.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

21 Şubat 2015 Cumartesi

BAHÇELİ'DEN ÜLKÜCÜLERE ÇAĞRI

"Milliyetçi, Ülkücü hareket sabrından, asalet ve vakarından taviz vermeyecek"

Bahçeli'den Fırat Çakıroğlu çağrısı

Devlet Bahçeli, Ege Üniversitesi'nde dün çıkan olaylarda hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu hakkında konuştu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ege Üniversitesi yerleşkesinde dün iki grup arasında yaşanan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Fırat Yılmaz Çakıroğlu ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

"ÜLKÜCÜ HAREKET SABRINDAN TAVİZ VERMEYECEK"

"Milliyetçi, Ülkücü hareket sabrından, asalet ve vakarından taviz vermeyecek"diyen Devlet Bahçeli, devamında Milliyetçi ve Ülkücü hareketin projelendirilen oyunlara kapılmayacağını ve "kanlı döngü"nün içine düşmeyeceğini söyledi.

"Dava arkadaşlarımı sakinliğe davet ediyorum" diyen ifadelerini kullanan Bahçeli, tehdide rağmen tedbir almayanların akan kanda payı olduğunu vurguladı.

26 yorum:

 1. Güzel konuşuyor da, bu tip olaylar artarak devam ederse, değil Bahçeli, Türkeş mezarından kalkıp gelse ülkücüleri durduramaz. İntikam yeminleri ediliyor şimdiden.

  YanıtlaSil
 2. Çok üzücü gerçekten. Bu olaylar Türkiye'nin 3. dünya savaşının hazırlık aşamasında olduğunu gösteriyor sanırım. Teorik olarak savaş çoktan başladı diyebiliriz. Türkiye için çok taraflı bir iç savaş planlanmış belli ki. Özgecan olayında Alevi bir kardeşimizi ülkücü (!) birinin hunharca katlettiğine şahit olduk. Şimdi ise bir başka ülkücü kardeşimizin devrimci bir kürt (!)kökenli biri tarafından acımasızca öldürülüşünü görüyoruz. Her zaman olduğu gibi kurbanlar :Alevi-Sünni, Türk-Kürt, Sağ-Sol, Laik-Muhafazakar. Ne için? Deccalin dünya krallığını ilan etmesi ve dünyayı tek din tek devlet anlayışı ile -İblisin istediği şekilde- yönetmesi. Oyun çok büyük.Gezideki gibi bir fiyaskoyla karşılaşmamak için her şey ince ince planlanmış ve ayarlanmış. Şam kilittir. Burayı kilidi açacak olan ise Türkiye'dir. Bunların hepsi TR'nin Amik ovasında yada Yahudilere göre megiddo vadisindeki büyük savaşa dahil olması için yapılıyor. Bunun için ise ekonomik kriz Putin'in Ukrayna oyununa getirilmesi ile düşen petrol fiyatları Rusyanın hinterlandı olan ülkelerde ciddi ekonomik krizlere neden olacağı söyleniyordu zira bugün Azerbaycan'da devalüasyon oldu,ayrıca AB-Yunanistan asında yaşanan gerilim ekonomik krize evrilecek gibi görünüyor.Tüm bu dış etkenler TR'de bir ekon. krize neden olabilir) iç savaş (çoktan başladı) ve nihayetinde savaş planı işliyor.
  Peki TR savaşa nasıl dahil olacak? O dönemde ülkenin idaresinde nasıl bir yönetim olacak? Kamuoyu savaşa nasıl ikna edilecek? Hacerül esved ve sakarya seyf kardeşlerimizin PKK ile mücadele eden IŞİD ile savaşan sahte bir kahraman (Sahte Cehcah=Süfyaninin Haddamı) ortaya çıkartıp savaşa dahil olabileceğimizi söylediklerini hatırlıyorum (Hatam varsa düzeltsin lütfen)

  YanıtlaSil
 3. Eyvah... Bir soldan bir sağdan, bir Alevi bir sünni... tuzak plan kurulmuş... Bize düşen temkin, dikkat, sabır... Allah milletimizi korusun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özgecan kardeşimizin babasından Allah razı olsun. Zira çok sabırlı ve dikkatle davrandı. Bozguncu çetelere fırsat vermedi. Aynı sükun ve temkini Ülkücülerden bekliyoruz. Yanacak olan biziz. Yanacak olan vatan ve milletimiz... Yanmasın diye çok çok sabır ve dualar lazım...

