.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

3 Şubat 2015 Salı

DEMİRTAŞ ODAKLI DERİN KUMPASLAR

Dün yazdığım gibi, Derin ABD (CIA)-Avrupa (MI6-BND)-İsrail (MOSSAD), Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan-Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğindeki Yeni Türkiye'nin büyümesinden rahatsız oluyor. Özellikle petrol-gaz-ekonomik kanallara hükümdar olmaması için ellerinden gelen her türlü ihaneti destekliyor. Yeni Türkiye'nin imparatorluk stratejisinin mimarı Tayyip Erdoğan'ın önünü 30 Mart ve 10 Ağustos seçimlerinde kesemediler.
Önlerinde tek bir eşik kaldı.
7 Haziran seçimlerinde, AK Parti'yi geriletmek ve Erdoğan'ın BAŞKAN olmasını engellemek. Bu yol da, derin plan Demirtaş ve HDP üzerinde kurgulandı.
7 Haziran seçimlerinin aritmetiği ile oynamak üzerine kurgulanan DENKLEM, HDP'nin barajı aşması ve aşamamasına göre 2 ayrı stratejiyi içeriyor: HDP'NİN BARAJI AŞMASI SAĞLANACAK: Selahattin Demirtaş'a, 6/7 Ekim olayları öncesi Amerika, sonrasında Avrupa destek sözü verdi.
Kandil, zaten Derin ABD-AB ile sıkı temasta. Yahudi ortaklı medya, psikolojik hareket orijinli haberler yaparak "HDP barajı aşamazsa KAOS korkusu" yaratılacak. Yurtiçinde de, HDP'nin barajı aşması için, Demirtaş, Hürriyet ve Fethullah Gülen medyasınca parlatılacak.4. Parti olarak HDP Meclis'e girerken, 65-72 milletvekili alması düşünülüyor. CHP 110, MHP 90, HDP 70 milletvekili çıkartınca toplam 270 olacak. AK Parti'ye de 280 veya biraz altında bir mevzi kalacak. Dikkat ediniz! AK PARTİ 280 MİLLETVEKİLİ VEYA ALTI... Bu sonuç, Ahmet Davutoğlu'nun Yeni Anayasa'yı referanduma götürmesine-
Erdoğan'ı tek başına BAŞKAN yapmasına imkân vermez. CHP ve MHP biraz daha fazla milletvekili çıkarırsa, Davutoğlu tek başına hükümet de kuramayacak. Tek başına hükümet için kritik rakam, 276. Altı (6) kripto milletvekili AK Partiye sokulursa, her an hükümeti düşürme imkânları da olacak.

Barajı aşamama 

Derin Amerika ve Avrupa'nın HDP'nin barajı aşamaması halindeki planın başlığı, 'KAOS'... PKK'nın Türkiye'nin güneydoğusunda "Gölge Meclis" kurması, PKK militanlarının yurt içinde sokak hareketlerine hız vermeleri gündeme girecek. Doğaldır ki, Amerikan, İngiliz, İsrail, Alman ajanları boş durmayacak. Öcalan'a rağmen Kandil destekli oyunların oynandığı CİZRE'NİN, seçim sonrasına yönelik KAOS için laboratuar gibi kurgulandığı düşünülüyor. İNGİLİZ BBC çok yaman.
HDP Genel Başkan yardımcısı ve HDP Muş Milletvekili Demir Çelik BBC'ye konuşuyor: (Hac. Üniv. Eczacılık Fakültesini bitirdi. Eski Varto Belediye Başkanı ve Barış ve Demokrasi Partisi (BDP) Genel Başkanı) "Daha güçlü Meclis'e gelip, çözümü dayatan bir noktaya gelmek istiyoruz. 35 yerine 70 milletvekiliyle temsil gücünün avantajlarını arkamıza almak istiyoruz. Ola ki, barajı aşamazsak seçimin meşruiyeti kalmaz.
Sokağın meşruiyetine dayalı siyaset yürüttüğümüzde çok daha etkili oluruz..." "Gölge Meclis kurmak" sorusuna Çelik, "Amacımız, var olanı daha güçlü, daha görünür kılmak. DTK, 8 boyutta demokratik özerkliğin inşasının siyasal faaliyetlerini zaten yürütüyor"yanıtını veriyor.... 

SONUÇ: Derin Amerika ve Avrupa, Selahattin Demirtaş'ı kara gözleri için sevmiyor. Bu sevginin altında başka işler var. HDP, barajı atlatırsa da atlatamazsa da 'çok kuş vurmayı'planlıyorlar... Hürriyet boş durmuyor! "Yunanistan'ın Selahattin Demirtaş'ı Çipras iktidara yürüyor" ve "HDP'nin hedefi 72 milletvekili" yayınlarının arkasında kimler var acaba? Yeni Türkiye'yi yolundan, hedeflerinden alıkoymak için içeride ve dışarıda hangi çevrelerin ittifak içinde olduğunun gayet iyi farkındayız. Hangi kazanlarda, hangi fitnelerin kaynatıldığını, kimlerin bunların ateşine odun taşıdığını da önüyle arkasıyla çok iyi görüyoruz.
Unutulmasın, herkesin bir hesabı varsa Allah'ın da bir hesabı vardır. O hesap, bütün hesapların üzerindedir.

42 yorum:

 1. Cumhurbaşkanı'nI Süfyan diye kodlamışlar
  Paralel Yapı’nın, 17-25 Aralık darbesi öncesinde toplanarak ‘Süfyan’ diye kodladıkları dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarını Sincan T Tipi Cezaevi’ne koymayı planladıkları ortaya çıktı.
  Emniyet ve yargıya sızdırdığı militanları vasıtasıyla AK Parti Hükümetini devirmek isteyen paralel örgütün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar için özel cezaevi dahi hazırladığını ortaya koyan belgeleri ele geçirdik. TİB'den silinen ancak özel yöntemlerle geri getirilen teknik takip kayıtlarında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Edoğan ve AK Parti Hükümeti mensuplarından "Süfyan ve arkadaşları" şeklinde bahsediliyor. Paralelin "Süfyan" şeklinde kodladığı Erdoğan ve ekibinin Sincan T Tipi Cezaevine konulacağı belirtiliyor.

  Kaynak: Yeni Akit

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cabir'i yıktıktan sonra "süfyan T.Erdoğan'dır" diyecekler ki şimdiden demeye başladılar.Oysa ki süfyan 5816 ile korunandır, süfyani fetulahın kendisidir.Cabir için ne diyorlarsa kendileri yapıyordur.Cabir'i yıkarlar,sonra 1-1,5 ay içinde ülke uçurumun kenarında olur o sıra sahte kahramanlıklara ihtiyaç duyarlar;K.Irak hamlesi,Yunanistan hamlesi...Sonra Armageddon'a geçiş yapıldığında cemaatteki müslümanlarda yavaş yavaş uyanış...Cabir danışmanlarının hainliklerine rağmen görevini yerine getirdi.

   Sil

  2. Ama kader-i ilahi izin vermedi. Müdahale etti. Hüküm ve dilediğini yapma hakkı yalnız ve sadece Cenab-ı Allah'ındır. O vazifedar kullarının emeğini boşa çıkarmaz. Çünkü onlar onun hükmüne hizmet ediyordu. Süfyan ünvanını hakiki deccalden alıp ehl-ie imana yakıştırmaya kalkışan şaşkolozların hali budur işte. İyi bir nokta yakalamışsın Mustafa Kardeş. Sayende haberdar olduk. Ve bir şey daha ispatlandı. Dar bir çevrede bilenen ama şüyu bulmayan Pansilvanyalının Süfyan’ın derin komitesinin bir tasarım ve projesi olduğu.

   Sil
  3. ittihad sitesinde bir iki yıl evvel Süfyanın alim olacağı ve çokları ilim ile teshir edeceği beyan edilerek F.G. hakkında imalarda bulunuyordu. O zaman pek de hakikat-ı hali bilmediğimizden bu yorumun biraz abartılı olduğunu sanıyordum. Ancak zaman içinde kardeşlerin bu öngörüleri haklı çıktı.

