.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

7 Mart 2015 Cumartesi

11 MARTTA HAYATI DURDURMA ÇAĞRISI

Gezicilerden 11 Mart'ta hayatı durdurun çağrısı

Gezi Parkı eylemlerine destek veren sanatçılar Berkin Elvan'ın birinci ölüm yıldönümü için "Hayatı durdurun" çağrısı yaptı.


Gezi Parkı eylemlerine destek veren ve kendilerine "Sanat Meclisi" adını veren bir grup sanatçı Berkin Elvan'ın birinci ölüm yıldönümü sebebiyle "Hayatı durdurun" çağrısı yaptı.
11 MART'TA İSYAN ÇAĞRISI
Tarık AkanZuhal OlcayCahit Berkay,Şevval Sam ve Levent Üzümcü gibi çok sayıda sanatçının destek verdiği eylem için bir video hazırlandı. Sanatçıların, "Ben Berkin Elvan" diye seslendiği videoda, 11 Mart için "hayatı durdurma" eylemine çağrı yapıldı.

26 yorum:

 1. Dedem eskiden bir türkü söylerdi. "Çaktım çaktım ateş almadı." Bakalım bu deneme nasıl sonuçlanacak. Böyle bir olayın tutması için önceden ortamın ateş almaya hazırlanması lazım. Haziran onlar için hüsran olacak. Onun için seçimleri etkilemeye yönelik beyhude bir gayret söz konusu... Bu adamlar mı demokrat.. Bu adamlar ladini dikta özlemcileri...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Muhterem Abi,

   Dedenize Cenabı Allah celle celalühü rahmet etsin inşallah..

   Bu seneki(24 Nisan) Çanakkale anmalarına İngiltere'nin gelecekteki Kralı Prens Charles ve oğlu Prens Harry birlikte geliyorlar. http://www.hurriyet.com.tr/dunya/28380140.asp

   Bunun manâsını idrak etmeye çalışınca 'Çanakkale'de ittfak halinde üzerinize çullandık,savaşta kaybettik,ama masada kazandık. Şimdi bizim yörüngemizden çıkmak için çabalıyorsunuz ama nafile.Yine ittifak halinde,görünen görünmeyen tüm gücümüzle üzerinize gelir,dünyayı size dar ederiz,akıllı olun. Türkiye halen bizim müstemlekemizdir. İçeride bizden yana olanlar,ümitsizliğe düşmeyin,bizler halen Türkiye'nin tek sahibiyiz' gibi bir fikre kapıldım. Mesaj bu olmalıydı.

   Evet,rahmetli Dede'nizin de ifade ettiği gibi çakıyorlar,çakıyorlar ama ateş almıyor. Fakat odunların üzerinde önce benzini gezdirip sonra çakınca ortalık yangın yerine döner. Hükümetin 'İç Güvenlik Paketi' diretmesi boşuna değil. Ben yarım aklımla acaip işlerin olabileceğini kurgulayabiliyorsam,devletin istihbaratı,ilgili birimleri bunları muhakkak görüyordur. İşin muhtemel benzin adayları belli : Maalesef Alevî'ler.

   Mart ayına girdik. Apo bir bildiri yayınlayıp muhtemelen artık siyasî arenada boy göstermenin gerekliliğinden bahsedip silahlı unsurlarına silah bırakmayı emredecektir. E o zaman ne kaldı düşmanın elinde içeriyi karıştırmak için ? Bahsettiğim kitle. Bu öyle bir kitle ki hem dinî hem de siyasî yönden mevcut iktidarla tepeden tırnağa zıt. Pkk'lı olsun olmasın Kürt'lerin bizimle tonla ortak noktası var. Yarısı Ak Parti'ye oy veriyor(daha geçen gün araştırmalar yayımlandı.). Diğer yarısı Pkk'yı desteklese bile Hdp'nin çok kalabalık bir Diyarbakır mitinginde Cum'a namazı kılanların resimlerini gördüm ben,hemen tamamının alnı secdeye gidiyor. Akrabalık olarak bilinen 5 milyona yakın Türk-Kürt akrabalık bağı olan var. Onu bunu geçelim bir Menzil Şeyh'inin yüzbinlerce belki milyonlarca Türk müridi var. Said Nursi'nin de aynı şekilde Türk olan milyonlarca talebesi var. Daha çok örnek var. Alevîlerinse iman yönünden sıkıntı olduğu sebebiyle Sünnîlerle Akrabalık bağları zayıf,pek kız alıp verme olmamış. Siyasî olarak malûm,sosyalist,komünist fikirde olanlar çoğunlukta.

