.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

2 Şubat 2015 Pazartesi

3. DÜNYA SAVAŞI

Ergün Diler /Takvim Gazetesi

İtalyan dergisi 30 Days, Washington'da çok değişik ve sıkı ilişkileri bunulan Profesör Gianfranco Miglio ile röportaj yaptı! Prof. Miglio kısaca şunları söyledi: "

Amerika, Sovyetler'in düştüğü duruma düşmemek için gelecekteki rakiplerini gözeterek adım atmak zorunda! Bunlar arasında Japon ve Alman ekonomik gücünün etrafında birleşmiş olan Kıta Avrupası da bulunuyor!
Amerika, bugünkü gibi bir Avrupa'ya, kendisiyle ekonomik ve teknolojik olarak baş edebilecek bir topluluğa asla katlanamaz! Bunun için yapması gerekenleri yapar!"
Profesör bunları şimdi değil ÇÖL FIRTINASI HAREKATI'nın dünyayı sarstığı 1990'larda söyledi!
Almanya, Japonya, Kuveyt ve Suudi Arabistan'dan SAVAŞ PARASI toplayan dönemin ABD Dışişleri Bakanı James Baker, faturayı rakiplerinin önüne koyuyordu! Toplanan milyarlarcaDOLARLA hem savaş yapılıyor hem de BERLİN-BAĞDAT Demiryolu yağan bombalarla yıkılıp gidiyordu! Bir dönemler Britanya ile Almanya arasındaki rekabetin görüldüğü alan devrini tamamlıyordu!
Charles De Gaulle döneminde Fransa, AKDENİZ donanmasını NATO'dan çıkarıp kendi yoluna gitmiş, ardından da ATOM BOMBASINI denemişti!
Arkasından Almanya ile BİRLİK oluşturmak için gereken adımları atmıştı! Alman liderKonrad Adenauer ile de el sıkışmıştı!
Tabii bu tıpkı bugün olduğu gibi katlanılması zor bir durumdu!
ANGLO-SAKSON AKLI ile Amerika buna kayıtsız kalamazdı! De Gaulle-Adenauer,ATLANTİK'ten Urallar'a kadar birleşik bir cepheden söz ediyordu! Amerika ve İngiliz finans imparatorluğunun gücü ARAP petrolü ile bundan elde edilen gelirin kullanılmasından geliyordu!
Asla buna kayıtsız kalamazlardı...
Yani dünyayı kontrol etmek için Müslüman coğrafyasındaki petrolü ve gazı elde tutmak şarttı!
Suudi Arabistan, Irak ve Türkiye çok ama çok önemliydi! Suudlar'la petrolün fiyatını, Irak'la "Riyad'a alternatif" çıkmasını, Türkiye ile de trafiği yönetebiliyordun!
Avrupa, Atlantik'ten Urallar'a kadar olan hayalin peşinde koşarken gizli manşetlerineTÜRKİYE'yi alıyorlardı! Ama Türkiye çok uzun zamandır İNGİLİZ kontrolünde olduğu içinORTAK olarak içlerinde yer veremiyorlardı! Ankara'nın aralarında olması belki BİRLİĞİN İÇTEN YIKILMASI anlamına gelecekti! Londra oyunu böyle kurmuştu! Bu nedenle Avrupa ile İngiltere arasında "Türkiye'yi kim, nasıl kontrol edecek!" kavgası vardı! SOL veSERMAYE İngiliz patentini taşıyordu! Alman ve Fransızlar ise PKK, DHKP-C ve KARA SES'ekadar kullanabilecekleri her oluşuma sahip çıkıyordu. Ama SOL'la birlikte LAİKLİĞİ YA ŞATAN , onu DOKUNULMAZ ve tartışılmaz kılan İngilizler hep galip geliyordu!
Çünkü ülkenin içinde kendilerine bağlı insanlar yetiştirmişti!
SOL bilmeden, istemeden Londra'ya bağlıydı! Bunun için de SOL'a hayat verecek olanlarınAKILLICA seçimi vardı!
Mesela ODTÜ gibi İngiliz elinin değdiği üniversitelerde zaman zaman SATRANÇ turnuvası düzenlenirdi! (Ben değil William Binney söylüyor! YAZBOZ'a konuşan NSA ajanı!) Bu turnuvalarda AKLI ile öne çıkanlara her ne şartta olursa olsun çengel atılırdı! Çünkü Londra için SOL ve SOLCU önemliydi! Mesela MI6 Müslüman ve sağ öğrencilere ilgisini düşük seviyede tutup SOL'u bırakmazdı! Çünkü SOLCULARIN davalarına çok daha sıkı sıkıya bağlı olduğu sonucuna varmıştı!
Kendilerine verilen değerlerin peşinden gidenlerle daha büyük sonuçlar alacağını düşünmüşlerdi!
Ki ölüme giden gençlerimiz idam sehpasında sandalyeyi kendileri tekmelemişti!
