.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

21 Şubat 2015 Cumartesi

IŞİD'E KARŞI SALDIRI HAZIRLIĞI

ABD, Irak ve Suriye'de terör estiren IŞİD'e büyük darbe vurmak için üç koldan harekete geçti.

ABD'nin uygulayacağı üçlü kıskaç devreye giriyor. Irak askerleri ve Kürt kuvvetler eğitilecek, ardından Rakka ve Musul ele geçirilecek..
IŞİD'e karşı savaşacak 5 bin muhalifi eğitmek için Türkiye ile anlaşma imzalayan Obama yönetimi, muhaliflerin eğitimi için bölgeye 400 asker göndereceğini açıkladı. Üç yıl içerisinde eğitilecek olan muhalifler hem Esad rejimine hem de IŞİD'e karşı savaşacak.
ABD ayrıca Suriyeli Kürt gruplarıyla iş birliği yaparak, IŞİD'in Suriye'deki kalesi Rakka'yı terör örgütünün elinden alacak. ABD'nin havadan savaş uçaklarıyla destek vereceği operasyonda amaç, IŞİD'i Rakka'dan çıkarmak.

Kürt ve muhalif gruplar, Kobani'deki çatışmaların ardından Rakka'ya adım adım ilerliyor. Rakka yakınındaki 19 yerleşim bölgesi IŞİD'in elinden alındı. ABD, önümüzdeki nisan ve mayıs ayında geçen sene IŞİD'in eline geçen Irak'ın en büyük ikinci şehrini de terör örgütünden kurtarılması için büyük bir kara harekatına öncülük yapacak.

ABD MUSUL İÇİN TARİH VERDİ 


Irak askerleri ve Kürt birliklerinden oluşan 25 bin kişilik kuvvet 1000 ile 2 bin militanın bulunduğu Musul'a karadan saldıracak. ABD basınına konuşan bir Amerikalı yetkili, "Musul savaşı kolay olmayacak, şiddetli çatışmalar yaşanacak" diye konuştu. Irak güçlerinin hazır olmaması durumunda ise operasyon ertelenecek. Öte yandan BBC'nin Washington'dan bildiren muhabiri Gary O'Donoghue, saldırı zamanlamasının paylaşılmasının olağandışı bir durum olduğu yorumunu yaptı.

ABD'nin, IŞİD militanlarının geri çekilmekte olduğuna inandığını söyleyen O'Donoghue, "Washington, Irak askeri gücü oluşturma çabalarının meyvesini verdiğini görmek istiyor" diye konuştu.

19 yorum:

 1. IŞİD, Amerikanın bölgede kalmasının bahanesi olduğunu düşünürsek zaten maksadın bölgeyi kontrol altına alabilmek için asker sevk etmek olduğu açıktır. Maksat İsrail'in güvenliğidir. Maksat petrol ve doğal gaz bölgelerindeki krizlere müdahale için uygun yerlere konuşlanmaktır. Hatta güvenilmez müttefik Türkiye'yi gerektiğinde çevrelemek için yakınında bulunmaktır. Hedef Amik savaşı olabilir.

  YanıtlaSil
 2. İran'dan İsrail'e: 10 dakikada Tel Aviv'i yok ederiz
  İran Devrim Muhafızları Ordusu Temsilcisi Zülnur, "Siyonist rejim (İsrail) bir yanlış yaparsa on dakikadan kısa bir sürede Tel Aviv'i yok ederiz" dedi.

  http://haber.star.com.tr/dunya/irandan-israile-10-dakikada-tel-avivi-yok-ederiz/haber-1002587