   Sil
  2. Bol bol ve yürekten dualar etmemiz gerekiyor gerçekten. Ülkemiz bu ateşten en az zararla kurtulsun diye... Kan, vahşet, ölüm bitsin diye...Dua ile birçok şey değişebilir... Önceden hatırlıyorum da geceleri toplu dualara kalkılırdı. Eski günlerdeki o hassasiyeti arar olduk. İnşallah bu musibetler bizi kendimize getirir ve dirilişimize vesile olur.

   Sil
  3. Sanırım bu blog'da IŞİD'in Hataya saldırması ile - Arap alevilerine yönelik toplu saldırı/ölüm- TR'de mezhep çatışması çıkabileceği söylenmişti.Bu sayede Alevi-Sünni çatışması daha da derinleşebilir.Allah muhafaza eylesin...

   Sil
  4. Deccaliyet, İstanbul ve Şam!

   İstanbul’un batınî anlamı her müminin kalbinin içinde saklıdır… Şam’ın üzerine gidildiği an İstanbul’da açılır sancak, o şanlı sancak!
   2 Nisan 2012 13:49font boyutuküçülsünbüyüsün

   Senin içindi bu dünya hayatı… Anne, baba, biz ve çocuklar… Sonra karıştı şeytan işte her işimize… Aramıza girdi… Bizi ayırdı, parçaladı ve yönetti…

   Ve bugünlere geldik… Şeytanın iktidarının son günleri artık… Biz hazırız savaşa… Şeytanla savaşa… Çünkü annelerimiz, babalarımız ve çocuklarımız gittiler öte dünyaya… Yalnızız artık… Şeytan ve biz baş başa kaldık… Ey!

   Şimdi diyorum ki sana ey şeytan! Ey iblisin tohumu! Çok yakında dünyadaki zulmünü bitireceğiz senin… Biz secde kardeşleri… İstanbul boğazında, balığın canlandığı yerde, seni bekliyor olacağız… Ve tek damla kan akıtılmadan yeniden fethedilecek İstanbul… O güzel İstanbul… Peygamber Efendimizin fethedilmesini istediği İstanbul… 7 tepenin üzerine kurulmuş bu manevi şehir… Ve hayati sır… Hayati Sır ve İstanbul! Ey! Ey ki ey!

   İstanbul’un batınî anlamı her müminin kalbinin içinde saklıdır… Şam’ın üzerine gidildiği an İstanbul’da açılır sancak, o şanlı sancak!

   Zamanın da ahireti vardır… Şu içinde olduğumuz günlük zamanın… Zaman da canlıdır, ‘hayy’dır! Ey!

   Zamanın ruhu işte yeniden canlanacaktır İstanbul’da! Ve İstanbul’da toplanacaktır Mehdi gönüllüleri! İsteyen inanır, isteyen de inanmaz bu hakikatlere… Ama ‘bir’ hakikattir işte… Mehdi Aleyhisselam görünecektir tüm müminlerin ‘kalb’lerinde… Çok yakında!

   Artık engellenemez bir süreç başladı… Dünyanın enerjisi Şam’da kilitlendi… O enerjiyi İstanbul açacaktır! İstanbul’da yapılan dualar ve bir ‘Mehdi’ enerjisi… Zaman, ahiret zamanıdır! Ey!

   Her mümin, her secde kardeşim, geceler boyu secdelerde kalsınlar… Ve gözyaşları içinde Allah’a yalvarsınlar… ‘Mehdi’ye yardım ve ‘Deccal’e ‘set’ çekebilmek için… Ey!

   ‘Kehf’ suresi okunmalı… Kehf suresinin içindeki batınî anlamlara ulaşmak için çalışıp çabalamalıyız… Her gece, birbirimizi de anmalıyız o berrak duaların içinde… ‘Bir’ dua zinciriyle kuşatmalıyız ‘Deccal’i… Kuşatmalıyız ki hiçbir yere kıpırdayamasın artık ve çözülsün Şam’ın kilidi…

   ‘İstanbul’da yapılan dualarla, İstanbul kendi kendini fethedecektir! Ve Peygamber Efendimizin her mümine ‘emanet’ ettiği ‘İstanbul’, işte o zaman gerçek anlamıyla fethedilecektir… Ey!

   Zamanın da bir ahireti vardır! Ahir zamandan kastedilen budur! ‘İstanbul’ bu ahir zamanın başlangıcıdır… ‘Deccal’in ortaya çıkışını engelleyecek şehir İstanbul’dur! Ey! Ey ki ey!