   Sil
  4. Eğer Sakrya Seyfin dediklerini kabul edecek olursak (yani Cabir RTE, Süfyani FGdir) Gün geçmiyor ki, "süfyani cabiri yıkacak" iddiasının tam tersi yaşanmasın. (Süfyanin gözbebeği bir kurumu daha alıverdi elinden bugün) Cabir bir bir süfyani kalalerini tarumar ediyor. Bu işte bir gariplik yok mu?

   Sil
  5. Hamza Metinerle yapılan röportajda RTE üstü kapalı olarak Süfyani olarak nitelendiriliyor:
   https://tr-tr.facebook.com/www.iftiralar.org/posts/829109360459955:0

   Sil
  6. apo hayatıma kaldığım yerden devam edecegim diyor,sen nerde kalmıstın ki diye sormadan edemiyor insan,diyorki ben cıkacagım daglar beni cagıyor diger türlüsü hayat felsefeme ters... bir de mustafa kardeşimize ek olarak fuat avni twitlerinde yezid ve aveneleri gizli görüşmeler yapıyorlar ışidle anlastılar dıyor,sonra birden karar geliyor adresi kapatılıyor ertesi gün süyfaniden mesaj oda bukez firavun demeye getiyor,tesadüfler nekadar da cogaldı bu aralar bu kadar da tesadüf olmaz diyor insan...sonrada bir köşe yazarı süyfani diyor...bunun bir adı var bilen biliyor zaten,zemin hazırlıyorlar...

   40-(Zekeriyyâ) şöyle dedi: “Rabbim! Doğrusu bana ihtiyarlık geldiği, hanımım da kısır olduğu hâlde, benim için bir oğul nasıl olur?” (Rabbi de ona:) “Böyledir! Allah, dilediğini yapar!”(3) buyurdu.

   41-(Zekeriyyâ) dedi ki: “Rabbim! (Onun geleceğine dâir) bana bir alâmet kıl!” (Rabbi ona şöyle) buyurdu: “Senin (ona dâir) alâmetin, insanlarla işâret (ile anlaşman) dışında, üç gün konuşamamandır. Hem Rabbini çok zikret ve akşam sabah (O’nu) tesbîh eyle!”

   şimdi biraz tefekkür zamanı acaba bu ayetler de ne anlatılıyor?kim bize neyi anlatmaya calıstı ya da kacımız anlayabildik onu?

   Sil
  7. Sakarya Bey,

   Bahsettiğiniz gibi RTE'yi yıkamayacaklar. Cenabı Allah O'na bir yardımcı nasip edecek inşallah ve bu yardımcı ortalığın anasını belleyecek inşallah.

   Sil
  8. .Süfyan ilk başta Ehli irşaddan birisi ,bir kargaşaya girer sonradan kendinin kafir olduğunu anlayinca müslümanlara harb ilan eder ................rivayet bu fakat m.kamal başta mehdi sanan çıkmıştır işte bir vaaz ı «En son olarak niyazım şudur ki, Cenâb-ı Vacibü’l-Amal Hazretleri, Habib-i Ekrem’i hürmetine, bu mübarek vatanın sahip ve müdafii ve diyabeti celile-i Ahmediye’nin ilâyevnilkıyâme- haris-i estakı olan millet-i necibemizi ve...............fethullah hocanın cevresinde şenkal in yediği herzeleri okuyoruz ama deccal mekke ve medine ye giremeyecektir gülen ise buralara gitmiştir yani gülen in süfyan olduğu iddiası bence yanlıştır

   Sil
  9. fakat benim korkum odurki 13.yüzyılda şeyh nasreddin tusi halife ile tartıştı ve gidip moğolları bağdat a saldırmaya teşvik etti
   bu yüzyılda dahi cemaat zamanın moğolları olan abd yi türkiye ye karşı istikbalde silahla veya siyaseten saldırtıp idareyi indirip abd den prenslerini getirip ülkeyi onlar adına idare edermi?????????

   Sil
  10. Mustafa Kardeş

   Şimdi her şeyi her yerde hakikatine uygun yazamıyorsunuz. Tahammül yok. Şimdi 5. Şua 7. Mesele’de Bediüzzaman bu alim meselesini açıkça izah etmiş. Ve demiş ki:
   Rivayette var ki, "Süfyan büyük bir âlim olacak, ilimle dalâlete düşer. Ve çok âlimler ona tâbi olacaklar."
   Ve'l-ilmu indallah, bunun bir tevili şudur ki: Başka padişahlar gibi ya kuvvet ve kudret veya kabile ve aşiret veya cesaret ve servet gibi vasıta-i saltanat olmadığı halde, zekâvetiyle ve fenniyle ve siyasî ilmiyle o mevkii kazanır ve aklıyla çok âlimlerin akıllarını teshir eder, etrafında fetvacı yapar. Ve çok muallimleri kendine taraftar eder ve din derslerinden tecerrüt eden maarifi rehber edip tâmimine şiddetle çalışır, demektir.

   Bu Süfyan bir din adamı veya vaiz değil. Mesleğinde alim olacak kadar bilgili ama siyaseti de iyi bilen biri.Yani siyasi ihtirası olan biri. Zekasıyla başa geçiyor. Yani saltanatın veya siyasi iktidarın imkan ve araçlarına sahip olmadan bir asker diyelim çıkıp başa geçiyor. Bir nevi darbeci. Ve fikirlerini yayarken ve uygularken tabi yalaka ilim adamlarını yani ulama-i su’ tabir ettiğimiz kimseleri kullanıyor.

   Dolayısiyle bu Pansilvanyalı değil. O Pansilvanyalı’nın ilmi orta halli bir din adamı kadar değil. Ama vaiz. Vaizin bilgi hafıza dağarcığı yerindedir. Enaniyeti de var, hem çok kavi.. Biraz da melankolik bir tip kendini kabul ettirmek için hastalık numarasını bile kullanıyor. Açın röportajlarını okuyun. Mehdiyetin 2. faslyını gerçekleştireceğiz.Hayatın bütün birimlerine gireceğiz, diyor. Ne zaman 1993-95. Ve neyse uzatmayayım. O Süfyanist sistemin kullandığı biri. Amerikalı ve İsrail’li istihbaratın dikkatini çekiyor Ondan sonra yürü ya maşamız demişler. Kim bilir ona ne vadedilmiş. Ne kadar o biçim istihbaratçı varsa onun çevresinde onu adına adına belki de blimeden icraat yapıyor. Bu kadar basit.

   Herkes atladı. 2004 yılında Türkiye’ye İsrail’den din adamarından kurulu bir heyet geldi. Malum kadın gazeteci onlarla röportaj yaptı. Niçin ve neden ve nasıl? Ben o gün şüphelerimi kanaate çevirdim.

   O sitenin yazdıklarını burada tekrarlayamayız. Öyle şeyler var ki. İnsanların kafası almıyor. Sonra bu mesele avamın işi değil. Vazifedarların ve rasihlerin anlayıp uygulayacağı hususlar. Müteşabihatı açıklamak ve anlamak bir ton kitap dolusu bilgi ister. Bir ucu diğer ucuna kadar bir rivayete göre 15, kimine göre 50 milyar ışık yılı genişliğindeki kainatın ve onun içindeki varlıkları ve hakikatlerine işaret eden Kur’an’ın ve hadislerin muhteviyatına vukufiyet beşerin takatinin çok üstündedir. Herkes kabiliyeti ve akli kapasitesi kadar bilir ve anlar. Ona da sonsuz hamdler olsun. Ebedi alemde bu hadisat tek tek konuşulacak ve mahşerden başlanarak anlaşılacak. Tabi ebediyete paralel ebedi hakikatler.

