.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

21 Ocak 2015 Çarşamba

İKİ HADİS-İ ŞERİF

İki hadis-i Şerif:

"Beyt-i mukaddes'in mamur oluşu, Medine'nin harap oluşu demektir. Medine'nin harap oluşu, büyük savaşın çıkması demektir. Büyük savaşın çıkması, Kostantiniye'nin fethi demektir. Kostantiniye'nin fethi de Deccal'in çıkması demektir." 

"Mekke ve Medine'den başka, Deccal'in ayak basmayacağı yer kalmayacaktır. 

Yorum denemesi: (Allahu a’lem)

"BEYT-İ MUKADDES'İN MAMUR OLUŞU (Kudüs merkezli dünya devletinin kurulması, kısa bir süre dünya devletinin başkenti olması, Süleyman tapınağının inşa edilmesi), MEDİNE'NİN HARAP OLUŞU (İsrail’in Suriye’ye saldırması ile başlayan ve Medine yakınlarında Hayber yakınına kadar geldiği savaşta Medine’yi bombardıman etmesi) DEMEKTİR.

MEDİNE'NİN HARAP OLUŞU, (bütün dünyayı saran, Orta doğuyu yakan) BÜYÜK SAVAŞIN ÇIKMASI DEMEKTİR. BÜYÜK SAVAŞIN ÇIKMASI, (Rusya yada Latin donanması tarafından işgal edilen) KOSTANTİNİYE'NİN ( Mehdi orduları tarafından savaşsız ) FETHİ DEMEKTİR.

KOSTANTİNİYE'NİN FETHİ DE (Dünya egemeni büyük güçlerin Mehdi liderliğindeki İslam aleminin ilerlemesine karşı çıkardıkları gelmiş geçmiş en büyük fitne olan) DECCAL'İN ÇIKMASI DEMEKTİR." 

Hadis-i Şerif:

"MEKKE VE MEDİNE'DEN BAŞKA, DECCAL'İN AYAK BASMAYACAĞI YER KALMAYACAKTIR."  (Deccal sadece bu iki şehre giremeyecektir. Mehdi ve ordusunu da Kudüs’te kuşatma altında tutacaktır. Bu kuşatma sırasında Hz. İsa zuhur edecektir. Deccal ve temsil ettiği düzen yok edilecektir. Bundan sonra İslam bütün dünyaya hakim olacaktır. )

8 yorum:

 1. Burada; Medine'nin harap olmasından kasıt; Medine'nin Hz. Mehdi a.s. ve ordusu tarafından tamamen terkedilerek vahşi hayvanlar, kuşlar ve sürüngenler tarafından istilaya uğrayarak harap olmasıdır ki bu harabiyet 40 yıl kadar sürecektir. Bu olaylar 3. Cihan Harbi'nden sonraki süreçlerdir. Melhame-i Kübra (Büyük Kahramanlık Savaşı) Hz. Mehdi a.s.'ın Süfyani'yi yok ettikten sonra Türkiye, Amerika ve Avrupa tarafında kalan Süfyani eksenli Batılılarla yapacağı sulhun 7 veya 9 sene sonra bozulmasının ardından 9 ay içinde başlayacak olan savaştır.

  YanıtlaSil
 2. Mehdi'nin Medine'yi terk etmesi bana pek makul gelmedi. Hatta bu yazıma ilk yazdığım mesajda bu görüşümü ifade etmiştim. Silmiş olduğum bu yorumu tekrar buraya alıyorum. Elbette görüşünüze saygı duyuyorum. İşin doğrusunu Allah bilir.
  ........
  Beyt-i Mukaddesin mamur oluşu eğer Mehdi'nin orayı merkez yapmasıyla açıklanırsa o vakit Medine'yi ihmal eder sonucu çıkar ki bu yanlış olur. Demek ki Beyt-i mukaddesin mamur oluşu Medine'nin tahrip olacağı savaş ile olur. Bu durumda yahudiler Mesih Deccale zemin hazırlamak için Amerikanın İrana saldırısı ile eş zamanlı Suriye üzerine ve Araplara saldırır. Bu savaşta İsrail-Amerikan ordusu Hayber açıklarına kadar yayılır. Demekki bütün Orta doğu işgale uğrar. Bu esnada Türkiyenin de büyük kısmı işgale uğrar.
  Rusyanın Avrupa üzerine yürümesi ve İrana dalması ile büyük savaş çıkar. Savaş dünyaya yayılır.
  Ortadoğuda batı yanlısı bir kukla diktatör müslümanları kontrol etmek üzere zulümler yapar.
  Savaş içinde yada sonunda Mehdi Mekke'de zuhur eder. Süfyaniyi ortadan kaldırır. İstanbula doğru sefer yapar. İstanbulu savaşsız fetheder.
  Dış güçler Mehdiyi engellemek için en büyük fitne olan Deccali öne sürerler. Mehdi Kudüse çekilir. Deccal Mekke Medine hariç heryeri ele geçirir. Mehdi Kudüste kuşatma altında iken Hz. İsa zuhur eder. Deccal tuzun suda eridiği gibi erir yok olur.İslam tüm dünyaya hakim olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Medine'nin ihmal edildiği sonucu çıkmaz. Deccal çıkana kadar Mekke ve Medine'nin yıllarca ıssız kalacağı ile ilgili hadisler var. Hz. Mehdi a.s.'ın Mekke'den ve Medine'den başlayacağı cihadın ardından son durağı Kudüs'tür. Oradaki vazifelerini tamamlaması oraları ihmal edeceği anlamına gelmez.

