.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

23 Ocak 2015 Cuma

SUUDİ ARABİSTAN KRALI ABDULLAH ÖLDÜ

Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdulaziz Al Suud öldü. Suudi Kralı 91 yaşındaydı. Kralı Abdullah'ın sağlık sorunları vardı ve tedavi görüyordu. Prens Salman yeni kral oldu

Eski ve yeni krallar
Suudi Arabistan kanunları gereği, Veliaht Prens Selman bin Abdulaziz'in kral olarak ülke yönetiminin başına getirildiği belirtilen açıklamada, bu konuda beyat alındığı bildirildi.

Açıklamada, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz'e veliaht olarak Mukrin bin Abdulaziz'in tayin edildiği ifade edildi.

Salman bin Abdülaziz el-Suud, 31 Aralık 1935 doğumludur. Suudi Evi üyesi olmakla beraber, Suudi Arabistan Veliahtı, Suudi Arabistan Savunma Bakanı ve eski Riyad Bölgesi valisi. Genelde Prens Salman olarak tanınır.  Prens Salman, kraliyet çocuklarına eğitim veren Prens Okulu'nda eğitim aldı. 

148 yorum:

 1. Şimdi Suudi Kralının ölümü ile ilgili gaybi haberleri hatırlamanın zamanıdır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrarda beis olmasa gerek, zahmet olmazsa..

   Sil
 2. HZ MEHDİNİN ÇIKIŞINI MÜJDELEYEN HADİS VE KRAL ABDULLAH'IN ÖLÜMÜ
  Rasulullah (s.a.s) şöyle buyurdu.
  Hicaz’ı (Suudi Arabistan) isminde hayvan ismi olan bir adam yönetecektir. Uzak bir mesafeden baktığınız zaman gözlerini şaşı olduğunu göreceksiniz. Eğer yakında bakılırsa normal gözükecektir. Abdullah isminde olan kardeşi tarafından desteklenecektir. Eyvahlar olsun ki onların peşinden gidenlere. Rasulullah (s.a.s) üç kez tekrarladı. Bana onun (Abdullah) ölümünün haberini verin ki bende size Mehdinin zuhurunu haber vereyim. Ahmet bin Hanbel

  YanıtlaSil
 3. Kralın ölümünden sonraki gaybi haberleri tekrar yazabilirmisiniz.

  YanıtlaSil
 4. Gaybihadisler sitesinde Kral Abdullah'ın ölümü ve Hz. Mehdi ile ilgili bir yazı yazılmıştı:

  عنرسول الله (ص):
  (يحكم الحجاز رجل اسمه اسم حيوان ، إذا رأيته حسبت في عينه الحول من البعيد ، وإذا اقتربت منه لاترى في عينه شيئاً ، يخلفه أخ له اسمه عبدالله. ويل لشيعتنا منه ، أعادها ثلاثاً ؛ بشروني بموته أبشركم بظهور الحجة )
  مئتان وخمسون علامة: 122


  Rasulullah (s.a.s) şöyle buyurdu.
  Hicaz’ı (Suudi Arabistan) isminde hayvan ismi olan bir adam yönetecektir. Uzak bir mesafeden baktığınız zaman gözlerini şaşı olduğunu göreceksiniz. Eğer yakında bakılırsa normal gözükecektir. Abdullah isminde olan kardeşi tarafından desteklenecektir. Eyvahlar olsun ki onların peşinden gidenlere. Rasulullah (s.a.s) üç kez tekrarladı. Bana onun (Abdullah) ölümünün haberini verin ki bende size Mehdinin zuhurunu haber vereyim. Ahmet bin Hanbel tarafından müsned hadisler,250 signs kitabı,sayfa:122


  سمعت أبا عبدالله (ع) ، يقول : من يضمن لي موت عبدالله أضمن له القائم ، ثم قال : إذا مات عبدالله لم يجتمع الناس بعده على أحد ، ولم يتناه هذا الأمر دون صاحبكم إن شاء الله ، ويذهب ملك السنين ، ويصير ملك الشهور والأيام، فقلت : يطول ذلك ؟ قال : كلا
  بحار الأنوار- ج 52: 21

  İmam Cafer Sadık (a.s) şöyle buyurmuştur:
  “Her kim Abdullah’ın ölümünü bana garantilerse bende ona Kaim’in (imam Mehdi’nin aleyhi selam) zuhurunu garantilerim.” Daha sonra şöyle buyurmuştur: “Abdullah öldükten sonra, halk hükümet kurması için kimse üzerinde tevafukta bulunmayacak ve bu anlaşmazlık ve çatışma Allah’ın isteğiyle Sahibul Emr’e (İmam Mehdi’ye) kadar devam edecektir. Kaç yıllık hükümetler sona erecek ve artık birkaç aylık ve birkaç günlük hükümetler kurulmaya başlanacaktır.”Hadisi nakleden ravi diyor ki İmam’a (a.s) şöyle sordum: “Acaba bu durum uzun mu sürecek” Buyurdu ki: “Asla” Biharul Envar, C.52, sayfa:21


  Resimdeki kişi olan Fehd bin Abdulaziz, 1982-1995 yılları arasında Arabistan kralı idi. 2005 yılında vefat etti. Şuan kardeşi Abdullah Suudi Kraldır. Resimde görüldüğü gibi gözü şaştır. Fehd bin Abdulaziz isminde bulunan “Fehd” Farsçada Pars denilen bir hayvan adı. Kendisi bozuk bir itikat olan Vahhabi mezhebinde olduğu için Peygamber efendimiz (s.a.s) eyvahlar çekmiştir.

  İmam Cafer’e göre Kral Abdullah Arabistan’ın son kralı olacaktır. Çünkü ölümünün hemen ardından kısa bir süre sonra gelecek olan Hz. Mehdi’in gelişine kadar kraliyette kargaşa hakim olacağı, kısa süreli hükümet kurulacağını belirtmiştir.

  Arap gazetesi El Şark el Avsat’tan aktardığı habere göre, Kral Abdullah geçtiğimiz hafta çarşamba günü(22.05.2013) klinik olarak öldü. Haberde Suudi Arabistan’daki bazı tıbbi kaynaklara dayanılarak Kral’ın kalbi, böbrekleri ve akciğerleri gibi hayati organlarının faaliyetlerinin sona erdiği ifade edildi. Doktorların Kral Abdullah’ı hayata döndürmek için birkaç kez elektroşok verdiği, Kral’ın şu an solunum cihazına bağlı yaşadığı da öne sürüldü.
  Suudi Arabistan’dan haberle ilgili henüz bir yorum gelmedi. 89 yaşındaki Kral Abdullah bir süredir kamuoyuna çıkmıyor, resmi toplantılara onun yerine veliahtı katılıyor.El Şark El Avsat Kasım 2012’de de Kral Abdullah’ın 14 saatlik bir ameliyatın ardından komaya girdiğini ve klinik olarak öldüğünü bildirmiş, haber Kraliyet ailesince yalanlanmıştı. Ehlibeyt Haber Ajansı ABNA- Medya yayın organlarına göre, Suudi Arabistan kralı Abdullah’ın kesinlikle öldüğü, ancak bölgedeki ayaklanmalar ve Ortadoğu’daki iç karışıklar nedeniyle Arabistanlı yetkililer şimdilik kralın öldüğünü halktan saklıyorlar.

  Gaybi Hadisler Grubu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sakarya Seyf 31 Aralık 2014 18:12
   Abdullah bir kez daha yatağa düşerse kabirde uyanır.Stresi kaldıramıyor sanırım ışid meselesi...Işid'i "siyah sancak" olarak düşünüyordu.Son kez yatağa düştüğünde savaş başlamış olacak bunun stresini hiç kaldıramaz.

   Sil
  2. Yeni kral Salman'ın da hasta olduğu söyleniyor. (Alzheimer, vs)

   Sil
  3. bazı durumları söylemeyeceğim sadece Abdullah yanında birileri de götürür.Cabir de yatağa düşerse gider ki kanında epeydir bir zehir var.süfyani fetulaha bağlı birileri sıvı yoluyla Cabir'in zehiri almasına sebebiyet verdi.Bazı şeyleri 2 defa ertelettiler.Rebiülahirin 14'ü Mehdi için önemli.Cabir'in Rebiülahirden önce indireceklerini düşünüyordum açıkçası Hz.Musa ve Hz.Nuh'un imtihanına benzer oldu neyse 22 Ocak 2015 İslam için aslında iyi şeylerin başladığı gündür.Her iyi şeylerden önce olumsuzluklar yaşanır.Mehdi'ye düzen kuracak kişinin güneşi doğdu!Tehlikede olan sadece Cabir değil, Cabir'in ailesi de tehlikede!Artık perde yırtıldı!

   Sil
  4. El-hayru fî ma'htârah'ullah... Allahın seçiminde, takdirinde hayır vardır...

   Sil
  5. 14 rebiülahir 1436 = 3 Şubat 2015 Salı

   Sil
  6. yönetici şüphen azalmış.Öğrenmek istediğin bir durum var,o durumu öğreneceksin öğrendiğinde saklaman gerektiğini bilmelisin.Bazı şeyler mahşerde bilinmeli.

   Sil
  7. Sakarya Seyf Daha önce Şam'da ki karışılıklığın Anadoluyu gösterdiğini söylemiştin.Horasandan çıkacak siyah bayraklılar da ki horasanın neresi olduğunu düşünüyorsun?

   Sil
  8. Sakarya Seyf daha önce Şam'da ki karışıklığı Anadoluyu gösterdiğini söylemiştin.Horasan'dan çıkan siyah bayraklılardaki Horasanın nereyi gösterdiğini düşünüyorsun?

   Sil
  9. Sakarya Seyf kardeş... Bir şey hakkında şüphe ettiğim zaman o şeyin Allah indindeki hakikatine iman ediyorum. Çünkü herşeyin bilgisine ulaşmak bir kul olarak mümkün değil...

   Sil
  10. Allah hepimize hüsn-ü istikamet ve hüsn-ü akıbet ihsan eylesin... amin...

   Sil
  11. Horasan demek Türk demektir.İslam deccali fetulah,bizlerden yani Türklerden çıkmıştır.Beklenen Siyah Sancak da bizlerden çıkacak.Keza kırmızı at binicisi Şuayb bin Salin'in vakti dolmak üzere;yakında Şuayb bin Salih Suriye'de şehit düşecek.Henüz şartlar oluşmadı kartallar henüz meydana çıkmadı.Önce yılanlar çıksın meydana sonrası kartalların işi...süfyani fetulah ile kafir apo savaşır ve sonra ortadan birileri çıkar ki onların çağrısını işittiğiniz zaman onlara katılın.Mehdi de(yani siyah at binicisi) bu orduda olacaktır ancak savaşı başkası(düzen hazırlayan) yönetecektir.Yöneticinin merak ettiği bir durum üzere...Yönetici İbn-i Arabi yolu üzere gidince rahatlayacaksın.

   Sil
  12. Sakarya Seyf; tamam Cabir'in gidişi erteleniyor da bunun tarih olarak bir sınırı yok mu? (tabi gitmesi zorunluysa, haddime değil ama keşke gitmese diyeceğim)

   Sil
  13. Ben geçen bir rüya gördüm:

   Erdoğan kefen giymiş,başı da örtülü kefenle,yüzü görünüyordu. Kalorifer peteklerine dokundu,bana sordu : "bu soğuk,ısınmıyor mu yahu ?" ..diye..

   Bu kadar..

   Sil
  14. Birde bahsettiğin evrenin dili isimli sitede 'Eş zamanlı suikast' ve Büyük bir siyasetçinin ölümü' diye iki ayrı rüya yazıldı bugünlerde. Bir tanesinde Obama ve Erdoğan'a eş zamanlı suikast yapılıyor mossad tarafından,diğerinde ise bir uçak düşüyor,matem havası var ve kitleler yürüyor. İşin ilginci bu rüyayı gören (uçak düşmesi) 3 gün üst üste görmüş.

   Allah hayırlara çıkarsın. Erdoğan'ın düşmanı çok..

   Acaba diyorum Sakarya Seyf'in dediği gibi Erdoğan ölecek mi ?

   Erdoğan ölürse ortalık çok ama çok karışır.. Partinin ikiye bölünmesini dersiniz,karşı cephenin Sünni Müslümanların üzerine gelmesini mi dersiniz bir sürü kötü şeyle yüzyüze kalırız.. Akparti'de Erdoğan'ın boşluğunu dolduracak karizmatik lider yok şu an için.. Parti kesin dağılır.. Davutoğlu'nu takan hiç yok zaten..Belli başlı kişiler gruplaşmış partide..Erdoğan'ın kılıcı kafalarının üzerinde sallandığı için rahat duruyorlar yoksa dağılırlar.. O kadar kazanım(Müslümanların rahatlaması ve Millî projeler) elden çıkabilir..

   Sakarya Seyf kardeş zaten kapalı kutu..Birşeyi diyor ucundan,gerisi yok.. Merakta kalıyoruz,bilmek istiyoruz ama neyse..Izdırap çektirmeyi seviyor herhalde..

   Sil
  15. Sakarya Seyf kardeş,

   Mehdi'ye düzen hazırlayacak kişi kim olabilir ? Nereli olabilir ? Nasıl düzen hazırlayacak? Başa mı geçecek ? Siyasî bir figür mü olacak yoksa nasıl biri ? Erdoğan ölürse (Allah gecinden versin) yerine mi geçecek ? Geçecekse nasıl geçecek ? Birileri partinin başına onu mu getirecek ? Bu konuyu açarsan memnun olurum,kardeşlerinle bildiklerini paylaş lütfen..

   Sil
  16. sakarya seyf kardeş
   şeyh ahmet yasin hz.leri erdoğanın mehdinin öncü komutanı olduğunu davutoğlunun ise büyük komutanı olduğunu söylüyor hatta davutoğlu dışişleri bakanıykandedi siz ne dersiniz
   bu arada şeyh ahmet yasin hz.lerinin videolarını harunyahya kesik kesik veriyor buda onu yanlışanlamalara sebeb oluyor ve o kimseye sen mehdisin demedi

   Sil
  17. ahmet yasin önce kendini düzeltsin,bugün şeyh görünen yarın sadece derviş olabilir, ahmet yasin bazen haddi aşıyor.Erdoğan ve ailesi tehlikede.Mehdi'ye komutan olabilecek tek bir kişi var.Abdullah gitti ve bir kapıyı açtı yakında Abdulah'a benzer kişiler de gider.Cabir müslüman ve müslüman olarak ölecek.kanındaki zehir sebebiyle yatağa düşecek ölecek esasen öldürülmüş olacak.

   Sil
  18. Fuat Avni günler öncesinde yazmıştı, bugün ajanslara da düştü. Prof. İbrahim Saraçoğlu, C.başkanı başdanışmanı olmuş. F. Avni, Saraçoğlu'nun Erdoğan'a kürler ve bitkisel ilaçlar hazırladığını iddia etmişti. Sanırım doğru. Ve Sakarya Seyf'in söylediği kanındaki zehirle ilgili bir durum.

   Sil
  19. Evet bende okumuştum fuat avninin twitlerini. Sürekli saraya girip çıktığını ve bunun dikkat çekmemesi için danışmanlığa atanacağını yazmıştı.

   Bu arada Erdoğan'la ilgili özellikle rüya yorumlarında ölüme yorulan o kadar rüya var ki şu sıralar..ben zaten bir siteden buraya kopyalıyorum.

   O değilde Erdoğan ölürse Ak Parti paramparça dağılır. Davutoğlu etrafına söz geçiremiyor ki partiye nasıl söz geçirsin ? Hatta partiden liderlik yarışı iyice kızışır yeni parti bile kurarlar istifa edenler..

   Fethullah zaten pusuda.. Şu yüce divan oylamasındaki adamları kendini açık etti zaten.

   Acaip gelişmelere gebeyiz gibime geliyor.

   Bu arada ben halen fetoya deccal diyorum çünkü alnında KFR yazıyor ayan beyan..diğer alametlerini yazmama gerek bile yok bunun yanında.

   M.K. Sufyansa fetoda deccaldir. Hatta bu tirbuşonun önce Allah dostu sonra İsa kılığına girmesinin ardından Enel Hak deyip Ben Allahım ya da başka türlü bunu söylemesini bekliyorum.

   Gözlerine bakın konuşurken,yakından bakın,aynenn tarifi verilen gözler,birisinin gormediğine adım gibi eminim..Videolarını inceledim.

   Biliyorum büyük bir iddia bu ancak hadislere bakın. Belki bir kısmı tam deccal olunca ortaya çıkacak. Mesela ölüleri diriltmesi. Ben böyle düşünüyorum.

   Gözlerine bakın gözlerine...hadisleri de okuyun.

   Sil
  20. Erdoğan olmasına rağmen parti içindne aykırı sesler, zıtlaşmalar (Arınç-Binali yıldırım restleşmesi durumun ciddiyetini gösteriyor), Davutoğlu'na rağmen "lidersiz seçime gidiyoruz" diyen il başkanları oluyorsa, düşünün bir de Erdoğan'a bir şey olduğu takdirde, partinin esamesi bile kalmaz. Sanırım bir umutla bekleyenler varsa, bu önümüzdeki birkaç ayda böyle bir şey olmasını bekliyorlar. Seçime kadar (hatta seçimden bir iki ay öncesine kadar; dolayısıyla bence önümüzdeki 2 ay çok kritik) olmak zorunda, yoksa bir beş yıl daha sabredemezler, sabretmek bir yana ona mecalleri bile kalmaz.

   Sil
 5. http://www.haber7.com/dunya/haber/1279563-suudi-arabistan-krali-hayatini-kaybetti

  YanıtlaSil
 6. Saçma sapan bi uygulama.. Yarın milli yas ilan edilmiş Türkiye'de. Anlamsız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne beklerdin ki kardeşim, böyle olacağı zaten belliydi!

   Sil
  2. Suudi Kralı Müslümandı. Hatası ve günahı olması onu İslam’ın dışına çıkarmaz. Ne günahı varsa herkes gibi Ahirette hesabını verecektir. Neticede bir İslam Devleti’nin hükümdarı idi. İmanından şüphemiz yoktu. Amelde hata ve noksanları ne ise hesabını verir. İslam dünyasının bugünkü perişan halinin tek sebebi ittihad-ı İslam düsturunun yürürlükte olmaması. Bir cenazede daha bir günlük yasa itiraz edilmesinde bile bunu görüyoruz. Suudiler bütün hatalarına rağmen, daima Türkiye’yi gözetmişlerdir. Türkiye’ye maddi yardımları çok olduğu gibi birçok siyasi konuda Türk görüşünü desteklemişlerdir. İslam İşbirlği Konferansı konusunu ortaya atarak gerçekleştiren Kral Faysal’dı (Bu yüzden suikaste uğrayıp öldürüldü). Ve Türkiye’yi bu kuruluşun motoru yapmayı çok istediler. Türkiye'nin hali meydanda iken başkasını ayıplamak kolaydır. Unutmayın Türkiye küçük deccale yataklık etmişti. Değil mi?

