.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

3 Eylül 2014 Çarşamba

KASET TEZGAHI

Ergün DİLER'in Takvim gazetesindeki 03.09.2014 tarihli yazısı önemli bir hazırlığı ifşa ediyor.  Yazıyı dileyenler kaynağından okusunlar. Buraya küçük bir kısım aldık.  Ancak unutulmamalı ki Büyük Türkiye davasının tökezletilmesi ve Erdoğan ekibinin safdışı edilebilmesi mümkün olmayacaktır. 


Yazıdan bir bölüm: 

Neden ve ne için?Gülen, Türkiye'de hiçbir gücün kendini yıkamayacağını anlatıyor ve her operasyonu yapıp istenilen sonucu alacağını söylüyordu! Bu adamlara söz verdi! Sözden öte büyük garanti sundu! Bu Amerikalı grup da buna inanıp düğmeye bastı! Sonuç hiç de istenilen gibi olmadı! Gülen'in arkasındaki güç belki de ilk defa yanıldı! 

Şimdi durum nasıl?
Gülen, Amerikalılar'ı bir kez daha inandırdı! Bir şans istedi! Verildi! İçeride ve dışarıda birlikte yeni ve son oyunlarını oynayacaklar! Türkiye'den gelen ekip Neo-Conlar'la iç içe! Hala Erdoğan'ı götürebileceğini düşünüyorlar! İşin kötüsü ABD'li bu grup da hala inanıyor! Ve her desteği veriyor! Amerikalılar her ne olursa olsun son bir şans daha verdiler! İnanarak!
Ve bu planı kendi aralarında konuştular! İşin ilginci şimdi de sonuçtan eminler! 

http://www.takvim.com.tr/Siyaset/2014/09/03/kaset-tezghi

2 yorum:

 1. 'Hükümeti yık' talimatı Pensilvanya'dan

  Üçüncü dalganın itirafçı polisinin ifadesine TAKVİM ulaştı. Gizli tanık "Dershanelerin kapatılma kararı sonrası Pensilvanya'dan gelen emirle hükümeti yıkarak Başbakan'ı hapse atmak istediler" dedi...

  http://www.takvim.com.tr/Guncel/2014/09/03/hukumeti-yik-talimati-pensilvanyadan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amerika Tayyipten daha iyisini bulsa,bir saatte iktidardan indirir.Evet telefon dinlemeri bir komlo, ama daha vahimi telefon dinlemelerine takılan konuşmalar gerçek. Tayyip bey kendisi demedimi ''benim kriptolu telefonlarımı dinlemişler'' Bu konuşmaların doğruluğunu teyit eden bir itiraftı aslında !

   Sil