.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

19 Aralık 2014 Cuma

CEMİL BAYIK DIE ZEİT GAZETESİNE KONUŞTU


Alman haftalık Die Zeit gazetesine konuşan PKK lideri Cemil Bayık, Türkiye'yi, özel timler yoluyla IŞİD' e destek vermekle suçlayarak, “IŞİD'in halifesi El Bağdadi değil, Erdoğan'dır” dedi. 

Türk hükümetini IŞİD ile yoğun ilişkiler içinde bulunmakla suçlayan Bayık, IŞİD ve Özgür Suriye Ordusu içinde Türk özel güçleri bulunduğunu iddia etti. Bu güçlerin resmi görevli olmadığını ve PKK'ya karşı savaştığını belirten Bayık, “Türkiye artık düzenli orduyla bize karşı bir savaş yürütemez. Ama bu özel güçler yoluyla yürütebilir” diye konuştu.

Sözlerinin ağır suçlamalar içerdiğinin farkında olduğunu belirten Bayık, PKK'nın propaganda yapmaya ihtiyacı olmadığını, zaten AKP'nin de PKK ile bir çözüm bulma niyetine sahip olmadığını savundu.

“Çözüm süreci tek taraflı”
PKK lideri Cemil Bayık, Türkiye'de çözüm sürecinde PKK ile yürütülen müzakerelerin tek taraflı olduğunu belirterek, “Ama bu yola girdiğimize pişman değiliz” dedi. Abdullah Öcalan'ın müzakereler için taslak hazırladığını ve Türk hükümetinden bu taslakla ilgili görüş bildirmesini rica ettiklerini söyleyen Bayık, “Türk hükümeti bu öneriyi kabul etmezse bunu savaşa hazırlık olarak değerlendiririz. Bunu kabul etmeyiz” diye konuştu.

ABD ve Avrupa'ya mesaj
Barış sürecinde bir arabulucuya ihtiyaç olduğunu savunan Bayık, “ABD olabilir. Biz Türklerle çözüm istiyoruz. Amerikalılar bugün Kobani'de müttefikimizdir. Bizim gibi IŞİD'e karşı savaşıyorlar. ABD Ortadoğu'da Kürtlersiz politika yapamaz” dedi.
Avrupa'nın da PKK'ya yardım edebileceğini belirten Bayık, “Suriye'deki Kürt bölgeleri güvenceye alınırsa Avrupa böylece Rus enerjisine bağımlılığını azaltabilir. Akdeniz'e petrol ve doğalgazın yolu Rojava'dan da geçiyor. Bu yol güvenceye alınırsa Avrupa da rahat nefes alabilir” diye konuştu.

Deutsche Welle Türkçe


29 yorum:

 1. Cemil Bayık daha önce de BBC'ye bir mülakat vermiş ve "AKP büyük bir savaşa hazırlanıyor ' demişti.
  http://www.son.tv/haber-201427

  YanıtlaSil
 2. En geç 2015 nervuzda istediklerini alamazlarsa ve devlet teminat vermezse, sonrasında yeniden savaşa girişiecekler bu malum, bu sefer ellerinde eski silahlar da yok, sağolsun (!) AB ülkeleri artık göstere göstere lojistik destek sağladılar IŞID bahanesiyle PKK'ya, YPG'ye. Maalesef hükümet yetkililerinin bile farkettiği bir zaafiyet de var Doğuda, güneydoğuda. Bu iç kalkışma (serhildan) ile acı bir sürece girebiliriz.

  YanıtlaSil
 3. Türkiyeyi Bölmek Ayaklanma cıkartmak için Piyon olan ermeni lerin yurt dışında cok destekleridigi PKK terör deccaLiye örgüt içindekilerin bir cogu hatta doguda bazı belediye başkanLıgı yapanların züriyet olarakda araştırıLırsa Ermeni ve Müslüman olmuyan AiLelerden geldi anlaşılacakdır..mesla ermeni savaşında 3000 bin aile ERMENİ Tuncelide kalmışdır... ve yine diger ilerde kalan bayanlar kürt evliligi yapmışlardır.. melez. bunu şundan belirtiyom Kuzey ırakdan zamanında guantuma YA GÖTÜRÜLÜP EGİTİLEN kendilerine yakın kişileri sözde peşmerge ama asLı cibiliyeti degiL. onlar özeL egitim verildi ve kuzey ıraka kendi hesablarına çalıştırılmak üzere görevlendirildiler.. bu ve buna benzer tezhaglarda avrubada PKK yaltakcılarına Türkiye aleyhine bazı kuluruluşlar piskolojik lojistik her türLü destekleri olmakdadırlar... Şimdi de Yurt dışında kendi Yandaşlarına Bu hükümet erdogan hakında piskolojik algı oluşturmak istiyolar. ve Türkiyeye karşı kendilerine daha fazla imtiyaz tanınması Türkiyeyi İŞİD gibi örgütlere destek veriyo havası oluşturma cabalarında ŞUNU AÇIK ve net diyim Ki .saten İŞİd KİM OLDUNU AVRUBA İYİ BİLİYOR.özelikle ingilizler. ama dünya kamuoyuna kendilerini hep düzgün göstermişler ...malisef medya ve para kuveti elerind eolduna ama eski güçleri kalmadı ...sömürülen Müslüman olmuyan ülkeler dahi bunların az cok ne MaL oldugunu biliyor.sömürgeyLe ayakda duranlar Avruba neleri var yer altı zenginliklerimi neleri var .....TEk dertleri Büyük güçLü bagımsız Bir Türkiye onların ORTADOGUDA SÖMÜRÜLERİNE BÜYÜK ENGEL teşkiL etcegi için bi pkk bi haşhaşilerle Türkiye ALeyhine olan tüm piyonları hainleri kulanırlar.. ne zaman ki kendilerine yakın bi yönetim gelir ozaman övmeye başlarlar..Allah da musade etmesin bu emparyelist sömürücü kan emicilere fırsat vermesin. Pkk Din islam karşıtı deccaLi ye bi örgüttür..