   Sil
  3. Hayır, Abdurrahim Çokgüngör kardeşim, unutma ki o İslami bir hükümdar değil, Molla rejiminin hükümdarı idi. O haksız yere müminlere ağır yaptırımlar uygulayan, onların mallarını yiyerek kendisi lüx içinde yaşayıp Batı'ya da yediren, Yahudilere destek vererek milyonlarca müminin kanının akmasında vebali olan, Batı'nın uşağı olan zalim bir kraldır.
   Ayrıca hapislerde binlerce masum müminleri ve alimleri hapislere atarak oralarda gizlice işkence yaptırarak ölümlerine sebep oldu. Bunları çok kimse bilmiyor, yorum yapıyorlar.
   Kısaca;
   Müslüman kılığında Haçlı ordusuyla işbirliği yaparak münafık olmuştur.
   Batılılar'a uymaya çalışarak onlardan olmuştur.
   Müminlere işkence edip ölümlerine maddi-manevi destek vererek ve kendi de öldürterek küfre düşmüştür.
   Resulullah (s.a.v.) Efendimiz boşuna 3 kere eyvahlar olsun ona diyerek bu ümmetin ondan çekecekleri var dememiştir.

   Sil
  4. Dinde bir kural vardır. Mü’min hür ise dinin hükmü başka, esir ise başkadır. Diyar-ı küfür de hüküm başka, İslam ülkesinde hüküm başka. Ben diyorum ki, Türkiye ve Suudi Krallığı İngiliz müzahereti ile kuruldu. Tarihi gerçek budur. Öyle olunca bazı hükümlerde İslamı irade yoktur. Çünkü ya istila vardır veya kapalı istila olan vesayet. Türkiye batının vesayeti altında değil mi? Sana verilen 3-5 kuruş dış yardım rüşveti ile onlara yamandın. Kardeşlerini unuttun.,

   Başka bir deyişle İslam alemi istiklalinin kazanamamıştır. Mehdiyet’in bir amacı da bu dur. Üçüncü aşamada Türkiye’den başlayarak ittihad-ı İslam’a çalışılarak istiklalin kazanılmasıdır. Bediüzzaman bu zamanda en büyük farz vazifenin ittihad-ı İslam demesinin sebebi budur. Siz daha Ayasofya’yı cami yapamamışsınız. Her yeriniz bilmem ne olsa ne olur, olmasa ne olur. Önce kendinize bakın. İki kölenin hükmü aynıdır.

   Bu arada bir şey söyleyeyim bütün İslam dünyasında bu zamanda namaza en büyük önemin verildiği tek ülke Suudi Arabistan’dır. İmandan sonraki en büyük hakikat namaz olduğunu göre. Şeriat ideali istemez, mevcut şartlarınızın ağırlığına göre davranmanızı ister.

   Haçlı dostu falan diyorsun. 1. Türkiye NATO ülkesi. O zaman sen neci oluyorsun. 2. Böyle bir hüküm yanlış. Sünette düşmana karşı ehl-i kitap ile ittifak vardır.

   Ben Suudi’yi savunmuyorum. Vehhabi de değilim. Ama Allah’ın birinci emri adalettir. Şartlara göre konuşalım. Bak Gladio’nun güdümüne giren bir molla bozuntusu Risale-i Nur’u kendine alet etti, güç devşirdi sonra gitti gladionun ana ülkesine kaçtı, oradan oturup haçlı ve altı köşeli yıldızla senin seçtiğine saldırıyor. Gıkın çıkıyor mu? Yok.

   Şunu unutmayın, Mehdiyet ve Mehdi hilafetin battığı yerden yani yiğit düştüğü yerden kalkar. Şimdi öfke zamanı değil. Yani meselelere siyasi bakıp saldırmak değildir. Siyaset bir hiçtir. Sen hakaik-i imaniye ile hareket edeceksin. Ranhmetenlilalemin sırrı ile. Günahlar ve suçları yargılayacak olan Allah’tır. Mü’min günahkar da olsa kardeşimdir. Bu kur'anin hükümdür.

   Sil
 7. http://www.sorularlaislamiyet.com/soru/236956/suudi-krali-abdullah-olumu-ile-ilgili-bir-hadis-var-mi.html

  şia kaynağı doğru ise buna inanmak ne kadar doğru?

  YanıtlaSil
 8. http://www.sorularlaislamiyet.com/soru/236956/suudi-krali-abdullah-olumu-ile-ilgili-bir-hadis-var-mi.html

  eğer şia kaynağı olduğu doğru ise inanmak ne kadar doğru? sakarya kardeşim geçmiş aylarda şunlar şunlar olacak dedin olmadı mı? biz mi göremedik.

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tezatlık yok.Hepsini bireysel olarak yendi.Keza savaş 8 Temmuz 2014 tarihinde esasen başlamıştı şimdi büyük savaşa dönüşecek.Örneğin 1.dünya savaşı 1914'te başladı mı yoksa 1.dünya savaşı balkan savaşlarıyla mı başlamış oldu?süfyani fetulaha biat eden ilk 7 kafir çoğu yerde etkin.Farklı çalışma prensipleri var ve farklı devlet adamlarının yanında bizzat kendi adamları var.Okulları kendilerini tanıtmada kamufule ediyor onları.Bu iş 2 defa ertelendiği herkes şüpheyle bakıyor,değil!abka, apodur yakında ergenekon tarafından kaçırılacak sonra süfyani fetulahın yardımcısı komutan haddam ve askerleri, kafir apo ve taraftarlarını öldürecek.Sonrasında haddam ve askerleri ışidden çokça kişiyi de öldürecek.Mansur'u bireysel anlamda yendi Mansur henüz tam olarak kendinde değil.Mansur kendine geldikten sonra yenilmezdir.Keza o zaman ordusu Mansur'a kavuşmuş da olacak.Zaten Mehdi,Mansur'u bekliyor belli bir zamandır.Büyük Kartal Mehdi'dir,Anka Kuşu Mansur'dur.

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  3. Sakarya Seyf'in bahsettiği kişi acaba bu mu :

   http://www.haberler.com/kara-kuvvetleri-komutani-hulusi-akar-dan-abd-ye-6902459-haberi/

   ***

   Ciamaat'in haber kuşunun satırlarını tersten okuyun : Evet oraları karıştırdık,şimdi TSK içindeki birimlerimiz harekete geçecek.

   http://farukarslan.com/genel/cizre-modeline-tsk-dur-diyecek-mi/

   ***

   Safa Asya'da Gülenci birilerinin Ordudan çıkacağını bekliyor. Bunu da bir keresinde ima etmişti(bu şahsı).

   ***

   Belirli yerlerde bu şahıstan Erdoğan'ın adamı olarak bahsediliyor. Yoksa sırtından vuracak adam olmasın ? Sakarya bu konuda birşeyler yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam..

   ***

   OdaTV'nin rengini biliyorsunuz. Orada bir haber linkinin altında :

   http://www.odatv.com/n.php?n=-tsk-uzun-suredir-fethullahci-yapilanmaya-karsi-buyuk-mucadele-icinde-2811141200

   şöyle bir yorum vardı :

   Misafir - Büyüklere Masallar
   İkinci Başkan, Hulusi Akar ile beraber Sözde İzmir casusluk davasında sahte delillerle Atatürkçü subayları cemaatin savcıları ve hakimlerine teslim eden, daha sonra da 63 subayı yasalara aykırı biçimde ihracını gerçekleştiren çetenin üyesidir. Cemaatin ordudaki en sağlam admamıdır. Paşa kimseyi kandırmasın!!!
   2014-11-29 17:20:32

   ***

   Sakarya Seyf'in bahsettiği yere geliyoruz gibime geliyor..

   Sil
  4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 11. Esselam
  Degerli kardeslerim

  Aylar oncesinde bir ruya ;
  Siyah bir makam otosu havaya ucuruluyor ve akabinde apo hapisten kaciriliyor.

  Bir kac gun once bir ruya ;
  Cb bana deste deste paralar ,kirmizi renkli kucuk altin keseleri ve bikac pasaport veriyor bunlari esine goturup teslim etmemi istiyor.
  Bende aynen dedigi gibi yapiyorum .

  Allahuzelcelal hz.hayirlara cikarsin.

  Allahu alem Allahu alem Allahu alem
  Hasbiyallahu venimel vekil

  Tevekkulum O Rahman olan Mevla tealayadir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Serdar Us kardeşim merhaba,

   İstanbul'daki Mürşidi Kamil Molla Yahya hzlerinin mi halifesi ?

   Sözler çok ciddi..

   Sil
  2. kaynağı devlet olan para kazanacaksın sanırım

   Sil
  3. Merhaba sn.Guncel kardesim

   Bahsettiginiz Mursidi kamil degil..

   isim vermemi istemediler..

   Anlayisla karsilayacaginizi umuyorum.

   Saygilar

   Vesselam

   Sil
  4. Serdar Us'un rüyası ve Sakarya Seyf'in söylediği bir noktada kesişiyor: Aponun kaçırılması. İlginç.

   Sil
  5. Sakarya Seyf,
   Apo ve taraftarlarını ödürecek biri sivil olamaz. O halde Süfyani fetulahın yardımcısı komutan haddam diye bahsettiğin kişi şu an askeriyede yüksek rutbeli biri olmalı.. Orgeneral? Bir kuvvet komutanı..

   Sil
  6. Serdar kardeşim merhaba,

   http://gaybihaberleri.blogspot.com.tr/2014/12/yuzde-altmis-yetmisi-tam-mutedeyyin.html linkin en alt yorumunda Mürşidi Kamil demiştin.

   Isminin verilmesini istemiyorsa yapabileceğimiz birşey yok..

   Allah'a emanet ol..

   Sil
  7. haddam hava kuvvetlerinde olan biri,haddam gri renkli yılanı temsil eder ve diğer yılanları yönetir.Yılanlar kanalizasyon borulardan geçti ve artık kanazilasyondalar hedeflerin AkSarayda oturan Cabir var.Cabir'i asıl bitirecek olan haddam değil, gri renkli canavar.haddam'ın kadınlara zaafı var ve gaddar biri ; ışidin Türk olmayan Türk görünümlü versiyonu...

   Sil

 12. “Hicaz’ı isminde hayvan ismi olan bir adam yönetecektir.” Diye başlayan hadise doğru mana vermek gerekir. Şöyle ki:

  Vehhabiliğin doğuşunda ve yayılmasında ve Osmanlı aleyhtarı genişlemesinde İngilizlerin dolap hilesi ve entrikası unutulmamalı. Türkiye Cumhuriyeti Lozan’da İngilizlerle yapılan anlaşma ile tesis edildi, değil mi? Yıl 1922. Ondan 21 yıl önce Abdülaziz b. Suud (ölen Kralın babası) İngiliz hükümetinin desteğini alarak Vehhabi devletini kurdu. 1916 yılında kendisine bağlı bölgelerin hükümdarı olduğu tescillendi. Osmanlı 1. Dünya Savaşı’ndan mağlup olarak 1918 yılında Medine’de çekilince Vehhabiler Mekke-Medine-Cidde’yi ele geçirdiler. Ve Abdülaziz 1926 yılında Hicaz Kralı olduğu kabul ve ilan edildi. Böylece Suudi Krallığı ve Türkiye devletleri İngiliz gölgesinde hayat buldu.

  Şimdi söz konusu hadise dönersek ne anlatmaya çalışıyor?. Mehdiyet’in zuhur tarihi o yıllardır. Çünkü hilafet ilgi olmuş, alem-i İslam parçalanarak yüzde 70’i emperyalist istilasına uğramıştı. Bu tarihten itibaren deccaller huruç edeceğine göre ve yeni hidayet cerayanı Mehdiyet'in zuhur etmesi gerekir. Bu tarih Mehdiyet’in iman tecdid faslının başlangıç tarihine tevafuk eder.

  Mehdiyet’in hayat faslının başlangıç tarihi ise 1952. Yani Mehdiyetin ikinci dönemi zuhur eder. Şimdi her iki faslın başlangıç tarihlerine ve o yıllarda meydana gelen olaylara ve tevafuklarına dikkat ediniz. Ne demek istediğimi anlarsınız. Çünkü o tarihte 1908 yılında Yıldız Sarayı darbesi ile iktidarı ele geçiren Selanik hanedanı, (İttihatçı-halkçı) DP’nin (milletin) iktidarı ele geçirmesiyle devrildi. Türkiye'de ve İslam Dünyası'nda yeni 50 yıllık bir devir başladı.

  O tarihte Abdülaziz b. Suud vefat eder. Şimdi ölen Kral Abdullah o tarihte vefat eden Abdülaziz’in oğlu. Babasına da bayağı benzer. Onun gözleri ve bakışları babasından tevarüs etmiş. Yani Hadis’te ismi verilen kişi Abdülaziz bin Suud olması akla daha yakındır. Hadis Abdullah’a değil baba Abdülaziz’e teşmil edilmeli.

  Türkiye dışındaki İslam Alemi’nin istiklalini kazanma tarihi 1945 sonrası yani 1950 ile başlar. Türkiye’de ise İngiliz vesayeti altındaki tek parti diktatoryası sona ermiş. Hürriyet ve demokrasi rüzgarları bütün Anadolu’yu kaplamıştı. Alem-i İslam’ın 40 yıllık, Beni İsrail’in Sina hayatına denk dağınıklığı sona ermiştir. İslam ülkeleri istiklaline kavuşurken Türkiye ezan-ı Muhammedi’nin aslına rücu etmesiyle tekrar İslam ülkesi olma vasfını kazanıyor. Ve Mehdiyet ikinci faslına başlanmıştır. Bu zamanki fütuhat hizmeti Yavuz Sultan Selim’in hizmetine denk bir hizmettir. Onun için Adnan Menderes bir İslam kahramanı olma ünvanına layık oldu.

  Tarihi geniş perspektifinde incelemeden Hadisler tevil edilmeli. Gaybi ihbarların önemli bir kısmı tahakkukundan sora anlaşılır. Yani tevil edilir. Yani vuzuha kavuşur. Bu durumda Mehdi 1920'lerde aranmalı. Kim ola?.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ABDURRAHİM HOCAMsizi anlamak zorya bediuzzaman hz. leri seyyid salihe sen mehdiyi göreceksin ben göremiyecem diyor siz hala said nursi hz. lerini mehdi yapma peşindesiniz küçük mehdilerle küçük süfyanları karıştırmayın kardeşim o zamanın müceddidiydi hz.isa nerde ozaman dünya hakimiyeti nerde bunlar mehdi zamanında olacak ondan sonra değil

   Sil
  2. Evvela ben hoca değilim. Sizin gibi sıradan biri. İkincisi Ahirzamanın dehşetli akımı deccalizmidir. Bu da iki ana kola ayrılır. Büyük Deccal geniş bir coğrafyada hususan Hiristiyan coğrafyasında etkili olur. Diğer deccal ise İslam Deccali olan ve dar bir coğrafyada hüküm sürmesi sebebiyle küçük deccal denen Süfyan’dır. Ancak etkisi büyük deccalden daha zararlı ve uzun ömürlüdür. Ki daha hala bizi etkiliyor ve yönlendiriyor.

   Ehl-i beytin reisi Hz. Ali’nin bütün ihbaratı ve rivayetleri Süfyan üzerinedir. Niçin? Çünkü İslam ümmetine dadanacak olan bu Süfyan ve cemaati iman esaslarını bozmaya ve İslam prensiplerini ortadan kaldırmaya teşebbüs edecektir. Ve bayağı başarılı olacaktır ki, İslam’ın bayraktarını 100 yıl boyunca sokak süpürgecisi mesabesine indirmiştir. Utanç içinde misiniz, değil mi?.

   Büyük deccal askeri ve siyasi dehşeti sebebiyle korku salacaktır.. Zaten muharref olan Hıristiylanlığın bin yıllık mahsulatını dayok edecektir. Ama Hz. Mesih ve Mehdi onun yerine tevhid dinini ikamete edecektir. Ki o zaman da şimdidir.

   Kur’an’ın ve Hz. Peygamberin ihbarat-ı gaybileri açık ve sarih değildir. Perdelidir. Misal ve mecazla anlatılır. Çünkü bir çok husus dinin esaslarından olmadığından açık olarak bildirilmesinde inkarı halinde küfre girileceğinden perdeli tutulmuştur. Sonra din cüz’i ihtiyari çerçevesinde bir imtihandır. Bu imtihanları geçe geçe kamil bir abd olunur. Ebedi hayat zamanında sadece bir göz kırpma kadar hükmü olan dünya hayatımızda tasdik ve iman olmaksızın ebedi bir saadeti kazanmak hakkaniyete ve Rububiyete aykırı olurdu. İlmi olan kazanır.

   Ben kimseyi bana inansın diye icbar etmedim. Gördüğümü bildiğimi yazdım. Beğenmek zorunda değilsiniz. Ama mahşerde kimin doğru olduğu veya doğruya yaklaştığı zaman ikimizden biri daha ön safta olacaktır. Çünkü dünya hayatının imtihan sırrı bunu gerektiriyor.

   Bediüzzaman’a uymak zornuda değilsiinz. O 33 ayetle işari olarak hizmeti nazara verilmiş. Hz. Ali (ra )ile Abdülkadir Geylani (ks) tarafından manen eğitilmiştir. Nasıl ki Şah-ı Nakşibendi Evrad-ı Kudsiyeyi mana aleminde Hz. Resulullahtan (sa) ders alarak tanzim etmiş, onun gibi. Veraset-i nübüvvvet sahipleri başı boş insanlar değildir. Bir de şu var, zamanın imamını bilmeyen kim olursa olsun cahildir, sözü de var.

   Müslüman ve mü’min hakkaniyeti gözetir. Bediüzzaman şahsına değil eserlerine, hayattaki al-i beyt ve İbrahim hizmetkarlarına dikkat çekmiştir. Ve hizmetin ittihad-ı İslam ile bütün ümmetin ileri gelenleri tarafından yapılacağını nazara verdiğinden kendini yok saymıştır. Aksi hal ihlas sırrına aykırı olurdu?. Hiçbir şey ilahi taltiften daha azim ve kıymetli değildir. Aklını fazla Bediüzzaman’a vermende fayda vardır. Çünkü o şahs-ı maneviyeye önem verir.

