.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

26 Şubat 2015 Perşembe

GEÇMİŞ OLSUN

Bekir HAZAR

Bir Ürdünlü Pilot'un kafasını kestiler.
Kamera eşliğinde hem de. Ürdün Kralı'nı delirttiler, ülkeyi ayağa kaldırdılar. Ürdün gitti, ne kadar savaş uçağı varsa havalandırdı.
Depolarındaki tüm bombaları IŞİD'in üzerine yağdırdı. Ürdün Kralı "Tüm ülke nüfusu bitene kadar IŞİD'le savaşacağım" diye dünyaya haykırdı. Bir pilotun kafasını keserek Ürdün'ü savaşa soktular.
Müthiş bir ÜST AKIL şeytana pabucunu ters giydirecek bir oyun oynuyordu.
Derken 21 Mısırlı'yı kameralar önünde kesip servis etti IŞİD.
SİSİ, ABD'den yaptığı darbenin mükafatı olarak aldığı tüm bombaları IŞİD'in üzerine yağdırdı uçaklarla. Mısır da balıklama atlayıp "Savaş'ta ben de varım" dedi. Oh oh çok iyi idi. Nasılsa Afrika ülkelerinde, Libya'da IŞİD yeni kazanımlar, yeni savaşçılar elde ediyordu. Ortadoğu'daki savaşın boyutlarını büyütmek, kan gölünü KAN DENİZİ'ne çevirmek her geçen dakika kolaylaşıyordu.
Bir provokasyon ile Müslümanlar'ın Müslümanlar'ı boğazlayarak toprak altına gönderme OPERASYONU en şiddetli versiyonuyla sahne almaya hazırlanıyordu.
Bakın o ÜST AKIL'a çalışan tetikçiler nasıl karşımıza çıkıyordu? Yer Irak'ın Basra kenti. Körfez Savaşı'ndan sonra İngilizler'in kontrolüne giren şehir. Sakallı, cüppeli iki kişinin tuhaf hareketleri dikkat çekiyor. Basra polisi sakallı-cüppeli bu iki kişiyi gözaltına alınca korkunç bir gerçekle karşılaştı.
Bombalama eylemi yapmaya hazırlanan ve sivilleri katletmeyi hedefleyen iki sakallı -cüppeli İNGİLİZ çıktı. İngiltere, iki istihbaratçısının derhal serbest bırakılmasını istedi. Kabul görmeyince Basra'daki istihbarat binasını yerle bir etti. Irak polisi iki sakallı- cüppeli İNGİLİZ'i kaçırıp hapishaneye kapattı. İngilizler tanklarla o hapishane duvarlarını yıkıp iki İngiliz bombacısını kaçırdı.
Bu arada hapishanede bulunan 150 terörist de kaçıp Suriye'ye geçti. IŞİD'in kuruluş temelleri böyle atıldı.
ABD Ulusal Güvenlik Ajansı NSA, yani askeri istihbarat subayı ve ajanı Wayne Madsen'ı Yazboz'da ağırlamıştık iki hafta önce. "Türkiye'ye Gezi ile, 17 Aralık'la operasyon yapıldı. Ancak başaramadılar. Bundan sonra Türkiye'ye yapılacak operasyon onu SURİYE'ye ÇEVİRMEKTİR" diyordu Madsen. Ve dün gelen bir haber. Irak Parlamentosu Ulusal Güvenlik ve Savunma Komitesi Başkanı Hakem El-Zameli, Irak güçlerince iki uçağın düşürüldüğünü tüm dünyaya ilan etti. "O iki uçak IŞİD'e silah taşıyordu" diyordu El-Zameli. Ve IŞİD'e silah taşıyan o iki uçak düşürüldüğünde yanına gittiklerinde korkunç bir gerçekle karşılaştılar. "IŞİD'e silah taşırken düşürdüğümüz iki uçak İNGİLİZ çıktı" diyordu El-Zameli. Uçaklardaki silahlar ABD, Avrupa ve İsrail yapımıydı. Aylardır hem bu köşede hem de ahaber'de YAZBOZ programında biz de zaten bunu söylüyorduk. "IŞİD'in ipleri İngilizlerin elinde. Orada MI6 da var CIA da, MOSSAD da" diyorduk.
Irak'ın Ulusal Güvenliği'nde önemli isim olan El-Zameli'nin bu açıklamaları beni hiç şaşırtmadı. İngiliz Savunma Bakanı da bir ay önce Hürriyet'e demeç vermiş, "Türkiye'nin Suriye sınırı çok büyük. Kontrolü zor.
Eğer Türkiye IŞİD ile tam teşekküllü mücadele etmezse büyük sorun yaşar" 
demişti. Yani kibarca "Suriye'ye girin, IŞİD ile savaşın yoksa üzerinize salarız" mesajıydı bu. Zor değildi bunu başarmak ŞEYTAN'ın generalleri için. Saldırtırdın Süleyman Şah Karakolu'na. Tıpkı Ürdün ve Mısır'ı delirttiğin gibi çıldırtırdın Türkiye'yi. 38 askerimizin boğazına bıçağı dayatır, Türkiye'yi ayağa kaldırtırdın. Adamlar bu işlerde oldukça uzmandı. Macaristan dönüşü Başbakan Ahmet Davutoğlu'na uçakta, "Süleyman Şah türbesi nakledilmeseydi, saldırı olacağı konusunda ciddi istihbarat ve bilgi var mıydı elinizde" diye sordum.
Başbakan Davutoğlu, "Evet çok güçlü istihbarat vardı bu yönde. IŞİD kıyafeti giymiş ama o kıyafetlerin içinde başkalarının olduğu bir saldırı istihbaratı bu" dedi. Suriye de yapabilir bu tezgahı ve tabii dünyada en büyük "IŞİD terörü" yaygarası yapıp savaşmak için tek uçak kaldırmayan, meclisinden tezkere dahi çıkarmayan İngiltere de... Zaten IŞİD'e silah taşıdıkları ortaya çıktı. Süleyman Şah Türbesi'ni naklederek Türkiye, İngiliz şeytanının tezgahını parçaladı. Bizim muhalefet de o parçaların altında kaldı.
Ve bu MİLLET ilk seçimde onları HURDA'ya gönderecek. Şimdiden geçmiş olsun kafalarına düşen tezgahları göeremeyenlere!!!Tebrikler Türk askerine ve Türk GENELKURMAYI'na...