   Sil
  11. Süfyan büyük bir alim olacak. Bu hususu Bediüzzaman 1. reise te'vil etmiş. Amenna... itiraz yok. İttihad.com dki kardeşler F.G. nin gidişatını evvelden hissederek bu hakikatın bir manasını F.G.ye tatbik etmişler. Küllinin bir benzeri olarak. Bu onların düşüncesi.. Yanlış da değil bence...
   Diğer yandan herşeyi açık açık yazamıyoruz. Yazmak da doğru değil... Anlayışlar farklı olabilir. Herkes dünyaya kendi zaviyesinden bakar, öyle görür ve hükmeder. Nur camiasından gelen bir kimse olarak ne kadar Nur cemaatini anlıyorsam diğerlerinin de dünyaya bakış açılarına aşinayım. Nasıl bir Nurcu kendi bakış açısını en isabetli görüyorsa diğer cemaat ehli de öyle görüyor. Şimdi mesela bir kardeş Bediüzzaman yanlış yazdı dediğinde benim yüreğim kalkıyorsa, aynı şekilde cezm edip sükunet buluyorum. Dünya bizim merkezimizde dönmüyor. Hakikat taaddüt ediyor. Tek gerçek ben diyenler o yüzden iki adımda sonra kavgaya tutuşuyor. Herşey hakkında imanım şudur: Bu konunun Allah katındaki hakikatına iman ediyorum. Herşeyi bilmeye ne imkanım var, ne de haddim var. Bilgilerim eksik çünkü ben eksikim. Bildiğimiz ancak bir kısmını onu da süzerek yazıyorum. Hatta gereğinden fazla açık yazdığımı düşünüyorum. Bazen düşmanın işine yarayabilecek boşboğazlıklarım oluyor. Endişeleniyorum. Bir derece ketum olmak lazım. Biz bütün kardeşler olarak dinimiz, milletimiz (millet-i ibrahim) ve vatanımız hasılı islamiyet ve islam yurtlarını esas aldık. Herkesi kardeş gördük. Farklı tarzda aynı şeyi terennüm ediyorum. Selam ve dua...

   Sil
  12. Konunun özü süfyan bir küllidir. Küllinin pekçok özelliklerini taşıyan bir ana kişi vardır. Ona hizmet eden yada bu küllinin bir kısım niteliklerine sahip yan kişiler olabilir. Eğer tek kişi olsaydı hikmet-i irşad gereği asıl şahsın zamanının ötesindeki diğer asırlrın ders hissesi eksik kalırdı. Her asırda ve zamanda Süfyan ve Deccallerden korkmalı ve temkinli olmalıyız. Bunlar içinde en hazini -eğer öyleyse- din namına çıkıpta din ve millete bu kadar zarar vermek daha ürkütücüdür. Manevi meşhudatta F.G için "F.G tağuttur" denmişti. O zaman hayırhah zannettiğimiz için bazı hatalarından dolayı bu kadar dehşetli bir tabiri fazla zannetmiştik. Sonra meşhudatın neticesi görüldü. Biz meşhudatları hemen hemen hiç yazmadık. Hususi tuttuk. Burada bir iki yerde savaşa hazırık babında bir iki şey yazdık. Şeriatı esas tutup meşhudatı kendimiz için özelde bıraktık.

   Sil
  13. F.G. cilerin RTE hakkında Süfyan yakıştırmasına rağmen ben de F.G.nin süfyan olmadığı kanaatindeyim. Fakat Nur camiasından bazı kardeşler evvelden ona "o" nazarıyla bakmışlar. Çok da yanlış değiller...

   Sil
  14. F.Gülen küçük süfyanlardan biridir. Süfyanı Azam halen çıkmadı. Çıkış yeri Şam toprakları yabis vadisidir. Çıktıktan hemen sonra Suriyede 5 yerin kontrolünü alacaktır. Biri haleptir. Mısırdan gelen bir orduyla savaşıp onları yenecektir. Hakiki siyah sancaklılarla savaşacaktır. Ehli beyti öldürecekltir. Medineyi işgal edecektir. Kerkük ve Kerbalada kan akıtacaktır. Yakında Arabistanda iç savaş çıkacak.

   Hz.Mehdiye karşı savaşacaktır. F.Gülenin malikanesinden çıkıp Şam topraklarına gelip ordu yönetecek gücü var mı tartışılır.

   Süfyan ve Hz.Mehdi aynı yılda zuhur edecektir. Süfyanı destekleyen 7 veya 9 bayraklı olacaktır.

   Arkadaşlar, birazda hadis okuyun ve kaynak gösterin. Mana aleminde herşey açık açık söylenmez. F.Gülen asıl hakiki Süfyan değildir. Süfyancıklardan biridir. Hadislere göre yorum yapalım.

   Son olarak Süfyanın çıkışı ile ölümü arasında 15 ay vardır. Bunun 9 ayı hamile kadının süresi boyunca hüküm sürecektir.

   Sil
  15. Ben de FG'nin Süfyani olabileceğini düşünmüyorum.

   Sil
  16. Mustafa Kardeş

   Şualarda şimdi yerini tam hatırlamadığım bir iki satırla mealen denir ki: “Ahir vadede büyük deccal (Yahudi) Süfyan taifesi ile işbirliğini-ittifak yapar” Bunu 28 Şubat dönemine hamlettik. Ama o dönemin gizli ortaklarından Pansilvanyalı da var. İşte buna binaen Süfyani etiketi yakıştırılırsa, bir anlamda doğrudur. Süfyan taifesinin yandaşı veya müttefiki Süfyani olur. Bu anlamda söylenmiş ise, bu cihetle doğrudur.

   Sil
 2. Cabirin sonu yaklaştı. Süfyani yakında ortaya çıkacak. Cabire biat edenlerde mutlak sondan kaçamayacak

  YanıtlaSil
 3. Asıl decalliye hareketler akımlar PKK, ve marksiz ateis ufaklı örgütler ve kemalistler mason locaları ile en cok içli dışlı olanlar var. pareLeL yapı ve bazı dindar gibi gözüken masonik yapılanmalrın hizmetkarı adnan ve onu destekcisi sözde hocalar. RTE ise Müslüman siyasi liderdir. RTE akabinde RTE dan daha sert eli sopalı biri daha gelir RTE gibi müslümanalrın tarfındandır. temizler savaşlar .... RTE hakındaki yayınlar iftiradır siyonizm meydan okuyan RTE yi kafa ya taktılar ama aciz kaldılar başaramıyolar fettullah dahi solugu kesilcek adı kalcak sadece. fettullahı cok büyültenler görürler . Allahın izni ile kendisi ufak süfyandır fetullahın..saten tabanını kaybetmiş durumda tabanı olan pkk ve siyasi koludur. bu pkk siyasi kolunun ilerde bir cokları ölür. müslüman kürt halkının kardeşlerimizin pKK decalliye örgüt sözcüsü degildir.saten müslüman kürtlerinde başına bela olan bu pkk ve siyasi koludur. dinsiz ateis marksiz bi ideolojiye sahiblerdir emri siyonizm ve batıdan alırlar yöneticileri bir cogu ölecekdir. eli sopalı müslüman Lider gelcek olan RTE dost dur.

  YanıtlaSil
 4. Muhterem Abi,

  Hep pkk dan ya da hdp den bahsediyoruz ancak bu adamların adamakıllı ne istediğini anlamak istemiyoruz gibime geliyor..

  Ortada bir hakikat var. O da İngilizlerce sınırları çizilmiş ve anlaşmalı olarak Mustafa Kemal'e kurdurulmuş ismine Türkiye denen topraklarda genetik yapısı farklı,dili farklı,adeti farklı,örfü farklı vb.birçok kendine has özelliğiyle bizden ayrılan bir 'ırk' var.

  Yıllarca bu ırk yok sayılmış,ezilmiş,işkence edilmiş,sürülmüş vb.akla hayale gelmedik işler yapılmış. Biz halen kendimizi Osmanlı olarak görüyoruz ancak devletimiz maalesef ve çok acı ki HALEN faşist uygulamalarını devam ettiriyor. Kürtlerden Cumhurbaşkanı bile oldu,neyiniz eksik,devlet bütün yatırımı doğuya yapıyor gibi ağızlarda sakız olmuş beyanatları da bir tarafa bırakmak lâzım.

