.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

26 Kasım 2014 Çarşamba

MİSSOURİ YANIYOR !

ABD'nin Missiouri eyaletinde 18 yaşındaki silahsız siyahi genç Michael Brown'ı öldüren polis memuru Darren Wilson'ın yargılanmasına gerek olmadığına karar verildi.
Kararın ardından haftalar önce dinen olaylar tekrar canlandı. Polisin yargılanmayacak olmasına tepki göstermek için sokağa çıkan eylemcilere polis tarafından sert müdahaleyle karşılık verildi. Eyaletin bazı bölgelerinde olağanüstü hal ilan edilirken polisle göstericiler arasındaki çatışmalar en şiddetli seviyesine yükseldi.
Anadolu Ajansı ABD'deki Ferguson olaylarına savaş muhabiri gönderdi

3 yorum:

 1. Amerika nın İlerde iç ayaklanmanın ayak sesleri Allahu ALEM kaça bölünür bakcaz . Amerika cökecek Allahın izniyle 1 bÖLGESİ umarız ki İslam tarafdarı ve Müslümanalara Kılıç cekmez İnşallah . her kezin Bİ oyunu Hilesi varsa dünya üzerinde Mülkü sahibi Alllahu kadiri mutlak ın da bir Bildigi taktiri vardır elbete . . . Hiç bir zalimin Zülmü yanına kar kalmaz Kim se zalime yardım ederse .unutmasın ki Zülmüne ugramadan ölmez.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ABD Rusya'nın Avrupa üzerine yürümesi karşısında aciz kalacak. ABD içinde isyanlar çıkacak. Bir kaç parçaya bölünecek. Onlardan bir tanesi Bediüzzamanın tabiriyle -hakikatini Allah bilir- tevhide yanaşacak. İslamiyetin hakikatıyla birleşecek. İslam alemi ile ittifak yapacak. Deccal zuhur ettiğinde Mehdi Kudüs'te kuşatma altında iken Deccala karşı savaşmak üzere Mehdiye yardıma gelecek. Bu hakikat hadislerde "İsa inecek, ümmetimden olacak" şeklinde rivayet edilmiştir.

   Sil
 2. ABD'de Ferguson protestoları 170 kente yayıldı
  Silahsız siyahi genç Michael Brown'ı öldüren polisi aklayan jüri kararının ardından Ferguson kasabasında başlayan adalet protestoları, ülkenin 170 şehrine yayıldı.

  YanıtlaSil