.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

19 Ocak 2015 Pazartesi

YORUMLAR AÇILDI

Yorumlarınız değerlendirildikten sonra yayınlanacaktır. 
Olumlu katkı sunmayan yorumlar yayınlanmayacaktır.  

Saygılarımla….


15 yorum:

 1. Onayladıktan sonra yayınlamak çok isabetli olmuş. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 2. Biraz uzun sürdü ama iyi oldu inşaallah. arkadaşların yorumlarını okumaktan keyf alıyorum.tüm arkadaşlar kıymetli ama özellikle çokgüngör abi inşaallah devam eder.selam ve dua ile

  YanıtlaSil
 3. Evet nerede kalmıştık. Sömestr tatili bitti. Kaldığımız yerden devam. Dünya saniyede 30 km hızlı yolunda gidiyor. Kerata Deccalizm de hiç rahat durmuyor. En son Cizre ve Fransa ile Almanya’da göründü. Bakalım yarın nereden görünecek. Ama 5. boyutu da ya da 5 farzı hatırlatır gibi 5 kuleli Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bugün mühim bir toplantı vardı. Bunlarla yeni ders yılı açıyoruz. Buyrun bakalım. Ben 5. Boyuttan yazmayı severim. Uzay-zaman sürekliliğinden. Alemler gül gibi içiçedir. İçiçe gül yaprakları gibi. Bir alemden bir aleme geçmek çok kolaydır. Dünyanın mihnetten azade olarak. Onun sırrı da Burak misali binek gerektirir. Sun’i peyklerden iyidir. Onlar çok dolaştırır. 40 senede bir aleme bitiremezler. Kübrası varken, suğrasına kalmam.

  YanıtlaSil
 4. tebrikler kardeşim. sen hüsnü niyetle her yorumu yayınlıyorsun ama seviyeyi aşağıya çeken, gıybet, hakaret ve iftira eden yorumlar da oluyor maalesef. isabet olmuş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim kardeşim... Olumsuz nitelikteki yorumlar değil katkı sağlayan yorumlara açığız. Müslümanlara arası birlik ve beraberliğe çalışıyoruz. Birbirini inkar eden yazılar yayınlanmayacaktır. Allah herkesi farklı tabiatta yaratmış ve onlara kendisine ulaşan ayrı yol ve tarikler bahşetmiştir. Yeter ki Kur'an ve sünnet dairesinde olsun..

   Sil
 5. Şu sıralar baharda kaos haberleri aldı başını gitti. İnternettte bir site var : evrenindili.com diye. O sitede üyelerin rüyaları,yakaza halinde gördükleri vb. paylaşılıyor. Bir süreden beri kaos,ayaklanma vb.görümleri arttı. İncelemek isteyen arkadaşlar ziyaret edebilirler. Kısa bir üyelik işlemi gerektiriyor..

  Kısa örnekler :

  çok büyük kaos çıkıyor türkiyede

  İsminiz: ekrem2015
  Öngörünüz: rüyyamda aynı gezi olayları gibi insanlar çeşitli şehirlerde toplanıyor ama aynı örgüt gibi.....çok kalabalık şekillerde....ellerinde sopalar bıçaklar sallamalar silahlar....binlerce belkide daha fazla...önlerine geleni öldürüyorlar heryeri yağmalıyorlar yıkıyorlar...yüzbinlerce kişi hayatını kaybediyor ...belkide daha fazla.....kimse korkudan dışarı çıkamıyor....ana merkezleride ankara.....ankarada çok büyük bir kalabalık oluşuyor.....devlet ve kamu binalarını yakıp yıkıyorlar önlerine geleni öldürüyorlar ve ele geçiriyorlar....kimse korkudan dışarı çıkamıyor....herkes ne yapacağını şaşırıyor....kimse onlara müdahale edemiyor...aynı 1980 darbesi ve olayları gibi.....ama daha büyüğü........