36 yorum:

 1. İngilizler Tarihde hep hİLe siyaseti İle gündemde olmuşlardır . Hatta Atalarımız yöresel anadoluda birisi hile hainlik yaptımı ingiliz oyunu tabirini kulanırlardı. ingilizler takdikleri böl parçala yönet yada yut, bu mezheb savaşlarının arkasındada ekser bunlar var .osmanlı nın parçalanmasındada büyük roleri var. israilin kurulmasındada bu ingilizler var Arabların bazılarının OsmanLı cihan devletine ayaklandırıp fitne verenlerinde arkasında ingilizler var. abdul vahab denen vahabilik akımının kurucusu abdul vahabıda yetişdiren şiaa nın hataları yüzünden piyasaya arab dünyasına salan ingilizlerdir. şimdi tekfircilerin coguda bu akımdan vahabi selefi akımından oluşmakdadır. yüz yılarönce atılmış bi tohum. pkk denen Ateis marksiz cani örgütü de destekliyen besliyen içinde bir cok ajanı olan lardan biride ingilizlerdir. pkk yı kulanan cok batı istikbaratı vardır. özelikle avruba eksenlidir. abd istedini alır onlardan ilegal eylem yapcaklarında Türkiyenin sesi cıkmasın diye pkk kulanırlar. isterler ki Türkiye cevresine karışmasın .sözün kısası ne kadar kafir ler hile yapsada Zafer İSLAMIN olacakdır Allahın izniyle. osmanlıdan daha büyük Topraklara Mehdi Alehiselam ve müslümanlar hakim olacaklar. Allahın vaadi HAK dır

  YanıtlaSil
 2. Ece Temelkuran'dan yeni bir 'Gezi' kehaneti
  Paralel örgüte destek çıkmasıyla bilinen yazar Ece Temelkuran Gezi kalkışmasından daha büyük bir isyan çıkacağı kehanetinde bulundu.
  Gazeteci yazar Ece Temelkuran, "Umarım kehanetim tutmaz ama çok korkunç şeyler olacak. Bundan sonraki isyan Gezi Parkı gibi olmayacak" iddialarında bulundu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O haberi bende okudum. Aslında kehanet değildir de bildiği duyduğu hazırlıkları yumurtlamış. Ben zaten bekliyorum böyle bir şeyi yalnız zamanını tam olarak kestiremiyorum. Seçimlerden sonra da olabilir.. Sonuçta kısık ateşte ısıtılıyoruz yavaş yavaş. Birden altı açılacak ocağın gibime geliyor. Bu da bir ihtimal çok sayıda askerin kurban verilmesiyle ya da defalarca yazdığım gibi işid-hatay saldırısıyla olabilir. Allahu alem.

   Sil
  2. bu bir kehanet değil, bu onların yeni planlarını açıklamasıdır.

   RTE nin geçmişi: hepse atıldı, siyasi yasaklı oldu, ama meclise girdi başbakan oldu- ülke genelinde laiklik elden gidiyor adı altında darbe girişimi için laik kesim toplantı(cumhuriyet mitingleri) ve e-muhtura sonrası yine seçimi kazanan ak parti- seçim sonrası kapatma davasını kıl payı atlatan ak parti-12 şubat mit olayı-gezi ayaklanması-17 aralık darbe girişimi sonrası kazanılan seçimler ve tabi ki cumhurbaşkanı olan RTE... bu süreçlerin hepsinde ülkenin en büyük patronlarının maddi desteği ve yine bu patronlara ait medyanın büyük baskısı ve dış basın(yahudilere ait olan) hepsinin bütün çabalarına rağmen sonuç :
   Mümin şahıs (Hz. Mehdi (as)) deccali görünce: "Ey insanlar! Resulullah'ın zikrettiği deccal işte budur" der. Deccal hemen onunla ilgili emrini verir de o zat karnı üzerine uzatılır ve arkasından: "Onu alın da yaralayın" der. ARTIK O ZATIN SIRTI VE KARNI DÖVE DÖVE GENİŞLETİLİR. Bu sefer (Deccal) onu iki eli ve iki ayağı ile yakalar da fırlatır atar. İNSANLAR DECCALİN ONU BİR ATEŞ İÇİNE ATTIĞINI SANIRLAR. HALBUKİ O BİR CENNET İÇİNE ATILMIŞTIR. (Mehdilik ve İmamiye, İbrahim Süleymanoğlu, s. 40)

   Sil
 3. abilerime kardeşlerime bir sorum vardı:
  ilk önce kuzeyırak amı gireceğiz yoksa yunanistanamı?
  ikinci hadisi şerifte mehdi as. ın askerleri istanbula gelince haliçin çarşaf gibi dürüldüğünü görecekler diyor istanbul depremi bence ruslar istanbuldayken deprem olcak gibi geliyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yahudinin Hatay'dan Türkiye'yi vurmasının hemen ardından Yunanistan Türkiye'yi vurur deniyor. Öyle ki hangisine öncelik verilmeli diye tartışma olur. Ben henüz Kuzey Irak meselesinin kronolojisini çözemedim...

