aldı" cevabını verdi.

Danışman Peskov, Putin'in özel nedenlerle böyle bir karar aldığını kendisinin de zaman zaman Kuran-ı Kerim okuduğunu ifade etti.

59 yorum:

 1. Lawrence müslüman olmadığı gibi, Putin de müslüman olmaz. Ruslar böylece Anadolu'ya ilk adımını attı.Büyük Lawrence:Putin...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakarya Seyf,geçen Hz. Nuh(a.s)ilgili rüyamı anlatırken cok detaya girmedim demiştim lakin o gün bu gündür rüyamdaki Üzeyir ismi ve 27 mart tarihi kalbimde hep...
   Birde bir rüya gördüm dedemlerden cıkmışız evimize gidiyoruz ama yürüyerek o sırada kapı önünde ferace satan bir pazar tezgahı görüyorum.Anne bak internette aynısı vardı diyorum,o sırada annemin kuzeninde bende bakayım diyor.Bende hiç geri kalma sen diyorum içimden.Renkler genellikle siyah arada kolsuz kaftan gibi bir elbise görüyorum kadife ve rengi yeşil ama asker yeşili gibi.Anne bak tam sana göre diyorum üzerinde pullar var işlemesi osmanlı deseni gibi hani eski kilim modelleri olurdu ya ama parlıyor beyaz gibi kırmızı gibi yeşil gibi .Elbiseyi açınca görüyorum cok büyük içine üç kişi girer annem bu bana olmaz diyor sonra yanında bir küçük bedenini görüyorum tam o sırada kafamı kaldırıp bakıyorum tezgah arkasından bir adam bakışları insan bakışı degil gözü üzerimde hemen tanıyorum onu...Sonra yürümeye başlıyorum öyle bir yere geliyoruzki yol yeni açılmış dağ delinmiş gibi taze topraklı yol.Annem ve nenem kol kola giriyorlar okadar hızlı yürüyorlarki biz geride kalıyoruz baba hızlı gidelim diyorum annemler tek gidiyor,yetişelim,yok diyor ben yoruluyorum yavaş yürüyecegim ama yolun başını biraz geçmişiz kafamı kaldırıp yolun sol tarafındaki tel örgülü ormana çamlığa giden bir yol görüyorum birden ablam o yolda kaybolup gidiyor,bende babama sinirlenip gelmezsen gelme ben gidiyorum diyorum,bikaç adım atıyorum birden annemlere yetisiyorum anne diyorum hafif arkasını dönüp tepki veriyor,nenem baştan aşagı bembeyaz giymiş annemde öyle beyazlar içinde birtek kazagı kırmızı bordo arası bir renk...
   Annemin gördüğü rüya ise,beyaz bir yerdeyiz,annemle ben büyük geniş bir evde düğün gibi bir yerdeyiz.Beyaz elbiseler var üzerimizde...Yeşil,beyaz,kırmızı kurdalelere takılı birsürü altın takılı üzerimizde.Milletin içene beyaz giyip çıkmayalım bu bana yakışmaz,ayıptır diyor annem.Bende birşey olmaz sende giy diyorum.Bana o kadar çok altın takılmışki anneme bunları al sakla diyorum.Ama annemdede var altın bendeki kadar yok.Annemde; ben almam elin malıdır,benim var sen seninkini sakla ben karışmam diyor.Sonra annem kendi kendine ben böyle niye giyindim diyor.

   Sil
  2. Yorum: Bu aralar giyim kuşam sitelerini fazla takip ediyorsunuz galiba :))

   Sil
  3. Hacerü'l Esved; ormandaki aslan Hatem,sanırım nasibin olacak kişinin ismi Üzeyir,yakında süfyani fetulah çok çok kısa süreliğine düzenini kuracak aldanma,süfyani fetulahı sevenlerden uzak dur,ormandaki aslanın ormandan çıkmasını bekle ve Hatem'in düğünü yaklaştığı için sizler o kıyafettesiniz keza Hatem'in yaklaşan düğününden ötürü 8 şimseğin anneleri daha telaşlı ve sert görünümlü.süfyani fetulaha tezgaha girdiğinde kıyafeti(düzen) satmaya başlar süfyani fetulaha ve süfyani fetulahın peşinden gidenlere karşı dikkatli ol!

   Sil
  4. Nasip konusunda zor günler geçiyorum,özellikle de karar verirken...Süfyaniyle baglantılı olanların yaptığı davranışları,söyledikleri cümleleri duydukça,gördükçe neden dikkatli olmam gerektiğini daha iyi anlıyorum.

   Sil
  5. Sadece sen değilsin, ihvanı olacağın kisi ve senin gibi diger 7 simsek de aynı konuda zor günler geçiriyor.süfyani fetulaha aldanma!Onların niyeti süreç istedikleri gibi giderse İslam deccali fetulahı, 'Mesih' olarak sunmak ama istedikleri gibi gitmeyecek aslan kuvvetlendiginde ormandan çıkacak!İsa Peygamber vesilesiyle gelecek olan bilgilere kulaklarını tıkama!

   Sil
  6. Sürekli aynı hadisi düşünüyorum.Allah sünnete uygun kararlar almayı nasip etsin bütün kardeşlerime.(Amin) Son cümle içimi ferahlattı.Bir rüya geçen yıl Ramazan ayında yanlış hatırlamıyorsam tarihi ilk haftasında;Cumhurbaşkanımızı gördüm çift şeritli bir yoldaydık.Yolun ortasındaki tümsekten izliyordum.Cumhurbaşkanımızın eli kelepçeli yanında iki asker var ve cezaevi kapısında gördüm.Üzerinde beyaz bir gömleği vardı.

   Sil
 2. aklıma ingiliz veliahti charles geldi ingilizde rus da müslüman kesiyor

  YanıtlaSil
 3. aynı haberler Kuran okumaya başlayan İngiltere veliahtı Prens Charles Müslüman mı oldu? gibi haberleri de yapılmıştı... bu tür haberlere direk inanmamak gerekir. çünkü böyle şeylerin altında müslümanların sempatisini kazanmak adı altında şahsi çıkarlar olabilir... müslüman olan hayatını müslüman gibi idame ettirir... gerçekten müslüman oldu ise islam adına yapacağı faiyetleri gösterir gerçekliği.. yoksa çeçen halkına yine zülum yapmaya devam edersen anlamı olmaz

  http://blog.milliyet.com.tr/kuran-okumaya-baslayan-ingiltere-veliahti-prens-charles-musluman-mi-oldu--video/Blog/?BlogNo=407501

