.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

12 Aralık 2014 Cuma

IŞİD'İN KAFA KESME GÖRÜNTÜLERİ STÜDYO İŞİ PRODÜKSİYON MU?

IŞİD'in Suriye'de kaçırılan gazeteci James Foley'nin başının kesildiğini gösteren videonun CIA'in stüdyolarında hazırlandığı iddia edildi.IŞİD, ilk duyulmaya başladığı andan itibaren ‘Nereden çıktı bu adamlar?’ sorusunu akıllara getirdi. İnternette birkaç tıklamayla bu örgütün CIA-Mossad tarafından yaratılmış bir proje olduğuna ilişkin binlerce yazı okuyabilirsiniz. Komploculara göre kafa kesme videoları bile stüdyo işi...

2010 yılında Washington Post gazetesi komplocuları çok mutlu edecek bir haber yayınladı. Haber CIA’nın 2010’da El Kaide lideri Usame Bin Ladin’e benzer bir aktör ile çektiği sahte videoyu konu alıyordu. Videoda görülen sahte Ladin içki içiyor, erkeklerle seks yapıyordu. CIA, bu videoyu Irak’ta dağıtarak El Kaide içinde bir çatlak oluşturma amacındaydı. Ancak son anda videonun yayınlanmasından vazgeçildi. Amerikan istihbaratının ‘amacına ulaşmak için’ sahte video ve fotoğraflar yarattığı hep ileri sürülen bir teoriydi ama bunun gerçek olduğunu ilk kez bu gazete haberi ortaya koydu.

‘Prodüksiyon yapılıyor’
Şimdi ise benzer teoriler tüm dünyaya korku salan IŞİD için ortaya atılıyor. Bir anda yüzlerce Toyota arabayla ortaya çıkan bu siyah bayraklı adamlar nasıl oldu da kendi devletlerini kuracak kadar güçlü bir hale geldi? Örgüt üyelerine ayda 400 dolar verecek kadar büyük finansal güce nasıl ulaştılar? Tank gibi ağır silahları Esad ordusundan aldılar da bunları kullanmayı nasıl hemen öğrenebildiler? Nasıl dünya medyasıyla yarışır düzeyde ve HD kalitede videolara, dergilere imza atabiliyorlar? İşte bu sorular hep komplo teorisyenlerinin ekmeğine yağ sürdü. IŞİD’in aslında ABD’nin ve İsrail’in Orta Doğu hakimiyetini sağlamak için ortaya çıkarılmış bir yapay örgüt olduğu iddiası dillendirildi.

IŞİD’in Musul’da bir cami önündeki meydanda infaz ettiği peşmerge askerinin videosunda da aynı teknolojinin kullanıldığı, görüntünün stüdyoda çekilip cami görüntüsünün önüne montajlandığı belirtiliyor.


İşte o stüdyo
ABD’den Avustralya’ya, Japonya’ya kadar birçok ülkede yaşayan komplo teorisyenlerinin bu konu hakkında yazacak bir şeyleri var. Japonlar yazmakla kalmayıp işi IŞİD’in (CIA’nın) Greenbox stüdyosunun illüstrasyonunu yapmaya kadar götürdü.

IŞİD’in kafasını keserek geçen Ağustos’ta infaz ettiği ilk batılı rehine olan ABD’li gazeteci James Foley’in cesedini 1 milyon dolara satmak istediği iddia edildi. Militanlar, ailesine cesedin gerçekten Foley’e ait olduğunu kanıtlamak için DNA örneği verebileceklerini, üstelik bunu da Türkiye sınırından teslim edebileceklerini açıkladı.

36 yorum:

 1. Ben bunu ilk kafa kesme videosundan sonra iddia ettim.
  Bu yüzyıl age of deception çağıdır.
  Bu yüzyılda insanlar sinema teknikleri ile büyük çapta aldatılmaktadır.
  aya iniş, 11 eylül, boston maratonu, sand hook katliamı vs en bilinenleridir.
  son olarak ışid videoları da montaj sanayi ürünüdür.
  montaj sanayi yahudi işidir. nerde bir kasetli şantajlı bir iş görürseniz en arkasında yahudi bozması şeytaniler bulursunuz..