  YanıtlaSil
 4. http://reportturks.com/post/105598894500/demirtas-sokaklar-mesrudur

  YanıtlaSil
 5. bu güne kadar pkk terör deccaliye örgütün Türkiyeye zararı en az 300 milyar dolar civarıdır. Şimdi bu örgüt Kürt lerin AsLa hakını filan savundu yok tam aksine halkın zenginleşmesinin önünde engeldir.. kendileri gibi düşünmüyen dogu daki Müslüman halka dahi zülüm yapan iş yerlerini evlerini yakan yıkan bi terör örgütüdür.. sadece HaLk eskiden ergonokon türü yapılanmaların yanLış politikalarından dolayı Irk cılık cogalmışdır .. eger eskisine bakarsak doguanadolu insanı inançLı imanlı devletine bagLı bi halk idi.. şu an orlara giden yardımları araç gereçleri pkk denen terör örgütü yakıp yıkmakda haLkın cahiL kalmasını istemekdedir ki cahiL insanı kandırmak amaç larına 3 5 kuruş harçlıkvererek devlete polise taş atırmak potansiyeL bitaban OLUŞTURMAK Cabaları devam etmekdedir... bu yönetim yabancıların egitigi PKK yönetim kadrosu da 3 5 farkLı gurub vardır ki, her biri bi yabancı ülkenin istikbaratı ile kolkoladır onların emrine göre haraket etmekdedir ler. zaman ve zemin hazır buldukları an Dvelete baş kaldırmak için bekletilmekdedirler. yine ezilen kulanılan halk dır fakir fukaradır... bu nlar yine alt tabakadır. kandırılan kime neden hizmet ettiklerini bilmiyen bazı ırk damarını kabartan söylemlerle muhatablarını kazanırlar siz ezilensiniz siz hep horlandınız gibi sözlerle Pkk ya eleman kazandırmak faliyetleri devam etmekdedir. bunların partilerinin yöneticileride bazıları uyrugu züriyeti, ne Kürt nede Müslüman dır degilerdir.bazı aşiret reisleride para karşılıgı bazılarıda korkudan destek oy verirler. bunlarda Emre göre hareket ederler. üst AkIL bunları yönlendirir. içlerinde o partinin de pkk partisininde 3 5 degişik yere hizmet eden vardır dirsek temasları vardır. şu an Türkiyenin aleyhine olcak tüm toplantılrda bu bölücülük faliyetlerinde bulunurlar marksiz leninis ateis PKK bi örgütür. kan dan beslenirler.

  YanıtlaSil
 6. Allaha şükür ki ne kadar baskI yapılsada Müslüman kürt haLkı da bu deccaliye örgüte bek güvenmiyor ve destek vermiyor oy da vwrmiyor silah zoruyLa baskı altında olanlar ın Ailesini kaçırmak ve öldürmekle tehdid ediyolar ..devletimizin Bu nları tesbit edip güney dogu daki pkk deccaliye örgütün baskısına maruz kalan vatandaşlarına sahib cıkıp onların ezilmesine PKK evlerini malarını yakmasına izin vermemlidir.. Açık dicem Türkiyede kendi bulaşmadan hani avrunası amerikası iran ı nasıL yapıyosa özeL birlikler kurup kandilde ki yöneticileri yok etmesi gerekir. haberim yok da diyebilmeli devletin bekkası için Şu an İRAN aSKERLERİ SÜRİYEDE savaşıyor .İran inkar etsede.

  YanıtlaSil
 7. Avrubada ki para kaynaklarını ÖzeL gönülü lerle engelemlidir cok rahat PKK ileri gelenleri avrubada lokanatalrda toplantılrda boy göstermemkdedirler. bunlarında engelenmesi gerekir. para kaynakları kurutulmaLı halkımıza yaptıkları piskolojik devlet düşmanlıgıalgısını yıkmak için karşı piskolojik de algı oluşturulmalıdır. ki ihanet şebekeleri maksatlarına ulaşılamasın kesinlikle sade vatandaşla pkk TERÖR deccaliye örgüt aynı kefeye koyuLmamlı dır ..PKK mehdi alehiselamla dahi savaşcak olan gurublardan olabilir. Kürtlerden de MEHDİ aLEHİSELAM ASKER VE TARAFDAR CIKCAKDIR İNŞALLAH

  YanıtlaSil
 8. Hükümet kararlı! Seçimden önce çözülecek
  Başbakan Yardımcısı Akdoğan çözüm süreciyle ilgili umutlu konuştu
  “Nihai noktaya seçimlerden önce varacağımıza inanıyorum. İyi yoldayız. Görüşmeler sürüyor. Bunun çıktılarını yakında göreceğiz. Son dönemde yaşananlardan herkes gerekli dersleri çıkardı. Aramızda genel bir anlayış birliği var. Seçimden önce nihai çözüme ulaşma konusunda ortak amacımız var. Takvim budur.”

