.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

3 Kasım 2014 Pazartesi

İRAN: ABD GEMİSİNİ 50 SANİYEDE BATIRABİLİRİZ.

ABD askeri güçlerinin Basra körfezinden çekmesi gerektiğini söyleyen İran Devrim Muhafızları Deniz Kuvvetleri Komutanı Amiral Ali Fedevi, "Bir Amerikan gemisini 50 saniyede batırma kapasitesine sahibiz" dedi.

"50 SANİYEDE BATIRIRIZ"
İran'ın İngilizce yayın yapan devlet televizyonu Press TV'nin haberine göre, Basra Körfezi ve Hürmüz Boğazı'nın güvenliğini koruma stratejisi" konulu konuşmada ABD'nin askeri varlığının bölgeden uzaklaştırılmasının İran Deniz Kuvvetlerinin önceliklerinden olduğunu ifade eden Fedevi, "Körfezdeki ABD gemilerine saldırma ve batırma yönünde bir çok tatbikat yaptık, 1 Amerikan gemisini 50 saniyede batırma kapasitesine sahibiz" ifadesini kullandı.

5. FİLO BAHREYN'DE 

ABD'nin bölgedeki denizaltılarına işaret eden Fedevi, İran donanmasının su altındaki hedeflere saldırma kapasitesinde gelişmiş füzelere sahip olduğunu da sözlerine ekledi. ABD donanmasına ait 5'inci Filo, Bahreyn'de bulunuyor.

* * *

Abdullah Dağistani’nin bu konudaki keşfi:

"Tüm dünyayı petrol kaynaklarının kesilecek olması korkusuna sokacak arap olmayan bir ortadoğu ülkesi -İran- körfez bölgesine saldıracak"

"Büyük bir ateşin ortaya çıkacağı ve dünyanın geri kalanını kapsayacağı Körfez bölgesinde bir savaş olacak".

“Birdenbire, barışın ortasında, Türkiye’ye komşu ülkelerden biri (Rusya) tarafından bir saldırı gerçekleştirilecek ve yakın bir ülke tarafından Türkiye'nin işgalinin takip edeceği bir savaş başlayacak.

Bu ABD nin Türkiye'deki üslerini tehdit edecek ve daha büyük bir savaşın ortaya çıkmasına neden olacak.

Bu yeryüzünde korkunç bir savaşa ve felakete yol açacak.

Savaşın gidişatı sırasında, evlad-ı Resulün (Hz. Muhammed'in) 40. Nesli olan Mehdi a.s. gelecek ve İsa a.s. dönecek.”

50 yorum:

 1. İran-İsrail savaşında nükleer silah kullanılması kaçınılmaz!
  İran'ın iki şehri nükleer bomba ile vurulabilir.
  Altı yıl ertelenen bir savaş olarak tarihe geçecek İran-İsrail savaşı...

  Belki hiç başlamayacak, belki de çılgın bir adamın düğmeye basmasıyla hiç beklemediğimiz bir anda başlayıverecek.

  Bush döneminde İsrail, ABD’yi bu savaş için ikna etmişti. Fakat ABD Genelkurmay başkanı ve birkaç üst düzey aklı başında general, böyle bir saldırıya kalkışmanın; Amerika için Vietnam’dan beter sonuçlara yol açacağını söyleyerek bu plana karşı çıkmış, hatta istifayı bile göze almışlardı. Bush bu tepki karşısında planı uygulamaktan vazgeçmişti.

  YanıtlaSil
 2. Bush’tan sonra Obama başkan seçilince, saldırı planı Pentagon’un tozlu raflarında unutuldu, gitti. Bundan sonra İsrail, birkaç kez İran’a tek başına saldırmaya niyetlendiyse de Obama saldırıya onay vermedi. Çünkü o dönmede Irak’ta halen ABD askerleri vardı ve muhtemel bir savaşta bu askerler İran'ın balistik füzeleri için açık hedefti. Müslüman Ortadoğu ya "barış" getireceği söylemiyle iktidara gelen Obama için İsrail’in İran’a saldırı planına onay vermek; Obama’nın Ortadoğu stratejisinin temeline dinamit koymaktan farkı yoktu. Üstelik ekonomik kriz ABD ekonomisinin belini büktüğü o dönemde tüm Ortadoğuyu cehenneme çevirecek bir savaş, ekonomiyi iflasa sürükleyebilirdi.

  Sonuçta; Bush’un generalleri ve ondan sonra gelen Başkan Obama, İsrail’i altı yıl oyaladı. Tabi bu sırada İran ile başlatılan müzakere çalışmaları ile İsrail’in saldırı planına ket vuran Türkiye’nin yaptıklarını da unutmamak gerek.

  Fakat ne yazık ki İsrail bu günlerde kırmızı çizgilerinin çoktan aşıldığını düşünüyor ve bu çılgınca saldırı planından hala vazgeçmiş değil. Bilakis İran’a saldırmak için yalnızca altı ayının kaldığını hesaplıyor. Ve bu saldırı için hazırlıklarını tamamladı. Hatta Netanyahu, kendisi için “o yalancı ile her gün konuşmak zorunda kalmaktan nefret ediyorum” diyen Obama’yı Kasımdaki ABD seçimlerinde başarısız kılmak için Hz. Muhammed aleyhinde bir film yaptırıp, Müslümanları ABD aleyhinde kışkırtacak kadar gözü dönmüş durumda. Newyork metrosuna asılmak istenen afişleri de unutmamak lazım...

  Gerçekten İsrail, bu günlerde ABD’ye Bush dönemindeki gibi hükmedemediği için hezeyan halinde.

  Küba lideri Fidel Castro bile Obama’nın ikinci kez seçimleri kazanması halinde Kennedy gibi öldürüleceğini söylüyor.

  Yani dünyayı sıkıntılı günler bekliyor. Umarız Obama seçimleri kaybetmez ya da öldürülmez ve altı yıldır ertelenen bu savaş hiç başlamaz.

  Peki, bu savaş başlarsa sonuçları neler olur?

  Kısaca izah etmek gerekirse, Rusların tabiriyle; Ortadoğu cehenneme döner…

  Savaş İsrail’in İran’ın iletişim sistemlerini ve savunma ağını hedef alan siber saldırısı ile başlayıp, 400 savaş uçağı ile nükleer tesisleri vurmasıyla devam eden ve gazetelerde zaten yazılıp, çizilmiş olan detaylı planları anlatmakla vakit kaybetmeyeceğim.

  Asıl önemli olan noktayı sizlerle paylaşacağım ki; Bu önemli noktaya, eski Mossad şefi Meir Dagan da vurgu yapmıştı.

