.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

28 Şubat 2015 Cumartesi

PKK'YA SİLAH BIRAKMA ÇAĞRISI


Başbakanlık Ofisi’nde "Çözüm süreci"yle ilgili yapılan toplantının ardından PKK'ya silah bırakma çağrısı yapıldı.


PKK'ya silah bırakma çağrısı

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve İçişleri Bakanı Efkan Ala, HDP grup başkanvekilleri Pervin Buldan, İdris Baluken, HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofis'te bir araya geldi.
Görüşmenin ardından basın mensuplarına açıklama yapan Önder, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bugüne kadar süregelen demokratikleşme sorunları ve son 30 yılda 40 binden fazla insanın yaşamına mal olan Kürt meselesinin çözümüyle ilgili yürütülen çözüm süreci çalışmalarında tarihi bir karar sürecinin eşiğinde bulunulduğunu söyledi.
HDP İstanbul Milletvekili Sırrı Süreyya Önder, çözüm sürecinde gelinen aşamaya ilişkin "Bu 30 yıllık çatışma sürecini kalıcı barışa götürürken demokratik bir çözüme ulaşmak temel hedefimizdir. Asgari müştereğin sağlandığı ilkelerde silahlı mücadeleyi bırakma temelinde stratejik ve tarihi kararı vermek için PKK'yı bahar aylarında olağanüstü kongreyi toplamaya davet ediyorum. Bu davet silahlı mücadelenin yerini demokratik siyasetin almasına yönelik tarihi bir niyet beyanıdır" dedi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun başkanlığında Çözüm Süreci Kurulu'nda, gelinen aşamayı tüm boyutlarıyla kapsamlı olarak ele aldıklarını ifade eden Akdoğan, "Silahların bırakılmasına yönelik çalışmaların hız kazanması, tam anlamıyla bir eylemsizliğin hayata geçmesi ve demokratik siyasetin bir yöntem olarak öne çıkartılması konusundaki açıklamayı önemli görüyoruz" diye konuştu.
AK Parti iktidarı olarak 12 yıldır, "Akan kan dursun, analar ağlamasın" diyerek, sessiz devrim niteliğinde adımlar attıklarını vurgulayan Akdoğan, her türlü sorunun çözüm yeri olarak siyaset kurumunu gördüklerini söyledi.
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, temel sorunlarını geride bırakan Türkiye'nin, bölgesel ve küresel bir güç haline geleceğini belirterek, çözüm sürecinin zor, meşakkatli, "akşamdan sabaha" bitmeyecek bir süreç olduğunu bildiklerini anlattı.
Akdoğan, "Ancak samimiyet, cesaret ve kararlılıkla sonuca ulaşacağımıza da inanıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi 'Biz birlikte Türkiyeyiz' ve 'Her şey Türkiye için" şeklinde konuştu.

23 yorum:

 1. inşallah bir deccal fitnesi daha ilim ve irfan farkı ile kan dökmeden bitiyor

  YanıtlaSil
 2. Türkler ve Kürtler bulundukları coğrafyanın şartları itibariyle ancak bir arada var olabilirler. Bunun için düşmanlar daima bu iki unsur arasına nifak sokmaya ve kendi emellerine erişmeye çalışmışlardır.

  Bu bölgede Türkler ve Kürtlerin birbirlerine her zaman ihtiyacı vardır. Türk ve Kürt bir araya gelirse akıl ve kuvvet birleşir, aksi takdirde başın bedenden ayrılması gibi Türk ve Kürtün bir araya gelmesiyle alınacak neticeler yok olur.

  Tarih ve coğrafya bizi birbirimize bağlıyor. Eğer birbirimizden ayrılırsak İngiliz ve yahudi gücü karşısında baş edemeyiz.

  Bediüzzamanın Kürtler içinde zuhur ettiği halde hayatını Türkler içinde yaşayıp, hizmetini burada yapması Türkleri ve Kürtleri ebediyyen birbirine kardeş yapmıştır.

  Bediüzzaman bunun için sohbetlerinde Türklerin bölücü bir unsur değil, bilakis İslam birliğine vesile olacağını beyan etmiştir. İnşallah hiç bir kuvvet bu kardeşliği bozamayacaktır.

