.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

9 Şubat 2015 Pazartesi

AHMET TÜRK'TEN ŞOK SEÇİM AÇIKLAMASI !

Ahmet Türk, 2015 genel seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada, "Baraja takılırsak, bizler de kendi kaderimizi kendimiz tayin ederiz" dedi.

Ahmet Türk'ten şok seçim açıklaması!

Mardin Büyükşehir Eş Başkanı Ahmet Türk, Türkiye'deki 2015 genel seçimleri faaliyetleri kapsamında Almanya'da konuşma yaptı. 

Ahmet Türk yaklaşan seçimler için "Seçim barajına takılıp seçilmezsek de bu vebal devletindir. Bizler de kendi kaderimizi kendimiz tayin ederiz. Bundan sonrasını devlet düşünsün" dedi.
TBMM'YE GİREMEZSEK ONLAR DÜŞÜNSÜN
Ahmet Türk konuşmasında, "Seçimlere senelerdir yüzde %10 barajından dolayı bağımsız adaylarla girdik. 7 Haziran seçimleri sonrası barajı aşamazsak ve TBMM'ye giremezsek onlar düşünsünler" dedi. CHP'nin muhalef yapmadığına da değinen Ahmet Türk, SHP zamanında (1991) zor girişimler sonucu grup olarak hazırladığımız Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Raporu diye bilinen "Kürt Raporu"ndan örnek verseler de, bu raporu bir türlü geliştiremediler. Zaten CHP bizimle seçim ittifakından kaçıyor" dedi.
BARAJA TAKILIRSAK...
Hükümeti de eleştiren Ahmet Türk, "Bizden adeta 'çözüm süreci' adına sadakat bekliyorlar. Demokrasiye inanıyorlarsa önce barajı düşürsünler. Yoksa seçim barajını her türden demokratik girişimlerimizle zorlayacağız" dedikten sonra, halkların kurtuluşu için silah artık yanlız başına yetmiyor. Bunun yanı sıra siyasetin kapısını aralamamız gerek. Savaşta kazandıklarınızı siyaset masasında yitirebilirsiniz. Türkiye halkına karşı duyduğumuz sorumluluğun gereği HDP olarak seçimlere gireceğiz. Bunca direnişe ve bedele rağmen barajı geçmezsek bu şehitlerimize yapılmış bir hakaret olarak alnımızda kara leke olarak duracaktır. Seçim barajına takılıp seçilmezsek de bu vebal devletindir. Bizler de kendi kaderimizi kendimiz tayin ederiz. Bundan sonrasını devlet düşünsün" dedi.

5 yorum:

 1. 2015 GENEL SEÇİMLERİ İÇİN PAMUKOĞLU'NDAN FLAŞ VAAT

  2015 genel seçimleri öncesi HEPAR Genel Başkanı Pamukoğ­lu '1 yılda PKK'yı bitireceğini' vadetti.
  2015 genel seçimlerinin yaklaşmasıyla partiler siyasi vaatlerde bulunmaya başladığı bugünlerde çarpıcı bir vaat de Hak ve Eşit­lik Par­ti­si­'nin (HE­PAR) Ge­nel Baş­ka­nı Osman Pamukoğlu'ndan geldi.

  "PKK'YI 1 YILDA BİTİRİRİM"

  Hak­ka­ri Dağ ve Ko­man­do Tu­gay ko­mu­tan­lı­ğı dö­ne­min­de te­rör­le mü­ca­de­le­nin ön­de ge­len isim­le­rin­den olan Pamukoğlu,Kanaltürk'te katıldığı bir programda, yüzde 10'luk seçim barajı nedeniyle 7 Haziran seçimlerine bağımsız aday olarak gireceğini açıkladı; "Gönüllülerden seçeceğim, özel eğitimli, örgütlenmiş, donatılmış 20 bin kişilik birlikle, terörü 1 yılda önleyeceğimi vaat ediyorum" dedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. “ Ya komutan şu Heronları çeksen de rahat hareket etsek” benzeri sözleri çok duyduk. Kurt gövdeye girerse zarar büyük olur. 30 yıldır oyun sürüyor. NATO'nun Komünizm sonrası yeni stratejisi ne idi? İslam coğrafyasğı değil mi? Nasıl mı? Dini ve ırki etnisiteyi çarpıştır, sonra kurtarıcı gel kurtar. Oyun buydu değil mi? AKKA anlaşmasına niçin Hakkari-Mersin hattının güneyi dahil değil? Yani silah indirimine dahil olmadı? Değil mi? Aynı oyunun sonucu gereği değil mi? O şehit paşamızını uçağı nasıl düştü? Eşref Bitlis Paşa’nın günahı ne idi? Ya bir yığın fail-i meçhul muharriki malum cinayetler dizisi. Pamuk eller cebe, hain eller tetiğe. Biz de yedik sanki.

