.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

26 Şubat 2015 Perşembe

İNGİLİZ İSLAM DEVLETİ

Koalisyon güçlerinin bombaladığı tarihten bu yana topraklarını üç katına çıkaran 'in Batılı ülkelerden silah yardımı aldığı kanıtlandı. Irak Savunma Komitesi Başkanı , terör örgütüne mühimmat taşıyan iki İngiliz kargo uçağını düşürdüklerini açıkladı.

İngiliz İslam Devleti

Bir anda ortaya çıktıktan sonra Irak ve Suriye topraklarında terör estiren 'in, Batı ülkeleri tarafından desteklendiği bir kez daha kanıtlandı. Irak Parlamentosu Ulusal Güvenlik ve Savunma Komitesi Başkanı , Irak Ordusu'nun, IŞİD üyesi teröristlere silah taşıyan iki İngiliz uçağını El-Anbar bölgesinde vurarak düşürdüğünü öne sürdü. El-Zameli, "Irak Parlamentosu Ulusal Güvenlik ve Savunma Komitesi, IŞİD'e silah taşırken düşürülen iki İngiliz uçağının fotoğraflarına ulaştı. Irak Parlamentosu, bu konuda Londra'dan açıklama istedi" dedi. 

ABD, İSRAİL VE AVRUPA... 
El-Zameli'nin açıklamaları bununla da sınırlı kalmadı. Konuyla ilgili olarak Bağdat hükümetine El-Anbar halkı ve güvenlik güçleri tarafından düzenli olarak bilgi aktarıldığını anlattı. ABD önderliğindeki koalisyon uçaklarının, IŞİD teröristlerinin denetimi altında bulunan topraklara çok sayıda silah yardımı sağladığını açıkladı. El-Zameli şunları söyledi: "ABD, Kerbela ve Bağdat'a yakın olan El-Anbar bölgesindeki kaos ortamının sürmesini istiyor. Ayrıca IŞİD krizinin sona ermemesi için de çaba harcıyor. Koalisyon ülkeleri, ABD'nin bilgisi kapsamında IŞİD'e silah desteği veriyor. Terör örgütü IŞİD'in denetiminden kurtarılan bölgelerde de ABD, Avrupa ülkeleri ve İsrail yapımı mühimmat bulunuyor." 

BAĞDADİ 'NİN GEÇMİŞİ 
El-Zameli'nin bu açıklamaları dünya gündemini sallarken, akıllara IŞİD'in kurucusu sayılan Ebu Bekir El Bağdadi geldi. El Bağdadi'nin Irak'ta kurulan bir Amerikan hapishanesinde kaldıktan sonra serbest bırakıldığı ve İsrail ajanı olduğu belirtildi. Koalisyon güçleri ise Kobani işgali sırasında PYD'ye göndermeleri gereken silahları "yanlışlıkla" IŞİD'in bulunduğu bölgere attı. Ayrıca terör örgütü IŞİD'e en çok militanın ABD ve Avrupa ülkelerinden gittiği ortaya çıktı. 

ABD liderliğindeki koalisyon güçlerinin başlattığı bombalama operasyonları sonrasında IŞİD 6 ay içinde hakim olduğu toprağı yaklaşık 3 katına çıkarttı.5 yorum:

 1. 1* Biz zamanımızdan mes’ulüz. Gaybi haberler hatta müjdeler bizi değil meşiet-i İlahiye’yi ilgilendirir. Karar verecek olan O’dur. İşte bu gaybi haberlerden ve, ülkemizden başımızı çıkarıp hem bölgemize hem de küresel duruma bakmamız lazım. İslam Alemi’nin bu zelil vaziyete düşmesinin birinci sorumlusu Fransa ve İngiltere’dir. Hatta her iki Deccal’in menşei olarak tahrik ve tahripleri ve elemanlarıyla müsebbip odur. Ayrıca 10-12. asırlarda Haçlılar Ortadoğu’da kan dökerken fırsattan istifade Avrupalı Yahudiler azim sermaye birikimine sahip olarak onlara müttefik ve yardım ederek İslam’ın izmihlaline sebep oldu. Şimdi İngiliz uçaklarının İŞID’e silah taşıması haberi ilginç geldi.Bakın amaç ne?

  Çin’in küresel sermaye ile palazlanması ve önemli bir ekonomik güç olması ABD’lileri endişelendirdi. 2. Cihan Harbi’nden beri Orta Doğu’yu egemenliğe altına alan ABD, son yıllarda Çin tehlikesi sebebiyle dikkatini Büyük Okyanusa çevirdi. Çin’in ekonomik gücünün askeri alana kayması neocon-siyonist şebekesi dışındaki Amerikalıları, “Ortadoğu’yu bırakalım Büyük Okyanus’a ve Çin’e odaklanalım” demeye başladı.. Nitekim Obama bölgedeki askeri gücü tasfiye etmesinin bir sebebi de budur.