   Ey Mehdi Aleyhisselamın gönüllüleri! Dua zincirinin halkaları… İşte bu demirden zincirle bağlayacağız iblisi! Ve Deccaliyet bitecek o zaman… Her tepeden üzerimize dalga dalga yayılmaya çalışan Yecüc Mecüc engellenecek… ‘Mehdi’ Aleyhisselam her müminin kalbine inecek… ‘Hakikat’ tüm açıklığıyla bilinecek artık…

   Allah ‘bir’dir ve başka da hiçbir hakikat yoktur…


   Dua buyurun lütfen…

   Hayati Sır/İyibilgi

   Sil
  5. ***

   3hilal21 Şubat 2015 23:35
   Sanırım bu blog'da IŞİD'in Hataya saldırması ile - Arap alevilerine yönelik toplu saldırı/ölüm- TR'de mezhep çatışması çıkabileceği söylenmişti.Bu sayede Alevi-Sünni çatışması daha da derinleşebilir.Allah muhafaza eylesin...

   ***

   3 Hilal,Muhterem Kardeşim o bahsettiğin teoriyi ben yazmıştım. Hadiseleri düşünürken düşman mantığıyla düşünmek ve bir nevi empati yapmak en iyi yoldur diye düşünüyorum. Kraliçe bu toprakları bize kolay kolay vermez. Halen onun mülkündeyiz bunu unutmamız gerekiyor. Bağımsızlığı kazanmak belki bize mandacılık gibi gelecek ama ehveni şer olan ABD'nin yanında olmakla kazanılabilir. Bir bakıma Rusya'yla ilişkileri derinleştirmek iyi görünüyor zira Avrupa'ya saldırmadan önce bizden zarar gelmeyeceğine ikna etmemiz gerekir.

   Mevcut durumda Kraliçe'nin seçeneği çok fazla. Öncelikle Gezi ve 17-25 Aralık 7 Şubat olaylarından oldukça ders almış görünüyorlar. Gerilimi birden değilde kısık ateşte başlatmaları ve bazı yerlere işaret fişekleri çakmaları bunu gösteriyor.

   Sil
 4. Sümeyye Erdoğan'a düzenlenebilecek bir suikast dahi bu amaçla planlanmış olmalıdır.
  Tetikleyici bir hareket ile vatanımız ateşe atmak hedefleniyor.
  -----------------
  Emre Uslu’nun yönettiği @fuatavni_f hesabından CHP’li Umut Oran’la kan donduran yazışma: Seçimlere yakın, Fethullah Gülen’in ‘icaplarına bakın’ talimatıyla, Sümeyye Erdoğan’a suikast düzenlenecek. Kiralık katil İstanbul’a geldi.
  Hedef Erdoğan’ı saf dışı bırakmak

  İstihbarat birimlerinin tespit ettiği 31 Ocak 2015 tarihli mesajlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’a yönelik suikast planları deşifre oldu. Mesajlara göre, paralel yapı 7 Haziran seçimleri öncesinde Erdoğan’ı meydanlardan uzak tutmak için Sümeyye Erdoğan’a yönelik suikast hazırlığı yaptı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yalnız bugün CB Erdoğan, Fuat Avni'nin Emre Uslu olmayabileceğini ima eden bir meydan okuma yaptı. Emre Uslu olsaydı o meydan okumasında bunu belirtirdi. Kim olduğunun henüz bilinmediğini ima etti. Emre U. olsaydı o meydan okumasında ismini zikrederdi CB Erdoğan.

   Sil
  2. Bu deşifreden sonra Erdoğan ve Sümeyye hanıma suikast olacağını düşünmüyorum, tabi bildiğimiz anlamda. Şimdi, esas kritik nokta, muhalif kesimden etkin öne çıkmış birine ya da onun yakınına suikast denenecektir. Böylece, şu mesaj verilecektir: "Günlerdir Erdoğan kendine ve yakınlarına suikast edileceğinden bahsetti, bakın esas suikast kime yapıldı, tehlikede olan muhalif kesimdir, iktidar değil." Bu suikastın oluşturacağı travma/kırılma, karşılaştırmak gibi olmasın ama CB Erdoğan veya Sümeyye hanıma yapılması planlanan kadar ağır olur. İç savaşın körüklenmesine daha müsait bir zemin oluşturur. Bahçeli, Kılıçdaroğlu ve ailesi, keza Demirtaş ve ailesi özellikle bugünlerde çok çok iyi korunmalıdır.

   Sil
  3. Esas düşman üst yapıdır. Ancak düşman kendisi değil, birincil, ikincil perdeler arkasından saldırıyor.

   Sil
  4. Üst akılın kimliği biliniyor. Devlet ricali açıkça söyleyemez. Ama biz söyleriz. Üst akıl neocon-siyonist-reoliberal cephedir. Yani TelAviv-Washington-Londra ve onların yalakası cemaat-gladio-müflis kem….dir. Bu maşanın içinde eskiden cuntalar vardı, şimdi ise adı paralel yapı, yani emniyet-yargı cuntasıdır.