   Biz şeyhler, evliyalar, alimler yarıştırmıyoruz. Bu bir koşu alanı değildir. Rıza-yı ilahiyeye uygun hizmetin ifası sözkonusudur. Onun takdiri de kullara değil Cenab-ı Allah’a aittir. Hz. Mesih Mehdi’ye deccallerin karşısına çıkaracak olan odur. Bu sizin izninize tabi değildir.

   Sil
  3. slm kardeşim said nursi hz.lerini bende çok seviyorum. sen nerden çıkardın üstada laf ettiğimi üstat mehdi çıkar biz kabrimizden seyrederiz diyor ben mehdi değilim diyor said nursi zamanın müceddididir mevlana halid hz. lerinde hırka almasıda bundan mehdi as. şuan hayatta hadisler var ve bazı evliyaullah onu görüyor

   Sil
 13. "Haziran"ı bekleyin gibi yazılar yazılıyor sokaklara, duvarlara. Rabbim fesattan uzak tutsun müslümanları, cahilin cesaretine korku versin. Amin.

  YanıtlaSil
 14. Es selam

  Buyuk Kartal hususunda ve mekke mukerremedeki hz.Habibullah aleyhisselamin hanesinde olan konular ve kisiler hususunda sn.Sakarya seyf ustadimiza katiliyorum.
  Maneviyattan teyit edildi.
  Elhamdulillah..

  Gecenlerde sevgili ve serefli peygamberimiz (aleyhisselam) ruya aleminde bu zavalliya uzun bir konusmadan sonra (icerigini sormayin lutfen)
  Son sozu "Bitti Bitti "buyurdu.

  Hasbiyallahu venimel vekil

  Fiemanillah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Efendimiz(sav)in sana "bitti bitti" derken Mansur'a doğduğu evi emanet etti ve Mehdi'nin Mansur'u beklediğini söyledi.Mansur son 40 gündür farklı durumlar yaşıyor.Anka Kuşu Mansur'dur,Büyük Kartal Mehdi'dir ve Mansur serumlarını Efendimiz(sav)den yakında alacak.Zaten bu sebeplerden ve rahatlıkla şüphe edenlere beni Efendimiz(sav)e sorun diyorum.Mehdi,Mansur'dan 10 yaş büyük ve Mehdi Hz.Ebubekir karakterli iken Mansur Hz.Ömer karakterli keza deccal de Mehdi'den bir yaş küçük,yaş olarak en büyük süfyani fetulah savaştan sonra onun da hükmü uygulanacak yakın yakın...vesselam

   Sil
  2. sakarya seyf 2013 ramazanda görülen bir rüya...savaş ortamından kacıyoruz tam o sırada kendımı baska bır yerde buluyorum bır gurup bayanla(sayısı az) hepimizin kıyafetleri beyaz ellerimizde kılıçlarla tekbir getirip havaya kaldırıyoruz Peygamberimiz (sav)karsımızda ve bize kazandınız burası sizin diyor ve tekrar tekbir getirip kılıçları kaldırıyoruz osırada gök yarılıyor at ustunde sahabeleri görüyorum tüm heybetlerıyle sonrasın yuruyerek geleneler osırada bırı gecıyor tam benım gozlerımın ıcıne bakıyor rabıa ısmı belıyor kalbimde...ve cok yakın zmanda bı yakınımın gördugu ruya dedesi geliyor yanına,torun soruyor dede napayım?sakın bu halkadan elınızı cıkarmayan sizi göremezler diyor burayı Beyazıd-ı Bistami hz. koruyor diyor..o sırada bir sehit babasıda sehit oglunu arıyor etrafta..Amik,Beyazd-i Bistami,kar,Suriye...
   Mansur(elif) kagıdı kalemi seven birimi?
   ve 313içinde halktan insanlarda varmı?
   tasları yerine oturuyor ama aradıgım seyler var bir tavsıyen varmı bu konuda?
   bir tv kanalındaki hergün degişen rakamlar bir ritüelin parcasımı?
   Mars'ın bu dünya olma ıhtımalı varmı?

   Sil
  3. Mansur, kağıdı kalemi seven biri her ne kadar son dünya düzeni kuracak olup Mehdi'ye teslim edecek olsa da veya Mehdi'den sonra mahzumiyi öldürüp başa gelecek olsa da...Zaten Mansur'un savaşlardaki durumundan ve fetihlerden öte asıl çalışması kalem ile olacak...Mansur,2005'te Peygamberimiz(sav)e yazdığı mektup vesilesiyle ilk görevini almıştı.Mansur 313lerin ilki,bir durumdan ötürü Mehdi,Mansur'un biatını kabul etmek istemese de yani Mehdi,Mansur'un biatından utansa da Mehdi'ye Mansur'un elini kabul etmek emrolundu.Zaten Mehdi her gün Kabe'ye gidip Mansur'un gelmesi için dua ediyor çünkü Mansur'u bekliyor.Her ne kadar Mehdi,Mansur'dan 10 yaş büyük olsa da farklı arkadaşlıkları olacak sanki birbirlerini uzun zamandır tanıyan iki çok yakın dostun arkadaşlığı vs...Mansur'un kıyafeti Efendimiz(sav)in kıyafeti gibi beyaz olacak ve Mansur'un atı da(bineği) beyaz olacak...Ötesini yazmak doğru olmaz.Zaten ötesini bilip saklayacaksınız.
   Siz demek ki Mehdi'den öte Mansur'a yakın olacaksınız açıkçası bu duruma şaşırdım.Şaşırmamın sebebi Mehdi ile ilgili durumunuz değil.Sayınız zaten 9u veya 12yi geçmez.
   Ayrıca Mars'ta hayat var,deniz var,orada da canlılar var.3-4 uyumu.

   Sil
 15. Hazreti Mehdi alehiselamın zuhurun alemetlerinden biride Allahu alem kralın vefaat etmesi idi bu vefaatla beraber sürecin dahada yakınlaştıgının Alameti olup suddi arabistanda iler ki zamanlarda ikdidar paylaşım ayak oyunlarına gebe dir Allahu aleM Mehdiye İlk biat yeri mekke olması münasebeti İle 2015 le beraber artık Mehdi alehiselamın zuhurunun Alemetleri peş peşe geLir. aralıklarLa diye düşüncesindeyim dünyanın farkLı yerlerinde devamLı gündem ler ve işin akabinde haçLı zihniyetinin daha saldırgan politikaları ÇünKi Müslüman alemi şu zamanda en zayıf en dagınık dönemini yaşıyor. buda arab aleminin daha da olaylara gebe olması demek dir. düşmanlıkların dahada belirgenleşcegi demek dir.

  YanıtlaSil
 16. suudi arabistan 900 milyar dolar civarı ekseri amerikada olan parasını batıdan cekerse bile abd ekonomisi sarsıntı geçirmesine yeterlidir. bu paranın abd olması kaşılıgı 100 10 20 si vahabi olan suudi arabistaN yönetimin vahabilerde olmasını ingilizler ve abd saglamakdadır. Bu haçLı batı zihniyetinin her ülkede dirsek temasında oldugu grublar vardır. kendilerinin mefatına uyulmucak olan yönetimlerin başa gelmemsi için Türkiyedeki parelel örgüt benzeri yapıları destekelr kaos ortamı cıkartır Mısır da oldugu gibi bunların batı haçlı zihniyeti emparyelist sömürücü bi sistem olup kednilerinden olmuyanların özgürlügü bekımurlarında olmaz paris de 10 kişi ölünce hristiyan veya yahudi Dünya yı ayaga kaldırırlar ama aynı günde 200 yakın Müslüman myamarda ırakda süriyede ölse degeri yokdur önemsemezler. terör grublarınıda bunlar türetir. piskolojik algıyı medya güçleriyle halklar üzerinde güzeL kulanırlar bir yöneticiyi yıkmak istedikelrinde medya güçleri iLe devamLı kötüleme karalama kampanyasına başlarlar. buna muhabiL Müslüman Alemini islam birligine ihdiyacı vardır. Türkiyenin Türk devletleri ve islam alemi ile baglarını daha da kuvetlendirmesi lazımdır. ve ümmet zihniyeti her ülkede aşılanmaLı BİLİNÇLENDİRMELİDİR. hatta mezheb savaşların arkasında haçLı batı vardır. hatta islami reform adı altındaki faliyetlerde bile batı vardır. ılımLı islam projlerinin arkasında haçLı zihniyeti oan batı vardır. KAFİR dost olmaz ilmi siyaset gereyi ticaret alış veriş olur onlara asla güvenilmez. Saten artık süreç konuşma süreçi bitme içraatlar sürecine yaklaşmakdayız.

  YanıtlaSil
 17. Yorumlarda internete ki Türkiye hakında devamLı kaos olcak yok ayaklanmalar bu tür yorumlar dahi piskolojik algıdır. haçlıların istedigidir. seçim öncesi illa bişey yapmak isterler. buda satılık köşe yazarlarının bazı parelelci ve Pkk lıların hayalidir. kaos Kaos dan faiz lobileri nemalanır asla halk kazançlı cıkmaz . ondan Kaos haberlerine bek aldırmamak gerekir Türkiye Allahın izni İle daha güçlenerek engelemere rahmeN yoluna devam eder en büyük oyun kurucu Allah dır.

  YanıtlaSil
 18. Selçuk Pakay kardeşimiz.. Yorumunuz not edilmiştir. Aslında psişik tecrübelerin psikolojisi üzerine çok düşünüyorum. Zira bu alan üzerinde algı sahipleri bu tarz kişiler olmakta... Çevremde bu tarz arkadaş/larım var. Ben de dahil bu konuların süjesi insanların mantıksal sınırlara uymakta sıkıntıları oluyor. Selam ve dua ile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yönetici, "selçuk PAKay"ın ne dediğini ne düşündüğünü biliyorum.Benim hakkımda istediğini söylemekte özgür.Onu daha önce uyardım dediğimi yapmadı iki üyeliğini dondurmak zorunda kaldı.O hikmetini bilmiyor ki hikmeti başkalarından gözüküp sessizce olanı biteni izlemek ve başkalarıyla hareket etmek,başkaları ki süfyani fetulahın peşinden gidenler...Yine uyarıyorum ve diyorum ki:"hikmeti tekrardan bozdu bu sefer cezayı hak etti."

   Sil
 19. Süfyan fethullah değildir belki süfyani olabilir ,olmayabilir de..
  Suayb bin salih temimi ,hz.Mehdi ali resulun sancaktaridir.Onunla uzun sure omuz omuza savasacaktir.
  Sarisin genc ,suan suriyede kafir esedle savasan şişanidir.
  Suriyede şehid olacak kişi belki" Haris "olabilir.
  Mekkede bakiyetullah hz.nin yolunu bekledigi ruh ikizi olan kişi belki "mebis"olabilir.
  (Kayip Şehzade belkide)
  Mansur ,Bakiyetellah hz.den sonra yonetimi devralacaktir.
  Görevlilerin bazilarina 6 ay kadar evvel teblig yapildi ..

  Sakarya Seyf kardes size bir sorum var,cevaplamayabilirsiniz de...
  (Mahzuru yoksa eger )

  Ehillere gorevleri ne sekilde tevdi edildi.
  ( bildiklerimi Çek in yapmak için soruyorum yanlis anlamayiniz.)

  Allahu Alem Allahu Alem Allahu Alem

  Hasbiyallahu ve nivmel vekil

  Fiemanillah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. süfyan 5816 ile korunmakta...fetulah süfyanidir.Suriyede olan Suayb bin Salih yakında şehit düşecek.Mansur,Haris su an Türkiyede.sarışın genc sarıklı genc mansur aynı kişi... 2005te bildirildi ancak rüyalar bazı şifreler taşıyordu.Son 1-1.5 aydır rüya dışında sanki başka alemdeymis durumlar meydana gelmekte.veliler mansurdaki gizemi cözemezler neyse beklenen ana karakterler popüler değil. Tvlerde medyada gördüklerinizin çoğu bizim safta görünen ancak karsı safta yer alan kisiler

   Sil
  2. Görevli olanlara 3 ay öncesine kadar toplanma tarihi verildi (Yanlış hatırlanmıyorsa Hz.Hızır as tarafından). Mana aleminde Süfyan'ın ölüm fermanı Hz.Mehdi annesinin tarafından Hz.Mehdi'ye verildi. 313 lerin kimileri halen gaflette, İNŞALLAH toplanmaya yakın bir zamanda toparlanacaklar. Allahu alem..Hz.Mehdi'nin boğazlatacağı asıl Süfyan henüz tanınmadı. Suriye'de asıl Süfyan ordusu kurulmaya başlanıyor. Gizli bir çalışma var. Şimdilik Suriye uluslararası arenada sessiz..Sebebi belli.

   Buna karşılık mana aleminde islam askerleri yetişiyor. Manen biz güçlüysek zahiren onlar güçlü.Yakında zahiren kılıçlar çekilecek Allahu alem.

   Serdar kardeş, sen bu tebliğ ve tevdi haberini kimden aldın?

   Sil
  3. Askerde iken Rusya sınırından Suriye içlerine kadar görev yapmış olan birisine şimdi vefat etmiş olan mürşidi ona ilerde Osmaniye -Gaziantep arasındaki Nur dağlarında 15 000 kişilik bir birliğin başında görev yapacağını haber vermiş.

   Sil
  4. Sakarya seyf ifşaatların bediuzzaman hazretlerinikiyle çelişiyor hatta taban tabana zıt.... Hem hadis kaynaklarında sarışın gencin şehid olacağı yazıyor şuayb bin salih hayatta kalacak... efendim diye sakın yanlış birine sarılıyor olmayasın... hasılı söyle bakalım bu millet mehdi aleyhisselamla ne zaman müşerref olacak... yani mehdi şu an kaç yaşında ne zaman tanıyacağız kendisini...

   Sil
  5. Ahirzaman’da tevhid dininin dünya hakimiyetinin 3 merhalesi vardır. Deccal-Süfyan çıkar. Bediüzzaman Sikke-i Tasdiki’de tarihi olarak 1344’ü verir. Yani 1924-25. Emr-i ilahi ile halifetullah Mehdi zuhur ve Mesih nüzül eder. 100 yıllık mücadeleden sonra decclis rejimleri etkisiz hale getirilir. 3. Aşama ise Kur’an’ın da sarahaten ifade ettiği gibi her fitnenin içine karışan ve her iki Deccali Hıristiyan ve İslam Alemi’ne musallat eden Büyük İsrail ile hesaplaşmaya sıra gelir. Çünkü Yahudi her iki dini birbirine düşürerek savaşları tahrik ederek genel bir barışın tesisini önüyor. İşte o zaman. Küresel hakimiyetinin zirve noktasındaki Yahudi bir operasyonla Mesih ve Mehdi cemaatlerinin ortaklaşa operasyonu ile yıkılır. Bu hengamede Mehdi’nin diğer bir ismi Kahtani olan kumandanı Cehcah bu savaşı yönetir. Diğer bir adı da Mansur olan Mehdi bunun zeminini hazırlar ve hizmetinin planını ortaya koyar. Bunu yapacak olan da yani başı çekecek olan da Türkiye’dir. Mehdi Süfyana’a karşı mücadele eder. Galip gelir. Sonra Yahudi’ye yönelir. Yani onun adına Cehcah. Kıbrıs’ın tamanının fethi, Kudüs’ün istirdadı ve Ayasofya’nın Cami olması hepsi bu savaşın içindedir.

   Şu evliya veya şu babanın gördükleri ve istihraç ettikleri ve keşfiyatını yaptıkları sadece bir muharebedir. Ki bu muhabereler ise ekonomik ve siyasi krizdir ve ufak tefek çatışmalardır. Tamamı 3. Dünya savaşının içindedir. 1990’da başlar 30 yıl içinde biter. Ahir zamanın hükmü Mehdi’ye aittir. Onunh vazifesi dini ihyadır. O Halifetullah’tır, Seyyidler cemaati ile tevhidi dünyaya yayar. İlk deccalin hurucundan itibaren kıyamete kadar hüküm onundur.

   Geçmişte yapılan ihbarların hepsi açık ve sarih değildir. Misal, ve mecazla haber verilir. Kur’an niçin insanlık tarihinin en büyük fitnesi olan Deccal’den bahsetmez. Hangi Kur’an’da yaş ve kuru her şey vardı? Onun şifresini çözen Bediüzzaman olmuştur. Risaleleri iyi okuyun. Tarihleri tek tek verir. Ama Kur’an tarzında. Ondan tereşşüh ettiği için Kur’an gibi bir meseleyi 3-4 ayrı yerde 3-4 ayrı yönünü anlatarak. Türkiye süratle fecr-i sadıka gidiyor. Bedizüzzaman bunu eserinin hitamından 70 yıl sonra olduğunu belirtir. Hadi hesaplayın.

   Bunun dışındaki her şey sadece rivayetin kapsamı alanında, ama gerçekle uyuşması için yine tevile muhtaçtır.

   Sil
  6. safa asya'nın Haris ve Mansur ile ilgili yazısı :

   HARİS BİN HARRAS VE KOMUTANI MANSUR:

   Ebu Müslim huruç ettiğinde; Emevi Orduları çok kuvvetli gelir ve çok zor durumlara düşerler. Öyle ki Ebu Müslim’in bir askerine karşılık on Emevi askeri bulunmaktadır ve daha bu ordudan başka belki on orduları daha vardır.

   En zor anlarında Allah CC onlara Maveraünnehir eyaletinden yardım için bir ordu gönderir. Ordu Harezm Şahı Mehmet Şah’ın Ordusudur.(O zaman dağınık halde olanTürk Beylerinden birisi. Harezm Bölgesi bugünkü İran’ın kuzeyi, Türkmenistan, Tacikistan, Özbekistan bölgesini içine alan bölge. Maveraünnehir ise Harezm bölgesine ilaveten Kazakistan’ın güneyini de içine alıyor.)

   Ve başında bileği bükülmez zamanın dünyaca en ünlü pehlivanlarından Mızrab-ı Cihangir adında bir komutan bulunmaktadır.

   Mızrab-ı Cihangir yetişince savaşın rengi değişir ve Ebu Müslim’in Orduları önlerine kim gelirse yenmeye başlarlar.

   Şu Allah’ın CC işine bakınız ki hadis yorumlarında Hz. Mehdi’ nin AS askeri olacak Siyah Sancaklılara yardıma gelecek olan ordu da Maveraünnehir’ den gelecektir. Haris Bin Harras’ın ordusudur. Ve başındaki komutan Mansur ayrıca övülmektedir.