  YanıtlaSil
 3. .

  İsrail saldırısında büyük ihtimalle İran nükleer hedefleri, başarılı bir şekilde İsrail uçakları tarafından vurulacaktır. Hedeflerin ne kadar etkili vurulup vurulamayacağı ayrı bir tartışma konusu. Fakat şu kaçınılmazdır ki, İran saldırıya stoklarında bulunan 20.000 (bu sayının daha yüksek olabileceği de söyleniyor) uzun menzilli balistik füzesi ile hemen cevap verecektir.

  Böyle bir füze saldırısına İsrail ancak on beş gün dayanır. Bunu bizzat Mossad eski şefi Dagan söylüyor. Dagan haklı zira, İsrail’in balistik füzelerden korunmak için inşa ettiği “Demir kubbe” olarak adlandırdığı Arrow füzelerinden oluşan hava savunma şemsiyesi, iyimser bir tahmin ile İran tarafından fırlatılacak her üç füzeden ancak birini düşürebilir. Bir Arrow füzesinin 2 milyon dolar maliyete sahip olduğu düşünülürse (bazı kaynaklar 6 milyon olduğunu söylüyor), düşürülmeye çalışılan 100.000 dolarlık bir balistik füze için harcanacak meblağın hiçte azımsanacak bir maliyete sahip olduğu görülür. Üstelik İsrail hiçbir zaman İran’ın elindeki balistik füze sayısı kadar Arrow füzesini elinde tutamaz. Bu milyarlarca dolar eder. Zaten her üç füzeden ikisi topraklarınıza düşecekse, böyle bir stok tutmanın çokta akıllıca olmayacağı açıkça görülmektedir. Ayrıca ekonomik kriz yüzünden yüzbinlerce Yahudi protestocu Tel aviv meydanlarını doldururken, milyarlarca liralık Arrow füzesini stoklamak Netanyahu gibi çılgın ve yalancı olsanız bile, gerçekten alınması zor, hatta imkansız bir karar.

  Geriye tek seçenek kalıyor; İsrail halkının İran saldırısı geçinceye kadar yer altındaki sığınaklarda hayatını idame ettirmesi, günlük hayatlarından vazgeçmesi. Benzer durum 2006 Lübnan savaşında yaşanmıştı. Hizbullah füzelerinin ulaştığı Tel aviv’in kuzeyi tamamen boşalmış, sivil halk füze saldırısı süresince Tel aviv’e ve Tel aviv’in güney bölgelerine sığınmıştı.(Hizbullah füzelerinin menzili ancak Telaviv’in kuzeyine ulaşıyordu) Tüm İsrail topraklarını menzili içine alan muhtemel İran füze saldırısı ne kadar sürer bilinmez. Belki on beş gün. Belki bir ay. Belki daha fazla…Fakat bu süre zarfında İsrail'de hayat tamamen felç olacaktır bu kesin. Zaten ekonomik olarak dar boğazda olan İsrail için böyle bir saldırı ve sonrasında yaşayacağı yıkım, Yunanistan’dan bile beter hale gelmesine yetecektir

  Füze sağanağına tutulan İsrail’in “demir kubbesi”, halka moral vermekten öteye gitmez.

  Böyle bir durumda, İsrail elindeki nükleer füzeleri kullanır mı? Sonucunun zaten bu şekilde olacağı bilinen bir savaşa giren İsrail, nükleer füzelerini kullanma ihtimali oldukça yüksek! Belki de yaşayacağı yıkımı bilen İsrail hükümeti, nükleer füzeleri kullanmak için böyle bir ortama çanak tutuyor..

  İsrail, İran’ın füze saldırısından ancak üç şekilde kurtulabilir;

  1- İran’dan ateşkes talep eder. Bu seçenek İsrail için 3.sınıf ülkeler seviyesine düşmekle aynı manaya geldiği için pek mümkün değil. Zaten bunu yapacak olsa bu savaşı hiç planlamazdı.

  2- ABD’yi de bu çılgın savaşın içine bir şekilde dahil edip, İran’a dolaylı üstünlük sağlayıp ateşkes ilan edilmesini sağlar; ABD yönetiminde Obama oldukça ABD’nin İran savaşına katılmayacağı artık net olarak biliniyor. Bu seçenek ancak Mitt Romney yönetime gelirse olabilir.

  3- İran’a nükleer bomba atıp, Japonya gibi teslim olmasını sağlar; Bu durumda İsrail tüm dünyadan büyük tepki alır. Müslüman ülkeler, İsrail’e karşı birleşir. Fakat İsrail Müslüman ülkelere karşı hala caydırıcı silahlara sahip olduğunu ispatlar ve zor durumda kaldığında nükleer silah kullanabileceğini göstermiş olur. Belki de Netanyahu, tüm dünyadan izole ama caydırıcı olmayı seçecek kadar çılgındır.

  Yani görülen o ki İsrail, İran savaşını kazanmak istiyorsa; Ya nükleer silah kullanmalı ya da Amerika’yı bir şekilde bu işin içine bulaştırmalı.

  YanıtlaSil

 4. Ne gariptir ki, bu olasılıklardan tek endişeli olan biz değiliz; 25 yıl önce Ronald Regan’a rakip olan eski ABD senatörü Patricia Schroeder yaptığı bir söyleşide Romney’in seçimi kazanması halinde İsrail’in İran politikasında ”ABD’yi peşine takabileceğini” savundu, Ayrıcı şu uyarıda da bulundu; ”Böyle bir durumda Türkiye yanı başında bir savaş bulursa hiç şaşırmayın”

  Bazıları, Netanyahu’nun İran’a daha fazla yaptırım uygulamak ve ABD’den biraz daha fazla para koparabilmek için “Çılgın patron” oyunu oynadığını söylüyor.

  Umalım ki öyle olsun.

  Fakat Armageddon fikrine saplanmış ve kıyamet gününün artık geldiğine inanan, geçen yıl Yahudi şeriatını uygulanmasını parlamentosunda kabul edip, kanunlaştıran, üretilen elektriğin bile Hahamların onayı ile kullanılabilmesini sağlayan şeriat kanunlarının geçerli olduğu bir ülkeden söz ediyoruz.

  Bekleyip göreceği
  http://blog.milliyet.com.tr/iran-israil-savasinda-nukleer-silah-kullanilmasi-kacinilmaz-/Blog/?BlogNo=380045

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 4 Kasım 2014 te abd de temsilciler Meclisi ve senato seçimi var. Beklenen Cumhuriyetçiler in kazanması....Yani Obama nın lameduck (topal ördek) olması. Yani başkanlık koltuğun da 2016 ya kadar egreti oturması demek...
   2014-2016 arası İsrail in tekrar abd de hükümranlığı demek...
   hadislerde geçen topal adam gerçekten topal değil de işari bir manası varsa....
   Allahualem o topal bu topal olabilir (topal ördek)...