   Demekki benzin Alevî'ler. Hemde her yerde olan bir benzin. Hemen hemen tüm şehirlerde. Özellikle metropollerde. İsyana açık(Ehli Sünnet'teki Ulu'l emre itaat onlarda yoktur.).

   Benzini yavaş yavaş döktüler(Gezi'deki öldürülenlerden bugüne ölenlerin aidiyetlerini biliyoruz).

   Türkiye belki de Doğu'dakilerin şaşırıp 'Allah'ın işine bak!' diyecekleri Batı'da OHAL'lere hazırlanıyor. Neticesi mi ?..hayırlısı..Tek tek öldürmekle devlete isyan etmiyorlarsa,toplu katliam yapıp,suçu iktidara atacaklar..Gazi hazır,Okmeydanı hazır,Antakya hazır,Tunceli hazır,Büyükşehirler hazır..

   Sil
 2. Dolar spekülasyonunun altından yine Citi çıktı!
  Citi, 3 ve 4 Mart tarihlerinde 1.2 milyar dolarlık rekor ‘açığa satış’ operasyonuna imza attı.
  Amerikalı Citi Bank'ı, Alman Deutsche Bank da izleyince borsa ve dövizde 2 milyar dolara varan bir oynaklık yaşandı.

  Uzmanlar tepkili: Citi 2012’de de aynısını yapmıştı. Ortada herhangi bir dolar krizi yok. Citibank-Deutsche spekülasyonu ve ‘krizden medet uman’ Türkiye düşmanları var!

  http://ekonomi.haber7.com/piyasalar/haber/1314064-dolar-spekulasyonunun-altindan-yine-citi-cikti

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mustafa Kardeş CİTİ'nin bağlı olduğu sermaye odağı ile bu baş belası Alman bankası 1994 ve 2000 krizlerine da yol açtılar ve 2000'lerde 4 büyük kriz teşebbüsünde bulundular. CİTİ derken Newyork ve Londra sermaye merkezleri diye bakmak lazım. Bu entrikanın işareti ise CİTİ’nin bir Türk bankasındaki yüzde 9 hisse payını satışa çıkarması oldu. Hükmü olmayacaktır. Üzülmeyin. Seçim öncesi her şey olabilir. Bu bir imtihandır. Seçmen yanılmazsa, 4 yıl sonra karşımızdakiler bugünleri mumla arayacaklardır.

   Bu kavga Deccaliyet Amerikası'nın ve Avrupası'nın son çırpınışlarıdır.

   Sil
 3. Mısır'da darbe karşıtlarına ilk idam
  Mısır'da 2013'teki darbe sonrası olaylarda gözaltına alınan bir Müslüman Kardeşler destekçisi idam edildi
  Resmi olarak darbe yönetimi tarafından 'terör örgütü' ilan edilen Müslüman Kardeşler'in bir üyesi olmayan Mahmud Hasan Ramazan'a verilen idam cezasının uygulanmasıyla ilk kez bir darbe karşıtı idam edilmiş oldu.

  YanıtlaSil
 4. Berkin Elvan 2013 haziran ayında gaz fişeği-kapsülü başına isabet etmesi sonucu komaya girmiş 269 gün sonra 11 mart 2014 te hayatını kaybetmişti.

  The Economist dergisinin 2015 kapak resminde bulunan yere doğru saplanmış iki oktan 1. okun üstünde 11 mart tarihi vardı.

  Kısaca OK sembolü :

  Ok sembolü tradisyonlar da genellikle nüfuz etme, etkileme, Gök ve Yer arasında etkileşim, ışın ve şimşek ile ilişkilendirilir.

  Kısaca ok bir etkiyi, enerjiyi ifade eder.