   Bir husus var. Ahiri zamanın hakimi şahıs değil, şahs-ı manevidir. 4 darbe ile 4 lider devrildi. Peki darbeci cephe hakim olabildi mi?. Hayır, hep kaybetti. Gözden kaçırılan bir husus var. Eskiden rejim keyfi-küfri-cebri idi. Bu 1950'den itibaren yıkımı başladı.

   Zamanın başbakanı Meclis kürsüsünde “İsterseniz siz hilafeti de getirebelirsiniz” dedi. İttihad-ı İslma’a işaret ediyordu. Sonraki dönemde bir başbakan, bir elinde bayrak bir elinde Kur’an mitingler tertipledi. "Bunlar için savaşırız" diyordu. Bir sonraki dönemde ise başörtüsü gündeme getirilip Meclis’ten yasa çıkarıldı. "Dinimizin gereklerini yaşayacağız" diyordu. Bir sonraki dönemde ise iftar sorfrası kurulunca ciyak ciyak zırladılar. "Farz ibsadetler aşikare" olur deniyordu.

   Şimdi ise polis-jandarma marifetiyle el konulup yasaklanan Risale-i Nur kanun korumasında diyanet tarafından basılıyor. Kısacası camiden eve giden düğün alayı irticacı diye mahkemeye sevk edilen ülkenin radyo-tv’lerinden Kur’an okunuyor, medyası Kur’an dağıtıyor, Yıllarca minareden ezan-ı Muhammedi okunmadı, dini tedrisat yasaklandı, dini ders yapan Nurcu evleri sabah akşam basıldı. 1965 yılında yeni başbakan bir gazeteye bayram tebriği yazdı diye kara cüppeliler (eğitim yerine devrim muhafızlığı yapan prof.lar)bildiri yayınladılar. "Lakilik elden gidiyor" diye. Şimdi ise devrim muhafızlığının yerine din hürriyeti ve demokrasi muhafızlığı yerini aldı.

   Baştan beri dinsizlik harici idi ve hariçten geliyordu. Bu yıkılınca. Bu kez dinsizlik adına siyasi saldırıya geçildi. Çünkü 150 yıldır bu topraklardaki kavganın temelinde Yahudi maşası batı emperyalizmi ile Müslümanlar arasındaki savaştır. Sebebi ise büyük İsrail hayali. Şimdi bu tarihe cereyan tarihe gömülecek. Bir sözde kainatı imamı ve imamlardan kurulu bir ordu kurdurup saldırıya geçtiklerine göre göz dönmüşlük çılıgınlığa tırmanıyor. İşi ciddiye aldılar. Biz de ciddiyiz. Korkmuyoruz.

   Suikastmiş, mezhep kavgasıymış ,yok terörmüş, yok fuat avni soytarısı. Beyler siz gücünüzün farkında değilsiniz. Biz bunları yok etmekle mükellefiz. Bu ülkenin hakimi biziz. Siz kurşun mü'mini misiniz?

   Suikast ve terör komitacı işidir. Gizli istihbarat işidir. Arkasında emperyal devlet vardır. Ülkesini terkederek haçlı ve altı köşeli yıldıza sığınan bir iki hain ile yalakasından mı korkuyorsunuz. Esas hedef Ak Parti’yi aşağıya indirip batı vesayetini, kuklalığını sürdürmektir. Bu saatten sonra bu akla ve hakikate aykırıdır.. CIA’nın ünlü kodamanı Graham Füller facebokk’undan diyor ki “Seçimlerden sonra Erdoğan’ın etkisi azalacak”.

   Nasıl olurmuş. İktidarı alaşağı almak için senaryolar hazırlamışlar. Biz de avcı bekleyen keklik miyiz be? Koyduk mu fena oturturuz. Ne paralel yapı ne üçlü ittifaklar ne de diğerleri.

   Mehdi bekleyen ama Mehdi için zemin hazırlamayan ve çalışmayan şaşkolozlar gibi olmamak lazım. Milletin şahısları yok edilse de fetih olacaktır. Talut’un, Bedrin askeri kaç kişi idi düşman kaç kişi idi. Fethin arifesindeyiz. (Biiznillah) O da bizim işimiz değil Allah’ın işi. Bir duanın hele ki fiili olursa makbuliyeti halinde ne olur? Fatih'ın duası ne idi? "Ya Rabbi ya benim canımı al ya da Cibali Baba'nın" Fetih böyle olmuştu. Yahudi-neocon yalakalarının hiç şansı yok? Allah oyunlarını bozuyor.