   Sil
 5. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 7. Gönül isterdiki Türkiye İranla mühtefik olsun.Turan birliğiyle beraber avrasya bloğunda bulunsun.İsrail biliyorki İranı şimdi vurmazsa bir daha asla vuramaz.Çünkü İran nükler güce ya ulaşmak üzere yada ulaştı.Eğer ulaştıysa caydırı güçtür.Kolay,kolay vuramazlar.Her İslam ülkeside nükler güce ulaşmak zorundadır.İran Abd ne blöfle gözdağı veriyor.

  YanıtlaSil
 8. iranın tüm yönetim kadrosunun isfahan yahudileri olduğu kabak gibi ortada dururken....iranın israile nüklüer bomba tacağı fikrine kim inanır hayret doğrusu....

  allah aşkına bir arkadaş gitsinde şu isfahan yahudilerini bir araştırsın yahu...

  hani şu deccalin çıkacağı memleket varya ...(cübbelide aynı fikirde)

  sebataycılar yanlarında halt yemiş....70000 taysanlı hadisini hiç konuşmuyorum bile ...

  YanıtlaSil
 9. -kimin yahudi olduğunu gayb perdesi açılmadan bilinmez tayyip bey için bile bunu yazıp çiziyorlar http://www.millicozum.com/mc/ekim-2010/kafkas-yahudileri-ve-recep-beyin-kokeni onun için kayıd yoksa şunlar yahudi dir demek vebal dir sadece iddia da kalır iran yöneticilerinin yahudi olduğunu nerden biliyorsun ........bu ara bir şey daha söyliyeyim moğollar bağdatı işgal edince yahudilere devlette görevler verdiler onun dışında bir kayıt yok şu anda da iranda 40.000 civarında yahudi olduğu tahmin ediliyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. akdoğan kardeş...tayyip yahudi diyenn halt yemiştir...adamın soyu belli sopu belli...ama isfahan yahudileri çok sır bir konu değil....cübbeli yanılmıyorsam bu konuda bir yazı bile yazmıştı...mustafa özcanın inanılmaz tespitleri var...(yazar olan)...cübbelinin o yazısını ybulabilirsem ...kopyalarım...

   Sil
 10. Bölgedeki tüm ülkelerde bulunduğu gibi İran’da da Yahudiler bulunuyor. Farklı olarak bu ülke Yahudilerinin ülke içinde oldukça etkin olmaları ve bizzat halihazırdaki İran iktidarı üzerinde olduğu kadar İsrail yönetimi üzerinde de erk sahibi olmaları. Üstelik fiilen.

  Şu an İran’da 25 bin civarında Yahudi bulunuyor. Bunlar “İran Yahudisi” ismiyle anılıyor ve çoğu iyi biçimde gizlenmiş haldeler. Geçmişte çok daha fazla olan nüfusları, özellikle İslam devriminden sonra İsrail’e yaşanan göç nedeniyle belirttiğimiz rakama gerilemiş durumda.

  Doğal olarak ülkenin her yerinde değil belli bölgelerde yoğunlaşmış bulunuyorlar. İşte bu bölgelerin başında İsfahan geliyor. İsfahan, İran Yahudilerinin kalelerinden biri. Burada 2000’den fazla Yahudi ve 14 sinagog bulunuyor. Ancak bunlar “açık” olanlar. Hallice miktarda Yahudinin gizli yaşadığı da sır değil. İranlı Yahudiler bu ülkede oldukça rahat ve özgür bir hayat sürüyorlar. Esasen İran iktidarının onlara bakışı da öyle. Kendi milletvekillerini kendileri seçiyor, özel okullarda İbranice öğreniyor, İran Ordusu’nda askerlik yapıyorlar.

  İran’ın kadim halkı…

  Esasen İran’ın “kadim” halkından sayılan Yahudilerin bölgesel tarihi 2700 yıl öncesine değin uzanıyor. Babil’in işgalinden sonra buraya göç etmişler. Yani o kadar eskiler. Bugün kamu kuruluşlarında çalışan Yahudiler var. Diğerleri de, serbest mesleklerde inşaat, ilaç, kumaş ticareti ve doktorluk yapıyorlar.
  Bu işin İran tarafı. Bir de İsrail tarafı var ki o da çok farklı değil. İran Yahudilerinin etkinliği İsrail yönetiminde “etkili” denemeyecek kadar yüksek! Devlet Başkanı, Başbakan, Dışişleri Bakanı hatta Genelkurmay Başkanı çıkarmış durumdalar. Halen benzer görevlerde bulunan İran Yahudileri bulunuyor.

  İsfahan’ın sırrı…

  İşte bu nokta da İran’ın nükleer faaliyetleri nedeniyle uzun zamandır gündemde olan İsfahan’ın ismi İran Yahudileri ile birlikte geliyor. Getiren ise bu konularda “ince ayar” kalemiyle “kalın vuruşlar” yapan Hakan Yılmaz Çebi.

  Kara büyü merkezi…

  “İran makasa girecek, Türkiye vurulacak” başlıklı yazıda meseleyi çözüyor!.. “…. İsfahan gizli Yahudiler için (lütfen bizdeki dönmeleri ve üslerini hatırlayın) stratejik bir üstür. Tıpkı Gürcü Yahudisi, Stalin’in Gürcistan’dan çıktığı ‘o bölge’ gibi kara büyüyü ve zihin kontrol çalışmalarını en güçlü tuttukları bölgedir. Ve sayıları 70 binden fazladır ve Molla rejimi içinde ‘harika derecede’ kamufledirler.

  İngiliz bankalarının hesapları…

  “İran’ın yarın Türkiye’ye karşı dönecek politikalarına egemen olacak kadronun gayrimeşru her türlü ilişkisinin belgeleri ellerindedir. Hatta İngiliz bankalarındaki hesapları bile!.. Bu yüzden de elleri sağlamdır. Tüm dünya İsrail-İran gerginliğini yanlış okuyor. Sözde İslam alemi içinde İran, Siyonizme karşı bayrak yapılırken karşımıza o sıfatta bir İran çıkarmayacaklar…”

  Kabalcı Putin…

  “…Ayrıca özellikle Rusya’nın ‘asrın tilkisi Putin’ üzerinden İran’a desteğinin arkasında Siyonist İsrail belletmenleri vardır. Putin, bir ‘Kabal metafizik istihbaratçısıdır’. Dünyanın hemen hemen bütün liderlerini cesinden çıkaracak gizli ilimlere sahip birisidir ve bu konuda sürekli olarak kendini yeniliyor!..”