   Sil
  2. ışid demek israil demek.Öncelikle Türkiye'de deprem olacaktır sonra iç savaş başlatılacaktır.Bunlardan sonra ışid ve yunanistan devreye girer.Dengedeki demir Cabir yatağa düştüğünde biter.süfyani yani İslam deccali fetulah hizmetkarı komutanı haddama emir verdiğinde...sahte kahtani haddam,sahte mesihlerden biri süfyani fetulah!Cabir'in vücudundaki zehir Cabir'i yatağa düşürecektir.

   Sil
  3. Yahudi = İŞİD = Hatay vurulması = Alevî isyanı. Dilimde tüy bitti.

   Sil
  4. Sakarya Seyf ,nisan ayımıydı mayıs ayımıydı tam hatırlayamıyorum,soma faciasına yakın bir dönmemde gecen yıl bir rüya gördüm.Abdullah Baba (k.s) ile bir sohbetteydim dedimki Abdullah Baba(k.s)İzmirde hep Sabetay Sevi Yahudileri yaşıyorlar değilmi,ailemde yanımdaydı onları işaret ederek ben diyorum bana inanmıyor bunlar dedim?Evet dedi der demez kalbime deprem olacak deprem diye bir his geldi telaşla toparlanmaya başladım...

   Sil
  5. Soma faciasına yakın bir dönemde rüya... İzmir depremi Soma faciasına tebdil edilmiş olabilir mi? Zayıf bir ihtimal olsa da aklıma böyle bir düşünce geldi.

   Sil
  6. En az 10 yıl önce İzmir depremi ile ilgili harabeler arasında rüyalar gören arkadaşlarımız oldu.

   Sil
  7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  8. Nokta kardes, güzel bir link paylasmissin.

   Ben bu hafta 2 tane mesaj yazmistim ama yayinlanmadi, uygun bulmadiniz herhalde yada hata oldu. Bu sefer yayinlanirsa, tek demek istedigim: utopik olaylar olarak görmeyin elektriklerin kesilmesini, bilim bugun daha sifir kilometre ilerledi.
   Yarin yeni bir bulus olursa, bu gavurlar bize tanrilik taslayacak, tipki Kristof Kolomb'un kizilderelileri kandirdigi gibi. Ertesi gün günes tutulmasi olacagini önceden bildigi için, benim tanrim bizim yanimizda demisti, bekleyin yarin bir isaret verecek demisti. Ve dedigi oldu, günes tutulmustu, ve butun kizilderililer kuzu kuzu gavurlarin dediklerini yapmaya basladilar. Marifetname kitabinda yaziyor. Allah korusun.

   Sil
  9. demek ki şamdaki(Anadoludaki) yer izmir yahut izmire benzerlik gösteren il(çe)lerimizden biri.tehlikeli olan yahudiler burada ve abdde.deccalin kuvvet bulacağı kişiler genelde abdde yaşayan yahudiler.Büyük Savaştan sonra deccal, britanya'dan abdye kaçacak.

   Sil
  10. Kurgucu Davut "Yahudi = İŞİD = Hatay vurulması = Alevî isyanı. Dilimde tüy bitti" sözü kimseyi bağlamaz. Ne meşiet-i İlahiye'yi ne de kaderi ne de vaziyeti beşeriyeyi. Mana aleminde terakki mecali kalmayan bir noktada saplanır kalır. Ve o nokta zihinde büyüye büyüye heryeri kaplar. Alemi bundan ibaret sanılır ama, sanı hakikat değildir.

   Alevilere de ehl-i haktır. Tabi Ali'siz alevileri saymıyoruz. Onların da bir hakikat yolu vardır. Aleviler Sünni Müslümanlar kadar Süfyan'ın kurbanı olmuşlar. Onlara Süfyan zulmederek suçu Sünnilerin üzerine atmış, sonra da dönüp onları aldatmış. Ayrıca bu işin pişirilmesinden İngiliz parmağı unutulmamalı. Kapatılan tekke ve zaviyeler onların cem evlerini de kapatmış. Şimdi bu kullanma rolüne Almanya da soyundu. Onun için Alevi kardeşlerimizi suçlayıp durma. Onlardan çıkan terörist sayısı kadar bizden de çıktı. Kaynağı Süfyanizm. Kalplerdeki iman zayıflayınca sed yıkılır ve ortalığı terör ve anarşi yani Ye'cüc ve Me'cüc doldurur. Kur'an buna da işaret eder.

   Her önüne gelen Kürt, Alevi bilmem ne diyerek ittihad-ı İslam’ı zedelememeli. Ehl-i hak ve hakikat sahibi olmak lazım. Demokrasilerde sizin bir oyunuz ve söz hakkınız var. He rşey sizin hükmünüze bakmaz.
   Türkiye 20 yıl marksist-leninst menşeli arkasından ırkçı ve marksist PKK terörü ile çalkalayıp drurdular. Ellerine ne geçti. Bir koca hiç ve onlara diş bileyen büyük bir manevi ve dünyevi yani siyasi güç oluştu. Bu onların başını yiyecek. Zaten yiyor.

   Sil
  11. Endonezyada 7 büyüklüğünde deprem olmuş.
   Hatay'da 7 ve üzerinde deprem bekleniyormuş (http://www.tarsushaber.com/haber-hatayda-buyuk-deprem-bekleniyor-81248.html).