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haberde geçen İsraiL'in yapacağı "yanlış bir şey" ifadesine acaba İsrail'in Suriye'ye girmesi veya saldırması olabilir mi? Bir taşla iki kuş , Suriye bahanesiyle, bölgeye Suriye'nin bölgesel müttefiki hem Rusya hem İran çekilir. (Türkiye de Işıd bahanesiyle girse) daha önce belirttiğim senaryo gerçekleşir. İsrail yenilmez güç olduğunu ispatlamaya girişecektir bu üçlüyü yenerek. Bir dostum, Tevrat üzerinde çalışmalardan bu sene Nisan-Mayıs gibi böyle bir girişim olacağını açıkladı (tevrattaki Gog-Mogog bahsinden yola çıkarak). Tevrat muharref falan demeyin, bununla ilgisi yok durumun. İsrail devlet stratejisinin derinleri Tevrat şifrelerine çok önem veriyorlar, harekat planlarını ona göre ayarlıyorlar.

   Sil
  2. Nokta kardeş bende bahsettiğin tevrat şifrelerine bir ara merak salmıştım özellikle ingilizce yayınları bayağı bir taradım. Bahsettiğin gog magog muhabbeti gerçektende var ve belirli coğrafi bölgelerden saldırı bekliyorlar. Bir ara Senin de bahsettiğin gibi bu siyonistler hem rusyayı hem iranı hem suriyeyi hemde turkiyeyi karşılarına almak istiyorlar ancak devletler bazında değilde terör olarak savaşacaklarını zannediyorum. Zaten işid vasıtası ile savaşıyorlar. Ülkelerle sıcak harbe gireceklerse önce suriye ile savaşa tutuşurlar. Suriye her yönden kolay lokma onlar için. O arada bir ihtimal suriyeye iran yardımı ve etkisini kırmak için iranla körfez ulkelerini birbirine kırdırırlar. Türkiyeli karıştırmaya devam ediyorlar zaten. Ona da yunanistanı musallat ettiler mi tamam. Sıra gelir rusyaya ki onu da avrupayla savaşa tutuştururlar.

   Böyle stratejileri düşünürken ben kendimi bir ülke yerine koyuyorum ve ne yapsam olaylar menfaatime uygun olur diye düşünüyorum.

   İsrailin yakında harekete geçeceğini sanıyorum Allahu alem.

   Sil
  3. Kurgucu Davut; dediğin gibi de olabilir ancak bana şu daha tutarlı mantıklı görünüyor: İsrail'in, bölgede hatta dünyada tek güç olduğunu ilan etmesi için kendilerince "yecüc mecüc" gibi gösterecekleri bu ittifakı alenen yenmesi gerekiyor, ki dünyaya "Tanrı İsrail'in yanında" imajını versin. Bu imaj nasıl verilebilir? İlla ki, savaş meydanında değil. Mesela, bu üç ülke, İsrail'e saldırdığında birden çok büyük eşi benzeri görülmemiş eşzamanlı doğal felaketlerle sarsılsa ve savaşı durdurmak zorunda kalsalar, insanlığın aklına ne gelir? Düşünsenize, Rusya-İran-Türkiye, İsrail'in karşısında "Tanrı'nın da yardımıyla" bi şekilde diz çöktü. Bu ne işe yarar? israil'in bölgeyi sahiplenmesine, yani Büyük İsrail devletine. Hazardan Akdeniz'e (arzı mukaddes) kadar bütün bölgeyi yönetmesine. Zaten nihai amacı da bu değil mi? Netanyahu, Avrupa'daki bütün yahudileri İsraile davet ediyor acil olarak. Neden? Çünkü kurulacak büyük devlette insan kaynağına ihtiyacı var. Bugün İran devrim muhafızlarının en başındaki kişi İsrail'e çok sert mesaj yolladı, Putin de Batı'ya karşı rest çekti, İkisi de yenilmez olduğunu rahatlıkla herhangi bir gücü yıkacakları imajını verdi, tüm bunlardan sonra İsrail'e yenilmeleri sonları olur. (Buradaki taktik şu: Yenilecek ülkeleri önce kendilerini parlatmalarına, büyük ve yenilmez görmelerine izin vereceksin ki, sonra yendiğinde gücün daha bir anlaşılabilir olsun)