  Bu Kemalist,Faşist,Komünist ve Lâik rejimin elimize bıraktığı saatli bomba patlamadan yani kitlesel anlamda ortalık yangın yerine dönmeden eskiden olduğu gibi içeride bağımsız dışarıda bize bağlı ve BAĞIMLI federal/özerk bir Kürdistan'ın kurulmasına başkası değil BİZ önder olmalıyız. Önce federe bir yapı sonra da konfedere bir yapıyla genişlemenin yolunu aramalıyız. Müslümanlar olarak güçlü olmamız gerekiyor. Bizim özellikle Kuzey Irak'ın petrolüne ihtiyacımız had safhada. Her yönden cari açık vb.buna muhtacız. Yapacağımız şey federe yapıdan önce Türkiye'yi iki parçaya iki bağımsız devlet olmadan ayırmak daha sonra konfedere çatı altında birleşmektir. Önce Kuzey Irak daha sonra yavaş yavaş biz samimi olup ekonomimizi duzelttikçe diğer devletler bu yapının şemsiyesi altına girecektir.

  Kürtler o kadar kötü bir kavim değil. Hatta din bakımından biz Türk'ler çok daha fazla erozyona uğradığımız halde doğudaki tek bir Şeyh bile milyonları birlik içerisinde tutuyor. Unutmayalım pkk yı da ortaya çıkaran bizim rejimimiz. Maalesef bu bombayı kendileri icat ettiler..Ya birbirleriyle çatışıp karşılıklı yok olacaklar ya da sulh isteyip barışacaklar. Bence Ak Parti iktidarı olmasın süreç dakika yaşamaz. Gelecekse Müslüman bir rejim varsın yıkılsın bu rejim. Türk devletini rahatça kurae inşallah.

  YanıtlaSil
 5. Demirtaş: Korkuyorum, inşallah olmaz!
  HDP Lideri Selahattin Demirtaş seçim sürecinde IŞİD provokasyonundan çok korktuğunu söyledi.


  Eklenme: 04 Şubat 2015, 07:45 / Güncelleme: 04 Şubat 2015, 07:46 / 15,630 Okunma / 6 Yorum
  Facebook'ta Paylaş


  Milliyet'e verdiği röportajında IŞİD konusuna da değinen Demirtaş, şunları söyledi;

  ''Türkiye’de seçim sürecinde IŞİD kaynaklı provokasyonlar olabilir. IŞİD yapacağı provokatif işleri üstlenir. Charlie Hebdo’yu gördünüz. Türkiye’de doğrudan bizlere ya da demokratik laik kesimlere yönelik eylemler olabilir. Kobani’nin intikamı veya başka bir yaklaşımla. Benim en korktuğum IŞİD provokasyonu. Fakat böyle bir şey olursa herkes sağduyulu olmalı ve saldırı kime olursa olsun mağdurun etrafında kenetlenmeli. Bu tür provokasyonlardan, ancak böyle çıkarız. İnşallah olmaz. IŞİD, babasını bile tanımaz. AKP’ye de zarar vermek ister. Türkiye’de bunları yapacak güçleri var diye düşünüyorum.''

  haber7

  YanıtlaSil
 6. Nasıl ki, şeytanın azgınlaştırdığı nefs-i emareye tabi kişi egoist ve bencil, hubb-u cah illetine yakalanırsa, onun gibi nefs-i emmareye tabi insanların oluşturduğu cemiyetler, kavimler, ırklar, milletler de ırkçı hastalığına tutulur. Batının içimize soktuğu bir hastalıktır. Bu sayede Müslüman ülkelerin insanları böyle teshir edilerek ırkçı ideolojilerle din-i İslam’a muhalif yaptılar. Bu hastalık daha sonra İslam deccaliyeti Süfyanizmin doğurdu ve onun motoru oldu.

  Osmanlı’ya hıyanet edip ayrılma tuzağına en son Kürtler düşüyordu. Ama bu Darü'l-Hikmeti'l-İslamiye üyesi aynı zamanda bir Kürt olan Bediüzzamam Said Nursi tarafından önlendi 1920. Batılı emperyalistlerin tezgahına gelen bazı Kürtler Ermenilerle ittifak kurup isyan edeceklerdi. 1919 yılında Paris’te bulunan Kürt Şerif Paşa ile Ermeni Bugos Nubar bir ittifak anlaşması yapar. Bu haber İstanbul’a ulaşır ulaşmaz Bediüzzaman bütün Kürt ileri gelenlerine haber vermesiyle bu plan akim kalır. Böylece Kürtlerin Ermenilerle aynı ırktan oldukları safsatasıyla önce Osmanlı’dan sonra Müslümanlıktan soğutacaklardı. Ama bunu başaramadılar.. Kürtler hem Osmanlı’ya hem de İslam’a sadakatlerini göstererek tuzağa düşmediler.

  Ancak yeni rejim kendine düşman ideolojik olarak iki unsuru seçti. 1. İslam 2. Kürt. Bu kemalizmin batılılar tarafından kurgulanan zihniyetinin sonucudur. Bu zulüm ve işkence devri DP’nin iktidara gelmesiyle değişti. Kürtler bu demokratik ortamda CHP’den soğudular. Ama o 25 yıllık hatta 30 yıllık hakimiyet döneminde yetişen nesil Osmanlı Kürtleri gibi değil, Kemalist ideolojinin Kürt versiyonu olarak karşımıza çıktı. PKK yandaşı siyasi partilere verilen oylar eskiden bölgede CHP’ye giden oylara oran itibarıyla aynıdır.

  Üstelik kemalizmin Kürt versiyonu dindar Kürtlere de karşıdır. Onlar da frenk meşreptir. Katıksız ırkçıdır. Avrupalı gibi düşünür, Avrupa değerlerine sahip çıkar, kadın militan parti ve örgüt şebekelerinde yer alır. Laiktir, marksisttir, sosyalisttir. Her konuda batılı işbirliğine ve kullanışına müsaittir.

  Yakın tarihte Kürtleri kullanan İngiliz-Fransız-Alman-ABD’nin yanı sıra bir de İsrail çıktı. İsrail özellikle 1960 sonrası başlayarak Kuzey Irak Kürtleri’ne büyük ilgi duymuş. Onlarla temasa geçmiş. İşbirlikçileri İran üzerinden Kürt militanları eğitip silahlandırmıştır. Öyle ki 1967 savaşında ele geçen Arap silahları Kürtlere verilerek Irak rejimine karşı kışkırtılmıştır. Baba Barzani sık sık İsrail’e giderek temaslar yapar hale gelmiştir. Bu maya tutunca İsrail bu kez Türkiye Kürtlerine sarkmıştır.

  Suriye üzerinden Abdullah Öcalan’ın örgütüne destek verilmiş ve silah yardımı yapılmıştır. Bu sayede cuntasal güçlere boyun eğdirilmiş ve 28 Şubat fitnesi tezgahlanmıştır. Bugün Kürtler üzerinden Avrupa ülkeleri ve ABD kadar İsrail’in büyük etkisi vardır. Demokratik haklar adı altında özerklik, büyük federasyonu yutturmacasıyla Büyük Kürdistan tezgahlanmaktadır.

  Büyük Kürdistan neocon-İsrail’in operasyonudur. Bu sayede hem Araplar, hem Türkler, hem de İran’a baskı uygulayacak ekonomik, siyasi ve askeri açıdan İsrail’e bağımlı bir Kürt devleti kurduracaklar.. Göreceksiniz açılım falan bir dereceye kadar. Hatta muvaffak olması söz konusu olduğunda İsrail alenen ayrılıkçılığı ve bağımsızlığı açıkça destekleyecek ve hami kesilecektir. Sonrasına söylemeyeyim o mahremdir. Görürsünüz inşallah.

  YanıtlaSil
 7. Şu anda Kürt kartı 1. İsrail’in güvenliği 2. Petrol havzalarına erişmek 3. Ortadoğu’daki bölünme sürecini hızlandırmak için masaya sürülmüştür. İsrail Kürt kartı ile 3-4 bin yıllık sürgünün intikamını almaktadır. Hem antik çağdan intikamını alıyor hem de Büyük İsrail için büyük merhale kat ediyor. Kürtlere muhtariyet, özerklik gibi teranelerle tilkinin kargaya şarkı söylettirmesi gibi ağzındaki peyniri kapması gibi petrol havzalarına konmak ve Müslüman ülkelerin takatinive enerjisini kesmekte kullanılmak istenmektedir.

