.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

11 Kasım 2014 Salı

ZEYTİN AĞACI PROVOKASYONU

Bir kısım sol odaklı medyadaki haberlere dikkat… 

Bu sefer zeytin ağacı üzerinden kaos planı sergileniyor.  

…………………………………………………………………
http://haber.sol.org.tr/medya/zeytin-yahudi-agacidir-gordugumuz-yerde-kesiyoruz-100550

‘Zeytin yahudi ağacıdır'

AKP hükümetinin 12 yıldır uyguladığı yıkım politikalarına dayanak oluşturan nitelikteki, “Zeytin ağaçları neden kesilmeli?” başlıklı zeytin boykotu çağrısı sosyal medyada fenomen oldu. “Zeytin almıyoruz” hastag’i ile twitter’da başlatılan boykot çağrısında şu ifadelere yer veriliyor:

“Kıyamete yakın Müslümanlarla Yahudiler arasında bir savaş çıkacak. Müslümanlar bu savaşta galip gelecekler. Öyle ki Yahudiler ağaçların ve taşların arkasına saklanacak, ağaçlar ve taşlar da 'ey Müslüman, şu arkamdaki Yahudi’dir. Hemen gel de onu öldür' diye haber vereceklerdir. Fakat sadece zeytin ağacı haber vermeyecektir. Çünkü o bir Yahudi ağacıdır. Bugün İsrail bütün ülkelerde zeytin ağacı dikmeyi teşvik etmektedir. Çünkü bu ağaçların Yahudileri koruyacağını bilirler.

‘Üç yıl içinde zeytin ağaçlarının tümü kesilecek'

Dün İsrail, zeytin ağaçlarının kesilmesini engellemek amacıyla Soma'daki termik santralin yapımını durdurmaya çalıştı ve Danıştay vesilesiyle bunu başardı. Fakat hükümetimiz Danıştay'ın bu kararına rağmen kesimi devam ettirerek İsrail'in bütün planlarını suya düşürdü. Türkiye'deki zeytin ağaçlarının tamamının üç yıl içinde kesilmesi planlanıyor, bu sayede İsrail'e büyük bir darbe vurulacak. Fakat sadece ağaçları kesmek yetmiyor. Milletimiz de üzerine düşeni yapıp, bu saatten sonra zeytin tüketmemeli, bu oyuna alet olmamalıdır. Oyuna gelme ey Evlad-ı Osmanlı!”

Twitter ve Facebook gibi sosyal medya ağlarında daha çok Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın fanatikleri arasında paylaşılan zeytin boykotu çağrısı tepki çekmeyi sürdürürken, akılları zorlayan girişim, AKP eliyle yaratılan Türkiye’deki doğa katliamının geldiği noktayı da özetliyor.

43 yorum:

 1. Sabah gazetesi yazarı Haşmet Babaoğlu zeytin ağacından devrim çıkarmaya çalışanlara sesleniyor.

  http://www.sabah.com.tr/yazarlar/babaoglu/2014/11/11/zeytin-vd-olaylar-derinlesiyor

  Üç gündür bakıyorum da...
  Yıllarca benimle "zeytinyağı yazarı" diye akılları sıra dalga geçenler...
  Siyasi görüşlerim hoşlarına gitmeyince hemen bilgisayara geçip "sen bu işlere karışma, git zeytinini topla, çiçeğine böceğine bak!" diye mail atanlar...
  Şimdi
  Yırca'da sökülüp atılan zeytin ağaçlarından "devrim" çıkarmaya çalışıyorlar.
  Hep çakallık peşindeler!
  Kendilerinin yanında saf tutmayan herkesi buldozerle zeytinliğe giren gaddar inşaatçıların dostu olarak gösteriyorlar.
  ***

  Halk yutar mı bunu? Hayır!
  Fakat oyun büyük.
  İktidar, yerel yöneticiler, kurumlar inatla hataya zorlanıyor.
  Uluslararası "beyinler" tarafından hazırlanmış bir strateji ve sosyal medyayı iyi kullanan bir yapıyla karşı karşıyayız.
  Mesela geçtiğimiz pazar günü dini kisveli korkunç bir metin piyasaya sürüldü. Neymiş, bundan sonra zeytin alınmayacak, zeytinler sökülecekmiş! Çünkü zeytin ağacı Yahudi ağacıymış...
  Tabii içine doğdukları dinin zeytini mukaddes saydığından habersiz olan bizim sekülerbeyaz çocuklarımız da bu metni ciddiye alıp öfkeyle veryansın ettiler. Son derecede gereksiz fakat iz bırakan bir tartışma çıktı ortaya.
  Bunlara gülüp geçemeyiz.
  Olaylar "derin"leşiyor!
  Toplumsal zihin-kontrol kampanyalarının devreye sokulduğunu görmemiz gerek.

  YanıtlaSil
 2. Zeytin ağacını Garkad ağacı ile karıştıran üst akıl herhalde müslümanın aklını hafife alıyor. Müslüman basiretlidir. İki defa aynı delikten ısırılmaz. Hadisleri tahrif ederek müslümanı vurmak istiyorlar.
  Son zamanlarda zındıka cereyanı nifak perdesi arkasında çalışmakta.. IŞİD liderinin müslüman görünen yahudi lideri gibi evlad-ı Osmanlı adına görünüp sağ gösterip sol vurmaya çabalıyor.
  Dikkatli olmalıyız. Provokasyonlara meydan vermemeliyiz.

  YanıtlaSil
 3. Provokasyon için Soma'nın seçilmiş olması manidar... Soma faciasının bilinçaltına gömülmeye çalışılan acılarını, tam da Ermenek faciasında mahsur kalanlar henüz çıkarılmamışken zındıka cereyanı bu acıyı isyan alevine çevirmeye çalışıyor.