   ------------------------------------------------------
   Bir forumdan alıntı yapıyorum aşağıya:

   1. Kanlı ay'dan (15.04.2014) yaklaşık bir ay sonra Soma(13.05.2014),
   2. Kanlı Ay'dan (8.10.2014) 20 gün sonra Ermenek faciası'nın yaşanması tesadüf mü, yoksa birilerinin iddia ettiği gibi kanlı ritüellerin bir parçası mı? (1. kanlı aydan sonra başlayan çocuk ölümleri, kayıpları ve şu an yaşanmakta olan tecavüzler, vahşi cinayetler).

   3. Kanlı ay 4 Nisan 2015, ve takip eden yaklaşık 1 aylık dilime dikkat. (admin daha önce bir konuya dikkat çekmişti, her resmi bayram öncesi bir felaket. Bu sene 23 Nisan'dan önceki günlere dikkat !!! 15-23 Nisan gibi)

   Güneş tutulması (20.03.2015) ve Cern'deki deney Mart ayı içinde, hepsini birden düşününce, çok daha büyük bir yıkım olabilir. İkisi de Kuzey yarımküreyi/kutbunu etkileyecek)

   Özetle en kritik tarihler olarak 20 Mart-5 Mayıs 2015 diyebiliriz. (45 gün)

   Sil
  4. Yoksa yukarıda bahsettiğim Cern'deki deney, İsrail'in müttefiklerde yapacağı doğal felaketlerde tetikleme işlemi için mi 2 sene durduktan sonra 2 kat hızla yeniden başlatılacak? Cern'deki "LHC" çalışır çalışmaz anında felaket olacak diye bir kaide yok, atmosferik veya yeryüzündeki elektro manyetik yükü/dengeyi belli bir kıvama getirip kendileri zaman ve mekan odaklamasıyla buna işlerlik kazandırabilirler (böylece "Tanrı'nın yardımı" olarak lanse edecekleri felaketleri oluşturabilirler mi? "CERN, HAARP silahıdır diyenler var." Sırf teorik partikül fiziği araştırmaları için kimse onlarca milyar dolar yatırım yapmaz zaten; orada gizli tutulan ya bir silah ya da enerji teknolojisi yatırımı vardır.). Belki de bu teknolojinin böyle bir zamana (çalıştırıldıktan sonra 1-2 ay gibi) ihtiyacı vardır ki apar topar Mart'ta çalıştırmaya karar verdiler.

   Sil
 3. karşı tarafda tahran diye bir yer kalmaz ..irak lübnan ve suriyede önemli bir iran varlığı var...bu yaza israil in lübnan ve suriye ye bir saldırısı olabilir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Rey şehrinin yıkılacağı .. Rey şehri Tahran yakınındadır...

   Sil
  2. Salı, Aralık 31, 2013
   Tarih tekerrürden ibarettir, Rum süresindeki Fars-Rum savaşlarının anlatıldığı gibi...
   İslamiyetin ilk yıllarında tarif edilen Rumlar, Türkçe karşılığı Bizans Devleti, Hristiyan topluluğunun ta kendisi idi...
   O zamanlar ateşe tapan Farslar günümüzdeki Müslüman İran Devleti....

   Tarih tekerrürden ibarettir.
   Hristiyan batı ile İran çekişmesi, atalarının rolü gereği devam etmektedir.
   O zamanlarda Farslar ve Rumlar savaşırken Mekke'deki müşrikler sevinmişlerdi.
   Bugünün Vahhabi Suudiler, ataları olan Mekkeli müşriklerin rolünde, Amerika öncülüğünde İran Savaşını iple çekmekteler..
   Yahudiler Farslılarla birlikte Hristiyanları katlettiler, şimdi doğaları gereği taraf değiştirdiler ve Hristiyanların yanında Müslümanları katlediyorlar.