  1977 yılında Berlin’de Alman-Kürt derneklerinin kurulduğunu ve müdavimlerinin yüzde 90’ının Alman olduğunu bizzat bilirim. 10 yıl sonra da Şansölye Kohl Özal’a Dicle’nin doğusunu terk edin sizi hemen AB’ye alalım, teklifi yaptı. Bugün Fransa ve Almanya Kürt bölücülüğe sahip çıkmakta, beslemekte ve istismar etmektedir.

  Kemalist-halkçı zihniyet ne ise Kürtçülük-PKK ve benzeri siyasi kuruluşlar aynı kökten gelmekte ve aynı odaklar tarafından kullanılmaktadır. Tabi bu plan ittihad-ı İslam sebebiyle tutmayacaktır. Bugün özellikle Kuzey Irak’ta Yahudi kökenli Kürt’ten çok daha fazla ehl-i beytin mensubu olan veya ehl-i beytten feyiz alan geniş kitleler, Türkiye’nin Müslümanları gibi oyunu bozmakta ve bu deccalist planı akim bırakmaktadır. Ancak deccalist Kürtler de bunu bozmak için gafil bazı dini unsurları ve adayları aralarına alarak kozmopolit kitle görünümüyle hedefe varmak istemektedir.

  Son olarak şunu belerteyim. Bediüzzaman’ın Münzarat’ta belirttiği gibi Kürtler Türk havuzuna bağlıdır. Hatta birgün bir Kürt talebesine söylediği (Kardeşim kader Türklerle hükmümüzü bağlamıştır. Ayrılık olmayacaktır) demiştir. Şimdi isteyen istediğini oyanasın. Hikaye. IŞİD’i kurup piyasaya salan neocon-siyonist odaklar, elbette binbir tezgahı kurup onunla provokatif algı ve psikolojik operasyonlar yürütüp netice almaya çalışacaktır.

  Baronlarımız gücünü nereden alır. Batıdan. Onların efendisi kim, batılılar. Onlar 100 yıldır özellikle Selanik ahfadı bu sayede siyaseti ve ekonomiyi yönetmektedir. Daha doğrusu yönetiyordu. Gazete manşetleriyle baskı yapıp sonuç alıyordu. Şemdi öyle mi. Değil. Gazetelerine bakın, akşam TV haberlerini dinleyin Kürtlere gaz verilip senaryolarını uyguluyorlar. 7 Haziran’da sonuç alacaklarını sanıyorlar. İktidarın Merkez Bankası’na faizi indirin sıkıştırmasına karşı hemen baronlar dış odalarla faiz soygununu sürdümek için doları fırlatıp faiz sömürüsünü sürdürmenin yollarını açık tuttu. Ama onun da cevabı geliyor merak etmeyin:
  Yakînim var ki. istikbal semavatı, zemini Asya Bâhem olur teslim, yed-i beyza-yı İslâm'a. Zira yemin-i yümn-i imandır Verir emni eman ile enama...

  Bu gözü dönüş güruh suikast bile yaptırır. Paralel Yapı’nın ve Pansilvanyalı’nın hamilerinden Graham Füller son yazısından 7 Haziran’dan sonra Erdoğan’ın azalacağını iddia etmiş. Demek ki bir şeyler tezgahlamışlar onu haber veriyor sanki. O kadar ki alçaktırlar. Ama bu seçim, sona işaret eden son seçimdir. Onun için işi ciddiye alıyorlar. Düşman olarak ilan ettikleri İslam ve Kürt camialarından yandaş devşirip hakim olmak istiyorlar. Ama arş-ı a’ladan çıkan karar Mehdiyete bir şey işaret ediyor: Muhakkak Rabbin sana razı olduğun nimeti verecek. 93/5. Bu ayet cifir hesabı ile Miladi 2015’e işaret eder. Allahüalem.

  YanıtlaSil
 8. Cabir denilen ahir zaman şahsı kimdir hadislerde nasıl geçer? bilgilendirirseniz sevinirim..

  YanıtlaSil
 9. Cabir hz mehdi ise RTE nin hz mehdi oldugunu düşünenler var sanırım..

  YanıtlaSil
 10. Allahın izni İle seçimler olur ak kazanır. bdp mi hdp pkk göbek bagı olan parti barajı geçemese fitne bu fitneye sebeb olanlarında öldürülme olasılıklarını bazı ehLi keşif görmüş dür işitim . süreç zaman alabilir ama bu pkk uzantısı hainlerin halkı kışkırtması ile bunu yapan hainler Türkiyeyi zafa ugraşma girişimleri işlh olmaz olursa öldürüldüklerini hatta bazı yaşlı amcaların gençlere cooocugum yapmayın etmeyin diyip askere polise saldırmamaları için telkin ettiiklerini telivizy0n seyreder gibi zamanında bazı ehLi keşif seyretini işitim hatta ordunun helikopterle asker indirdini yöneticilerini tuutukladıgını bazıları öldügü . Türkiye devletimizin bu hain örgütü cok cidi izlemesi ayaklanma ve isyan halinde senaryoları göz önüne alıp cidii tedbirler almasını tavsiye ediyorum müslüman kürt kardeşlerimiiznde bu ateis markis örgüten malını canını namusunu koruması için devletimizin bunların bazı halka silah dagıtıpb dagıtmadıgını bazı kaleşnikof tarzı silahların onların eliyle batıda bazı sivilere dagıtılıyomu dagıtılmıyomu Araştırılıp bunlar varsa yok sa benim kurgumdur diyim ama araştılıp isyana teşvik olup üniter devlet yapısına zarar verme niyetleri gizli degildir. devletimiz politik ve askeri egitim tedbirlerini alıp halk la teröristleri ayır etmesi lazım .. bir şey yazcam ama yazmamak için zor tutuyom bu örgüt o kadar şerefsiz kii size anlatamam Türkiyenin büyümesine en büyük engelerden biri bunlar öyle sinsilerki menzili, dahi bir cok evliyanın ehLi beytin evlatlarını dahi taramalı ile taratmışlardır pkk denen deccaliye hain munafık kafir örgüt Allahım bunlara fırsat vermesin darmadagın etsin içlerind ekandırılmış müslüman coocuklşarı varsa Allah kurtarsın hidayete nasibi olmuyan pkk Allah yok etsin izlerini dahi silsin sildiginide silsin Allahu kerim Allahu kadiri mutlak Allahu muntakim