  Ama şer cephesinden karşı atak geldi. 1970'lerde Çin’i dünya sahnesine çıkararak küresel Yahudi finans hakimiyetini kuran ve neoliberal iktidarların önünü açan Kissinger’dan karşı atak geldi. “Çin’den korkmayın, biz Ortadoğu’da ayrılmayalım.” Yani İsrail’e desteği sürdürelim karşı tezi ile ortaya çıktı. 4 ay önce yayınlanan yeni Dünya Düzeni kitabı ile bunu açıkça deklere etti. Kisenger’in tezi şu:

  “Günümüzdeki güç dengesinde, ‘batılı prensipleri güden dünya düzeni’ ile, ‘radikal İslam’ı savunan düzen’, birbiri ile çatışmaktadır. Bir ara, radikal İslam’ın etkisini azaltmak üzere savunulan ‘ılımlı İslam’ modeli, sonuç vermemiştir.”

  Tam bir Yahudi fitnesi. Radikal İslam’ı el altından palazlandırarak hem İslam Dünyası’nın hem de batının başına bele ediyorlar, sonra da bunu Yahudi imparatorluğu için Ortadoğu ülkelerinin parçalanmasında kullanıyorlar. ABD’nin Ortadoğu’dan çekilmesi tezine karşı çıkarak, “Büyük Okyanusa odaklanmayı boş verelim” diyorlar. İngiltere ile Fransa hatta Almanya ise ABD’nin bölgeden gitmesini lehlerine görüp istiyorlar ve karşı atağa geçiyorlar. Onlar da radikal unsurları besliyorlar. Hatta Türkiye’yi de bu işe bulaştırıp savaştırarak güçten düşürmek ve hem Yahudiler hem de kendileri için avantaj sağlamak amacındalar.Türkiye'ye İŞID suçlamalarını altında yatan gerçek bu. İngilizlerin IŞİD'e yardımının sebebi avantaj sağlamak içindir. Kürtleri de kullanmak alet etmek istiyorlar.

  Bir hatırlatma. ABD’deki en güçlü lobi, Yahudi lobisi. Bu lobi İsrail’e bağlı çalışır. Şamir’den tutun Şaron ve Netanyahu’ya kadar hepsi savaş yanlısı. Amaç Büyük İsrail. ABD’yi bu yönde kullanıyorlar. Ve gerekçe olarak Müslümanları vahşi, radikal ve yamyama indirgeyip bölgeye müdahale gerekçesi yaptırtıyorlar...

  Peki Türkiye ne yapıyor?. Türkiye Menderes’ten beri İslam Dünyası’na yani Arabistan’a yani Ortada Doğu’ya yol açmaya çalışıyor, ama batılı mihraklar Türkiye’deki vesayetleri ile bunu önleme gayretindeler. Boşuna, sadece durduruyorlar mani olamıyorlar. Yanlarına el altından İran’ı da alarak Türkiye’yi yalnızlaştırmak istiyorlar. Ama Türkiye bölgenin en birikimli, tecrübeli, müstakar ve enerjik ülkesi. Peki ne olacak?

  YanıtlaSil
 2. 2* Herkes Mehdiyi bekleye dursun. Bediüzzaman 100 yıl önce şunu söylemiştir. “Bu zamanda en büyük farz vazife ittihad-ı İslam’dır.” Çünkü ancak bununla İslam dünyası batılı ve diğer müstevli güçler karşısında istiklalini kurtarabilir. Bağdat Pakti İngiliz ve İsrail oyunuyla bozuldu.1969’da Mescid-i Aksa’ya kundaklama saldırısı üzerine İslam Konferansı Teşkilatı tesis edildi. Ancak bölgenin sürekli karıştırılması ve milli rekabetler umulan neticeyi vermedi. Ama bunsuz da olmaz. 1980’llerde Suudi halkına soruluyordu: “Bir tehlike anında sizi kim kurtarır?” Cevap “Türkiye” oluyordu. Ve Özal’la ilişiklerin yeniden ısıtılması hamlesi, Sovyet sonrası düşman bakışı, kızıl renkten yeşil rengine dönüşen batının savunma paktı NATO üyesi emperyalistler Körfez Savaşı ile bölgeyi kan ve ateşe boğdular. Irak işgali ile sürdürdüler. İstikrarı ve ittihadı önlediler. İttihad-ı İslam’ın önünü kestiler. 28 Şubat bunun eseridir. Ama o 28 Şubat’tan Mehdiyet’in 3. Faslı çıkarken, askeriyenin bir kanadında kurulan tuzağı görerek 3.5 mliyon cıfıt Yahudi’nin kölesi olma zilletine karşı çıktı.