  YanıtlaSil
 3. Kürtlerle aramızı bu saatten sonra bozabilecek şey çok ölümlü pusuya düşürülen askerler olabilir. Onunda iki tarafın işi olmadığı ancak iki tarafında içinde bulunan başkalarına çalışan servisler,şahıslar,ekipler,klikler vb. tarafından yapıldığı bariz belli olur. Böyle bir durumda iki tarafta sükunet çağrısı yapar,epey eylem,ölüm,cam çerçeve iner ama olayların durulması için Öcalan'ın çıkıp 'bu provokasyondur,yerinizde oturun' demesiyle Kürt tarafı durulur. Türk tarafında Bahçeli aynı işi görmezse işler biraz uzar o kadar. Kritik eşik aşıldı çözüm sürecinde.

  İngiliz yaş tahtaya basmaz. Hatay'a İşid'i sürer,bol Alevî katliamı yaptırır,sonra marjinal sol örgütlere intikam eylemleri yaptırır,Alevîleri ayağa kaldırır,Okmeydanı-Gazi Mahallesi cehennem olur. Tunceli,Erzincan,Sivas ve büyükşehirlerde de bol bol Alevî katlettirir İşid'e. Şehir merkezlerini bastırır,Cem evlerini taratır-havaya uçurtur. Zaten bahane hazır : İşid'i hükümet destekliyor..

  Hz.Ali Türkler cuş ettiğinde demiş. Bunu kim söylüyor ? Hz.Ali. Osmanlı da Türk neydi ne demekti genellikle ? Alevî- Bektaşî köylü kısmı. Sonradan yazılmış mehter marşlarına bakmayın Türklük vurgusu en başlarda olmamış. Şimdi Hz.Ali söylüyor belki diyor ki beni sevdiklerini iddia edenler bu bir,Türkler yani Alevî-Bektaşîler kaynayacak diyor. Türk'ü iki ana kola ayırırız Sünni ve Alevî. Realite budur. Bu rivayetteki gizemi bu şekilde görüyorum. Türkler kaynadığında cuş ettiğinde isyan ettiğinde Mehdi'yi bekleyin diyor niye? Demekki Mehdi Türklerin arasındaki bu iki ana ekolü barıştıracak bunu da her ikisinin kabul ettiği birşey üzerinden yapacak. İmam olmaz Alevî dedesi Bektaşi Babası olmaz ya ne olur ? Seyyidler.. Başka çözümü yok.. Artık hutbede Ehli Beyt e dua mı ettirir,milleti ihtilafların çözümünde ceza infaz kurumlarından önce Ehli Beyt'e mi ara bulmaya gönderir bilemiyorum.. Bu saatten sonra Türk-Kürt ittifakı bozulamaz. Bizde mecburuz Kürtlerde mecbur.

  YanıtlaSil
 4. Türkiyenin büyük evliyalarından KamiL mürşid Nakşi kadri şeyh Seyyid Muhammed masum diyerbekri (Rahmettullah) vefat etmişdir. Allah ın Rahmetti bereketi feyzi güzelikleri üzerine olsun . üstaz azam Seyyid İsmaİL çetin el abbasi (Rahmettullah) ın dayısı ve kayın pederi olan Allah dostu ümmete cok hizmetti olmuştur, ehLi sünnet meşayıhındandı. __ Allah feyz ve bereketinden duasından sevenlerini faydalandırsın. Allahumme salli ala seyidina muhamedin ve ala alihi ve sahbihi vessellim teslimen kesira.__ Ruhuna fatiha

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah derecesi arttırsın, peygamber komşusu yapsın.

   Sil
 5. Zannetmeyelim ki bu süreç yolunda işleyecek,muhakkak yola taş koyanlar olacaktır. Belki 40-50 askerin öleceği bir pusu,belki emir komuta kademesine uyulmadan,Başbakan'a CumhurBaşkanı'na sorulmadan Pkk'ya askerî bir operasyon..Bunlar ihtimal dahilinde..Yalnız tüm bunlar olurken şunlarda oldu :