   Kuran'ı Kerimde Fars-Rum savaşlarına değinen Rum süresi, Elif Lam Mim ile başlar...
   Rum süresinin ilk ayeti, en büyük ebced hesabına göre Hicri takviminde 1436 yılını ( Ekim 2014-Ekim 2015 yılları arası) çağrıştırır.
   Tarih sahnesinde yer alan Fars-Rum savaşına tekrar şahit mi olacağız?

   Fitneler ardışık olarak devam etmekte...
   Afganistan İşgali, Irak Savaşı, Arap Baharı ve Türkiye (Gezi Olayları ve Yargı Darbesi)...Sonra İran...

   Türkiye'deki Mart ayındaki yerel seçimlerden sonra İran'da Gezi Parkı benzeri fitne olacak. İran hazırlıklı olmalı...

   إن الروم يغزون مع المسلمين فارس
   Muhakkak ki Rumlar (Batı veya NATO)Müslümanlarla (Arabistan ve Körfez ülkeleri) birlikte Fars'ı (İran) işgal edecekler.Nuaym b. Hammâd'ın kitabı olan Fiten ve Melâhime kaynaklı bu hadis İran işgalini haber veriyor.
   Batı ve İsrail, Arabistan ve Körfez ülkeleri ile fitne ile zayıflayan İran'a saldıracaklar.Kehanetlerini uygulamakta geç kalan İsrail, 2022-2023 yıllarında yok olacağının farkında ve en büyük engel olan İran'ı düşürmek için 3.Dünya Savaşı pahasına olsa bile her yola başvuracak.
   Yoksa siz Türkiye hükümetinin "Hedef 2023" sloganı, Cumhuriyetinin 100.yılına işaret ettiğini mi düşünüyorsunuz?

   فِي بِضْعِ سِنِينَ لِلَّهِ الْأَمْرُ مِن قَبْلُ وَمِن بَعْدُ وَيَوْمَئِذٍ يَفْرَحُ الْمُؤْمِنُونَ (Rum Süresi:4)
   Birkaç (3 ile 9) sene içinde. Bundan önce de sonra da emir, Allah'ındır. O gün müminler, ferahlayacaklar (sevinecekler).

   Rum Süresinin 4.ayeti galibiyet konusunda günümüz Müslümanlara müjde vermektedir, nasıl ki Hz.Ali (r.a) Müslümanlarla Yahudiler arasında 4 kez savaş olacağını ve sonuncusunu Müslümanların kazanacağını bildirmesi gibi. Bilindiği gibi toplam 3 savaş olmuştur.

   Rum Süresinin 4.ayetinde,"Bundan önce de sonra da emir, Allah'ındır. O gün müminler, sevinecekler"kısmı 2010 yılına tekabül eder.Bu ayet indikten 9 sene sonra Rumlar Farslara karşı galibiyet kazandı. O zaman 2010 yılına 9 yıl eklediğimizde 2019 yılı karşımıza çıkar.
   Nuaym b. Hammâd'ın kitabı olan Fiten ve Melâhime kaynaklı hadiste فإنه المهدي في الأرض Şüphesiz o, yeryüzündeki Mehdi'dir kısmı da 2019 yılına işaret eder. İnşallah, o yılda Hz.Mehdi öncülüğünde Müslümanların galibiyet içerisinde olacağını göreceğiz. (En doğrusunu Allah bilir)


   Gaybi Hadisler Grubu

   Sil
  3. Bir soru sormak istiyorum.Acaba Rumların Müslümanlarla beraber Fars'ı işgal etmesi olayında Türkiye nerede yer alır? Türkiye ile İran birbiriyle savaştırılır mı?

   Sil
  4. Öncelikle 2019 yılında Hz Mehdi as'ı beklemek hayalden öteye gitmez. Gidişata göre belki daha sonraki yıllar için mümkün olabilir.