  YanıtlaSil
 2. Sn.Guncel ve Turker kardesler..

  Mursidim Seyda hz.ile gordugum ruyalari paylasiyorum ve konuyla ilgili baska kardesleriminde paylastiklarini biliyorum duyuyorum.

  Zannima gore konyevi hz.k.s.a. tam bir bakiyetullah hz.aşigi...
  Zira bir defasinda ruyamda huccetullah hz.bulundugum beldede beni ariyordu bende ondan saklaniyordum..
  "Seni elbet bulacam"diyerek bana sesleniyordu.
  Bunu Mursidim Seyda hz.ne anlattigimda tebessum ederek "niye ondan kaciyorsun ? O na git" demisti.

  Ayrica bugun degerli agabeyim (Cem) bana isaret fisegi yolladi.
  Söyle ki ...
  Eger sehzade Selim ifsaati dogru ise hanedandan Sehzade Yavuz Selim Osmanoglu adli bir yigit var..
  1989 dogumlu...
  Ve ayrica Cem agabey sunu da ilave etti ;
  Bikac gun evvel izmir focada komando Mehmetcikler Osmanli ordu marsi ile yuruyus yaptilar bunu youtube izleyebilirsiniz.
  Ilginc olan bu askerlere ordu marsini soyleten albayin adi Harun Selim...
  Acaba kaos donemi denen ifsaat gerceklesirse ortaligi duzeltmekte bu
  albayin etkisi olabilir mi..?

  Benden simdilik bu kadar ...

  Ancak daha baska delilli sahitli ifsaatlar biliyorum.

  Yeri geldiginde paylasabilirim.
  Allahu alem
  Allahu alem
  Allahu alem
  Hasbiyallahu ve nimel vekil

  Fiemanillah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah mübarek etsin kardeşim. İnşallah dini islam yeryüzüne hakim olur bizler de bu işin neferlerinden oluruz.

   Sil
  2. Selim ismi değil,kendisi olacak ve Abdülhamid'in bilinmeyen soyu üzerine olacak.Keza ismi selim olmayan selim kendisinin aslında kim olduğunu 26 yasında öğrendi.

   Sil
  3. Devletin imanlı kanadı Mehdi'ye düzen hazırlayacak olan kişiyi bulmak üzere...Konyevinin görevi günü geldiginde Ensar olmak.

   Sil
  4. Bu meseleyi bizzat facede sormuştum sehzademize nazım kibrisinin selimi bizden değil ve bizde bir selim var oda fransada orta yaşlı bir adam dedi.
   Sakarya seyf kardeşim bu konuda yanılıyorsunuz sehzademiz bellidir.Allahu alem

   Sil
  5. Fransadaki selim sehzadeyi kastetmedim yanlış anlaşılmasın.

   Sil
  6. Yanılan sizsiniz.Abdülhamid'in sakladığı soy üzere gelen biri ki o siyah sancak komutanı olacak ve Mehdi ile günü geldiğinde buluşacak.sufyani fetulah adım atsın bir şeyler daha da netlesir ki önümüzdeki hafta önemli.