  YanıtlaSil
 11. Ama işallah karamsar olmuyalım müslümanlar kardeşdir imanı olan Türk kürt kardeşligi işlallah pekişecekdir. geçiçi bazı pkk eksenLi sıkıntı olasada işin akabinde Müslümanlar kafire karşı birleşcekdir. burda rahatsız oldugumuz bi ırk degiL silah lı olan fitneye sebeb olan unsurlardır pkk ve diger islahlı örgütler bunlar kimseye fayda vermez hak hukuk silahLı yolarla olmaz bu zarar dır kafirin ekmegine yag sürmeye hizmet eder, buna mukabiL hükümüzetimiizin bazı hak hukuk nokdasındaki bu fitneyi engelemek için projeler üretmesi olumludur. pkk hatta Türkiye ve kuzey ıragın bütünleşmesine engel olmak için israil ve batıdan emir almakdadır. müslüman Kürtler en az müslüman Türkler kadar şereflidir.aslında ırk olarakda dedim gibi Tatarlar kırgızlar lazlar gibi kürtlerde ve daha bir cokları genel adı Türkler diye gecer. aslında her biri iç içe girmişdir. bu olay osmanlının dagılması ile sınırları cizen ingilizlerin oyununun parcası idi hep ülklerin haritasını cizerken mezheb ve ırk eksenLi iç içe yerleştirdiler ki ordan ülkeleri yönetmek istediler bir birlerine kışkıtmak için fettullah yenilmesi ile şimdi fetullahın da bazı yayın organları pkk ileri gelenleri ile de dirsek teması vardır. ama aynı zamanda hükümeti zora sokmak içinde bu sefer devletci gözükmekdedirler . aslında fettullahi örgüt ve pkk deccaliye kafir örgüt hatta işid denen zalim örgüt sisi denen zalim diktadör koobanide faliyete olan deccaliyefikriyattaki pyd örgütü bunlar bir cogu haçlı batı ve siyonizm elemanlarıdır. özelikle yönetim kadrosu fettullah eskiden tabanı imanlı lar vardı bir cogu terk etii az cok maskesi düşünce Kürt kardeşler ise bu pkk dinsiz örgütten silah korkusu ile destek veriyo gibi gözüken var bazı aşiretlerede oy için para veriliyor. batıda ise kemalistler gezide acmilere nasıl içki şişeleri atıı idi bunların topu haçlı batıya faiz lobilerene kaos cu lara hizmet ediyolar. ak içinde cok cüzzide olsa maske giymişler var. Mhp içinde de var masonik loca ile baglantılı olanlar . chp saymamak gerekyok bir cogu ya masonik localarla baglantılı konudan konuya geçtik. Allah biz müslümanlara selamet versin birlik beraberlik versin görülen bu pkk fitnesi ni zararsız olsun diyelim Allah geçiştirsin . her kez huzurlu Türkiyede mutlu yaşaması dileyi ile Tüm islam alemi birlikl beraberlik versin rabbimiz

  YanıtlaSil
 12. 1--ingilizler haçlı batı hilafetin kaldırlması ile bizim sınırlarımızı cizmiş ler bilinçli olarak ilerisinin hesabını yaparak ve kuranı kerim i ögrenmeyen dilde müslüman bi nesil istemişlerdir. bir papazın osmanLı tarih anılarında şöyle bi ibare vardır. bu osmanLı ile nasıL baş edecegiz diye topalndıklarında derKi_ bunların elinden kuranı kerimi ögrenmelerini engelersek kutsaL kitablarına yabancılışatırısak bu müslümanları bir birine sokarız der __ farkLı mezheb me meşrebleri bir birine muhalif eder parçalarsak ve ırk cılık damarlarını kapartıp parcalar sak bir birinle ugraşmakdan bize sıra gelmicek bi yapıya sokmamız gerekir diye toplantılarında siyonizmm ve haçlı batı ileri gelenleri itifak yapmışlardır hilafetin kaldırılmasına yahudiler öncülük etmiş fikir babaları olarak, aslında cok bilinipde es geçilmiş konular vardır. bilenlerde susuyor. Aslında 1 dünya savaşı tam bitmiş degildir silahlı savaş bitti gibi gözüksede kültürel savaş devam etmekdedir. bunun bir koluda bölgeseL ırk cılık damarlarını kaşıyıp işte pkk gibi hain haçlı batı ve siyonizm yalakalrını kulanmakdadırlar devamlı söyledim gibi içlerinde ermeni asılılarda cokdur. bazı bildigim bire bir konuştum ama kürt sanırlar. biz kürt degiliz dedi biz ermeni asılıyz demişlerdi. marksiz ideoloji ve pkk savunurları idiler. Aynı zamanda ehLi beyten olup da dogu yerleşmiş aslen arab olupda kürt olarak sanılan aşiretlerde vardı düzgün dindar insanlarıdı . Müslüman AsıL milleti ibrahim alehiselamın milletinden dir. Muhammed Alehiselamın ümmetinden dir. dini islam dır kitabı kuranı kerimdir. peygamberi Hazreti Muhammed sallallahu aleyki vessellem dir. Allah kavim kavim yaratmış tanışıp kaynaşsınlar diye, bu haçLı batı osmanlıdan cok meded medeniyet ögrenmişdir. sırf OsmanLı nesli İslam sancakdarLı yaptıgı için okul kitablarında yunanlarda daha kin ve öfke egiytimi Türkiye ve Türklere karşı ögretilmekdedir bazı batılılardada İşte bizim Milli EGİTİMİZİZ muhakkat DiN KARDEŞLİGİ kavramı üzerinden ögretilmeLi dir. ırk cılık degiL vatansever NESİL. hatta şu an okudumuz okulardaki bilen varsa ben fransızların yazdıgı Türk tarihini okuyoz biliyorum OsmanLı sultanalrı sadece bir kanuni sultan süleyman araştırmak lazım yılları savaş cebhesinde at üstünde geçmiş ama dizi filmlerde malisef piskolojik algı operasyonun bir kolu olarak kadın düşkünü gösterilmek istenmekdedir şu an Hükümetin açılımıolumLu olsada bunun degeri malisef dogu da yaşıyanlarda anlamış degiLler. biraz bu Acılım sonu pkk ve uzantısı siyasi ler yüzünde bek netice verici gözükmüyor işi üniter devlet yapısından devlet kurma ya götürme niyetleri var . gizli degil saten bu OLmaz bu Fayda degil zarar verir Hüriyet gibi gösterilek istesede asıL amaç israİLe uşak bi yapı için ugraşılmakdadır. Hatta müslüman Kürt halkını hristiyanlaştırmak yahudileştirmek başaramasalarda islam düşman bir ayrışmış halk olmak için gayret vardır. TEK MİLLET ,TEK VATAN TEK BAYRAK,TEK DEVLET, ilke ve politi,kası dogru olandır. bu ülkede eşit vatandaşlık bagı ile müslüman din kardeşligi bagları daha kuvvetlendirilerek. kafirlerin siyonizm in ve haçlı batının planlarına Alet olmamak gerekir. Allahımız ALLAHU EHAD, KİTABIMIZ KURANI KERİM PEYGAMBERİMİZ MUHAMMED SALLALLAHU ALEYHİ VESSELLEM,DİNİMİZ İSLAM, davamız inancımız bir. 100 99 islam Müslümanım diyen bi toplumda şırınga misali yok özerk lik yok federasyon yok, filan bunlar hak degil hak azınlıklara verilir bu ülkenin gercek sahibleri 100 99 müslüman olan TüM TC VATANDAŞIDIR. üstünlÜk takva dadır. onuda en güzeL Allah bilir. bu ayrışma söylemlerine kesinlikle plandır karşıyım karşı olmak lazımdır. bunun ardı arkası Siyonizm ingiliz batı vardır. emparyelizmin güdümünde bu topluluk istenmekdedir. ezidi hristiyanların yönetime sokulca taktikseL planlar vardır.

  YanıtlaSil
 13. haçlı batı siyonizm işbirlikcisi pKK ve siyasi uzantısı maksadı görevi fitnedir . ayrıştırmadır özer yada bagımsız israiL batı kuklası bi yönetimdir. hatta hristiyan ezidlerinde içinde oldugu bir cok müslüman olmuyan unsurların yönetim hakkı tanındı islam düşmanı bi yapıdır hayaleri bundan möaksad ise Türkiye, iran süriye HATTA ortadoguyu kontrol etmekdir, istedikelrini başa geçirmek indirmekdir. bu bi hayal dir. bu fitneciler Türkiyeye müslümanlara ihanet içindedirler kafirlerle işbirligi içindedirler büyük israİL projesine hizmetkarıdırlar. f gülen itikatını bozmakiçi,n devlet e kadro sokmak için idi, bu silahLı deccalliye örgüt pkk ise siyasi kolu görevleri dügmeye basıldında kaos isyan içindir. RTE bagımsızlaşma kardeşlik projesini engelemek için elerinden geleni her koldan saldırmakdadırlar sırf Türkiye bagımsızlaşması kukla yönetimler devam ettisin OSMANLI zihniyeti ayaklanmasın millii üretime önem veren degil satın alan Türkiye yönetilen pısırık Türkiye olsun öncü lider Türkiye olmasın Türk kürt sorunu olan devamLı Alevi sünni sorunu olan bi kendi kabu içinde bi ülke olmmaızı istiyolar. Bu btiii Büyük güçlÜ Türkiyee Allahın izni ile müslümanların tarafında Türkiye olacakdır. Allahın izni ile o Türkiyeyi engelemeye calışan Ayak oyunları ile haçlı batı siyonizm abd kendileri karıştında bakalım napcaklar.