   Yani Haris Bin Harras (Arslan oğlu Arslan demek),Ebu Müslim döneminde Mehmet Şah’ı temsil ediyor.
   Mansur ise O’nun bileği bükülmez komutanı Mızrab-ı Cihangir’i temsil ediyor.

   Peki Siyah Sancaklılar ikinci defa kılıçlarını çektiğinde yardıma gelecek olan Haris Bin Harras ve komutanı Mansur kimler olabilir?

   Şunu hemen söyleyelim ahir zaman şahısları Hz.Mehdi AS, Şuayb Bin Salih, Temimli Sarışın Genç, Haris Bin Harras, Komutanı Mansur gibi kişiler zuhur etmeden kim oldukları anlaşılamaz. Allah CC tarafından gizlenmiş.

   Ancak Haris Bin Harras’ın Maveraünnehir’ den ordusunu göndereceği hadis yorumlarında geçmektedir ve o bölgede bugün Kazakistan (Güneyi), Özbekistan ve Türkmenistan bulunmaktadır.

   Yani isimlerin kim olduklarını bilemeyiz ancak şunu net olarak söyleyebiliriz ki Siyah Sancaklılar olan Kahraman Türk Ordusu’na yardıma gelecek olan Ordu da yine TÜRK’tür, TÜRK ORDUSUDUR.

   Mehmet Şah da öyleydi ve komutanı Mızrabı Cihangir de Türk’tü. Ordusu da Türk Ordusuydu.

   Sil
 20. Sakarya Seyf kardeş Süfyan ile Süfyani birbirinden farklı mı? Yanlış hatırlamıyorsam gaybihadisler sitesinde bununla ilgili bir ayırımdan bahsedilmişti.

  YanıtlaSil
 21. Eğer su ana kadar bize tebliğ edilen bırsey yoksa o zaman Mehdi aleyhisselâm a yardım eden kişilerden olamayacağız manasına mı gelir? Ona yardım edenlerden olmak için ne yapabiliriz? Özellikle Sakarya Seyf, Serdar us ve sacramental life cevap verebilirse sevinirim. Allah razı olsun.

  YanıtlaSil
 22. Rabbimiz bilir elbette! Zaman iyice hızlandı! Hiç kimse bütünüyle anlayamıyor olanları! Kraliçenin halifesi deşifre olunca, meydan çakma halifelere kaldı! İçeriden dışardan! Uyanışa geçen İslâm'ın önünü kesmek için! İslâm Halifesi gibi görünecek! Ama Kabalist Sufi olacak! Siz bilmezsiniz! İç içe saklı ritüeller! Duaların içinde gizli 'ters' kelimeler! 'Şeyh' emreder! Okursunuz yüzlerce kez! 'Şey'! Çağırırsınız! Gelir o da! 3.tür!

  3.türle ilişkili bir 'Halife'! Bu yüzden halife zaten! 'Tapınak' için!

  Şu sıkışık zamanın içinde ülkemizde ne oluyorsa bu konuyla ilgilidir! 'Mesiyanik'! Dünyada olanlar da! Olacaklar da! Kraliçenin bir planı var! Dünya Kralına 'taç' giydirecek! 'Muallâk Kayası'nın üzerinde! Kudüs'te! İşte bunun için bir halifeye ihtiyaç var! Diyecekler ki! 'Mehdi' ile 'Mesih' aynı kişide buluşacaktır! Ve dünyaya gelebilmesi için de Mescid-i Aksa yıkılıp yerine 'Tapınak' yapılmalıdır! Tüm dinlerin ortak mabedi! Böyle söyleyecek! İslâm Halifesi! Kraliçenin, Dünya Kralı 'taç' giyebilsin diye! Buna hazırlanmıştı dünya! Ve gerçekleşiyordu neredeyse! Son anda önlendi! 'Halife' durduruldu! Kraliçe şaşırdı! Çakma halifeleri piyasaya sürdü! Tutmadı! Çünkü tabanları yoktu! Giremediler içeriye! Kabul görmedi! Şimdi! Bu çakma halifeler piyasadan silinecekler!

  Her an yeni oyun kurar ama Kraliçe! Bir yılan gibi! Yılanın sinsice girmesi gibi içeriye! Tabandan! Gizlice! Ah! Ey Müslümanlar! Ülkemiz üzerinden kuruluyor tüm oyun! Ve direniyor bu ülke! Tüm evliyalarıyla! Yardım gerekli ama! Dua edelim! Her an saf tutun! Secdede uzun kalın! Gözyaşı dökerek yalvarın! Cenab-ı Allah'tan af dileyin! Yardım gelecektir muhakkak! Şu eşiği de bir geçelim! Ferahlık var! Kraliçenin sanal imparatorluğu yıkılacak! Biraz daha sabır ve aşk! Tek'bir' Aşk! Ey!

  Ey müminler! Ülkemiz üzerinde kurulan tuzakları fark etmeye çalışın! Medyum Medya sizi yanıltıyor! Kalbinizin gözüyle görmeye çalışın! Akledebilen 'bir' kalbiniz olsun! Kalbinizdeki vahyi aklınızla 'oku'yun! Şunu bilin ki farklı bir zamanın içindeyiz! Günlük hayatınızın dışına çıkmaya gayret edin! Bir de oradan bakın! Görün artık! Tüm topluma yayılmak istenen büyük bir fitne var! Bu fitnenin asıl sahibi şeytandır! Kaos için! Kaos ise 'oku'namaması içindir hakikatin! Kraliçenin sanal dünyası! Küresel şirk-etleri! Çipli askerleri! Kan akıtması! Halifesi! Hepsi 'Mesiyanik' projesinin gerçekleşmesi içindir!

  Unutmayın ama! İstanbul'un 'metafizik' kapıları kapalıdır şeytana! Giremez! İstanbul bu yüzden 'Aziz'dir! Yardım gerekli şimdi! Hızır makamının korunabilmesi için!

  Ey Müslümanlar! Bizim manevi başkentimiz 'İstanbul'dur! O zamana yaklaşıyoruz! Ayasofya ibadete açılacaktır! Başkent İstanbul'a gelince!

  Yakındır!

  Çok dua edelim…

  Hayati Sır

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 20 yüzyılın batıl siyasi cereyanlarından biri olan faşizmin bir propaganda tarzı var. Önünüze binbir tehlike koyar sonra kendini kurutuluş reçetesi olarak sunar. İslam’da bu yoktur. Sevdirmek ve ümitlendirmek dini hizmette esastır. Bu Rahmani bir yoldur da.

   Ahirzamanda deccal fitnesinden daha büyük bir fitne olamayacağından diğer tehlikeler ikinci, üçüncü derecededir. Deccal, İslam prensiplerini zedeleyerek inkar yoluyla dünyevileştirir. Ahireti unuttur. Şimdiki uydurur adı ile seküleştirir. Halbuki bunun karşısına çıkan hidayet cereyanı tam aksine bize Allah’ı tanıtarak işe başlar ve Hizbullah’ın daima galip geleceği müjdesini verir.

   Ahir zamanın bir hükmü daha vardır. Silahlı yani boğazlaşma yoluyla yani silahlı cihad yoktur. Medenileşen insanlık, ilim ve fenni yardımıyla akla tesbit ettirilen hususlara inanır. İşte bu böyle olunca akli ve fikri konular ön plana çıkar. Dikkat edilirse, sürekli algı operasyonları, psikolojik propagandalarla kamuoyu etkilenmeye çalışılıyor. Ancak tahkik-i iman ve din konularında terakki eden mü’min tufaya düşmez.

   Fethulamerikani bir derin devlet tasarımıdır. Risale-i Nur talebelerini hasları bunun böyle olduğunu 1972 yılında İzmir’deki yargılamadan beri bilir. Hatta onun Bediüzzaman’ın talebelerinden Mustafa Sungur’a söylediği “Sen sizin gibi hizmet etmeyeceğim” demesi çok ünlüdür. Çünkü o Kemalist derin devletinin amaline 27 Mayıs’ın kudretli Albayı’nın dalaletiyle hizmete önem vermiştir. Nitekim Gladyonun adamları tarafından çevresi sarılmışı ve Humeyni’nin ABD aleyhtarı İran’a dönüşü üzerine CIA güdümüne sokulmuştur. Yıkıma uğrayan Sovyat blokundaki Türki devletlerin dini yoldan denetimi için..

   Bu konuda Mesut Zeybek ve rahmetli Hüseyin Demirel’in 1993 çalışmaları ile hazırlanan eserleri gösterebilirim. Orada her şey açık açık yazılmış idi. Sonra bir gazete 28 Şubat’ta onu Cibali Baba olmakla suçlamasına kadar iş varmıştı.

   1990’larda Güneydoğu’da cirit atan gladyoya bağlı emniyetçi bir klik o adamı hep kullandı. Hala da kullanıyor. Onun oluşturulan suni atmosferinden nemalanıp operasyonları için medya gücü de alıyor.
   Ahir zamanda hüküm Mehdiyet’e aittir. Her meselede ayaklar dolanınca o çözüm bulacaktır. Rivayetlerde Mehdi iki defa Süfyan tarafından kılıçla ikiye bölünür ve arasında geçer gidermiş. Bu ikinci idi ve son oldu.

   Sil
 23. Esselam

  Fethullahin sag kolu dediginiz komutan haddam eger ki kafir apo ve yandaslarini ayrica işidçileri temizleyecek ise neden kötü birisi oluyor .?
  Fethullahin bu işten kari nedir ?
  Bu akepenin işine yarar diye düsünüyorum.
  Yerine oturmayan taşlar var.

  Yukarida bir yorumcu kardes " gezi olaylarini neden kimse tahmin edemedi" yazmis.
  Arastirmaci yazar Oktan Keles 2010 yilinda yazdigi "bir meczubun ruyasi "adli kitabinda (haziran,gezi,ağaç paragrafinda)yazmişti.

  Sn.Life kardesim..

  313 lere gorev dagitilmasi isini organize edenler gaybin erenleridir.
  Bu konuda bildigim bu kadar ...

  Erzurumlu bir Mursidi kamil zat (ismi mahfuz)
  "313 lerden bazisi hala hazir degil nefs tekamullerini tamamlayamadilar ama gayret ediyorlar inşaallah nefsi mutmainneye varacaklar ,arinacaklar"buyurmustu.

  Sn.Ahmed çetin

  Henuz hersey bitmis degil..
  Mursidiniz varsa ve kamil mukemmil bir zat ise dediklerini harfiyen yapin..
  Mursidiniz yoksa tez vakitte icazetli ehil bir mursidi kamil zata biat edin..
  Akabinde O zatin dedikleriyle arinin ,nefsinize guzellik ve kemalat kazandirin..
  Intisap ettiginiz Mursid, kamil bir zat olmali..
  Eger kamil degilse nakisdir..
  Boyle bir zatin muridide nakis kalir.

  Su kadar soyliyim ;

  Çok sayida fedaiye ihtiyaç var.!!!

  Tabi ki en basta hersey ilahi nasip ölçüsünce
  Cereyan ediyor.

  Allahu alem Allahu alem Allahu alem

  Lebbeyk ya huccetellah Mehdi ...Selamullahi aleyk
  Ferrecallahu acelehum

  Allahuzulcelal hz.kendi fazli keremiyle nasibinizi ve nasibimizi ziyade eylesin.
  Amin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Seçimlere kadar ekonomik kriz öngörenler var. Bank Asyanın TMSF'ye devri ve son zamanlarda RTE'nin MB'ye faiz indirimi konusunda yüklenmesi (ve ileride Erdem Başçı'nın görevden alınması bile gündeme gelebilir) ayrıca euro bölgesinin dağılma riski (Yunanistan fitili ateşleyebilir) nedeniyle Avrupa'daki krizin TR ekonomisini etkileyebileceğini düşünebiliriz. ayrıca seçim öncesinde AKP'nin oylarını düşürmek amacıyla ekonomik krizin çıkartılabileceği söylenebilir.Eğer seçimlerde AKP istediği oy oranına ulaşamazsa CHP-MHP iktidara gelir ve RTE'yi yargılayarak hapse atabilirler. Eğer istediği oy oranına ulaşırsa bu sefer PKK kartını öne sürerek bir iç savaş çıkartılabilir.Hatta bunun için Apo hapisten kaçırılarak öldürülürse bu ateş fitillenmiş olur.Bu iç savaşın başlaması için elverişli bir neden olur.İç savaşla birlikte asker yönetime el koyar ve geçici bir hükümet kurulabilir.(mhp nin de içinde bulunduğu milliyetçi cephe hükümeti kurulabilir) ABD'nin son olaylarla birlikte TR'de bir müttefikinin kalmaması ve yeni müttefik olması için -zamanında içeriye attığı- orduya zeytin dalı uzatması karşılıksız kalıyor gibi gözüküyor. Ancak darbeden sonra ordu, ABD ile tekrardan masaya oturulabilir ve ABD'nin TR üzerinden IŞİD'i vurması ve hatta birlikte kara operasyonu yapmaları bile mümkün olabilir.

   Yani TR için yakın gelecekteki öngörü:ekonomik kriz>iç savaş>savaş

   sakarya seyf kardeş de açlık dönemi>iç savaş>savaş döneminden bahsetmişti.

   Sil
  2. Tıpkı Rusyanın Ukrayna olayında tuzağa düşürüldüğü gibi, RTE de bank asya operasyonunda tuzağa düşürülmüşe benziyor. RTE yakınındaki kişiler tarafından gaza getirilip Erdem Başçı'yı da görevden alırsa Türkiye ekonomik krizin eşiğine adım adım gelecek gibi görünüyor. (Muhalif kişiler:" RTE'nin aklı varsa Erdem Başçı'yı görevden alır" diyorlar)
   RTE öfkesini kontrol edemiyor artık ok yaydan çıkmaya başladı gibi.

   Sil
 24. "Dini necm eden adam'ın alameti 28 kez ihrama girmesidir..!
  O merih şafağa çaldığında zalim hükümdarlar düşürüldüğünde ölür.!
  O'nun ölümünden sonra hilafetin merkezinde büyük sarsıntılar olur ve o diyarlar yerle yeksan olur.
  Kısa bir süre sonra da müslümanların üzerine feci katliamların vukuu bulduğu savaş çıkar..!
  Tam bu esnada Allah’ın izniyle dini necm eden adam'ın öğretilerini üstlenen bir kumandan müslümanlardan bir ordu teşkil eder.
  Kudüs feth olunur...”
  Muhyiddin Arabi'nin Fütûhat-ı Mekkiyye kitabında yer alan bu ifadelere göre sizce dini necm eden adam kim olabilir? Bahsedilen kumandan asker kökenli mi yoksa sivil biri mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Fütûhat-ı Mekkiyye kitabında böyle birşey bulamadım. Belki piyasada olan özetlenmiş baskıdır. Eğer elinde bu kaynak varsa paylaşır mısın?

   Sil
  2. Ben de kitap mevcut değil. İnternette 2 farklı kitabına atıf yapılmış.Biri Fütûhat-ı Mekkiyye diğeri ise Saatlerin Hazinesi Fi Muallak-ı Gayb-ül İlm.Bu nedenle malesef kaynakçadan emin değilim. Belkide Saatlerin Hazinesi kitabı olabilir.

   Sil
 25. Kudüs'ü fethedecek bu bu kumandanın Şuayb bin Salih ile bir ilgisi var mı? Yoksa Mansur mu?

  Siyah sancaklılar, Abbasoğulları içinden çıkar. Sonra bir başka def’a da Horasan’dan çıkar ki; takkeleri siyah, elbiseleri beyazdır. Onların kumandanı Temim’den Şuayb bin Salih denilen bir adamdır ki, Süfyanî’nin adamlarını hezimete uğratır. Ta Beyt-i Makdis’e iner, Mehdî’nin hakimiyetine zemin hazırlar, ona Şam’dan üçyüz kişi yardım eder, onun hurucuyla Mehdî’ye emrin (vazifenin) teslim edilmesi arasında yetmiş iki ay zaman vardır.”


  ( Fetava-i Hadîsiyye, İbn-i Hacer-i Heytemi -42)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadislerde Kudüs'e kadar Sarışın gencin dağları ezeceğini yazar. Yenilgisi olmayacaktır. Sarışın gencin kumandanı Şuayb bin Salihtir.

   Kudüs'ü kimin feth edeceği hadislerde net değildir. Hz.Mehdi ve yardımcıları feth edecektir. Net isim ya da şahıs yoktur. Allahu alem.

   Mansurun Kahtani olması yüksektir. Şia kaynaklarında Yemani diye geçer. Kahtani, Kahtan kabilesindedir ve bu kabile Yemendedir. Yemenli olana Yemani denir. Aslında Sunni ve Şia kaynakları bu konuda çelişmez. Kahtani=Yemani.

   Kahtani (Mansur) adlı kişinin Türkiye'de yaşadığı iddası yukarda yazılanlara ters düşmez. Kahtan kabilesine soyu olupta Türkiye'ye göç edenler olmuştur.

   Sil
  2. Cevabınız için teşekkür ederim Peki bir önceki mesajda dini necm eden sizce kim olabilir?

   Sil
  3. necm = yıldız .... ilginç bir durum...
   Bu konuda rahmetli Erbakan'a işaret ettiğini kabul edenler var.
   Acaba hakikati nedir ?

   Sil
  4. O kişi erbakan değil.Son zalim hükümdar abdullah öldü.İki yazı niyetim var hem Suayb hakkında hem de Said Nursi hakkında...

   Sil
  5. Bir düzeltme hadislerde sarışın gencin ve şuayb bin salihin şehid olacağına dair bir bilgi yoktur... haşimi genç kaçar şuayb bin salih de saklanarak kudüse gelir diyor....

   Sil
  6. Sakarya seyf merak ettiklerim şuayb bin salih kim ve nerede hz mehdi kim ve nerede ne zaman göreve başlayacak şu an kaç yaşında.. Haa birde fuat avni sence kim olabilir? Yanıtlarsan sevinirim....

   Sil
  7. Sakarya Seyf;bikaç ay öncesinde görülen rüya... kendimi bir cenazenin başında buluyorum bir gurup insanız o sırada sol tarafta bir anda elınde kırmızı küçük bir kitapla zeki alasyayı görüyorum biran elindekinin Kur'an-ı Kerim oldugunu düşünüyorum.Bunu düşündüğüm sırada birden arkasında İngiliz kraliyet ailesin mezarını görüyorum haçı görüyorum ve elindekinin Kur'an-ı Kerim olmadıgını anlıyorum osırada sag tarafa ceviriyorum yüzümü Mescidi Aksa'yı görüyorum ve Kelimeyi Tevhidi söylüyorum ben söyledikçe nurlanıyor... Mescidi Aksa sanki güneşin içinde nur sacıyor heryere...