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. nihai hedeften devletin kasdı kültürel haklar fakat karşı taraf nihai hedef olarak özgürlük kasd ediyor
   polis burlarda şimdilik yasa gereği mplotof atan yakıp yıkanlara karşi sadece gaz atıyor
   14--15 yaşındaki çocuk bu zırhlı araçları taşlayıp kendisine bir şey olmayınca büyük özgüveni var hatta karakollara taşla saldırıyorlar örgütün silahlı savaşcı birimleri şehirlerde
   ayrıca gerek ırakdan gerek suriyeden gerek batı yardımı sofistike silahları var sa-8 füze milan tanksavar füzesi gibi
   zannım o ki hükümet bu şekilde seçimi atlatmaya çalışıyor karşı taraf seçim olmadan bu işi bitirmek istiyor
   türkiye nin rusya ya yanaşması ve erdoğana düşmanlıkları nedeni ile çok ülke ve kuruluş buraların karışmasını destekliyor
   baharla beraber büyük hadiseler yaşanabilir devlet bu bir iki senede iyi hazırlık yaptı kalekol silahlı iha gezgin füzesi v.b

   Sil
 9. BismiLLahirrahmanirrahim eLif Lam mim. Seyyiduna CAFERİ SADIk Kuddise sırruh ___ İmam cafer Sadık kuddise sırruh, anne tarafından hz Ebu bekir sıddık ın baba tarafından hz ALi radıyallahu anh ın Torunudur.. Yani seyyidine kasım ve seyyidine imam hüseyn torunudur. onun hadisleri buhari, dışında Küttübi sitte de vardır.. Hadis ilmini, urva, Ata, Nafi, Zühri, dedesi seyyidine l kasım ve babasından ögrenmişdir.... her iki süffyan ve imam Malik ve Kattan da ondan hadis ögrenmişlerdir... Bir cok keramet ve mukaşefe ile şöhret bulmuştur.. Zühd ve takvası son derece meşhurdur. Huzurunda padişahların ,onun yanında başları göyüslerine eğlirdi, dimdik olarak ona bakamazlardı. son derece cömert ve cesaretLi idi. Tabilerine şu nasihatte bulunmuşdu... ! Bir günah işlediginiz zaman ,derhaL tevbeyle Allah a dön.. Günah işlemekde insan kaderi ilahiye ye bir nevi mahkumdur. Fakat suçunu Allah Teala ya yükleme, Yani kaderimdir demekle Rabbin i töhmet altına alma, Günahlar üzerine devam etmeme ye çalış ve gayretini harca...... .Allahu Teala Dünyaya şöyle emretmişdir____ (Ey dünya ... bana (Allah a) hizmet edene hizmetçi oL, benden yüz cevireni müstahdem kıL, yalancının şerefi, kıskananın , rahatı yoktur. Cimrinin dostlugu yoktur. üzüntülünün kardeşi, kötü ahlaklının efendiligi yoktur) Mubarek imamımız devam eder .Haramlardan sakın Allah ın emirlerini yerien getir, abid olursun, Allahın sana verdigi rızka ve kaderine razı ol, müslim olursun, insanlardan beklemiş oldugun iyilikleri onlara yap.. ve nasıl arkadaş istersen öylece arkadaşlık yap ki, mümin olasın.... Kim soy sop olmaksızın izzeti, ve silahsız korkutmayı isterse Allah Teala ya isyan olacak şeylerden sıyrılsın taat ve ibadete bürünsün.. Elbette kötü insan la (nefine göre haram helal demeden yaşayan) arkadaşlık yapan, Beladan kurtulamaz, kötülük yapanların arasına giren, fenalıkları yapmakdan kurtulamaz. Diline hakim olmuyan daim pişman dır...___ devamı gelcek

  YanıtlaSil
 10. (2) devamı Bismillahirrahmanirrahim eLif Lam mim. Nakşibendi sinsilesinden imamımız Seyyidina Caferi Sadık (kuddise sirruh) buyurdu ki.... Faiz haram olmasının sebebi, Allahu teala nın hoşuna giden Sılayı terketmekdir.. Çünkü Faiz gizLi soygunculukdur.... _ Fakihlerden peygamber sallallahu aleyhi vessellem nazarında emin olanlar, hükümdarların kapılarına tenezüL etmiyenlerdir.. -Kardeşelerinden hoşuna gitmedik söz işitsen asla üzülme , Sözü doğru ise, sana peşin cezadır. sözü yalan ise sana bir hasene yazılmış olur...... İmam caferi sadık kuddise sırruh a Mut`a dan sorulmuşdur. şöyle cevap vermişdir. Mut`a nikah degiL , dinin perdesi altında zinanın meşru` görülmesidir... Ceddim ALİ bin Ebi TaLib radıyallahu anhu __ gerçekte Resullullah sallallahu aleyhi vessellem HAYBER gününde, kadınların mut`asını yasaklamışdır__ devamı gelcek