  YanıtlaSil
 4. Başbakan Erdoğan önceki gün "Nerede bu İslam dünyası, Gazze katliamına neden sessizler" diyor haklı olarak.
  Gerçekten çocuklar bombalanırken, bebeler HAYDUTLAR tarafından öldürülürken Araplar nerede?
  Haydi gelin iz sürelim.
  22 Arap ülkesi var.
  Büyük çoğunluğu petrol milyarderi.
  İngiliz ve Amerikan şirketleri petrolü çıkarıyor, büyük vurgun yapıyor.
  Ülkelerin başındaki krallar ve şeyhler de artan parayı cebe indiriyor.
  İngiliz, Amerikan ve İsviçre bankalarının kasaları, bu kralların ve şeyhlerin milyarlarca dolarıyla tıka basa dolu.
  Müthiş bir sistem kurdular yüz yıl önce.
  Petrol yatakları ile dolu Osmanlı'yı içerideki yerli HAİN'lerle paramparça ettiler.
  Ortaya çıkan Arap ülkelerini kendilerine bağladılar. En ufak isyan düşüncesinde bile darbelerle indirdiler tepedekileri.
  Arap ülkelerinde kral veya yöneten olmak istiyorsan Londra'da diz çökecektin, Amerika'da el öpecektin, Tel Aviv'de üç maymun olacaktın. Sahipler ve efendiler böyle diyordu, düzen böyle kurulmuştu.
  Onun içindir Londra Arap kaynıyor.
  Petrolden kazanılan milyarlarca dolar burada emlakçıları zengin ediyor.
  2011 verilerine göre İngiltere de tam 114 bin 500 seçkin, sosyete milyarder Arap yaşıyor. "Tanrı Kraliçe'yi korusun" diye slogan atan İngilizler'in Başbakanları da "Tanrı Şeyhleri korusun" diye dua ediyor.
  Geliyor bir Arap petrol şeyhi Arsenal'i satın alıyor. Sadece Arsenal Stadı'nın isim hakkına Emirates Havayolları'ndan 100 milyon sterlin geliyor.
  Birleşik Arap Emirlikleri kraliyet ailesi 210 milyon pound ödeyerek Manchester City'e patron oluyor, sadece transfere 100 milyon sterlin ayırıyor.
  En zengin kulüp başkanı Chelsea'nin Yahudi Patronu Abromowich'di.
  İngiltere liginde en zengin ünvanını 1 trilyon dolarlık servetiyle Birleşik Arap Emirlikleri Kraliyet ailesi aldı.
  Londra ve New York'a Müslüman Araplar'ın petrol kuyularından çıkan milyar dolarları akıyor.
  2008'de Araplar'ın petrol geliri 465 milyar dolardı. 2010'da ham petrolden kasalarına 450 milyar dolar girdi.
  2011'de ise 11 petrol ihraç eden Arap ülkesinin geliri 624.8 milyar dolara yükseldi.
  2012'de rakamlar 1.2 trilyon dolara çıktı.
  Onun içindir Londra'nın en sosyetik iki semtinde yaşayanlar içinde Arap nüfusu birinci sırayı alıyor.
  Kralların, şeyhlerin çocukları İngiliz okullarında okuyup en zengin semtlerde alışverişe çıkıyor, bir mağazadan 100 bin sterlin boşaltarak ayrılıyor.
  Hem petrollerini çıkarıyor İngilizler, hem de en çok payı alıyor kuyulardan.
  Ve Araplar'a bıraktıkları paraları da Londra'da geri alıyorlar.
  Lordlar kamarasının her toplantsı kilise tarafından atanan 26 psikoposun duasıyla başlarken, Londra sosyetesi Araplar için de tam 85 Şeriat mahkemesi kuruluyor.
  İngiliz aklı Arap parasını soyup soğana çevirmek için her yolu deniyor.
  Sadece Körfez İşbirliği Konseyi'ne üye 6 Arap ülkesinin 2012 bütçe fazlalığı tam 558 milyar dolardı.
  Sadece 2012'deki fazlalığı Filistin'e verseler, bugün ortada İsrail diye bir devlet olmazdı.
  14 yıl önce Türkiye'nin de Arap ülkelerinden farkı yoktu.
  Bizim de tıpkı bugünün Araplarında olduğu gibi kafamızı kuma gömerek yönetiyorlardı.
  Tek farkımız petrolümüz yoktu.
  Var olan paramızı da bankalarımızı hortumlayarak götürüyorlardı.
  Göbekten bağladıkları medyamıza "Aman yeşil sermaye, Arap parası gelmesin, İRTİCA" diye yaygara attıyorlardı.
  Borç-faiz batağına gırtlağa kadar sokarak soyuyorlar, köleye çevirip istedikleri İngiliz somunseverini başımıza seçtiriyorlardı..
  Bizim de Londra sosyetesinde ağırlanan zenginlerimiz hep vardı. Ve hala var.
  Erdoğan "Nerede İslam dünyası" derken aslında sorunun cevabını biliyor.
  Londra'dalar, New York'talar, para harcıyorlar.
  O paralardan da İsrail'e vergi gidiyor, silah olarak dönüyor.
  Dünya da böyle dönüyor işte!
  -----------------------------------------alıntıdır-----------------------------------------------------

  YanıtlaSil
 5. Kuran okumaya başlayan İngiltere veliahtı Prens Charles Müslüman mı oldu? habelerinin yapılmasının en büyük amacıda budur... araplara verdikleri paraları yine geri almak için sempatik davranışlardır... prens charles sürekli arabistana ve diğer arap ülkilerini ziyaret eden birisi. hatta arabistanda kılıç dansı bile yapar gerekirse

  putin olayına gelirsek, avrupa ve abd boykotu yüüznden dar boğazda.. eee neresi kalıyor geriye arap toprakaları ve türkiye ... çıkarlar uğruna böyle bir senaryo oluşturmuş olablirler o yüzden hemen sazan gibi atlamamak gerekir... gerçekten de müslüman olmuş olabilir tabi zamanla icraatlere bakmak lazım

  YanıtlaSil
 6. Bu haber altın arayıcıları gibi Deccal-Süfyan-Mehdi-Mesih arayıcılarının ibret nazarına sunulur. Büyük Deccal’in coğrafyasının en büyük lideri Kur’an’a göz kırpıyor. Yani daha ne deccali beklersiniz ne Mesih’i ne Mehdi’yi anlamında söylüyorum. Muhakkik kafalar bunun ne anlama geldiğini biliyor. Bu haberin doğru olması ihtimali zayıftır. Politik bir propaganda maksadına matuf da olabilir. Ancak, Putin yıllar jönce Selefi ve El Kaide tipi hadiseler üzerine Kur’an’ı inceler. Putin çok iyi bir araştırıcı liderdir. Kur’an’ı okur ve onun hakikatlerini beğenir. 5-6 sene önce bunu da ifade etti. “Kur’an bu is,e bizim bir itirazımız olmaz” şeklinde. “Kabul ederiz” anlamında söylüyor. Rusya ilk başbakanlığı döneminde İslam Konferansı Teşkilatı’nın gözlemci üyesi oldu. Rusya’da büyük bir Müslüman nüfusu var. İkincisi Türki devletler Müslüman. Üçüncüsü hayalleri sıcak denizlere inmek olan bölgede Müslümanlar var. Elbetteki politik ve uzlaşmacı düşünecektir. Ama gerçek payı da var. Camilerin yıkıldığı bir rivayete göre 40 bin bir rivayete göre 100 bin Müslüman'ın katledildiği topraklarda din yeniden ihya oldu nasıl? Yani kilise ve camiler tekrkar açıldı. Dine temayül arttı.

  Bediüzzaman’ın ünlü sözü ne idi:
  “İki dehşetli Harb-i Umumînin neticesinde beşerde hasıl olan bir intibah-ı kavî ve beşerin tam uyanması cihetiyle, kat’iyen dinsiz bir millet yaşamaz. Rus da dinsiz kalamaz. Geri dönüp Hıristiyan da olamaz. Olsa olsa, küfr-ü mutlakı kıran ve hak ve hakikate dayanan ve hüccet ve delile istinad eden ve aklı ve kalbi ikna eden Kur’ân ile bir musalâha veya tâbi olabilir. O vakit dört yüz milyon ehl-i Kur’ân’a kılıç çekemez. )Emirdağ Lâhikası,

  Siz şimdi Mehdi ve Mesih’in nasıl birer şahs-ı manevi ile hizmet ettiğini anlayın. Tabi idrak sahipleri için.

  YanıtlaSil
 7. Vilademir putinin müslüman olduğu hakkında basından çıkan haberlerle birlikte herkeste farklı bir algı oluşmuş durumda.
  Evvela şunu belirtmekte fayda var.Bu haber gerçekse müslümana düşen tek şey artık vilademir putini kendi kardeşi gibi görmesi onu tebrik etmesi gerekir.Şunu da belirtmekte fayda var vilademir putinin müslüman olması demek insanlarda direk olarak rus halkının tümü müslüman olacağı algısı oluşmakatadır.Böyle bir şeyin olması düşünülemez.Ama dünyanın sayılı bir devlet başkanını olması ve böyle bir kara alması elbette halkını etkileyecektir bu ayrı bir konudur.Bu vilademir putini ilgilendirir.Neye inanıp neye inanmayacağı kendi bileceği bir şey…
  Ama şunu da belirtmekte fayda var.Vilademir putin alman cumhurbaşkanını kendi köpeği ile etkileyerek farklı bir biçimde gündeme gelerek dünya siyasetini her zaman şaşırtmasını bilmiştir.
  Haberi okuduğumda aklıma gelen ilk şey dünyanın en önemli haberi ve herkesin müslümanları barbar olarak gördüğü bir zamanda dünyaya vilademir putin su mesajı vermiştir.Sizin korktuğunuz şeye inanıyorum.Yada inanırsam ne yaparsınız….Bu demek oluyor ki benden de korkunuz.Haber yalanda doğruda olsa önemli değil….Asıl olan dünyaya verdiği mesajdır.

  Selam ve dua ile..Selametle kalınız.

  YanıtlaSil
 8. CIA'dan dünyayı şoke eden açıklama: '(Esad'ın devrilmesini) Asla istemiyoruz.'
  http://www.sabah.com.tr/dunya/2015/03/14/cia-esadin-devrilmesini-istemiyoruz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. CIA Direktörü John Brennan, 'Ne Rusya, ne ABD, ne (IŞİD'e karşı) koalisyon ne de bölgedeki devletler Şam'daki hükümetin ve siyasi kurumların çökmesini istemiyoruz' ifadesini kullandı.
   New York'ta bir açıklama yapan CIA Direktörü John Brennan IŞİD'in ya El Kaide'nin Şam'a yürümesini istemediklerini açıkladı. Suriye 'de ılımlı muhalifleri desteklemenin önemli olduğunu belirten Brennan, uluslarararası devletler topluluğunun Suriye İç Savaşı'nın "temsili bir hükümetle" çözüme kavuşmasından yana olduğunu belirtti.