   Sil
  8. abdullah gül hakkında olumlu düşünüyorsun.Artık bu düşüncenden vazgeç.Mehdi, deccalin askerleri tarafından tutsak edildiğinde şu an tanımadığın ileride 28 kişiden oluşan ihvanından biri olacağın ve o 28 kişiden bazılarının aslında kim olduğunu bildiği şahıs Mehdi'yi deccali tutsaklığından kurtarmak için Kudüs'ü fethedecek.

   Sil
  9. Zeki Alasya kendisinin Mason olduğunu itiraf etmişti, bunu Tv bir röportajda izlemiştim.

   Sil
  10. Soru bana sorulmadı ama düşüncelerim :

   Fuat avni emre uslu dur.

   Mehdi değil ama Davut hakkındaki düşüncelerimi yazmıştım zaten.

   Türkiye de. 33 yaşında. Bir iki sene içinde göreve başlar diyorum..

   Sil
  11. Ayrıca Mehdi gelmeden büyük olayların olacağında sanırım herkes ittifak halinde..Gelmekten maksat huruçtan bahsediyorum..

   O gelmeden inandığım birkaç büyük hadise var :

   Türkiye'nin iç savaş benzeri bir ortama girme,

   Ekonominin iyice bozulması,

   Doğu'da Ordumuzun silahlı gruplara karşı yaptığı mücadelenin sivil katliamına dönüşmesi,

   Rusya'nın köşeye sıkıştırılan kedi misali az bir zaman sonra Avrupa'ya özellikle İngiliz-Alman-Fransız üçlüsüne savaş ilan etmesi.

   Mescidi Aksa'nın yıkılması ile birlikte Müslüman Arapların İsrail'e saldırması.

   Fırsattan istifade İran'ın körfez ülkelerine saldırması.

   Suudi Arabistan'ın karışması.

   Çin'in Ortadoğu ve ülkemizin doğu kısmına kara birlikleriyle hücum etmesi. Yoluna çıkan herşeyi ezmesi.

   Bir süre sonra ABD tarafından Japonya'ya yaptığı gibi bu sefer biyolojik/Dna karışımı bir silahla Çin ordusunu yok etmesi.

   Bu hercümerç içinde İstanbul'un Ruslarca işgali ve Ülkemizin her bakımdan çöküntünün eşiğine gelmesi

   sonrası,

   Huruç bekliyorum. O'nun çıkması doğumuzdaki kürt katliamından sonra olacaktır. Seyyidlerde orada öldürülecektir Allahu alem..

   Sil
  12. Sakarya Seyf;bu kişilerde ledün ilmide olacak mı?Sorumu kendimle alakalı bir halden ötürü soruyorum.

   Sil
  13. Hepsinde değil.Ledün ilmi bir deniz bu denizin suyundan bir avuç da olsa alacaksın.28 kişi:12 evli çift ve 4 kişi...Hatem henüz hatemiyet konumunda değil gecen günlerde bir meydanda Hz.Peygamber(sav) onu 124 bin Peygambere tanıttı ve farklı bir mecliste bir konu görüşüldü.Sen ve senin eşin,Hatem'in ihvanındansınız eğer yanılmıyorsam.

   Sil
  14. Sakarya Seyf kardeş benim konumum nedir ? Hizmetçi olabilecek miyim mübareğe? Ya da nasıl faydam olacak ? Benden bir haber var mı Sende kardeş?

   Sil
  15. İnşaAllah...Yanılmış olsanız dahi inandıgım birşey varki Allah dilemedikçe ,siz dileyemezsiniz(tekvir)...Yazdıgınız bazı seyler beni tebessüm ettirdi...Hz. İsa(a.s)görmüş olmam ihvan olmamdan ötürü mü peki? Hz.İsa(a.s)saçları hafif dalgalı,birazcık uzunmu? Gördüğüm o cok güzel kuş Anka kuşu...Mevla görelim neyler neylerse güzel eller...

   Sil
  16. Hz.İsa saçları koyu siyah,normale yakın boylu biri,saçı birazcık uzun omuzlara yakın ama omuzlara değmiyor.Anka Kuşu Hatem'dir, Mehdi Büyük Kartal...Anka Kuşu tektir.Hatem'in kapısından sadece Efendimiz(sav)e yakın olanlar değil, aynı zamanda Hz.İsa'ya da yakın olanlar geçebilirler.Yani yakınlık hem Efendimiz(sav) hem de Hz.İsa'ya olmalı.Çünkü...Hatem henüz hatemiyet konumunda değil çünkü alması gereken bir şeyler var.Mehdi'ye ait olarak gösterilen özelliklerden bazıları esasen Hatem'e ait.Buraya sadece birkaç şey yazabiliyorum.Siz ve eşiniz Hatem'in ihvandasınız.Unutmamanız gereken tek şey;Hatem'in Hatem olduğunu saklamanız.İnsanlar farklı bilecek.Zaten yukarıdaki yazdığım şeyler oldu.124 bin Peygamber,İki Hatem'in buluşmasını hep bekliyordu...

   Sil
  17. :) Allah derecelerinizi artırsın.

   Sil
  18. isa as.mı rüyamda gördüm sacları siyahdı beyaz bir ata binmişdi bende o an bir arabın içinde çukurda sürekli dönüp duruyordum isa as. bana hadigel şunlarla şavaşacağız dedi bende baktım bir agacın altında müslüman giyimli kişiler vardı bende onuntam isa as. olduğunu bilmiyordum ona agacın altındakiler müslüman görmüyormusun dedim kızdım oda bana söyle ben kimim dedi bende lailaheillallah isa nebiyullah dedim 3 kez oda geri dönüp gitti sonra ben neden öyle diyorumki ben muhammed as. ümmetiyim lailaheillallah muhammedenresulullah diyerek uyandım ALLAH cc hayırlara tevlieder inşallah

   Sil
  19. sakarya self kardeş
   1.GAVS ABDULHAKİM HZ. LERİNİN OĞLU SEYİD ABDULBAKİ HZ. LERİHAKKINDA GAVSIN OGLUNDA SORUNVAR DEDİNİZ
   2.ŞEYHAHMET YASİN HZ.LERİ İÇİNDE O ÖNCE KENDİNİ ÜZELTSİN DEDİNİZ KURBAN BUZATLAR ALLAHU ALEM AVLİYA VE MÜRŞİDİ KAMİL ZATLAR SİZ BUNLAR HAKKINDA NEYE DAYANARAK KONUŞUYORSUNUZ BİLMEKMEK İSTERDİM HAKKINIZI HELAL EDİNAMA
   BİRDE BAZI KONULARDA KESİN KONUŞUYORSUNUZ VE KEŞİFYAPAN EVLİYALARIN BAZI KEŞİFLERİNDE HATA VAR DİYORSUNUZ SİZ BUNLARI NERDEN BİLİYORSUNUZ HIZIR AS. LAMA GÖRÜŞÜYORSUNUZ
   BİLGİ ALMAK İÇİN RAHATSIZ ETTİM HAKKINIZI HELAL EDİN

   Sil
  20. Amin kardeşim.Allah müminlerin ilmini arttırsın(Amin)İki Hatem,anladım ...Sakaya Seyf,Şuayb bin Salih hakkında bir fikrim var,inşaAllah bu konuda yanılmıyorumdur emin olmam için biraz beklemem gerektiğini biliyorum.bir rüya beraat kandilinde ;Peygamberimiz(sav) tebessüm ediyordu bana bakarak ve babamla bişeyler konuştu...(detayını fazla yazmadım)

   Sil
  21. Sakarya Seyf deccal konusunda birşeyler biliyor olmam mümkün mü?ilmim okadarına yetermi yoksa haddimi mi aşıyorum,bildiğimi düşündüğüm bişey var 2.kez aynı şey oldu...

   Sil
  22. Suayb esmer biri yakında şehit düşecek senin gördüğün sarışın olsa gerek.deccal konusunda zamanı geldiğinde daha fazla bilgilendirileceksin.

   Sil
  23. Sakarya Seyf hayır esmer,sarışın yanındaki...Akraba deyince zamanında kafamın karısma sebebi buydu belki...Gerci hala emin degilim ama bildiğimiz gercekleşirse; ozaman daha cok emin olucagım.Çok yakın bir dostumun rüyası;gece karanlık evden cıkıyor(Yahudiler birşeyler yapmış gibi) ve birden geri dönüşünün artık olmadıgını bu yolu devam etmesi gerektiği hıssı beliyor kalbınde.Yolun sonunda bir topluluk görüyor mescid gibi biyerde toplanılmıs erkeklerin sayısı cok kadınlarınki 20-30 kadar...boş bi yer gördüm diyor, orası benim dedim içimden ,hemen yerime gectim oturdum diyor...sayımız 200-300 civarıydı diyor...

   Sil
  24. esmerin görevi bitmeden sarışının görevi tam anlamıyla başlamaz.Şuayb bin Salih'in vakti dolmak üzere ve şu an Suriye'de.

   Sil
  25. Sakarya seyf siyahbayraklilar zuhur etmediği için ne suayb bin salih ,nede sarışın genç zuhur etmedi,bunların ilk çıkış yerlari horasan olacak , suriye değil,
   Orduları zuhur etmediki suriyede taşeron örgütlerle bunların işi olmaz,
   Digerbir hususta onlar önce sufyaninin esir aldığı aldığı hasimileri kurtaracaklar,ordunun bir kolu samda diger kolu kuduse girecek ,
   Tüm bunlar olmamisken hangi hadislere dayanarak bu yorumları yapıyorsun, yorumcu arkadaşlar yorumlarını hadis veya ifsaatlara göre yaparlarsa ve belirtirlerse iyi olur ,destekli olur,
   Sakarya seyf Peygamber efendimizi s.a.v. yorumlarında hep öne suruyorsun, hadislerden uzak. ,onunla ruyada yada yakaza halinde her insan helede günümüzdeki şartlarda çok büyük ,ihlaslli ve mursidi kamil olmayan zatlar gorusemez,gorusenlerde internetteki oyun bahçesinde sırları ifşa etmez,
   Inşaallah bu işin sorumluluğunun farkindasindir onun s.a.v hakkinda yalan uyduranlar iflah olmaz.

   Sil
  26. Burası oyun bahçesi değil keza bunlar sır degil,sırların bir kısmı da günü geldiğinde aşikar edilecek.Yazdıklarım Medine'den onay aldığı için sıkıntıya düşecek olanlar inanmayanlardır.Artık yaşayarak inanacaksınız.Eski düzeni unut yeni düzende sırlar ve hikmetlerden uygun olanlar açıklanacak.deccali öldürüldükten sonra özellikle...

   Sil
 26. gaybihadisler sitesinde yayınlanan yazıda Haşimi genç (sarışın) ve Şuayb bin salih (esmer)ile ilgili bir ifşaat yapılmıştı.Yazıyı aynen gönderiyorum.

  Gerçek Siyah Bayraklıları nasıl tanıyacağız?
  Bugün Afganistan, Irak ve Suriye'deki Siyah Bayraklılar aradığımız ordular olabilir mi?
  İlahi adaletin farkında olmayan CIA ve Mossad nerede hata yaptı?
  Mossadın B planı nedir?

  Hadislerde Hz.Mehdi'nin orduları denince akla ilk gelen Siyah Bayraklılardır. Çıkış hedefleri Kudüs'ü feth etmek olacaktır. Zalim Süfyanla çarpışıp "Büyük İsrail Projesi"ni sekteye uğratacaklardır. Bu nedenle hadislerin takip eden bu istihbarat örgütleri Siyah Bayraklılar konusunda Müslümanların kafalarını karıştırmayı planlamışlardır. Şimdi bu istihbarat örgütlerinin yaptıkları hata ve oynadıkları oyunu hadisler ışığında görelim.

  "Onların sarıkları siyah elbiseleri beyaz olur ve başlarında Şuayb Bin Salih Temimi bulunur."(Nuaym bin Hammad)

  Günümüzde Siyah Bayraklıları itibarsızlaştırmak için CIA ve Mossadın El kaide ve Işid gibi örgütleri finanse ettikleri bir gerçektir. Her ne kadar medyada bu iki örgüt birbirlerine karşı düşman olsalar da arka kapılarda finansman kaynakları birdir. Dikkat edilirse bu iki örgütün kullandıkları bayrak ve giyindikleri kıyafet siyah renktedir. Maalesef bu durum hadislere uymuyor. CIA ve Mossad bu örgütleri ortaya çıkarırken kıyafet konusunda ilahi adalet tarafından hataya düşürüldükleri bir gerçektir. Çünkü gerçek Siyah Bayraklıların, sarıkları siyah ve elbiseleri beyazdır. Elbiseleri El Kaide ve Işid mensuplarınki gibi siyah renkte değildir.

  "Horasan’dan çıkan siyah bayraklılar Küfe’ye iner, ve Mehdi Mekke’de ortaya çıktıktan sonra, O’na biat için elçi gönderirler." (Suyuti)
  Gerçek Siyah Bayraklılar, Irak'ta bulunan Küfe şehrine ulaştıklarında Hz.Mehdi çıkacaktır. Günümüzde El Kaide ve İşıd gibi sahte Siyah Bayraklılar, bırakın Irak'ı, Suriye'de faaliyet gösterip İsrail sınırına dayanmışlardır. Halbuki Hz.Mehdi çıkmamıştır. Demek ki aradığımız ordular halen çıkmadı.
  Horasan’dan siyah bayraklılar çıkar ve İlya (Kudüs)’ya bayraklarını dikene kadar, onları kimse durduramaz. (Suyuti)

  Gerçek Siyah Bayraklıların hedefi Kudüs'ü feth etmek yani İsrail'i yıkmaktır. Ne yazık ki günümüzdeki sahte Siyah Bayraklılar, Filistin için İsrail'e karşı savaşmıyorlar. Irak ve Suriye'de Müslüman katliamı içerisinde fitne yapıyorlar.

  Mossad'ın B planı ise Süfyandır. Hadislerde Süfyan, hiç bir zaman Kudüs'e saldırmamış, aksine Suriye ve Irak'ta (Küfe ve Kerkük) katliamlar yapıp Kral Abdullah'ın ölümü ile parçalanacak olan Arabistan'a (Medine) ordular gönderecektir.

  GRUBUMUZA AİT MANEVİ BİR İFŞAATTA, HAFİF SARIŞIN AZ SAKALLI BİR GENÇ İLE ESMER ZAYIF BİR KİŞİNİN BERABER CEVŞENİ KEBİR OKUDUKLARI GÖRÜLMÜŞTÜR. BİLİNDİĞİ GİBİ BU İKİ ZAT HADİSLERDE TARİF EDİLEN SİYAH BAYRAKLILARIN KOMUTANLARIDIR. CEVŞENİ KEBİRİ OKUMALARI İLE YAVAŞ YAVAŞ FAALİYETE BAŞLADIKLARININ İŞARETİDİR. SİYAH BAYRAKLILARIN ÇIKIŞINA AZ KALDI. EN DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süfyani kesinlikle Mossad'ın planı değil İblis'in planıdır. Ayrıca şu an melhameler vuku bulmadığı için Siyah Bayraklılar faaliyetlerine başlayamazlar. Siyah Bayraklılar Kudüs sınırına gelince yenilecekler ve dağılacaklar. Ama bir grubu Kudüs'ün dağına kaçar ve orada Hz. Mehdi as'ın Şam'a doğru gelmekte olduğunu öğrenince ona bina yaptırır. Kudüs'ü Fetih Mehdi Şam'a gelince olacak.

   Sil
  2. Ahir zaman.
   1.Bir rivayette, "İslâm Deccalı Horasan taraflarından zuhur edecek" denilmiş. (La yağlam-ül gaybı illalh) bunun bir tevili şudur ki: Şarkın en cesur ve kuvvetli ve kesretli kavmi ve İslâmiyetin en kahraman ordusu olan Türk milleti, o rivayet zamanında Horasan taraflarında bulunup daha Anadolu'yu vatan yapmadığından, o zamandaki meskenini zikretmekle Süfyanî Deccal onların içinde zuhur edeceğine işaret eder.
   Gariptir, hem çok gariptir: Yedi yüz sene müddetinde İslâmiyetin ve Kur'ân'ın elinde şeref-şiar, bârika-âsâ bir elmas kılınç olan Türk milletini ve Türkçülüğü, muvakkaten İslâmiyetin bir kısım şeâirine karşı istimal etmeye çalışır! Fakat muvaffak olmaz, geri çekilir. Kahraman ordu, dizginini onun elinden kurtarıyor diye rivayetlerden anlaşılıyor. (5. Şua)
   Not: İki zıttan birinden (deccalden) bahsedip diğerinden (Mehdi’deden) etmemek bir Arap adetidr.
   2. Melheme-i kübraların en dehşetlisi 2. Cihan Harbi’dir. 100 milyona yakın insan öldü ya da yaralandı. Bu savaşın sonucu iman sahibi İslam ve Hıristiyan ülkeleri inkar-ı uluhiyet fikri ile azgınlaşana komünizm tehlikesi baş göstedi. Birinci Cihan Harbi de melheme-i kübaradır. Ancak onun zayiatı ikniciye göre daha azdır.

