.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

14 Şubat 2015 Cumartesi

CADI KAZANIBEKİR HAZARBekir Hazar / Takvim Gazetesi

Ortalık toz duman. At izi it izine karıştı... Birileri kazanın altına ateş sürüyor. Ama biz onları göremiyoruz, günlük yaşıyoruz, çözemiyoruz. Çıkarları için her türlü melaneti, fitneyi ve fesadı mübah görenleri es geçiyoruz.
Ortadoğu'da aynı inancı taşıyanlar birbirini boğazlıyor, tavuk gibi insan kesiyor, hatta canlı canlı yakıyor. "Aynı havayı koklayanlar nasıl bu hale geliyor" diyoruz ama İZ süremiyoruz.
Gelin Şubat 1982'ye gidelim birlikte. İsrail'de bir adam çıkıyor, adı ODED YİNON... Bir rapor hazırlıyor.
Dünya Siyonist Teşkilatı yayın organı Kıyunim (Yönelişler) bu raporu yayınlıyor. "A strategy for İsrail in the Nineteen Eighties" adını taşıyor rapor. Yani; "Bin dokuyüz seksenlerde İsrail stratejesi" Tarihe ODED YİNON PLANI olarak geçiyor bu stratejik proje.
İçeriği ise çok ilginç; "Ortadoğu'da İslam coğrafyasında dini ve mezhep ayrışmalarıyla irili ufaklı PAR ÇALARA AYRILMIŞ bir bölge şarttır" deniyor. "İsrail'in varlığı için bu planın hayata geçirilmesi elzemdir" diye vurgulanıyor.
1996'da bu plan doğrultusunda ABD'deki İsrail yanlısı NEOCONLAR harekete geçiyor.
İsrail Başbakanı Netenyahu'ya "ODED YİNON" planını destekleyen "A Clean Break" adlı rapor sunuyorlar. İsrail'in aşkına "BÖL-PAR ÇALA " projesi için iki kilit ülkeye dikkat çekiliyor. "Tel Aviv mutlaka Türkiye ve Ürdün'ü yanına almalı ki, parçalama harekatı başarıya ulaşsın" diye not düşülüyor. Ve bu plan çerçevesinde Refah-Yol hükümeti POST-modern darbeyle iktidardan indiriliyor. Ankara Tel-Aviv'e bağlanıyor. Bağlama operasyonun yöneten Douglas J. Feith, Eric Edelman, Morton Abramowitz, Alan Makovsky(Şimdi CHP'ye danışmanlık yapıyor), Richard Perle, Paul Wolfowitz ve Harold Rhodo gibiNEOCON'lar ÜST AKIL karagahlarında Ortadoğu haritasını masaya yatıryorlar. Parçalanacak ülkeleri işaretliyorlar.
Paul Wolfowitz 2003'te çıkıyor pervasızca konuşuyor; "Suriye ve Irak'ta yakında nasıl değişiklikler olacağını göreceksiniz" diyor.
Büyük İsrail için ileride rahat yutabilmek için küçük devletler oluşturuluyor.
Bu akşam ahaber'de 22.00'de yayına girecek YAZBOZ'da ABD askeri istihbarat örgütü NSA ajanı Wayne Madsen'i bir kez daha ağırlıyoruz... NSA'da yıllarca subay olarak görev yapan Madsen, İngiliz eski Dışişleri bakanı Robin Cook'un geçmişte ELKAİDE hakkında yaptığı açıklamaya dikkat çekiyor. "İngiliz Bakan Cook, El Kaide'nin CIA için paralı askerleri, destekçi şirketleri, bir takım muhatapları ve Afganistan'da mücahit hareketi destekleyecek insanları içeren bir veritabanı niteliğinde olduğunu söylemişti. Ancak tabii ki bu veritabanı zamanla El-Kaide Örgütüne dönüştü.
Şimdilerde de kendini İslam Devleti olarak adlandıran IŞİD gerçeği mevcut. IŞİD dünyanın dört bir yanından insanın katıldığı bir örgüt, özellikle CIA'nın radikalleştirme çabalarının olduğu ülkelerde savaşıyor.
CIA tıpkı El Kaide'de yaptığı gibi IŞİD'in kurulmasında önemli bir rol oynadı" diyor.
Peki Ortadoğu'da bugün Müslümanlar neden Müslümanları boğazlıyor. NSA ajanı Madsen bu soruya da tereddütsüz şu cevabı veriyor. "Bu İsrail tarafından yıllar önce planlanmış bir şeydi. 1980 ve 1982'ye döndüğümüzde Oded Yinon planı adı verilen bir planın geliştirildiğini görüyoruz. İsrailli bir gazeteci tarafından yapılan planda Arap dünyasının kendi içinde savaşan kabile ve hizipler halindeki ülkecikler haline gelmesi planlandı."
Evet NSA ajanı Wayne Madsen da sözü getirip ODED YİNON planına dayıyor. Ve müthiş bir analiz yapıyor Madsen; "Şimdi tükenmekte olan Orta Doğu halkının birbirini öldürürken bilmesi gereken tek bir şey var: İsrail bunun kendisi için iyi bir şey olduğunu düşünüyor. İsrail'in, Arapların Arapları, Müslümanlarınsa Müslümanları öldürmesiyle hiçbir ahlaki ya da etik sorunu yok. Ayrıca bu tarz savaşlarda da fitili ateşlemekte çok başarılılar." NSA ajanı Wayne Madsen'a "Ortadoğu'da Müslümanları Müslümanlara karşı kışkırtan en etkili istihbarat servisi hangisi?" diye sordum.
Verdiği cevapla son noktayı koydu Madsen; "En etkili olanı MOSSAD. CIA'yı, İngiliz MI6'yı, Fransız Direction Generale de la Securite Exterieure'yi de sayabiliriz. Ve tabii ki Suriye'de ve Irak'ta IŞİD'i destekleyen Suudi Muhaberat'ını da atlamayalım."
Evet, kazanın altına ateşi sürenler bunlar...
At izi de belli, it izi de belli aslında. Bakmak değil önemli olan... Görmek!!!