   Sil
  12. Ege depremi ile yazı (blogda yayınlanmıştı):

   Nostradamus aşağıdaki dörtlüklerinde Türkiye’deki Efes ve Yunanistan’daki Korint çizgisi üzerinde deprem olacağını öngörmektedir. Üstelik bunun ardından Türk-Yunan savaşından haber vermektedir.

   “Geceler boyunca yeryüzü sallanacak. Sonraki baharda iki kez daha olacak. Korint, Efes boğulacak denizde. Yiğit şampiyonlar savaşa girecek.” II.54

   “Mars, Merkür, Ay bir araya gelecek. Güneyde korkunç bir kuraklık görünecek. Asya’nın dibindeki toprak sarsılacak. Korint ve Efes’te karışıklık.” III.4

   Ülkemizde yetişmiş tasavvuf büyüklerinden biri olan Abdullah Gürbüz Baba sohbetlerinde: Ülkemizde deprem olacak, birçok il hasar görecek, İzmir yerle bir olacak.” demiştir.

   Yine bir başka kaynakta da “Büyük deprem büyük savaşın habercisidir” denilmektedir.

   Bütün bunları değerlendirdiğimizde zamanını tayin etmeden Ege denizinde şiddetli bir deprem olacağını, depremin ardından Türk-Yunan savaşı ya da büyük savaşın çıkacağını düşünebiliriz. Zira Türk-Yunan savaşı zaten büyük savaşın bir parçası olacaktır. Türk ordusunun gücünü belli bir hedefe odaklamasını istemeyen güçler tarafından çıkarılacaktır.

   Hatta bu depremin Türkiye’yi kendi sorunlarıyla meşgul edip dışarıdaki büyük olaylara müdahale imkanını kırmak için Haarp türü bir operasyon olabileceği muhtemeldir.

   Sil

  13. Zilzal kelimesi Arapça'da deprem anlamına gelmektedir. Zilzal süresi Kuran-ı Kerim'de 99.süre olup kimi düşünürler Ağustos ayı 1999 yılında meydana gelen Gölcük depremi hakkında makaleler yazmışlardır. Deprem süresinin son ayetinde son kelimelerinde saklı olan bu sır bize neyi işaret ediyor? Zerre kadar kötülüğün karşılığını göreceğimizi belirten Rabbimiz, çok yakın bir zamanda Müslümanlara yapılan haksızlıkların bedeline şahit olacağımıza vesile kılabilir mi?

   Deprem süresinin son ayetinde son kelimelerin ebced değeri 2016 'dır. Rivayetlerde Hz. Mehdi'nin zuhurunun hemen öncesinde meydana gelecek olan büyük depremler bu tarihi işaret ediyor olabilir mi?

   وَمَن يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ
   Her kim zerre kadar bir kötülük işlerse onu görecektir.

   İlginç bir haberi paylaşmak istiyorum.

   İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi’nde düzenlenen konferansta çarpıcı bir açıklama yaptı ve adeta Marmara’da beklenen büyük deprem için tarih verdi: “Büyük depremin tekrarlama periyodu 2016’da dolacak.’’ Kuzey Anadolu fay hattının en önemli özelliğinin depremleri doğudan batıya taşıması olduğunu söyleyen Prof. Görür sözlerini şöyle sürdürdü: “Fay hattı boyunca her nerede deprem olmuşsa, bir sonraki deprem o bölgenin batısında meydana geldi. Bu zincir 20. yüzyılda hiç sekmeden sürdü. Marmara Denizi’nde büyük depremin tekrarlama periyodu 250 yılda bir. 250 yıllık zaman dilimi ise 2016 yılında doluyor. Habertürk

   Gaybi Hadisler Grubu, Pazartesi, Eylül 09, 2013
   _________________________________________________________
   Nokta kardeşim HAARP 'in yanı sıra Chemtraili nve bu sene 4 nisan ve 28 eylülde gerçekleşecek son 2 kanlı ay tutulması ve 20 martta tam güneş tutulmasının da depremlere neden olabileceği söyleniyor.

   Sil
  14. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  15. Ben kimseyi bağlayacak demiyorum. Yalnızca şunu söylemek istiyorum. İyimser ya da hüsnü zan olan tavırlarımız bizi pekâla yanıltabilir. Ehli Sünnet olmayan Alevîlerin mevcut iktidara başkaldırması onlara göre çok normaldir. Diğer yandan Türkiye'yi karıştırmak için Alevî kartı Kürt kartından çok çok daha etkilidir. Ali'siz Alevîler dışında Ali'li Alevîlerin dahi azınlığı Ehli Haktır diyelim. Çoğunluk ibadetleri zaten yapmıyor,ibadetleri reddedip dinden çıkan grupta oldukça fazla. Zaten bunlar bize hadislerde haber verilmişti 'Ok'un yaydan çıktığı gibi dinden çıkarlar'..Alevî'ler de Kemalizm'in kurbanı olmuşlar ama görüyoruz ki Cellatlarına Âşıklar. Chp'yi kim ayakta tutuyor ?

   Cem evleri daha evvelden pek olan birşey değil. 80'lerden sonra ortaya çıkıyor. Daha önceleri belirttiğiniz gibi Tekkeler var Zaviyeler var.

   Ben Âlevîleri suçlayıp durmuyorum sadece Türkiye'deki isyan en iyi onların üzerinden çıkartılır diyorum. Kürtlerin bile oyları iki partiye kayıyor ama Alevî oyları blok halinde Chp ve diğer dini öteleyen oluşumlara gidiyor,bunu nasıl inkâr edebilir ki ? Düşmanlık değil,sürekli teyakkuzda olmamız gerekiyor.