  Makas!..

  “Lütfen, ‘İsrail A planı’ üzerinde biraz kafa yorun ve ‘makas atma’ deyimine biraz çalışın…..10 bin km’lik dümdüz bir yolun 70 cm’lik bir rayla makas atılarak koskoca bir treni ve içindekileri nasıl başka bir yola çevirdiğini pek çok kez izledim…”

  Türkiye, İstanbul’dan vurulacak…

  “Ferdi ve münferit/ global dünya ‘70 cmlik makaslarla’ yönlendiriliyor. Nice toplum veya cemaat liderleri binlerce kilometreyi bu ‘70 cmlik makaslara’ girerek heba etmişlerdir!!! İran makasa girecek! Türkiye, İstanbul’dan vurulacak!..”

  yazı benim değil...bilgilendirme için kopyalanmıştır...net panodan...

  YanıtlaSil
 11. peki deccal horasandan çıkar sözünü üstad tevil edip o zaman orada oturan türklere veriyor
  taylasan sarığın ucunu arkaya sarkıtmadır kimler yapıyor şimdi yemende var peki bizde kimde var aklima bir tek yazıcı lar geliyor bunlarda mübarek insanlar tahmin yapmak yanlış ve vebal li

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yazıcılar orada yokki kardeşim....bizim orayla bir bağımız yok...yazıcıların giremediği yegane yerdir orası....gülenin iran konusunda düşüncelerini öğrenmek istersen buyur...link vereyim...inanılmaz anlatımlar var f gülen ağzından...

   güzel röportaj vesselam...belki reza zarrabı ordan çıkarabilirsin...

   http://tr.fgulen.com/content/view/229/141/

   Sil
  2. Kardeşlerim, olay hiç zor değil, İsfahan'da şu an 25 bin Yahudi var ve Batılılar Arap ülkeleriyle beraber İran'ın İsfahan hariç diğer yerlerini vuracaklar, hatta ifşaatlarda 7 gün 8 gece füzelerle vurulacağı yer almaktadır. İran işgal edilince dünyanın çeşitli yerlerindeki Yahudiler gidip İsfahan'a çöreklenecekler.

   Sil
 12. Mehdi alametleri,
  Abbasoğulları (IŞİDin çıktığı yer Irak ve destek verenlerin çoğu Iraklılar) ve Mervaniler (Kürtler) zaten birbirleri ile Musul ve Kobanide savaşıyorlar Allahualem. Bu hadis gerçekleşti. Karkıysa bölgesinin içinde Kobani var. Yakında cephe genişleyecek. İlerde Türkiye Kobaniye tanklarla girecek Allahualem. Sahte sancaklıların kendi aralarında ihtilafı yaklaşıyor. Işidten kopmalar başladı başlayacak. Bu bilgileri kapanan sitenin admininden aldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sacramental Life
   Bir hadis bu kadar tevil edilmemeli, savaş Karkısia'nın da merkezinde olmalı ve Irak hükümeti ile Irak Kürtleri arasında olacak, o da 3. Cihan Harbi başladıktan sonra vukua gelecek. Yani bu alamet gerçekleşmedi.
   Siyah Sancaklılar'ın kendi aralarındaki ihtilafından kasıt IŞİD'in kendi aralarındaki değil, tüm sahte siyah sancaklıların kendi aralarındaki ihtilafı da olabilir ki zaten 2006 yılından beri bu ihtilaf başladı ve devam etmektedir.

   Sil
  2. arkadaşım, Irak hükümeti diye birşey şart değil. Abbasoğulları kim? Iraklılardır. Hükümet olsun olmasın Iraklılara işaret vardır. Bugün işid Irak endeskli bir örgüttür ve birçok ırak aşireti destek veriyor...
   Birde bu açıdan bakın.. Aldığım kaynak sağlamdır...

   Sil
 13. 3. Dünya Savaşı'na hazır mısınız? (1)
  Yusuf Karaca / Yeni Mesaj

  Evlerinize konserveler alın. Kuru gıdalar depolayın. Hem de birkaç aylık… Un veya buğday depolamayı da ihmal etmeyin. Hanımlar ekmek yapmasını öğrensinler. Buna çok ihtiyaç duyulacak.
  İmkânı olanlar büyük şehirleri terk etsin ve köylere yerleşsinler. Tarla, bağ, bahçe işleriyle ilgilensin, dağlara taşlara buğday eksinler. Tüm aile fertleri için gaz maskeleri bulundursun ve sığınaklar oluşturulsun.
  Çatı veya dubleks dairelerde oturulmamalı ve camların önlerine kapatılacak demir saclar hazırlanmalı. İlk yardım çantaları oluşturulmalı ve binalarda çıkacak yangınlara karşı hazırlıklar yapılmalı. Camların patlayıp etrafa savrulmaması için camlara film geçirilmeli.
  Cep telefonları çalışmayacağından alternatif haberleşme teknikleri üzerine durulmalı.
  Akrabalarınızla dostluklarınızı sağlamlaştırın. Çünkü herkesin birbirlerine ihtiyaçları olacak. Ailelerde çok sayıda ölenler olacağı için hayatta kalanlar, diğerlerini sahiplenmek zorunda kalacak.
  Savaşın ilk mermisi atıldığında, ihtilaf ve ittifak devletleri kapışacaklar. İhtilaf devletleri İran, Suriye, Hizbullah ve arkalarında Rusya ile Çin…
  İttifak devletleri Türkiye, İsrail, Arabistan, ABD, İngiltere ve Fransa başta olmak üzere batının tamamı…
  Savaş, Ortadoğu’da özellikle Türkiye üzerinde cereyan edecektir. ABD ve Rusya geride kalarak topraklarının dışında bir savaşta çok etkilenmeyecekler. Yani filler kapışacak ama sadece çimler ezilecek…
  Esad yönetimi vurulduğu an, Suriye elindeki tüm füzeleri ateşleyecek ve Türkiye ile İsrail’in önemli noktalarını vuracaktır.
  Türkiye’nin Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirleri öncelikli hedefler arasındadır. İsrail, Suriye ve Lübnan’ı aynı anda vuracak, buna karşılık Hizbullah elinde ne varsa İsrail’in üzerine fırlatacaktır.
  İran, İsrail’e füzelerle saldıracak, Kürecik radar üssü devreye girerek İran füzelerini Türk semalarında düşürecektir. İran bu sebeple Kürecik radar üssünü öncelikle vuracaktır. Bu da planlanan İran-Türkiye savaşı demektir. ABD geriye çekilip, Türkiye’nin telefonlarına dahi çıkmayacaktır.
  Türkiye’ye kaza süsü verilmiş çokça dost ateşleri yapılacak ve her taraftan füzelerle dövülecektir. Semalarında kapışan füzeler Türk halkı için tam bir dehşet olacak. İnsanların gözleri gün boyu gökyüzüne dikilecek. PKK anında doğu illerinde özerlik ilan edecek ve Barzani ile birleşecektir.
  Türkiye bir anda parçalanmış olarak ülkesinin yarısını kaybedecek. Ordu çözülecek ve askerler firar edecektir.
  Ardından kıyımlar başlayacak. Yağmalar önlenemez hale gelecek. İnsanlar canlarını korumak için daha fazla kamplaşacak ve kendi güvenlik timlerini oluşturacaklar. Bu gün Suriye’de Müslüman katleden sakallı katil sürüsü bir işaretle Türkiye’nin içine yayılacaklar.