  YanıtlaSil
 4. Şimdi "ağaç" ve "saray" ile saldıracaklar. Zemini yokladılar ve tuttuğunu gördüler!

  Ergün DİLER'in Eyvah Demokrasi başlıklı yazısından...
  http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/ergundiler/2014/11/10/eyvah-demokrasi

  YanıtlaSil
 5. Sakarya Seyf nickli kullanici Soma olayı ile f.gulenin bağlantılı olduğunu söyledi. Tekrar saldıracagina dair ongorusu vardı. Olabilir mi acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Soma olayının illuminati ile bağlantısını Katy Perry adlı şarkıcı mason kuklasının klibinde şifreleri vardı. Bunların Süfyan ve Deccal ile bağlantısı olduğunu biliyoruz. Amma F.Gülenin kendisinin asıl Süfyan olmadığı, süfyancıklardan biri olduğu barizdir. Asıl Süfyan Batılıların Mısırı işgalinden sonra çıkacaktır.

   F.Gülenin Suriyede savaşan 3 bayraklı komutan olduğunu hayal edebilirmisiniz? Adam yürüyemiyor bile.. Hadi diyelim uydu gibi uzaktan kumanda eden biri olsun, yüzünde hastalık belirtisi yok. Süfyan haaytında hiç hacca gitmemiştir. Adamın 3 kez gittiği soyleniyor. Hadi o da yalan olsun. Seneye toplu hac planı var...

   Sil
  2. Sakarya Seyf arkadaşının kaynağı tahminimce rüyalarıdır. Ben de geçenlerde Hz.Mehdiye annesi tarafından Süfyanın ölüm fermanının verildiğini gördüm.

   Nasıl yorumlamak gerekir bunu? Zaten hadisleri okuduğunuzda Süfyanı öldürecek olan Hz.Mehdi, Deccali de öldürecek olan Hz.İsa as dır. Bu şüphesizdir. Amma fermanın verildiği bölümü Hz.Mehdi ve süfyanın hayatta olduğunu, Hz.Mehdinin yavaş yavaş faaliyete başladığını ve çıkışı beklediğini düşünüyorum.

   Sil
 6. Kılıçdaroğlu, Cumhuriyete sahip çıkmanın Mustafa Kemal Atatürk'e sahip çıkmakla olduğunu vurgulayarak, "Mustafa Kemal Atatürk'ü sevmeyenlerde Allah korkusu yoktur." dedi.

  ----------------------------------
  Chp'ye el verenlere, midesizlere, ruhsuzlara, köpeklere, kıtmirlere alayına ithaf olunur..!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen!..Amin.

   Ahirzaman'ın Türkiye'ye bakan veçhesi budur. Gerisi laf-ı güzaftır.

   Demokrasisiz cumhuriyet, gizli diktatörlüktür. Komite ve azınlık hakimiyetidir. Halksız cumhuriyetlerdir. Sovyetler Sosyalist Cumhuriyetler Birliği de cumhuriyetti. Çin de Cumhuriyetidir.

   Nasır'ın, Hafız Esed'in, Kaddafi'nin, Saddam'ın, Burgiba'nın cumhuriyetleri de.. Hepsi cumhuriyetti. Ve o cumhuriyetlerin menşei ve menbaı ve kaynağı ve aslı CHP halksız cumhuriyetidir ki, Türkiye'de Türk Baası CHP, Arap Dünyası'nda Arap Baas olarak tecelli etti. Hepsi deccalin bir başka veçhesi olan Avrupa deccalizminin kurgu ve vesayetidir. Bunu bir adı da Süfyanizmidir. (Atıf Hocayı da, Dersimlileri ipe çekip mağaralarda diri yakanlar da amal-i süfyaniyedendir kör gözlere ibretle sunulur)

   Biz 91 yıl sonra kurtulma yolunun eşiğine gelebildik. Yani Necip Fazıl'ın tasviri olan (Bir kanlı şafakta, bana çil horoz, Yepyeni bir dünya etti hediye) fecr-i kazipten beri 4 darbe yaşadık. Çizme altında çiğnendik. Bir o kadar da aba altından sopa gördük. Allah'tan korkmayanlar canibinden Zavallı Müslüman Araplar hâlâ cebelleşiyorlar. Bizim modeli bekliyorlar.

   O ise fecr-i sadıka bakar. Essalatü hayrün minnel navm ilahi davetinin duyulmasına kaldı iş. Biliyorsunuz hayvanlar dahi bu sesle uyanır. Horozlar öter, kuşlar cıvldaşır, aslan ininden çıkar. Ha sadece köpekler rahatsız olduğu için uzun uzun havlarlar uykularını devam etmek için. Gafiller ise şeytan ve nefsin yatağında mışıl mışıl uyumaya devam eder. Biz uyumayacağız. O fecri Allahümme duasıyla karşılayacağız. İnşallah.

   Kılıçsızoğlu o zaman ne diyecek acaba? Çünkü biz elmaskılıçdaroğluyuz. Hz. Bediüzzaman’ın söylediği Zülfikar-ı Ali’nin dalalete vuran Kur’an’ın elmas kılıcı, yani hakikatleri. Evet bizim Kemal’in söylediği gibi: Vur Pençe-i Âlî'deki şemşîr aşkına/ Gülbang-ı âsmânı tutan pîraşkına.

   O vakit dinsiz felsefenin mahsulü süfyanist kağıttan kaleler çatır çatır yıkılacak. Enkazı bile olmayacak.