7 yorum:

 1. Yaptığım araştırmalar,çeşitli kişilerle istişarelerim sonucunda :

  1-)Deccalin biri İslam Deccali ikincisi Hristiyanların Deccali olmak üzere iki ayrı şahıs olduğunu anladım.

  2-)İslâm âleminin büyük ahir zaman deccalinin FG olduğunu tespit ettim.

  3-)Hristiyanların büyük Deccal'inin Abd Hazine Müsteşarı iken Cia Başkan Yardımcılığı görevine atanan David Samuel Cohen olduğunu tespit ettim.

  4-)Deccalle ilgili hadisler Temimi Dari'nin Cessase hadisi ayrı olmak üzere iki kişiyi anlatmakta,kişilere vurduğumuz vakit alametler yukarıda saydığım iki kişi üzerinde hemen hemen tam manasıyla oturmaktadır.

  5-)Mesela FG'e oturmayan cam yeşili gözler,kıvırcık saçlar,genç bir adam olması(51 yaşında genç adam gibi saçında doğru dürüst beyaz yok) vb.özellikler D.S.Cohen'e uyarken Horasan'da doğması,Alim olması ve alim iken dalalete düşmesi,ebter olması,gözleri üzüm tanesi gibi olması/arızalı olması/şaşı olması,Kalkan yüzlü olan Türklerin kendisine tâbi olması vb.özellikler FG'e tam manasıyla oturmaktadır.

  Bu arada Hz.İsa ile ilgili olarak 2002'de yeryüzüne geldiği,ekseriyetle Newyork'da bulunduğu. Rusya,Almanya ve İsrail'de de bulunduğu da yaptığım araştırmalar neticesinde edindiğim tespit ve bilgilerdir.

  Hz.İsa'nın eğer hadis tevil edilirse Şam'da bulunan beyaz renkli üzerinde helikopter iniş pisti bulunan Şam kulesine ineceğini de tahmin ediyorum.

  Allahu alem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. elinizde kanıt varmı ....nereden biliyorsunuz?

   Sil
  2. Fahrettin kardeş,

   Delilim olmasa buraya yazmazdım. Yakında bununla ilgili bir blog açacağım bütün tespitleri birebir göreceğiz inşallah.

   Cenabı Allahın bir işareti Said Nursi Barla'da Şuaları yazarken doğu tarafına işaret etmiş,yani yön tayin etmiş. Bu çileli dava adamının o sıralarda bulunduğu yer olan Barla'dan işaret ettiği Horasan'a düz bir çizgi çizdiğimizde bile direkt FG'in Korucuk'ta doğduğu köyün üzerinden geçiyor. Bir deneyin isterseniz google earth'da göreceksiniz. Bu sadece bir işaret,ben delil diyorum.