  YanıtlaSil
 11. (3)Bismillahirrahmanirrahim eLif Lam mim. İmamımız seyyidina Cafer Sadık kuddise Sırruh dan devamı mubarek buyurdu ki__Dualarında şöyLe derdi:.. Allahım, azametin hakkı için beni kullugunla şereflendir, taatle Aziz kıL, Allahım, günah işlemekde beni zelil kılma.Allahım beni kötülük yapanlara iyilik yapmaya muvaffak kıL, Allahım rızkımı genişlet ve beni günehlerdan temizLe .(Amin - Arabisini okurdu) Amcası Zeydin asılmasını haberini veren Hakem bin as el kelbi nin şiirin de ( sizden Zeyd i ağacın dalına astık, Mehdi olup da asılanı görmedik) sözünü işitince imamımız Caferi saddık dedi ki _Allahım ona köpeklerden bir köpegi musalat kıl_ diye bedua ettii Nitekim aslanlar, Hakem bin as`ı parçaladılar.... Adamın biri Muhterem imamımız zalimler sana boyun eğiliyolar.. Sen ne diyorsun ? diye sorar oda buyur mu ki şöyLe derim arabça dua oldugu için rumuzLu aktaramdım .. Bu payklaşmamdan maksad bereketi ni celeb etmek idi birazda ilmi bilgi için nasihatınla şereflenelim diye idi.anlatımların içinde cok kapsamLı konuştumuz konular bile farkLı anlatımlarla vardır.. Allahumme salli ala seyyidine muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vessellim teslimen kesira Amin Allah şefatinden himmet ve duasından mahrum etmesin :: şunuda belirteyim ki nakşibendi tarikatının Resullullah alehiselamdan sonra manevi halife 5 sırada sadatlarımızdan dır.. hiçri 83 dogmuş 148 de vefat etmiş Medine deki Bakıye-i şerif te babası imam bakır radıyallahu anh ile dedesi ZeyneL Abidin in makberleri arasında defnedilmişdir.. Hazreti HASAN IN radıyallahu anh marberide ordadır... Selmani pak i farisi radıyallahu anh ve SıdıKı Ekber tarafından verilen manevi hilafetin Sırrını Beyaziti bestami rahmettullah aley he devretmişdir...

  YanıtlaSil
 12. (4)üsteki anlatım da Kaynak olarak Üstaz ı Azam kamİl Mürşid seyyid ismaİL çetin hoca efendinin dilara yayınları adLı eserlerinden faydalanıLmışdır___ Her mümin daimi iman şuuru içerisinde zikir ve dua ile Allah la beraber olması gerekir. Zikrin bircok çeşitleri vardır. ilim ögrenmek zikirdir, Kur`an ı okumak zikirdir, hadisi şerifi okumak zikirdir, dini helal ve haram ettigi şeyleri bilmek, ögrenmek ve ögretmek zikirdir. Bu zikrin bir kısmıda dua ve yalvarışla, insanla Allah arasında bir münasebet kurulur, Her şeyden eveL insan , Rabbi nin murakebe edici oldugunu bilip inanmalıdır. Böylece Huzurnda acz ve fakrini itiraf ederek kuL ,O ,na yalvarır. Onun (Allah,ın) Rububiyetini iman şuuru iLe idrak ettigi kadar ihdiyaçlarını dergahına arz eder __ mesLa bir kimse evinden cıkarken (mealen) __Bismillah, tevvekeltu alallah la havle ve la kuvvete illa billah__ derse (melekler veya Allah tarafından) Korundun muhafaza edildin ve hayırLı işlere iletildin. şeytanda ondan uzaklaşır. (Ebu davud,Tirmizi, Nesei,) bu istiazeyi evden cıkan her müslüman okumasını adad edinmeli ki resullullah alehiselamın efendimizde okurmuş. Bir hisse Gerçek iman şartıyla KuL ile Allah arasında SEVGİ BAGI zikir ve dualardır.. Kula gelen feyz Onun yalvarışı nisbetindedir. işte buna sevgi bağı deriz. eger bu bağ zayıf olursa feyz (bereket) de zayıf olur.

  YanıtlaSil
 13. NAMAZ DİNİN DİREGİDİR .. KABİR SUALİNDE BİLE NAMAZ DAN GECENİN HESABI KOLAY OLUR...

  YanıtlaSil
 14. Alman Ajandası
  Almanya "Ajan" dediği 3 Türk'ü tutukladı. Ankara, 'MİT ile ilgileri yok' dedi. Karanlık oyunun perde arkası ise netleşti. Kirli plan şöyle işledi: PKK'ya yakın yayın organları 'Türk istihbaratı IŞİD'e militan topluyor' iddiasını yaydı. Alman polisi ise Türkiye ve IŞİD'i yan yana getirmek için algı operasyonu yaptı
  Almanya'da 3 Türk'ün, "casusluk yaptıkları gerekçesiyle" tutuklanmasının ardındaki kirli ittifak ortaya çıktı. Türkiye'yi dinlediği ortaya çıkan Almanya'nın MİT ile hiçbir ilişkisi olmayan 3 kişi üzerinden Türkiye'nin IŞİD'e militan temin ettiği algısını yaratmaya çalıştığı ortaya çıktı. Diplomatik krize neden olan süreç, 11 Kasım'da patlak verdi. Almanya, "Türk istihbarat servisi için çalıştıklarına dair güçlü şüphe var" dedikleri Muhammed Taha G. (58), Göksel G. (38) ve Ahmet Duran Y.'yi (58) gözaltına aldı. Tutuklanan 3 Türk, "Almanya'daki Türkler ve kuruluşlarla ilgili bilgi toplamakla" suçlandı. Bu gelişme Ankara'nın tepkisini çekti.