   Bizim daha doğrusu Sizin bu hüsnüzannınız onların binde birinde yok. Bize yobaz diyorlar onlar daha içine kapanık ve yobaz. Çağdaşlık vb.teranesi altında içlerindeki küfrü ortaya döküyorlar. Bir tane adam akıllı Alevî dedesini babasını göremezsiniz namazı,orucu,haccı kabul eden. Yapmamak ayrı ama kabul etmemenin hükmü bellidir.

   İşid'i Küresel Sermaye,İngiltere,Siyonizm vb.mihraklar finanse ediyor. Bu mihraklar Hatay'da kıvılcım çakarlarsa Türkiye'de isyan etmeye en müsait kitleyi hükümete karşı harekete geçireceklerini iyi biliyorlar. Adamların tarihi isyan. Suç 'işidi besledikleri gerekçesiyle' hükümete kalacaktır. Biraz karşı tarafın aklıyla düşünelim : İngiltere ve ABD'nin bir kanadı bizim için kapışıyor..Mücadele gayet sert geçecektir. İki tarafta güçlü ve birbirini tanıyor.Bu mücadele Suud'ta da olacaktır,kaçışı yok. Bize İslam Birliği kurmadan,Hilafeti getirmeden rahat yüzü yok..Eğer bunun için can yanacaksa yanacaktır yapabileceğimiz hiçbirşey yok.

   Sil
  16. Olacak depremleri önceden bildiren bit site var.
   En son gerçekleşen depremide başarı ile bildi.
   Kendi icadı ile sinyalleri analiz edip web ortamında sonuçları paylaşıyor.
   Sitenin ismi
   veysikurtdeprem.com   Sil
  17. Kurgucu Davut

   Biz Mehdiyet’in 3. Faslını yaşıyoruz. Önümüzdeki 4 yıl ile onu takip eden 4. Yıl içinde cephe-i küfür tarumar olacak. Zaten oluyorlar. Şu günleri yaşamanın ne büyük bir nimet olduğunu anlamak için sayfalar ister.

   10 ay kadar önce Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel bir açıklama yaptı. Bu gözden kaçtı. “Tehdit artık asker, değil, siyasidir” şeklinde. Öyle olduğu içindir ki, eski vesayet gitti. Yerine bizi bizden birileri ile yani dini bir iki cemaatle vurmaya kalktılar. Siyasi yolla. Gezi de bir siyasi hadisedir. 9 gazeteciye huzura alan molla taslağı "ıdiktatör falan" dedi. Bir aya sonra ortalık karıştı. Enesinin zebunu olmuş bu molla taslağı ortalığı 2 senedir kasıp kavuruyor. Hergün bir entrikası ortaya çıkıyor. O molla ki bundan 20-22 yıl önce İshak Alaton’un kapısını çalıyor. Alaton bir röportajında anlattığına göre kapıyı açtığında karşısında fetoşu görmüş. “Ben geldim” demiş. Bugün bakir Hazal yazdı CHP ile fatoşun arasına Alaton bulmuş. Fotoğrafı daima büyük göreceksin. Vesikalıkları bırak.

   Aleviler nasıl kullanıldı? İngiliz istihbaratı 200 yıl önce Osmanlı’yı bölüp parçalamak için Osmanlı toprağını dolaşıyor. Azınlıkları tesbit ediyorlar. 1908’de ilk öğrenci hareketi oluyor. 1826’da Kumkapı’da Ermenileri sokağa döküyorlar. Balkanları karıştırıyorlar. Böylece Osmanlı parçalanıyor. Parçalandıktan sonra da bir daha dirilmemek için bir komita nezaretinde İslam’ın muhalifi olabilecek gruplara zulüm ettirip, suçu hem Sünnilere atıyorlar hem de onları Süfyan’a bağlıyorlar. Mesele bu. Ortada bir fitne var. Sen biir misin Alevi ilim irfanındaki mum söndü hadisesini, nasıl evirip çevirip Sabatycıların mumu söndü hadisesine benzetip seksüel bir rezalet iftirasına getirildiğini. Ve ne zaman getirildiğini. Demokrasiye geçilirken. Ve zavallı Alevilere onu yamayıp Sünnilere mal ettirip düşmanlık sebebi yaptılar. O tarihte Fatih Camii’nde Cuma namazını kılanlar bir saf bile değildi. . Bunu bilir miydiniz.?

   Kürt işi de öyle değil mi? Ülkenin yüzde 20’si Kürt. İnkar ettiler. Orlar da 50 yıl sonra marksistlerin ve ırkçı rejimin tuzağına düşüp isyan ettiler. Bunların politik olarak düzeltilmesi lazım. Mehdiyet de bunu yapıyor. Bırak Kürd’ü Alevi’yi Ermeni’yi dahi kazanmamız lazım. Saadetimiz onlara bağlı. Bölgedeki çıban başları tedavi edilmeli. Müsebbibi biz değiliz. Biz şifayız. O da iman ve Kur’an hakikatleri ile olur.


   Küçük düşünen küçük ister, biz küresel düşünüyoruz. Hedefler büyük. Yakında politik pazarlık başlayınca üstü akil daha önce azıcık verdiği fitneyi bu kez tam verecek.Kürtler, özerklik yani muhtariyetle zihinlerini karıştıracaklar. Bunu kim yapacak biliyor musun? Sabret görürsün.