GEZİ olaylarında SOL'un etkisi ve gücü bir kez daha ortaya çıkmıştı!
Amerika askeriyle AVRUPA'yı Ortadoğu'da durdurmak istese de İngiltere AKLIYLAoradaydı!
Meydana getirdiği ideolojileri ülkelerin içinde yeşerterek KENDİSİ ADINA KENDİNİ SAVUNANLARI oluşturuyordu!
Amerika züccaciye dükkanına giren fil gibi DÜŞMAN toplarken İngilizler'i kimse görmüyordu!
Londra, hem Avrupa'yı ve Rusya'yı Washington'un karşısına dikiyor, hem de istediği noktaların GÜNDEM olmasını sağlayabiliyordu! Afrika ve Ortadoğu'daki gelişmeleri ateşleyip Çin'in rahat etmesini sağlıyordu!
Boko Haram'ı MI6 kurup yönetiyor, dünyanın dikkati oraya çekiliyordu!
Erdoğan'ın gittiği SOMALİ'yi bombayla sarsıyor, Ankara'ya yine MÜSLÜMAN görünümlü terörist üzerinden mesaj veriyordu! Zaten SAVAŞ artık GRUPLAR üzerinden yürüyordu! Aslında Kraliçe, Amerika'yı ASYA'dan uzak tutuyordu! Buradaki sorunlarla boğuşmasını istiyordu!
Bakın; IŞİD kaçırdığı iki Japon gazeteciyi katletti!
IŞİD ve Japonya arasında nasıl bir çekişme olabilirdi ki!
Ama vardı!
Japon Başbakanı Şinzo Abe gözyaşları içinde "Bu barbarca yapılan adi terör saldırısına karşı çok güçlü bir öfke hissediyorum. Uluslararası topluluk ile birlikte IŞİD'e yaptıklarının bedelini ödetmek için çalışacağız" diyordu! Yani "Avrupa ve Rusya ile birlikte Amerika'yı durduracağız" demek istiyordu! Çünkü Almanya-Rusya ve Fransa Atlas Okyanusu'ndan Japonya'ya kadar bir eksenden söz ediyordu! CIA da IŞİD vasıtasıyla Japonya'ya "Oradan çekil!" uyarısı yapıyordu!
Nerede?
Ortadoğu'da!
Çünkü hem Amerika'nın, hem de Avrupa'nın gücü eline geçirebilmesi için Müslüman coğrafyasına hükmetmesi gerekiyordu! Japon gazeteciler öldürülürken Suudlar'ın yeni kralı SELMAN , Amerika'nın en güvendiği isimlerden biri olan Prens Bender'i görevden alıyordu!
Londra'da okuyan ve oradaki bağları çok güçlü olan Prens Nayef öne çıkıyordu! ABD başkanlarıyla bacak bacak üstüne atarak konuşan ender isimlerden olan Bender'in gidişi saray içi darbeydi! Çünkü IŞİD, SUUDLAR'ın kapısına dayanmıştı! Petrol fiyatlarını indirsen de ortağına yaranamıyordun!
Dengeleri ve oyunu hep BATI kuruyordu!
Türkiye işte tam bu noktada MÜSLÜMANLIĞINI tekrar keşfetti! LAİKLİK üzerinden Ortadoğu'dan koparılan Ankara, her oyunun dışında kalıyordu!
Laiklik, İngilizler'in ustaca attığı bir formattı! Ne Ortadoğu'ya, ne Avrupa'ya, ne de Amerika'ya yanaşabiliyordun! Bir İDEOLOJİK temelle seni herkesten koparıp kendi hizmetlerine sokuyorlardı!
Oysa diğer güç odaklarının bize çok ihtiyacı vardı! Hangisi işimize gelirse onunla birleşip yolumuza devam ederdik! Ama yapamadık! İçeride birbirimizin boğazına sarılacak kadarDÜŞMAN oluvermiştik!
Hem de hiç düşünmeden! Adamlar bunlarla uğraşırken bizler ülke yönetimini ETEK BOYU İLE izah etmeye çalışıyorduk!
Hem DAR, hem SIĞ, hem de vizyonsuzduk!
En büyük gücümüzü kuma gömmeye bayılıyorduk! Eee sen büyümek istemeyince kimse gelip elinden tutmazdı! Bütün dengeleri değiştirecek tek bir ülke vardı, o da TÜRKİYE idi... Tarihimiz, dinimiz, dilimiz bize bu gücü veriyordu!
İngilizler bir süre sonra "bizi tamamen ortadan kaldıramadıkları için" çok pişman olacaklar! 100 yıl önce bizi küçümsemelerinin faturasını ödeyecekler! ORTADOĞUonlardan gidince BÜYÜK BRİTANYA masallarda kalacak!
Ama hayat boşluk kabul etmez!
Büyük Britanya gidince BÜYÜK TÜRKİYE gelecek!
Her şartta!
Çünkü bölgeye inenlere OSMANL I'nın hayaleti huzur vermiyor!
Kim olursa olsun BÖLGEYİ bize bırakmak zorunda! İkinci bir şık yok!
Bir de bizim çocuklar anlasa!