   CIA Direktörü Brennan, IŞİD saflarında savaşan 90 ülkeden 20 bin yabancı olduğunu kaydetti. Brennan Suriye ve Irak'taki terör örgütlerine katılmak için Batılı devletlerden binlerce cihatçının bölgeye gittiğini söyledi.

   Sil
  2. Ortadoğu için binbir analiz var. Hepsi tek bir doğruyu ifade ediyor, ama genel bir izah yok. Ne oluyor sorusu tam açıklanamıyor. Tam bir muamma. Aslında hadise ABD’nin iç anlaşmazlığından doğan karmaşa sebebiyle vuzuha kavuşamıyor. Neoconlar 1990’dan beri İsrail’in çıkarları uğruna bölgeyi karıştırıp duruyor. Clinton dönemi tam bir tablo ortaya koyamadı, ama Obama döneminde ABD askerini Ortadoğu’dan çekme kararı aldı. Obama ve ekibinin gözünde Çin tehlikesi önem kazandığından Büyük Okyanus’ta mevzilenmeyi savunuyor. Neoconlar ise inadına bölgede kalıp İsrail’in menfaatlerini bilvekale yürütmek istiyor. Kissenger bunun için yeni bir stratejiyi içeren kitabını 5 ay önce yayınladı.

   Bu karmaşadan İngiltere ile AB’den Alman-Fransız bloku fırsattan istifade ABD’den doğacak boşluğu doldurmak istiyor. IŞİD bu amaçla kullanılıyor. Tahrik ediliyor ve bölgeyi karıştırmada kullanıyor. Ayrıca Rothschild ailesinin asırlık Hazar Petrolleri rüyası meseleyi o yöne götürüyor. Bu tabloda iki devlet kendine avantaj sağlıyor. İsrail ve İran. Her ikisi Hazar petrolünün Şii hilalinden geçirilerek Akdeniz’e ve Hayfa’ya akıtılmasından yana. Tabi AB de fırsat bu fırsat deyip boru hattının kendi çıkarı doğrultusunda Kürt kantonlar üzerinden akıtılmasını istiyor. Suudi ve körfez ülkeleri ise Hazar petrolü ile ilgili stratejiden rahatsız. Onlar da önlem olarak İran karşıtı örgütleri destekliyor. İsrail Körfez ve Hazar petrolünün sevkiyatını Türkiye'ye bırakmayarak ekonomik güç elde ederek, bunu Büyük İsrail hülyası için kullanmak emelinde.

   Bu keşmekeş 2016 ABD Başkanlık seçimine kadar sürecek gibi görünüyor. Böyle olunca, ABD ne şiş yansın ne kebap hesabına uygun ne denge bozulsun ne IŞİD etkili olsun havasında. Durumu idare ediyor. Mesele 2017’ye kalıyor.

   Ama bu işten tek kazançlı ülke yüzde 90 İsrail yüzde, 10 İran. İsrail Arap Baharı’nı hazana çevitrerek Yinon Planı’na uygun olarak 3 ülkede Irak, Suriye ve Libya’da bölünme sürecini hızlandırdı. Türkiye, Mısır ve Ürdün topun ağzında. Birkaç gün önce başkan adaylarından Cumhuriyetçi Kentucky Senatörü Rand Paul, ta 1960lardan beri tasarlanan Kürt devleti konusun gündeme getirdi ve "Ortadoğu'nun haritasını yeniden çizmek ve Kürtlere bir ülke vermek gerekiyor" dedi.

   Anlayacağınız bu kaostan en çok yararlanacak olan İsrail. İran ise onun emellerine dolaylı yoldan hizmet ediyor. Rusya’nın bundan rolü var mı? Var. Suriye’deki üslerini kaybetmemek için en azıdan sessiz kalıyor.

   İşin ucu dönüp dolaşıp bize kalıyor. Dikkat edilirse ilk defa Kürt kartı çok ince bir hesapla iç politika sahnesine sokulmak isteniyor. Neoconların güdümündeki baronlar ve medyası sabah akşam buna oynuyor. Onların hedefi Erdoğan ve AK Parti’nin seçim sonrası etkisini kırmak üzerine kurulu. Kürt kartını bu yönde masaya sürdüler. Bu kart hem İsrail’in, hem neoconların ekmeğine yağ sürüyor. Kemalist-ulusalcı-baron-neoliberal-cemaat bloku Türkiye’nin parçalanmasını sonuç verecek çok tehlikeli bir oyunun içinde. Kimi bilerek, kimi bilmeyerek. İş şimdi vatandaşa düşüyor. HDP’nin bir kanadı ve eş başkanları Necon’ların güdümünde çözüm sürecini akamete uğratmak ve parçalanmayı körükleme politikası güdüyor. Ve üstelik Ak Parti karşıtı cepheden büyük destek ve himaye görüyor. Türk milleti 7 Haziran’da sandık başında hem Türkiye’nin hem de İslam Dünyası’na kurulan tuzağı bozma yönünde oy kullanma imtihanı ile karşı karşıya. Bir ihmal milete faturası ağır olur. Kendi düşen ağlamaz. Allah kendi hesabını zaten görecek. Önemli olan o tarafta olmak. Zakkum yerine zafer tatmak.

   Sil
  3. Geçen FG'ci bir arkadaşla konuştum. Seçimden önce Ak Parti'den istifaların olacağını,istifa edenlerin 'Evet yolsuzluk,hırsızlık var' diyerek zehir zemberek açıklamalar yapılacağını söyledi. Birde tekrar seçilemeyip istifa edip bu kervana katılacaklar olabilir.

   Talut zor durumda kalacak,ordusu(Akp) sayıca az kalacak. Şimdi gözler Davut'u arıyor. Yalnız Davut henüz ortaya çıkmadı,çıkartılmadı. Dağlarda çobanlık yapıyor,yani ailesinin geçimi için meşakkatle çalışıyor. Mühim olan Talut'un ondan haberinin olması..

   Muhtemelen Talut'un bağlı olduğu,sevdiği yerlerle Davut'un da bağlantısı var ya da geçmişte vardı. Bir şekilde Davut'u ortaya çıkartacaklar. Davut sahneye çıkmazsa Calut yenecek ama takdir-i İlâhî Davut gelecek.

   Davut nasıl olurda Calut'u ve koca ordusunu yenebilir ? Bir adam nasıl bunu yapabilir ? Tabii ki Cenabı Allah'ın kudretiyle..Şimdi kurguma göre olay nasıl gelişebilir ona bakalım :

   Sil
  4. Zamanını net tarih olarak kestiremiyorum fakat seçimleden önce Davut'un Talut'un Ordusuna katılması lazım. Ya Erdoğan'ın kontenjanın'dan Ak Parti Milletvekili adayı olur ya da Erdoğan'ın yanına herhangi bir görevle yine Erdoğan tarafından atanır. Talut ile Calut'un savaşı sürdüğüne göre ve görünürde Talut yeniyor olduğuna göre Talut'un askerleri henüz nehri geçmediler. Ne zaman Talut zor duruma düşerse ki önceki yorumda bahsetmiştim,o zaman sapanını alıp harekete geçmeye başlar.

   Davut'un öncelikle yapacağı iş Calut'a taşları atıp yere sermek. Bu da evvelden bahsettiğim üç taş ve üç k f r harfinin tüm halka duyurulmasıdır.

   Bilahare MK ve rejimini çökertmek esas hedef olmak üzere Başkanlık Sisteminin de halk tarafından gönüllü getirilmesini evelAllah sağlayacaktır. Bu şöyle olur : Kamuoyuna Türkiye'nin bağımsız bir devlet olmadığı,MK'in İngilizlerle danışıklı dövüş yaparak ülkeyi kurduğunu,bunun belki de o günün şartlarında yapılması gereken birşey olduğu fakat ilk Meclis'ten sonra çok kötü hatalar yapıldığı ve İngilizler karşısında çaresiz kalınarak Hilafet'in ilga edildiğini yalnız halâ Meclis'İn manevî şahsında bulunduğunu,Boğazlarda-Ülkedeki madenlerde tam olarak hak iddia edemediğimizi,topraklarımızda yabancı askerî üslerinde mevcut olduğunu dile getirerek Bağımsızlık için Üniter yapıdan Devleti fesh ederek önce Federe bir yapıya dönüşüp(Türkistan ve Kürdistan isimli iki Federe yapı) daha sonra Konferede bir yapıya dönüşmemiz gerektiğini açıklar. Ve bu konfedere yapının Eyalet Sistemi gibi işleyip birlik olmak isteyen diğer devletlerinde katılacağı devasa bir yapıya dönüşeceği,bu yapıya giren diğer devletlerinde bu devletin içinde yer alacağı için bağımsızlıklarını kazanacağını ifade eder ve seçimin halka ait olduğunu beyan eder.