   Tutturmuşsunuz İŞID falan. Bunlar hikaye. PKK 1980’lerde ve 1990’ylarda Urfa’nın ötesine onlar hakimdi. Aynı oyun şimdi Saddam yanlısı askerleri donatarak İŞID adı altında batılı istihbaratların güdümünde karıştırıyorlar. Bu da bizdeki üstü akılın kurulmasına yol açıyor. Ahir zamanın fütuhatı askeri ve siyasi değil manevidir. İslam, uhrevi ve manevi değerleri ile akıl ve gönüllere giriyor. Hz. Ömer (ra) nasıl Müslüman oldu? 1-2 ayet okudu ve o koca cengaver teslim oldu. Ve o andan sonra gizli gizli ibadet eden Allah’ın Resülu ve ashabı, 40. Müslüman Hz. Ömer’in korumasında Kabe’yi gidip ilk namazı kıldılar. O ayetler de şunlar:

   Tâ hâ. Biz Kur'ân'ı sana meşakkat çekmen için indirmedik. Onu, Allah'tan korkan kimse için bir öğüt olarak indirdik. O, yeri ve yüce gökleri yaratan Zât tarafından peyderpey indirilmiştir. "Muhakkak ki Allah Benim. Benden başka ilâh yoktur. Bana kulluk et ve Beni anmak için namaz kıl.

   Diyeceksin ne alaka? Sır burada. Anlayana

   Sil
 4. GüN gelir HAZRETİ MEHDİ ALEHİSELAMIN zuhuruna cook az zaman kala Türkiyedede olaylar vardır. azdan az cokdan cok gider. imanı olmuyan korksun Allaha ve Resullullah ın yoluna karşı gelenler korksun müslüman sakalından tutup sürüklme e cüretinde olanlar olsada Mehdi Alehiselamın KıLICI Ensesindedir. Mehdi Alehiselam öncesi Müslümanların Tarfından olan
  Türkiyede ki eLi sopallı Lider cogunu temizler. Allahu Alem

  YanıtlaSil
 5. Mehdi Alehiselamın Hristiyanlarla geçiçi itifakıda onun zamanındadır. İslam Birligi zamanında Müslümanlara sıgınanlar olur. Hiç BİR kafir ecnebi Allaha ve Resullallah iman etmedikce La İLahe İLLaLLaH MuhamMeden ResuLLuLLaH, Demedikce Müslümanların kardeşi degildir. müslümanlar tek milletir .. küfür kafirlerde tek milletir.

  YanıtlaSil
 6. Muğayre bin Said şöyle der: İmam Muhammed Bakır aleyhisselam şöyle buyurdu: “Emirülmüminin (aleyhisselam) şöyle buyurdu: İki mızrak karşılaşıp çarpışınca Allah’ın alametlerinden biri ortaya çıkıncaya dek birbirinden ayrılmayacaktır. Dediler ki: O alamet nedir ey Emirülmüminin? Şöyle buyurdu: Şam’daki bir depremde yüzbin kişi ölecek Allah bu depremi müminlere rahmet, kafirlere ise azap olarak gönderecektir. Böyle olunca siyah-beyaz ve kulağı (veya kuyruğu) kesik atlara binen süvarilere ve sarı bayraklara bakın. Onlar batıdan gelerek Şam’a ulaşacaklar. O sırada en büyük dehşet ve kızıl ölüm gerçekleşecek. Sonra Şam yakınlarındaki Heresta[6] köyü toprağın altına girecek. Tam o sırada ciğerler yiyen kadının oğlu kurak çöllerden ortaya çıkacak ve Şam minberine hakim olacak. Böyle olunca Mehdi’nin zuhurunu bekleyin.”

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. sarı bayraklar ayrıntısına dikkat...
   sarı bayraklar yani pyd batıdan geldiler ve şam a doğru ilerliyorlar.
   ışid in şu an yaptığı şey suriyedeki topraklardan aniden çekilip bu bölgeleri pyd ye bırakmak. (bölgede den gelen haberler bu şekide, öso da bu duruma şaşmış durumda.)

   pyd şamda etkin olmaya başladığında büyük deprem gerçekleşecektir.

   herkezin fikrine saygım var ama,
   hadisi şerifleri zahiren değerlendirip başrol oyuncularını bölgede görülmesi gerek.
   süfyani şam, ırak ve medine de faaliyet gösterecektir.
   mehdi a.s. mekke, şam, filistin, medine veırakta faaliyetlerde bulunacaktır. türkiyemizle alakası olmayacaktır.

   yinede bazı tarafların aydınlatılması lazım. yada anlamamız lazım.

   süfyani ile ilgili bir hadisi şerifte, süfyaninin fırat üzerinde yaptığı bir harekette kafirliği tescillenecektir. deniyor
   "Süfyani Fırat'ı ancak kâfir olduğu halde geçer."
   türkiyenin şah mat operasyonunun yaptığı bölge tamda fırat kıyısındaki süleyman şah türbesi.

   bediüzzamana göre süfyan büyük türk idi. biliyorsunuz kim olduğunu...
   buna göre büyük türkün ün kurmuş olduğu devlette süfyaninin devleti.
   ve fırat kıyısındaki yaptığı hareket.

   ...?

   yani hadisi şerifleri zahiren ve şu anki şam ve ıraktaki aktörlere göre değerlendirmek yerinde olacaktır.

   yada hiç bir alakası yok.
   çok çok zaman sonra...

   tabiki bizimkiler yorum
   En doğrusunuı Ellah c.c. bilir...!!!