  BAKAN ÇAVUŞOĞLU YALANLADI
  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, biri Alman vatandaşlığına geçen 3 kişinin, Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ya da Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ile bir bağı olmadığını" belirtti. BND ajanlarına ülkemizi dinleten Almanya'nın karanlık oyunu ise deşifre oldu. İstihbarat kaynaklarından alınan bilgilere göre, Almanya çözüm sürecini baltalamak için kolları sıvadı. 45 kişinin öldüğü Kobani eylemlerini kışkırtan PKK'ya yakın bazı yayın organları, 3 Türk "casusluktan" gözaltına alınmadan haftalar önce MİT'in Almanya'da TİKA (Türk İşbirliği ve Kalkınma Ajansı) ve yurt dışındaki Türkler üzerinden Almanya'daki Suriye muhalefetini örgütlediğini iddia etti.

  KARANLIK İTTİFAK
  Hatta Türk ajanların Almanya'dan IŞİD'e militan topladığı öne sürüldü. Türkiye'yi IŞİD ile yan yana getirmek amacıyla hamleler yapan Almanya ise PKK'nın yayın organlarının iddiaları ışığında operasyon düğmesine bastı. MİT ile ilgisi olamayan 3 Türk"e "casus" diyerek Türkiye'ye yönelik çirkin bir algı operasyonu yapmaya çalıştı.

  YanıtlaSil
 15. Sadece Almnayada yaşıyan Türkler MisaL ALman bankalarındaki mevduat larını paralarını cekmiş olsa ALman ekonomisi cidii senedelem cöküş yaşar. Faşist ALmanyada bu kibirLi tebeden bakma huyundan vazgeçmeLi dir. Bizim bölgemizde ve güneydogu anadolud aki bölücü toplantılarda ne işLeri var söz de insan Hakları adı altında Kuzey ırak ve kandiL e giden bir cok ALman ve avrubaLı ne işleri var önce ALmanya ırkcı faşizan İslam düşmanı politikalarından vazgeçmeli ki hadini BiLmeLi bir cok Bölücü terör örgütü onların ülkesinde her TürLü Türkiye aleyhine faliyetler yapmakda Bölücü unsurlara çifte vatandaşlık gibi kolayLık lar finansaL destek sağlamakda Bu Zalimlermi bize adalet vercek bunu en okur yazarlıgı zayıf olan bir Türkiye vatandaşı dahi biliyor. inşaallah bu üretikleri terör bir gün kendilerini, vurur UnutuLmasın ki Zalime yardım eden zülmüne ugramadan Ölmezmiş. Türkiyemizin Güneydogusun da bazı insan hakları adı Alman avrubaLI ajanlar cirit attını bilmiyozmu ordaki insanımızı Devlet imize karşı kışkırtıklarını kendilerine yakın bazı bölücü unsurlarla maddi destek ve kamu oyu oluşumu için faliyetler yapmıyolarmı avrubada bu Pkk deccali ye terör örgütünün medya tv görseL basın olanagını kimler saglıyor da Kalkıyosunuz Türkiyeye yön cizmeye kalkıyonuz AVRUBA biteceksiniz. Allahın kudred Büyük dür. 3 havalimanı yapılcak diye tutuştunuz Menfatinize ters düştü. İstiyolar kİ Türkiye şamar oglanı gibi olsun siz imanınız yok avrubaLı yöneticiler Adaletiniz de olmaz . ALLAHA havaLe ediyoruz sizi vicdansız Adaletsiz kokuşmuş teharatsız avruba

  YanıtlaSil
 16. Eger bu Türkiye ve ortadoguda ki olaylar avruba da olmuş olsaydı OnLarın canı cok tatlıdır.. Ne zaman bu terör devasaL olaylar avrubada oldumu kendi topraklarında ozmaan kuyruklarını kısarlar cok korkak dırlar. Müslüman Ölümden korkmaz Allah dan imansız giderim diye korkar. Kafir ölümden cok korkar çünkü onun vatanı dünyadır Müslümanın ise AsLi vatanı Ahiretir dünyanın geçiçi bir mekan oldugunun şuurundadır Kafir askeri dünya nimetlerine cok baglıdır yer içer gezer tozar eglenir tuvalete gider uyur gezer.. Müslüman ise Allaha ve resullullah.a iman eder Dünyanın ebedi bi yer olmadıgını her nefisin elbete bir gün ölümü tatacagını bilir. AdaletLi kimse kimseyi sömürmeden alın terini yesin ister insanca adaletlice Dünyada ki geçimini temin etmek ebedİ aHİRET aLemine temiz İmanLı bi şekilde zamanı geldimi Allahın taktir ettigi zaman gider. emanetini ruhunu teslim eder. Kafir eşşek arısı gibidir zehir saçar.. Müslüman BaL arısı gibidir. şifa dagıtır... Kalkmışlar şeytan kalblerine oturmuş kafir idareciler Türkiyeye yön vermeye sözde insan hakkı ögretmeye ellerinde ki maddi güçle yön vermeye boyun buktürmeye calışıyolar siz Allaha and olsun yakın zamanda İSLAMA boyun bükeceksiniz. başka careniz olmucak yolunuzda

