.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

2 Şubat 2015 Pazartesi

IŞİD'İ CIA KURDU

Takvim ABD'nin en gizli kurumu CIA ve NSA'nın en deneyimli ajanlarına ulaştı, cesaret isteyen sorular sordu. Cevaplar ise ezber bozdu:  IŞİD bir CIA projesidir. Domuz gribi, CIA'nın ürettiği bir biyolojik silahtır. Türkiye'nin IŞİD'e yardım ettiğini yazan haberleri istihbarat örgütleri yaptırıyor. Erdoğan'a 'One minute' çıkışı için diktatör deniyor...

IŞİDi CIA kurdu

Takvim Gazetesi Haber müdürü Mevlüt Yüksel efsane ajanlar ile her konuyu konuştu.

WILIAM BINEY NSA AJANI-KRİPTO UZMANI: HERKES DİNLENİYOR
İstihbarat servisleri Türkiye'de interneti kullanıyor. Hatta yerinde kullanıyorlar. Dünya genelinde 15.000'in üstünde farklı noktaya gözetleme amacıyla yazılım, donanım vb. yerleştirdiklerini biliyorum.

GÖZLEM İÇİN 15 BİN NOKTAMIZ VAR
Bu gözetleme kurulumları bir sigorta görevi görüyor. Bu sigortadan geçen irtibatlar, telefon veya e-mail gibi her şey dahil olmak üzere, NSA'ya yansıtılabiliyor. Yani bu noktalardan, dünyanın öteki ucuna yerleştirilmiş olsa da istedikleri her şeyi çekebilirler.

Türkiye'de hükümetin karşısında yer alan bir muhalefet medyası var ve hükümeti karalıyorlar. Türk Hükümeti'nin Suriye'deki terör örgütlerine silah gönderdiği gibi haberler yapıyorlar. Bunları istihbarat birimleri yaptırıyor.

Türk hükümeti bununla ilgili bir kanun veya mevzuat yayınladığında ise medya özgürlüğüne saldırıldığını öne sürüyorlar. Fakat medya özgürlüğü insanlara yalan söylemek ve insanları siyasetçilere karşı ülkesi için bir şeyler yapmak isteyen kimselere karşı provoke etmek olmamalıdır.

Ortadoğu'daki terör örgütlerinin tamamı istihbarat örgütleri tarafından beslenir. El Kaide, Ruslar'a karşı çıktığı için bizim tarafımızdan desteklenmişti.

ELIZABETH MURRAY CIA ORTADOĞU ESKİ ŞEFİ: ABD, BÖLGEYE TERÖR GETİRDİ
Emekli olmadan kısa bir süre önce prestijli bir düşünce kuruluşunun organize ettiği bir Ortadoğu Konferansı'na katıldım. 2008'deki Gazze bombalamalarıyla ilgili "Herkes çizginin ileri taşınmasıyla yüzleşmeli" yorumu yapıldı. 'Çizginin ileri taşınması' ise işgal altında yaşadığı için kızgın genç Filistinliler'i katletmeye verdikleri isim. 'Bu militanlardan çok fazla var. Bir kısmını öldürmenin vakti geldi' diyorlar.

ERDOĞAN, İSRAİL'İ YERİN DİBİNE SOKTU
Üst mertebelerdeki ABD'li insanların sahip olduğu ve Filistinliler'i insanoğlu olarak görmeyen bir zihniyetle uğraşıyoruz. nn Bence herkes Youtube'a girip Erdoğan'ın İsrail temsilcisi kadar süre alamadığı ve susturulmaya çalışıldığı Davos Dünya Ekonomik Forumu etkinliğini izlemeli. Erdoğan yine de Filistin sorunu hakkında konuşmaya çalıştı ancak onu konuşturmadıklarını görünce kalktı ve gitti. Erdoğan dünyaya karşı Filistin'in sesi olmaya çalıştı ve İsrail'i yerin dibine soktu. Bundan sonra bir medya operasyonuyla ona diktatör denilmeye başlandı.

WOLFOWİTZ, ZORLA YALAN HABER YAPTIRDI
ABD'li yurttaşlar bilmeli ki, IŞİD'i yaratan şey ABD'nin ta kendisidir. Irak'taki Sünni toplumun güçten düşürülmesine, ordularının terhis edilmesine, işlerini kaybetmeye tepki vermeyeceğeni düşünemezsiniz. Biz terörizmle savaş adı altında daha fazla terörizm yarattık. ABD oraya gelene kadar Irak'ta El Kaide diye bir şey yoktu. nn Ürdün'de CIA Ortadoğu sorumlusu olarak görev yaparken ABD eski Savunma Bakanı Paul Wolfowitz, El Kaide ile Saddam Hüseyin'in ilişkisini belgelememizi istedi. Bir bağ olmadığını biliyorduk. Ama zorla bir bağlantı kurmamızı istedi. Baskı yaptı. Kabul etmedik. Bunun üzerine kendisi medyada yalan haber yaptırdı.

DAVID MACMICHAEL CIA ORTA AMERİKA ESKİ ŞEFİ: TABİİ Kİ DE BİZ YAPTIK
Bana "IŞİD'i CIA mi kurdu?" şeklinde bir soru sordunuz. Bu sorunun en basit cevabı "Tabii ki, evet" olacaktır. Ayrıca El Kaide'yi Ortadoğu'ya biz getirdik.