  Selam ve dua ile......Selametle kalınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyah Tepe kardeşim çok güzel bir hatırlatma..Ok ayrıca Chp'nin sembolü,Berkin'de Alevî'lerin sembolü. Bakalım Alevîler üzerinden ne oyun oynayacaklar ? Teorilerim tutarsa şaşırmam. Ha o sağ altta jipi sürende Kraliçeydi hatırlarsak.

   Sil
 5. s.a hayırlı geceler şuan doların yükselmesi bi felaket habercisi olabilirmi sizce.. inanırmısınız dolar çok yüksek beyaz eşya alıcam alamıyorum doların yüksek olması beni korkutmaya başladı bile

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kardeş felaket falan değil,euro dolar paritesi 1'e yaklaşıyor. Cemil Ertem'in yazısını okursan iyi olur derim. Dolar sene ortasına kadar 2,80'i görebilir.Bu konulardan bende pek çakmıyorum bir iki tanıdığım var siyasetten bağımsız düşünen onlardan bilgi alıyorum. Bu arada her işte bir hayır vardır.

   http://www.aksam.com.tr/yazarlar/cemil-ertem/dolar-artisi-uzerine-artik-cimen-degiliz/haber-387260

   Sil
 6. Evliya ifşatlarından,gezi eylemlerinden yüz misli daha şiddetli eylemler kapımızda Allahu alem Benim tahminim en az bir milyon kişi ile cumhur başkanlığı sarayını, ve meclisi basacaklar. Ve arkasından kominist bir iktidar gelecek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kardeş buna en uygun senaryoyu çok bilmişlik gibi olmasın ben kendi teorim olarak görüyorum : Alevî isyanı. Hatay'ın İşid marifetiyle vurulması(Nusayrî Alevî vatandaşlarımızın). Dış ve iç mihrakların(özellikle chp'nin) Hükümeti İşid'i destekler vaziyette göstermesi neticesinde o bahsettiğin hadiseler rahatlıkla olacaktır. Komünist iktidarla karışık FG'nin gizli generallerinin geleceğini tahmin ediyorum ancak Cenabı Allah'ın izniyle Askeriyemiz bunları bastıracak(inşallah).

   Sil
 7. Türkiyemizde de oldugu gibi zamanımız daki bazı sanatçı geçinen zümre bazıları sabatayy ve masonn localarına direk yada külübler vasıtası ile baglılardır. sırf maddi kuvetlerinden dolayı onlara yalakalıkdan hoşlanırlar . iki yaL milli manevi milletin degerlerine bek önem vermezler.
  Ahir zaman da calgılar üryan (açıklık) modern lik olarak lanse edilcek islami dini yaşamaya calışan müslüman horlancak , milletin şerefsizleri, gündemde yer bulcak lar... şerefli insanlar ise Allah ve resullullahın yolundan gitmeye calışanlar garib olcaklar. "işte o gariblere müjdeler olsun ) bu garib kişi maddi illa garib olmuya bilir . cahilerin içinde kalan dindar zengin müslümanda bi garib dir.
  Af buyun godomanlar üryan açılan saçılan erkek ken kadına benziyenler bile hürmete layık görülcek, bunun adına "sanat" çagdaşlık" ilericilik" gibi şeytanın verdi vesvese ile isim takcaklar.aslında haberleri yok cogunun şeytan ı askeri olurlarda haberleri olmaz. dikkat ediniz bu tür insanlar (Allah hidayet nasip etsin ) ölümden cok korkarlar kabris tana girdilermi bunalıma girerler. ölmücek gibi yaşamak isterler övülmeyi severler. velasıL kelam bizim zamanımızda ahir zaman oldugundan bunları tv lerde olsun büyük şehirde yaşayanlar az cok biliyor. bu zamandaki madde prestlik hatt safadadır. helalden çalışıp kazanmak dünya degildir. ahiretine sevapdır farz ve vacib ameli şartla_ dünya ise Allahu tealanın rızası olmuyan işlerdir nar olan (ateş) dır.
  unutulmasın ki dünyanın en zenginide olsa imanı yoksa Allah katında kıymeti yokdur. fakir miskin bi çare veya kara renklide olsa zerre de olsa imanı varsa imanı nisbetinde Allahın katında degeri vardır. ( imanı olan bir cobaN " imansız bir dünya liderinden şereflidir(kıymetlidir) Allah katında