   Sil
 7. Sufyani komutan degildir, sufyani ile hasaniyi karıstırıyorsunuz aynen Hristiyanlar Kuzu'yu karıştırması gibi...Kuzu aslında Hz.İsa değil.Bu zeytin agaclarında hikmet gereği atlar dinleniyor yani sufyani Cabir'i yıkmak üzere zaten 14 Muharrem 1436da savası bitirdi.Keza ısidin liderinin suriyeye geçerken öldürülmesi gerekiyordu.Simdi Isidin başına Hasani(Horasani) geçecek.Hükümet sarsıldığı anda daha önce tamahlanmayan ısid ülkemizde tamahlanacak.Ve beyt-i makdis mamur olduğunda israile deccal bilinçli olarak emir verdi Mescid-i Aksamın imarı İkinci Medine(İstanbul)nin harabına vs...Mehdi benim din kardeşim ve 10 yas büyük benden ve artık kendisinin Mehdi olduğunu biliyor birisini bekliyor henüz sufyani fetulah kadar zamanlama bilgisini tam bilmiyorum.

  YanıtlaSil
 8. ergün dilerin bugünkü yazısı çok enteresan yine...

  http://www.takvim.com.tr/Yazarlar/ergundiler/2014/11/11/iki-turkiye

  YanıtlaSil
 9. Deccal su an İngilterede sanırım bir doktor rolünde ve insan yapısı üzerine çalışmalar yapıyor insanlar kabre konulurken gorulmese de ayrı bir manyetik alan olusur ruhu insan bedenine geri getirecek bir sistem üzerinde çalışıyor ancak bulamıyor İstanbulun fethinden sonra kurtulan ruslardan birisi ona gerekli olan maddeyi verecek.Hz.İsa, deccali öldürürken Mansur, Dünya Devletinin basında olacak ve Hz.Ali de Hz.İsa'ya yardım edecek olanlardan biri...deccal, İstanbul fethinden sonra abdye geçecek.Hz.İsa'nın sağında Hz.Ali solunda Mansur...

  YanıtlaSil
 10. bildiğiniz üzere bağdadi öldü...yerine başkası geçecek...

  ama siz hala işidi şeysabani yada süfyani yapmaya kararlısınız...

  bu çok büyük yanlış....

  işid beni abbas olduğunu abbasoğulları olduğunu felanca abbasoğulları olduğunu bas bas bağırdığı halde ve kualisyonun ben süfyaninin ordusuyum diye hadislerde bas bas bağırdığı halde...siz hala sırf haksız çıkmamak için aşırı zorlama tevillere gidiyorsunuz...

  yok gülen süfyaniymiş..yok tayyip talutmuş...yom mehdi gelmiş ölmüş gitmiş...vs...

  işinize gelmeyebilir...ama bu kadarda paranoyak olmanın ne alemi var...

  şamdaki zeytin ağaçları nire....soma nere...

  artık cidden kabak tadı veriyor...

  1- süfyaniler daima siyesettedir....melik tir....meliklerdir....1400 yıldır taaa kerbeladan beri....bu böyle olmuş...böyle olacak...

  2 mehdi mekkeden çıkar...mekke lafı asla ama asla TEVİL EDİLEMEZ.....MEKKE MEKKEDİR...KABEDİR....şeytan dahi kabe dışında her kılığa girebilirken o bile kabe kılığına giremez...hadiste sabittir...kabeyi tbmm yapanlar oldu...

  3-peygamber efendimiz s.a.v nin doğumuyla birçok kapı kapanmıştır....hiçbir olay peygamber efendimizden evvel olmuş bir olaya döngüsel tevil edilemez....zira mehdilik ancak bu ümmete has bir lakaptır...ahir zamanın büyük mehdiside ahir zamana hastır...

  tevil yapılacaksa son 1400 yıl içerisindeki bir olaya döngüsel tevil yapın...(yapamazsınız işinize gelmez)

  bir arkadaş fgülen hakkında bir başlık açılmasını istemiş....

  adminden ricam açmasın zira burada birkaç kişi hariç hiçkimse hakaret etmeden iftira atmadan yargısız infaz yapmadan soruya soruyla değil karşılıkla delille ispatla
  delille ve hakkaniyetle tartışamazlar...

  misal...içinizden kaç kişi gülen hakkında birşey idda etmeden evvel o iddanın(iftiranın) cevabını iftiralar .org sitesinden bakıpta "ben bu iddanın cevabını beğenmedim iddamın arkasındayım" diyebildi?

  cevap hiçkimse....

  mesela ben tayyip erdoğanın melhameler öncesi ak sarayı hangi zaruretten dolayı yaptırdığını anlayamadım...

  ve araştırma yaptım....

  aradım taradım hiçbir cevap bulamadım...oysaki o paraya buğday alınıp tüm sülolar doldurulsa f16 lar alınsa melhameler öncesi seyyar hastaneler techizat vs.vs...

  ahanda rusya yapıyor buğday ihracatı yasak...kazakistandan harıl harıl buğday çekiyor...ayıp değil ya...(türkiyede hala buğday kotası var bunlar çok himmetli canım...)

  hanginiz f gülene bu muameleyle yaklaşabildi?

  kimse...

  zaten bu tavrınızdan dolayı amr bin ass(mısır fatihi halid bin velitdden sonra en büyük komutan) gibi çokk eyvah diyeceksiniz...

  kara para aşk...gönül hırsızı.. kertenkele...bugünün ak saraylısı ...vs vs dizilerinin müdavimi olmuş insanların feraset seviyesinden olaylara bakmaya devam edin....

  FİTNE ZAMANI ÇOĞUNLUĞA YADA ÜMMETİN EKSERİSİNE TABİ OLUN...SİZBİLİRSİNİZ...