   Sil
  3. Devlet önce resmi dini islam olarak kurulmuş bir islam devletiydi. 1928 yılında islam ile bağını kopardı (Beidiüzzaman ise şeriat incelir ama kopmaz demiştir. Demekki kopmamış) islam deccalı olan süfyan islam devletinde zuhur eder/etmiştir. Süfyan Türkler (içinde) zuhur etmiş ama türk asıllı değildir. Yahudi neslindendir. Kendini türk gösteren çok yahudi vardır.
   Bununla beraber Süfyani Fırat'ı ancak kafir olduğu halde geçer lafzının Süleymanşah operasyonu ile bağlantısını gösteren hiçbir işaret yoktur.
   Harekat ile nakl-i kubur işlemi tamamen islami kurallara uygun şekilde ve hassasiyeti ile yapılmıştır.
   Süfyaninin Fıratı ancak kafir olarak geçmesi olsa olsa IŞİD'e uyar... Zira küfür ve nifak Simon Elliott denen adama layıktır.

   Sil
 7. • Ramazan’da görülecek ay ve güneş tutulmaları

  4.15--- Darekutni Sunen’de Muhammed b. Ali’den tahric etti. O şöyle dedi: Bizim Mehdimiz için iki alamet vardır ki, Allah semavat ve arzı yarattığından bu yana böyle bir şey vaki olmamıştır. Bunlar Ramazanın ilk gecesinde ay, yarısında ise güneş tutulmasıdır. Allah semavat ve razı yarattığından beri böyle bir şey olmamıştır.

  4.20--- Naim, Şureyk’den tahric etti. Dedi ki, bana ulaştı ki: Mehdi’nin çıkışından önce, Ramazan’da iki kez ay tutulması olacaktır.

  Ne zamandır kafama takılıyor; şimdi sorayım size.. Ramazan ayında olacak bu güneş ve ay tutulmalarının hangi yılda olacağı bilimsel olarak bugün tespit edilemiyor mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mehdi’nin zuhuru, astrolojik ihbarlardan önce, hilafetin ilgası yani ittiha-ı İslam’ın dağılması, İslam Deccali Süfyan ile Büyük Deccal’in 7 yıl arayla hurucu, İslam şeairine ve dine tecavüzlerin alaniyet kazanması ile belli olur. Çünkü Süfyan-Mehdi eşzamanlıdır. Süfyan kudret ve iktidar sahibi Mehdi ise tek başınadır. Ama bir orduya bedeldir.

   Bunlar şimdi olmadığına göre ay ve güneş tutulmasını ne yapacaksın? Geriye tutulma olduğu zaman hüsuf ve küsuf namazları kılmak kalıyor. O senin için daha hayırlıdır. Onlar faraiz namazların dışında zamanı gelen ibadetlerdir. Çok ilgini çekiyorsa sana bir tarih vereyim. Sevr Antlaşması sonrası 1919 yılı 29 Mayıs arefe günü dünyada tam güneş tutulması oldu. Yani Büyük Deccalin hurucundan 2 yıl sonra Süfyan’ın hurucundan 5 yıl öncedir. ki o tarihte tek adama olarak saçacağı zehrini katibine not tutturuyordu

   Sil
  2. Hz. Mehdi as'ın çıkışından önceki son Ramazan olacak, bunu bilimsel olarak hiç kimse bilemez, ancak Mehdi'nin tahmini çıkış yılı baz alınrak ortaya bir iddia ya da tahmin atılabilir.

   Sil
 8. gaybihadisler sitesinde bununla ilgili -daha doğrusu ramazanda 1 gürültü (Hz. Mehdi çıkmadan önceki ramazan ayında gökten gelecek bir gürültü ve yine aynı ayda güneş ve ay tutulmaları olacağı bildirilmiş), muharremde 1 nida ve son olarak ramazanda 1 nida olacağı yönündeki -hadisler incelenmişti. Hatta Hz.Mehdi'ye ve çıkış işaretlerine ulaşmak isteyenler için hadisler,rivayetler ve ifşaatlar ışığında Hicri aylarda vuku bulacak olayların kronolojik sırası verilmişti: http://i.hizliresim.com/ORv0nZ.jpg

  gaybihadisler sitesine göre ilk gürültünün-dol. ile güneş ve ay tutulmalarının- 23 Ramazan 1439 (2018) Perşembe gecesi olabileceği söylenmişti.Yazı aşağıdadır:

  RAMAZAN AYINDAKİ NİDA (SES)
  Salı, Ekim 08, 2013
  Hz.Mehdi'nin zuhuru öncesinde Ramazan ayında gökyüzünden gelen ve dehşet veren bir ses olacaktır. Kimi yorumcular bu sesin telekomikasyon yolu ile ileteceği yöndedir. Ancak gelen rivayetlerde sesin dehşet vereceği ve şiddetli korku salacağından teknolojiyi aşacaktır.Rivayetlerdeki Ramazandaki bu korkunç ses, Şam ehlinin aralarında ihtilaf etmesi (Şu anki Suriye'deki Karışıklık) ve Horasandan çıkacak olan siyah bayraklardan sonra olacaktır. O gün iki tane ses duyulacaktır. Rivayetlerde belirtilen gökyüzünden gelen birinci dehşet verici ses, Cebrail (a.s) ait olacağı ve gelecek olan Hz.Mehdi'ye tabi olmamızı emredecektir. Yeryüzünden gelen ikinci ses şeytana ait olacaktır."filanca mazlum olarak öldürüldü" diye seslenecektir.
  Bu sesin Hz.Mehdi'nin yaşadığı bu dönemde ne zaman olacağı konusunda 2 kanıtımız vardır.
  1-Gaybeti Numani kaynaklı rivayette; bu ses, Ramazan ayının 23.gecesi olan Cuma gecesinde vuku bulacaktır. 2015 ve 2022 yılları bu konu hakkında miladi takvime göre dikkate değer yıllar gözükse de Hicri takvime göre Cuma gecesi, Perşembe gecesidir.
  2-Suyuti kaynaklı hadiste; صوت من السماء Gökyüzündeki ses kısmı büyük ebced hesabına göre şeddeli olarak Hicri 1439 ( Miladi 2017-2018) yıllarına işaret eder.
  Perşembe gecesine işaret eden 2018 yılı isabetli gözükmektedir.(En doğrusunu Allah (c.c) bilir).