12 yorum:

 1. KRALİÇE'NİN @SKERLERİ

  Sansür Kraliçesi Elizabeth, sanal darbe yaptı. İngiliz ordusu, Facebook ve Twitter'den psikolojik operasyon yapacak olan '77. Tugay' için düğmeye bastı

  Gezi olaylarında Türkiye'yi savaş bölgesi gibi gösterip, ifade özgürlüğü dersi vermeye kalkan İngiliz basını, Kraliçe Elizabeth'in emriyle sustu! Yayın organları, "Terör olayları konusunda canlı yayın yapmayın" talimatına harfiyen uydu. Sansür operasyonuna imza atan Kraliçe'nin son icraatı ise teknolojik darbe oldu. Kraliçe'nin ordusu, son dönemde sanal alemde örgütlenen muhalefetin önüne geçmek, halkın desteğini kazanmak ve düşmana karşı hamle yapmak için sanal harekat başlattı. Askerlerin sosyal medyayı kullanarak psikolojik operasyonlar yapması için kollar sıvandı. İngiltere'de 77. Tugay adıyla yeni bir askeri birim kurulacağı açıklandı. Nisan ayında göreve başlayacak ve Londra'nın batısındaki Berkshire bölgesindeki Hermitage köyünde bulunacak olan 77. Tugay'da hem askerler hem de yedek askerler yer alacak. Tugayda görevli tüm askerler Twitter ve Facebook gibi sosyal medya araçlarını kullanıp, savaş zamanı halk üzerinde psikolojik operasyonlar yapmakta uzman olacak. "Sosyal medya tugayı" ile bilgi çağında hem düşmanların propogandalarına yanıt verilmesi hem de savaş bölgesinde halkın İngiliz ordusuna destek verilmesinin hedeflendiği açıklandı.