   Sil
  5. ya FG cılar hep diyor bunu oalcağından değil algı oluşturmaya çalışıyorlar...
   eğer içeride gerçektem hatlen FG ci kalmış ise tam aksine ak partici davranırlar. seçimde içeri sızmaya çalışcakler iken neden açığa çıksınlar... keşke istifa etseler dediğin gibi en azından kendilerini ayıklamış olurlar

   Sil
  6. Kurgucu Davuta, Tito, Yogoslavya devletini kurarken Tıpkı gazi Atatürk gibi ünüter ve ulusal bir devlet kurmak istedi. Ama başaramayınca federe devlet kurmak zorunda kaldı.Sonuç ne oldu iç savaş ve parçalandı. Şimdi biz hazır ulus ve üniter devletimizi kurmuşuz.Kerizmiyiz federasyona geçelim? Türk ulusu eğemenliğini kimseyle paylaşmayacak...

   Sil
  7. Mustafa bey, Amerika niçin Esadı tasfiye etmekten vazgeçti? Çünkü Esat Suriye'nin küzeyinde Kürdistanın kurulmasını kabul etti.

   Sil
  8. Talut-Calut kısası gibi kısalar tarihte çoktur. Esas teması, inayet-i Rabbani’ye nail olan salih kulların katbekat üstün orduları mağlup etmesidir.. Yani vuran el Talut’un değil Allah’ın elidir. Öyle olunca ehl-i küfür ne kadar güçlü olursa olsun mağlubiyetleri kaçınılmazdır. Bedir, Uhud, Hendek böyle idi. Malazgirit böyle idi, Çankkale böyle idi. Talut kısasının son versiyonu Hz. Mehdi’nin hatta Hz. Mesih’in bir adam boyu güçle, minare yüksekliğindeki güce galebe çalmalarıdır. Tağuti Deccallerin mağlubiyetleri Mehdi ve Mesih tarafından çok küçük bir güçle azim bir zafer kazanmalarına kinayedir.

   Bediüzzaman Decalin üstün dünyevi gücüneTağut örneğini vernice, bazı aklı evvel mürşitler, fetoş örneği istismar ederek bir hikaye uydurdular. Son zamanlarda iktidar mücadelesine girince gelin-güvey olma hayali gibi, Tayyib’i uzun boyuna bakarak Talut örneğini vererek Davut hikayesiyle efsaneleştirmek istediler. Anlı şanlı çok yazar da konuyu tam anlamadan bunu yediler. Şimdi bu avam tabakasına da inmiş görünüyor. Herkes Talut-Calut hikayesine istinaden binbir senaryolar yazıyor.

   Ağalar beyler, bu mücadele 1915-1915’ten beri Mehdi-Süfyan mücadelesidir. Bu mücadele bitmek üzere. Topu topu 314 kişi olan Mehdiyet’in fecr-i sadıkının eşiğindeyiz. Ne Talut’u.ne Davut’undan söz ediyorsunuz.. Ahir zamanın hükmü, şahıs değildir. Fikir cereyanı anlamında şahs-ı manvidir. Öyle ki Cabir’in 3 sıfatının olması Mehdi-Kahtani-Mensur onun hizmet devrelerine verilen ünvandır. Köroğlu çağında değiliz. Mehdiyet çağındayız. Eski hal muhal ya yeni hal ya izmihlal, dönemindeyiz. Çocuk gibi kendi kendimizi kandırmayalım. Türkiye’nin kaderi bir iki kişinin kısasına hamledilemez. Yüzbinlerce emeği geçene haksızlık olur. Şimdi cemaat zamanı. Al-i beyt herhalde seyyid ve şerifleriyle ninni söylemiyor.

   Bazı çocuklar çocukluğunu yaşayamaz. Büyünce bu yarım kalan hissi çocukça işler yaparak tatmin ederler. Yazık, Talut-Calut ninnisiyle zihinlerini boş yeri meşgul etmeyin.Tarih bir kere yazılır.

   Fetoş ve cemaati, üçüncü Melheme’de taraflarını 1990'dan beri Siyonist-neocon safın olarak seçti. İmanı hakikatlerinin inkişafı olmadıkça dünyevi ve siyasi terakki söz konusu değildir. Bugün ayetin cifri işaretiyle 1962 yılından beri Ye’cüc ve Me’cüc olarak ortaya çıkan Dev-Genç-DevSol-Mao’cu-Acilci-PKK-El Kaide-IŞİD-Boko Haram vesaire hpesi manevi sed olan ve ayetin işaretiyle seddün ile ifade edilen kalplerdeki manevi seddin yıkılması ile ortaya çıkan Ye’cüc ve Me’cüc’tür. Niçin bunlar İslam dünyasında görünüyor. Bader Meinhoff Çetesi birkaç yılda yıkılıp gitti. 1968 kuşağının anarşisi Avrupa’da 1-2 yılda bitti. Bizimkiler yıllardır hüküm sürüyor. Niçin. Muhakemesiz beyinlerin siyaset ve dünyevi atraksiyonları yüzünden. İman hakikatleri gelişmeden dünyevi huzur düzeni kurulamaz ve Ye’cüc ve Me’cüc ortadan kaldırılamaz. Ehl-i din siyasileri rahat bırakmalıdır. Huzur ve asayiş için yardımcı olmalıdır.

   Şu soru cevap istiyor. Niçin 4 darbe oldu bir parti ayakta kalırken her darbede yıkılan iktidar parti devamı ettirilmedi? Bunun sebebi nedir. Talut ve Calut değil? S.. ve M… Meselesi.

   Sil
  9. Mehdi'nin Askeri Kardeşim,

   Mühim olan şey bu Federe devletleri Konfedere yapı altında yani birlik halinde tutacak şey. O da Hilafet'tir.

   Türk Ulusu'nun egemenliğinden bahsetmişsin. Kardeş egemenliğimiz var mı ki hangi egemenlikten bahsediyorsunuz ?

   Boğazlar meselesi,Madenleri çıkarma meselesi,İncirlik Üssü meselesi vb.gizli protokoller. ??

   Asıl Federe'den Konfedere bir yapıya geçmezsek parçalanacağız.

   Bir Türk ve evveli ülkücü ve Mhp'li ve Atatürkçü kaynaktan beslenen birisi olarak söylüyorum : Türkiye bu haliyle daha fazla devam edemez. Kürtler artık yok görülemez ve yok edilemez. Bu saatten sonra asimilasyon,askerî harekâtlar fayda etmez.Eskisi gibi Doğu'ya ve Güneydoğu'ya dalıp istediğiniz gibi hareket de edemezsiniz. Kürtlerle aramızda olan dava şu saatten sonra süreç akamete uğrarsa 'İç Savaşa' dönüşür. Oralara dalıp harekâtta yapamazsınız derken pusuda bekleyenler hemen doğu bölgemizi Kuzey Irak'a yaptıkları gibi uçuşa yasak bölge yapar,araya tampon bölge koyar. Böyle mi olsun yoksa Kürtler kendi istekleri ile mi bizimle kalsınlar ? Kendimizi dev aynasında görmeyelim. Herşeyimiz çok kırılgan.

   Hem benim bir Türk olarak Kürt kardeşimle hiçbir sıkıntım yok. Onların sıkıntısı Kemalist rejimle ki bu rejimden toplumun hemen her kesimi zarar gördü.

   Çok şükür geldiğim noktada Türkçülük,Ülkücülük,Atatürkçülük gibi şeyleri reddediyorum. Ben evet,Türk'üm ama evvelinde Müslüman'ım ve bu herşeyin ötesindedir. Kimsenin kimseye üstünlüğü yoktur,takvadan başka. Cülük,culuk meslekî tabirler haricinde kabul etmiyorum(Nurculuk bir meslektir,onu kabul ediyorum.). Atatürk'ün 1920'lere kadar olan hallerini,hareketlerini kısmen tasvip ediyorum ancak ondan sonraki zamanlarını,yaptıklarını,hallerini tasvip etmiyorum. Kendi kavmimi severim,sayarım ama bir yere kadar. İslam'dan öteye yol yoktur.

   Eşhedü enla ilahe illallah ve Eşhedü enne Muhammeden abduhü ve Rasulühü.

   Sil
  10. """Ağalar beyler, bu mücadele 1915-1915’ten beri Mehdi-Süfyan mücadelesidir."""