  YanıtlaSil
 14. Borsa çökecek, döviz ve altın iki üç katına çıkacaktır. Milyonlar yürüyecek ‘savaş istemiyoruz’ diye ama savaşmaktan başka çareleri de, kalmayacak. Devlet otoritesi sona erecek ve El kaide başta olmak üzere, terör örgütleri sokakları ele geçirecek.
  İktidar sahiplerini vatandaş arayacak ama kimseyi bulamayacak. ABD vatandaşı olan Bakanlar çoktan toz olmuş, etkisiz ve yetkisiz insanlar ortalarda gözükecek. Onlar da sureti haktan görünmek için ellerinde mendil salya-sümük içinde ağlayacaklar.
  Başbakan’ın hastalığı nüksedecek ve tedavi için Amerika’ya gidecek. Hoca efendi ile birlikte orada ölmeyi bekleyecekler.
  Büyük devletler bir araya gelerek yenidünya düzenini kuracaklar. Müslüman ülkeler yakılıp, yıkıldığı için, bu düzende hiçbir etkileri olmayacak. Hele Türkiye kaybeden tarafta bulunduğu için, uğruna savaştığı ABD tarafından yine arkadan vurulacaktır.
  Şimdi bu yazıyı okuyup da ‘sen ne anlatıyorsun?’ diyenleriniz olabilir. Rüya görmedim, müneccim de değilim. Putin ne demişti?
  “Eğer sahnede asılı duran bir tüfek varsa o patlamadan bu oyun bitmez”. İşte bu tüfek patlamak üzere, Türkiye’ye yerleştirilen Patriotlar ve Kürecik radar üssünün de ne işe yaradığını tüm körler görmüş olacak.
  Belki bu yazı yayınlanana kadar savaşın ilk kurşunları atılmış ve sahne tüfeği patlamış bile, olabilir.
  Üçüncü dünya savaşını haklı olup da göklere hâkim olanlar kazanacaktır. Birinci dünya savaşında kaybettik. İkinci dünya savaşına beğenmedikleri İnönü tarafından sokulmadık, üçüncüsüne ise milletine âşık (!) Tayyip bey sokup, hastalık bahanesiyle sıvışacaktır.
  Enver Paşa ve arkadaşları savaşa sokarak Osmanlı’nın başını yediler. Tayyip ve arkadaşları da Türkiye’nin başını yiyecek görünüyorlar.
  İnşallah yanılan biz oluruz…

  Kaynak: http://www.yenimesaj.com.tr/?artikel,12006955/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeni Mesaj'dan Yusuf Karaca'nın yazısını aynen yayınladım. Yeni Mesaj okuduğum bir gazete değil. bu arada... Demek ki 3. dünya savaşı tedbirleri konusundaki söylem birbirine çok yakın... Aklın yolu birdir. Ama savaş patladığında o aklı kullanacak kafa kalacak mı bilinmez.

   Sil
  2. Eğer sayın yazarın bütün kurgusal tahmin yeteneği "Başbakan’ın hastalığı nüksedecek ve tedavi için Amerika’ya gidecek. Hoca efendi ile birlikte orada ölmeyi bekleyecekler." gibiyse, merak etmeyin, hiç korkmayın.. :)

   Sil
  3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
  4. Evet bana da Başbakan lafı tuhaf gelmişti. Yazı tarihi 29 Ağustos 2013 imiş.

   Sil
  5. Bu yazi bir yıldan fazla bir zaman once yazılmış. Yazarın kulağına bir şeyler gelmiş belli... Ancak bu günkü yazısı okunacak olunursa genel manada yazara rağbet edilmeyeceği kanaati cikar. http://www.yenimesaj.com.tr/?artikel,12011500/siz-kimsiniz-oglum-nerden-ciktiniz/yusuf-karaca

   Sil
  6. haydar başın yazdığı herhangi bir site ne kadar ciddi olabilir.
   bir yerlerden birşeyler duymuş olabilirler ama bu adamların kafa en fazla haydar başa kadar basabilmiş en nihayetinde...

   Sil
  7. yeşil kardeşin alıntıladığı linkteki yazının ilk paragrafını okudum.
   Nakşibendiliğe sayıp söymüş köpek.
   köpeklerden özür dilerim.

   Sil
  8. Yazının tarihi önemli değil ki, benim alıntıladığım cümle bile -cımbızlamayı sevmesem de- tahminlerinde ne kadar yanılabileceğinin ufak bir göstergesi sadece. Yazıdan 4 ay sonra, beraber ölümü bekleyeceğini iddia ettiği kişiler doğu ile batı gibi birbirlerinden ayrıldılar.

   Sil
  9. BUGÜNKÜ durum büyük ve vahim bir kopuşa, ârızaya, kazaya doğru gidildiğini gösteriyor.
   1924’te Halifenin yurt dışına sürülmesiyle başlayan hareket tarihî bir ârızaydı.
   27 Mayıs 1960 korkunç bir ârızaydı…
   12 Mart 1971… 12 Eylül 1980… 28 Şubat… Bunların hepsi ârızadır, kopukluktur, kazadır.
   Son yıllarda olup bitenler, bugünkü hadiseler, yukarıda saydıklarımdan daha kötü, daha berbat, daha yıkıcı, târumar edici bir arızayı haber veriyor.
   Her şey güllük gülistanlık diyenleri muhatap bile kabul etmem.
   Sen Kürtçe bilmeyen Artin’i Kürtlerin lideri ve sözcüsü kabul edersen, işin sonu elbette fena olur.
   Bu memleket ancak Ehl-i Sünnet Müslümanlığı ile ayakta durur. Sen Ehl-i Sünnet’i yıkıp yerine reformculuk, Fazlurrahmancılık, dinde yenilik ve değişiklik, Mutezile mezhebi, sekülarizm, Şeriatsız ve cihadsız bir İslam getirmek istersen, çok şiddetli fırtınalar biçersin.
   Abartma!.. Durum o kadar vahim değil… Böyle diyenlere, 1911’de Rumeli-i Şahane’nin bizde olduğunu, iki yıl sonra koskoca Avrupa Türkiyesini kaybettiğimizi hatırlatmak isterim.
   En çok gafil Müslümanlara kızıyor ve acıyorum.
   Sizi korkutacağını tahmin ettiğim bir cümle sarf edeceğim: Türkiyemiz adım adım bir iç savaşa sürüklenmektedir.
   Bu savaşın mağlupları=yenilenleri gafiller olacaktır. eygi 05/11/14