   Nato ülkesi olarak Türkiye'de İran'a saldıracak, İran da Nato üslerinin bulunduğu komşusu olan Türkiye'ye saldıracak. İran bu saldırının bilincinde olmalı ki nükleer silahların uranyum içeriğini artırma çılgınlığı içerisindedir. Husi kökenli Şiiler ehli sünnet kalesinin en güçlü merkezlerinden Yemen'i ele geçirdiler. Emelleri Körfez ülkelerini ve Türkiye'yi ele geçirmek. Şia tehlikesi parazit gibi her yere yayılarak Haçlı orudusuna gerek bile kalmadan Ehl-i Sünnet mezhebi bitirilmek isteniyor.
   http://www.internethaber.com/cubbeli-hoca-nihat-hatipogluna-fena-cakti-767248h.htm
   Dipnot: Cübbeli'nin dedikleri doğru lakin acaba kendisi Şia karşısında ne yapıyor! Fos...

   Sil
 4. gaybihadisler grubunun Suriye'de yaşanacak olaylarla ilgili yaptığı yorum şöyleydi:

  Hadisler ve dini kaynaklar ışığında Suriye'de yaşanacak olay ve sonrasında sıralama şöyledir.

  1- Suriye'de deprem (100.000 kişi ölecektir.) (NATO hava saldırısından sonra deprem)
  2- Batı (Nato) ve Türk (Türkiye) Müdahalesi (Kara Operasyonu)
  3- Kızıl ölüm denilen kanlı bir savaşın olması
  4- Batıların (Batı ülkeleri) Mısır'a çıkması
  5- Suriyede Heresta köyü kimi rivayetlerde Cabiye köyünün yere batması
  6- Süfyaninin Şam bölgesinde çıkması
  7- Süfyani önce Esheb taraftarlarını ve Mısır'dan gelen Abga taraftarlarını yenecek.
  8- Süfyani Karkısa'da (Bugünkü Fırat üzerindeki Habur ilçesine yakın Suriye’nin Deyr Ezzor bölgesidir) Türkiye ve NATO ile çarpışıp 100.000 askeri öldürecek.
  9- Süfyani kafir olarak Fırat Nehrini geçer.
  10- Süfyani Irak'ta Küfe kentine 70.000 ordu ile gelip 3 gün işgal içerisinde 60.000 kişiyi öldürür ve Küfe'de ordusu 18 gece kalır.
  11- Süfyani Irak'tan Hz.Mehdi'ye karşı Medine'ye ordu gönderecek.(Allahu Alem)

  YanıtlaSil
 5. Şamda yaşanacak deprem:

  Muğayre bin Said şöyle der: İmam Muhammed Hazretleri şöyle buyurdu: “Emirülmüminin (aleyhisselam) şöyle buyurdu: Şam’daki bir depremde yüz bin kişi ölecek Allah bu depremi müminlere rahmet, kafirlere ise azap olarak gönderecektir. Böyle olunca siyah-beyaz ve kulağı kesik atlara binen süvarilere ve sarı bayraklara bakın ki onlar batıdan (Amerika) gelerek Şam’a ulaşacaklar. O sırada en büyük dehşet ve kızıl ölüm gerçekleşecek. Sonra Şam yakınlarındaki Heresta köyü toprağın altına girecek. Tam o sırada ciğerler yiyen kadının ( Süfyani) kurak çöllerden ortaya çıkacak ve Şam minberine hakim olacak. Böyle olunca Mehdi’nin zuhurunu bekleyin. (Gaybeti Numani)

  Bu rivayette Şam bölgesinde (Suriye, kimilerine göre Türkiye) bir deprem olacaktır. Bunun sonucunda karayolu ile Suriye işgal edilecektir. Kızıl ölümden kasıt kan akması ve cinayetlerdir. Neticesinde bu bölge daha çok karışacağı için Süfyanın çıkması ve aniden güçlenmesi sağlanacaktır.