  68 Milletvekili Cumhurbaşkanı'ndan 3 dönem kuralının değiştirilmesi için randevu istedi,bu konuyu konuşacaklar. Bu milletvekillerine 3 kere milletvekili olmak yetmedi demek,daha da istiyorlar. Ak Partili değil ne partili olursanız olun,kim olursanız olun Allah'tan korkun utanmazlar. Yenilerin önünü açın. Yapanlar için konuşuyorum : Yiyeceğinizi yediniz,ihalelerden komisyonlarınızı da aldınız artık yeter. Siz bunu yaptınız ya durmazsınız da. Bir süre sonra istifa etmenizi,başka partiden aday olmanızı dahi beklerim ben. Seçmen kitlenize güvenirsiniz. Ama çok iyi biliyorsunuz,Erdoğan adam etti sizi. Yoksa adınızı sanınızı kaç kişi biliyordu ? Dedim ya bu üç dönem kuralı kalksın diye uğraşanlar bir oyun yapabilirler kendilerince. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar,sizin gibi bi ton adam var ülkede,kişiler mühim değil makamlar önemli,Erdoğan hariç. Zira O kurucu,oyunu kuran adam o,sizi adam eden o.

  Sizden herşeyi bekliyorum. Zaten cemaatçi tanıdık demişti bunlar adaylıklar belli olunca ya da olmadan istifa edip başka partiye geçebilirler,şimdilik menfaat gereği duruyorlar diye. Hiçbirisi vazgeçilmez değil. O kadar maaş aldınız,o kadar iş takibi yaptınız,yapmayanınız yok gibidir. Üstelik o üç dönem kuralı kalksın diye toplantı üstüne toplantı yapanlar hepiniz suçlusunuz. İnsanda biraz ahlâk olur.

  Sayınız 68. Tuzluklar,kripto haşhaşiler derken 30-40'ta ordan gelse 100'e yakınınız seçimlerden önce istifa edip gücünüzü Erdoğan'a,küçük enişteye göstermek isteyebilirsiniz. Öyle bir tahminim var. Olursa küçük enişteye biat eden zaten yok. Bakarlar Ak Parti seçimlerden birinci çıkamayacak gibi görünüyor,Kurtulmuş-Soylu-Arınç-Babacan-Şimşek vb.'de ayrılır. Onu bunu bırakın küçük enişteyi bile kafalarlar onu da yanlarına çekerler. Küçük enişte partide demokrasi yok der,tek adam rejimi var der Erdoğan'a çakar. Kripto tuzluklar 'yolsuzluk,hırsızlık var,sesimizi çıkaramıyorduk'der. O ara Ak Parti'de kalanların kasetleri masetleri saçılır ortaya,adamları her yerden vururlar. Erdoğan'ın danışmanları bile arkasından iş çevirir. İşid,koministler,anarşistler ortalığı cehenneme çevirir. Talut kaldı yapayalnız..Birazcık Ak Parti içinde milletvekili kalır birazda danışmanı kalır etrafında. Mhp'nin oyları da derin pkk nın cinayetleriyle artar.Meselâ şimdi sayı 312 Akp.Çıkalım bundam 100 ,kalır 212. içeriden daha istifalar olur üç dönem kuralına takılmayıp tekrar aday gösterilmeyeceklerden. Talut'un işi zor,dünya menfaati herkeste var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Davud (her kimse) taşı Golyatın gözüne vurup onu devirecektir. Golyat ne olabilir? Tek gözlü dev... İlginç bir durum... Tek gözlü dünya düzenine taş atacak yiğit kim ola?

   Sil
  2. Şu anda bana göre üzerine en iyi oturanlar şunlar :

   Talut : Recep Tayyip Erdoğan.

   Davut : Şu an için meçhul yalnız ya seçimden önce ya da seçimden önce çıkmasını umduğumuz Golyat'ı devirecek yiğit..Ne zaman diye çıkar dersek Talut'a inananlar bayağı azaldığı zaman ortaya çıkması gerekiyor.

   Golyat : İngiltere,Küresel Sermaye,Siyonizm,Neocon destekli partileri etkileyen,sistem içinde sistem,Tek gözlü dünya devletinin ileri karakolu Fethullah Gülen.

   Taşlar : 3 tane taş vardı yanlış hatırlamıyorsam sapana yerleştirilen. Bu üç taş daha önce de bahsettiğim Golyat'ın iki kaşının arasındaki üç harfe denk gelecek taşlar.