  AMA ŞUNU BİLİNKİ...1400 YILDIR FİTNE ZAMANI ÜMMETİN ÇOĞUNLUĞUNA NE OLMUŞSA...SİZEDE O OLACAK...BU BÖYLE BİLİNE...

  FİTNE ZAMANI DİYORUM HA....FİTNE...FİT--NE...YEZİD KAFALILIĞIN ALEMİ YOK...
  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fitnecinin şahının savunucuları artık susun artık ortalığı kirletmeyin

   40 kıllık dulu, kız diye yutturur gibi Kıtmiri bize mürşid-i kamil diye yutturmaya kalkışma. Bu topraklarda deccalden sonra görülen en büyük iki fitneden biri Kıtmir ve cemaatidir. Bediüzzamn Hazretleri’nin fcr-i sadık müjdesini, 20 yıl tehirine sebep olan bu meczup müsveddesi ve onun binamaz, istihbarat uşağı, egoları, nefs-i emareleri şişkin, ırkçı ve şaşkolozlardan oluşan cemaati IŞİD’den kat kat fazla sayiş düşmanıdır.

   Ahir zamanın iki büyük fitnesinden biri olan Süfyanın güç merkezlerine yalakalık yaptıktan sonra kaçtığı ülkede deccal Yahudi’nin soytarılığına soyunan bir adamı, hangi site ve kim olursa olsun, -ki doğruluk kazanına batmış yalan dolması gibidirler- onu aklayamaz.. Kimi kiminle savunuyorsun. Şıracının şahidi bozacı..

   Milletimizin hiç bir ferdi, sultanlarımız tarafından bazı hükümdarlara tac giydirmişken hiçbir zaman elin gavuru ile hükmetme veya hükümetçilik oynama alçaklığını göstermemiştir. Makamlar ve vazifeler indi ilahiden bir hikmete ve liyakata binaen verilir. İstemekle olunmaz. Sinek hiç bir zaman tavus kuşu olamaz. Sünnetullah'a aykırıdır.

   MGK içtihad makamıdır, Evren cennetliktir, Ecevit cennetliktir, bilmem hangi diktaör dahidir, onun resmini çıkaran gazeteyi uyardım ve hırsız baronlara ananas yedirten, müellifini deyimiyle Kur’an’ın arşından gelen ve Kur’an’ın manevi bir mucizesi olan Risale-i Nur’u sadeleştirme adı altında alçakça tahrife edeni ancak ve ancak ( Kur'anı'ın Kafirden ve Yahudi ve Hıristiyandan once nitelediği) olur.

   Kendisi bir sinek iken tavus kuşu gibi gören bir mahalle camii vaizi liyakatı bile yokken kainatın bilmem nesine soyunan sahte Mehdi veya Mesih müsveddesinden ikide bir bahsedip midemizi bulandırma. Bu ülkenin en adi ve mendeburu darbeci ve din adına hükümetçilik oynamak için darbe-i hükümet tertipleyendir.

   Sil
  2. bakın ben demedimmi bunlar hakkaniyetle konuşamaz....yargısız infaz yapar..hakaret eder...iftira atar..soruya soruyla karşılık verir diye...teşekkür ederim beni yine yanıltmadın...

   Sil
  3. Hakikatin aynası yalan sövlemez. Bakar görmeze Allah şifalar versin denir.

   Sil
  4. bu feto ajan olduğu ve insanları apaçık kandırdığı ortada iken nasıl bu kişinin arkasındasınız...

   bu kişi insanların imanı ile oynuyor.
   kafir devletin ekmeğini yiyen, kafirin hizmetciliğini yapar.

   bu kişi haindir. bu kişi büyük puttan sonra en büyük sahtekardır.
   Allah dostlarının gözünde büyük zuhuratlar yaşanmıştır.
   Allah c.c. CB nından razıdır.

   iftiralar.org sitesinde işimiz ne.
   kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz.

   yeterki milletin imanıyla oynamayın.

   Sil
  5. Bu adam(f.gülen) İsrail'e lanet etsin, ben bu adamın elini öperim!
   Amerikaya lanet etsin ona biat ederim..
   Bu kadar net konuşuyorum. Yazdıklarım bu şahsa özeldir.

   Sil
  6. Nur cemaati bu adamı aralarında istemiyor. Bugün AKP nin yanlış yaptığı şey Nur cemaatlerini F.gülen cemaati olarak görmesi. Bu ikisini birbirinden ayırmak lazım. Maalesef farkında olmadan Nur cemaatinden kimi mensuplar bu şahsa itaat ediyor. Bu çizgiyi netleştirmek lazım.

   Sil
  7. sacramental life....bir kere nur cemaati ve gülen cemaati arasındaki farkı herkez biliyor...

   ayrieten gülenin gazze için yayınladığı mesaj yeterlimidir..senin için...googleden araman yeterli....

   örneklerle şunu ifade etmek isterim...bir pkk lı amerika katil yada kahrolsun israil demekle amerika karşıtı olmuyor...yada israil karşıtı...

   tayyip israile göstermelik kükrerken dünürleri ve oğlu israile mal taşıyorlar...

   gönül isterdiki tayyip yahudi üstün hizmet ödülünü(islam üstün hizmet ödülü değil..) iade etseydi ambargo koysaydı...tüm anlaşmaları iptal etseydi....ve yahut israile olan ticaret için "diplomasi başka ticaret başka" demeseydi....yada...

   herşeyi geçtim....mavi marmarayı gönderirken izin alsaydı.....yada almadımı almasın....o gemiye bir akp milletvekil,i yada kendisi binseydi?

   tamam binmesinler onada kabul....

   bari furkanın kanı yerde kalmasaydı kardeşim....bari israilin yanına kalmasaydı kardeşim....9 şehit verdikte adamlar ne bedel ödedi....