   Ayrıca Rusya kesinlikle İran'a saldırmayacaktır, bilakis İran, Çin, Hindistan, Türkiye'nin komşu ülkeleri ve Amerika ve Avrupa'nın demokratlarıyla beraber cumhuriyetçilere karşı savaşacaklardır. Bunun için Amerika'nın ve bazı Avrupa ülkelerinin afetlerle kırılmasını bekliyorlar. Rusya oralara nazaran daha az etkilenecek.

   Sil
 3. Amerika'nın İran'a saldırması esnasında Türkiye'de büyük bir çalkantı, taşıp kaynama olur. Milletin bir kısmı batılı, süfyani tarafı, diğer kısmı da müslümanları destekler.. Bu büyük oluş Mehdi'ye iltihak eder. Dolayısıyla Türkiyeyi toptan süfyani taraf içinde görmek herhalde doğru olmasa gerek. Türkiye saldırı karşısında sarsılsa da toparlanır. Bu arada bütün -izm'ler temizlenir. Taze kuvvet Mehdiye tabi olur. Allhu a'lem...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süfyani'ye tabi olanlar demokratlar (solcular) olacak, cumhuriyetçiler (sağcılar) karşı çıkacak. Orta merkezli Türkiye üçe bölünecek. Süfyani kendisine karşı çıkanları yıkacak. Hz. Mehdi a.s. Süfyani'yi ölüdürünce Süfyani taraftarlarından bazıları (Heraklius ehli) Hz. Mehdi a.s. ile sulh yapmak isteyecekler ve Mehdi'nin ordusu da onlarla beraber kendisine biat etmeyen diğer krallık rejimleriyle savaşacaklar. Sulh bozulana kadar (7 veya 9 sene sonra). Sonra bütün haçlılar Mehdi'ye karşı bir kadının hamilelik mühleti olan 9 ay içerisinde toplanacaklar.

   Sil
  2. erdoğanı süfyan ilan etmişler

   "AKP'li Süfyanilerin Fethullah Gülen Hocaefendi ve Hizmet Hareketini Yok Etme Planlarına Manevi Alemden Eleştirisel Bir Bakış" başlıklı röportaj, manevi bir alemden ilginç ve bir o kadar da garip bilgiler aktarıyor. Şimdiye kadar IŞİD yandaşlarının Ebubekir Bağdadi'ye bağlılık bildirmeyenlerin Müslüman sayılmayacağı ya da İran yanlısı bazı isimlerin Ali Hamaney'e bağlı olmayanların cennete gidemeyeceği gibi iddiaları internette çokça paylaşılmıştı.

   Bu röportajla birlikte Gülen cemaatinin de benzeri bir inanç taşıdığı yorumları sosyal medyada çokça yapılırken cemaatten sözkonusu metne henüz herhangi bir yalanlama gelmedi.

   ERDOĞAN İÇİN "SÜFYAN" İMASI!
   http://www.timeturk.com/tr/2015/01/21/meger-sadece-isid-tekfirci-degilmis.html#.VMEiMdKsWBg

   Sil
  3. maşallah abdürrahim bey her yere yetişiyorsunuz.............

   Abdürrahim Çokgüngör / 22.01.2015 21:52:53 1* Süfyan İslam deccalinin adıdır. Yani küçük Deccal. Süfyan, hilafetin battığı yerden çıkar. Hıristyan Azizlerinden Pavlus, Selanik Mektupları'nda Selaniklileri ahir zamanda çıkacak deccal için uyarır. Here iki deccal de Hadislerin işaretiyle nesep itibariyle Yahudi soyundan. Süfyan'ın Balkanların Kudüs'ü olarak nitelenen Selanikli olma ihtimali yüksektir. Çünkü en kalabalık Yahudi ve Sabataycı nüfusu bu şehir de idi. Miladi 12-13. Yüzyılda Isfahan'dan kaçan Yahudiler Balkana yerleşmişti.. Abdürrahim Çokgüngör / 22.01.2015 21:49:00 2* Süfyan'ın en büyük zararı iman esaslarına ve İslami alametleri muhalefeti ve ilişmesidir. Bediüzzaman S.Nursi, Hicri 1222 tarihinde küçük decallerin 100 yıl sonra ise esas iki deccalin sahneye çıkacağını ilmen ispatlar. İbrahim Suresi 1. Ayeti Abdülhamid'in tahttan indirilişi ile hilafetin sona ereceğine işari olarak haber verir. Hadislerde hilafetten sonra cebbarların yani decallerin geleceği bildirilir. 20. Yüzyıl decaller çağıdır. Mehdi ve Mesih de bu çağda hizmet verirler. Abdürrahim Çokgüngör / 22.01.2015 21:47:05 3*Deccal-Mehdi-Mesih sırrı-ı imtihan sebebiyle kimlikleri gizlidir. Ancak ilimde rasih olanlar onları teşhis eder. Decalleri yenen Mesih ve Mehdi yanlıları Yahudi devletine karşı ittifak ederek onu haritadan siler rivayetleri vardır. Yahudi dostu kimdir? Erdoğan "One minute" ile ünlüdür. Panislvanyalı hoca ise, İsrail'e sahip çıkandır. Neocon-siyonist şebekeleriyle işbirliği halindedir. Önümüzdeki 6-7 yıl içinde İsrail'in haritadan silineceği görülecektir. Veyl olsun İsrail yandaşlarına.

   Sil
 4. Deccal zuhur etmiş cirit atıyor bknz: http://ersan.net/buyuk-deccal-google-kapaniyor

  YanıtlaSil