   Biz niyet ve planı deşifre ettik. Ki İslam’ın bahadır evladı yani kılncı 6 köşeli ite hizmet ettirilecekti. Teşebbüs de ettiler ama netice mafiş. Bu ilahi iş. Ahir zamanda manevi diriliş. Haç-6 köşeli yıldız suikastını bitiriş. Yani armageddon finiş. Mehdiyetle başa geçiş. Ya Allah ya Bismillah.

   Ana düşmanı teşhis ettik, Kur’an’ın ferasetiyle imanın gözüyle. O mel’un ortadan kaldırılınca (ki çok karib) değil Türkiye, değil bölgemiz, değil Alem-i İslam cümle cihan huzur ve sükuna kavuşacak.

   Cücelerle büyük oyun olmaz. Bu millet 1950-1954-1957-1961-1965-1969-1975-1982-1991-2002-2007-2011 ve son olarak 30 Mart ve 10 Ağustos ile milli şuurun iradesini ortaya koydu.

   Sedd-i zülkarneyn gibi ittihad, sefine-i Nuh gibi partilerimiz ile netice aldık ve alacağız. Ferdi, lafzi, hayali reçetelerle netice alınmaz. Türk’ün tarihte İslam ile iki yükselişi vardır. 1917-18’de ilki bitti. İhbari gaybiler ve müjdeler 100 yıl sonra diriliş ve 2. yükseliş var denir. Hicri mi olsa gerek miladi mi. Yanı 2015 mi, 2018-19 mu? Allahü Alem ikisi de. Nasıl mı? 7.6=?.
   Bugünlük bu kadar. Osman Pamukoğlu dönemi biter, Ali Mehdioğlu gelir. Yani. Anlayın işte.

   Sil
 2. Ahmet Türk’ün siyasi yaşı kaçtır bilir misiniz? Asgari 45 yıllıktır. Her mukaddes mefhumun celladı 3 darbe gördü, bir o kadar darbe teşebbüsü yaşadı. Her partiye girip çıktı. Ama 5 kuruşluk siyasi muhakeme-i akliye melekesi kazandığı söylenemez. Yani sınıfta çakanlardan. Örnek mi? Şimdi ne yapmış, gitmiş Türkiye’deki bölücü her hareketin babalarından biri olan Alman sirk çadırında şecaat arz etmiş. Esip gürlemiş. Eskiden din ve millet düşmanlığının batı mektebine tahsile giden Osmanlı ve Türk aydının modasına şimdi bazı Kürtler de katılıyor. Sonuncusu da Ahmet Türk oldu.

  Osmanlı’nın yıkım yıllarından başlayarak batı menşeli tefrikacılık ve bölücülük virüsü bünyemizi hasta ettiği yetmezmiş gibi, hezeyanlaştırdığı beyinlerle huzur ve ittihadımızı soyumuza kadar sarstı. Birbirimize zorla düşman yapıldık. Hamiyet-i diniye ile hareket eden sözde Türk ve Kürt aydınları ırkçılık ameliyesiyle mutasyona uğradı. İşte bunun son örneği Ahmet Türk oldu. Yüzde 5-6 oyu var. Yüzde 95’i tehdit ediyor. Kendilerine iltimas yapılmasını istiyor. 1 oyu altın hisse gibi 10 sayılsın istiyor. Yoksa 80 milyonun belki de bütün bölge gemisini batırırız demeye getiriyor.

  Faziletli şahsiyetler her şart ve devirde bu niteliğini muhafaza eder. Asla alçalmaz. Zarar da görse, ailesinden başlayarak kimsenin zararzede olmasını hem istemez, hem de izin vermez. 1919’larda batılı sömürgecilerin hazırladığı entrikayla Kürt Şerif Paşa’nın Osmanlı’dan kopmak için Ermenilerle yaptığı ittifak ile imzaladığı Paris Senedi o zaman Bediüzzaman’ın ikazıyla Kürt aşiretlerini ayağa kaldırılarak önlenmişti. Yani o anlaşma havada kaldı. Ama Ermeni gitti derken şimdi yeni zuhur eden İsrail’in Büyük Vatanı rüyası için 1960 yılından beri oynadığı Kürt kartına alet olarak şecaat arz etmek, neyin nesi olur? Bindiği dalı kesmekten başka ne anlamı olabilir.