   Sil
  10. Tevhid ve bereketin olmadıgı ülkeler daha büyük zarar görür BU yorum hükümeti sevmiyenlerin hayali kurgusu Türkiye öyle kolay lokma degildir İman ı MANEVİYE VARDIR Türkiyede hayalden vehimden ibaret bi yorum bu

   Sil
  11. Mustafa abi senin yorumuna yazdım bu yorum vehimden ibaret TEHVİD VE BEREKETİN CÜZZİDE OLSA OLDUGU ÜLKELER İFLAZ ETMEZ TÜRKİYEDE İMAN VAR BU YORUMDA NEFSANİ HAYALER KARIŞMIŞ HÜKÜMETİ SEVMEDİKLERİ İÇİN EVET SAVAŞ VARDIR AMMA BU YORUM DAKİ GİBİ DEGİL

   Sil
 15. Bu gece rüyaya benzer bir durumda söylenen söz: "Süfyani 4 ay içinde tanınacak."
  Rüyaya ne kadar itibar ediyorsanız o kadar itibar ediniz. Hadisin ibareleri bizim için asıldır. Pek rüya ile amel etmiyoruz. Velev doğru çıksa bile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Süfyani ordusu olabilir. Çünkü Süfyan şahıs olarak şu an yaşıyor, tanınması için alametlerinin olması lazım. Şimdilik erken. Neden mi?

   Naim, Ammar b. Yasir’den tahric etti, O şöyle dedi: (Mehdi’nin alameti) Türk size hücum ettiği zaman, malı toplayan halifeniz öldüğü zaman, o halifeden sonra iki yıl içinde de azledilecek olan zayıf bir adam başa geçtiği zaman, Şam’ın batısında batma olduğu zaman, Şam’dan üç kişi çıktığı zaman, Batı insanları da Mısır’a çıktığı zaman, bunlar Süyfani’nin alametleri olacaktır.

   Türkler, Şam'a henüz girmedi.
   Şam'ın batı kısmı olan Haresta'da büyük batma olmadı.
   Batılılar amerika nato vs Mısır'a girmedi.

   Peki olanlar nelerdir.

   Sahte sancaklılar Işid çıktı.
   Abbasoğulları (Doğum yeri Irak olan Işid ve işide katılan Iraklılar) ile Mervaniler (Kürtler) savaşıyor.

   Allah yardımcımız olsun

   Sil
  2. Kapatılan sitede 2019 yılında Süfyanın çıkacağını, 2018 de Mısırın işgal edileceğini okumuştum. Şuan Mısırda sisi iktidarı rahat 2 sene götürür gibi gözüküyor.

   Sil
 16. Şam Anadolu'dur.Şam yani Anadolu halkının daha önce yaşamadığı şeyler başına gelecek.Açlık ve korku...Korkunun sebebi çoğu müslüman en başta Cabir'e karşı(R.Tayyip Erdoğan) ayaklanıp süfyaninin safında yer aldığı için.Keza fetulahın süfyani olduğunu Horasan Siyah Sancak lideri sarışın genç açıklayacak zaten sırları biliyor.süfyani fetulaha biat eden en başta 7 kafir ve 7 müslüman vardı.İlk 7si kafir son 7si müslüman.süfyani fetulah 3 rüya gördüğünde ona ilk gelenler 7 kafir idi ve o 7 kafir fetulahı büyüttü dünya çapında biri yaptı.7 müslüman Mehdi'nin alametini gördüğünde tevbe edip fetulahı terkedecek ve Horasan grubuna bazı bilgiler verecek! Sarışın Genç Mehdi ile görüşmeye giderken süfyani emri altındaki komutana emir vererek ordu yollayacak.süfyani fetulah yapan el değil,yaptıran ele emir verdiği için farkedilmiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. F.gulenin ne yaşı ne de fiziksel özellikleri Süfyan karakteriyle uyusuyor. Kızıl olmali, yuzune çiçek hastalığı gibi iz olmali vs..

   Sil
  2. ayrıca süfyani şamdan kuru bir vadiden çıkacak ve ırak topraklarında savaşacak. fetullah a hiç uymuyor.

   Sil
 17. fethullah gülen süfyani falan değildir olsa olsa iktidar ve hırs kurbanıdır varacağı yerde cevresinde adam kalmadan ilk başladığı yerdir ......hükümet kendisine cephe aldı idareden temizleniyor mağlubiyetler yetimdir sahipsizdir çevresinde eskiye kıyasla kimse kalmayacak fakat 30 milyara hükmettiği söyleniyor (dolarmı tl mi bilmiyorum)daha epey kendisini konuşacağız süfyani ergenekondandan yargılanıp görevine iade edilenler olabilir antepli topalımızda var bahsi geçen şahısların çoğunu mehdi gibi bilmiyoruz uygunsuz yorum vebal olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. gülen süfyani mi değil mi bilmem ama abd de olduğu sürece ve malum çevreler tarafından korunduğu sürece kendisinden beklenen daha iş olduğu ve dolayısı ile tam olarak bitmediği manasına gelir.
   Yoksa abd israil ingiliz ihtiyacı olmadığı adamı bi dk yaşatmaz. bknz bin ladin

   Sil
  2. Türker Arslan bak

   M.Ali Bulut bugün senin gibi ayırım yapmış. Diyor ki;

   Tasavvuf, Kur’anî hikmetin insanda tecelli etmesinin yolu ve egzersizidir. Nefsi ıslah eder. Eşyayı ve hadiseleri Rıza-yı ilahi çerçevesinde yeniden inşa eder. Mistisizm ise, her şeyi nefs hesabına hiçlik perdesine sarmaktık. Biri (tasavvuf) insanı vasıl-ı ilallah eder, ötekisi kalbi hezeyanlaştırır, insanı sofestai eder. Firavun meşrep nefsin, kendi kibrini saklamasına ince ayar olur

   Aslında her iki tarif madalyonun iki yüzüdür. Bir tarafı ehl-i hak mutasavuflara, diğer tarafı Kıtmir gibilere uyar. Kıtmir büluğa erdiği günden beri bu kafada. Gerektiğinde ortama uymuş ama, ana fikri hiç terk etmedi. Benim kastım bu.