  YanıtlaSil
 14. bazıları malisef pkk ve siyasi uzanıtısı decaliye islam düşmanı terör örgütünün progabandasına alet olup sanki safiyane bi sitekmiş gibi sinsi emelerine alet olmamalıdır.13 yıldır büyük degişim göz ardı edilemez. bunun kıymeti bilinmeli birtek dogu daki halk bu dikta 1940 Türkiyesindeki ezan yasakları msülümanalr cok çekmiş hatta anadoluda bir cok alim evliya yahudi foteri giymedi için idam edilmiş atıf kuranı kerim okunması yasaklanmış .ama devletine silah mı cekmişler hayır şimdi istenen devletine kendi Askerine silah ceken bi halk istiyolar gülüp seyretcekler bunun adınada hak arıyoz dicekler hak 13 yıldır düzenlemeler yapıldı her kesime eywallah dedik güzel ama iş ayrışma ünüter devlete ihanet se buna bu Millet izin vermez bunun sonu acı olur fiyaskodur. hem Türkiyeye hem müslümanlara hem Kürtlere dahi ihanet olur. neden kürtlere ihanet oluşturulmak istenen yapı msülümanları dışlıyan israİl ve haçLı batının istedi bi sistem hatta ezidi kürtlerin hristiyan kürtlerin söz hakkı olca bi sistem oyun cok büyükdür. kobani de oyunun bi parcasıdır. bu yol cıkmaz yoldur. siz siz olun kulanılmayın ben yazılarımı düz anlatımlarla her kesin anlıca lisanla yazıyom süslemiyom kelimeleri düz halk anlatımı ile Türkiye güçlenirse Müslümanalrda daha bagımsız laşır.. işteingiliz israİl abd hatta rus her kez Türkiyenin yumuşak karnı pKK kartını kulanıyor hatta doguda para dagıtan coocuklara insan jakları adı altında diyarbakırda bazı avruubalı örgüt ve dernekler var pkk ve siyasi kolu ile dirsek temaslarındalar. tam akSİ kardeşlik bagları islam kardeşligi ile kuvetlendirilmeli ırakın kuzeyi ve süriyenin kuzeyi Türkiyeye baglanması ilerisiiçin daha hayırlıdır. ufalak halklar ı kafir yok etiri bu gün işid yarın başkası öbür gün Süfyan yakar kuzey ırakı nusaybini Mehdi de Türkiye ile bir olur arada kalmasın kimse safınız islam saffı olsun hainlerin saffı degiL. oyun büyük DAVA islam degildir pkk davası ateiz deccaliye bi fikirdir. her kez kimin peşinden gitigine dikkat etsin huzur bozan pkk dır devletin 500 milyar doları yatırıma degiL bu örgütle mücadele ye gitmiş bazı paşalarda menfatcilerde bunu kaşımışdır. 13 yıldır düzelen ortamın kıymetibilinmelİ batıdada Türk miliyetcilihgi hortlatılıp suistimalere kardeş kanı dökülmesine izin verilmemeldir.

  YanıtlaSil
 15. Şu an müslüman ülkelere petrol yer altı zenginlinden ne kadar faydalanıyor . sömüren kim emparyelist haçLı batı siyonizm kulanılmayınız. vatanına Müslümanlara islam alemine ihanet edenlerden olmamalıyız . hangi maske adı altında olursa olsun hak aramak devlete karşı silahlı olmamalı. tek silahlı olan sokakda başörtüsünü aleni cıkarılsa camiler kople yakılırsa kuranı kerim yok edilmek istenirse vesaire Allah için dir. yoksa degildir. Asker kim polis kim bu ülkenin dogusunun batısının kuzeyinin evlatları görevini suistimal eden yokmu elbet var. anası babası müslüman kendinde az veya cok iman var bunu vurmak ey şerefini kaybetmiş pkk haramdır. eskiden hata yapılmışmı evet zülüm olmuşmu evet bu dogu için degiL tüm Türkiyede vardı. unutulmasın idamlar mı olmamış

  YanıtlaSil
 16. miLLi egitimizede osmanlıca ögretilmelidir. kuranı kerim dersi serbest olmalıdır. ehLi sünnet osmanlıdaki gibi en azından iman şatları islam şartları ehLi sünnete göre ilmihal bilgilerini coocuklarımıza neslimize ögretilmelidir 1 sınıfdan itibaren NEDEN eger ögretilmese ilageL yapılar. manevi boşlukdaki gençleri şia vahabi devlet düşmanı olarak degişik kafalarına göre fetvalarla yönlendirir kimin hizmetkarlını yaptıklarını bilmezler . f gülenin nasıL yahudi hristiyan müslüman kardeşli (ihanet) projesini aşılamak için ugraşıldı ise.. ve bu gençler şimdi bazen bakıyoz müslümandan cok yahudi ve hristiyanları kardeş görmeye başlamış .. ve internet camiasında sanalalemle de düşünce silahşörlüne soyunmuşlar sapıkitikatlı fikirlerini aşılama yı hizmet sanmakdadırlar.. işte bu Tür akımların önüne sed cekmek için miLLi egitimde ehLi sünnet itikatına uygun dini egitimler verilmeli peygamber efenidmizin hayatı ögretilmeLi islam kardeşligi bilinci ögretilmelidir. Müslümanların tek çatı altında toplanması için ise Hilafet istanbulda EhLi sünnet molla ve hocaları tarafından bi heyet oluşturulmalı ki sapık ingiliz siyonizm uşaklarının egiti sözde cihatcı gözükenlerin fetvalarına sed cekilmelidir. diyanet işleri başkanlıgı buna öncülük yapabilir. laik lik elden gitii bahanesi üretenler mason locarına hizmet eder insan laik olmaz .. Allah kanunu degildir..insan Müslümandır. insan hak ve hüriyeti inanca saygı dır halkının inançlarına düşman bi anlıyış yanlışdır. halkı ile milleti inancını benimsemiş bi anlayış lazım dır. diL konusuna gelince her kez ana dilini konuşcak olursa Türkiye initer yapısı bozulur corba olur. lazda çerkezde boşnakda romanda Türkmende yörükde kürt derken tam siyonimin ingilizin istedi olur.. Amerika da avrubada farklı olsalarda vatandaşlık bagı ilkesi vardır. bizim bide dini inançımız bir her hez ana dilini konuşması hüriyetidir. ama okul olarak olursa(anadilde egitim) bende sinsilikdir. çeçen de isterse Türkmende isterse boşnakda hak sa eger romanda kafkasta ahıskalıda gürcüde filanda filanfa olmaz ünüter yapıyı bombalaşmış olunur. özel olarak ögrenebilinir. Türkce, VE (osmanLıca -kuranı kerim egitimi ) ortak dilimizdir.hafız ve imam hatiblerde arabca egitim kuranı kerimi daha iyi anlamak için lazım dır.

  YanıtlaSil
 17. yeni Anayasamız oluşturulmalı ve Anayasamıza Türkiye nin asli unusur olan 100 99 müslüman olan halkımızın DİNİ İSLAM DIR ibaresi konulmalıdır.100 1 lik azınlık olan gayri müslümlerde hak ve hüriyetleri vatana baglılık şartı ile saglanmalıdır. 100 99 olan Müslümanların tam eşit haklara sahib olması önemsenmelidir. ayrılık gayrilik fitne tohumuna sebeb olcak konular olmamalıdır. Hatta dini egitim veren hafız alim yetiştiren medreseler serbest olmalıdır. eli kitab kalem tutan kişileri potensiyel suçlu görülmemeli Erzurum lu ibrahim hakkı rahimehullahın 110 beyti egtiim sistemizinde ezberletilmelidir. işallah yazdıkları hayal gibi ama düşüncelerim di. RTE nin din kardeşi olan ELİSOPALI Müslüman Lider ZAMANINDA uygulancakların bazıları diye düşünüyorum. ve akabinde Mehdi islam birligi

  YanıtlaSil
 18. en GÜZELİ BİLEN ALLAH DIR.

