.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

18 Nisan 2014 Cuma

SİYAH SANCAK
https://www.facebook.com/photo.php?v=544412445667190&set=vb.468087959966306&type=2&theater

21 yorum:

 1. Manevi derslerimizi hayatta ve ayakta kalmak düsturuyla aldık.

  YanıtlaSil
 2. "Merak etmeyin sizlere bir şey olmayacak" ...manen denildi.

  YanıtlaSil
 3. İki gün ölmemeye bakın denildi.

  YanıtlaSil
 4. Mustafa Bey, son yazdıkğınız yorumlarla video arasındaki ilgiyi anlatır mısınız?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle bir soru gelebileceğini tahmin etmiştim. İkisi tamamen farklı şeyler.. Polat Alemdarlıkla alakam yok. Sadece benim kullandığım tanıtıcı ikon ile video'daki benzerlik yüzünden yayınladım. Sanki arada bağlantı varmış gibi algılandı. Devletin bu tarz kurumları ile bağlantım yok.

   Sil
  2. Videoda kuru gıdaların belli bir süre sonra yapacağı etkiler bile tuhaf şekilde benzer... Nohut ıslatıp yenecek zamanlar haber verilmiş. Açlık kıtlık olacak. Yemek pişirmenin bile mümkün olmadığı zor zamanları hatırlatıyor. Bir kaç nohutla yaşamak zorunda kalınacak.

   Sil
 5. Mustafa Bey, 2 gün sürecek olan şey nedir? Ayaklanma mı? Tarihi yakın mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burada 2002 yılından beri devam eden bir kardeşin meşhudatında ifade edilen bir söz var. Meşhudatı gören ben değilim, ama onları sadece bana anlatır. Şer'i şerif üzere değerlendirme yaparız. Çok nadir olarak bir kaç sözü yayınladım. Çoğu mahrem olarak kalır.

   İki gün ölmemeye bakın denmiştir. Ne zaman neye işaret ediyor bilmiyoruz. Zamanı gelince görülecek. Benim de aklıma buna benzer bir izlenim geliyor. Bana birilerinin son bir çılgınlığa kalkışacağı imajı veriyor. Ama gerçeği sadece Allah bilir. Tarih konusunda bir şey denmemiştir. Beş altı yıl öncesine ait bir meşhudattır.

   Sil
 6. Son olarak kara sancak ile kendimi özdeş kılmak benim haddim asla olamaz. Ancak uzun süredir meşhudatlarla o büyük savaşa hazırlık oluyor. Onun için hayatta ve ayakta kalmak için manevi dersler deniliyor. Tamamen kişiseldir. Kimseyi davet yok.

  YanıtlaSil
 7. Şu günler sizce de fazla sukunet içerisinde geçmiyor mu? Seçimler oldu bitti sanki herşey süt liman oldu. İyi de o aylar boyu süren kavga neydi? Fırtına öncesi sessizliği mi yaşıyoruz yoksa "seçimlerden sonra illa daha fenası başlayacak" diye diye kendimizi mi kandırdık? Bu sessizliği, iki tarafın da bir hazırlığı, satrançtaki son vurucu-önlem hamleleri gibi mi düşünelim?

  Bahsedilen iki gün ölmemek meselesi ise (eğer burada kastedilen biyolojik ölümse, hiçbir metafor-teşbih yoksa, kelime bazında anlayacaksak), ancak büyük bir deprem veya iç savaş neticesinde elektrik, su ve doğalgazın kesildiği gibi acayip bir durumda gerçekleşebilir gibime geliyor.

  YanıtlaSil
 8. Evet biraz fazla sessizlik var. Belki tetikleyici bir olay bekleniyor. 1 Mayıs falan.. Bakalım ne olacak...

  YanıtlaSil
 9. 10 Nisan civarı ve 19 Nisan'da beklendiği gibi bir şey olmadı. Özellikle Aytunç Altında'ın naklettiği 19 Nisan 2014... Bazı olaylar kaderi cihetten ertlenir. Ama bu bir Tapınakçı kurgusu olduğundan iç yüzünü şimdilik bilmiyoruz. Ancak görünen o ki, Türkiye açısından Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kadar çok önemli olaylar olması muhtemeldir.

  Gezi olayları belli bir tansiyon birikiminin dışa vurumuydu. Ortam hazırdı. Şimdi ise karşı tarafta seçimlerin kaybından gelen bir gard düşüklüğü var. Gerilimin birikmesi lazım. En yakın 1 Mayıs'ta olay çıkma potansiyeli taşımakta...
  Şimdi kehanetler ile reel gerçekleri birbirine karıştırmamak lazım. Ruhani keşifler bile bazen şartlarını bulmadığında gerçekleşmez. Ertelenir yada olay şiddeti değişir. Kehanetler için doğrulayıcı ifadeler kullanamayız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Maalesef vaktimin darlığı yüzünden, detaylı bir şekilde anlatamayacağım bir hesaplama yöntemiyle, facebookta "god code matrix of 188" grubunda ayrıntısını ingilizce olarak bulacağınız bilgilere göre 23-27 Nisan arasında (özellikle 23-24'ü kritik) Türkiye veya yakın bölgesinde çok büyük bir deprem olacağı iddia ediliyor. (daha önceki tahminlerinin büyük oranda tuttuğu söyleniyor bu yöntemin)

   Sil
  2. Hayırlara vesile olsun kafirler gebersin göçük altında kalsın müslümanlar kurtulsun inşaAllah, içimizdeki pislikler temizlensin.