   Golyat'ı Talut istediği kadar istediği yerden vursun yine de deviremez zira bağlılarının kayıtsız şartsız itaati onu ayakta tutuyor,hatta Davut gelmezse Golyat Talut'u da devirir,ordusunu da dağıtır.

   Burada mesele bahsedilen şahıslar,nesneler kimin üzerine oturuyor ? Ben fikrimi yazdım.. Golyat'ın sarsılmaz imajını kendisine tabi olanların gözünde yerle bir edecek tek kişi Davut'tur. Üstelik Davut Talut'un hareketini,partisini(bir anlamda kızı olan partisini) kendi ellerinde tutacak,büyütecektir eğer şartlar müsait olursa..

   Manevî alemde Davut'un şahsını bilenler olabilir yahut Mustafa abi bu konuda rüyaya yatıp bizi bilgilendirebilir,malûm psişik yönleri var. Çok mu oluyorum bunu istemekle sayın abim ?

   Sil
  3. İşte yukarıda da yazdığım gibi Talut'un etrafındaki menfaatçiler,rantçılar,3 dönemcilerin bazıları,tuzluklar,kriptolar,ajanlar,kara günde arkadan hançerleyen hainler,içten pazarlıklı danışmanlar vb.hainler ihanet edecekler,yanında ayrılacaklar. Bir avuç inanmış adam kalacak yanında. Belki Talut bile evet o sarsılmaz sanılan kale Talut bile sarsılacak,telaşa kapılacak ama Cenabı Allah'ın izniyle o sıra sade bir vatandaş olan Davut imdada yetişecektir hemde ne imdat ! Golyat'ı tarumar edecektir ! Nasıl bir şöhret nasıl bir saltanat kendisine gelecek akla zarardır..Ama o Mehdi misal imanların kurtulması için,şeriatı ikame etmek için,mazlum İslamları birleştirmek için,kendi öz savunma sanayini kurmak için,şakilerin hadlerini her daim bildirmek için var gücüyle çalışacak,dünya malı,şanı,şöhreti O'nu hedefinden saptıramayacaktır biiznillah.

   Müjdeler Olsun ! Talut'un en yalnız kaldığı,en darlandığı anda Cenabı Hak kendi halinde ailesini geçindiren bir adamı yanına yardımcı verecektir. Tahminlerim doğru ise O'nun gelişini seçimden önce biiznillah bekliyorum. Evvelâ Golyat'ı devirecek sonra şakilere hadlerini bildirecek sonra da Ehli Beyt'e hakkını verecektir. Selam Sana ey niyeti halis adam ! Günahların dağlar kadar olsa da niyetini Allah celle celalühü biliyor. Beni de Mustafa Abiyi de yanına al,hizmetinde olalım inşallah..

   Sil
 6. Davut'un önünde o kadar çok çözülmesi gereken problem var ki..Dağ gibi yığılı dağ..Ey Davut kardeşim,ya da Mehdî kardeşim kazara bu siteye girip bu satırları okursan ki milyarda bir ihtimal Sana bazı fikirlerimi yazayım belki işine yarar :

  Canım kardeşim evvelâ çok hızlı hareket etmen gerekiyor bunu unutma. Hızlı hareket ederken de doğru kararlar vermeye mecbursun,omzunda çok ağır bir yük var ama lâ yükellifullahi nefsen illâ vüsâha..Rabbin Senin elinden tutacak merak etme,Sen niyetini halis tut. Bak sevgili kardeşim,eli öpülesi insan. Bu memleketi ayağa kaldırman şart,o ara yapabiliyorsan tüm İslâmları bu çatı altında toplaman gerekiyor.