  GERİLLALARDAN ÖRNEK

  İngiltere Genelkurmay Başkanı Sir Nick Carter yeni tugayları ile "zekice" operasyonlar düzenlemek istediklerini söyledi. Yeni tugayın oluşturulmasına İkinci Dünya Savaşı'nda Burma'da savaşan Çindit gerillaları esin kaynağı oldu. Gerillalar, güçlü Japon güçlerini, iletişim ağlarını hedef alarak önemli kayıplara uğratmıştı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.facebook.com/pages/Hz-Mehdi-ve-G%C3%BCn%C3%BCm%C3%BCz-Firavun-Soyu/396910500466585?sk=timeline

   Sil
 2. gayb mevzuları hakında yorum yapmak nakli olursa kişi şaşırmaz her yorum yapanın yorumu hayal ve evham dan arınmadı ise isabeti bek yokdur. İtikatı ehLi sünnet olmuyan kişide keşfim var havası verip bazı olagan dışı konularda tarihler vermesi mata mat dogru degildir. önce yorumcu ve köşe yazarları olsun kitap yazarı olsun ittikatına bakılır . Gaybi konularda yorum yaparken şeriatte ne kadar ittibası vardır ruh hastasımı akIl hastasımı yoksa hayalindeki kurgularamı paylaşıyor. bazılarıda vardır az bi iştigal ile bazı olayları karikatür gibi görselerde bunların ne kadar aslı astarı vardır muamma Kuranı kerim ve hadisi şeriflere muhalif olan keşifde olsa ittiba yokdur. her kezin her şeyi bilcek diye bi şart da yokdur .. namaz Allahın her müslümana emridir. 4 hak üzere olan bi mezhebi imam hanefi imam şafi gibi taklit edilip itiiba edilip amelini düzeltmek müslümanın aslİ vazifesidir. Namaz kılmıyandan olan üstü haler zuhur etmesi istitraç denir . yani ŞEYTANİDİR. -KURAN kerim hadisi şerfilerle amel eden şeriatle amel eden namaz ında taviz vermiyen bir veliden olan üstü bi hal sudur etmesine de keramet denir. peygamberinin mucizesinin bir cüzidir. aslında kimsenin kendine ait bişeyi yok her yaratılan Allaha muhdaç dır.buna istinaden ne denilmiş Her şey Allahın dır.

  YanıtlaSil
 3. Kraliçenin Taçı terstir artık!

  Ters bir 'Haç'!  Gelecekte olacaklar! Bugünden az çok tahmin edilebiliyor! Tam olarak bilinemiyor elbette! Ama birileri! Şeytanın şirk-etleri yeryüzünün tüm kaynaklarını yağmalıyor! İnsanları öldürüyor! Başlarını kesiyor! Çocuklara tekmelettiriyor! Böylesi vahşet az görüldü tarihte! Hem de 'İslam' adına öyle mi? Ey Kraliçe! Senin metafizik aileni biliriz biz! IŞİD'tiler! İçimizdekilerini de! 3. Türle irtibatta olanları! Biliriz! Uykuya yatanları ve uyananları! Hepsini! Bekleriz zamanını! Önce sen gözükeceksin! Sonra da 'biz'! Kalbin erenleri! Ey Kraliçe! Şeytan soyu! Dünyayı kendine bir 'sömürge' yapmışsın tarih boyunca! Ve şimdi! Tam 'Kralı' da getirecekken! 'Dünya Kralı'! Panikledin! Çünkü oyununu bozanlar var Elhamdülillah! Tuğrul Kuşu! 'Tapınak' zorda! Yıkamadın bir türlü Mescid-i Aksa'yı! Gizli halife deşifre oldu! IŞİD tutmadı! Marjinal kaldı 'İslam alemi'nde! Kafa kesiciler! Kendilerine Müslümanız deseler de olmadı! Hain hepsi! Halk bildi bunu! Dinine hainlik ettiklerini! Sadece senin kendi tebaan inandı! Batıcılar! Yer-altıyla irtibatta olan derin localar! Ve içimizdeki hainler! Onlar inandılar! İnanmış gibi gözüktüler! Çünkü hepsi 'Mesiyanik proje'nin içindeler! Figüranlar sadece! Ey Kraliçe! Krallar ölüyor! Tek Kral 'Dünya Kral'ı kalacak artık! Senin Halifen! Tüm dinleri birleştirecek! Diyecek ki 'Tapınak'! Hepimize ait! Ben de sizin tek yeryüzü halifenizim! Köpek! Köpekler elbette bize senden daha yakındır! 'Kıtmir'dir günümüzde onlar! Ama sokak köpekleri! Bakışlarında masumiyet olanlar! Süs köpekleri değil! Ağaçları, toprağı, yağmuru seven köpekler! Ey Kıtmirler! Ey Ashab-ı Kehf yaranları! Yiğitler! O dijital köpekler bizden değillerdir! 'Tapınak' köpekleridir onlar! Tapınağa hizmet ederler! Kraliçenin 'Dünya Kralı'na! Cinlere! Birlikte yapacaklardı yine Tapınağı! Defalarca yazacağız! Hologram Tapınak zaten var Mescid-i Aksa'nın üzerinde! Görseniz de görmeseniz de! Var!