  Evet birlikten kuvvet doğar, o kuvvet de düşmanın başına kılınç olup vurmak varken, Ortadoğu’daki bütün kaosun müsebbibi son Deccal İsrail’in müttefiki Almanya’dan şecaat arz etmek neye hizmet ettiği iyi hesaplanmalı. Irkçı, Marksist PKK’nın silahlı tehdidinden sonra şimdi moda olan marksist-sosyalist veya halkçı mukallidi Kürt siyasilerin tehditler savurması ne anlama gelir? Büyük hatadır. Ve büyük hataların neticesi büyük olur. Minnacık beyinler tehditvari sözleri söylemeden önce, 40 boğumlu gırtlaklarından geçirmeden önce 40 defa düşünülmelidir. İttihad-ı İslam çerçevesinde yani milliyet-i İslam şuuruyla hareket eden Kürtler zaten onların arkasında gitmiyor. Tevhid-i kıble varken, niçin tefrika ateşine düşüp hem dünyasını hem ahiretini yaksın? İttihad edip her meseleye çözüm bulmak varken, yabanın ağız ve beyniyle şecaat arz etmek netice mi verir sanıyorlar? Hiç kuklanın şuur sahibi kadar kazancı oldu mu?

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. kendisi Mardinlidir büyük bi aşiretin agasıdır. kendileri keyf sefa sürerkenagam paşam diye ırgatlık yaptırdıkları garibanları karın tokluna hizmetkarları yapmış olan bu aşiret agaları sözde marksiz ideolojiyi savunur lar. ama burjuva kapitalis sistemin uşaklarıdır lar sömürü düzenini halkımız halkımız eziliyo diye diye söylemlerle okur yazarlıkları zayıf olan gariban halka yuturmacalarına devam etmekdedirler. bir cok kendilerine hizmet etmeyen itiraz eden o bölgenin insanına hakk tanımazlar özgürlükden dem vurular ama mahale baskısı ile kendilerine oy cıkmıyan yerdeki vatandaşları tehdidler le farkLı tehdid yöntemleri kulanıp baskı altına alırlar. seçim zamanında köy belde nüfüsü bildiklerine kapı kapı tehdid vari çalışmaları vardır, bu köyden bizden başkasına oy cıkarsa görüsünüz diye zorla ma vardır.pkk ve siyasi uzantısı yılardır. bu halka eziyet vermişler kendi lerine yakın olanlara avrubadan siyonizm den aldıkları maddi desteklerle desteklemişler beldelerde ileri gelenlerini para karşılıgı satın alma yöntemlerine baş vurmuşlardır. dogu kökenli bir arkadaşımın agzından anlatım _ diyarbakırda avrubadan gelen bazı dernekler insan hakları adı altında bunlarla koL koladır. devlete karşı provakasyon yapcaklarında mahalalerde semtlerde coocuklara 5 tL 10 tL harçlık dagıtırlar. hadi polise askere taş atın diye öne sürerler coocuklar ekseri yaşları 10 15 dir__ bizat o bölgede yaşıyandan dinledim . şu an aldıkları pkk ve siyasi uzantısnın seçimlerde barajı geçemezlerse kaos istemekdedirler. kırdırmak istedikleri yine halk dır. pkk ve siyasi uzantısının üst yönetim kadrosu haçlı batı ve siyonizm emrine göre hareket ederler. Fitnedir amaçları halkın refah düzeyi yükselmesi degildir. her birinin diyet ödemesi gereken merciler oldugunu düşünüyorum. Türkiye devletini büyümesini sindiremeyen dış mihraklar bunlara bazen avrubada vatandaşlık serbest seyehat avrubada bunlara rahatlık saglanmakdadırlar. sırf büyük güçLü Türkiye eski den oldugu gibi müslüman kardeşlerinle kaynaşmasın güçlenmesin diye bu nlara kaos yaptırılmak istenmekdedir. AkLı selİm dogu da yaşıyan müslüman kardeşlerimizin bunların fitnesine karşı uyanık olması lazım dır. şunu da diyelim bu ergonokon tipi yapılanmalarında eskiden aslında pkk denen deccaliye örgütün politikaları ekmekleri yag sürmüşdür.

  YanıtlaSil