   3.Siyah Bayraklılar’dan söz edilmesinin sebebi, Hadis’in söylendiği tarihte Horasan’daki devletin bayrağı sıyah idi. 5 bayrak, 5 devlete işaret eder. Şu anda Türkiye’nin dışındaki Türk devletler 1. Azerbaycan 2. Kırgızistan. 3. Kazakistan. 4. Özbekistan 5. Türkmenistan. Demek ki, Mehdiyet’in ittihad-ı İslam safhasında onlar Türkiye’nin yardımına gelecekler. Yani, siyasi, kültürel ve ekonomik destek vererek.
   4.Kudüs’ün fethi Hıristiyan siyasetine hakim olan Hz. Mesih ile Süfyanı mağlup ederek dini ihya eden Mehdi’nin cemaatlerinin ittifakı sonucudur. Bu melheme-i kübraların 3’üncüsünün finalidir. Çünkü 3. Melheme-i kübra düşük yoğunluklu ama 30-35 yıl kadar sürecek İslam dünyasında görülecek kanıl çarpışmalar, İsrail’in ırkının karakteri olan dolap hilesiyle darbelere ve ihtilallere karışması sonucudur. Ve yok edilişi çok değil çok kısadır. Yıldırım harekatı ile. Ve bu fetih günü 35 yılı içinde bir gün kadar kısa olacak. Nasıl mı? Yaşayan görecek.
   5. Mossad yokken, Süfyan vardı. Mossad bir istihbarat örgütüdür. Ve batılı örgütler gibi donatılmıştır. Yani hem istihbarat toplar, hem de operasyon yapar. Bu operasyonlara küresel Yahudi sermayesinin ve o sermayenin hüküm sürdüğü ülkeler yardımcı olur. Askeri, siyasi, ekonomik ve ideolojik olarak. Bunlar arasında Türk baronları ve Türk gladiosu da bulunmaktadır. Sebebi de ilk Cumhurbaşkanları Weizman’ın sözünde yatar. (20. Yüzyılda iki devlet kurduk Türkiye ve İsrail)
   6. Ahir zaman çok karmaşık ve komplike bir zamandır. Keşifler, ihbarlar ve rivayetler sadece bir cüz’i kısmına işaret eder. Bunları kavramak için de 0 km. beyinler değil, belki Kur’an’ın hakikatleri adedince kilometre yapan beyinlerin harcıdır. O da asfiya ve onların içinden çıkan mücedditlerin özelikle ahir zamanda ise Hz. Mehdi’nin izahatı (eserleri) ile açıklanabilir. Aksi halde hedef tutturulamaz.

   Sil
  3. Sais Nursi Hz.'lerine saygımız büyük ama ifşaatlarının çoğu hatalıdır ama bunu kötü olarak görmemek lazım zira kendisi olayları o zamanki konjüktür açısından düşünüp ona göre de hüsn-ü zan etmiştir.

   Sil
  4. Sufyan mossadin destekledigi bir plandir. Mossadta iblise calismaktadir


   http://m.ahaber.com.tr/dunya/2015/02/03/israilli-hahamdan-isid-itirafi-1422929120

   Sil
  5. Sacramental Life kardeşim, tamam haklısın. Zaten İblis avaneleri olan bu gizli örgütler hadis-i şerifler'e senden benden çok inanıyorlar ve buna göre planlarını koordineli olarak yürüterek önlem alıyorlar. İblis bunlardan 7 veya 9 tanesini Süfyani'ye götürecektir. Haşa ve kella, hadis-i şerifler vahyedilirken bunların hadisleri baz alarak yapacakları domuzluklar bilinmiyor muydu sanki! Kader zaten gelecekte var olacak sebeplere göre yazılmıştır, onun için kaderi hiç kimse değiştiremez! Faraza bu örgütler hadislerden bihaber olsaydılar ona göre vuku bukacak olayların daha az çetin olacağı hadislerde zaten bildirilirdi. Aynı şekilde bizler de ümmet olarak ne kadar dua edersek edelim kader yine değişmez. Zaten Cenab-ı Hak ümmetten kimin ne yapacağını bildiği için her şey aynen vuku bulacaktır. Bizler zaten dua etmesek ya da daha az edecek olsak bile bunu ezelî ilmi ile bilen Allah (c.c.) daha kötü hadiseleri vahyettirirdi.

   Sil
  6. Ahir zaman

   Sana tarih okumanı tavsiye ederim. Bir imparatorluk, İslam'a 500 yıl dünya hakimi olarak hükmeden bir imparatorluk takır takır yıkıldı. 1910-1920 arasında Otadoğu'da cereyan eden savaşları bir okusan, Osmanlı askerini düştüğü hali bilsen, gözyaşların akar sel olur seni ve çevreni gark ederdi. Bütün zamanların en büyük fitnesi bunun arkasından doğdu. Bütün Peygamber ve evliya ve asfiyanın Allah’a sığındığı fitne gemisi gelip evlerimizin sahillerine kadar dayandı. Bundan açık ve sarih konjöktür olur mu?

   O zamanın nakşı kutbu Selanik’ten gelen çapulcu ordusunun İstanbul’a girmesi üzerine Sultan Abdülhamid’e “Sultanım içlerinde deccal vardı. Engel olamadım” diye hüngür hüngür ağladı. İşte konjöktür bu. Ve 1919 yılında Ramazan’ın arefesinde güneş tutulması oldu. Ondan sonrasını yazmayayım kafan almayabilir?

   Türkiye'de İslam'ın adı silindi. Allah demek unutuldu. O konjöktür ne mi?. Decaller zeybek oynuyordu, Selanik havaları çalıp milleti sömürüyordu. Bundan büyük fitne olur mu? Senin baban deden onların boyunduruğu altında eziliyordu? Nasıl kurtuldular bilir misin?

   İçinde bulunduğumuz zaman ise, sürgünden sürgüne gönderilen, Ayet-ül Kübra adlı eserini zindandan kalem ve kağıdı elinden alındığı için sigara kağıtlarını arasına yazılan bir eserin müellifi için “ifşaatlarını çoğu hatadır” diyen cehl-i mürekkebin eseri olmasa gerek. Onlar lak lak ederken, zindanlardan yurda oradan da Alem-i İslam’a oradan da bütün dünyaya Nur yayılıyordu. Kur’an’ın arşından geldiğini hatta Kur’an’ın manevi mu’cizevi bir eserini vücuda getiren zata “hata yaptı” demek için ispat lazım. Nerede delilin, nerede bunu destekleyen cumhur-u uleman? Yok. O zaman bid’adır. Ve bütün manasıyla reddedilir. Terbiye takınmak lazım. Ahir zamanın iman konusundaki fetva emini dahi olan biri hakkında konuşmak için velayet-i kübra sahibi olup, Hz. Kur’an ve Muhammed-i Arabi Aleyhissalü vesselamdan mana aleminde ders almak lazım ki o da sende yok?

   Bugün Türkiye’de ehl-i iman ve İslam’ın sürurunun en büyük amillerinden biri olan Risale-i Nur için hatalıdır demek, sahip olduğunu nimetler için küfran-ı nimet etmek demektir. Ömrün boyunca her sabah (ilahi ayet olarak) güneşin doğup ortalığı aydınlattığını ve hayat verdiğini üç kez düşündün mü ki, Mehdiyet’in yani ahir zamanın hidayet cereyanının muallimi Risale-i Nur’un hükmünü icra ettiğini anlayabilesin. Onlar ki derya içre deryayı bilmezler. O deryadakiler münkir değildir ama cahildirler, bilmezler mazuriyetleri ise sahip akıl ve şuur nisbetinde mes’uldürler.

   Haddim olmayarak belirteyim şu paralel yapının içyüzünü haber veren, hele ki o mel’un yapının Risale-i Nur için hazırladığı sadeleştirme suikastini bildiren kimdi? Ve iktidarın o eseri koruma altına alması ile bu fitne karşısında nasıl manevi bir zırha sahip olduğunu bilir misin? Ayettir: Bilenle bilmeyen bir olur mu?

   Sil
  7. ABDURRAHİM ÇOKGUNGOR, sen önce ata yemi neresinden vereceğini öğren ondan sonra konuş. Ben Risale-i Nur ile ilgili hiçbir şey yazmadım. Sadece alimlerin ifşaatlarında hatalar yaptıklarını yazdım. Bu hataları görmemek için onlara tapmak lazım. Önceliğimiz Kur-an ve hadislerdir, bunlarda yoksa keşiflerdir. Hiç kimse sana ahir zamanla ilgili olayları yanlış tevillerle yazdığın zaman saygısızlık yaptı da mı kalkmış insanı salak yerine koyuyorsun. Tarihi senden öğrenecek değilim. Osmanlıyı bir deccal mi durduracaktı hak yolda olduktan sonra sanki. Osmanlı devleti kendi hatası yüzünden yıkıldı. Aralarında ihtilaf etmeseydiler ve bizans-Yunan'ın fesini benimsemeseydiler Allah (c.c.) o orduyu korurdu. Bilmiyorsan aç Cübbeli'nin sohbetini dinle!

   Sil
  8. Ahir zaman

   “Sais Nursi Hz.'lerine saygımız büyük ama ifşaatlarının çoğu hatalıdır . “ Bu senin sözündür. Birinci hata Said Nursi ifşaat yapmaz. Tefsir yapar. Sonra hata yaptığını söylüyorsun değil mi? Yazdığının farkında değilsin.

   İkincisi insan itibar ettiği kimseyi muhatap alır. Sana akıl vermek istemedim ama doğruyu bilmen de fayda var diye yazdım. Hata ettim özür dilerim. Beni seni salak değil Kur’an’ın bir şakirdi bilip yazdım. Malum dinde dayanışma esastır. Hata etmişim. Özür dilerim.

   Kur'an ezeli ve ebedi kelamdır. Ezeli ve ebedi hakikatlerin tercümanıdır. Hadisler ise onu tefsir eder ve tamamlar. Bunların içinde müteşabihatı açıklamak ise tefsir ve tevili gerektirir. Risale-i Nur bir Kur'an tefsiridir. Ve böyle bir hizmeti görür. İnanmaya bilirsin, ama hatalıdır diyemezsin.

   Osmanlı’daki son durum tarikat kutuplarını dahi takat edemeyeceği bir durumdu. Kur’an İbrahim Suresi ile çöküşün Sultan Abdülaziz ile başladığına işaret eder. Ve son noktanın 31 Mart ile konduğunu nazara verir. Hilafet sona ermiştir. Artık ahir zamanın cebabiri ve onun karşısına çıkan Mehdiyet devri başlıyor. Hiç merak etmedin Hareket Ordusu'ndaki deccal kim diye?. Bilseydin derece kazanırdın.

   Evliya derece derecedir. Her keşifleri mükemmel değil, nakıs olabilir.. Enaniyetin terki nisbetinde yükselinir. Aksi halde bir berzahta kalınır ve terakki edilemez. O keşifte apartmanın birinci kat penceresinde görülen manzara ile üst katlardaki aynı olamadığı gibi, nakıs kalır. Tasavvuf evliyası velayet-i suğraya sahiptir. Velayet-i Kübra ise aktap ve mücedditlere aittir. Onlar da bellidir.

   Şunu unutma, tekke ve zaviyelerin kapatıldığı, ehl-i iman ve tarikin sindiği, Allah kelamının yasaklandığı bir dönmede Risale-i Nur yazılmış ve bunlara karşı konmuş. Binlerce insan zindanlarda işkence görürken küfri, cebri, askeri cephe karın eridiği gibi yıkılıp gitmiş. Bugün böyle yazıyorsan bunu sağlayanlara takdir borcun vardır.

   Bir şey daha Risale-i Nur iman hususundaki hakikatleriyle velayat-i kübraya mazhardır ve müntesiplerini o şekilde yetiştirir. Bu meslekte şahıs değil şahsı manevi olduğundan kimse kimseye tapmaz. Direk huzur-u ilahiyeye girilir. Kur’an’ın ve vahyin nazarına mazhar olunur.

   Unutma atın binek olduğu çağda değiliz. Yem vermesini blimek şart değil. Ama Burak olan namaz bakidir. Ve imandan sonraki en büyük hakikattir ki, ihlas ve terbiye telkin eder.

   Sil
  9. Ahir zaman

   Şimdi sana birkaç iktibas sunacağım.

   1.Ümit Şimşek’in Diyanet’in Risale-i Nur’u basması üzerine kaleme aldığı bir yazıda şöyle diyor: “Bediüzzaman’ın, Risale-i Nur’un ve Nur talebelerinin devletle bir problemi yoktur. Rejim ve devlet aynı mânâya gelmediği gibi, muvakkat bir rejime karşı olmak da devlete karşı olmak aynı mânâya gelmez. Bediüzzaman’ın hiçbir eserinde devleti suçlayan veya dışlayan bir ifadesi yoktur.” (5 Şubat)

   2. Mehmet Ali Bulut kardeşimizin Kanal 7 sitesindeki yazısından: “Keyfi, küfri, cebri düzen” ifadesi size tanıdık geldi mi? Bu Bediüzzaman’a ait bir söz ve Türkiye’de 1950’lere kadar uygulanan Müslümanları -ve doğal olarak dinlerine bağlı oldukları için Kürtleri- dışlayan, yok sayan düzen, yüreklerde derin acılar bıraktı.” (5 Şubat)

   3. Farettin Altun Sabah’ta 5 Şubat tarihli yazısından: “Yeni evreye kimileri "Yeni Türkiye" adını veriyor. Kimileri ise "Post-Kemalist dönem" diye niteliyor. 1930'larda formüle, 60'larda revize, 80'lerde tahkim edilen Kemalizm 2000 sonrasında tarihin dışına itildi. AK Parti, muhafazakâr bir değişim programı ile, tedrici bir surette gerçekleştirdi bunu. Kırıp dökmeden, toplumsal mutabakatı esas alarak, kapsayıcı bir program çerçevesinde başardı bu değişimi.”

   Meselenin özü bir rejim meselesi. 1344’te hakim oluyor. 4 devreli. 3. Ve 4. Merhalesi hikaye. Ondan bir asır sonra hidayet cereyanı malum beklenen zatın o tarihte başlattığı hareket o pisliği temizler ve hakim olur. Bediüzzaman bunu rivayetlere dayanarak istihraç ediyor. O hizmetin bir asır sonra hakimiyetini müjdeler. Kabul edip etmemek mecburiyeti yoktur. Ancak, Hareket Ordusuyla Selanik’ten gelen çapulcuların içindeki bir zabit (çok büyük biri ha) tam yüzyıl sonra yandaşlarıyla silinip gitti.

   Vaktim olsa yazacağım, bir bakanlık 1940’larda tebliğ yayınlıyor, “Falan gazete falan gün dinden bahsetmiktir. Bir daha edilmeye.” Üsküdar’da bir cami 1950 sonrası ahırlıktan kurtarıldıktan sonra katırların bağlandığı halkalar sökülür sadece biri ibret için bırakılır. İslam Enstitüsü eski öğretim üyesi Ahmet Davutloğlu, evlad-ı fatihandan Bulgaristan’dan Mısır’a ezhere gidiyor. Dönüşte yıl 1943-44 Fatih Camii’nde Cuma’ya geliyor. Abdest alır. Ayağa kalkar ve döner. Bir çok yaşlı Fatih’li eli ayağı titreye titreye 24 yaşındaki gence havlu tutuyor. Şaşırıyor. Adam gözü yaşlı: “Epeydir senin gibi bir genç buralara gelmiyor.” Ve camiye giriyor. Cuma Namazı kılıyor. Saf, yarım. Yani 30-40 kişi. Bütün alem-i İslam’a salat-ı Kübra’ya 484 yıl imamet edip kıldıran payitahtın 1940’lardaki hali budur. Kim yaptı? Ona karşı kim çıktı?

   Rivayetleri bunlara göre giydirmek lazım. Bugünler o günlere göre bir nimet üzre 1 trilyon nimetli günlerdir. Vaktini çaldım hakkını helal et.

   Sil
  10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  11. Ve aleyküm selam Ahir Zaman

   Sen kafan takma. Kur’an öyle buyuruyor. “İnnemel mû’minûne ihvetun” (Hucurat/10). Mühim olan hakikattir. O hakikatin bilinmesi de de Hakk isminin tecelli ve cilveleri sayısınca çok olur. Mehdi’nin ve Mehdiyet’in zuhuru hakkında 40’tan fazla tarih buldum. Hepsi de doğru. Hepsi de hakikat treninin vagonları gibi. Kimi başlangıcına, kimi ayağa kalkmasına, kimi yayılmasına, kimi hakimiyetine delalet ediyor. Çoğu da ayet ve hadis . Hem de cifir ile tevafuklu. Bu farklılık insanı bazen tereddüde sevk ediyor. Yalnız şu var. Mehdi de Mesih de ancak ve ancak nur-u iman ile bilinecek. Hele ki Mesih. Sırrı-ı imtihan ve teklif bunu gerektiriyor. Gaybi haberlerin perdeli olmasını sebebi de budur. Eğer bedihi olsaydı inkarı halinde küfre girilirdi. Onun için, aklın ve delilin nazarına bırakılmış. Mahalli evliya veya mürşid olaya kendi zaviyesinden bakıp yakınında olacak sanmış, doğru görmüş ama derece farkından tamamını değil kısmen görmüş. Ama gördüğü doğru. Kimi at sırtında, kimi deve, kimi otomobil, kimi uçakla gelir demek gibi. Mühim olan gelmesi değil mi?