   YANLARINA KALMADIMI?

   tayyip buna cevap versin ben onun elini ayağını öpeyim...ona biat edeyim ...bu kadar açık ve net...

   sacremental life....sana özel bir sorum var....

   o kadar türk okulları sence ne olacak..? 3. dünya savaşında israilemi yardım edecek...

   bir yorumunda işidin ihtilafını yakın görmüştün....iş o safhaya geldi? evet doğru....

   ama bu safhada türk okulları kime yararhiç düşündünmü?

   sadece sana değil...mehdinin zat olarak geleceğine inanan herkeze...

   mehdi öldü gitti demeyen...herkeze...

   ne olacak bu türk okulları?

   boşşverin...

   şunu sorayım birde....

   biz biliyoruzki nur cemaati müthiş bir cemaat...öyleki bu cemaat insanların bir avuç prinç için dinlerini satacak durumda olduğu zaman

   yada evlerin mezar olacağı zaman...yada zulumatın heryeri kapladığı zaman yada her 7 den 5-6 sının öldüğü zaman..

   işte bu zamanlarda nur cemaati (okuyucular) ve üstadın talebeleri o ihtiyar halleriyle son bir atakla müthiş bir kalkışla risalei nurları taa taylandan filipine güney afrikadan rusyaya fildişi sahilinde meksikaya vietnama ta 200 ülkeye risalei nuru götürecekler....


   tamda üstadın dediği gibi...güneşin doğup battığı heryer....yaşa nur cemaati...

   oturmakla hizmet olmaz.....

   üstadında dediğiği gibi....hizmette ilk adım HİCRET.....

   Sil
  8. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  9. mgazi kardeşim bahsettiğin mana için selamet versin yerine Allah akim bıraksın Allah fırsat vermesin dense daha iyidir. veya ıslah manasını kast ettin ise Allah ıslah etsin denebilir.

   Çünkü "selamet versin"in anlamı içinde "Allah, işinizde kolaylık versin" vardır.

   Hakkını helal et kardeşim.

   Sil
  10. Felsefem lakaplı şahıs arkadaşım,
   Nedir bu F.Gülen sevdası? Said Nursi Hazretlerinin kemiklerini sızlattı. Benim manevi olarak Said Nursi Hazretleri ile bağlantım var. Az buçuk beni dinlesen ne olur?

   F.Gülen bidat ehli olmuştur. Tarihe bak nice alimler sonradan sapıtmıştır. F.Gülen'in videolarını izledim, devleti, savcıyı ele geçirmek için talimat veriyor ve her yol mubahtır manasında talebelerini yönlendiriyor. İslamda böyle zorbalık var mı? Sana cevap vereyim yok...Daha yazacaklarım çok, niceleri var, ama burayı mesajlarla işgal etmek istemem..

   Zikir ehli insanlarla arkadaşlık et. Göreceksin, o zikirler senin kalbine daha çok nurun inmesini sağlayacak ve kalp gözün açılacak İNŞALLAH. O zaman geçmişinde yanlış birini savunduğunu anlayacaksın.

   Sil
 11. bu arada işid hakkında...

  işid muhtemelen türkiyeye hiç saldırmayacak...zira hadislerde ve ifşaatlarda bu gözükmüyor...

  ama şeyabaninin yani horasaninin yani abadinin ve kualisyonun(süfyani ordusu)nun işidi yok etmeye başlamasının necef kufe de olacağı çok açık ve net var..

  işidin ilk görevi tamam....yani tarafların silahlandırılması ve yapılandırılması....nasıl yani...

  barzani --silahlandım hazırım

  ırak merkezii--silahlandım hazırım

  esad --silahlandım hazırım(rusya inanılmaz silah verdi kimsenin haberi yok)

  sisi -suud- katar- ürdün kualisyon --silahlandım hazırım...

  misson 1 complete bağdadi dead...

  misson2 start....

  çok yakında yünanlılar gemilerimizi vuracak yünan harbi..

  türkiyenin başına geçmiş asker fethe başlayacak...

  bu arada işidin ihtilafı olacak...işid biteceğini anlayınca hz ali türbesini vuracak...abadi kualisyonla beraber işidi ve sünni halkı katledecek....ayetullahlar cevaz verecek...işid yok edilince abadi ve barzani musul için birbirine girecek kurt kuş peşmerge etine doyacak...esad meydanı boş bulup halepi yakıp yıkacak...kualisyon bu bahaneyle esadı ve ailesini yok edecek...esadı kaybeden iran hürmüzü vurup petrole sekte vuracak ...abd de iranı vuracak...iranı kaybeden rusya da türkiyeyi vuracak.....gerisi malum...


  YanıtlaSil
 12. bu arada önemli not....

  şeysabani yani horasani yani ırak merkezi lideri hz ali türbesi vurulduğunda siyah sancak çekecek....

  yanlız bunlar biraz farklı....farkı şu...herkez bunları gerçek siyah sancaklı sanacak...özelliklede tüm şia bunu beklenen siyah sancak olarak görecek...işide olan katılımın 50-100 katı bir katılımdan bahsediyorum...inanılmaz bir güç olacaklar....iran sınırsız destek verecek...karşılarında kim olursa yok edecekler...ve asla durdurulamayacaklar...