  Ben Sana öncelikle şu anda yaşamakta olduğun üniter devleti federe bir yapıya kavuşturmanı salık veririm. Böylelikle İslam Devletleri Birliği'nin ya da adına her ne koyacaksan islamların birliğini ancak böyle sağlayabilirsin. Şimdi şu da var ki işin çok zor,zira islamların başında islâm olmayan,münafık tonla zalim var,bunları da bir şekilde egale edip bütün islâmları bir araya toparlaman lâzım. Topraklarında bulunan işgâl güçlerini ivedilikle oralardan çıkartman lâzım ama bundan da önce kendi İslâm Sulh Kuvveti'ni meydana getirmen lâzım. Muhterem kardeşim,Orduya,Silaha,Stratejik İstihbarat Örgütüne aşırı önem ver. Zira bunlar hem düşmanının adım atmasını zorlaştırmaya hem hareket alanını daraltmaya hem de Sen'in kuracağın kutlu devletin çekirdeğini oluşturmaya namzettirler. Mümkün olan en kısa zamanda tamamı yerli olmasına azamî gayret edip kendi silahını,yazılımını kendin yap. Bununla birlikte İslâm Birliği Mukavemet Teşkilatı'nın nüvesini oluşturacak askerî ortak birliğin temellerini at,mevcut askeriyende bunun çekirdek gücünü oluştur havacısı,karacısı,denizcisi olacak şekilde. Muhterem kardeşim,İttihad'ı İslâm'dan da önce tüm gücünle Said Okur'un yazdığı Risalelerin iman ve ahiret ile ilgili olan bölümlerini Kültür Dersleri adı altında zorunlu olarak anaokulundan başlat doktorasına kadar maarif sistemine sok. Bununla birlikte anaokulundan yine doktorasına kadar insanlara merhamet eğitimi ver,bununla ilgili Sofilerin kaynaklarından faydalan.

  Kardeşim,Kalpler ancak Allah'ı zikretmekle mutmain olur. Sende Cenabı Allah'ı zikrettir. Bunu halihazırda elinde mevcut bulunan stadyumlarda haftada bir iki gece tertip edip yaptır. Kış günleri kapalı spor salonunda yaptırt.Bunun için Kadirîleri,Rufaîleri,Uşşakîleri,Cerrahîleri vb.yardıma çağır,merak etme Sofiler Allah rızası için herşeylerinden geçerler,Senden ücrette taleb etmezler. Bu arada halkın gözünde konumunu sağlamlaştırmak için suçlara verilen cezaları Şeriatın düzeyine getirmeyi sakın ihmal etme. Ancak bundan evvel insanlara pek şeriatın kurallarından bahsetme,siyasetini iyi yap,gündem oluştur.. Vahşî cinayetler,tecavüzler,katliamlar Senin işini kolaylaştıracaktır. Halk suça sağlam ceza verilmesini ister,şakilerin te'dibini arzular sakın unutma..Şakilerin sürekli ensesinde ol,cezaevinde adam besleme. Giren o mahpustan çıkarken suç işlemeye daha meyyâl oluyor. Kudretini cümle şakiye göster..Kardeşim,faiz sistemi Seni yiyip bitiriyor. Bu sistemin bankalarını yok etmek gibi mevcut dünya hakimi olan güçlerin dikkatlerini üzerine çekmek yerine bu bankaları ve sistemlerini katılım bankacılığına dönüştür,onlara ağır şartlar koy ki bu düzene geçmeye mecbur kalsınlar..Kardeşim özellikle merkez bankasını kaldırman şart. Bunu yapmadan önce ABD Başkanı Kennedy gibi önce kendi para basacak Merkez Bankanı kurmaya bak. Şunu unutma,yapacağın şeyden önce muhakkak sistemi hazır hale getir,ondan sonra binanı sağlam temellere kur,birşeyi kurmadan yeni sistemi üzerine bina etmeye kalkışma.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurgucu Davut kardeşim. Bu yazdıklarının hepsine katılıyorum. Aynı mefkureyi paylaşıyoruz. Allah mü'minlere yardım eylesin. İslam beldelerinde Arşa ulaşan şu zulümler inşallah bitsin. Meded artık. Bıçak kemiğe dayandı. Her gün değişik coğrafyalarda şu müslümanların zillet içerisindeki hali çok feci. Ümmet 1400 yıldır böyle zillete düşmedi. Böyle alçalmadı. Böyle ezilmedi. Artık şafak söksün. Bitsin bu zillet. Ayağa kalksın artık ümmet.

   Sil
 7. Muhterem Kardeşim,

  İnsanların temel ihtiyaçlarından alınan vergileri kademe kademe düşür. Mevcut petrol rafinerisinin yerine bir ya da iki tane azametli rafineri kur.