  Zamanın acelesi var artık! Hahambaşı kızıyor! Hızlanın! Hızlanın ey seçkinler! Yoksa 'Kral' gelemeyecek! Müslüman 'Türk'ler izin vermeyecek! Ne yaptıysak melekelerini örtemedik onların! Teknolojiyle kuşattık! Yine olmadı! Ellerine 'Cep-Put' verdik yine olmadı! Savaşçı hepsi! Zamanı gelince! Saldıracaklar! Bizim cinlerimize! Ey ateş! Daha harlan! Yak hepsini! Böyle diyor kabala! Ama öyle olmayacak! Rabb-ül'âlemîn bize yardım edecek! Yanmayacağız o dumansız ateşte! Rabbimiz serin ol ateş… Yakma benim salih kullarımı diyecek! Ve Hz. Musa'nın 'asa'sıyla kızıldenizi ikiye yarması gibi… Bizler de şeytanın dumansız ateşinin arasından geçebileceğiz yanmadan! İmanımız bizim 'asa'mız! Yeter ki omurgamız üzerinden yükselmesin kundalini! Yılan! Öyle sırlar var ki ey müminler! Susuyoruz! Bekliyoruz! Ama tedbir alıyoruz! Bilesiniz! Öncelikli olarak metafizik bir savaştır bu! Şimdi! Sıra! Fiziksel savaşa geliyor! Ey! Dörtnala! Dörtnala süreceğiz atları! 'Kudüs' bekle bizi!

  Zafer İslam'ındır! IŞİD Ey Kraliçe! Başına geçireceğiz senin ters bir 'Haç' olarak o hologram Tapınağını!

  Rabbim yardım et..

  Hayati Sır

  YanıtlaSil
 4. Amerika'da şirketler gerçekten batıyor. Geçtiğimiz 30 gün içinde abd ve kanada'da toplam 307000 kişinin işten çıkarılması ile iyice yaklaşan ve patlaması pamuk ipliğine bağlı olan krizdir.

  bakın geçtiğimiz hafta içinde batan abd ve kanada'daki şirketler

  target mağazalar zinciri 2 hafta önce (bizdeki migros ve şok mağaza zinciri gibi düşünebilirsiniz) kanada'daki bütün mağazalarını (133 mağaza) kapatma kararı almıştı. satışları çok düşmüş ve 2.1 milyar dolar zarar etmişti. 17600 insan işsiz kamıştı.

  target mağazalar zincirinin batmasından sonra şimdi de jones new york battı.
  jones new york 36 sı kanada'da olmak üzere 127 perakende mağazasının tamamını kapatacak.
  http://www.thestar.com/…27-stores-36-in-canada.html

  abercrombie and fitch 2015 yılı içinde abd genelinde 180 mağazasını kapatacak.
  http://www.videtteonline.com/…ores-expands-another/

  coach 70 mağazasını kapatacak.
  http://fortune.com/2015/01/29/coach-victor-luis/

  bottom dollar food 66 mağazasını kapatacak.
  http://www.theshelbyreport.com/…to-close-by-jan-15/

  office depot (400 mağazasını kapatacak.),
  wet seal (338 mağazasını kapatacak.),
  deb shops (300 mağazasını kapatacak.),
  body central (265 mağazasını kapatacak.),
  staples (225 mağazasını kapatacak.),
  barnes & noble (223 mağazasını kapatacak.),
  radio shack (200 mağazasını kapatacak.),
  abercrombie (180 mağazasını kapatacak.),
  and american eagle (150 mağazasını kapatacak.)
  http://mainstreetinc.net/…ns-retail-store-closings/