   ABDURRAHİM ÇOKGUNGOR bey size ait olan bu cümleye göre şunu sormak istiyorum... 1915 öncesi abdülhamid hana darbe yapan ittahatçılar ki en son evreleri kemalizm dir yani süfyan M.K.A diyorsun anladığım kadarı ile... bende katılıyorum sana ve bugün yavaş yavaş 1 yılda tek tek bu kemalist sistemin yani süfyan sistemini yenmek üzere olan kimdir RTE DİR.. günümüzün süfyanı ise FG dir.. çünkü cıa ile iş birliği yapan yani deccal ile iş tutan alim görünümlü münafıktır kendisi... m.k.a de FG de deccalin köleleridir. düşmanlar aynıdır... bu 2 düşmanla savaşan isimde rte DİR... sadece bu ikisi ile değil bunların üst akıllraına yani deccale her platformda meydan okuyor... kendi blogumda çok güzel bir yazı haırlıycam.... söylediği her cümle deccalin sistemine dokunruyor

   Sil
  11. “Yaşanan acıların dinimizden, İslam’dan kaynaklanan değil, dinimizden, kitabımızdan, Hz. Peygamber’in kutlu yolundan, Allah’ü Teâlâ’nın emir ve nehiylerinden uzaklaşmanın bir neticesi olarak görüyorum. Acaba şu anda İslam dünyasında Müslüman zenginler zekatlarını tam hakkıyla veriyorlar mı? Petrolün zekatı tam hakkıyla veriliyor mu? Bunu masaya yatırdığımızda kimse buna kalkıp da ‘evet veriliyor’ diyemez. Sadece bu veriliyor olsa İslam Dünyası’nın yoksulluğunu konuşmak gibi bir sorunumuz olmaz. Ama silahlara gidiyor mu denildiğinde silahlara gidiyor. Oralara ciddi paralar gidiyor. İnsanları camide ibadet ederken katledenler soruyorum, Müslüman olduklarını nasıl iddia edebilirler? Bir grup kendisine Şii, bir grup Sünni diyor. Kardeşinin kanını kendisine helal görüyor. Kur'an ve sünnete bağlı olduklarını iddia edenler nasıl bu katliamları yapabilirler? Müslüman’a Müslüman kardeşinin canı, kanı, malı ve ırzı haramdır hükmünü nereye koyacağız? Bunlar apaçık ortada. Barışın dinini, İslam’ı, kendi kirli terör örgütlerine, cinayet şebekelerine isim olarak verenlerin İslam’ın hizmetinde olduklarını, Kur’an ve sünnetin yolunda olduklarını kim söyleyebilir? Başka ülke ve odakların çıkarları adına vatanlarına ve Müslümanlara ihanet edenlerin İslam’a hürmet içinde olduklarını, hizmet gönüllüsü olduklarını kim iddia edebilir? Müslümanlar önce kendi özeleştirilerini yapacaklar, önce kendilerini düzeltecekler. Bizim Allah’tan başka kimseye kul olma görevimiz yoktur.”

   RECEP TAYYİP ERDOĞAN

   ŞU konuşmanın güzelliğine bak ve bunu dünya nın önünde yapıyor.. sürekli düzene çomak sokuyor...

   Sil
  12. Kurgucu Davut, Türk devleti, güney doğudakiler için mübadele yapacak. Boşalacak yerlere orta asyadan 5 milyon saf kan Türk ve moğolları yerleştirecek.

   Sil
  13. Keyfi ve indi ve cehli deccal, süfyan tayini olmaz. Decallvari olmak başka, bizatihi Deccal olmak başka, ona hizmet etmek bam başka. Süfyana tabiiyet 3 yolla olacak. Bediüzzaman, Sözler’de bunu şöyle açıkları: «Umumî musibet, ekseriyetin hatasın¬dan ileri gelmesi cihetiyle, ekser nâsın o zalim eş¬hâsın ha-rekâ¬tına fiilen veya iltizamen veya iltiha¬ken ta¬raftar olma¬sıyla mânen iştirak eder, musi¬bet-i âmmeye se¬bebiyet verir.” Burada üç grup var (fiilen veya iltizamen veya iltiha¬ken ta¬raftar) Böyle olunca bir büyük şahsiyetin veya ismin ve cemiyetçe bilinen bir ismin bu 3 yolldan biriyle Süfyan’a katılması veya ittifak etmesi onu Süfyan yapmaz. Süfyan yandaşı yapar. Tarihte 3 büyük deccal olacak. İlki Cengiz-Hülagu iken, ikincisi bizim Süfyan. Üçüncü Deccal ise kıyametin vukuundan 25 yıl önce huruç edecek ve insanlığın son devresindeki mutlak küfür hakimiyetine yol açacak.

   Kendinize göre ona buna Süfyan yakıştırması yapamazsınız. Ahir zaman öyle bir zamandır ki fitnelerin dalgalar halinde geleceği rivayet edilir. Öyleki bir hesaplamaya göre eskiden yüzyılda meydana gelen hadisat şimdi 7-10 senede yani 100 yılda 10 asır kadar hadisat meydana gelecek, geliyor. Bu hızlı değişim sırasında akli muvazenesi olmayanlar, tabiri caizse saçmalar. Bu hataya düşmemek lazım.

   Ahir zamanın hizmeti siyasi ve ekonomik değildir. Yani dünyevi değildir. İslam toplumun kökten yani temelden itibaren inşası demektir ki, bunun da üss-ül esası imandır. İman olmadıkça hiçbir amelin faydası, önemi, tesiri, ebedi meyvası olmaz. İman hakikatleri genel anlamda kabul görmedikçe, her şey palavra.

   Dünyada özellikle ülkemizde dindarlık görünümü arttı, ama dindarlık henüz o aşamaya gelmedi. Bugün bir fasık dahi yeri gelince teslim olabiliyor.Zekat vermek bir emirdir. Ama Allah’a iman, onu tanımak, onu sevmek bütün bu zekatların fakirliğini falan üstündedir. Hakiki mü’min değil zekatını, gerektiğinde bütün servetini O’nun yolunda harcar. Hz. Ebu Bekir gibi. Çünkü o hakiki imanı elde etmişti.

   Siyasi meseleler hoştur güzledir. Ama hikayedir. Türkiye’de 4 darbe oldu, 4 kez bizi diz üstü çökerttiler. Başbakanları astılar, sürdüler, zindanlara attılar. Niçin? Başörtüsünün yaygınlaşmasında büyük emeği geçen Şule Yüksel Şenler Hanımefendi şunu söylemiştir. “Bu davada erkekler bizi yalnız bıraktı.” Unutma Ak Parti ampulünü yakan (bu söz merhum Ömer Lütfü Mete’ye aittir) türban olmuştur. Erkeklerin bundan hiç payı yoktur. Aval aval başka boş işler peşinde koştular. Şeari-i İslamiye’nin başında gelen 3 husus, namaz, ezan ve tesettürdür. Bunları bırakıldı boş mücühid ve kahraman veya üstadlar peşinde koşuldu.

   Türkiye’de şu anda yaşanan süreç Mehdiyet’in 3. Safhasıdır. Bu safhada olacaklar Ayasofya ve onun takip edecek zamanda İsrail’in ortadan kaldırılması, ittihad-ı İslam’ın sağlanması (istiklal için) ve Ye’cüc Me’cüc taifelerinin ortadan kaldırılmasıdır. Sizin tarifinize giren deccalizmin yol açtığı tablo. Mehdi ve Mehdiyet devrimle veya inkılapla gelmeyecek. Zuhurla. Bu kelimenin anlamına iyi bakmak lazım. Zuhur Kur’anla 23 yıl artı 30 yıl hakiki hilafet. Ve sonra fecr-i sadık geldi. Bu da 100 yıl eder. Kainatın ömrü ebedi alemin zamanıyla 6 bin yıldır. Dünyevi zamanla ise (Bediüzzaman'ın orijinal hesabıyla) 126 milyar yıldır. Sizin ise Kur’an’ın deyimiyle ömrünüz göz kırpmak kadardır. İnsanoğlu aceleci ve cahildir.

   Not: O ibaret şöyle (1915-1925'ten beri) olacatı.

   Sil
  14. Mehdi'nin Askeri kardeş,

   Bahsettiğin mübadele meselesini hangi kaynaktan edindin ? Bu konuda resmî bir çalışma var mı ? Onu boşver buna Kürtler razı olur mu ? Onların toplu isyan ettiğini düşün ki böyle bir vatanlarından çıkarılma durumunda (mübadele dediğin) yapacakları şey bu olacaktır. Bu toplu halk isyanına karşı TSK'nın gücü yeter mi sanıyorsun ? Onu bırak böyle bir isyan durumunda doğumuzu kopartmak için bahsettiğin uluslararası müdahale olmaz mu sanıyorsun ? Biz kimiz ki ? Adam çat basıyor uçağımızı düşürüyor. Ayrıca biz Türklerden evvel Kürtler oradaydı. Kimi kimin toprağından kovacağız ? O dediğin şey yapılırsa bırak yapılmasını ortaya bile atılsa bizim devlet iki güne çıkmaz.