   Sil
 27. BENİ HAŞİMİ GENÇ

  "Yaşı küçük sakalı hafif ve SARIŞIN bir genç çıkar, Mehdi'nin bayrağını taşır ve karşısına dağlar bile çıksa onları ezerek İlya'ya (KUDÜS'e) kadar ULAŞIR." (İmam-ı Suyûtî)
  “Horasan’dan siyah sancaklılar çıkar ki, tâ Îliya’ya (Kudüs’e) o sancağı dikinceye kadar, kimse onlara karşı koyamaz.”
  (Et-Tac, Ali Nâsıf el-Hüseynî,c.5/ s.627)

  ŞUAYB BİN SALİH TEMİMİ;
  "Şuayb bin Salih Temimi orta boylu, ESMER, hafif sakallı olup, elbiseleri beyaz ve bayrakları siyah olan dört bin askerle çıkar. Bunlar Mehdi'nin önünde olurlar ve karşılarına çıkan herkesi hezimete uğratırlar." (İmam-ı Suyûtî)
  “Temim oğullarından orta boylu, esmer, meczum (hafif sakallı), kevsec (sakalı yanlarda az, aşağı tarafı uzun olan; diğer bir manası da Yemen asıllı) bir adam ki, ona Şuayb bin Salih denilir. Beyaz elbiseli, siyah sancaklı 4000 kişinin kumandanıdır. Mehdî’nin öncüsü olur ve kiminle mukatele ederse, harbde kim ona karşı çıkarsa onu öldürür.”
  (Fetava-i Hadîsiyye, İbn-i Hacer-i Heytemi-41)

  ŞUAYB BİN SALİH İLE BENİ HAŞİMİ GENCİN BULUŞMASI VE SÜFYAN'A KARŞI SAVAŞLARI

  (N.b. Hammad) Hz. Ali’den tahric etti, O şöyle dedi: Süfyani’nin kuvveti Küfe’ye girdiğinde, O Horasan ehlini aramak için ordu gönderir. Horasan ehli ise Mehdi’yi arar ve Haşimi gençle birlikte başlarında Şuayb b. Salih Temimi’nin bulunduğu siyah bayraklarla birleşirler. Bu ordu Estahir kapısında Süfyani (ordusu) ile karşılaşır. Büyük bir savaş olur. Neticede siyah bayraklılar galip gelir. Süfyani kuvvetleri kaçar. İşte o zaman insanlar Mehdi’yi temenni ederler ve ararlar.(İmam-ı Suyûtî)
  Keza (Naim b. Hammad) Demure bin Habib ve onun hocalarından tahric etti, Dediler ki: Süyfani ordusunu, Horasan ve Fars toprağından doğu’nun bütün insanlarına karşı gönderir. Doğu halkı ile defalarca savaşır. Bu savaşlar devam ederken, doğu’nun en uç noktasında Beni Haşim’den birisine biat edilir. Beni Haşim’den olan bu genç, Horasan ehli ile beraber çıkar ve BAŞLARINDA Şuayb b. Salih Temimi olur. Bu genç sarışın olup hafif sakallıdır. 5000 kişilik ordusu vardır. Bu ikisi birleşirler ve Şuayb b. Salih Temimi KOMUTAN olur. Bunların karşısına dağlar çıksa ezilir. Süfyani’nin ordusu ile savaşırlar, ancak Süfyani galip gelir. Haşimi genç kaçar. Şuayb b. Salih’de saklanarak KUDÜS’e gelir ve Hz. Mehdi Şam’a ulaştığında onun için Kudüs’de bir ev hazırlar.(İmam-ı Suyûtî)
  Ve muhakkak Siyah Sancaklılar çıkar, Süfyanî ile harb ederler. O siyah sancaklıların içinde Beni Haşim’den bir genç vardır ki, sol avucunda bir ben vardır. Onun ordusunun başında, TEMİMLİ ŞUAYB BİN SALİH diye çağrılan bir adam vardır. O kumandan Süfyanî’leri hezimete uğratır. Ve Süfyanî çıktığı zaman ordusunu Horasan ahalisine gönderir ve o ordu Mehdî’ye karşı çıkar. O (Süfyanî), Haşimî ile beraber olan Şuayb bin Salih’in kumandası altındaki siyah sancaklılarla “İstehar” kapısında karşılaşırlar. Aralarında büyük bir harb olur. Siyah sancaklılar galip gelir ve Süfyanî’nin ordusu kaçar. Bu sırada insanlar Mehdî’yi temenni ediyor ve arıyorlardır ”.
  (Fetava-i Hadîsiyye, İbn-i Hacer-i Heytemi -40)

  “Siyah sancaklılar, Abbasoğulları (Irak) için çıkar. Sonra bir başka def’a da Horasan’dan çıkar ki; takkeleri siyah, elbiseleri beyazdır. Onların kumandanı Temim’den Şuayb bin Salih denilen bir adamdır ki, Süfyanî’nin adamlarını hezimete uğratır. Ta Beyt-i Makdis’e iner, Mehdî’nin hakimiyetine zemin hazırlar, ona Şam’dan üçyüz kişi yardım eder, onun hurucuyla Mehdî’ye emrin (vazifenin) teslim edilmesi arasında yetmiş iki ay zaman vardır .”
  ( Fetava-i Hadîsiyye, İbn-i Hacer-i Heytemi -42)
  “Süfyani Kûfe’ye ulaştığı ve Âli Muhammed’in yardımcılarını öldürdüğü zaman Mehdi çıkar ve onun bayraktarı Şuayb bin Salih Temimi olur.” (İmam-ı Suyûtî)

  YanıtlaSil

 28. GAYBİ HADİSLER Grubuna ait manevi bir ifşaatta şöyle söylenmişti: "hafif sarışın az sakallı bir genç ile esmer zayıf bir kişinin beraber Cevşeni Kebir okudukları görülmüştür. Bilindiği gibi bu iki zat hadislerde tarif edilen Siyah Bayraklıların komutanlarıdır. Cevşeni Kebiri okumaları ile yavaş yavaş faaliyete başladıklarının işaretidir. Siyah Bayraklıların çıkışına az kaldı. En doğrusunu Allah bilir."
  ============================================================
  Biliyorsunuz Arap Baharı 17 Aralık 2010 tarihinde ilk olarak Tunus'ta Muhammed Buazizi'nin kendini yakması ile başlayıp diğer arap ve k. afrika ülkelerine (Cezayir,Lübnan,Ürdün,Moritanya,Sudan, Umman,Yemen,Suriye, İran, Bahreyn, Libya, Sahra(20 Şubat 2011)) yayılmıştı. Erbakan, ise bu gösterile/ protestolar devam ederken vefat etmişti (27 Şubat 2011). Ayrıca, Erbakan'ın yaklaşık 30 kez ihrama girdiği de biliniyor.(tam sayıyı bilmiyorum). Eğer Muhyiddin Arabi'nin gerçekten böyle bir ifadesi varsa Erbakan dini necm eden kişi gibi gözüküyor ama en doğrusunu ALLAH (CC) bilir.
  ============================================================
  Yine gaybihadisler sitesinde -sanırım yönetici söyle bir yorum yapmıştı:" Hz. Mehdi'nin komutanı ordu içerisinde ve yüksek rütbeli OLMAYAN biri"
  ============================================================
  Bu bilgilere göre şu sonuçları çıkaramaz mıyız?
  1)haşimi genç ve komutanı Şuayb bin salih, ya Adil Düzen programı yada Risalei Nur programına göre hareket edecek
  2) Eğer Muhyiddin Arabi'nin sözleri bahsedilen kitapta varsa, dini necm eden kişi ya Erbakan yada Saidi Nursi hz. olabilir. (ancak bildiğim kadarıyla Saidi Nursi Hz.lerinin vefat ettiği zamanda zalim hükümdarlar düşürülmemişti)
  3) Şuayb bin salih Türkiye'den çıkabilir ve hatta asker kökenli olması muhtemeldir.
  4) Sakarya Seyf kardeş, FG'nin Hava Kuvvetlerindeki Haddam'ının -sahte mansur olarak- Öcalanı öldürteceğini, Türkiye'yi savaşa sokacağını ve IŞİD'e ağır darbe vuracağını söylemişti.Yine Mansur=Sarıklı Gencin çalışması Risale-i Nur ve Büyük Doğu karışımı olacak demişti.Sakarya seyfe sormak istiyorum sizce şuayb bin salih ile mansur aynı kişi mi? Size göre Mansur asker kökenli biri olmayacağına göre gaybihadislerdeki ifşaatı nasıl değerlendiriyorsunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 3Hilal kardeş,
   Üçü farklı kişilerdir.

   Şuayb bin Salih, Hz.Mehdi'nin Siyah bayraklı komutanıdır.

   Mansur, Hz.Mehdi zamanında büyük faaliyet gösterecek ve ilerde halife olacak kişidir.

   Asker kökenli kişi, Türkiye'nin Hz.Mehdi öncesinde yaşayacağı karışıklık zamanında ülkenin başına geçecek kişidir. Bu kişi şuan TSK da görev yapmaktadır. 30lu yaşlarda esmer biridir. Bu ifşaattan Bediüzzaman hazretleri ve Gaybi hadisler grubu bahsetmiştir. Allahu alem

   Sil
  2. Sacramental Life, siz de sakarya seyf gibi Haşimi genç ile Mansurun aynı kişi olduğunu düşünüyor musunuz?
   Ayrıca şöyle bir yorum hatırlıyorum. Türkiye'de darbe yapılacak sonra asker içinden biri çıkıp darbe yapanlara darbe yapacak.Bu yoruma göre sakarya seyf kardeşin FG'nin haddamı dediği kişi 1. darbeyi yapan olacak sizin dediğiniz kişi ise 2. darbeyi yapacak olan kişi mi?

   Cevaplarınız için teşekkür ederim.

   Sil
  3. Gaybi hadisleri takip ettiğim kadarıyla Asker kökenli şahıs ile Mansur aynı kişi olarak belirtmemişlerdir.

   Sil
  4. Eskiden son ihtilalin islam lehine olacağını, Ordu içinden bir komutanın çıkacağını, 12 Eylül olduğunda 12 Eylülcü komutanların haber verilen olmadığını, bu askerlerin pantalonlarının yan tarafında kırmızı şerit olacağını işittim.
   Kendi düşünceme göre de bu askerin general rütbesinde olmaması gerektiğini düşünüyorum. Belki en fazla albay diye düşünüyorum. Bunlar sadece bir tahmin...
   Tahminimce bir taraf son defa bir harekete kalkışacak. Eğer Nazım Kıbrısi'ye bakacak olursak, kısmen başarılı olup bazı yerleri tutacaklar. Hakim oldukları bölgelerde müslümanlara kan kusturacaklar. Bu durumda kısa süreli bir parçalanmışlık durumu görünecek. Sonra Rical-i Gaybin tensibiyle o komutan ortaya çıkacak. İşgal altındaki ülkeden düşmanı ve iç düşmanları temizleyip yepyeni bir idare-yeniden yapılanma kuracak diye ümid ediyorum.

   Sil
  5. O şayiadaki Albay kavmiyetçilerin bağlı olduğu 27 Mayıs'ın kudretli albayını ibra ve yandaş toplama olmasın. Hani 1990 yılında ABD’ye gidip Yahudi lobilerini hitap edip “Aramızda bir fark yoktur” diyen. Din-i mübin bir Albayın korumasında kalacak kadar mı düştü? Ahirzamanın hizmeti manevi ve ilmidir. Askeri ve silahlı değildir.

   Ama Ragıp Gümüşpala da bir askerdi. Bir parti kurdu. Mehdiyetin 2. döneminin üçte ikisine bu parti millete hizmet etti. Hem de ilk seçimde yüzde 52 oy aldı Hani sağır paşanın bir ayağı Konya Müftüsü’nde bir ayağı Nurcularda olarak nitelediği parti. O olmasın? Mesela DYP kurucularından Ali Fethi Esener niçin olmasın. Müslümanları militarist odaklara endeksli kurtuluş reçetelerinden uzak tutulmalı.

   Çünkü bu askeriyeyi de bozar ve vazifesinden alıkoyar. Ki o asker iki büyük fethe imza atacak. Yakında. Kıbrıs ve Kudüs işinde. Onların önünü kapatan bugüne kadar kemalizm hastalığı ve buna bağlı politik makam ve hükmetme hastalığı idi. Şükür ondan kurtulduk. Ki askeri yatırımlar önemli derecede artış ve çok müsbet sonuçlar alındı.

   Ahirzaman fitnesinden kurtulmanın reçetesi ihya-yı dindir. Gerisi çorap söküğü gibi gelir. Bediüzzaman Anayasadan “Din-i İslam” hükmü çıkarılınca ne demişti Asa-yı Musa’da: "Gerçi o tarihte (Hicrî 1350-Miladî 1928) dini dünyadan tefrik ile dinde ikrâha ve icbara ve mücâhede,i diniyeye vedin için silahla cihada muarız olan hürriyet-i vicdan, hükümetlerde bie kânun-u esâsî, bir düstur-u siyâsî oluyor, ve hükümet "Laik Cumhuriyet"e döner. Fakat ona mukabil manevi bir cihad-ı dînî, imân-ı tahkikî kılıncıyla olacak."

   Askeri kılıçla değil.

   Sil
  6. Bu şayiayı 1979 yılında Konyalı bir zattan dersanede duydum. Albay düşüncesi bana ait... O zaman için general seviyesine ancak tam bir elekten geçip belli bir görüşü tam yansıttığı kanıtlanmış kişileri seçtiklerini düşünerek tahmin ettim. Zira düşünceme göre 27 Mayısı yapanlar arasından general yoktu. Cemal Aga'yı zorla getirip millete gösterdiler. O nedenle kıtaya hükmeden bir komutan diye düşündüm. Hata varsa bu yüzdendir. Şayianın o eski kudretli albay ile ve onu aklama niyeti ile hiç alakası yoktur. Ha, bir de 40 yaş meselesinden dolayı onun yaşlı bir general olamayacağını çıkardım.
   Nur cemaati her ne kadar Üstadın Mehdiyetinden eminse de elbette Nurun dar dairesini geniş daireye çevirecek bir komutanı bekliyordu. Kendi çevrem için söylüyorum. Hatta yanlış bir beklenti olsa da şu 1417 (1996) meselesine de bu nazarla bakıyorduk. Ama beklediğimiz gibi çıkmadı. 1417 (1996) dünya çapında bir kış fırtınasına döndü.

   Sil
  7. Mustafa Kardeş, algı operasyonu yeni değildir. Kemalist rejim kendini korumak için sürekli üretir ve ortalığa salar. Gladionun 1.2 milyon sivilde adamı olduğu bilinir. Lozan şartlarını yaşaması için buna NATO politikalarını eklerseniz her şeyi yapılır.

   1978, Bediüzzaman’ın 93 Harbi’nin zulumatlı bulutlarını Halid Bağdadinin talebelerini dağıttığı gibi 100 yıl Mehdi’nin şakirtleri kaos bulutlarını dağıtacağına işaret ettiği tarih. 1970’in ikinci yıllarını yaşayanlar o zamanki anarşi ve terörünü ve motelkoalisyonunu iyi hatırlar. O ümitsizlik günleri ehl-i imanın ittifak etmesi ile aşıldı. Bu açıdan 1979’daki o beyanın doğru. Ama şöyle Risalelerdeki o işarete mukabil 1980 darbesini sonradan öven ve generallerini cennetlik yapan gladio-Pansilvanyalının algı rivayeti idi. Çünkü ümidinizi Allah’a değil darbecilere bağlayın algı operasyonudur. Ve biliyoruz ki, sokağı çalıştıran darbeyi de yaptıran kimdi? Hani “bizim çocuklar” diyenlerdi, değil mi? Korkuları da bir Humeyni darbesi yemekti. Demirel bunu gazeteci Cıvaoğlu ile Selahadidin Sadıkoğlu’na 1986’da söylemişti: “Türkiye İran olur diye korktular” demiş.

   Mazide hüküm şahıs ve kılıç üzerine idi. Medeni inkılap ile bu değişti. İlim ve cemaat devri başladı. Yani şahs-ı manevi hüküm sürecek. Ahir zaman böyle geçecek. Alem-i misalde görülenler. görenin döneminin ahvali ile anlatılacağından onlar da o çağın anlayışı ile anlatırlar. Mesela Abdullah Gürbüz Hoca doğru görmüş. Ama mecazla anlatmış. İŞİD olayı Siyonistlerin neoconları kullanarak 1990’da başlattığı ve yerleştiği coğrafyada çıkarılıp kullanılan ve Yinon Planı’na vesile yapılacak bir vakıadır. Mahreç İsrail.

   Yunan işi de öyledir. Yunan derin devleti yani gladiosu ABD ve İsrail ile bağlantılı. Bak orada sol yenileme devrimi oldu. Ama askeriyeye bakacak olan sağcı bir politikacı. Anla artık. İsrail’in tek korkusu rivayetlerindeki ve Tevrat’ta geçen Kurt adamlar. (Bu arada müsteşriklerin çoğu Yahudi. Ve ırkçılarımızın teorisyenleri de oradan ilham alarak bir Kurt hikayesi ile böbürklenir). Yani uyanacak olan Aslan. Akılları sıra tedbir alıyorlar. Ama boşuna.

   Küçük bir hatırlatma kudretli Albay’ın New York’tan elinin boş dönmesinin sebebi Pansilvanyalı’ya yapılan yatırımdı. Onlar askerden daha etkili bir vurucu tim buldular. Dini görünümlü. Senin ve bazı arkadaşların söylediği bir çok şey doğru da biraz tevile muhtaç. Eleştirdiğimi sanma.
   Şu Konya niçin önemli bilir misin? Çünkü bir nevi Kahtani olan (Çok büyük hizmet gördü. Mahşerde anlatılacak) ve Mehdi’ye yapışık çıkacak Mehdiyet’in önemli bir kumandanının zuhur yeri olduğu için. Konya bizim önemli mana başkentlerimizdendir. Onun için Konya hep kullanılmak istenmiştir. Ama güneşte buz tutar mı? Yanılmıyorsam Muhyiddin-i Arabi’nin de orayla ilgili bir müjdesi vardı. Kahtani ile ilgili. Böylece Mehdi, Kahtani, Cehcah üçü de Anadolu çocuğu olduğu ortaya çıkıyor. Elif, Lam, Mim. Ve işte Anadolu. 1.5 günlük ümmet-i Muhammed’in ilk buçuğundan başlayarak bir gün bu ümmete bayraktarlık edecek, yani kıyamete kadar. 1417 ile ilgi isabetin tam. Şöyle anlatayım:

   Sil
  8. 1417 dönemi rivayetlere göre 72 aydır. Finali Beyda olur. 2002. Sen Risale’de “1417 Tağut’a bakar ve baktırır” diyen Bediüzzaman’ın müjdesini yakalamıysın ama O, 2002’ye işaret eder ama susar. Siyasi der konuşmaz. Yani Beyda’ya hafi işaret var. 11. Şua’da şöyle anlatılır:

   “Ve (kim) Allah'a iman ederse, işte o sapa sağlam bir kulpa yapışmıştır/Bakara-256” ve “Allah, iman edenlerin dostu ve yardımcısıdır. “(Bakara/257) Bu iki kudsî cümleler, kuvvetli münasebet-i mâneviye ile beraber makam-ı cifrî ve ebcedî hesabıyla, birincisi Risaletü'n-Nur'un ismine, ikincisi onun tahakkukuna ve tekemmülüne ve parlak fütuhatına mânen ve cifren tam tamına tetâbukları bir emâredir ki, Risaletü'n-Nur bu asırda, bu tarihte bir urvetü'l-vüskadır. Yani çok muhkem, kopmaz bir zincir ve bir hablullahtır. Ona elini atan yapışan, necat bulur diye mânâ-yı remziyle haber verir.

   “Allah, iman edenlerin dostu ve yardımcısıdır.” cümlesi hem mânâ, hem cifirle Risaletü'n-Nur'a bir remzi var. Şöyle ki:...(Haşiye) Bediüzzaman bu Haşiyede söyle der: “Bu nüktenin bâki kısmı şimdilik yazdırılmadığının sebebi, bir derece dünyaya, siyasete temasıdır. Biz de bakmaktan memnuuz. Evet, (Muhakkak insan azgınlaşır” (Alak 6) bu tâğûta bakar ve baktırır.”

   Siyasi olduğundan onu yazmaz. 2002 Fecr-i sadık için verilen tarihtir. (1960 fecr-i kazip çıktı. 30-40 yıl sonra 1990-2000) Yani 2020. Ama tan yerinin ağarması başka, güneşin doğması başka. Güneşin doğmasını Mossad-CIA güdümlü parelel yapı geciktirdi. Ki Bediüzzaman bunu zımnan şöyle işaret ediyor. 1951 fecr-i kazip çıkarsa 30-40 yıl sonra yani 30+40=70. Bu da 2021’ eder.