  aeropostale 75 mağazasını kapatacak.
  http://www.cnbc.com/id/102393663

  american eagle outfitters 150 mağazasını kapatacak.
  pep boys 63 mağazasını kapatacak.
  build a bear workshop 25
  macy’s 14 mağazasını kapatacak.
  express 50 mağazasını kapatacak.
  golf galaxy 54 mağazasını kapatacak.
  guess stores 50 mağazasını kapatacak.
  barnes & noble stores 223 mağazasını kapatacak.
  http://marketmadhouse.com/…l-apocalypse-gets-worse/

  chevron pennsylvania'daki çalışanlarının %23 işten çıkartacak.
  http://www.zerohedge.com/…-collapses-june-2010-lows

  tesco süpemarketler zinciri ingiltere'deki 43 mağazasını kapatacak ve 2000 kişi işsiz kalacak.
  http://www.dailymail.co.uk/…res-facing-closure.html

  j.c. penney co. ınc. 40 mağazasını kapatacak, cut 2,250 kişi işsiz kalacak
  http://www.marketwatch.com/investing/stock/jcp

  batan şirketlerin yanında batmak üzere olan ve
  birleşik devletler'de ve kanada'da çalışanlarını işten çıkaran firmalardan
  şunlar sadece geçtiğimiz hafta çalışanlarını işten çıkaran büyük şirketlerin basına yansıyanlarının küçük bir bölümü

  helmerich & payne 2000 kişi.
  http://www.fox23.com/…kforce-could-cut-2000-/njzrg/

  citrix 900 kişi.
  http://raleigh.suntimes.com/…raleigh-impact-unclear

  the canadian ımperial bank of commerce 500 kişi.
  http://www.huffingtonpost.ca/…ayoffs_n_6575602.html

  air products 500 kişi.
  http://www.mcall.com/…-earnings-20150129-story.html

  jpmorgan chase & co. 350 kişi.
  http://www.13wham.com/…iminate-350-jobs-19668.shtml

  tim hortons 350 kişi.
  http://business.financialpost.com/…egional-offices/

  sega digital games 300 kişi.
  http://www.incgamers.com/…nline-300-layoffs-planned

  driller lariat services 265 kişi.
  http://www.oaoa.com/…32-11e4-9b37-9bdd79923415.html

  suncoke energy announces 150 kişi.
  http://www.bdtonline.com/…e4-a31f-fbdeeab48460.html

  aol 150 kişi.
  http://www.cnbc.com/id/102384336

  tüm bunlar abd ekonomisinin ölmekete olduğunun göstergesidir.
  abd'de ki sıradan vatandaşların 1000 dolarlık harcama yapacak gücü bile kalmadı (bkz: obamacare)
  abd hükümeti vatandaşlarından her ay toplamda 200 milyar dolar vergi alıyor.
  "$200 billion tax revenue per month is still rolling into the government"
  http://www.federalbudget.com/taxnews.html

  YanıtlaSil
 5. artık amerikalıların gündelik alışverişini yapacak parası bile kalmamış. tamamen borca batmışlar.
  birleşik devletlerde her geçen gün daha fazla insan işsiz kalıyor ve insanlar tam zamanlı iş bulamıyor.
  emlak balonu patlamak üzere. otomobil sektörü çökmek üzere. üniversite öğrencilerinin borçları her geçen gün daha da artıyor.
  abd ekonomisinin bu kötü gidişhatının tek bir sonu var. oda çok çok büyük bir çöküş. doların tamamen çöküşü.
  bu arada baltic dry index her geçen gün daha da düşmeye devam ediyor. baltic dry verileri imalat aşamasında kullanılan ham maddelere olan talebi gösterir yani tüm üretim sektörlerinin ana göstergesidir. baltic dry verilerinin yükselmesi tüketim talebinin arttığını firmaların büyüdüğünü daha çok insanın iş bulabildiği büyüyen bir ekonomiyi gösterir. hammade taşıyan ne kadar çok gemi varsa ekonomi o kadar iyiye gidiyor demektir. baltic dry verilerinin düşmesi iseüretim yapan şirketlerin ham madde tabenin düştüğünü ve şirketlerin zarar edip küçüldüğünü gösterir. baltic dry verileri hükümetin manipule etme imkanı olmayan ham somut arz taleb miktarını gösterir. şu anda baltic dry verileri dip seviyesini aşındırma noktasında
  http://www.businessinsider.com/…w-2008-crash-2015-1