   Yalnız ABD’ye gitmeden önce de böyleydi. Bu konuda çok yazdığım için tekrar etmiyeyim. Bunun meşrebi ve zararları için 1995-1998 arası 10 kadar kitap yazıldı. Nur mesleğine muhalefetini göstermek için. Kimse uyanmadı. 28 Şubat cascavlak kimliğini ortaya koydu ama bazı kafalar yeni yeni tak etti.

   Unutulmasın Cibali Baba’ya rağmen feth-i Kostantiniyye oldu. İkincisi de çok karib bir zamanda olacak. Yalnız Mehdi değil onun bir yaveri veya kumandanı Cehcah’a nail olacak. O da Ayasofya’ya bize iade ederek. Bazı hesaplamalara göre çok yakın. O olay sadece dualara bakıyor. O kadar ki yakın.

   Sil
  3. Abdurrahim kardeşim kıtmırin hali çook öncelerden çok farklı çevrelerce, büyük velilerce veya sıradan kimi müslümanlarca da biliniyordu fakat bu tip işlerde malumun üzere umum faydaya bakılır.

   Kimisi bunun halinin iyice ortaya çıkması için sabreder kimisi de üzerine üzerine giderek boyasını döker foyasını ortaya çıkarır ki insanlar zarar görmesin.

   Bu ikisi de meşrep ve içtihad farkıdır. İkisi de doğrudur baktığında.

   Ben hayatım boyu, onların dershanelerinde okurken yutlarında kalırken de bu vatandaşa hep mesafeli oldum. Yanlış dediğine yanlış dedim ama topyekün de hücum etmedim.Buna tabi olanlarla umum müslümanlar arasında fitneye sebep olabilir diye.

   Şimdi ise zaman, bu kıtmirin sebep olduğu fitneye karşı birleşmek zamanıdır.

   Elhamdülillah türkiyedeki tüm ehli sünnet grupları birbirine daha da yaklaştırmıştır bu fitne.

   Olan da hayır vardır misali bu şer görünen fitne, sebep olduğu şerden çok daha fazla hayra vesile olmuştur. Allah onu hayra çevirmiştir inşallah.

   Sil
 18. iran uçak gemisini batırabilirmi
  abd kendisine meşru bir savaş gerekcesi olması için iran ı israil adına yok etmek için böyle bir gelişmeye göz yumabilir ziya ül hakkın öldüğü uçakta abd elçiside vardı

  YanıtlaSil
 19. Mehmet Kırkıncı hocadan Şiilik nedir ? Günümüze de güzel bir örnek oluyor

  http://www.mehmedkirkinci.com/index.php?s=article&aid=381

  YanıtlaSil
 20. 2 3 gün önce bir rüya gördüm.anlatıp anlatmamakta kararsızdım ama anlatmak lazım diye düşündüm..
  rüyamda Kabedeydim. Kabenin duvarlarından bir kısmı önümde duruyordu bir miktar tuğla arasında sıva ile birleştirilmiş, bozulmamış halde(yani benim boyuma yakın duvarın bir kısmı gibi düşünün ve tuğlalar çok daha küçüktü) , hemen Kabenin dibindeyim ama o duvarlar kenarda duruyor, ben o duvarlara bakarken Kabe arkamda kalıyor yani.yanımda da birisi vardı kim olduğunu bilmiyorum. önümde duran duvarlar ise turuncu renkte.sonra birden Kabenin duvarlarının yıkılacağını öğreniyorum ve arkamda Kabe duvarları(normal Kabe yani) yıkılıyor.sonra yanımdaki kişi kabenin duvarlarının yıkılmaması için yapılması gerekeni söylüyor ve önümde duran turuncu kabe duvarlarına eliyle siyah bir sıva sürüyor ve o tuğlalar kabe örtüsünün ufak bir kısmı gibi sarı siyah oluyor. sonra Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) i görüyorum kabenin orda mübarek dizlerinin üzerine otururken.daha sonra Recep Tayyip Erdoğanı görüyorum orda gözümün önüne geliyor.rüyanın sonrası net değil sonrasını hatırlamıyorum.sadece en son olarak birde general kıyafetli birini gördüm önce türk generaliydi sonra sakallı arap generali oldu(yanlış birşey söylemeyim ama sanki kötü biri olarak gördüm öyle hatırlıyorum).

  açıkçası rüya tabirlerine bakana kadar rüyanın anlamı hakkında bir fikrim yoktu.bir sürü yerde baktım kabenin duvarlarının yıkılması, bulunduğun yerdeki devlet reisinin, hükümdarın, bir yerde ise din aliminin vefatı anlamına geliyormuş.tabiri okuyunca daha net anladım cumhurbaşkanımızıda gördüğüm için.
  sonu hayır olsun inşeAllah.rüyada duvarlar yıkılmaması için yol gösteriyordu.bu duadır heralde bol bol dua edelim inşeAllah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah ü alem bissevab. Bu rüya Erdoğan’a 2011 yılında yapılan bir suikasti anlatıyor. Çünkü rüyayı gören Kabe yıkılacağını öğreniyor, sonra yıkılıyor ama yıkılmıyor, çünkü biri geliyor yıkılmaması için yapılacakları anlatıyor. Yıkılıyor, yapılıyor sonra Hz. Peygamber görünüyor. Demek ki onun yüzü hürmetine kaderinde olan bir hadise erteleniyor. Kader ilminde bu var.

   Şimdi işin doğrusu şu. Kimse yazmaz. Yazan da örtülü geçer. Doğrusunu benden öğrenin. Dikkat ederseniz paralel yapı-cemaat çevreleri hepsi aylarca Erdoğan’ın ömrüne zaman biçtiler. Niçin? Başbakan Kasım 2011 tarihinde niçin operasyon geçirdi? O operasyon aniden ve kimseye haber verilmeden toplama özel doktorlara yapıldı. O doktorların hiçbir böyle bir operasylondan haberdar değildi.Hastanede öğrendi.3 ay sonra bir ameliyat daha oldu. O ameliyatın tarihigizli tutuldu. Ama izleyenler yani paralelci itler her şeyi biliyordu. Başbakan’a narkoz verileceği saatlerde Mit Müsteşarı Hakan Fidan savcılık emriyle gözaltına alınmak isteniyor. Tam operasyon saatinde. O sırada bir aksilik olmuyor. Narkozu yapacak cihazda bir arıza çıkıyor veya doktoru gecikiyor. Operasyon birkaç saat erteleniyor. İşte o arada başbakan telefonunu açıyor. Kapalıyken arayanlar arasında Fidan’ın numarasını görüyor. Ve emen arıyor ve gözaltı haberini alıyor. Başbakan “gitme” diyor. Ve gerekli tedbirler aldırıyor. Bir komplo böyle önleniyor. O ameliyat 26 Kasım 2011’deki operasyonu devamıdır. Niçin?