   Sil
  15. Mehdi'nin askeri değil Moğol'un askerine

   Kemaliz bu ülkeye rahat, barış ve refah getirmedi. Kemalizm halkçılığın ideolojisidir. İttihad-ı İslam’ı Selanikli çapulcu ordusuyla sona erdiren İttihat-Terakki artığı ideolojidir. İttihad ve Terakki Siyonizmin ileri karakolları ve istihbarat şebekleri olan Mason localarnıda fikriyatı pişirilmiş, Hilafet-i İslamiye’yi temsilen 5 asırdır ittihad-ı İslam’ı temsil eden Osmanlı Hilafetini sona erdiren, laikliğin, ırkçılığın batı hayranlığının öncüsü devrimci ve darbeci bir siyasi görüştür.

   Kemalizmin ırkı fikriyatının ideoloğu Ziya Gökalp’tir. İttihatçı bir Kürt’tür. Yahudi Durkheim sosyolojisinin bir talebesi, Mason localarından Türkçülük eğitimi almış, dini inançları son derece zayıf ve ölümüne yakın Hırisityan olan bir zavallıdır. Tam bir Selanik yetiştirmesidir. İşte Osmanlı’da siyasete, askeriye ve ilmiyeye hakim Türk iken, ırkçı ve garpçı simaların cirit attığıTürkiye Cumhuriyeti’nde hakim sınıf Türk olmamıştır. Türk görünen Sabatayist veya başka ırk mensuplarının eline geçmiştir. İslam’a olan düşmanlıklarını Türk maskesiyle icra etmişlerdir. Ortaya sahte bir dil, sahte bir tarih, sahte bir millet inşası yoluna gidilmiş ama başarılı olunamamıştır. 1925-1940 arasında nüfus 10-12 milyon iken bu zulme baş kaldıran100 bin kişinin katledildiği belirtilir.

   Öyle ki bu ideoloji garp menşelidir ve milli değildir. Irklar mozayiği olan bu topraklarda tarihinde görülmemiş bir ırkı taassupla zulüm ve istibdat devri yaşatmıştır. İslam Dünyası emperyalist çizmesi altında inlerken Türkiye onların yavrusu Kemalist ideoloji altında inim inim inletilmiştir. Ve hürriyet rüzgarların estiği her devrede Türk milleti ve Anadolu halkları tarafından red edilmiştir. Çünkü zulmün temel sebebi İslam milliyetini inkar eden frenkmeşrep ırkçılıktır.

   Anadolu’nun nüfusu bir rivayete göre 5 bir rivayete göre 8 milyon iken Horasan velilerin teşvikiyle Anadolu’ya göç ettirilen Türk boylarının sayısı 800 bindir. Anadolu’da, Rum, Ermeni, Kürt, Arap ve Kaldani ırkları vardı. Ve Anadolu onların da vatan idi. Türk boylarının Anadolu’ya göç ettirilmesinin bir sırrı var ki, yer darlığından yazamam, o sırra binaen vazifedar olarak gelmiştir. Din-i Mübin’i İslam’ı korumak ve bayraktarlık etmek içindir. Irkçılık yapıp milletlere zulüm etmek değildir. Türk boylarına en büyük yakınlığı gösteren ve onlara kansız tabi olan Kürtler’in çoğu Ehl-i Beyt’tendir ve o meşhur sırra binaen onlara tabi olmuştur. Şimdi Kürtlere yapılan zulmün neticesi, Kemalizmi ağababası odaklarca terör ve anarşiye bulaştırılan neocon-siyonist-Fransız-Alman-İngiliz beslemesi seküler Kürtler, ırkçı Türkler gibi bu toprakların temsilcisi olamaz. Sonra insanlık tarihinin en vahşi zulümlerini icra eden Moğol deccali Cengiz Han’ın ırkı nereden Türk oluyormuş. Hangi batıl aklın yutturmasıdır. 12. Yüzyılın bu kana dökücü, insanlığın ilk Deccali olan bu cabbar ve kafirin mensubu olduğu Moğol nereden Türk oluyormuş ki bu mübarek toprakları daha önce kirlettikleri yetmezmiş gibi bir yenisine için davetiye çıkarmak ne büyük cehalettir.

   1700’lerin sonundan başlayarak Türk tarihi üzerinde en çok çalışan batılı müsteşriklerdir (oryantalistlerdir). Bu müsteşriklerin büyük çoğunluğu Yahudi’dir. Ve Vatanları olan Filistin’i ellinde tutan Türkleri izmihlale uğratmak için tam bir Yahudi fitne ve fesadı ile çalışarak bu Moğol gibi çok kavmi bize Türk olarak yutturmuştur. Türk ırkçılığını banisi onlardır. Kahrolsun şeriat diyen ilk ses Yahudi bir hahamın oğlu olan "Moiz Kohen” veya Türk adıyla “Munis Tekinalp”tir. Biyolojik olarak menşeimiz Türk’tür. Ama milliyetimiz milliyet-i İslamiye’dir ki, o bir milletdaşımız hangi biyolojik kavimden olursa olsun takdir-i İlahi ile ebediyyen kardeşimizdir. Ona yan bakan yan çakarız.

   Sil
  16. Kalpler ölmüş... Deccali Süfyani, Süfyani'yi Mehdi sananlar batıl içindedirler. Deccal'i kim sanıyorlar o da ayrı bir mesele!

   Sil
  17. deccalin kullandığı araç gereçleri biliyoruz hatta buna en büyük örneklerden birside TV dir... tv içinde düzgün yayınlarda vardır elbet ama insanların kötü ahlaka sürüklenmesindeki en büyük etken kötü yayınlarının çok fazla olmasından dolaydır... gündemi modayı sporu piyasayı herşeyi tv ile belirleidelr bunca zaman... polat bir çeket giydi modası oluştu. gbi vsvs... saten dizilerdeki ahlaksızlık yüzünden hergün yeni bir tecevüz olayının alt yapısnı beyne empoze ediyolar... deccal şahsi olarak kim şekli görünümü.. bilmiyoruz belkide hiçbirmiz göremeyecek ama ahlak anlayışı düzeldiğini anladınız anda anlayınca deccal öldürülmüştür hem manen hem fiziken.... deccal şeytanı amaçları
   için dünyadaki konsorsiyum yöneten kişdir... kim konsorsiyum : hollywood, müzüki tvi masonlar , tapınak şovalyeleri, illuminati, finans sistemi, yahudi baronlar, medya vsvsvvs ...bu konsorsiyumu amaçları uğruna yöneten kişi deccalldir... yani bunların üst aklıdır... bu terimler ayrı ayrı kavramlar olsda amaçlar uğruna aslında uyumlu çalışmaktadır... süfyan tanımlamasına geline ben şu adamı sevmedim bunu süfyan yapalım diyen yok... hadisi şerifler doğrultusunda analiz yaparak yani günmüze bakarak görebliyoruz... FG de deccalin konsorsiyumuna dahildir...

   Sil
  18. siyaset ve ekonomi amaç değidlridir. araçtır.... siyaseti ve ekonomoyi islam ahlakına uygun şekilde yönetirsen... gerçekten lider müslüman olrsun... çıkıp bende derim oturduğum yerden çalma çırpa adeletli , fizle savaş faiz yeme vsvs... ben bunu söylediğim için haklıyım ama bu söylediklerimi devletin başında siyasi ve ekonomi alanını yönetirken ayaprsan alimden daha alim olursun... siyaset ve ekonomi islam ahlakı içinde yönetme şeklin seni gerçek lider yapar çünkü sen lafta değil uygulamda örnek insan olursun ve müslümanlar arkanda toplanır.... hz mehdi camilerde cemaatlerde vaaz veren değil dünyaya islam ahlakını haykıran devlet lideri olacaktır... camierde verilen vaazlardki örnek davranışları uygulamalı olarak dünya çapında siyasi ve ekomik alanında yapcaktır... siyaset ve ekonomi kötü birşey değildir... bunlar isnanı yönetme sanatıdır... helede Allak korkusu varsa sende işte gerçek lider sen olrsun.... son olarak siyaseti ve ekomisi güçlü olananın ordusuda güçlü olur