  YanıtlaSil
 8. fark edilirse aslında her kez ait oldugu yer nere ise Ahiret kavramı olarak ona göre ameL eder. şeytan ademoglunun içindeki düşmanıdır. dış düşmanı ise şeytan iblis dir. şeytan nefsi emare olan ademoglu ile top gibi oynar askeri yapar kendi kesabına çalıştırır. (kafirdeki nefis emaredir) nefsi enaniyeti zirve olan iman dan yoksun kişi kendini övdürmeyi cok sever. kişi avam müslüman günah işleye bilir. nefisnede uyabilir . ama ehad olan Allahı n varlıgına inanç ve imanı oldugu için Estağfirullah yarabbi ben senin aciz bir kulunun ne olur sun afuuv et senden afımı taleb ederim der . ve bir daha günaha dönmeye tiksinir. yinemi nefsine uydu yine tevbe böyle böyle Allahu teala tevbe eden kulunu sever.
  bazen yazık deriz , mevzuatların girdabından sert cıkışlar yapsakda müslümanda merhamet vardır, vicdan vardır. kafirin ebedi cehendem de kalcanı bildigi ve ögrendigi için Allah hidayet nasip etsin der. hiç kimsey "Rabb" gözüyle bakmaz . kendisinin de Allaha muhdaç oldugunu bilir. hükümün takdirin Allahın oldugunu bilir. müslüman korku ve ümid arasındadır. bir Allah dostu alim şöyle nasihat buyurmuşdur.
  her kezi hoş kendini boş gör ölmücek gibi dünyanı tamir etmek için yarın ölecek gibi de ahiretine hazırlık yap.
  Toprak ol ki üstünde güller bitsin, hakla ugraşan hakkı bulamaz. buyurmuşdur.
  müslüman uyanık olan dır. ahir zaman münasebeti İle (madenizle mananızı muhafaza ediniz) fitneleri nasıL geçebiliriz. namerde merde muhdaç olmamak için dünyevi ihdiyaçları karşılamak için çalışmak kazanmak kendi branşında en iyi olmak . lazım dır.
  müslüman kendine yetecek kadar da islami inanç (akaid, itikad, farz, vacib, sünnet) ögrenmesi. 5 vakit namazın Alemleri yoksan var eden Allahın emri oldugunu bilmeLi. İslam hakk dır, Allahın vaadi hakdır, hazreti muhammed Alehiselam son peygamber ve Allahın elçisi ve habibidir hakk dır, kur`an ı kerim Allahın sözleridir (kelamıdır) hakkdır. cennet hakkdır. cehennem hakkdır.
  bir insan az bi şuur la düşündü zaman ölümünde hakk oldugunu her yaratılan canlının elbete ölecegini görüyor ( idraK) hesab mizan sırat köprüsü hakk dır. yoksa kalabalık olmak yok milyonnlarca kişi olduk yürüdük filan boş
  " kimsenin kimseyi haksız yere can alma yetkisi yokdur. canı veren alan Allah dır. İslam da cihat vardır. onunda ölçüleri fıkıhı eserlerimizde belidir.
  galib olan Aslında mülkünde yegane tasaruff sahibi olan Allahdır. kim yense kim yenilse galib olan Allahdır.
  kafirin dahi çömerti ile cimrisi zalimi ateşleri azabı farklıdır.
  bilirmisiniz şeytan dünyada yoldan cıkardıklarına neder ( bi eserde okumuşdum) cehenndem de iken şeytan ona dünyada yar olanlar sen bizi mahvettin sen bizi (şeytana derler) sen bizi yoldan cıkardın derler. "şeytan ise ben size bir vaade mi bulundum der_ Resullullah Alehiselam Allahın elçisidir. Allahdan aldıgı emrileri ümmete inanalara bildirmiş Allahın da emirlere uyana vaadini açıklamışdır. Allah en dogruyu bilendir. son nefesimizde kavvi iman nimetinden Allahım mahrum etme fazlı kereminle " La İLahe İllallah muhammeden Resullullah"


  YanıtlaSil
 9. Bir rüya :

  Bu sabah gördüm. Çok ormanlı bir alan,çok sık,çam ağaçları,dağlık. Ya karadeniz ya amanoslar.