  Sana belki imkânsız gelecek ama mevcut dağınık yerleşimli köyleri ikişer üçer dörder beşer altışar yedişer birleştir,yakınlarına buraları sıfırdan herşeyiyle kur. Ticaretin gelişmesi ve ürünlerin nakledilmesi için Hızlı Yük Treni sistemi kur. Ayrıca az evvel bahsettiğim köy birleşiminden oluşan yerleşim yerlerine hafif raylı sistemleri entegre et. Ulaşımda hızlı trenden evvel ihtiyacımız hızlı yük treni hattı olmalıdır unutma. Nüfus dengesini sağlamak,şehirlerin mevcut demografik yapısını değiştirebilmek için doğu anadoludan başlayıp alt yapısını sıfırdan kuracağın,tarım arazisi olmayan yerlerin üzerine o bahsettiğim köylerin toplanacağı orta ölçekli yerleşim birimlerini ivedilikle inşa et. Bu yerlerde teknolojik imkânları üst seviyeye çıkart. Ayrıca halka refahta sun. Buralara koşu yolları,olimpik havuzlar,spor salonları,atış poligonları vb.şahsî gelişimi tetikleyecek spor merkezleri yap. Buraların ve hafif raylı sistemin ve park yerlerinin ve dükkan kiralarının işletmesini belediyeye ver,merkezî bütçeden çok az bir destek sağla,zira belediyeler herkesin arpalığı olmuş vaziyettedir. Hatta başarabilirsen kendi köyünü,kasabasını,ilçesini seven yönetimden anlayan,iltimas yapmayan kişilere bu yerleri belirli yıllar için kirala,şirket mantığıyla buraları yönetsinler. Senin maddî dahlin az olsun.

  Muhterem Kardeşim,

  Umumî kalkınma için evvelâ bölge bazında kalkınma şart. Bunun için en basitinden hayvancılık ürünlerinin ihtiyaçlarının belirli bölgelerden sağlanması için mecburî kanunlar ihdas et. Meselâ Mustafa Abi'nin yönettiği ilçe bütün etini,sütünü,yoğurdunu,tereyağını,peynirini,tavuk ürününü,yumurtasını kendi sınırları dahilindeki yerlerden temin etsin,buna mecbur olsun,sert kanunlar koy.

  YanıtlaSil
 8. Muhterem Kardeşim,

  İman hakikatlerini tüm memlekete yaymayı kendine vazife bil,diğer yaptığın umum işlerin ötesinde bu işin en birinci mes'elen olsun. Bu hakikatleri yaymak için dünyanın en iyi animasyon,prodüksiyon,neşriyat vb.şirketlerindeki adamları kendi kuracağın dev bütçeli şirkete al. Dünyanın bütün dillerine -aynen yahova şahitleri gibi- iman hakikatlerini çevir,bunları muhakkak herkese,heryere ulaştır. Bu Sen'in aslî vazifen olsun. Bunun için gerekirse her birinden beş on tane kaliteli ve çeşitli televizyon kanalı kur,internet sitesi kur,radyo kanalı kur. Hatta bu yazılı,sesli ve görsel yayınlar için dünyanın her ülkesinde düzinelerce kaliteli tv,radyo,yayınevi vb.kur.İlâhî mesajı herkese ulaştır,duymayan,görmeyen,işitmeyen kalmasın.. Milyarlarca broşür bastır,uçaklara yükle. İnsan yaşasın yaşamasın tüm yeryüzüne sürekli bu mesajları serp,mesajlar farklı farklı olsun,insanların anlayabileceği dilden olsun,dikkat çekici biçimde olsun. Tüm bunların çekirdeğini gariban Said'in Risaleleri oluşturacak unutma.

  Mensubu olduğun ülkenin insanlarını da bu nurdan mahrum bırakma. Her zaman bu hakikatler insanların gözünün önünde olsun. Ortaya bir mevzu at,insanlar doğrusunu araştırsınlar,öğrensinler..İçinde bulunduğun milleti iyi tanı,sürekli anketler,araştırmalar yaptır,insanların imana Kur'ana Sünnet'e ibadete yakınlığını sürekli kontrol et,artması için elinden geleni yap.

  Halkını zehirleyen her şeyin önünü kes,bunu da uygun bir siyasetle yap. Yalnız vaktin dar o yüzden hızlı hareket etmek zorundasın.