   Sil
  19. siyaet sayende önce kemlizmi yendi yani inglizlerin toprakrımza empoze ettiği ahlaksız sistemi... ekonomidede faiz lobisi ile mücadeleeidyor... ve gerçekten faizsiz bir sistemi getirdiği anda deccalin para musluğu kurur... siz hala hangi fotograflara bakyorsunzu anlamıyorum mücadeleyi görmüyorusnuz değilmi... faiz siz sistem kurulcak ve düşman batılı haçlı birlikler güzçsüz duruma düşecek... cübbeli hoca başka ohoca şu hoca bu hoca da söylüyor faiz kötü bişi evet biliyoruz kötü bişi ama adam bilmekle yetinmiyor savaş veriyor faizsiz sistem için... oyüzden gezi oluo darbe olyor. 17 aralık oluo olyorda olyor... deccalin sistemne çomak sokmam budur beyler bayanlar

   Sil
 9. http://www.haksozhaber.net/sii-milisler-tikritte-sivillere-ait-evleri-yakiyor-58384h.htm

  YanıtlaSil
 10. Mana aleminde Fethullah Gülenin 2 kardeşini öldürttüğünü ve Milton adında (şahıs veya mekan) bir şeyin emri altında ve sol tarafında olduğu görüldü. Yüzü nefret ve kapkara içindeydi. Milton ismini hic duymadım. Araştırdım ve 1967 yılında ingileterede Milton adında bir kent kurulmuş. Buda Gaybi hadisler sitesinin 1968 yilinda Sufyanin doğumuna atıfta bulunmasına benzerlik var. Allahu alem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hala anlamıyorsunuz, İslam deccali yani süfyani fetulahtır.İnanmanız için "Efendimiz(sav)e beni sorun" dedim.Anlaşılan kaybolunca kim olduğumuz anlaşılacak.

   Sil
  2. İlginç.. Bu (ortadan) kaybolma konusu bana yabancı değil... Allah hayra çıkarsın...

   Sil
  3. sakarya kardeş bazı sorular sormak istiyorum size.Umarım rahatsız olmazsınız.
   1)Hz. Mehdi gibi mansur'un da gaybet yaşayacağını mı düşünüyorsunuz? Bu kayboluş -sizin tabirinizle- Mansuru kendine getirecek serumları Peygamberimizden alması için kısa/uzun süreli zahiri bir uzaklaşma mı? Hz. Mehdi ile Mansurun Peygamberimizin doğduğu evde buluşması da aynı dönemde mi olacak ve bu da zahiri bir buluşma mı olacak?(Mansur yakın zamanda umre yapacak mı)

   Burada yazdıklarınızın dışında takip edebildiğim kadarıyla mansurun=hatemin=zümrüdü anka kuşunun manevi alemde yaşadığı durumlardan bahsediyorsunuz.
   2) Neptün ötesine geçen turkuaz, altın sarısı.. renkli anka kuşu ile ilgili biraz daha bilgi verir misiniz?ve bu güneş sisteminin dışındaki yıldız takımları ne anlama geliyor?
   3) 4 elifin sırrını biraz daha açabilir misiniz?(4 esma, 4 padişah)
   4) Zülkarneyn seddi sizce nedir?

   5) Sizin yazdıklarınızdan sadece mansurun durumunu öğreniyoruz. (mansur=kahtanlı kral) .Hz. Mehdiyi bilmiyoruz. Bu nedenle insanın aklında zaman zaman sizin yazdıklarınızdan sanki Mansurun Mehdiden daha önemli görevleri olacakmış düşünceleri oluşuyor.Bu konuda daha net olabilir misiniz en azından böyle düşüncelerin önüne geçmiş oluruz.

   Hakkınızı helal edin.Cevaplamak istemezseniz saygı duyarım.

   Sil
  4. Sakarya Seyf, bir tetikçi hiçbir zaman asıl azmettirici olamaz. Sen durmadan bu adamı deccal diye gösterirsen hakikisi ne olacak? Onun ve rejimini ayakta kalmasına hedef saptırarak vesile oluyorsun. Sen bu ülkede nelerin olup olmadığını bilmez misin? Bu adam kaç paralık ki? O önce galadionun daha sonra onunun efendisi neocon-siyonist şebekenin tetikçisi oldu. 1970’den beri kendine Mesih’lik izafe eden bu meczubu şimdi yalakaları Mehdi diye sunuyor. Bunlar modası geçmiş hikayeler. Sen orijinal bir şey bul. Geçmişten gelen rivayetleri ona buna giydirerek bir netice yani kendinde göre keyşfite bulunamazsın. Sadece yeni bir fitneye vesile olursun..

   Lüften bir daha bu adama deccallilk izafe edip esas Süfyanı gözlerden kaçırma. Bu ülkede bütün cinayetler onunu adına işlendi. Dini-i mübinin neredeyse adı siliniyordu, sen kalkmış bir tetikçiyi öne sürüp esas Deccali gözden kaçırarak koruyorsun?. Unutma her iki deccal Yahudi asıllıdır. Yani Yahudi kanı taşır. Bu ise Acem mi, Kürt, türk mü kanı taşıdığı bile belli değil?

   Biz şimdi Mehdiye’tin 3. Faslındayız. Büyük coğrafyada hükümlü süren deccal 25 yıl önce bitti. Bizimkisi can verdi, rejimi gömülüyor. Mesih’in ise nüzulü neredeyse 50 yılı geçti. İslam ülkelerine istiklaline kavuşmasında kim vesile oldu?

   Hz. Ali ne diyordu? Besmelenin harfleri bitince Deccali bekleyin derdi. Besmele 19 harf. Yani 19. Yüzyıla işaret var. O da geçen asırdı. Her iki deccalin 4 devresi yaşandı. Sen daha Süfyan, Deccal beklersin. Delilin var mı? Rivayetlerde kimi emir, kimi halife, kimi imam dediği 13. imam ne zaman geldi. 1300’lü yıllarda değil mi? Biz şimdi 15. yüzyıldayız. Yani 1400’lü yıllardayız. Mehdiyeti’in ve Mesihyeti’in hükümranlığının yükseldiği bir zaman. Böyle iken kalkmış tırıçkadan birilerine deccaliyet izafe edip kafa karıştırıyorsun. Şeriat kalbi değil ele yani delile bakar. Rüyalara değil, hakikate bakar. Fakire bin lira verisen kendini zengin sanması gibi manevi bir iki lüfuta mazhar olmak zamanın habercisi olunmaz. Evliye bile ilham-ı İlahiye rağmen hata yaptığı bilinir. Lütfen hedef saptırma. Mehdiyet’in davası inkar-ı uluhiyet fikrine karşı durup Allah inancını yeniden muhkem olarak kalplere yerleştrimlektir. İman olmayınca ne İslam olur, ne devlet olur? Kur’an başta aşağı bize Allah’ı tanıtıyor. Hurafeleri değil. Sen bulanmaz Hint kumaşı değilsin. Ahirzamının davası doğrudan doğruya meşiet-i İlahiyeye bağlı. Şahısların hükmü sıfırdır.

   Sil
  5. Sakarya Seyf Mehdi as olduğunuzumu ima ediyorsunuz? ''Anlaşılan kaybolunca kim olduğumuz anlaşılacak''.cümlenizi açabilirmisiniz?

   Sil
  6. Sakarya Seyf doğruyu söylüyor : FG İslâm Deccal'idir.

   Ayrıntılı çalışmalar için buyrun linkler :

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2014/08/27/son-sufyan-deccal-kim-m-emin-akkasin-tespitleri/

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2015/01/11/m-emin-akkasin-tespitleri-2/

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2015/02/22/m-emin-akkasin-tespitleri-3/

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2015/02/23/m-emin-akkasin-tespitleri-4/

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2015/02/24/m-emin-akkasin-tespitleri-5/

   https://mustafaemreakkas.wordpress.com/2015/03/12/barla-horasan-hattinin-hikayesi-yada-fetullah-gulen-aslinda-kimdir/

   Sil
  7. bugünün yani islamiyetteki dağılmışlığın sebebi deccaldir... son 500 yılda kendini üstün ırk olarak gören köleleri sayesinde bugünlere getirdi amaçlarını... artık son evrede haşa önce mesihlik sonra ilahlık taslayacak yani sonunu kendi getirdi inşallah... FG ise 21 . yy süfyanıdır...

   Sil
  8. verdiğin linkleri inceledim ve çok beğendim... gerçekten masonik kavramları iyi bulmuş...

   ha bunlar olmasa da saten biz anladık... çünkü bugün hizmet ettiği üst akıl ortada , üst akıldan aldığı emri yerine getiryor.. gerekirse vatana ihanet eidyor.. islamı alet ediyor... alimlik adı altında münafıklık yapıyor... bir çok alimi de kandırmıştır.. hadisi şefiler ışığında saten resmi hemen görünüyor

   Sil
  9. Şimdi bu rüyanın sırrına az buçuk şahit oldum. Masonlarla ilişkisi olan Fethullah Gülenin gerçeği Milton adı altında saklı. Elhamdülillah

   Sil
  10. bu afta gülenle alakalı çok şey vardı http://kadirmisiroglu.com/11-04-2015-konferansi.html

   Sil
 11. FG gülen hadisi şerifler ışığında süfyan olduğunu görüyorum ... okudukta onun yaptığı icaaretler ve hatayı gözümün önüne geliyor.......