   Bunun bu rüyayı gören ile ilgili tarafı nedir? 2011 Kasım’da Başbakan’a ne takıldı. Şubat’ta ne çıkarıldı. Sır burada. Başbakan’a cemaatin tetikçileri ne yaptı? Bu mahrem bir bilgidir. Bir gün herşeyi öğreneceksiniz. Bu arkadaşımız tam 3 yıl sonra Erdoğan ameliyatının olduğu günlerde bu rüyayı görüyor. Ama bir de Arap generali var. Sisi olmasın. Çünkü o tarihte İhvan iktidarının altını oyuyordu. Siyonist deccalistler Arap Baharı'nı hazana çevrime Türkiye'yi kışa sokma hazırlığındaymış.

   Şimdi birileri uyduruyor diyebilir. Güzel. Arkadaşın rüyası yalan olabilir. Ama olmayabilir. Onun namusuna bağlı bir husus. Samim Sami yazıyor. Dikkat edin Başbakan’ın yemeklerde, toplantılarda önünehep özel bir şişe getirilir. Niçin? Hem de korumalar tarafından. Yabancı ülkelerde bile.Bu ayrıntıdan giderek meseleyi çözebilirsiniz.

   Şu anda Davutoğlu da böyle bir tehlike ile karşı karşıya. Sebebi İngilizlerin bir adamını partinin başına geçirilip Batı’nın güdümünde İslam Dünyasının aleyhine dolaplar çevrilmek isteniyor.

   Ama inanmayanlar araştırın. Öyle şeyler öğreneceksiniz ki dudaklarınız uçuklar. Bu rüya haberini görünce hiç tereddüt etmeden tevilini yapayım dedim.Bağırsak ameliyatının sebebi nedir? 2010 yılından itibaren cemaat mensubu bir çok zırtaboz “O hasta yakında ölecek” deyip duruyorlardı Ne hikmetse. O operasyon tutmadığı için 17-25 Aralık tezgahlandı 2 yıl sonra. Hiç vaz geçmiyorlar. Ama rezil oldular. Bu rahmet-i İlahi'nin bizimle olduğunun bir delili midir? Her şeyi ancak O bilir.

   Sil
  2. Bir de şu var. Bir başka tabire göre Kabe'nin yıkıldığını görmek farz ve dini emirlerin ihmal edildiğine işaret edilir. Yani Mısır'daki darbe ile dışlanan dini esaslara Türkiye Lideri'in delaletiyle sünnetullaha uygun döneceği anlamı da çıkabilir. Yani Mısır'dan rejimin tamiri manasına da gelebilir. Bir de böyle düşünmek lazım. Çünkü Mısır'ın , Arap ve İslam Alemi için önemli etkisi var.

   Sil
  3. yorumunuz için teşekkürler.
   rüyamın buraya yazmamım nedeni, burada sizin gibi ilgili ve bilgili kişilerin bulunması birde bende merak ediyorum tam olarak ne anlama geldiğini rüyanın. başka bir amacım yok. arkadaşımada anlattım rüyayı etkisinde kalıp.yalan söylemiyeceğimi biliyor inandı ama bu rüyayı sen gördüysen iyi birşey değildir dedi sen böyle bir rüya göremezsin dedi yaşantım düzgün olmadığı için, haklıda.ama işte Allah ın takdiri.kendimden bilmedim.belki bu siteyi takip ediyorum diye burada paylaşmam için gösterdi böyle bir rüyayı bana.

   Sil
  4. turuncu duvarlar Ak Parti'nin son duvarları,Kabe'de görmenin sebebi o duvarlar yıkılsa bile yıkılan duvarlar yerine sağlam duvarlar Siyah Sancak olarak tanımadığın kişi vesilesiyle inşa edilecek sarışın genç(yemani) ve hikmetli bir şekilde...General konusunu açmayacağım tek diyeceğim masum görünen general masum değil.süfyani fetulahın planını işletiyor masum görünerek kendini kamufule ediyor.Cabir,Ebka veya Abbas yani R.Tayyip Erdoğan için ne yazık ki son...Efendimiz(sav)e kavuşması demek...Efendimiz(sav)in dizleri üzerine oturması da yakında bir şeylerin başlayacağına işaret.Rüyanı anlatman iyi oldu belli bir süre işaret bekliyordum...Günü geldiğinde o bilmediğin kişiyi tanıyacaksın İnşAllah.

   Sil
 21. BM acil toplantı kararı aldı!

  BM Güvenlik Konseyi, Ukrayna'nın doğusundaki askeri hareketliliğe ilişkin uyarıların ardından yarın acil toplanma kararı aldı.

  Ukrayna'nın BM Daimi Temsilcisi Yuriy Sergeyev, bugün BM'de yaptığı açıklamada, Rusya'nın Ukrayna sınırına çok sayıda asker yığdığını ve Ukrayna'daki ayrılıkçılara yeni silah desteği yaptığını ileri sürerek, "Son gelişmeler gösteriyor ki Rusya, Ukrayna'ya yönelik büyük bir saldırı planlıyor. Bu konuda BM'nin en kısa sürede bilgilendirilmesi lazım" ifadelerini kullandı.

  YanıtlaSil
 22. ABD ve İsrail'e gözdağı: Füzeleri durduramazlar
  Tahran Cuma İmamı Ayetullah Muvehhidi Kermani, ABD ve İsrail'e gözdağı verdi.
  Kermani, "Siccil füzeleri İsrail'in nükleer merkezlerini ve ABD'nin bölgedeki üslerini vurabilecek kapasiteye sahiptir ve İsrail'in bu füzelere karşı savunma yeteneği bulunmamaktadır" ifadelerini kullandı.

  '7 DAKİKADA İSRAİL'İ VURABİLİR'
  Öte yandan, İran devlet televizyonunda yayınlanan "Tel Aviv'e 7 dakika" adlı belgeselde konuşan savunma uzmanı Mehdi Bahtiyari, saniyede 4 bin 300 metre yol kat eden 700 kilogram ağırlığındaki Siccil füzesinin 7 dakikada İsrail'i vurabileceğini söyledi.

  YanıtlaSil