  YanıtlaSil
 17. Takribi 2000 Lİ yıLar da bir İfşaad Alim evLiya bir Allah dostunun sohbetinden işitenlerden__ Avrubadan bir fitne seLi Türkiyemize Gelmişdir.. Bu fitne batıdan geçti Şimdi Türkiyenin dogusunda Ekilen tohumlar batıda fizileniyor. (İslami uyanış) aslına rücu . Yine ehLi beyten GavsuL vasiLin AbduL hakim avras rahmettullah ın Knedi yakınlarına benden sonra hepiniz anadoluya batı tarafına gidiniz diye yakınlarına telkini oldugunu yakınlarından işitim. eskiden evliya Alim e hürmet eden topluluk yogunlukda şimdi ise Bölücü terör hegomanyası aşırılık yapmakdadır. Avrubadan aldıgı destekle şımarmakdadır. Sayın cumhur başkanımızın RTE bu günde degin digi gibi kobani kobani diye insanlarımızı devlete karşı ayaklandırma girişimi denemesi Avrubadan gelen emirle olmuş olma olasılı yüksek olasılıkdır. Halep de şuanca 3 mi,lyon u geçik Müslüman var ve katliamla r hat saffa da Kobani de ise siviL yok Türkiye ordaki suçsuz halka sahib cıktı ve ekmegini paylaşıyor şu an kobanide 3 bin pyd gibi Pkk SÜRİYE KOLU TERÖR örgütleri vardır. Bunlar üst AkIL tarafından kuzey Süriye de kanton özerk hatta bagımsız sözde kürdistan kurma ad kürdistan yönetim ise Avruba bu ise Türkiyenin cevresişni sarma taktikşleridir. AsLa bir avrubaLı orda kurulmak istenen oluşuma özgürlükl tanımaz sadece Türkiyeyi zaafa ugraması için dir niyetleri ve sömürürler. istedikleri anda yok ederler işleri bittimi İŞİD zalimleride onların türetigi bi örgütür. burda maksat Kürdü cok seviyoda arabı sevmiyor degiL denge unsurları oluşturup Abd nin de israİL in güvenligi ve en az 50 yıL daha tamiri olmuyan kin nefret tohumlarını müslümanlar arasına yerleştirmek istemekleridir. Buna AkLı olan hiç bir müslümanım diyen insan mezhebi ırkı ne olursa olsun ALET OLMAMALIDIR. Sen ki onların dininie geçmedikce senden razı olmazlar. sanma ki dost Kafirden can ciger dost olmaz .ya kölesi olursun Mandeleyi afrikada nasıL başa getirip onu kahraman gösterdi ve fakir afrikayı madenlerini yer altı zenginliklerini sömürdülerse işleri sömürmekdir. Mandela denen haini de dünya barış ödülünü verdiler.. kahraman yaptıLar .. pöpiler. adamın servetini bi araştırın 100 alıyolardı afrikadan kendi yalakalarına halkına ihanet eden sözde sanal gazlama ile görseL medya ile pofpofşladıkları adamlarada mandela gibi servet halk aç nerde bu yer altı zenginlikleri IRAK nerde bu petroL gelirleri kimsenin konuşmadıgı bişey var ABD yaptıgı masrafları petroLDEN 100 kat geri alıyor Şia cılar efendim bizi destekle olur tmm der sünni der bizi kürt der bizi bi ona silah bi ona halk bilmez bi aşireten 5 adam öldürtürler. atarlar sünni nin üstüne, Cami vururlar atarlar şia nın üstüne al önü alınmaz bi etnik mezhebseL catışma durdur durdurabilirsen ve kadehlerini tokuştururlar ve sıcak evlerinden İzler Ler... bi de örgüt peydahlarlar sonra kurtarıcı gibi cökerler dünyayada adalet özgürleştirmeye gitiik derler ne rde hap ci abd cezaevlerinde suç lu varsa paralı asker milletin ırzına gecerler UYANIN ORTADOGU HALKALARI 3 5 kuruşa halkına ihanet edenler Zalimin zülmüne sizde ugramadan ölmezsiniz.

  YanıtlaSil
 18. Hakdan Aydemir kardeşim,
  ahir zamanda Allah Teala kafirlerin kalbinden müminlere karşı olan korkuyu çekip alacak, müminlerin kalbine de vehn-zaafiyet-dünya sevgisi ve ölüm korkusu atacak. Çünkü müminlerin birbirine sımsıkı sarılıp koruması gerekirken, kafirler bunu yapıyor ve müminler birbirlerine karşı nefret, ayrılık, kavga ve vurdumduymazlık içindedir. İşte müminler bu yüzden biz müminler ahir zamanda kaybetmeye mahkum olacağız ve sayılarımız iyice azalınca ve çığırdığımız imdada nihetinde Kutlu Şahıs ve arslanları yetişecek ve kalanlarımızı toparlayarak ıslah edecek.
  http://dergi.altinoluk.com/index.php?sayfa=yillar&MakaleNo=d206s022m1

  YanıtlaSil
 19. Ahir zaman kardeş iNşALLAH Müslümanlara RABBİMİZ MERHAMET ETSİN BİZLERE

  YanıtlaSil
 20. Adnan oktar gibi 33 kademeLi mason u öven Ahmet yasine de hiç itimadım yokdur.