  Yukardaki rivayete göre Suriye'ye kara müdahalesinden önce ya Suriye'de ya da Türkiye'de deprem olacaktır. Şu anki hava saldırıları rivayette bahsedilen kulağı kesik ve siyah beyaz atlılar değillerdir. Rivayetteki mecazi anlatım kara müdahalesine işarettir. Allahu alem (En doğrusunu Allah bilir)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Yazdığınız rivayetler zayıf ve yanlıştır. Bu rivayetin daha sahih olanı vardır. Zira depremde yüzbin değil, daha fazla insan ölecek; dehşet ve kızıl ölümün en büyüğü Şam savaşında değil, 3. Cihan Harbi'nde yaşanacak; Süfyani Haresta battığı sırada değil, daha sonra çıkacak.

   Muhammed bin Müslim, İmam Muhammed Bakır aleyhisselam’ın şöyle buyurduğunu nakleder: “Şam tarafından ansızın gelecek olan sesi bekleyin. Orda sizin için yüce bir kurtuluş vardır.”

   Ali ibn Ahmed Ubadullah ibn Musa’dan, o da Muhammed ibn Musa’dan, o da Ahmed ibn Abu Ahmed, o da İsmail ibn Eyaş’dan, o da Muhacir ibn Halim’den, o da Mugira ibn Saad’dan, o da İmam Muhammed Bakır’dan tahriç etti:
   “Müminlerin Emiri dedi ki: “İki ordu Şam’da ihtilafa düştüğünde, Allah’tan bir işaret dışında bir sona ulaşmayacaktır.” Sonra ona soruldu: “Bu işaret nedir Müminlerin Emiri?”,
   Dedi ki: “Yüz bin kişiden fazla kişinin yok olduğu Şam’da bir deprem. Allah bunu inananlara rahmet, inançsızlara azap olarak yaratır. Bu meydana geldiğinde Şam’da durana kadar ilerleyecek sarı sancaklı boz atlı binicilerin geldiğini görürsünüz. Büyük bir dehşet ve kızıl ölüm olacaktır. Sonra Haresta denen bir Şam köyünün battığını görürsünüz. Sonra ciğer-yiyicinin oğlu Şam minberinde oturmak için Yebis vadisinden gelir. Bundan sonra Mehdi’nin çıkışını bekleyin.” 144- Gaybet-i Numani.

   Şam bölgesinde karışıklıklar daha da artacağı zaman Dimeşk surları üzerinden bir melek/münadi ansızın dehşetli bir şekilde fetih müjdeleyen bir nida ile seslenecek ve nidanın gerçekleştiği anda Şam bölgesinde deprem vukua gelecek ve 100 binden fazla kişi ölecek. Böyle olunca Nato güçleri hırslanarak Mısır'da Sina Yarımadası, Lübnan, Suriye, Irak ve İran bölgelerini en ağır silahlarla eş zamanlı olarak işgal edecekler. Ardından Haresta, Bağdat-Zevra, Basra, Haresta gibi birçok bölge toprağın altına girecek.

   Eğer bu yıl karışıklıklar artarsa seneye vuku bulabilir biiznillah.

   Sil
 6. ISIDE KARA HAREKATI Kürt kaynaklara göre çok sayıda tank ve zırhlı araç sınırı geçerek, Kobani üzerinden Süleyman Şah’a gitti. Süleymah Şah Saygı Karakolu’nda görev yapan 44 bordo bereli Türkiye’ye getirildi. Operasyon sırasında 1 asker şehit oldu.