CNN ve Fox TV, CIA ile bağlantılıdır. İstihbarat kuruluşları medyayı etkilemek suretiyle bunu başarabilirlerse bu CNN olur, New York Times olur, FOX olur... Hangisi olduğu hiç fark etmez, amaçlarını gerçekleştirmiş olurlar.

İSRAİL, ABD'Yİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANIYOR
Dünyaya açıklamadığımız diğer önemli bir konu da domuz gribi meselesidir. Domuz gribini bundan yıllar önce CIA, biyolojik bir savaş silahı aracı olarak üretti ve geliştirdi.

İsrail her zaman ABD üstündeki muazzam siyasi etkisini kullanır. Tehdit olarak gördükleri her şeyin üzerine ABD'yi gönderirler.

7 yorum:

 1. http://www.cnnturk.com/video/dunya/isid-uyesinden-turk-ordusu-iddiasi?utm_content=buffer977e2&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

  YanıtlaSil
 2. Beri yandan, bugünlerde, IŞİD'in Türkiye (MIT) tarafından desteklendiğ ile ilgili haberlerde artış var yine. Hayrolsun bakalım.

  http://t24.com.tr/haber/isid-saniginin-iddiasi-silah-tasima-isinin-mitle-baglantili-oldugu-soylendi,286551

  YanıtlaSil
 3. Işid'i cia ve mossad kurmuş olabilir ('olabilir' dediğime bakmayın). Bunların nihai amacı İsrail'in bölgedeki yeni -bu yıl- kurulacak Büyük İsrail Devletine zemin hazırlamak olduğunu biliyoruz. Büyük İsrail'in kurulması için, Türkiye'nin ve Rusya'nın, Suriye topraklarında İsrail'le çatışıp İsrail'in galip getirilmesi gerekiyor ki, bölgede İsrail'in sözü geçsin ve bölgeyi kontrol altına alsın. Devlet büyüklerimiz bunun 2-3 yıldır farkında olduğu için IŞID'ın içine girebilmek ve bu nihai amacı olabildiğince akamete uğratmak, hatta iptal edebilmek için Işid'ın belli unsurlarına (nihayetinde Işid de yekpare bir yapı değil, çeşitli unsurlar içerebilir bünyesinde) yardım etmiş/yakınlaşmış olabilirler. (Bunun espiyonaj faaliyeti olduğunu herkes kabul eder; bölgenizde bir terör örgütü kurulduysa, bunu hiç müdahelesiz dışardan seyretmeniz sizin zararınızadır, bir şekilde içine girmelisinizdir) Bu strateji yanlış değil, gayet akıllıca, fakat dışarıdan yüzeysel bakan biri için ihanet olarak algılanabilir. Son günlerde "prestij" kaybeden işid'den beklenen sürpriz ve son hamle Türkiye'ye karşı olacaktır (Allah korusun, ama böyle düşünüyorum). Öyle bir hamle ki, Türkiye'yi Suriye'ye çekecek kadar şiddetli olabilir. Eş zamanlı olarak, İsrail'in ve Rusya'nın da bölgeye çekilmesi ve yukarıda anlattığım Rusya&Türkiye ittifakının İsrail ile karşı karşıya getirilmesi gerekiyor. Bana göre İsrail en küçük bir bahaneyle (bir uçağın düşürülmesi gibi) Suriye'yi sorumlu tutacak ve Suriye'ye saldırı düzenleyecektir. Malumunuz Suriye'de bulunan Rus üsleri de bundan payını alacağından ötürü, Rusya savaşa dahil olacaktır. Tüm bunların yaz aylarından önce, baharda başlaması kuvvetle muhtemel.

  YanıtlaSil
 4. O zaman Türkiye ve Rusya'nın İsrail'le yapacağı savaştan önce mümkün olduğunca güçsüz bırakılması gerekiyor zira İsrail'in gücü bu ikisine -şu an için- yetmez.

  Demek ki önümüzde bayağı sıkıntılı günler var. Ancak bu kadar kısa sürede iki devleti güçten düşürebilmek ancak savaşa sokmakla olur ki bu da Yunan-Türk ve AB-Rus savaşıyla mümkün olur. AB-Rus derken işin içinde Nato'da olacağı için Rusya bayağı bir çaptan düşer.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İsrail'in gücünü tam olarak bilmiyoruz, belki geliştirdikleri şimdiye kadar denenmemiş/görülmemiş yeni bir teknolojiyle saldıran her ülkeyi yenilgiye uğratacak ve dünyaya 'Tanrı bizim yanımızda' imajını sunacaktır. Zaten bu savaşın nedeni de, israil'in yenilmez olduğunu ve kendilerince tanrı'nın kutsadığı ülke olduğunu kanıtlamak, bölgede tek güç haline getirmek (büyük israil devleti). (tanrı dememe bakmayın, onların ağzından yazıyorum)

   Sil
  2. Kardeş belki deprem,doğal afet silahı kullanırlar olabilir.

   Sil
 5. Dünyadaki bütün medyayı ele geçirip yöneten bir kurum Takvim,Akit,Yeni şafak ve diğerlerinimi ele geçirememiş.Anlayan anladı.Bu bir yön verme işidir.Yönetmek buna denir....

  YanıtlaSil