  İsminiz: nazlican401
  Öngörünüz: Rüyamda,gündüz öğleden sonra saatleri 2-3 gibi,hava aydınlık ve güneşli.İşlek bir caddedeyim.Büyük bir şehrin semtlerinden birinin en işlek caddesi sanırım.Cadde de Belediye Başkanlığı binasını görüyorum,sağ tarafta.Birinin elinde sopa,diğerinin elinde satır yada döner bıçağına benzer kesici alet olan iki kişi,kalabalık bir öğrenci grubuna saldırıyor.Öğrencilerin arasında kızlarda var ve lacivertimsi bir üniformaları var,beyaz gömlekli,erkeklerde benzer renklerde aynı giyinmişler.Lise öğrencileri gibi geldi o yüzden.Cadde de bir kargaşa yaşanıyor ve öğrencilerin ellerinde de taşlar var ama kendilerini kovalayan iki kişiye değilde,etrafa ve normal insanlara atıyorlar.Tek katlı dükkanlar var ve camları kırılıyor.Ben öğrencilerden korkarak ara sokaklara kaçıyorum.Sanırım olayları öğrenciler başlatmış,o iki kişide onları korkutup kaçırmaya çalışıyor.
  Birde Cumhuriyet kelimesini duydum ama neyle ilgili bilmiyorum.Cadde,semtin yada öğrencilerin okuduğu okulun ismi olabilir.

  kaos

  İsminiz: ulassaltan
  Öngörünüz: polisler ve halk hükümet istifa diye bağırarak yürüyorlardı polisler silahlarını havaya kaldırmışlardı ve sonra kamyonlarla askerler gelerek herkese ateş etmeye başladılar

  Bir dini lidere suikast düzenleniyor,

  İsminiz: Astral
  Öngörünüz: Bir dini lidere suikast düzenleniyor. Dünyada büyük bir kaos yaşanıyor. Bu lider Hristiyan dünyasından.Beyaz giysili idi. Yanında kırmızı giysili kimseler de vardı. Sanırım bu papa.Kırmızı giysilerde kardinaller oluyor .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de takip ettiğim bir site uzun süredir, Nörolog Sultan Tarlacı kitaplarından sonra burayla tanıştım. Economist'in kapak fotosu üzerine çok güzel değerlendirmeler yapılıyor o forumda. Üye olmak lazım.

   https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/01/economist_magazine_jan2015.jpg

   İlginçtir sol alt köşede amerikan futbol topu şeklinde dünya var, ama o haritada tek bir ülke yok.. bilin bakalım hangisi? Tabi ki Türkiye. Türkiye'den çok daha küçük Yunanistan unutulmamış ama Türkiye yok. Ufak bi çıkıntı var sadece.

   Sil
  2. Cizre'de neler oluyor bağlamındaki haberleri araştırdığımızda polis içindeki paralelcilerin memleketi ateşe vermek için yaptığı provokasyonları okuyoruz. Bu tehlikeli bir gidişattır. İntikam ateşi gerekirse vatanı da yakar. Eskiden bir söz işitmiştim. Deccal bir öfke ile zuhur eder diye... Sabır, temkin ve dua lazım...

   Sil
  3. Sağ altta küçük kızın önünde başörtülü bir şöför Türk askeri (polis) jipini sürüyor. Önünde iki tarih var. 11.3 ve 11.5.....(11 mart ya da 11 mayıs)...
   Bu adamların planladıkları fitne tarihini gösteriyor. Allah başlarına yıksın tuzaklarını...

   Sil
  4. o resmin bazı sembollerinin açılımını yapmışlar

   bahsettiğiniz araba sağdan direksiyonlu,sürücü koltuğunda kraliçe var gibi,sayfayı iyice büyütüp baktım tabi en doğrusunu Allah c.c. bilir.

   bu arada :

   http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/

   takip ettiğim bir site..

   ayrıca :

   https://vidrebel.wordpress.com/

   incelemeye değer..

   ***

   ekonomistin kapağında nükleer savaşa işaret olduğu da en üstteki linkte yazıyor..

   Bu derginin sahipleri Rothschild ailesi.

   Ayrıca okuyucu yorumları ve benim bulabildiklerim şunlar :

   (NOT :BU KAPAK ÇOK İLGİ ÇEKMİŞ)

   *Arka planda Kaptan/Denizci şapkası giyen maskeli ve eldivenli adam bir virüs salgınını mı işaret ediyor ?

   *Uçan domuz kumbarası birikimlerimizin bir anda uçup gideceğini mi simgeliyor ?