   Sil
 3. şimdi bizler burda nasıL hadisi şerifleri alametleri paylaşıyosak bu Amerikası ajan ları görevLi israİli ingilizi bunları okuyor bizden daha iyi arabca bilenleri bile var profesyonel olarak yetiştiriliyolar Müslümanları şaşırtmak için ve birbirine kırdırmak için bu tür IşID gibi sahde siyah sancaklıları veya başkaları kulanıyolar içlerind ekendilerine hizmet eden ajanaları vardır. şimdi bu nla orta doguya dizayn vermek isterler bakınız neden bu bölge petroL yer artı zenginlikleri ve israİlin güvenligi onlar için önemli olan Türkiye NATO da olmasına rahmen bir cok talep etigi silah verilmiyor hatta verilenlere Almanlar nasıL pkk karşı leopar tanklarını kulanamsın dedi ise yani İsraİLe verilen silahlar Türkiyeye verilmiyor ..Bu kıyamet Mehdi Alemetlerini bilen mossad olsun batı istikbaratları bu bölgede mezheb seL savaş lar yaptırarak müslümanların hangi grubun neyi beklediklerini bildiklerine sahte lerini öne sürüyolar. ki bunlar üzerindne kurtarıcı tezhagıyla bizim bölgemize 10 bin km mudahil oluyolar dünya medya güçü 100 80 yahudilerde olduna istedikleri gibi algı oparosyunyla milletleri kandıryolar Siyahsancak Lı horosandan cıkacak olan siyah sancaklıların elbiseleri beyaz olur başlarındaki siyah dır. bunlar İsraİle saldırır kudüse varmak isterler Siyah sancaklılar bir tane degildir bi süreçtir . Mehdi ye saltanat hazırlıcak siyah sancak lılar var yine mehdinin zuhurunda onun Hükümdarlıga gelmesi için dogu dan gelcekler var zamanlamaları farkLı (Allahu alem)

  YanıtlaSil
 4. Ayrica Mursidim Seyda Muhammed Konyevi hz.ile konuyla ilgili gordugum ruyalari aktardigimda gözlerinin içinin bile sevindigine şahit oluyorum.

  Hem vallahi hem billahi..

  O nu boyle gormek de beni çok ama çok sevindiriyor.

  Hem vallahi hem billahi..

  Vesselam

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadislerde Siyah Bayraklıların Süfyan Taraftarları ile ilk çarpışacağı yer Estahir kapısıdır ve galibiyetle sonuçlanacaktır. Estahir kapısı İran sınırları içerisinde olup Irak sınırına yaklaşık 300 km uzaklıktadır.

   Naiym bin Hammad kaynaklı hadiste يقاتل أصحاب السفياني فيهزمهم "O (Hz.Mehdi'nin Siyah Bayraklı komutanı),Süfyan taraftarları ile savaşır ve onları yener" Naiym bin Hammad kaynaklı hadisin büyük ebced hesabına göre 2018 yılına işaret eder. Böylece Siyah Bayraklıların ilk galibiyeti 2018 yılında olacaktır. 2018 yılında İran içlerine kadar ilerlemiş bir Süfyan ordusuna tanık olacağız. Dikkat edilirse bu hadis Süfyanın değil Süfyan Taraftarlarının yenileceğini belirtir. En doğrusu Allah bilir. (kaynak: Gaybi hadisler)

   Serdar kardeş, İran ile ilgili bir rüya görmüştün. Acaba 2018 yılı İran'ın saldırıya uğradığı yıl olabilir mi? Bu yılda IŞİD İran'ın içlerinde aktif olabilir mi?

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  3. Gaybihadisler yıllarda yanılacak.

   Sil
  4. Çok net konuşmamak lazım. İlim kapısı sadece belli kişilere açık değil. Herkese açık. Bu adamların en azından elle tutulur çalışmaları ve keşifleri var.

   Sil
 5. Sn.Sacramental life kardesim..

  Ben bir ruya gormustum. Bakiyetullah hz.komando kamuflaji giymisti ayaginda asker botlari vardi.
  Sag ayagini kuvvetlice 2 defa yere vurarak "ben hazirim,ben hazirim"diyordu..

  Mursidime danistigimda bana "abd irani vuracak ,israil suriyeyi isgal edecek ,o zaman siyah sancagi bakiyetullah hz.acacaktir."
  Demisti.
  En guzelini Mevla teala bilir.

  Allahuzulcelal kilicini keskin eylesin.
  Amin.


  Hasbiyallahuuuu

  Fiemanillah

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Serdar Us Kardeşim Seyda Muhammed Konyevi Hazretlerine kaç kez Hz Mehdi ile ilgili soru sordunuz.Onları tek bir paylaşım altında yazarmısınız okusak...Faydalı olur inancındayım.