  CIA başkan yardımcısı "David Cohen" adlı bu kişin iyi incelenmesini talep ediyorum sizlerden.... bu adam tam bir pislik... var bişiler bunda...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ömer Avcı kardeş,

   Bahsettiğin D.C.hakkında birkaç kişi biz yapmadığımız arama tarama kalmadı. Kıytırık birkaç şey dışında bu adamın hakkında hiçbirşey yok ve bu çok anormal durum. Öyle ki aramaları sırf ingilizce yaptık zaten yine de bir netice alınamadı. İş kaldı manevî arama tarama da..onu da bu sitedeki bazı arkadaşların yapabileceğine inanıyorum fakat yaparlar mı bilmiyorum..Bu adam hakkında adamakıllı bilgi çıksa çıksa Mustafa emre akkaş ın bloğunda çıkar. O da tarama yapıyor...Aslında Mustafa abininde psişik tarafları var. Sakarya Seyf'te konuya el atabilir ama tabi kendileri bilir biz ricamızı ederiz..

   Selametle..

   Sil
  2. Şahsen kusurdan başka bir sermayem yoktur...

   Sil
 12. halk bankın bilgilerine FG polisleri el koyar david cohen de alır gider bu bilgileri... cıa güdümüneki FG ve deccal herzaman iş birliği içindedir... hedef Türkiye hedef İslamın tekrar sağlam birşeklde Yeşereceği bu toprakalarda... hedef türk kürt arap zencş beyaz vs vs kardeşliğini engellemektir.

  YanıtlaSil
 13. Ben o kadar dua ediyorum peygamberimizi ruyada gormek icin bir Kere kismet olmadi. Siz diyorsunuz ki beni sorun??? Peygamberimizi nasil ruyada goruruz? Ben goremedikce onu gormeye layik olmadigimi dusunuyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siz Hz.Peygamber sevgisiyle yaşadıkça muhakkak görürsünüz. Belki de bu konuda sabır etmeniz imtihanınız olabilir.

   Sil
 14. Senin Ne Özelliğin Var ki? Beni Sorun Diyorsun Sakarya Seyf

  YanıtlaSil
 15. beni sorun demek ne kadar abes sorcak kişi resullullah aleyhiselam la saten keşfen irtibat kurabiliyosa senin ne oldunuda az cok anlar. fazla ısrarcı olma bilsede kimse ifşaa etmez kendini coocuk ca sorular bunlar . kişi bazlı anlayışlar olmaz bizde cok kişi görüyoz .meczubane kimseyi kabul etmez en büyük kendini gören az özür sahibi kişiler. az zikirle maneviyatla iştigal edip sapla samanı karıştıran şahıslarda cokdur. 4 yakınyok beni sorun nocak sorulsa hürmetmi bekliyonuz övgümü sizlere hazreti muhammed alehiselamı sevgi aletlerinden en basit bi bi paylaşım bir kişi eserinde SAV yazıyosa SEVGİSİ MeyiL halidir. gercek seven sevdiginden bahsederken hadisi şerfilere ittiba edip sallallahu aleyhi ve sellem yazar ki sevmek demek ona tam itiiba dır. yoksa müslümanalrın hepsinin baba adıyla resullullah alehiselam efendimize selavatı şerife cekenleri Allah resullu görür. bazende o işle görevli melek söyler. saten bir kişi resullullah aleyhiselam efendimizi Rüyasında bile görmüş olsa o cennet de görenlerden olur. ki sorma işi direk merkezle ( fenafilresul) irtibat kurub işi güçü mevzu kalmamışda ya resullullah filan filan kim töbe saten o konumdaki biri gerekmi var. az cok bir sürü emaresi vardır. böyle bi yaklaşım yanlışdır. gizemli gözükmeyi seven lerin halidir.

  YanıtlaSil
 16. . bir zevat Allah dostu derKi zeyd bazıları vardır ki bir bardak suda fırtına kopartır.. kendini abu deryada kapdan zaneder. (toprak olki evlat üstünde güler bitsin ) buyurmuş

  YanıtlaSil
 17. Sakarya Seyf,Mehdi olduğunumu iddia ediyorsun?Söylediğinden bu anlam çıkıyor.

  YanıtlaSil
 18. rüyama PEYGAMBER EFENDİMİZ(SAV) girse emin ol en son seni sorarım... çünkü o rüyanın her anı çok değerli vakit kaybetmemek gerekir

  YanıtlaSil
 19. AkLı seLim müslümanın haLi kişileri asLa kendi benligine davet etmez nefsini şahsını ön plana cıkarmaz . Allah ve resullullah aleyhiselamı sever onlardan behseder onları över. bir kişinin sohbetine baktıgınız zaman ya cok sevdiginden bahseder ! yada cok korktugundan behseder.
  kişi içindekİ kavramları anlatır. Şeriate hüküm zahire göre dir. rüya filanla ameL de yokdur. Salİh rüyalar ancak vardır. bizim zamanımızdaki rüyalar filan ekser bilinç altına yerleşmelerdir.
  Allah dan korkan kişinin haLi "gaybi konusunda AsLa hadisi şerfilerle netligi yoksa mevzunun AsLa kesin lik ifade eden kelime yazmaz veya konuşmaz.
  bazıları ki hazreti mehdi Alehiselam efendimiizn zuhur tarihini dogum gününe kadar belirtiyor. hata dır.
  bazen insan bir söz sarf etigi zaman ilerde aylar yılar gecer. dediklerin boşa cıkar. AkLı seLim müslüman azcıkda olsa heycanını dizginleyip YAZISININ SONUNDA ALLAHU ALEM . en güzelini ALLAH BİLİR. veya Bu konun Hakikatı ALLAH katında neyse ona inandık demek gerekir. Gayb konusunda kesinlik ifade eden sözler mesuluyete sokar. Hadisi şerif varsa ona inanmak, en azından evliya olan ALimlerin anlıyışıyla anlamak ve ya nakİl
  yoksa saten ahir zamanda nefisler bedende hükümram
  zikir filanda bek az olduna şeytan vesvese telkinleri karışır. vehim hayaL e iştigaL eder. (rÜYAYLA AMEL YOKDUR.)

  MÜSLÜMAN 5 VAKİT NAMAZINI KILAR HELALE HARAMA DİKKAT EDER
  İŞİNE GÜÇÜNE SORUMLUGUNDA GEÇİNDİRMESİ GEREKENLER VARSA ONLARIN NAFAKASI İLE UGRAŞIR.


  Aklının ermedigi işlerle iştigaL etme. hazreti Mehdi konusu . süfyan konusu. deccaL konusu, İsa ALehiselamın gökden inmesi (Allaha zor degildir) imam suyuti radıyallahu anh imam Muhammed berzenci rahmettullah bakarsınız hadisi şerfiler ışıgında. bizim zamanımızda da bir cok Allah dostuda bildirmişdir eserlerinde . yoksa merak eden şahıs dilin kemigi yok her kezin lafına bakarsan kafan corba olur.
  kütübi site hani gizli saklı bildirilmeyen bişey y

  YanıtlaSil
 20. Sakarya Seyf sanki Mehdilik veya keramet sahibi bir zat imişiniz gibi yazıyosun. Sen kimsin. Hasan Mezarcı gibi Adnan Hoca gibi bi hezeyana mı kapıldın. Mehdinin işimi bu zeminde ben mehdiyim diyecek. Hadi ordan.

  YanıtlaSil
 21. Hiçim Estağfirullah eL AziM eL KeriM demek güzeldir. bütün güzelikler Allaha aitir. kuL (abd) hayırlı işinde elhamdüllillahi RabbiL ALemin " günaha düççar oldugunda veya nefsimize uydugumuzda Estağfirullah Yarabbi Afına merhametine sıgınırım acizim sen Ki Allah sın senin rızana uyguın olmuyan söz davranış niyeten Senin merhametine sıgınırım, Amelimle degiL yarrabi , Fazlı kereminle muamele edermisin ki
  hiç bir günahımız sana zarar vermez biz nefsimize uyduk Sen ki Alemi yokdan var edensin,(kudret sahibisin) kimden kime ne gibi övgü varsa hakikatta tüm övgüler sanadır ya ALLAH celle cellaluhu.
  dermiş eskiden bazı müslümanlar

  YanıtlaSil