  23 Ramazan 1434 (2013) Çarşamba
  3 Ramazan 1436 (2015) Cuma
  23 Ramazan 1436 (2015) Cuma
  23 Ramazan 1437 (2016) Çarşamba
  23 Ramazan 1438 (2017) Pazar
  23 RAMAZAN 1439 (2018) PERŞEMBE******
  23 Ramazan 1440 (2019) Salı
  23 Ramazan 1441 (2020) Cumartesi
  23 Ramazan 1442 (2021) Çarşamba
  23 Ramazan 1443 (2022) Pazartesi
  23 Ramazan 1444 (2023) Cuma

  O zaman İmam Caferi Sadık'a göre dehşetli sesten önceki yıl olan 2017 yılındaki Recep ayında (Mart-Nisan 2017) ayda bir yüz ve açık bir el görünecektir. Said Nursi'ye göre ayda cin sultanlığı vardır. Acaba görünecek yüz cinlerin eseri olabilir mi? Detaylı olarak rivayetler aşağıda verilmiştir

  YanıtlaSil

 9. İmam caferi sadık aleyhisselam şöyle buyurdu:“ Gökten nida (ses) gelecek olan yıldan önce Recep ayında bir alamet vardır. Arzettim ki: o alamet nedir? Buyurdu ki: Aydan bir çehre ortaya çıkacak ve açık bir el görünecek.(Gaybet-i Numani)
  İmam muhammed bakır aleyhisselam şöyle buyurdu: Nida (Ses) sadece Ramazan ayında vuku bulacaktır. Çünkü ramazan Allah’ın ayıdır. O aydaki nida, Cebrail aleyhisselam’ın bu halka olan nidasıdır. Sonra şöyle devam etti: O, gökten kaim aleyhisselam’ın ismini nida edecek, doğuda ve batıda olanlar onu duyacaklar. Uyuyan herkes uyanacak, ayakta olan herkes oturacak. Oturan her kes de sesin dehşetinden dolayı iki ayağı üstünde doğrulacak.Bu sesi muteber bilip ona icabet edenlere Allah merhametini ihsan etsin. Bu birinci ses ruh-ul emin, Cebrail’in sesidir.Sonra buyurdu ki:Bu ses Ramazan ayının yirmi üçünün gecesi Cuma günü vuku bulacaktır. Bunda asla tereddüt etmeyin. Onu duyun ve ona itaat edin. O günün sonunda ise melun İblis’in sesi olacaktır. Nida edecek ki “filanca mazlum olarak öldürüldü”. Böylece halkı şüpheye ve fitneye itecek. O gün bir çokları tereddüt ve hayrete düşecek, ateşte yanmayı hakedecektir. Ramazan ayında ilk sesi işittiğinizde onda tereddüt etmeyin. O Cebrail’in sesidir. Belirtisi de şudur ki o Kaim (Hz.Mehdi) aleyhisselam’ın ve babasının adını nida edecektir. Öyle ki genç kız zifaftan dışarı çıkacak ve babası ile kardeşini hz. mehdi’ye yardım etmeleri için teşvik edecektir.Ve şöyle buyurdu: Kaim (Hz.Mehdi) aleyhisselam’ın zuhurundan önce bu iki ses mutlaka gerçekleşecek; Gökten gelen ses Cebrail’in sesidir. (Bu emrin sahibinin ve babasının adını söyleyecek.) İkinci ses ise yerden gelecek ve o, lanetli İblis’in sesidir. Filancanın adını getirecek ve o mazlumca öldürüldü diyecek. Bununla fitne çıkarmak isteyecek. Birinci sese uyun ve sakın ikinci sese aldanmayın.(Gaybet-i Numani)

  Muhammed b. Ali’den, Buyurdu ki: O malum ses, Ramazan ayında Cuma gecesinde olursa onu dinleyin ve itaat edin. Eğer gündüzün sonunda olursa, o mel’un İblisin “Falan adam mazlum olarak öldürüldü” şeklinde nidasıdır. Bu sesin amacı, insanları şüphe ve fitneye düşürmektir. O günde niceleri tereddüt ve şaşkınlık içinde kalacaktır. O, birinci sesi Ramazanda işittiğinizde, ondan şüphelenmeyin zira o Cebrail’in sesidir ve bunun alameti Mehdi’nin ve babasının ismini zikretmesidir. (İmam Suyuti)

  Gaybi Hadisler Grubu

  YanıtlaSil
 10. nasa'nın halka açık veri tabanında gelecek yıllara dair solar ve lunar takvime bakıp bu tutulmaları taramıştım..önümüzdeki yakın yıllar için..yani 100 sene için bakmadım. böyle bir veri yok. hadisi şeriflerde bahsedildiği gibi bir veri. ancak şu var,Rabbim zül celal hz.leri zaten hz.mehdinin çıkış alametlerini bir anda gösterecek. insanlar bunu tespit edemeyecek.tabiri caizse "sürpriz" gibi düşünün! zaten hz.mehdi gizlenmiştir..onun bu yakın alametleri de insanların ilminden gizlenecek..Allahu alem.

  YanıtlaSil
 11. Yanıtlar
  1. 3 gün kaldı bakalım inşallah neler olacak veya olmayacak merakla bekliyorum yıllardır.. sonunda tarih geldi ya yanlış yorum ve hesap yada herşey kurmaca uydurmaca göreceğiz

   Sil