   Bunları toplu olarak aslında blog açmak yerine Mustafa abi izin verirse bu bloğa yazı şeklinde yazmak isterim,herşeyi burada toplamak daha iyi ayrıca blog a gerek yok tabi ama kendisi bilir. Müsaade ederse ben kendisine mail olarak yazacağım hadislerdeki anlatımlar,resimli,haritalı vb. Artık cevabı buradan verirse çalışmalara başlarım. Zaten herşey derli toplu elimin altında bir blog başlığı olarak buraya alabiliriz tabi uygun görülürse..Zaten yayınlamadan önce Mustafa abiyle mail ortamında istişare ederiz,uygun gördüğü yerleri rötuşlarız sıkıntı yok. Zaten tespitlerimde hakaret yok dediğim gibi.

   Sil
  3. s.a hayirli geceler.. size bi kac sorum olucak yanitlarsaniz cok memnun olurum .tabi baslamadan önce herseyin en iyisini (ALLAH CC) bilir sadece merakimdan soruyorum....sizce bu yaz yani 2015 yazi turkiyede neler beklenebilir cozum sureci ile ilgili soyle deyisle bunlarla ilgili bi kaos ortami olusabilirmi ...2.nci sorum ise ortadogu ,ukrayna ,dolarin yukselisi ,petrolun dusmesi ve isid sizce bu yapilanlarin yani 3 .dunya savasinin bir baslangici olabilirmi allah vermesin.. yada onun hazirligimi yapiliyor ?

   Sil
 2. Adalet sahibi Allahu teala bu yahudilere fırsat verdi , ama bunlar Atalarının musa aLehiselama Karşı geldigi gibi Ahir zamanda yine fitne ve fesadın öncülügünü yapmakdadırlar. ama idrak edemedikleri firavun bile haşa İlah lık davası sürdü noldu yenilmez cokgüçLü maddi imakanı vardı Musa Alehiselamın diLi üzere helak oldu . bu zamanın sözde yahudileri, İsraİL siyonizm emelerini güden vaad edilmiş topraklar olarak Allahın kendi ırk larını özeL üstün yaratıılarını zan ederek zülüm ve kendilerinden olmuyan her kezi katletmeyi mubah gören bu israİL kavmi aslında o kadar maddi imkanlarına rahmen kendi sonlarını hazırlamakdalardır. filistinLi LübnanLı müslümanların nüfüsünü yarıdan fazlasını yok etseler biLe ama kendileride yok olcaklar . bundan şübhemiz yokdur. bazıları islamı seçer hidayete nasibi olanlar ilerde ( Mehdi aLehiselamın Tabutayı Sekineyi gösterdiginde ) Allahu alem- ZaLim in zülmünü Mülkün sahibi oLaN Allahu kadiri mutlak yanına kar koymaz Adalet sahibidir. DecaLLin iblisin istitraçlarını ilham sanırlar. dünyayı fitne yerine ceviren baş aktörlerden (vesile)biri bu siyonizm dir.

  YanıtlaSil
 3. 1* Yinon Planı, Rothschild ailesinin küresel hakimiyeti için 1773’te başlattığı büyük dünya ihtilali planının son aşamasıdır. O yıl Meyer Rothscihlid, Yahudi ileri gelenlerine servetlerini birleştirmeyi, dünyadaki iş gücünü, tabii kaynakları ve ham maddeleri ele geçirmeyi teklif etti. Meyer ayrıca ideolojik hedefleri için, ona hizmet edecek Mason locaların kurup her ülkede çoğaltmayı kabul ettirdi. Böylece siyon liderleri için hem istihbarat hem de yönetim karargahının oluşturulması için anlaşmaya varıldı. Bu Mason localarına her ülkenin kamu ve özel sektör temsilcilerini üye yaparak etkileri altına almayı planladılar. Ve o plan gereği modern bütün ekonomik ve siyasi ideolojiler onlar tarafından üretilip dünya etki altına alındı. Marksizm, Darvinizm, Kapitalizm, Libaralizm.