  şu anda abd ekonomisi 2008 krizi öncesindeki durumdan çok daha kötü bir noktada.
  eğer abd'de yaşıyorsanız tedbirlerinizi hemen alın veya orada sevdikleriniz varsa onları uyarın. şu günler onların ellerindeki dolarlar ile yiyecek alabileceği, su depolayabileceği, silah ve bol bol mermi alabileceği, yedek ilaç alabileceği ve bence en önemlisi altın ve gümüş alabileceği son günler. kapitalizim çöküyor ve doların tarihten silinmesine çok vakit kalmadı.
  abd li politikacılardan who served as a of michigan'da (1977–1981) arası cumhuriyet senatorlüğü yapan ve başkan ronald döneminde (1981–1985) bütçe yönetim başkanlığı yapan david stockman kapital sistemin yok olmak üzere olduğunu finansal sistemin patlamak üzere olan bir bubi tuzağı gibi oluduğunu ve patlamadan önceki son günlere girdiğimizi belitrmiş.
  http://davidstockmanscontracorner.com/…s-last-days/

  YanıtlaSil
 6. büyük bir ekonomik yıkım büyük bir savaşı da beraberinde getirir. abd hükümeti 18 trilyon dolar borca batmış durumuda ve bunun 2.4 trilyon doları özel bir şirket olan federal rezerve ait. dahası hükümet işlerliğini devam ettirebilmek için daha fed'e fazla borçlanıyor. e parayı veren de düdüğü çalıyor. abd hükümetinin gerçek yöneticileri ve hükümeti kontrol edenler bunlar.
  http://www.davemanuel.com/…-national-debt-clock.php
  dolayısı ile abd hükümetinin vatandaşlarından her ay toplamda 200 milyar dolar vergi alması kendi varlığını koruması için şart ama artık insanlardan alabileceği para kalmadı. abd'lilerin hapse girme ve vurulma pahasına artık vergi ödemeyi bırakmaya başladıklarını yazmıştım. çöküş sürecinde diğer ülkeler kendilerini korumaya alıyor. rusya bir yl içinde altın varlığını 6.1 milyar dolar harcayıp altın alarak %123 arttırmış.
  https://www.liverostrum.com/…amount-gold/14982.html
  aynı şekilde çin, iran ve diğer bric, eurasia ülkeleri de dolardan uzaklaşıyor. tabiri caizse artık doları paradan saymıyorlar ve bir kağıt paçavrası hükmünde görüyorlar. buna karşılık abd hükümeti dünya genelinde petrol dolar dengesinin kontolünü kaybetti ve doların uluslararsı para birimi olmasının engelleyen tüm ülkelere saldırdı. milyonlarca masum insanın öldümüne yol açtı. şu anda abd hükümeti elindeki son kartı oynamak üzere. bric ülkeleri ile çok büyük bir savaş yaşanabilir. https* dünya nüfusunun 500 milyonun altına indirilmesi. (bkz: skull and bones)
  (bkz: 11 eylul 2001)
  doların çöküşü sonrasında oluşacak kaostan yeni bir düzen kurabilmek için dünya çapında birçok yerde savaş çıkarmaya çalışan insanlar var.
  şunlar yakalaşan savaşın ayak sesleri
  abd ordusu afganistandan çıkmayacak. daha fazla birlik afganistana sevk edilecek.
  http://www.cnn.com/…gen-keep-troops-in-afghanistan/

  kuzey kore rusya ile her alanda yakın ilişkiler geliştireceğini açıkladı.
  http://itar-tass.com/en/russia/774485