  öyleki ölenlerin arkasından hiç üzülmeyecekler..adam kaybetmek umurlarında olmayacak...katılmak için insanlar birbiriyle yarışacak....

  ama hadiste dediği gibi..."benden olduğunu söyleyecekler ama benden olmayacaklar ben onlardan beriyim....

  biz bunlarla olayları anlamaya çalışıyoruz...millet somadan süfyani çıkarıyor....komik yaaa....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnsanlar her ne kadar Ebubekir-el Bağdadi'nin (ağır yaralanma sonucu öldü ve yerine Saddam Cemal geçti) Şeysabanı olduğunu söyleseler de ısrarla onun ve örgütünün hiçbir şekilde onun vasıflarını taşımadığını dbelirtmiştik ve haklı çıktık elhamdulillah. Şimdi de vurguluyoruz, hadislere göre; Şeysabanı Arap ülkelerinde dahi çok büyük kanlı harpler olduktan sonra Hz. Mehdi as'ın zuhurundan 1 sene önce -Süfyani'den 6 ay önce- yani 3. cihan harbi'nden epey sonra çıkacak.

   Peki felsefem kardeşim, sen bu tevilleri nereden çkarıyorsun, doğrusu enteresan!

   Sil
  2. mehdi alametleri kardeşim....falanca abbasoğulları yada beni abbas...yada abbasoğulları işid değilmidir?

   burayı halledersek gerisi kolay....abbasoğulları kimdir?

   yada abbasoğullarıyla ilgili işide uymayan hadis paylaşırsan sevinirim...

   Sil
  3. Kardeşim, hadislerde Abbasoğulları (Iraklılar) için doğudan (Irak'tan) siyah sancaklılar (Işid) çıkar demektedir. Senin Abbasoğulları dediğin Irak hükümeti+Irak aşiretleri+Irak halkından oluşmaktadır. Işid ise ilk başta Iraklılar'dan oluşmuş örgüt iken sonradan her ülkeden ayrı insanların oluşturulduğu sapıklaşmış bir örgüte döndürüldü.

   Sil
  4. mehdi alametleri kardeşim...o hadis şöyle...
   abbasoğulları(işid ) için doğudan siyah sancaklılar çıkar....dır...

   ıraklılar için ıraktan siyah sancak çıkar zaten mantıksızdır....

   işid hiçbir hadiste siyah sancaklı olarak geçmez...

   misal cübbelinin açıkladığı 2 hadisten birincisi...

   onların devleti vardır...hadisi işid içindir....

   2. onlar kara bayraklıların adamıdır onlar allahın yarattığı en pis yaratıklardır...

   hadisi ise şeysabanidir....

   sahte siyah bayraklı deyince millet işid diye atlıyor...

   bak tek tek yazayım....

   Filanca (abbas) oğulları aralarında ihtilaf ettikleri zaman, zuhuru bekleyin. Sizin kurtuluşunuz sadece filancanın oğullarının aralarında ihtilaf etmeleri iledir. Onlar ihtilaf edince, ramazan ayındaki nidayı ve Kaim'in zuhurunu bekleyin. Şüphesiz Allah istediğini yapar. Kaim'in zuhuru ve sizin görmek istediğiniz, sadece filanca oğullarının ihtilafından sonra olacaktır. İşte böyle olunca halk onların hükümetine tamahlanacak, herkes ayrılığa düşecek ve Süfyani zuhur edecek.

   işid....budur uymayan yeri varsa söyle...

   Abbasoğullarının mülkü hiçbir zorluğa uğramadan kolayca kurulacaktır. Eğer Türkler, Deylem'liler, Sind'liler, Hint'ler, Berberler ve Taylesan Türkleri birleşseler dahi, onların hükümetlerini yok edemezler. Onlar her zaman sevinç içinde olacaklar ta ki sonunda onları sevenler ve devletleri için çalışanlar onlardan ayrılacaklar. Sonra Allah savaşçı bir adamı onlara musallat edecek ve tam onların hükümetinin kurulduğu yerden ayaklanacak. Geçtiği bütün şehirleri fethedecek, karşısına dikilen bayrakları devirecek ve bütün nimetleri yok edecek. Ona düşmanlık edenlere eyvahlar olsun! O her zaman zaferlere ulaşacak ve sonunda zaferini benim itretimden olan birisine teslim edecek. O hakkı söyleyecek ve hakkı uygulayacak."

   hakkı uygulayan yemani ......zaferler zahibi olan şeysabani hükümetlerine (hilafete) tamahlanılacak olan işid...

   Abbasoğulları mutlaka hükümet edeceklerdir. Onlar hükümet edip, sonra ihtilaf edip ayrılığa düşünce horasani ve Süfyani onların aleyhinde kıyam edecekler. Biri doğudan, diğeri batıdan tıpkı süratli iki at gibi Kufeye koşacaklar. Biri oradan biri buradan… Hatta öyle ki onların helakı o ikisinin eliyle gerçekleşecek. O ikisi onlardan hiç kimseyi asla sağ bırakmayacak."

   yazmama gerek varmı....

   İmam Caferi Sadık aleyhisselam şöyle buyurdu: "Küfe mescidinin ibni Mesud'un evine yapışan son duvarı yıkıldığında filanca oğullarının hükümeti yıkılacaktır. Biliniz ki onu yıkan bir daha onu onarmayacaktır."

   o mescid hz ali türbesi...

   Birinci alamet, Abbasoğulları'nın kendi aralarındaki ihtilaflarıdır. Sen bunu göremeyeceksin ama benden sonra gelecek olanlara bunu benden rivayet et. Ve gökten bir münadi nida edecek ve sizlere Şam taraflarından fetih müjdeleyen ses gelecek, Şam köylerinden biri olan Cabiye(190) köyü yerin altına girecek. Sonra Şam mescidinin sağ duvarı yıkılacak ve Türkler tarafından dinden çıkan bazı insanlar isyan edecekler. Hemen ardından Rum'larda karışıklıklar çıkacak. Türk kardeşler geri dönecekler ve adaya(191) inecekler. Dinden çıkmış olan bir grup Rum ise geri dönecek ve Remle'ye inecekler.

   bak buda işid....şam surları türkiye....feth edilen yer yünan adaları...türklerin ineceği da kıbrıs....