  Siyon Protokollerinden: “Her çeşit faaliyette nihai gayenin ne olduğunu ancak biz (Yahudiler) biliriz. Oysa Yahudi olmayanlar bu konuda hiçbir bilgiye sahip olamazlar”

  Öyle ki Tevrat’ta haber verilen ve kendilerine bu hakimiyeti sağlayacak tüm dünyanın efendisi Deccal’in hakimiyeti için, örgüt ve ideolojiler onun önüne açacak ve her engeli aşacaktı. Bilindiği gibi Hz. Peygamber’in Risaletini yaymaya başladığı ilk aylarda bu haberi alan Yahudi ileri gelenleri onunla görüşerek işin aslını öğrenmeye çalıştılar. Ve aldıkları cevaplarla Nübüvvetin kendilerinden çıktığını anlayınca “Olsun Deccal çıkınca biz bütün dünyaya hakim olacağı” diyerek öfkeyle huzurdan ayrılmışlardı. İşte o olay şimdi başlıyordu.

  Bu çalışma sonucu İngilizlerle Filistin’e dönüş için anlaştılar. 1840. O tarihlerde ahir zamanın küfrün şahs-ı manevisinin başlatıcı Karl Marks(Haşiye), Yahudi Konsül'ün hazırladığı ünlü kapitaliı ilan ediyordu. 1860’ta Osmanlı’nın tasfiyesi ve Filistin için İngiliz-Yahudi anlaşmaya vardı. Siyasi anlaşma haline getirildi. 1897 Basel’de İsrail kuruldu. O tarihte de Selanikli olan İslam Deccali, yani Süfyanın alt yapısı hazırlanıyordu. Selanik yani Balkanların Kudüs’ü İslam esaslarını tahribatçısı Süfyan, Yahudi asıllıların mekteplerinde okutuluyordu. 1917’de Belfour Beyannamesiyle ile Filistin’de devlet kurma hakkını aldılar. Ve Osmanlı Mondros’la teslim alındı. Arkasından Filistin’e göç başladı. Bu arada Hıristiyan ve İslam dünyasanın iki büyük imparatorluğu yıkılırken büyük ve küçük Deccali 7 şıy arayla Hıristiyan ve İslam Dünyası’nın başına musallat ettiler.

  İngilizlerin İsrail Devleti kuruluşu konusunda ayak sürünce Yahudiler ABD’ye dühul ederek ve 2. Dünya Harbi ile ABD’nin yardımıyla 1948’de devlet kurma emellerine ulaştılar..

  1773’ten tam 2 yüzyıl sonra 1978 Washington Muvafakati ile küresel hakimiyet perçinlendi. Roland Reagan, Margareth Thatcher. Helmut Kohl gibi neoliberal iktidarlar başa geçti. Bu kez komünist bloku tasfiye edilirken 1982 Yinon Planı ile Büyük İsrail için gong çalındı. Ve göz diktikleri İslam coğrafyasında savaşları, karışıklıkları, darbeleri, ihtilalleri tahrik ederek kan ve ateşe boğma faslı başladı.

  Komünist blok sonrası işsiz kalan NATO ‘ya da faaliyet alanı olarak dini ve ırki azınlıkları çarpıştırarak kaosu sürükledikleri İslam dünyasını gösterdiler. Neolibaralizmin ağa ablası Margareth Thatcher 1986’da bunu ilk kez ağzından kaçırdı.: “Yeni mücadele alanı İslam dünyasıdır” Bu savaş gaybi haberlerde bildirilen Melheme’dir. 1990 Körfez ve 2003 Irak işgali ile de vekaletle Büyük İsrail’i kurma aşamasına geçildi.

  Haşiye: Rivayetlere göre büyük Deccal bir adada doğar. (Küçük ise yarımadada) Yani Karl Marks. İngiltere’de. Almanya’ya geçer, Yahudiler orada kesretle toplanır. Ve Rusya’’da Komünist İhtilalini 1917’de gerçekleştirir.

  YanıtlaSil
 4. 2* Yinon Planı savaşı bütün hızıyla sürüyor. Sonucu Türkiye tayin edecek. Türkiye’yi Kürt ve irtica kartlarıyla yandaşı yapan 28 Şubat, 72 ay sonra 2002 Kasım’ında ilk öldürücü darbeyi yedi. O tarih belki de tarihi değiştirecek gün oldu. O gün anti Siyonist cephe de ilk büyük darbeyi yedi. AK Parti iktidar oldu.

