.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

19 Ocak 2015 Pazartesi

İSRAİL'İ TARİHTEN SİLECEK KAVİM!

İsrail’i tarihten silecek kavim, kuzeyden gelecektir! 

Tevrat  şöyle haber veriyor:

“Yehuda’da bildirin ve Yeruşelim’de işittirin; Memlektte boru (siren) çalın. Yüksek sesle bağırın ve deyin : Toplanın da duvarlı şehirlere (sığınaklara) girelim. Siyon’a doğru bayrak kaldırın (ya teslim olun); (ya da ) kaçıp sığının. Durmayın! Çünkü ben (Yehova), Şimalden (Kuzeyden üzerinize) bela ve büyük kırgın getireceğim! Arslan yerinden kalktı. Ve milletleri helak edici (kavim) yola düştü. (O ), Şehirlerin harap olsun, oturanı kalmasın diye, senin diyarını viran etmek için yerinden kalktı” (Yeremya, Bap 4, Ayet 5-7).

Yeremya’nın işaret ettiği o gün, büyük ihtimalle İsra Suresi’nde bahsi geçen şu vaade tekabül ediyor:

“(Ey İsrail oğulları, birinci helakinizden, yani Nebukadnezar ve Romalıların sizi yurtlarınızdan sürüp çıkarmasından ) Sonra, onlara karşı size tekrar egemenlik (devlet) verdik. Mallar ve çocuklarla sizi güçlendirdik; sayınızı daha da çoğalttık. Eğer iyi ve dostça davranırsanız iyilik ve dostluk bulursunuz. Kötülük yaparsanız yine kendinize yapmış olursunuz. Son (iki bozgunculuktan sonuncusu) bozgunculuğun zamanı gelince, yüzünüzü kara etsinler, daha önce girdikleri gibi yine mescide (Beyt-i Makdis’e) girsinler ve ellerine geçirdikleri her şeyi yerle bir etsinler diye (üzerinize yine düşmanlarınızı gönderiz.)” (İsra, 6-7)Mehmet Ali BULUT'un yazısından alıntıdır.

2 yorum:

 1. MEHDİ’NİN ASKERLERİ
  Deccali de kahr etmek için o Türkiye’den Türklerden yalnız 17 fırka gelir. Her birerleri 12.000 kişidir. Hepsi sarıklı ve küheylanların üzerine binilidir.

  Her birinin sancakları bir türlüdür. Allı yeşilli sancaklar ilen sancaklarının tepeleri Kuran-i Kerim ile süslü ve ayet ile donanmıştır. Sarıkları 17 çeşit ! 17 fırka! At üzerinde onların hepsi Mehdi aleyhisselam’ın önünde ardında sağında solunda giderler. İstanbul’a gidinceye kadar 17 fırka birleşip gidecektir.

  İşte bu bizimle olan gençlerin hepsini oraya takdim ediyorum. Bir tanesini bırakmaksızın hepsini onlar tanıyor. Buraya gelen gençleri bizim. Ben oraya mağripten maşrıka hepsinin fotoğrafını aldırıyorum. Alıyor ve tanıyorlar. Ve vaktin sahibinin hepsi hizmetinde olacak. Buraya gelenler.

  Önümüzde kimsenin aklına hayaline, rüyasına gelmeyen şerefli günler yaklaşıyor. Yetişebilene ask olsun. Kendini tutabilene ask olsun. Onun için diyorum kendinizi ucuza vermeyin. Akliniz ilen durun! Densizlik yapmayın ey gençler! Ey Müslümanlar !

  Densizlik yapma! Rahat otur! Sabırlı dur! Ve senin de günün gelecektir. Hizmet edeceğin gün gelecektir. Çünkü bugün hizmet edenler dün yok idi. Yarın hizmet edeceklerde yarına aittir. Bugün yok! Her güne her gelecek yıla tayin edilmiş kimseler vardır. Her tecelliye göre Allah’ in has kulları vardır bu hizmeti yüklenecek.

  Onun için kendini harcama beleşe... Fitne çıkarıp şunu bunu yapıp.... Yok.. Sabırlı ol! Sabra mülazım ol! Ve Allah ile Resulünü hoşnut eden yolda dur!

  2009 / SEYH NAZIM EL HAKKANI

  YanıtlaSil
 2. bunun için israil ile sınırımızın olması lazım yani süriye rejiminin düşmesi lazım ve kurulacak yeni idarenin bizimle arası olması lazım
  ayrıca israil in silahlı gücünü yakalamamız lazım
  kıtalararası nükleer jericho füzeleri
  imalatları kfir ucakları
  imalalatları merkava tankları ve benzeri teknolojiyi yakalamamız lazımki tam manası ile çalışsak idari mali bir kriz patlamassa 10 yıl en erken

  YanıtlaSil