  İşlerini yaparken halkın nabzını tutmayı unutma. Etrafında işe yarar adamları tut,yalakaları def et. Elindeki sistemi kökünden değiştirmek için elinde programın olması lâzım. Merak etme bir ekip olarak bizler yıllar süren yeniden yapılanma programımızı sürekli güncelleyerek bugüne kadar getirdik,istifade etmek istersen devletin başına geçtiğinde istihbarat birimin aracılığıyla i.p. adresimizden bizi bul,emrine amadeyiz.

  Rabbim yardımcın olsun,Rasulullah rehberin olsun,Hz..Ali keremallahu veche ışığın olsun,Hızır aleyhisselam yoldaşın olsun,Cümle Erenler Sen'i desteklesin. Seyyidlere kulak ver. Sünnî-Alevî ayrılığını Onların sayesinde evelAllah çözeceksin. Hutbelerde Ehli Beyt'i an,dua ettir,faziletlerini anlattır,Alevîleri camiye çek,yemekli ziyafet verdir,hastalarını-muhtaçlarını-miskinlerini ve hatta meyhanedeki sarhoşlarını ziyaret et. Sarhoşluktan yüzüne kussalar da onları hoş gör. Unutma sevgi ve anlayış çok tesirli bir silahtır..

  YanıtlaSil
 9. Bir Cum'a günü Ayasofya'yı aç. Vahşî dünyaya medeniyeti göster,hakikî İslâm Hilafet sancağını çıkart,dileyen gelir dileyen gelmez. Kanadına sığınanları koru.

  Bir Cumartesi günü en büyük sinagog'a git,oraya bir taht koy,başından aşağıya zeytinyağı sür ve onların kralları olduğunu göster,onları da himayene al.

  Pazar günü de Ortodoks kilisesine git,kendine dua ettir,onları da himayene al.

  Unutma bu insanlar Sana verilen emanetlerdir.

  Holokost müzesini de git ziyaret et,orada konuşma yap ve de ki ' Sizlere bu zulmü yapan,inim inim inletenler aranızdaki köpek iştahlı Siyonistlerdir. Ve Sizler dünya malına aşırı sevginiz ve hakikatı söyleyenleri türlü şekillerde susturduğunuz için dünyadaki milletler tarafından hor ve hakir görülüyorsunuz.'

  Faiz sistemi,paradan para kazanılan sistem Sen'in en büyük düşmanındır. Bununla en başından itibaren mücadele et. Bu sistemi hiç olmazsa İslam Birliği bünyesinden çıkart,yok et. Eğer Müslüman halklar başlarında zalim idareciler olduğu için Sen'in koruyucu kanatların altına giremiyorlarsa onların başlarındaki zalimleri istihbarat teşkilatın vasıtasıyla en sert biçimde yok et,havaya uçur,onlara ibretlik bir son/ölüm hazırla. Yapamassan ve buna gücün kısa vadede yetmezse onları İslâm yurduna çağır.

  Ülkendeki tüm yabancı askerî unsurları makul şekilde çıkart. Unutma hür olmak Müslüman'ın vasfıdır.

  YanıtlaSil
 10. Bırak herkes istibdat desin Sen basın yayını elinin altında tut,aman verme..Bunları yaparken Sana yobazlık,çağdışılık etiketleri yapıştıracaklar. Bunun için müsbet milliyetçilikten yararlan. Türk aile yapısını koruma kanununun hududlarını alabildiğine genişlet.

  ve son olarak..plastik gıda muhafazalarını,çocuk oyuncaklarını alabildiğine sınırla..sıhhate mani herşeyin önünde kale gibi dur..gdo'ya aman verme..cömert ol..her ay belirli günlerde halka açık mangal yap,Hz.Ali Efendimiz kırk gün et yemeyenin hayasından bahsetmiştir unutma..Kınayanlar kınasın,Müslüman kınayanın kınamasından korkmaz,çekinmez.

  Cenabı Allah yardımcın olsun. Bu da Sana benden bir hediye :

  https://www.youtube.com/watch?v=_VDQ7UJJQlc

  YanıtlaSil
 11. Stadyumlarda,kapalı spor salonlarından,açık-kapalı mekânlarda profesyonel zikir halkaları kurdur. Kalabalık kitleleri zikire çağır,alıştır,hatta gelenlere para ver,merak etme kârın çok olacaktır. İnsanlar Cenabı Allah'ın adını zikretmenin lezzetini alınca gönül verdikleri geçici şeylerden çok kolay vazgeçeceklerdir.