  Şimdi Türkiye 2006’dan beri adım adım bölgeye dönüyor. Şartlar zorluyor.. Öyle ki, 11 Eylül’le uyanan Arap petro-dolarları ülkemize akmaya başladı. Krizler bu sayede atlatıldı. Bu ABD ve Londra ve Yahudi sermayesini sinirlendirdi. Darbe teşebbüslerinin sebebi budur. Dün cuntaları kullananlar bugün en önemli güç olan dini yapıları kullanarak bunu önlemeye çalıştılar. 2006 bunun miladıdır. Bizi bizden birileri ile vurmaya hazırlanırken, o tarihteki Danıştay saldırısının altında yatan sebep de Türkiye'yli önleme çabaları.

  Aynı 2006 yılında İstanbul’da Ramada Oteli’nde düzenlenen Iraklılara Yardım Konferansı’nda Arap aydınlar açıkça “Niçin neoconlar Türkiye’yi bizden uzak tutmaya çalışıyorlar” fikirini ortaya atıp tartıştılar. Çünkü Türkiye bölgeye girerse denklem bozulur. Kimin aleyhine İsrail, batılılar ve İran. O konferansta Cebeli Lübnan Müftüsü M.Ali Cuzu büyük bir laf etti: “Ve cea devri Türkiya” yani Türkiye’nin devri geldi. Aslında Mehdiyet’in 3. Faslının geldiğini gayri şuuri dile getiriyordu?

  Bunu sezen İsrail’in cevabı Gazze’deki büyük katliam oldu. Ve Suriye-İsrail barışı için çalışan Türkiye’yi yine dışladı. Ama boşuna. 11 Eylül’le ABD’den Londra’dan kaçan Arap sermayesi yeni bir sığınak buluyordu. Bu kez Türkiye’nin içi politikası Danıştay, e muhtıra, Cumurbaşkanı seçimi ile olmadı ekonomik kriz ile karıştırılmak istendi. Biz mışıl mışıl uyuyorduk. Bunu gören ve anlayan Erdoğan’ın 2009’daki “One minute” patlamasının perde gerisinde bu vardı.

  Ramada’daki Irak halkı için yapılan konferanstan 3 yıl sonra bu kez Filistinliler için bir toplantı yapılıyordu. O konferansta ilginç bir şey oldu. Konferansı düzenleyen Kuveyt Vakıf Bakanlığı’nın yetkilisi Muhyiddin-i Arabi’nin “İza sin dahale şin” sözünü nazire yaparcasına şunu söylüyordu: “İza dehale’l etraku eş şisne fetaharraret el Kudüs” Yani “Türkler yeniden Şam’a girdiğinde Kudüs’ün yolu açılmış demektir”. Bizim şeyhllerin böyle rivayeti yoktur.

  İşte paralel yapının ve baronların ve neoconların Tayyib’e suikast girşimi, 7 Şubat, 17-25 Aralık hadiselerinin perde gerisinde yatan saik budur. Bu arada küresel güçler ve finans odakları kullanılarak körfez darbe üssü yapılarak Arap Baharı hazana çevrildi. Libya dahil, Mısır dahil, Irak dahil, Suriye dahil batılı istihbaratların entrikaları ile karıştırıldı. Bizi de bizzat Pansilvanyalı’nın katkıları ile gezi melaneti ile karıştırmaya kalktılar ama çok ağır bir ders aldılar. Sizin bundan haberiniz oldu mu? Yeni yeni.. Ama Mehdi gelecek, eee, herkesi paraya boğacak, eee, dünya devleti kuracak eee, bir yığın askeri olacak eee falan filan demiş ki.. Bunlar Müslümanı ayakta uyutma nakaratlarıdır. Teşhis yok netice de yok. Ama Mehdiyet şıkır şıkır çalışıyor , herkes fafilken işliyor. Lakin gelişmesi için kimse zemin hazırlamıyor. Mehdi gelecek, tufeyli ihbarcıların rivayetinin bini bin para. Beyler şu anda Mehdiyet tarih yazıyor sizin haberiniz yok. Cambaza baktırıp paralel yapı, cübbelisi cübbesizi fitneyi kaynatıyorlar.