  YanıtlaSil
 21. hoca efendi dini lider şeriatten taviz vermiyen Allaha kulluk eden Ve Hazretti Muhammed Sallallahu Aleyhi vessellem efendimiizn sünnetini ihya eden AmeL eden ..Gercek dini Liderlerin şeyh olsun lider olsun hocaefendi olsun ..ŞeriatLe kuran ve hadisi şerifle ameL eder.... BAZI YOLKESİCİLER İSE sanki cok gizemLi şey biliyoz ayagına muhatablarını tabilerini etkileme işi yapmazlar Kimler yetiştiriyosa bu Ajan mıdır nedir ŞERİATSİZ tipleri Millete hacı hoca şeyh ulema kamİL insan diye zamparaları kadın kızları dikizliyen tv lerde şowmen lik yapan ları şakrabanları YUTURMUYA BİDE EHlİ SÜNNET İTİKATINDA DIR DEMEZLERMİ ALLAH BU AHİR ZAMANIN FİTNESİNDEN MÜSLÜMANLARI KORUSUN. BU SAHDEKARLARINDAN ŞERİNDEN KORUSUN

  YanıtlaSil
 22. YouTube den __Türkiyedeki Masonlar Sebetaylar Münafıklar Kafirler ...!!!____ yazıp İzlemenizi.... ve bazı sanatçı siyasetci gazeteci paşa yazar ları paylaşmışlar. daha Bilinmiyenleride Allahu alem var. Bilgilenmeniz amaÇLı

  YanıtlaSil
 23. Ahirzamanda bulunduğumuza göre, bu zamanın kavramlarıyla olaylara bakmak lazım. Evet Almanya özellikle 1970’lerden beri Güneydoğu bölgesinin ayrılıkçı hareketlerine iltifatlı bakmakta, tahrik etmekte ve desteklemektedir. Ve niyetlerini açıkça, Başbakan Turgut Özal’a şansölyesi Kohl’ün dediği gibi, “Dicle’nin doğusunu bırakın sizi hemen AB’ye alalım” diyerek belirtiyorlar.

  19. yüzyılda Deccalizmi topraklarında doğuran Almanya’nın 1990’larda, 3. Dünya Savaşı’nın başlamasıyla Türkiye’yi bölme planında fiilen görev aldı. Öyle ki merhum Aytunç Altındal 1993 yılında bir gazeteye verdiği röportajda “Almanya yakında Güneydoğu’ya barış gücü bile gönderebilir” yorumunda alayvari bulunması bu hakikate işarett etmek içindi. Ve bir konuya daha dikkat çekmişti. Almanya, Türkiye’de ne kadar yasa dışı ilan edilen makam ve görüş varsa hepsine himayesine aldığına dikkat çekmişti. Bu sözler işin Alman fitnesinin vehametini anlatmaya yeter.

  Sovyet blokunun çöküşüyle birlikte batılı ülkeler çekirge sürüsü gibi İslam dünyasına üşüştü? Bunun sebebi ne olabilir. Onların önüne atılan yem ne idi? O yemleri kim atıyordu? Eski çağlarda dini saiklerle Ortadoğu’ya aç kurtlar gibi saldıran batılıların yakın çağlarda ekonomik sebeplerle ve sömürgecilik aşkıyla saldırmalarının sebebi nedir?

  Ahir zamanın şer eşhası müphemdir. Yani belirsizdir. Ama bir küfri hareketin içinde yer almalarıyla kim olduğu bu eylemlerinden kolaya anlaşılır. Hadislerle bildirilen Deccallerin Yahudi asıllı olması bir ip ucudur. Yahudiler inançları gereği ahir zamanda dünyaya hakim olacaklarını Tevrat’a dayanarak hem de Deccal zamanında olduğunu bile bile inanırlar. Ve öyle olmuştur.

  Ortaçağ’dan başlayarak, küresel çapta önce finans gücüne kavuşan Yahudiler, ideolojik-fikri alana da siyasete de hakim oldular. Ve neticede 3 büyük savaşlara bulaştılar. Bugün dünya finansının yüzde 64’ünü 14 Yahudi ailesi yüzlerce şirket ile kontrol ediyor ve onlara bağlı güçlü iletişim ve medya araçları, politikacılar, devleteler, diktatörler maniple ediliyor. Avrupa ve ABD’de güçlü lobilerle fitne ateşini daimi körüklüyorlar.

  Günümüzde beynelmilel Yahudi-siyonistlere yani deccalizmin cellatlığını neoconlar ve neoliberaller yapıyor. Neoconlar ABD’de Cumhuriyetçi Parti’yi etkilerken, modern Torçkistler olan neoliberaller Obama’nın partisi Demokratların içinde icra-yı faaliyet gösterirler. Bunlar Körfez harekatından başlayarak dünyanın her yerinde Irak’ta Suriye’de, Afganistan’da fitne ateşlerinin yakılmasına deccalizm adına yardımcı oluyor.

  Birkaç yıl öncesine gidelim Arap Baharı’nı hazana çeviren, Türkiye’yi darbenin eşiğine getiren, Ukrayna’yı ateşe atan yine onlardı. Sarkozy ve Merkel ve Berlusconi onların Avrupa’daki tetikçileridir. Ortadoğu’da fitne ve fesadın baş destekçileridir. Hazar petrolünü İsrail’e akıtarak yeni bir oyun tezgahlayan ve bundan Büyük İsrail’i kurmayı hedef alan deccalizm bu maşalarıyla icraatlarını yapıyor.