   Sil
  2. Şimdiye kadar 2015 den önce çıkmayacak,İsrail Suriyeye,Abd İrana saldıracak okuduk heralde başka var mı beyanları

   Sil
 6. Yaratmak kelimesi sadece Allah hakında kulanılır ki bunu tv lerde ve bazı köşe yazınlarında kulanmaları hata dır. bilerek bilmiyerek yazma arasında fark olsada Şirk dir. Cümle Alem toplansa bir sinegin kanadını YARATAMAZ YARATAN SADECE ALLAH DIR. Mehdi alhiselamı bekleyenler sevenler onun gibi Allah ve resulullah ın yolunda olmaya özen gösterir 5 vakit Allahın emri olan Namaz dan asla taviz vermezler. Müslümanlara karşı sevgi muhabet şefkat eder. Zalimlere karşı çetin dirler.

  YanıtlaSil
 7. IŞİD gözünü Bağdat'a dikti, ilerliyor
  Koalisyon güçlerinin hava bombardımanı IŞİD'i durdurmakta yetersiz kalıyor. IŞİD'in Irak'ın batısındaki Anbar'da bazı köy ve beldeleri daha ele geçirdi. Eyalet Meclisi, Eyalet Valisi Ahmet Duleymi'yi görevden aldı, Bağdat'tan havadan ve karadan takviye istedi.

  YanıtlaSil
 8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 11. Yine Bazı Allah dostları Türkiyede yaşamışlardan Cumhuriyet kurulması itibarıyLa 1 asır Demişler ..

  YanıtlaSil
 12. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 13. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 14. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  2. Mehdi 1978 nisan dogumlu,

   Sil
  3. Mehdi dediğiniz yıldan çok daha küçük yanlışın var kardeşim.

   Sil
 15. Bir ehLi keşif veLi 2015 2025 aralarına işaret ediLdigini bi seveniyLe eskilerden payşamış... zanımca heralde 2015 sürecin daha belirginleşmesimi acaba?

  YanıtlaSil
 16. Kardeşlerim işitiklerimi duyduklarımı paylaştım hata varsa benim yanlış algılamma dan dır. Ayet hadisi şerif degildir ifşiaatır. GAYBİ eN GüzeL bilen Allah dır . Allahın bildirdi kadar bileN kuluguyLa şereflenmiş razı oldugu kularıdır... hatalarımdan EstağfiruLLaH eL azim eL kerim ellezi la ilahe illa hu eL hayyeL kayyume ve ne tubu İleyh (Amin) Allahumme saLLi ve seLLim ve barik ala seyyidine Muhammed gadakat hilletine edrikne ya Seyidi ya ResuLLah ...

  YanıtlaSil
 17. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 18. Kendisinden sonraki yakın zaman gecti.Mahzum kabilesine mensup olan menzil dikkatli konuşmak zorunda çünkü büyük bir sıkıntı onları bekliyor.

  YanıtlaSil
 19. MenzİL tarikatı başlarında EhLi iraaşt ehLi beyt bi Allah dostu şu an vardır Allah sırını Himmetini o EvLiyanında ALİİ ETSİN Bababalrı gavsu azam Seyid abduL Hakim EL hüsey ni nasıL Konuşcaklarını post aturana söyLER.. GizemLi gözükmeye gerekyok ona kaldımı her kez konuşmasına dikkat etmeLİ kİ sIkıntısı bu zamanda olmuyan müslüman bek yok cogunlugu ki sıkıntısı olmuyan müslüman ülkede yok işte bu sıkıntılarda mehdinin zuhurunun yaklaşmasına başka bi alamettir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hakdan kardeşim sallamak nasıl olsa bedava

   Sil
 20. en GüzeLi isim kulanmamak muhalif fikirler olur diye yorumlarımın bazılarını sildim

  YanıtlaSil