  YanıtlaSil
 3. 3* İttihad-ı İslam olmadıkça ne Mehdi gelir, ne Mehdiyet ve alem-i İslam savaş ve kanda yüzmeye devam eder. Yok Mart ayında şu olacak, yok falan Şeyh demiş ki Antakya’da bu olacak. O şeyh Prens Charles’ı Müslüman ve soyunu Hz. Peygambere bağladığını bilir misiniz? Geçiniz. Kissenger ne diyor, savaş kiminle kim arasında? “Batılı prensipleri güden dünya düzeni’ ile, ‘radikal İslam’ı savunan düzen” Bu resmen 3. Melheme-i Kübra. Bunun etkisiz kılmanın yolu ise ittihad-ı İslam’dır. Yani Hüda’da birleşmek. Herkes meslek ve meşrebini muhafaza edecek, ama ana konularda birleşecek. Bunun tek yolu budur.

  Dini cemaatler halkı fikren besliyor. Uhrevi hayat için hazırlaması lazım iken,. Bazılarının sözcüsü TV’lere çıkıp fıkhı ve siyasi meseleleri dualarla tartıştırıp enelerini okşatıyor. Şu gavur, şu hain, şu şu. Peki siz nesiniz? Ben söyleyeyim, Ubudiyetin uhrevi meyvalarını dünyada yeme telaşı. Çünkü ene zirvede. Değil ise, Hanefi fıkhında cemaat sözü imama bırakır. O okur onlar dinler. Bu her alanda geçerlidir. Çünkü medeni mezhep ve meşrep Hanefilik bunu gerektirir. Şafi bile içinden kıraat etse de, rüku ve secdeleri imamını sesi ile yapar. Her kafadan bir ses çıkarsa. Bakın ne olur.

  Paralel yapı. Onun efendisi imam mı baron mu belli değil, Neoconlar o imamın efendisi, küresel sermaye de neoconların efendisi , sermayenin efendisi de sonuçtan memnun Yahudi ve zil takar ve oynar. Darbe koyduk tavaya başladı uşaklar oynamaya.

  Ama, Cenab-ı Allah “Dilediğini yapar” .İzacea nasrullahı ve fethu… Fetih olunca biz yaptık diye böbürlenmeyin çünkü mahşerde tembele ilahi tokat var.

  Hakan fidan bir bürokrat ne yapmış. Politika yapmak istemiş. Yapsın bunun büyük bir alamet olduğunu sanmayın. Hakan Şükür de kafayla gol atıyordu. Politikaya geldi ne yaptı. Tekme yedi gidiyor. Yok Süfyani ve şu birlikte. Yok şu cabir şu fetoş olmuş hoş hoş şunu yapacak. Zaman şahıs zamanı değil şahs-ı manevi zamanıdır. Kişilerin bir önemi yok. Onlar ipin içindeki binlerce iplikçiklerden biridir. Onun kopması ipi koparmaz, korkmayın. Şah Fırat Operasyonuna Mehmetçik Mehter müziği ile katılmış.

  Şimdi IŞİD oyunu bozulursa. Ellerinde ne kalacak. Hiçbir şey. İsrail o zaman bir şey yapacak. Ve onun sonunu getirecek, O nedir bilir misiniz? Kürt kartı. Şimdiden karıyorlar. Ama tasalanmayın” “Şu istikbal inkılabatı içinde en gür seda İslam’ın sedası olacaktır” Sizin sesiniz de çıkacak mı? Bu duyulmalı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tüm fikirlerine katılıyorum. çünkü büyük fotoğrafa bakan birisisin. piyasadaki hocalar hepsi küçük fotoğraftan sonuç çıkartıyor ve yanıltıyorlar insanları belki de Allah öle istemiştir. çünkü tekrarlıyorum hz mehdi birden çıkan birisi değil verdiği mücadele ona refarans olacaktır. insanlar o an geldiğin de evet kesinlikle o diyecektir.... biz hocalara bakarsak hz mehdi birden gelecek dünyayı kurtaracak ve altınçağ olacak. eee sınav neresinde bunun.

   Sil
  2. bugün taaaa cumhuriyetin kurulmasıdan tutunda 11 eylüle, adnan menderesin asılmasından, gezi olaylarına, 28 şubattaki gazete manşetlerinden gezideki bbc muhabirine, abd nin ıraka müdahalesinden işidine, hollywood tan bizim yeşil çama, cıa den FG ye kadar vs vs vs vs hepsi aslında farklı küçük fotolar olsa da büyük fotoyu tamamlayan fotolardır. büyük fotoya bakınca ortaya çıkacak sonucu engellemeye çalışan kişidir hz mehdi.. öyle yok şu olcak yok bu olcak . said olacak evet said olacak peygamber efendimizin soyundan olacak ama said olduğunu sonradan öğreneceğiz.... çıktığı zaman o alametlerinde ona uyduğunu göreceksiniz.. altın çağ için altın bir mücadele vermek gerekir

   Sil