   Sil
 5. Erdoğan ve Fuatavni mesajları kritik gerginlik düzeyinde...

  YanıtlaSil

 6. 'Büyük Uyanış' İstanbul'dan başlayacak

  Cin ordularına karşı...  Ağaçlar! Ağaçlarla başlamak yazıya... 'Bir' yazıya ağaçlarla başlamak... Dünya bu kadar kararmışken... Zulümler! İşkenceler! Baş kesmeler! Tecavüzler! Ah! Ağaçlar ve kelimeler... Kağıdın üzerine konan kuşlar... Ellerimizin dokunma ihtiyacı 'bir' yüzeye... 'Nur'dan melekelerimizle... Melekler gibi... Mümkün mü? Hiç kan bulaşmamıştır değil mi bizim de ellerimize? Dünyayı kana bulayan bu zalimlerin kanı... Cin mahlukatı! İnsan değil hiçbiri! Cin uzayında yaşıyorlar! Siz göremeseniz de böyle! İnanmasanız da cinlere böyle! Cinlerle kuşatıldı dünya! İsterseniz siz uzaylılar deyin! Ne derseniz deyin! Bu böyle... Cinler metafizik bir saldırıya hazırlanıyorlar! Fiziksel insanların içinde! Gözlerine bakın o insanların! Cin bakışıdır! Cinler bakıyorlar o insanların gözlerinden dışarıya... Ve cinler öldürüyorlardır o insanların elleriyle en masum olanlarınızı... Bir ayin gibi! Cin ayini! Cin deresi! İşaretleri 'oku'yabiliyorsanız 'an'layabilirsiniz... Yoksa her insan gibi boşa çırpınırsınız! Dünyanın her yerinde masum kanı akıtılıyor! Şiddet hiç bu kadar artmamıştı! Vahşet! Kan! Ve zulüm! Daha da artacak! Çaresiz kalacaksınız... Çünkü 'oku'yamıyorsunuz ne olup bittiğini! Yalnızca siz değil elbette! Ülkeleri yönetenler de 'oku'yamıyorlar... Metafizik 'oku'mayı bilmiyorlar! Metafizik okuma şart! Metafizik danışmanlar! Bilinmeyen, görünmeyenler! Kalbin erenleri! Yoksa bu gidişat iyi değil! Fiziksel bir savaş! Ne için? Kaos çıkartıp, Tapınağın inşası için Kudüs'te! Mescid-i Aksa'nın yerine! Şeytanın dünya hakimiyetinin ilanı için! Akıttığı kanlar üzerinden enerji topluyor şeytan!

  Ey kalbin erenleri! 'Bir' olma zamanı! Dünyada şiddet arttıkça! Biz daha da 'halim selim' olacağız inşallah! 'Bir' enerji ahengi için! Kainatın ahenginden dünyamızı kopartmamak için! 'Ters enerji'ye karşı savaşabilmek için! Bu şu demek değil elbette! Pasif bir iyilik! Aktif olacağız! Ellerimizde 'İyiliğin Kılıcı' olacak! Ve savaşacağız! İyiliği emredip kötülükten sakındıracağız! " Emri bi'l-maruf, nehy-i ani'l-münker"! Uyandıracağız! Kalbi açık olanları... Ve elbette! Ey müminler! Zafer 'İslam'ındır! Korku yok! Ümitsizlik yok! Şiddet yok! İyilikle... Kötülüğü yeneceğiz inşallah...

  'Şimdi'! Biliyor musunuz ki? Artık zamanda yok! Hazırlık yapın! Kalbinizi, aklınızı, sevdiklerinizi hazırlayın! Tüm dünyada şiddeti arttıracak şeytan! Cin uzayından dünyaya saldırılar olacak... Seferberlik ilan edilecek! Ve bu sırada! 'Muallak Kayası'nı ele geçirmek isteyecek cinler! Göklerden yardım gelmesin diye... Korunamayalım diye... Göklerin kapısını kapatıp, yer-altının kapısını rahatça açabilsinler diye! 'Dünya Kralı' için... Yeryüzüne çıkması için... Ellerinizdeki 'Akıllı-Put'ların sahibi... Size o ateş-ten ekranlardan görünecek! Dijital bir 'Kral'! Bir 'Mesih Kral'! Ve size seslenecek! 'Kurtarıcı'nız benim... Hepinizi kurtaracağım... 'Yapay' bir Cennet olacak dünya... Cinlerle birlikte! İç içe yaşayacaksınız... Su ve ateş! İç içe!