  Her ağzı olanı dinî mevzularda konuşturma,yüksek bir meclis koy meşayıhta dahil hepsini tek elden kontrol et,hepsi birbirini de kontrol etsin.

  Sofileri her işinde kullan,onlar imansızlığa karşı çelik zırh gibidirler. Okuma yazması olmayanlar dahi Şeyhlerinin silsilesinden Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi vesellem Dede'ne tutunur,yapışır,bırakmaz. Sofileri hiçbir kuvvet o manevî bağdan ayıramaz. Sofilere cömert ol,gönüllerini et,onlar Sen'in kılıncın olsun. Milleti dönüştürmek için muhakkak Sofilerle beraber zikir meclislerini her yerde her zaman hazır tut. Hatta şehirlerin,kasabaların,köylerin heryerine 7/24 zikir yapılan hiç bitmeyen zikirhaneler kur. İsteyen sabahın kör vakti zikre gitsin uykusu tutmayan gece gelsin..Sarhoşu,fahişeyi,pezevengi,travestiyi,oğlancıyı,esrarcıyı sakın ayırma,yanından kovma,onları zikir meclislerine kanalize et. Unutma tövbe son nefese kadar geçerlidir,kimseyi kınama,hor görme. Dedim ya meyhane de sarhoş yüzüne başından aşağı hökür hökür kusup tüm midesini boşaltsa bile yüzünü sil,ona güleryüzlü davran. Onun ataları Allah'ın dinini ölesiye savundular,Allah'ı ölesiye sevdiler. Zaman geldi devran döndü süfyanlar,deccaller yanılttılar,öldürdüler,kanlarına girdiler. Sen tevazu sahibi ol gönüllerine gir. Ehli Beyt'i hutbelerde unutturma. Alevîleri camilere çek. Ziyafetler tertib et,para dahi ver,ayaklarını alıştır. Hatta eğer gururuna yenilmessen camilerin eşiğine başını koy,onları davet et. Cahil bırakıldılar,merhamet et.

  Sevgili kardeşim, Kafanı yorma,maddiyatına Cenabı Hak bereket verir,Sana görünmeyen hazinelerini çıkarttırır,Seni yalnız bırakmaz. Yeter ki niyetin halis olsun. 3'ler 7'ler 40'lar yardımcın olsun. Tüm ehli turukun himmetleri üzerine olsun,işin zor ama olsun..lâ yükellifullahu nefsen illa vüs'aha !!! Durmak yok ! Yorulmak yok ! Küheylan gibi bu mücadelede yolda çatlayıp öleceksin ! Buna mecbursun ! Mazlumlar gözünün içine bakıyor,küskünler seni bekliyor,müstekbirler şeytanlar kendi silahlarını ateşleyemeyecekler bile,zira sevgin onların demirden silahlarını eritecek ! Hasdur ! Haydı ya Allaaaaahh !!

  YanıtlaSil
 12. Merak etme İşid'in varlığı Hilafet'i ihdas etmeni kolaylaştıracak,

  Şakilerin şerri Şeriatı getirmeni kolaylaştıracak,

  Askeriye'deki Süfyanı zihniyet savaşla yıkılacak,maneviyatla dolacaklar,Sofileri yanlarına sok,

  Hilafet'ten sonra kuracağın federe yapı konfedere yapıya dönüşecek,sana iltihaklar olacak,elleri mahkûm gelecekler,Sen bir kalkansın,etrafında kümelenecekler,

  Canını sıkma 23.saniye Sana gelsin kardeşim : https://www.youtube.com/watch?v=fAp5mhSeHaQ

  YanıtlaSil
 13. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahmet Çetin'in mesajı isteği üzerine anasayfaya alındı.

   Sil
 14. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 15. rte de icraate bakalım diyor... farklı açıklamaların nedenine gelirsek. pkk nın bitmesini istemeyen üst akıllara tabi olanlar farklı açıklamalar yapıyor. çünkü pkk biterse onlara da gerek kalmayacak...

  YanıtlaSil
 16. Devlet Bahçeli'den çok sert çözüm süreci açıklaması: Fırtına yaklaşıyor..

  YanıtlaSil