   Obama'nın sağ dizinin orada tatil planları yapan hayalet Obama'ya suikasti mi simgeliyor ?(bu yolla başlatılacak sivil iç savaş??)

   11.3 le 11.5 Avrupa takvim stili(Amerikalılarda önce ay geliyor 3.11/5.11).
   Bu da Avrupa'da yaşanıp bazı gelişmeleri tetikleyecek olan bir hadise olabilir mi ?

   Nisan gibi tutulmalar var bu arada.

   sağda kızın ayağının yanında zincirlenmiş dünya var.

   uçan domuz kumbarasına tek dünya parası geliyor yorumunu yapan da var.

   sol allta gitar ingiliz,davul amerikan.

   merkelin el işaretinin içinde göz var.

   Obamayla putinde kırmızı kravat var. ayrca putinin elinde birşey var.   640 yorum gelmiş linke daha çok var..

   Sil
  5. -ilk olarak ikiye bölünmüş dünya ve batıdan bıkmış doğu göze çarpıyor.
   -amazonun drone ile kargo dağıtacak olması ise hemen yanında belirtilmiş
   -ön kısma geçiyorum; liderlerin renk seçimleri ve siyah beyaz yüzler.
   - fareli köyün kavalcısı, sürüleri gütmekte meşhur bu arkadaşın öyküsünde sadece başa bela olan bir sorundan kurtulmak için verilen umutsuz anlaşmalar yok elbette adamın parasının verilmemesi sonrası tüm çocukların kaybedilmesi de var. tamamen yıkımın habercisi bir zat.
   -ön tarafta 50 yıl yazısı olan abd bayraklı davula saplanmış ingiltere gitarı.
   -hiçbir şeyden haberi olamayan çocuk(bu biz oluyoruz) bir tilt oyununu izliyor. oyunda ne yazıyor "panik" "fed" ve büyük ihtimal "chi"-na. makinedeki para kırmızı üzeri yıldız kısaca "çin" ?. alta "sis" yazıyor ya isis bu yani işid ya da crisis yani kriz hepsi aynı zaten. green light ne acaba diye düşünürken parlıyor yeşil ışık. kriz geliyor kaçmak için verilen yeşil ışık bu haha okuyanlara
   -ezilmiş bir dünya doğu yukarıda abd aşağıda çok net bir gönderme
   -tıkınan bir çinli çocuk kafasında helikopter ilaçlama olduğuna göre bu konuda büyük bir sorun mu gıda-sağlık problemi mi?
   -the economist rothschild banking family of england'ın sahip olduğu bir dergi ve rothschild yükselişlerini arkada putin'in kafasından el sallayan napolyon'a borçlular. kendileri bu savaşta rusya'da yenilen napolyon'un kaybı üzerinden servet kazanmışlardı. ne şans bu sefer putin var yeni napolyon kim?
   -arkadaki bulutu gördüm şimdi nükleer mi o yoksa?
   -yanında casus uydu ile güzel bir harmani içindeler ( atlas v - nrol-33 )
   -kaslı panda çin bayraklı donu ile mesajı net vermiş gibi yanında iki kutuplu dünyanı(pil) taşımaya çalışan sumo güreşçisi var.
   -obamanın solunda bir hayalet var elinde tatil yazan bir kaç durum olabilir en arkadaki işid militanımızın bu turizm olanda katliam yapma olasılığı, ya da büyük bir kriz sonrası insanların ancak ölünce tatil yapabilecek kadar fakirleşmesi, ya da belki de tatil planları yapan zavallı insancıkların 2015'de daha ne olduğunu anlamadan ölmeleri?!?
   -obamanın sağında meşhur yok olan cheshire kedimiz var wikideki resmi kullanılmış ama belli yerlerinde neden yeşil işaretler var merak ettim. ayrıca neyin yok olup bize güleceğini söylüyorlar.
   -alt tarafta alice öylece bakmakta ama önünde 2 ok var ve 2 farklı sayı en sevmediğim sayı oyunları bunlardan çok zevk aldıkları belli aklıma sadece tarihler geliyor 11 mart ve 11 mayıs ama çok ihtimal vermedim buna şimdilik.
   -araba petrol krizine gönderme
   -örümcek adam var nedense tek eli narendra modi'nin cebinde diğer eli ile sayfanın kenarını aralıyor yeni bir sayfanın açıldığı görülüyor hafiften.
   -domuz kumbarası cameron'ın yanından fırlıyor acaba paranın kaçışını mı anlatıyor
   -leonardo'un tablosunun anlamı ne bir kum tepesinin ardında. yıkan ve kumlara karışmış bir şey mi yoksa bir çeşit bariyer mi onu koruyan sorular sorular.
   -son olarak bizlere dönmüş bakan bir kaplumbağa var. üzerindeki oklar sinirli ya da farkındalık içerdiğini gösteriyor peki. kaplumbağa neyi anlatıyor bize bakarken?
   fabian society'nin sembolü değil mi bu lan!?! diye patlıyor kafamda şimşekler, "when i strike, i strike hard!" 100 yıl madalyası yunanistan seçimleri?!?