   Şimdi senin beklentine gelirsek. Bu tarih hayat faslından 3. fasla geçişti. 1417+6=1423. Sen doğru bilmişsin de hemen süresini eksik hesaplamışsın. Bu dönemde yani Beyda’da 3 savaş var. 1 mağlubiyet 2 zafer var. 24 Aralık 1995 (8 Temmuz 1996), 28 şubat 1997, 3 kasım 2002. Aslında hükümet 1995 sonu kuruluyordu ama kısmet değilmiş. Tufan süresi kadar bir zamana ihtiyaç vardı. Bir kadının (Çiller) tennurundan su gelir. Tufan başlar. 6 ay sonra ortalık durulur. Hicri aylardaki uyumu bire birdir. Ve Refhayol kuruluşu başlar. Müzakereler biter 8 Temmuz’da kurulur.

   (Not 1996 12 Haziran’da bir askeri kalkışma olacaktı. Çiller bunu öğrenir. Adana Kadın ABD Konsolosu’na darbe planın geçer. ABD devreye girer ve kadın ABD Dışişleri Bakanı Albright 12 saat arayla darbe aleyhtarı 2 demeç verir. Ortalık yatışır. 12 Haziran Saat 21.00/ 13. Haziran saat 09.00. Hiç tesadüf yok hep tevafuk.

   Ama Somali’de 1994 yılında Müslüman cemaatlerin liderlerini bir bahane ile ABD’li general arkadaşı ile bir araya toplayıp bombayla katliamını yapan katil general, cuntasının amiri Alan Makowski ( bu adama 28 Şubat’ın beyni ve Cumhurbaşkanı’ndan daha etkili ve faal idi) ile tezgahını kurar ve 28 Şubat‘a Türkiye’yi götürür. Bu darbe bir İsrail fitnesi idi. Daha yazmayayım bu kadar yeter.

   Sil
  9. Madeleine Albright'ın o gün alışılmadık bir biçimde iki kez demokrasi vurgusu yaptığını iyi hatırlıyorum. Bir şey var diye...
   Diğer yandan et-tağut 1417 iken tı şeddeli olduğundan bir 9 daha ekleyince 1426 olur. 2005-6 yılında darbe planları yapıldı. Demek ki bu dönem 9 yıl sonra sona erdi diye kanaatim var. Hakikatını Allah bilir.

   Sil
  10. Hakimiyet başlayınca, cüz'i kalkışmaların bir önemi yoktur. Çünkü geçerliliğini yitirmiştir. Yalnız şu var, darbe ile netice alamayanlar Fuller-Henze gibileri 1980'de istihbarat ve gladio üzerinden cemaate el attı. Hem Türkiye hem İslam Alemi’nde kullanmak için. Paralel yapı AK Parti'ye mağduriyet görüntüsüyle yanaşarak sırtından vurup, bir taşla iki rakibinden (askeri vesayetten ve hükümetten) kurtulmaya kalkıştı. Bu harekata bizzat Paul Henze yakında ilgilendi.

   Darbelerin hazırlandığı günlerde iktidar Arınç'ın da belirttiği gibi saat saat istihbaratı geliyordu. MİT’in bir kanadı çok iyi çalıştı. Paralel yapı istihbarata egemen olarak bunu önlemeye çalıştı. Ama Allah ayaklarına dolaştırdı. İsrail ve neocon çetesi ete-süte dokunmayan İsrail’i için tehlike oluşturmayan hatta güdümünde giden bir Türkiye istedi. Bunun oluş ve bitiş tarihi 2001-2021. 70 yıl hesabı oradan çıkıyor. Yine de doğrusunu Allah bilir.

   Sil
  11. Siyah Bayraklılar Horasan-Fars diyarlarının kumsallarından çıkacaklar, hiçbir cemaate bağlı olmayacaklar ve Kur'an ve Sünnet ile hükmedecekler. Türk kökenli askerin çıkışı da olmayacaktır. Kaldı ki Batı'dan çıkacak 4. Selim rivayeti Nakşibendi uydurması iken. Zaten bu şahıslar çıksa Mehdi'ye gerek kalmaz.

   Sil
 29. Sakarya Seyf bu durumda senin konumun nedir... Kimsin neyi temsil ediyorsun yada edeceksin.... Ayrıca deccal kimdir? deccaldan hiç bahsetmedin kim ve nereden çıkacağına dair. Allah dostlarını kategorize ederken bakış açın ya da ölçütün nedir? Mesela biz bediuzzaman hazretlerini dünyayla zerre kadar itibarı olmamış yaşadığı hayat itibarıyla da bunu gözler önüne sermiş biri olarak görüyoruz... Bu sebeple söylediklerine itibar ediyoruz. Hatem dediğin kişi yada Mansur yada sen hangi amel ve kriterlerle bu Allah dostunun önüne geçebilir? Ki söylediklerin ya da beyan ettiğin ifşaatları dile getirmek her yiğidin harcı değil? Bütün bunlar ve kim olduğuna dair bilgi verebilir misin bize?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. deccalden daha önce bahsettim britanyada bir doktor 1979 doğumlu keza teni esmer(siyaha yakın) iki gözünde de sorun vardı sol gözündeki durumu giderse bile sağ gözündeki şişlik devam ediyor ameliyat geçirecek ameliyat sonrası teni beyazlasacak saçları sertken yumuşak olacak sac renginde sac aralıklarında sarı renk olacak.Bor madenini tam çözdükten sonra ölüleri diriltme gücüne bilimle ulasacak.Bor ile insan yapısı arasında uyum var.Zaten ameliyatının basarılı geçme sebebi yine bor olacak.

   Sil
  2. Sakarya Seyf kardeşim,

   Gülen in alnındaki yazıyı teşhis ettikten sonra allamei cihan gelsin pek sönük kalıyor kusura bakma.

   Deccal belli hemde apaçık belli.

   Sil
 30. Mehdi Alehiselam olsun deccaL konusu olsun süfyan olsun İsa Alehiselamın yer yüzüne inmesi olsun melhameyi kübra savaşı olsun. Ahir zaman alametleri Hadisi şeriflerle belirtilmiş imam Tirmizi,imam buhari, ibni mace, ve Diger ehLi sünnet olan raviler hadisi şerfileri bildirmişlerdir. İmam SUYUTİ VE İmam muhammed berzenci eserlerinde bunları dataylı açıklamışdır. Aynı zamanda ehLi sünnet olan imam ı Rabbani ve biizm zamanımızda üstaz bediu zaman saidi nursi benden 1 asır sonra diye bildirmişdir. üstazı azam Seyyid ismaİL çetin hoca eserlerinde kısaca bazı alametlerini açıklamışdır. ve diger Allah dostlarıda gavsu vasilin abdulhakimavrasi, ve gavsu azam Abdul hakim el hüseyni (rahmettullah ecmain) Ahirzaman alametleri hakında sözleri ve Alim ulema olan ların eserleri vardır. öyle bi zamana geldik ki bir kaç zuhurat vari keşif vari hal yaşayan veya yaşadıgını zanedenlerin hadisi şeriflrde dahi yanılma var gibi lanse etmeleri cahaliyetlerinden dir. gizli enaniyettir. ehLi sünnet kaynakları ile olayları degerlendiren şaşmaz milletide şaşaırmaz kendi benligine degiL Hadisi şerfilere göre yönlendirme yapılmalıdır. bazı carşı pazardada TüM evliyalardan üstün gören bazı akıL hastaları vardır. dikkat ediniz Hazreti peygamber tARİH VERMİŞMİ?? alametlerini söylemiş net tarih verenler bakıyoz dogum günü filanın şu gut hastalıgı vardır. bazı olayları önceden sezmek gibi şerri şerifde geçerliligi yokdur İttiba ehLi sünnet eserleredir. şahısların benliklerine davetlerine degildir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın Hakdan Aydemir kardeş, Resulullah s.a.v. Efendimiz bile net tarih vermediği halde bazı alimler kesin olarak neden tarih vermişlerdir anlamadık gitti. Verdiği tarihler de hadisenin şekli ile ilgili ifşaatları da gümlemiş durumda. Bazı son belirgin alametler görülüp ardından çok yaklaşıldığı anlaşılıp tarih verilmeye kalkılsa bile yine kati/kesin olarak değil, ihtimalli/olasılıklı olarak tarih verilir ve en doğrusunu Allah (cc) bilir denilir. Acaba neden böyle yapmadılar anlamış değiliz.

   Sil
 31. Sakarya Seyf, uzun süredir Süfyani Cabire darbe yapacak Cabir düşecek diyordun.. Ertelendi galiba? Ne zaman bekliyorsun?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahir zamanın hususiyeti takarrübü zamanın tecellisini mazhar olmasıdır. Yani Kısa sürede eski zamanın 100 yıllık olaylarının birkaç senede olup bitmesidir. İslam Dünyası 1300’lü (1883) yıllarda genel bir istila ve işgale uğradı. Ve Osmanlı yıkıldı, hilafet ilga oldu. 1400’lü (1980) yıllarda ise Irak-İran Savaşı ile başlayan İslam içi savaşlara, muharebelere sahne oluyor. Çünkü, her iki cihan harbinden yararlanarak Filistin’e dönen ve devlet kuran İsrail, şimdi antik çağdaki topraklarını istiyor. Bunun için o tarihten hafızasından kalma mağlubiyetinin intikamın alıyor. Yoğunluk olarak (onları yıkıp sürgüne yollayan) Irak merkezli fitne dolabı çevriliyor. . Nasıl mı?

   Deccal-Süfyan hakimiyetinin sona erişi sırasında, 1978 Wahsington Mutabakatı ile dünya zirvesine oturan Yahudi hakimiyeti Büyük İsrail için hazırladığı plan ile neoliberalizm fitnesi ile sol ve marksist çevreleri de yanına alarak yeni bir fitneyle Ortadoğu’yu karıştırıyor ve bölünmelere yol açıyor. Öyle ki 1989 yılında neolibarelizmin siyasi ve ekonomik gücü ile komünizm yıkılırken, işsiz kalan NATO ile İslam dünyasını çatışma alanı yapıp müdahale devri başlattı. (Büyük İsrail için hazırlanan Yinon Planı-1982 lehine ) Asgari 13 milyon Müslüman katledildi. Kayıp ekonomik değer ise asgari 50 trilyon dolar civarında.

   Ahir zamanın hükmü Mehdi ve Mesih’e aittir. Onların çalışmaları söz konusu. 2 büyük dinin dünyalarında zuhur ve nüzulü ile vazife alarak İslam dünyasını zulüm ve küfürden kurtararak, dünyada genel barışı sağlar ve tevhidi yayarlar. Şimdi bu tarih şeridinde bir nokta kadar hükmü kalmayan Süfyani ve Cabir gibi önemsiz zatlarla mı zaman geçirilecek yoksa ittihad-ı İslam’a mı çalışılacak. Bir iki meczubun peşinden mi gidilecek, yoksa hakaik-i imaniye ve İslamiye mi ortaya konarak bütün dünyanın Lailahe illallah deme dönemine mi yoğunlaşılacak.

   Rivayetlerde Süfyani, bizim Süfyan’ın Mısır versiyonudur. Veya Süfyan yandaşı demektir. Süfyana Cabir de denir. Çünkü o cebbar bir diktatördü. Kimi ise mü’min bir emire hatta Mehdi’ye bile yakıştırır. Ama doğru değildir. Türkiye’deki şu andaki kavganın taraflarına bakacak olursak. Tanzimat-Lozan ile birlikte bütün müesseseler İngiliz vesayetine girdi. 1945’ten sonra buna ABD eklendi. Tabi her ikisinin arkasında Yahudi müttefiklerini unutmayacaksınız. Bunların yandaşları Türkiye’yi karıştırdı durdu. Halkçı zihniyete karşı çıkan cepheyi ezip saltanatlarını sürdürmekle meşgul oldular. Devlet hazinesini kullanarak halkı soyma ve güç devşirmekle vakit geçiriyorlar. Tabi batılı ülkelerin menajerliğinde.

   Türkiye’deki kavga millet ile batılı vesayetin taraftarları arasında geçiyor. Buna son olarak bir de kokmaz bulaşmaz İslam anlayışı için paralel yapı ile dini bir cemaati yanlarına aldılar.

   Şimdi sorarım DP, gitti, AP gitti, ANAP, DYP, RP gitti. Ne oldu. Her gelen bir öncekinden daha sert kıçlarına tekme attı değil mi? Ak Parti’nin tekmelerinin izi bütün haşmetiyle duruyor. Ama artık vesayet çocukları için deniz bitti. Birçok rivayeti yerine oturtmak tufeyli işi değildir.

   Sil
  2. A.Çokgüngör sorum size değildi, bu konuda sizin perspektifinizi merak etmiyorum açıkçası. Merak etseydim size sormaktan çekinmezdim. Onun için özellikle sormun başında, soruyu kime sorduğumu belli ettim. Lütfen araya girmeyiniz (herşeye cevap vermeniz gerekmez) ve eğer bu minvalde yazacaklarınız varsa, hususi olarak bana cevap vermeden genel bir mesaj olarak yazınız.

   Sil
  3. Neyse zaten Sakarya Seyf beni kaale almıyor. Eğer cevabımla kırıcı bir tavır sergilediysem kusura bakmayın sayın Çokgüngör. Okudum istifade ettim.

   Sil
  4. Beni cezbeden (.) idi. O anda Necip Fazıl’ın şu kıt’ası aklıma geldi (Akrep nokta nokta ruhumu sokmuş/ Mevsimden mevsime girdim böylece/ Gördüm ki, ateş de, cımbız da yokmuş/Fikir çilesinden büyük işkence.)

   Dini ve imanı hakikatlerin hele ki perdeli rivayetlerin günlük politika kazanından kaynatılmasına gönlüm rıza göstermedi. Mehdiyet zamanının eşhasının iyi teşhisi gerekir. Ki safi zihinler idlal olmasın. Bu kafa bize Pansilvanya’da oturan bir meczup ile onun fitnesine kapılan koca bir yapı çıkarıp hem ahiretimizi hem dünyamızı harap etmesin. Yoksa (.) ne hükmü ola ki. Sen üzerine alınma. Ben (.) tedaisine cevap verdim.

   Not? Ahir zamanda Hakaik-i imaniyeye girmeyen cüz’i hadisat-i istikbaliye nazar-ı Nübüvvette ehemmiyetsizdir. (.) da.

   Sil
  5. Tarihi bilmiyorum.Cabir'in 2013 Şubatında görevinin bittiğini biliyorum beklentim Rebiülahirden önce olmasıydı.14 Rebiülahir 1436,Mehdi aradığı bir cevabı buldu.14 Rebiülahir 1436,güneş artık görevliler için tam olarak ışığını göstermeye başladı.Havada grilik artarken yerde yılanları kamufule edecek koku yayılıyor.Kokuyu hissedenler bilecektir; koku kanalizasyon kokusuna benziyor.

   Sil
  6. Abdürrahim kardeşim nokta'ya gereken ihtimamı gösterelim. Nokta'nın kıymetini bilelim. Nokta olmasaydı meramımızı nasıl ifade edecektik. Nokta olmasaydı nerede duracaktık. Selam ve dua ile...

   Sil
  7. Peygamberimiz(sav)e son vahiy 630 yılında gelmişti ve bu görevinin bittiği anlamına gelir.Görevi biten insan 2 yıl içinde vefat eder.8 Haziran 632'de vefat eden Peygamberimiz(sav)e son vahyin ne zaman geldiğini tam tarih olarak bilmediğim için Cabir'in vefat edeceği tarihi söyleyemiyorum.Cabir'in görevi 2013 Şubatında hatta bitti;25 Şubat 2013.İnsana dair her şey Efendimiz(sav)in hayatında var.

   Sil
  8. Sakarya Seyf facebook adım fatih ünay numaram 05303069971 bana bı ulasabılırmısın kardesım

   Sil
 32. Dini rivayetler çocuk bahçesindeki kum havuzunda oynamaya benzemez. Kur'an ve hadisler gaybi haberleri perdeli olur. Vahiy nazarı yani bakışı geleceği serahaten görüyor. Ancak perdeli anlatıyor. Öyle olması gerekir, Ayrıca sırr-ı teklif ve imtihan bunu gerektirir. Çünkü gayb sadece ve sadece Allah’a aittir. Hadislerde ahirzamanda Mehdi gelecek, şunu yapacak diyor. Zamanın, yerini, kimliğini açıklamıyor. Tarih verilmiyor. Sadece hilafetin batışından sonra deniyor. Yani 1924'ten sonra. Veya 1924'te.

  Bu ihbara dayanılarak bazı veliler kaşfiyatta bulunuyor. Kendilerine göre ünvanlar veriyor. 10 veli 10 ayrı unvan veriyor. Bu da sanki tarihin o sahnesinde yer alan herkese hataen yakıştırma imkanına yol açıyor. Bu da zaten müphem olan hakikati tamamen gizleyip anlaşılmaz hale getiriyor.

  Süfyan yani İslam deccali 20 yüzyılın ilk çeyreğinde geldi, rejimini kurdu, hüküm sürdü, İslam’a büyük zarar verdi ve bu cihandan def olup gitti. Şimdi mezarda azapların azabını çekiyor. Ona karşı Mehdi de aynı zamanda çıktı ve vazifesini yayıp gitti. Hal böyle iken daha hâlâ Deccal gelecek demek hakikate aykırıdır. Hele ki esrarlı esrarlı imalarla böyle bilirmiş havasında anlatımlar, kinayeli kinayeli bazı aktüel zatlara suçlamalar bilgiçlik taslamanın ahir zaman versiyonudur. Ümmeti Muhammedin ömrü 1500 yıldır. Şimdi 1436 yılındayız. Böyle olunca ancak ve ancak ilimde rasih olanların izahatına ihtiyaç vardır ki, bu zamanda bunu yapabilen bir tek Bediüzzaman oldu. Ve ayete dayanarak ismen cifri delillerle ispatladı. Deccal beklemek gerçek deccali meşru kılmaya yönelik batılane bir harekettir. Hakikatlere aykırı beyanlar, genç zihinleri hem aldatmak hem onlardan dini hakikatleri gizlemektir.

  YanıtlaSil
 33. Yanıtlar
  1. Rüyanızı paylaşmanızı umuyoruz...

   Sil