  Gökyüzüne baktım. Hem ambulans helikopterler hem askerî helikopterler yine çok sık uçuyorlar. Benden yaklaşık 100 metre yukarıdalar belki o kadar da yok. Sayıları 20-25 civarı çoğu yanyana ikili üçlü sıralı uçuyor. Ambulans helikopter bir taneydi şimdi hatırladım ve askerî helikopterlerin arasında uçuyordu. Dediğim gibi çok yakından uçuyorlardı hatta ara ara birbirlerine değiyorlardı ama yine yollarına devam ediyorlardı.

  Ormanın içini gördüm .Birisi 'Erdoğan öldü' dedi. Sonra bir tane pikapın içinde hem şapkalı hem sakallı adamlar(fötr e benzer şapkalar).

  Fit vücutlu ama kır saçlı uzun boylu bir adam meydana çıktı. Saçlarının yanları geriye taralı.Elinde bir urgan. Bir tane sütun var ortada. Sonradan hatırladım. Masonların sütunu gibi. Urganı sütuna bağlayıp pikapın içindeki sakallı ama fötr şapkalı adamları asmaktı niyeti.

  İçimden o kır saçlı adam Erdoğan'a çok yakın diye bir ses duydum. Ve rüya bitti..

  YanıtlaSil
 10. Son vaziyete baktığım zaman hadiselerin gidişatını da şöyle görüyorum :

  İngiliz-Siyonist İttifakı'na karşı savaşan ABD'nin Millî kanadı İran'la-Irak'la ve Kürdistan yönetimiyle iş tutuyor. İşid İngiliz-Siyonist güdümünde.

  İngiliz-Siyonist ittifak ABD Millî Kanadı ve özellikle İran müttefikliğini bozmak için önce Musul'daki operasyon'da tarafların birbirlerine güvenini bozmayı deneyecektir. Güveni sarsılacak taraf kuvvetle muhtemel İran olabilir. İran'la da bir şekilde ABD'yi çatıştırmak isteyeceklerdir. Bu da örtülü operasyonlardan çok tarafların direkt birbirine saldırması ile daha verimli olacak,hem İsrail direkt İran'a saldırmamış olacak hemde Körfez ülkeleri ABD'yle beraber zayıflatılacaktır(yani İran'a ABD ile beraber saldırtılacaklardır.)

  Allahu alem. Önce güveni yık,sonra birbirleriyle savaştır ve aradan sıyrıl..

  YanıtlaSil
 11. Gidişat,2.bölüm,kısaca :

  Eğer biz Hilafeti yeniden ihdas edersek ABD'nin Millî Kanadı buna çokta ses çıkarmayacaktır zira İşid'le İngiltere 1-0 öne geçti ve İşid her geçen gün büyüyor.

  Hilafetin tekrar ilan edilmesine bizim Ordu'dan çıkacak sesleri de bastırırlar. Zaten Meclis'in manevî şahsında Hilafet mevcuttur diye bir argüman da sunulur.

  Bu arada ABD Millî Kanadı Hilafeti (bizim şahsımızda) şu sebeplerden dolayı kerhen destekleyecektir :

  1-Çin'in Ortadoğu ve Kuzey Afrika'ya girişini engellemek.

  2-İngiltere-Fransız etkisini yine bu bölgede kırmak.

  Görünen o ki (herkesin bildiği şeyler,ben alim değilim) İngiliz Ukrayna'da Rusya'yı dizginlemeye çalışıyor. ABD'nin Küresel Sermaye kanadı da öyle. Fakat Musul'da başlatılacak güven bunalımı eğer ABD/Körfez ülkeleri ve İran'ın direkt savaşını doğurursa ABD Millî Kanadı Rusya'nın Avrupa'yı işgaline göz yumar. Bu arada bizi de müttefiği ve hilafet yolunda kendisine ortak olarak gördüğünden Nato'dan çıkartır. Azmanlar henüz sahaya inmedi ancak fitil Musul'dan başlayabilir.