   Süfyani ortaya çıktığında Abbasoğulları hükümeti ayakta olacak

   işid süfyani çıkmadan bitmeyecek....

   kısacası....

   işid hz ali türbesini vurunca şeysabani çıkar....açık ve net...


   şeysabani konusunda uzmansan eğer....şeysabaninin işide karşı çıkacak oluşu ...ve muazzam şia gücüyle önüne geleni devireceği ve siyah sancak sahibi olduğunu ve süfyaniyle beraber sünnilerin hepsini katledeceğini görürsün....

   üstelik bu olurken batı karışmış ..ve 42 sancak 7-9 sancağa düşmüş olacak...

   Sil
  5. Kardeşim, için kelimesi onun yararı/lehi için çıkan bir gruptur, ona karşı aleyhine çıkan değil. Nitekim Işid ilk başta Iraklılar için Amerika'ya karşı çıkmıştı.

   Iraklılar için doğuda yer alan Irak'tan çıkar demek mantıksızlık değil, zira Irak Suudi Arabistan'ın doğusunda yer almaktadır.
   -Cenab-ı Peygamber-i Azimüş'Şan Efendimiz bir hadis-i şerif'te buyurdular ki...
   “Abbasoğullarının (Iraklıların) içinden doğudan (Irak'tan-arabistan'ın doğusundadır) ileride siyah sancaklı kişiler (IŞİD üyeleri) çıkacak. Onların önce gelenlerinin ve sonra gelenlerinin işi adam öldürmek olacak. Onlara yardım etmeyin. Allah onlara yardım etmez. Kim onların sancağı altında yürürse yahut bayrağını taşırsa Allah onu kıyamet günü cehenneme koyar. Gerçekten onlar Allah’ın en şerli yaratıklarıdır. Onlar benden olduklarını iddia edecekler. Dikkat edin, ben onlardan beriyim ve onlar da benden beridir. Onların alameti şudur: Saçlarını uzatırlar ve siyah giyerler. Onları desteklemek için oturmayın. Çarşılarda onlarla alışveriş yapmayın. Onlara yol göstermeyin ve onlara su vermeyin. Çünkü onların haykırdıkları tekbir, sema ehli'ni rahatsız etmektedir.”
   (Sağîr/Taberanî-Cilt 13/Ümmü
   Umame)

   el kaide, taliban, ışid, el nusra, nusret, suriye islam cephesi, islami cephe gibi örgütler Mehdi'nin yardımcı birlikleri olduklarını iddia ettikleri için sahte siyah sancaklılardır ve bu grubun son partisini çok ileride şeysabanı oluşturacaktır.

   Abbasoğullarının mülkü hiçbir zorluğa uğramadan kolayca kurulacaktır. Eğer Türkler, Deylem’liler, Sind’liler, Hint’ler, Berberler ve Taylesan Türkleri birleşseler dahi, onların hükümetlerini (DEVLETLERİNİ) yok edemezler: derken burada abbasoğulları övülmektedir, ışid ise hadislerde kötülenmektedir. Ayrıca ışiddevlet kurma gayesiyle hiçbir hedefi amaçlamadan savaşmaktadırlar, devlet değildirler, devlet sahipleridirdir (devle'dirler).

   Onlar her zaman sevinç içinde olacaklar: Iraklılar öyleydi, ışid nerede ne zaman böyle oldu.

   ta ki sonunda onları (IRAKLILARI) sevenler ve devletleri (IRAK HÜKÜMETİ) için çalışanlar onlardan ayrılacaklar (IŞİD ÜYESİ OLACAKLAR).

   Sonra Allah savaşçı bir adamı onlara musallat edecek ve tam onların hükümetinin kurulduğu yerden ayaklanacak. Geçtiği bütün şehirleri fethedecek, karşısına dikilen bayrakları devirecek ve bütün nimetleri yok edecek. Ona düşmanlık edenlere eyvahlar olsun! O her zaman zaferlere ulaşacak ve sonunda zaferini benim itretimden olan birisine teslim edecek. O hakkı söyleyecek ve hakkı uygulayacak: Nedense şeysabanı burada Mehdi'nin yardımcısı olarak görülmüştür, halbuki yanlıştır, zira şeysabanı diğer hadislerde kötülenmektedir, bu rivayette ise geçtiği bütün nimetleri yok edecek kısmına kadar kötüleniyor.
   Iraklılar kendi aralarında örgütlere ayrılıp örgütüyle, devletiyle, halkıyla birbirlerine karşı savaşarak ihtilafa düşmüşlerdir.

   Sil
  6. Şam surları hadislerde şam taraflarından geçmektedir, bunu şam sınırı diye değiştirmenin manası yok ve bu ses zaten henüz duyulmamıştır.
   Adadan kasıt Kıbrıs adası değil, rivayetlerde geçtiği gibi Cezire yani arap yarımadasıdır.
   -Seyyid Ali bin Abdul Hamid’den SuroorAhlalImaan’da ve Cabir’den, İmam Cafer Sadık (a.s.)’dan şöyle söylediği nakledildi:
   “Ben göremeyeceğim, fakat siz o zamana kadar yaşayabilirsiniz: İnsanlar arasında anlaşmazlıklar, gökten bir çağrı, Suriye'nin Jabiya kasabasının yere gömülmesi, yarımadaya Türklerin ayak basması...
   Kufe mescidinin duvarının ve kubbesinin tamamen yıkılması ise Mehdi'nin çıışından önceki son Ramazan ayında gece gökten Cibril as tarafından Mehdi'nin adını ve babasının adını nida edince olacaktır.
   Ayrıca Süfyani'nin savaşacağı Batılılar da varken 42 sancağın yok olup 7-9 sancağa düşmesini söyleyip 42'sinin Süfyani'ye biat ettiğini söylemek asılsızdır.