  YanıtlaSil
 19. Gülen'e Yahudi desteği!
  Türkiye'nin, terör örgütü lideri Fethullah Gülen için Kırmızı Bülten sürecinin hızlandırmasının ardından Amerikan Kongresi’nin 89 üyesi John Kerry’ye mektup yazdı. Geçtiğimiz günlerde New York Times'ta Türkiye'yi karalayan bir yazıya imza atan Gülen'e destek için ABD'deki Yahudi lobisi devreye girdi ve Gülen'e sahip çıkılmasını istedi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok ilginç bi açıklama yaptı Erdoğan bu akşam... Sanırım tehditler çok ciddi. Öyle ki, bunu açıklamak, kamuoyu ile paylaşmak zorunda kaldı.

   -------

   Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda, şahsımı, ailemi tehdide başladılar. Son günlerdeki gelişme bu. Zannediyorlar ki bu tehditleri yaparsak, bunlar biraz kendilerine çeki düzen verirler. Rabbimin bize vermiş olduğu bu canı Rabbim'den başka kimsenin almaya gücü yetmez. Bu şahsım için de, çocuklarım için de böyledir. Dinlediniz, yaptınız, ettiniz. Bu sizin rezilliğinizdir, bunların hepsi çıktı meydana. Çıkıyor, daha da çıkacak" açıklamasını yaptı.

   Sil
 20. f Gülen saten yahudi Lobisi sahibi sahib cıkması şaşırtmadı)

  YanıtlaSil
 21. bizim zamanımızda öyle büyük tahribat yapılınmak istenmekdirki gercen din ehLi sünnet alimlerimizin azalması ile meydanı boş bulan bir cok aslında zındıka din maskesi adı altında hizmet adı altında faliyet göstermekdedir. bazı Allah dostlarının adını kulanrak kendi benliklerine davet eden sapık itikat aşılamak isteyen zümreler cogalmışdır , üstaz bediu zaman saidi nursi aleyh olsun gavs abduL kadir geylani olsun mevlana cellaettin rumi olsun hacı bektaşi ve hacı bayram veli,yunus emre olsun bir cok Allah dostlarının adını kulanarak onun yolunda imiş gibi onların sözlerini yorumluyarak kendi görüşlerini muhatablarına satmaya calışan bir cok tarikat adı altında nurculuk adı altında filancılık pröfösör adı altında tasabbucular cıkmışdır,türemişlerdir. daha beterleri ise vahabiselefi şia adı altında sapık itikat aşılamkadadırlar. işid ve benzeri örgütlerin itikatlarına baktınızmı kendilerinden olmuyanlar müşrik dir.bir sohbet ederseniz aman Allahım bu ne dersiniz müslüman günahkar birini bile canını kanını malını ırzını helal görürler, şokolursunuz haşa Allah adına Allahın kullarını öldürmeyi hak olarak gören bozuk sapık itikatları vardır.bunlar suudilerin bazıları mısır da ve cihat adı altında örgütsel bazı yabancı istikbaratcıların oyuncagı .olmuşlardır ortadoguya dizayn vermede bilerek yada bilmiyerek alet olmuşlardır.. şia bakarsanız ve şia nın kolarına AShabın ebu bekir sıddık ömer ,osman,Aişe anemize ve 10 bin sahabiye cok agır ithamlarda bulunurlar, bunlar şiaa özelikle iranda bulunur.EhLi sünnet velcemmat sünni Müslümanlar vardır. Allaha Resullullaha iman kuranı kerim hadisi şerif ashab tabin tebbei tabiin e itibbaa eden 4 hak üzere olan mezheb den biri ile amelini içra eden zümredir. aralarında farklılık olsada itikatları en düzgün olanlardır. üstaz azam seyyid ismaİL çetin hoca efendi ve eserleri, ekmeL alim üstaz bediu zaman saidi nursi ve eserleri, seyyid Abdulhakim avrasi ve eserleri, gavsıazam seyyid abdulhakim elhüseyni bilvanisi, ve erzurumLu ibrahim hakkı rahmettullah ve eserleri mevlana cellatin rumi eserleri,AbduLkadir geylani, muhammed bahadini şahı nakşibend, imamı rabbani ve eserleri muhammed konyevi ve eserleri, ve daha bir cok EhLi sünnet evliya alimleri mürşitleri, ve yukarda ismi gecenlerin sinsile yolu ile halifeleri ve eserleri zamanımızda alim cübbeLi ahmed hoca necip fazıl kısakürek ve bircok ehLi sünnet itikatında olan alim evliya ulema eserleri hazreti Muhammed salllallahu aleyhi vessellem halifeleri sıralaması hz ebu bekir sıddık, hz ömer iL hatta, hzosman zinureyn, hz ALi kerrar radıyallahu anh ecmain bu 4 halifeye dil uzatan şerefine bir evliyanın sözüne göre cennetin kokunu alamaz demişdir havzayı kevserde 4 bulunur. hz fatimatuL zehra, hz Hasan ve hüseyn, efendilerimiz üzeredir tertip ve diger ashabı kiram, müceddid mücdehid imamlarımız hadisi şerif ravileri ahir zamanlametleri küttübi sitede itiba edilmesi gerekenlerdir. tarikat olarakda bizim zamanımızda kolu devam eden Nakşibendi ve az da kadir, halife Mürşidleri kalmışdır mevlevilik 150 yılönce kolu bitmişdir bektaşilik 300 yıl önce kolu son bulmuşdur. diger bir cok Tarikat kolarının gercek meşayhı kalmaışdır dedesi şeyh ise torunu ise abilik yapanlar vardır irşaada elverişli olmak başkadır abi olmak başkadır. irşaat EhiL MÜRŞİT kamiL içazeli olmalı sinsileyi sadad dan yoksa soyundan olmaklada olmaz. evliya mürşid yaşarken vekil ise vefatı ile vekiligi düşer. bazıları zikir hatme yaptırma izni olasada tarikat veremezler. ancak yaşıyan kamiL mürşid izin varsa yaşıyosa onla istişare eder. kimseyi benline degiL Allaha ve reullullaha islam davet eder. para buL işlerine bek ön plana cıkarmamalıdır. cemaat olanlar bazı ekmeL alim lerin sevenleride abileri şeyh emirel müminin havasına sokmamalıdırlar.saygı ayrıdır her dedi peygamber dedigi gibi iman etmek ayrıdır. karıştırılmamalıdır kamİl iman sahibi alametleri vardır. şeriate itibaadır. sünnete iitibadır.

  YanıtlaSil
 22. Süfyan yada süfyani suriyeden çıkacak ve ırakta faaliyet gösterecektir.
  Gülenin ne şamla, nede ırakla bir ilgisi vardır.
  Süfyani medineye ve ardından mekkeye ordu göndecektir.
  Gülenin böyle bir gücü de yoktur.

  Işid bu duruma en uygun adres...
  Sudi arabistanda kralın ölümünden sonra bir karışıklıkta ışid in mekkeye saldırması hiç uzak değil...

  YanıtlaSil
 23. Birde ışid liderinin durumu ve resminin olmaması
  Webde dolaşan bir kaç karenin de ışid lideribe ait olup olmadığının muamma olması...
  Bu gizemin süfyaninin Allah c.c. tarafından gizlendiği kanısındayım.

  Bir saldırıda gözünden yara alması mümkün bir durum.

  Rüyalar ve batini haller yerine zahire göre durumu değelendirmek yerinde olacaktır.
  Bize öğretilen, rüyalarla amel edilmez.
  Zahire göre hareket etmek lazım.

  Ve ahir zamanla ilgili hadisi şerifler çok nettir.
  Mehdiyi ve süfyaniyi tanımamız için rüyalar yada manevi hallerin hadisi şeriflerle uygun olmasına dikkat etmek lazım.

  İnsanlar manevi durumuna göre hak tan ilham alıyor olsalar bile bunların arasına şeytanın kandırmalarıda karışabilmektedir.

  Yani şunu demek istiyorum.
  Zahire bakalım.

  YanıtlaSil