  ABD/Müttefikleri Körfez Ülkeleri ve İran kapışmasında en büyük zararı yine Körfez Ülkeleri görür. İran parçalanır. Kuzey'i Azerbaycan'a,bir kısmı Kürdistan'a bağlanır diye düşünüyorum Allahu alem..

  Bir yerden bakınca evet kötü bir durum fakat Türkiye'de rejim değişikliği için içerinin karışması -şart- gibi görünüyor. Böylelikle sivil idare Askerî iradenin desteğiyle ana şeriat kanunlarını getirebilir. İşid'de zaten Hilafet sancağının açılmasına bir bahane. Şartlar çok yerinde olacak gibi görünüyor. Kemalizm'den de böylelikle yumuşak bir şekilde kurtulabiliriz. Tek engel Ordu'da İngiliz-İsrail destekli bir FG tayfasının sivil idareden habersiz doğuya geniş çaplı bir operasyon yapması ve öncesinde Apo'yu cezaevinde öldürmesi..Allahu alem..

  Bu arada tabii ki İsrail güdümlü İşid'in Hatay'ı vurup Türkiye'yi mezhep temelli bir iç savaşa sürükleme ihtimali de var.

  YanıtlaSil
 12. Musul harekâtından önce İngiltere İşid vasıtasıyla bize saldırabilir. İşid'in içindeki bazı unsurlar halen Türkiye'yi kardeş ülke olarak görüyorlar(halkını). Musul'a harekât için Türkiye'nin desteği kesinleşirse İşid'i üzerimize saldırtabilirler.

  http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler/2015/03/150305_davutoglu_irak_time . Bu haberdekinin aynısı bizde olabilir.

  YanıtlaSil
 13. İktibas :

  birkaç hafta içerisinde ırak'ta veya suriye'de hava saldırısı yapmak gibi büyük bir terör olayı yaparak kuveyt'te savaşa hazır halde bekleyen abd ordusunun
  http://www.dailymail.co.uk/…t-us-forces-region.html
  saldırıya geçmesini sağlayacak olan;
  http://www.longislandpress.com/…-war-authorization/
  koalisyon güçlerinin hava bombardımanına (ikmal yardımına :)) rağmen
  son 6 ayda konrol ettiği toprakları 3 misline çıkaran,
  http://www.bbc.com/news/world-middle-east-27838034
  sözde terör, özde abd'nin vekil ordusu.
  http://www.globalresearch.ca/…funds-from-us/5428594

  YanıtlaSil
 14. İktibas-2 (ABD'deki iki güç sadece siyahların polis tarafından öldürülmesi üzerinden savaşmıyor)

  musul'un kontrolünü elinde tutan örgüt.

  ne ilginçtir ki, bir amerikan askeri yetkilisi (central command yetkilisi) ırak askeriyesinin musul a operasyon yapmaya hazırlandığını, yaklaşık 20 bin kişilik bir güç ile musul u ışid elinden almak için harekat düzenleyeceğini basına söyledi.

  daha da ilginci, amerikan yetkili bu operasyonun nisan ayında beklendiğini duyurdu.

  ırak savunma bakani, ise, arkadaş bu ne iştir, bizim operasyon zamanını böyle nasıl açıklarsınız diye çıkıştı. ( operasyon ırak ordusunun kendi başıma düzenleyeceği, amerika ile ortak bir operasyon değildi)

  http://gulfnews.com/…mosul-assault-timing-1.1460944

  YanıtlaSil
 15. Ve bir diğer teorim :

  İngiliz-Siyon-Neocon ittifakı eğer İşid'le arzu ettiği kendi güdümündeki hilafeti kuramayacağını anlarsa Türkiye'ye yönelecektir(opsiyon Mısır ve Suudi Arabistan).

  Önce terbiye edileceğiz sonra içerinde birileri (ama yine onların adamları) Kemalizm'i bitirecek ve Hilafeti kuracaklar. Şu haliyle en büyük aday FG.