   Işid zaten Süfyani taraftarıdır, ona tabi olacak ve asıl siyah bayraklılar çıkınca da var olacaktır.
   Abdurrahman ibni el Ğâz ibni Rebia el Cerşî şöyle dediği işitildi:
   İşittim ki Resulullah’ın s.a.v. arkadaşı Amr ibni Murre el Cemlî, şöyle derdi: Elbette Horasan’dan siyah sancaklar çıkacak. Öyle ki atlarını şu zeytin ağaçlarına bağlayacaklar.
   Dedik ki: Şu dediğin yerlerde zeytin ağacı görmüyoruz.
   Dedi: Buralara zeytin ağacı dikilecek, şu sancaklılar oraya inecekler ve atlarını onlara bağlayacaklar.
   Abdullah ibni Âdem, Abdurrahman ibni Süleyman bu rivayeti söyleyince, şöyle dedi: Ancak, birincinin (sahte siyah sancaklıların) peşinden, ikinci olarak çıkan siyah sancaklılar atlarını buraya bağlayacak.
   Onlar buraya inince, üzerlerine şu belde ehlinden olan hariciler gelir, ilk siyah sancaklılar (sahte siyah sancaklılar) saklanmaktan başka çare bulamazlar.

   Sil
  7. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  8. Kardeşim, 42 bayrak 7-9 bayrak olacak diyorsunuz da o zaman Süfyani Batılılarla değil de uzaylılarla mı savaşacak o zaman! Hem Süfyani Suriye işgal edildikten hemen sonra çıkmayacak başka olaylar olacak hem de kimi Batlılarla savaşacak, sonra diğer Batılılarla Yahudiler ona destek olacaklar. Sadece bu 42 bayrak değil, onlarca bayrak sonunda bir tarafı tutarak üç çatı altında birleşecekler.
   Fikirleriniz için yine de teşekkürler.

   Sil
  9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  10. Süfyani zaten Dimeşk'e gelince oranın Batı kuklası devlet sahibini anında hezimete uğratacak. Eğer Nato çıkarsa neden Suriye'deki melikine saldırtsın saçmalık ötesi. Süfyani'ye tabi olacak olanlar Amerika ve Avrupa'nın sağ kesimleri değil, Rusya ve Avrupa'nın sol kesimleridir. Yahudiler ise Amerika'nın yenildiğini görünce hemen saf değiştirip Rusya'nın tarafına geçecekler.

   Hem Işid'i Nato kurmadı, Işid ilk başta 2003 yılında masum Irak halkı için Nato'ya karşı Iraklı sünniler tarafından kuruldu. Sonradan Nato tarafından çeşitli vaadlerle kandırılıp içlerine yabancı milletler sokarak sünnilere ve şiilere karşı kendi saflarına çektiler, şimdi de kullanıp attılar ve onlarla savaşıyorlar.

   Sil
 13. bu agaç Zeytin agaçı degildirki??? yahudilerin saklanacagı agaç zeytin agacı diye geçmiyor ki??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne zeytin ağacı kardeşim, bu insanlar delirmiş mi yoksa sapıtmış ki Gargat ağacını gidip zeytin ağacı yapıyorlar Hakdan Aydemir kardeşin dediği gibi.

   Sil
  2. Biraz islami kültürden haberdar olan kimse garkad ağacının zeytin ağacı olmadığını bilir. Zaten Son zamanlarda 800.000 yeni medya hesabı açılmasının da gösterdiği gibi bu hesapların bir kısmı müslüman adıyla kafa karıştırmak için açılmıştır. Müslümanlara sağ gösterip sol vurmak istiyorlar. Müslüman basiretli olmalı ve yanlış yere basmamalı.

   Sil
  3. Müslüman ne olursa olsun oyuna gelmez. O ilahi ferasetin sahibidir. Oyuna gelen, önce tövbe, sonra imanını ve dinin sorgulamalı. Artık hata istemiyoruz. Bir hata,1 milyon musibet gibi olur ve cehenneme hak kazanılır.

   Sil
 14. Saraya yürümek isteyen gruba müdahale ve gözaltı

  Cumhurbaşkanlığı Sarayına yürümek isteyen Öğrenci Kollektiflerine üye grubun önü Orman ve Su İşleri Bakanlığı önünde polis tarafından kesildi.
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na yürümek isteyen Öğrenci Kollektifleri’ne üye grubun önü Orman ve Su İşleri Bakanlığı önünde polis tarafından kesildi. Polis burada gruba dağılın uyarısında bulundu. Polis dağılmayan gruba gazlı müdahalede bulundu. Polis müdahale sonrası eylemcilerden 13’ünü gözaltına aldı.

  CİHAN

  YanıtlaSil
 15. Yanıtlar
  1. Hafiften hafiften kapıya yüklenmeler başladı, sanırım... Hatta bu sefer belki ardı ardına saray kapısına yüklenme serileri olabilir...
   Zeytin ağacından devrim çıkaramadılar. Yalova'nın CHP'li Belediye Başkanının kestiği -hem de Mustafa Kemal'in ağaçlarını- görmezden geldiler... Çünkü mesele zaten ağaç falan değildi. Mesele bir devrim fırsatı yakalamak... Bakalım bu sefer hangi senaryo tutacak ?

   Sil
  2. Ülkemizi kaos ortamına sokmak istiyenler çok ağır hüsrana uğruyacaklar inşaallah.Biz mefkuresi olan bir milletiz Aleme yeniden nizam vereceğimiz günler yakındır.

   Sil