.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

28 Ağustos 2014 Perşembe

CUMHURBAŞKANI SEÇİLEN ERDOĞAN MECLİS'TE YEMİN ETTİ

Halk tarafından seçilen ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Meclis'te yemin etti.
Cumhurbaşkanı seçilen Erdoğan Meclis'te yemin etti
Cemil Çiçek'ten mazbatasını alan Erdoğan kürsüye gelerek Cumhurbaşkanlığı yemini etti. Yeminin ardından İstiklal Marşı okundu. Yeni Cumhurbaşkanı Erdoğan şerefine 101 pare top atışı yapıldı. Erdoğan'ı Meclis'e getiren forsu kapalı makam aracının, yemin töreninden sonra forsu açıldı.

Yemin töreninden önce CHP'nin usul tartışması açma istemesinin reddedilmesi üzerine CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay Cemil Çiçek'e iç tüzük kitapçığı fırlattı. CHP'li milletvekilleri Meclis salonunu terk ettiler.

8 yorum:

 1. Hz Mehdi hakkında...
  https://www.facebook.com/benzersiz.illuminati.arsivi/photos/a.385796058168999.90875.203310399750900/514163415332262/?type=3&theater

  YanıtlaSil
 2. ziraat bankası katılım bankası kuruyor

  http://haber.stargazete.com/ekonomi/ziraat-bankasi-katilim-bankasi-kuruyor/haber-932977

  bu konu aslında çok ama çok önemli bir konu...Tüm körfez sermayesinin akmasından faizin kalkmasına bankasyanın batışından dolar bağımlılığının sona ermesine kadar çok büyük potansiyel sonuçlar doğurabilecek bir iştir...

  YanıtlaSil
 3. Davutoğlu yeni kabineyi açıkladı
  Halk oyuyla 12. Cumhurbaşkanı seçilen Tayyip Erdoğan'ın dün resmen görevi devralmasının ardından hükümeti kurmakla görevlendirdiği Başbakan Vekili Ahmet Davutoğlu yeni kabine listesini açıkladı

  YanıtlaSil
 4. Murat Kelkitlioğlu'nun yazısı:
  ‘Erdoğan ölecek, direnin!’
  31 Ağustos 2014 Pazar - Aksam.com.tr
  http://www.aksam.com.tr/yazarlar/murat-kelkitlioglu/erdogan-olecek-direnin/haber-335249

  Aslında bu haberi bloguma almak istemedim. Ama paralel yapının kendi yandaşlarına yaptığı umutsuz kara propaganda savaşının bir örneği olarak değerlendirilmelidir.

  Tevrata göre Talut beni israil ordusunu şeria nehrinden geçirir. Şeria nehri ordu içindeki sebatkarlar ile gevşekleri ayırma vesilesi olur. Talut savaş içinde ölür. Savaşı Davut'un Golyata attığı bir taşın onu öldürmesi ile kazanılır. Talut (uzun adam) ölse de savaşı Davut kazanacak. Paralelciler boşuna heveslenmesin.

  YanıtlaSil
 5. Paralelcilere verilen gaybi haber şudur: Paralel darbecilerin kalkışmasından aylar önce işitmiştim. "Cemaat darmadağınık olacak. "

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hangi "gaybi habere" inanacağımızı şaşırdık. Cemaat tarafı da tamamen farklı/zıt kendi gaybi haberlerine sahip. Cemaat karşıtları da farklı gaybi haberlere.. Maalesef, bu gaybi haber savaşlarında, "dışarıdan" bakanlar bu işin sulandığı yönünde kanaate sahipler.

   Sil
  2. "dışarıdan" bakanlar şunu net bilsin ki "içeridekilerin" yani ehli sünnet cephenin bu çete konusunda kafası gayet NET.

   bu çete, ne islamiyeti hristiyanlaştırabilecek ne de türkiyeyi esir alabilecek.

   bu çetenin "gaybi" kaynağı olsa olsa o hoca dedikleri lanet okuyucunun zırvaları olabilir.

   Sil
  3. Evet, size göre net olabilir. Herkes kendine göre zaten oldukça net. Kendini, düşüncesini, inancını net görmeyen kimseye rastlamadım hayatımda.

   Sil