  Türk Silahlı Kuvvetleri, Türkiye’nin Suriye’deki toprağı olma özelliğini taşıyan ve terör örgütü IŞİD’in uzun bir süredir çevresini kontrol altında tuttuğu Süleyman Şah Saygı Karakolu’ndaki 40’ı aşkın asker için dün ikmal amaçlı operasyon düzenledi. Geceyarısına doğru karadan gönderilen, birlik, sınırı geçerek, Kobani üzerinden karakola doğru harekete geçti. Gün boyu sınırda geniş güvenlik önlemleri alan TSK’nın hava unsurları da karadan harekete geçen birliği yakın takibe aldı. Askeri birliğin tank ve ağır silahlarla Kobani’ye geçtiği iddia edildi. Resmi kaynaklar, operasyonun “ikmal” amaçlı olduğu bilgisini verirken, Kürt kaynakları, dün akşam operasyona başlanıldığı ve Türk birliğinin tanklarla Kobani’ye geldiği bilgisini paylaştı. Sabaha karşı tamamlanması planlanan operasyonda, bölgede bir süredir IŞİD ile Peşmerge ve PYD arasındaki şiddetli çatışmaların ortasında kalan karakoldaki askerlerin ikmali ve askerlere personel desteğinin sağlanmasının amaçlandığı iddia edildi.

  OPERASYON SIRASINDA 1 ASKER ŞEHİT OLDU

  Türkiye Suriye topraklarında kalan Süleyman Şah Türbesi’ne operasyon düzenledi. 8 aydır IŞİD kontrolündeki bölgede yer alan Süleymah Şah Saygı Karakolu’na yapılan operasyonda 1 asker şehit oldu. Süleymah Şah Saygı Karakolu’nda görev yapan 44 bordo bereli Türkiye’ye getirildi.

  YanıtlaSil
 7. Süleyman Şah karakoluna operasyon

  http://www.ntv.com.tr/turkiye/son-dakika-suleyman-sah-karakoluna-operasyon%2cLmYkF4lOM0SlRTLJzsiEeg

  YanıtlaSil
 8. Gidişata bakılırsa Batı'nın kesinlikle Suriye'ye girmeyecek gibi bir derdi yok. Nasıl olsa emrinde muhalif örgütler var. Hazır yenileri için de uzun vadeli-en az 3 yıl bir eğitim planı var. Extradan gerektiğinde toprak ve petrol için aptal, geri zekalı IŞİD örgütünü de hem kullanıyor (üst düzey-yöneticiler) hem de vuruyor (alt düzey-tekfirciler) ve IŞİD ile mücadele 20-30 yıl sürebilir diyor. Hazır uşak olan Şia'ları da Sünniler'in üzerine salarak ehl-i sünnet mezhebini bitiriyor ve IŞİD bahanesiyle koalisyon ordusu da Suriye ve Irak'a kısmi operasyonlar düzenleyerek IŞİD'in yanı sıra Sünni'leri ve zaman zaman yanlışlıkla üsü vererek alçak Şia'ları da vuruyor. Beşşar Esed'i bile kullanarak zaman zaman işbirliği yoluna gidiyor. Son olarak Kürtler'i de kullanan Batı, hazır maşaları varken aptal mı Suriye'ye operasyon düzenlesin. Cübbeli'nin dediği gibi havada bulut sen bu yüzyılda Mehdi'yi unut!!!

  YanıtlaSil
 9. Arınç‘tan IŞİD'e operasyon açıklaması
  Bülent Arınç'ın ifadesine göre Mart ayında IŞİD'e kapsamlı bir operasyon düzenlenecek.
  Mart ayında IŞİD'e kapsamlı bir operasyon düzenleneceğini söyleyen Arınç'a göre IŞİD çok çılgınca eylemler de yapabilir.
  İşte Arınç'ın açıklamasından satır başları:
  "Türkiye'yi sorumlu da tutabilir. Bunları da hesap etmek lazım. Bir plan dahilinde sadece Başbakanımızın başlayın demesi ev direktifine bağlı bir konu olmasını 15 gün öncesinden bir ay öncesinden biliyoruz. Belki birkaç ay öncesinden bir saldırı olursa ne yapılacağı çok dakik hesaplarla yapılmıştır. Sadece uygulayın talimatı verildiğinde düğmeye basıldığında harekete geçme onların görevi olarak kalmıştı."

  YanıtlaSil