  Şeytan'a akıl vermeyeyim ama eminim bu fakirden kat be kat akıllıdır,kıyas bile edilemez :

  Bu İşid'e verdiğimiz görev başarısız oldu,başarısız olduk,başarısız oldular. En iyisi hali hazırda bir devleti(Türkiye,opsiyonel Mısır ve Suudi Arabistan) Hilafet'in merkezi yapalım. Hem devlet düzeyinde bir Hilafet Müessesesi ihdas etmiş oluruz hem de devletin çekim alanına Müslümanlar çok daha çabuk kapılırlar. Bunun için 3 ana aktörümüzü belirtmiştik : Türkiye,Mısır ve Suudlar.

  Türkiye'yi şimdilik yumuşakça sınıyoruz ancak bir yerden sonra Erdoğan'ın altından halıyı çekeceğiz. Ak Parti'yi şekillendiremezsek istifalarla sarsacağız.

  Ne zaman Erdoğan'ı alaşağı edipte Hilafet'i kurarlarsa işte o zaman İngiliz-Siyon-Neocon-Küresel Sermaye ittifakı kazandı deriz. Fazla zamanları yok. Seçimlere kadar Ukrayna-Mısır-Suriye-Irak karışımı dehşetli bir plan devreye sokulabilir.

  40-50 Askerin öldürülmesi(pkk'ya atılacak ya da pkk'nın bir koluna yaptırılacak)

  İşid,Hatay saldırısı

  Ordumuzun içindeki bir hareketin siyasetten bağımsız doğuya 'dalması'

  Benzin çok..Allah muhafaza..

  YanıtlaSil
 16. yakında israil üçüncü süleyman mabedini inşa edecek.bunu yapmak için de mescidi-i aksayı yıkacak. buna karşılık araplar israile dalacak-yenilecek,türkiye dalacak israil yorgun olduğu için türklere yenilecek hatta türkler yahudileri soykırım edecek.sonra rusya ve çin türkiyeye dalacak abd bizim yanımızda olacak (çünkü abd kamuoyu yahudilerden nefret ediyor.iş adamları ve siyasilerin baskısı olmasa bir kaşık suda boğarlar yahudileri) .rusya istanbul'u işgal edecek. türkiye istanbul'u ağır kayıp vererek geri alacak.rusya çekilecek.sonra çin ortadoğuya bir milyon askerle hücum edecek.karşılarında insan kalmayacak her şeyi ezip geçecekler.türkler kaçıp dağlara sığınacak tıpkı cengiz hanın seferinde olduğu gibi. abd nota verecek çin takmayacak. sonra abd genetiği modifiye edilmiş şarbon mikrobunu çinlilerin üzerine atacak. sadece çinliler ölecek. bu da yecüc mecücün boyunlarından yakalanıp öldürülmesi oluyor. sonra şiddetli yağmurlarla leşler temizlenecek.altın çağ nüfusu tükenmek üzere olan türkiyenin yükselişine paralel aşırı hızlı gerçekleşecek.üçüncü dünya savaşı abd ve müttefiklerinin zaferiyle sonuçlanacak
  [okuduğum hadisleri kafamdan yorumlayarak kurguladım.yanlış çıkabilir kehanet değildir.]

  edit:favorileyin ve bakleyin. yakında israil üçüncü süleyman tapınağının inşasına başladığında doğru olabileceğini göreceksiniz.

  edit2: biraz daha ekleme yapayım. israil ile araplar savaşırken israil medineye atom bombası atacak. medinede insan kalmayacak hatta kıyamete kadar da insan yerleşmeyecek radyasyonun etkisi sebebiyle.mekke de canlılığını yitirecek ve müslümanlar kudüste toplanmaya başlayacak