  YanıtlaSil
 24. Almanya şu anda bu rolünü özellikle İsrail hesabına ve kendi çıkarına olarak Türkiye aleyhtarı faaliyet gösteriyor. Öyle ki, Türkiye’de her olmusuz eylemin arkasında Alman derin devletinin yapıları vardır. Bu komplolar Hablemitoğlu suikastinden beri bu kazanarak sürdürülüyor. Dönemin Başbakanı Tansu Çiller’i eroin çetesi reisi olarak ilan eden bu menhus ülkeden her türlü fitneyi bekleyebilirsiniz. Yüzümüze karşı dost rolünü oynayan Almanya’nın derin güçleri şu sıralar faşist köpeklerini kullanarak İslam düşmanlığını körüklüyor. Her hafta İslam aleyhtarı gösteriler düzenlettiriyor. Medyasına IŞİD'i Türkiye destekliyor palavralarıyla besliyor.

  İşte bu 3 Türk’ün ajan olarak tutuklanmalarının bir sebebi de İslam dünyasına ve Türkiye’ye yönelik İslamfobia maskeli algı operasyonun gereğidir. Batı’nın İslam aleyhtarılığı ve düşmanlığı kime yarar? Bundan kim nemalanır. Tabi ki İsrail. Peki bu işin sonu nereye varır.

  Hep Hazreti Mesih ve Mehdi’nin (doğrusu cematlerinin, yandaşlarının işbirliğiyle ) Lut Gölü veya kapısında Deccali yok edecekleri rivayeti vardır. İşte bu işin sonu budur. Eskiden resmi kurumları kullanarak Türkiye’ye nizamat veren bu şer odağı deccalizm, şimdilerde sivil güçleri hatta cemaati bile emellerine hizmet ettiriyor. Şu bu masonu bırakın, görüyorsunuz, hem kavmi hem dini kimliğe bürünen cemaat-gruplar. Batılı neocon-liberal yandaşlarıyla kolkola Türkiye’de fitne kazanı kaynatıyor. Devletin bütün sırları Tel Avi’de, Washington’da, Londra’da, Berlin’de fink atıyor. Bunlar varken kim takar masonları.

  Sabah akşam rivayetlerle kendini hipnoz eden Müslümanlar şöyle bir uyanıp çevrelerine bir bakmalıdır. Ne oluyor. Şimdiyle kadar gafletten nice trenler kaçmış bari şu sonuncusunu kaçırmamak lazım. Ki ittihad-ı İslam neşv ü nema bulsun.

  YanıtlaSil
 25. Demirtaş, kaos peşinde

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın yeniden sokak çağrıları yapması “Demirtaş’ın hayalinde kaos var” yorumlarına yol açtı. AK Partili Cuma İçten, “HDP’liler, Avrupa’da özel okullarda okuttukları, hatta piyano dersine yolladıkları çocuklarını yanlarına alarak sokağa çıksınlar” dedi

  http://www.yeniakit.com.tr/haber/demirtas-kaos-pesinde-41861.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bunların hepsi psikolojik taktikler-algı operasyonu! Çünkü en azından şu an (ilerisi için değil) onların sokağa çıkmaya yürekleri yetmez. Çıkarlarsa polisler tarafından bu sefer nasıl karşılanacaklarını çok iyi biliyorlar.

   Sil
 26. Yalçın Akdoğan'dan Kandil'e son dakika yalanlaması
  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kandil'den çözüm sürecine ilişkin yapılan açıklamayı yalanladı.
  Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Kandil'den yapılan çözüm süreci açıklamasına ilişkin sert bir değerlendirme yaptı.

  Akdoğan, "Kandil'den yapılan gerçek dışı, zamansız, yersiz, tahrik edici açıklamalar sürece yarar sağlamaz" dedi.
  ÖCALAN KONGREYE KATILACAK İDDİASI

  Akdoğan'ın tepkisine neden olan açıklama KCK Yürütme Konseyi üyesi Murat Karayılan'dan gelmişti.

  Karayılan, 'Çözüm sürecinin' başarıyla sonuçlanması durumunda, Abdullah Öcalan'ın 2015 yılının Nisan ayında yapılması planlanan PKK'nın 12'nci kongresine katılacağını öne sürmüştü. Karayılan çözüm süreci ile ilgili adım atılmaması durumunda seçimden önce yeniden savaşa başlayacaklarını söylemişti.

  KCK Eşbaşkanı Cemil Bayık da geçen hafta sonu, Öcalan'ın müzakere taslağını görüşüp belirlenen tarihe kadar sonuçlandırmadan silah bırakmayacaklarını söylemişti. Bayık ayrıca, "Müzakereler takvime göre yürütülmezse, müzakere taslağını kamuoyuna açıklarız" demişti.

  Pazartesi günü HDP'nin İmralı heyeti Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile görüşmüş, HDP'li Sırrı Süreyya Önder görüşmeden sonra, "Artık süreçte diyalog kanallarının kapanmaması ve hangi başlıklarla ilerleyeceğimiz anlamında belli mutabakatlar oluştu, çok seri bir görüşme trafiği başlıyor" açıklamasında bulunmuştu.

  YanıtlaSil
 27. HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş İstanbul İl Kongresi’nde konuştu. Demirtaş "Geldiğimiz nokta artık bu mücadelede dananın kuyruğunun kopacağı noktadır" dedi.

  Geldiğimiz nokta artık bu mücadelede dananın kuyruğunun kopacağı noktadır. Dananın kuyruğu kopacaksa bugün, 100 yıl önceki gibi, kuyruk değil dana bizde kalacak.
  Bizi Suriye’deki gibi paramparça etmek isteyecekler. Kürt Türk ile Arap’la aynı binada aynı şehirde yaşayamaz hale gelirse o zaman işte emperyalistlere ekmek çıkacak.

  YanıtlaSil