  Mümkün müdür ki?

  Cennet'te başarılamayan! İlk günah!

  Ve şimdi! Yeniden! İblis vazgeçmiyor... İnsanı günaha sokmaktan! Cennet'te yarım bıraktığını tamamlamak istiyor...

  Ey 'ateş-ten put'lara tapan insan! Belki de son zamanlar! Ellerinizden bırakmazsanız o 'Akıllı-Put'ları artık bir daha da hiç bırakamayacaksınız!

  Şeytana tapacaksınız... Şeytan için savaşacaksınız... Cinlerle iç içe geçeceksiniz! Ve kendinizi Tapınağı inşa ederken bulacaksınız! Zaman ve uzam olmadan!

  Ey kalbin erenleri! Yakındır 'Mehdiyet'! 'İstanbul'da başlayacak 'Büyük Uyanış'! Kalbinizde uyanacak o yiğitler! Ey! Ey! Ey Ashab-ı Kehf!

  Ey!

  Ağaçlar söze geldi nihayet! 'Oku'yun... Şeytan silmeden bu yazıları...

  Ve hazır olun!

  Ya Allah Ya Bismillah!

  Hayati Sır

  YanıtlaSil
 7. Ülkücü şehid Fırat Çakıroğlu'na Allah'tan rahmet diliyoruz.

  YanıtlaSil
 8. “İsyan bastırma” mermileri taşıyan kargo Türkiye yolunda

  Polisin isyan bastırmada kullandığı çukur uçlu mermilerden milyonlarcasını taşıyan kargo Türkiye yolunda.

  ABD-İzlanda-Hamburg-Frankfurt-Ankara rotasında seyreden ve henüz Ankara’ya varmamış olan kargonun görüntüleri ortaya çıktı.

  http://odatv.com/n.php?n=isyan-bastirma-mermileri-tasiyan-kargo-turkiye-yolunda-2002151200

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok ciddi bi haber. "Zırh delici" özellikte mermiler sadece halk isyanında kullanılmaz. Ne bekleniyor acaba? Polis, zırh özelliği olan kimle/hangi kuvvetle mücadele edecek?

   Sil
  2. Nokta kardeş gerçi daha evvelden yazmıştım ama tekrar etmekte fayda var :

   İnsanlar bu seçimi normal bir seçim ve bu karışıklıkları her zaman olabilecek,Türkiye'nin her zaman karşılaştığı sorunlar olarak görüyorlar ama işin aslı öyle değil.

   Her zaman belirttiğimiz gibi kendimizi düşmanın yerine koyup nasıl bir hamle yapacağını kestirmeliyiz. Bunun dışında ne olursa ne olur kritiğini her zaman göz önüne almalıyız.

   Benim bu zırh delici özellikteki mermilerin getirilmesi haberini okumam şöyledir,katılan katılır katılmayan katılmaz,saygı duyarım..

   Küresel Sermaye dersini çok iyi çalışıyor. Her yönden yani ekonomik,siyasî vb.operasyonlarını seçimlere kadar ve önleri alınamazsa seçim sonrasında da devam ettirmek isteyeceklerdir.

   Küresel Sermaye Ukrayna'da ekonomik ve kitlelerin birbirine düşürülmesinde hayli tecrübeli olduğunu ispatladı. Aynı şekilde saftirik yarım akıllı ama geneli samimi Müslüman kitleleri de İşid şemsiyesi altında istediği yere salıyor. Yalnız bildiğimiz gibi bu İşid'in içinde haddinden fazla bazı ülkelerin özel birlikleri var. Yönlendirmeleri de onlar yapıyor. Bir yere kadar saldırtıyorlar,hoşlarına gitmedikleri noktaya gelince imha ediyorlar,vuruyorlar.

   Felaket tellallığı yapmak istemem ama bize öyle bir yüklenecekler ki kendimizin direnme gücü kalmayacak,bize yardım ABD Millî kanadından gelecek o da bir süre sonra..ABD'nin klasik huyu bu..beklemek ve gözlemek..Neyse..

   Şöyle düşünelim : Bir yere elektriği devre dışı bırakacak bir bomba atılıyor,gece vakti. Atıyorum Ankara'da bir bölgeye.Atıldıktan sonra o bölgeye ismi,etiketi kim olarak adlandırılırsa adlandırılsın özel birlikler iniyor(karşı taraf). Ve bu adamların tabiki gece görüş dürbünleri,termal kameraları,lazer nişangâhlı silahları ve zırhları var. Sonra başlıyorlar o karanlıkta bizim vatandaşı,askeri,polisi keklik gibi avlamaya..Bunun dışında Gezi benzeri olayları maksimum şekilde çıkartıp askere,polise silahla saldıracaklar ve tabi üzerlerinde zırh olacak..