  edit 3-mehdi : altın çağ başlarken osmanlıda önce fatih gelmiş ve osmanlıyı devletten imparatorluğa çevirmişti,sonra beyazıd geldi ve bir dönem durağan geçti ve ardından yavuz gelerek osmanlıyı hilafet sancağına kavuşturdu yani islamın liderliğini ele aldı sonra kanuni geldi ve bu güç artarak devam etti ama kilit nokta yavuz yani liderliğin ele alındığı dönem yavuz dönemi. ben tc.nin yükselişinin de buna paralel olacağını hissediyorum. yani önce erdoğan geldi ve kemalist işgalcilerden islamı muzaffer konuma yükseltti.tıpkı fatihin hristiyanlara galebe sağlaması gibi. şimdi davutoğlu geldi ve erdoğan kadar aktif değil.tıpkı beyazıd gibi.yükseliş içinde bir duraksama olacak davutoğlu dönemi. ve kilit kişi davutoğlundan sonra iktidarı ele alacak kişi olacak.mehdi bu kişi olacak bence. çünkü o da tıpkı yavuz gibi yedi yılda tüm avrupayı müslümanlaştıracak.içinden nehirler akan şehri mehdinin ele geçireceğine dair bir hadis vardı galiba emin değilim bu da venedik oluyor. o avrupayı müslümanlaştırırken (silahla olmak zorunda değil tabi ki) ortadoğuda deccal çıkacak ve yahudilerin savaşı başlayacak. galiba üçüncü dünya savaşı da o zaman başlayacak yani davutoğlunun dönem bittikten ve ondan sonraki liderimiz başa geçtikten sonra. son olarak bir kez daha : [okuduğum hadisleri kafamdan yorumlayarak kurguladım.yanlış çıkabilir kehanet değildir.]


  https://eksisozluk.com/ucuncu-dunya-savasi--56221?p=50

  YanıtlaSil
 17. Seçime doğru… Ekonomik tetikçiler iş başında!..
  Yeni Şafak / Ünsal Ban

  Seçimlere üç ay kala “ekonomik kriz” algısı oluşturmak için gaza bastılar.
  Bir yandan dolar kurunda olağan dışı hareketler, diğer yandan hisse senetleri piyasasında beklenmedik gelişmeler…

  Finansal piyasaların hedef alındığı bu süreçte, bir takım medya kuruluşları da panik havası oluşturmak için ellerinden geleni artlarına koymuyor.

  Amaç belli; siyaseti etkilemek, Türkiye’yi yeniden o “karanlık koalisyonlar dönemine” sürüklemek!..

  http://www.yenisafak.com.tr/yazarlar/unsalban/secime-dogru-ekonomik-tetikciler-is-basinda-2008318

  YanıtlaSil
 18. Mustafa Abi Yarasa'larla alakalı yazımı neden yayınlamadın ? Yanlışlıkla yazmadım,özellikle yazdım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kardeşim... Yayınlanmayan mesajlar arasında Yarasalarla ilgili bir yazıya rastlamadım. Tekrar gönderiniz...

   Sil
 19. Yarasa Cenabı Hak celle celalühü tarafından Yahudîlerin absürd bir mahluk yaratmasını istemesi üzerine Hz.İsa tarafından çamurdan yapılıp üfürmesiyle olmuştur.

  Erkekleri Nisan ortaları gibi kış uykusundan uyanırlar. En geç Mayıs'ta uyanırlar.

  Hedeflerine direkt dalmaları meşhurdur.

  1 saat içinde 1200 sivrisinek yiyebilir.

  Gündüz uyur Gece avlanır.

  En iyi güneş battıktan sonraki ve güneş doğmadan önceki saatlerde görür

  İnsanların duyamadıkları sesleri duyar ve öyle avlanır.

  Yarasa ismiyle müsemma çizgi-karakter Batman'i İki yahudi bulmuştur.

  En büyük düşmanı iki yüzlü,aldatan Joker'dir.

  YanıtlaSil
 20. esselamün aleyküm abilerim:
  1)fitne zamanında ne önerirsiniz evimizde mi oturalım evdeyken baskın olursa ailemizi korumak için öldürürsek günaha girermiyiz dışardaysak beni öldürmek isterlerse nefsimi korumak için öldürürsem günah olurmu
  iman üzerine öldürülsek şehitmiyizdir
  2)avrupa afrika bad asyada da bizim gimi mehdi as. blokları varmı varsa onların görüşleri ve ordaki evliya ifşaatları nasıl hadis yorumları nasıl onlarıda yazarmısınız
  ALLAHa emanet olun

  YanıtlaSil