  Bediüzzaman Mehdiyet’in 3 safhasından bahseder. İman-Hayat-Şeriat. 1. Cihan Harbi sonrası Hilafet-i İslamiye biter. Haber verilen Mehdiyet çağına girilir. Ve İman faslı başlar. İkinci Dünya Harbi sonrası hayat faslı ve 3. Melheme ile de hakimiyet-i İslami’ye start alır. İşte neocon-siyonist-neoliberal cephe bu oyunu bozmak için Paul Henze’nin de ağzından kaçırdığı gibi yeni bir vesayet kurmak için 1980’nin ortasından beri aşna fişna olduğu cemaati cepheye sürdü.. Vakt-i zamanında Nurculuğu sahtesiyle gladyoya peş keş çekenler bu kez Türkiye’yi neocon-siyonist-neoliberal cepheye peşkeş çekmeye başladılar Yahudi güdümündeki 3’lü çete yerli baronlara cephe aldırttılar. Her seçim öncesi kriz çıkarttılar. Tutmayınca ekonomik krizi denediler. Ve 7 Şubat’ta başlayıp 10 Ağustos 2014’te darbeler serisine muhatap olmadılar.

  Düşünebiliyor musunuz. Tam tamına 240 yıl sonra Meyer Rothschild’in başkanlığında Yahudi Konsül’ün emek ve çabaları Türkiye’ye tosladı. İşin garip tarafı 28 Şubat’ın büyük koordinatörü ve gizli kumandanı Yahudi Alan Makovsky yine sahnede imiş. Diğer Yahudi diplomatlarla koşturuyormuş. Acele ediyorlar. Bilirsiniz acele eden eceline gider. Koştursunlar bakalım. Graham Füller yılbaşında yüzsüz blokundan zırvalamış. “7 Haziran sonrası Erdoğan’ın etkisi kırılacak” demiş. Demek ki, fena içerlemişler. Ve fena da tezgah kurdukları anlaşılıyor. O deccal yamaklarına bir notumuz. Ahir zamanda hakim olan şahıs değil şahs-ı manevidir. Millettir. Partileridir, Dini cenahta ise Mehdiyet’tir. O kadar çabaladınız ama başaramadınız. Ve başaramayacaksınız.

  Yinon Planı’nın Türkiye ayağı Mehdiyet ile çöktü. Libya-Mısır-Suriye-Irak-Yemen’de dolap hilesiyle fitne tezgahlayan Siyonist cephenin dengesi bozuldu. Şimdi var gücüyle 7 Haziran’ı baltalamak için iğrenç oyunlar tezgahlıyor. 7 Ekimler tezgahlıyor. Çözüm sürecini baltalıyor. Liderleri tehdit ediyor.

  Amaçları AK Parti’yi alaşağı etmek.Irkçı-halkçı-cemaatçi koalisyonu ile 28 Şubatvari iktidar oluşturmak. O olmazsa bir başka yapılanmayla AK Parti’ye el koymak. İyi de bu 80 milyon bize izin verecek mi?

  9 ülkeyi 22 küçük devletçiklere bölüp Kudüs başkentli Büyük İsrail’i kuracak Yinon Planı karşı Mehdiyet’in ittihad-ı İslam ile hodri meydan dedi. Evet her türlü savunma sistemi ile kendini garantiye aldığını sanan lanetli kavim, Türk-Kürt çatışması için her çabaya gösteriyor. Çünkü Planda Türkiye 4’e bölünecek. Kürdistan, Ermenistan, Türk bölgesi ve Yunanistan. Tutar mı? Ra’d ve İsra Sureleri ve gaybi ihbarlar Hermecüddin yani Armageddon’a işaret eder. O da finişe. Mehdi-Mesih cemaatinin ittifakı sonucu Kudüs fetholunur. Beni İsrail Kur’an’ın deyimiyle zillet ve meskenetine avdet eder. Bizim sümük-salya ağlayan Büyük Kainat İmamı ve cemaati ise ya pazara ya zindana gider. Her kes amelinin karşılığını alır. Bu va’d-i ilahidir. Allah hükmünü icra eder. “Allah, emrinde gâlip olandır. Ve lâkin insanların çoğu bilmezler” 12/21

  YanıtlaSil