   Bakınız bu seçim ve sonrası,Rusya Avrupa'yı vurmadan bizim için ölüm kalım savaşıdır. Her yönden her taktikle gelecekler ve bizi çaresiz bırakacaklar. Türkiye üzerinde özenle çalıştıkları bir ev ödevi onlar için.

   Zırh delici mermi almanın vehametini inşallah anlatabilmişimdir. Bunun yanında kurtarılmış bölgeler ilan edilecek,bazı gruplar kendi bulundukları yerde asayişi sağlamaya girişecekler,devlet otoritesi tam anlamıyla iflas edebilir. Bu iç güvenlik yasası neden durup dururken çıkıyor hiç düşündük mü ? Devlette farkında bazı şeylerin..Ancak bana göre nafile. Bu sefer çatışma çok ama çok sert geçecek. Ama bize en çok koyacak olan içimizdeki hainler olacak.

   Felaket tellallığı gibi oldu ama sadece Kürtler ve Türklerin birbirine her gün saldırdığını,birbirlerini öldürdüklerini düşünün. Bu bile kaosa yeter..Sadece doğuda Kürt yok her yerde Kürt var. Herkesin canı yanar..Ondan önce bahsetmiştim Hatay'ın İşid tarafından vurulması bulunmaz nimet bunlar için. Alevîleri 'Zaten Akp besliyordu İşid'çileri,şimdi de katliam yaptırıyorlar' diyip ayaklandıracaklar. Kürtler yine bir yerde Öcalan faktörüyle ya da Akrabalık vs.dururlar ama ya Alevîler ? Kılıçdaroğlu ha bire kışkırtıyor. Alevîlerle aramızda o kadar fazla akrabalık bağı da yok. İnanç bağı zaten hiç yok. Bakmayın aramızdaki sahte kardeşlik hikayelerine falan,çok nadir onlar. Anca solcu,inancı zayıf Sünni Kürt ya da Türkler Alevîlere sampati ile bakar. Bir kıvılcım çıksın bakalım ortalık ne oluyor..

   Hedef belli ve kurban ortada duruyor..Tüm bunları geçelim Fidan aday adayı oluyor şu kritik zamanda. Tamam kurumları şahıslara endekslememek lâzım ancak o adaylığın zamanı değildi..

   Bizim ülkeyi yangın yerine çevirecek en önemli koz Hatay'da Alevîlere yapılacak bir katliamdır. Alevîler devletide tanımaz,Ehli Sünnetteki zalim sultan bile olsa itaat etme düsturu onlarda yoktur..Bunun yanında işin içine Kürtlerle kavga eden Ülkücülerde girerse çorbaya bakın siz,ortalık alev alev yanar Allah muhafaza..

   Sil
  3. haberin yorumları :

   Bence cozum surecinde hukumete apo konusunda baski yapan kurt milliyetcilerin artan baskisina ve secim oncesi sokaklarda ic savas baslatma ihtimaline karsi yapilan bir hazirlik

   bu demek oluyor ki iktidar ülkeyi bir kaosa sokacak, iç karışıklık çıkaracak ve kan gövdeyi götürecektir. bu ülke karışırsa 1980 lerdekinden daha beter olur. eskiden sağcı solcu vardı, artık 7 den 70 akp ye düşman bir kitle var.

   PKK'nın bütün istekleri kabul görüp otonom bölge yasallaştığına göre, tabi ki, bunlar, bu mühimmat, Tayyip ve Kürtlere isyan edilecek ulusalcılar için geliyor demek müneccimliği gerektirmez!...

   bu hazırlığa karşı hazırlık.

   iç savaş herhalde...halka karşı mı olacak?

   İçeride her türlü yabancı ibstihbarat eşliğinde, 'uyuyan'yobaz hücrelerinin uyandırılma aşamasındoa, doğab.ilecek toplumsal tepkilere karşı önlem hnazırlığıdır bu faaliyetler!Adım adım asıl Türkiye hedefinin kovalanmasına, talip olmla dışında alçaklıktan başka keramleti olmayanların içcinde bulunduğu senaryo, kanlı bir dünya savaşına doğru adımın ayak sesleriylme birlikte, bizlerin en safta boğulması amacı değilse,yaklaşılan yer,biz hiç bir şey yaşyamıyorduz demektir!ANTİFAŞİST,ANTİEMPERYALİST HALK CEPHESİNİN EV EV SOKAK SOKAK ÖRGÜTLENMESİNE YÖNELİNECEK ACİLLİKTEN BAŞKA AKLI BAŞINDALIĞIMIZIN YAPACAĞI HİÇ BİR ŞEY YOKTUR.bU KAHPE YÖNELMİŞLYERİN HAKKINDAN GELECEK GÜCÜ,DÜNYADA VE TARİHTE HER ZAMAN TOPLUMLARIN AYAĞA KALKMA VEGEREKLERİNİ YAPMA REFLEKSİDİR.