   Sil
  6. ve

   ekler: lider kıyafetlerindeki mavi ton eğer hint renk sembolizmine göndermeyse ağırlıklı olarak kullanılan mavi renk lord rama ve krishna rengi cesaret kararlılık ve zor durumlarla başa çıkabilmeyi anlatıyor.
   -winston churchill'i unutmayalım elini zafer işareti yapmış durumda mantar tam da bu iki dünya savaşının arkasındaki adamın arkasında. kendisinin son sene içinde fbi arşivlerinden çıkmış kremlin'i nukeleyelim isimli bir efsanesi mevcut 1950'den kalma nuke russia
   -singapore yorumu sorulmuş aklıma ilk gelen "1st the annual ıcc banking commission meeting" olayı 2015 de singapore'da olacak. 2015 para denklemlerinin baştan yazılma olasılığın hayli yüksek olduğu bir sene.
   -(bkz: #48354211) de merkel'in ellerin arasında illuminati gözü gören de olmuş not olarak ekleyim.
   -(bkz: #48354369) de narendra modi'nin ayaklarının altındaki defenderı kullanın kraliçe olduğu belirtilmiş ki benim aklıma çok fazla gönderme geliyor bunu görünce. the queen
   -(bkz: #48353364) david ve putin
   -siyah beyaz yüzler; bu figürlerin aslında insansı olmayan bir tarafı öne çıkarmak için yapılmış olması oldukça mümkün yani insani olmayan makineleşmiş liderler ve tüm gri makineler gibi kontrol ediliyor olmaları gerçeği var. bu da arkadaki isis militanın neden siyah ve beyaz olduğunu bir şekilde açıklıyor.

   Sil
  7. putin'in hemen sağ tarafında ünlü sihirbaz david blaine'in de görülebileceği kapaktır ayrıca. nasıl bir gönderme olduğunu anlayamadım o ayrı.

   ***

   merkel'in hemen arkasında kafasında kuş yuvası ve kanatlar olan kadın, mısır tanrıçası isis'i sembolize ediyor. yani işid

   ***

   narendra mondi'nin ayaklarının dibinde land rover defender süren kraliçe

   ***

   winston churchill'in eline zoom yaptığınızda, avuç içine dönmüş olan baş parmağın aslında "ikiz kulelere çarpmakta olan uçak sahnesi" olduğunu fark ettim. eliyle "iki" işareti yapmasını, ikiz kuleleri vurgulamak için yaptığını düşünüyorum ya da ikiz kuleler olayının bir kez daha (başka bir kulede ve başka bir yerde) tekrarlanacağını anlatmak istemiş olabilir. belki de iki kutuplu dünya ile ilgili olabilir.

   ***

   örümcek adamın sağ eliyle tuttuğu şey uçak motoruna da benziyor. diğer elinin de narendra modi'nin cebinde olduğunu düşünürsek, acaba diyorum bu modi'nin mi parmağı var bu malezya'nın uçaklarının "düşmesinde". yada sırada düşecek uçaklar listesinde hindistan da mı var?

   Sil
 6. Geçen aylarda yazmıştım. Gaybi Hadislerin manevi keşiflerine göre Mart 2015 yılında iç savaşın kıvılcımları olacaktır. Dua herzaman şerri def eder. Müslüman olarak duaya ihtiyacımız var.

  YanıtlaSil