  polonya hükümeti rus istilasına karşı askeri eğitim almak herkesin mart ayında başvuru yapabileceğini duyurmuş.
  http://www.dailystar.com.lb/…sian-threat-looms.ashx

  dahası ukranya'ya eğer alabilirse her türlü silahı seve seve satacağını belirmiş.
  http://rt.com/…/227887-poland-sell-weapons-ukraine/

  abd ve kanada hükümeti büyük bir iç savaşa da hazırlanıyor.
  https://www.youtube.com/watch?v=xgeh4un8y2s
  fema kamplarını araştırın. abd hükümeti her bir abd vatandaşının nerede olduğunu ne yazdığını kimlerle görüştüğünü takip edecek. (bkz: cyber intelligence sharing and protection act)

  kanada başbakanı geçen hafta süper yetkileri olan yeni bir antiterör polis gücü kurduğunu söyledi. ispanya, fransa, avustralya hükümetleri de benzer şekilde vatandaşların haklarını çiğneyebilen süper yetkili yeni polis güçleri oluşturuyor.
  http://news.nationalpost.com/…les-anti-terror-bill/

  almaya, fransa, ispanya, belçika, italya gibi birçok avrupa ülke hükümeti halkın konuşma özgürlüğünü kısıtlayan kararlar aldı.

  ukranya hükümeti rusya'yı savaşa sokmak için her yolu deniyor. john kerry haftaya ukrayna basbakanı petro o. poroshenkox'yu ziyaret edecek. sonrasında ukrayna iç savaşı daha da alevlenmez umarım.

  batı medyası tarafından hergün nükleer başlık taşıyan yeni bir rus bombardıman uçağının kendi hava sahası sınırında görüldüğü rapor ediliyor.
  http://www.express.co.uk/…-missile-over-the-channel

  nato; estonya, litvanya, letonya, bulgaristan, polonya ve romanya da rusya ya karşı savunma hattı kuruyor.
  http://news.yahoo.com/…ania-bulgaria-121819032.html

  israil suriye ve lüblan ile savaşa hazırlanıyor.
  http://www.dailystar.com.lb/…on-war-inevitable.ashx
  el kaide yemen'de fransayı baş şeytan ilan etmiş ve fransız hükümetinin yemen'e saldırması için elniden geleni yapıyor.
  http://www.radikal.com.tr/…ani_artik_fransa-1283982

  YanıtlaSil
 7. Yahudi Sermaye'sinin ABD'ye nasıl operasyon çektiğini görmek isteyenler yukarıyı okusun lütfen. Kapitalizm tıkandığında tek çaresi vardır : SAVAŞ.

  YanıtlaSil
 8. Kuzey Kore'den ABD'ye görülmemiş tehdit!

  Kuzey Kore, ABD gibi "gangsterlerle" görüşmeyeceğini belirterek ABD'yi savaşla tehdit etti.
  Kuzey Kore Savunma Komisyonu tarafından yayımlanan açıklamada, "Emperyalist ABD gibi gangsterlerin Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti'ne karşı askeri stratejisi savaş çıkaracak düzeye geldi. Kuzey Kore ordusunun ve halkının buna cevabı ABD'ye en acı felaketleri tattırmak olacaktır. ABD, topraklarında göreceği en korkunç felaketin yaklaştığını bilmelidir" ifadesi kullanıldı.

  YanıtlaSil
 9. Ürdün Kralı: 'Savaşımız acımasız olacaktır'

  Ürdün Kralı Abdullah, "Şehit pilot Muaz el-Kesasibe'nin kanı heder olmayacak. Ürdün'ün bu korkakça işlenen suça cevabı sert olacak" ifadesini kullandı.

  YanıtlaSil
 10. Suudi Arabistan ile Rusya arasında Suriye pazarlığı!

  Rusya'nın Esad'a olan desteğini çekmesi karşılığında Suudi Arabistan'ın petrol fiyatlarını yükseltmeyi teklif ettiği ileri sürüldü.

  http://www.turkiyegazetesi.com.tr/dunya/231287.aspx

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. http://www.hurriyet.com.tr/dunya/28126455.asp

   Sil