   Ülkenin bölünmesine, PKK ya peşkeş çekilmesine karşı çıkacaklar için sokaklarda sıkılacaktır. Sipariş nedeni açık: İç savaş hazırlığı.

   Sil
  4. http://www.sendika.org/2015/02/akpnin-savas-hazirligi-buyuk-ikinci-parti-isyan-bastima-mermileri-de-ankara-yolunda/

   http://www.ulusalkanal.com.tr/gundem/zirh-delen-mermi-geliyor-h50553.html

   http://www.evrensel.net/haber/105511/akpden-ic-guvenlik-paketi-hazirligi-isyan-bastirma-mermileri-yolda

   Sil
 9. ülkücülerin içindede İSLAM tarafdarı olanlar olcakdır (anadolu islami mİLLi ve manevi osmanLı ecdadına deger verenler zihniyetindekiler)

  YanıtlaSil
 10. Karışmaya başladı ortalık :

  Erzurum Kayseri Trabzon Eskişehir Adana Kırşehir Denizli


  http://www.internethaber.com/erzurumda-cok-tehlikeli-gerginlik-767487h.htm

  YanıtlaSil
 11. Aslında siyasi konulara deginmek istemiyom ama kısa bi bilgi paylaşımı düşüncem RTE millet seçti (vesile) kılıçadarı kasetle getiren baykalı kasetle indirenler kim oldugu belirginleşdi mhp 3 genel başkan yardımcısını kaset sandaj ı İle kimlerin yedigi beLLirginleşti parelel örgütün elinde Allahu Alem başka kasetlerde olabilir . ve kendilerine yakın durmayanları dahi kaset zoru ile tehdid lemi acaba korkutup hizmet mi etiriyolar kılıçdaroglu iLe amerikada fettullah g. yönetim kadrosu geçmiş seçim öncesi yahudi sermayesinin öncülügünde neyin pazarlıgı yapılmışdı kazanamadılar (Sayın RTE CB OLDU) şimdi bu esad kılıçdaroğ. ve parelel örgütün, aynı cizgide olmaları manidar degilmi. Bediu zaman saidi Nursi (rahmettullah) zülm edenlerle hangi Nucuyum diyen kol kola girebilir ki bu nasıL bi tezat -- bir sözde din adamı Lider neden bu kadar siyasetle alakadar ! dini lider gibi gözüksede devlet kademelerini kimin hesabına elegeçirmek, neden bu kadar kaset santaj işine girer neden sermaye, banka medya, karma egitim, bu paralar Allah için diyemi toplandı kimler keyf ediyo, parelel örgüt bence bediu zaman saidi Nursi (rahmettullah yolundan tamamen sapmışdır. Tabilerini ise parelel örgüt yöneticileri kendilerine islam davası sananları nasıL kulandıgı ortaya cıkmakdadır. Gercek din adamları Siyasetle cok haşir neşir olmaz, Allah için Ahiret işlerine daha cok önem verirler. kafiri yahudiyi hristiyanı mehdu sena etmez. kafirlere yaptıkları mehdu senaları yalamalıkları bi Müslüman yöneticilere cokmu görürler tezat degilmi, kafirin elerini öptür! müslümana dikleş bu zihniyet güvenilmez bi zihniyettir. Avrubaya basın medya güçleriyle Türkiyeyi şikayet etmek bumu hizmet evet jkime hizmet siyonizm e mi yoksa? yo yanıldıkmı Vatikanamı acaba? siyasetciler gibi progabandalar ne bu

  YanıtlaSil
 12. Gezi benzeri gerginlik isteyenler, Birleşik Haziran Hareketi üzerinden planlar yapıyor.Türkiye 7 Haziran'da tarihinin en önemli seçimlerinden birini yaşayacak. Gezi olaylarıyla başlayıp, 17 Aralık operasyonlarıyla ülkenin istikrarını bozmak isteyen derin yapılar ise yine harekete geçti. Haziran'da yapılacak seçimler öncesi kaos çıkarmak için mazeret arayan derin güçlerin masasında ilk olarak üniversiteler var. Üniversitelerde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çatışmalar yaşanmaya başladı.

  YanıtlaSil