   Sil
 10. Deprem ülkemize yakın bir bölgede olacaksa ve bu deprem suriyeyi etkileyecek olursa aşağıda hadis var biz müslümanlar için inş. rahmet vardır.Allahu alem

  Muğayre bin Said şöyle der: İmam Muhammed Bakır aleyhisselam şöyle buyurdu: “Emirülmüminin (aleyhisselam) şöyle buyurdu: İki mızrak karşılaşıp çarpışınca Allah’ın alametlerinden biri ortaya çıkıncaya dek birbirinden ayrılmayacaktır. Dediler ki: O alamet nedir ey Emirülmüminin? Şöyle buyurdu: Şam’daki bir depremde yüz bin kişi ölecek Allah bu depremi müminlere rahmet, kafirlere ise azap olarak gönderecektir. Böyle olunca siyah-beyaz ve kulağı (veya kuyruğu) kesik atlara binen süvarilere ve sarı bayraklara bakın. Onlar batıdan (NATO) gelerek Şam’a ulaşacaklar. O sırada en büyük dehşet ve kızıl ölüm gerçekleşecek. Sonra Şam yakınlarındaki Heresta[1] köyü toprağın altına girecek. Tam o sırada ciğerler yiyen kadının oğlu (Muaviye’nin soyundan gelen Süfyani) kurak çöllerden ortaya çıkacak ve Şam minberine hakim olacak. Böyle olunca Mehdi’nin zuhurunu bekleyin.”

  YanıtlaSil
 11. "Allah CC bu depremi kafirlere azap, müminlere rahmet olarak gönderecek cümlesi" Kafirler ölecek, Müslümanlar kurtulacak anlamına gelmiyor.

  Çünkü cümle dünyaya değil ahirete dönüktür. Din, dünya hayatını esas almaz ahiret hayatını esas alır. Yani Kafirler de Müslümanlar da toplu olarak ölecekler ama Kafirler cehenneme giderken, normalde cehenneme gidecek Müslümanlar bile (tamamı) cennete gidecek anlaşılmalıdır.

  Cennete gittikten sonra yaşamanın ne anlamı var ki inanmış bir Müslüman için? Eğer cennete gideceksek yarına çıkmayalım daha iyi.

  Rabbim hepimizi Cennetlik kullarından daha önemlisi de Rızasını alabilen kullarından eylesin.

  Ayrıca Suriye'de yeni bir deprem olmayacak bize göre zaten üç yıldan beri şiddetli depremlerin zararları görüldü. Haresta' ya ise nükleer bomba değil ama onun etkilerine yakın bir yıkım yapacak diğer bir vaya pek çok bomba atılacak.Yüz tane Patriot da yeterlidir.

  YanıtlaSil
 12. Ergün DİLER'den tespit:

  İstiklal marşındaki hece sayısı 571'di!
  Yani PEYGAMBERİMİZİN doğum yılı...
  Harf sayısı da 1453'tü! Yani İSTANBUL'un fethedildiği tarih!
  Bizi BİZ yapacak olan şey, dinimiz ve tarihimizdi!

  YanıtlaSil
 13. Abdurrahmen Dilipak "PARALEL YAPIYA YÖNELİK HAZİRAN-AĞUSTOS AYLARINDA OPERASYON HIZLANACAK" dedi.
  Haberin linki:
  http://haber.stargazete.com/guncel/abdurrahman-dilipak-cemaate-yapilacak-operasyonun-tarihini-verdi/haber-874266

  Abdurrahman Dilipak: cemaatin Haziran ayında Başbakan'ın başına bir şeyler geleceğine inandıklarını söyledi.

  Yazıdan bir bölüm:
  Başından beri kendilerini üstün ulaşılmaz hissediyorlardır. Şu anda da diyorlar ki Haziran sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan’ın başına bir şeyler gelecek. Şefkat tokadı yiyecek ölecek. Çünkü büyücülük de var işin içinde. Birileri toplu dualar yapıyorlar, ebcet hesaplarıyla bir şeyler çıkartıyorlar. 17 Aralık’tan sonra ilk bir haftada bitecekti zaten. sonra Aralık sonu yok işte ocak sonu… Salı günü takıntıları var galiba, gün takıntıları falan da var. Dualar halkalar oluşturup, bir takım ayetler okuyarak kendilerine göre bir ayin içerisindeler.

  Ve Allahın başbakanı cezalandıracağını düşünüyorlar. Ya kaçacak, ya içeri girecek, ya da ölecek. Ölmesi içinde birileri ellerinden geleni yapıyor. Bugüne kadar kaç tane suikast atlattı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

   Sil
 14. İngiliz kriz tellalı "ikinci Gezi düğmesine" bastı
  İngiliz Economist dergisi kara propagandaya devam ediyor. Economist, Türkiye için 'Hükümet, 31 Mayıs'ta ülke çapında kutlanacak Gezi protestolarının birinci yıldönümünü bastırmada bu kez başarılı olmayabilir' ifadelerine yer verdiği bir makale yayınladı.

  YanıtlaSil