.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

9 Nisan 2014 Çarşamba

KIYAMET BUGÜN KOPACAK!


Mars, Dünya ve Güneş bu gece aynı çizgi üzerinde hizalanacak. Nadir görülen astrolojik olay sonucu Ay kan kırmızısına dönüşecek, Güneş kararacak. İncil'e göre bu durum kıyametin habercisi.

Kıyamet bugün kopacak!Gökbilimcilerin iple çektiği gün geldi. Mars, Dünya ve Güneş bu gece aynı çizgide hizalanacak. 778 günde bir yaşanan astrolojik olayda Mars ile Dünya'nın Güneş'e olan hizaları arasında yaklaşık 87 milyon kilometre olacak. 

Gökyüzündeki şölende Ay 'kan kırmızı'na dönüşücek, Güneş ise kararacak. Mars gece gökyüzünde sıradan bir gecede görebileceğiniz en parlak yıldızdan tam 10 kat parlak gözükecek. 

NASA'nın Tetrad denilen 4 Ay tutulmasının da yaşanacağı 28 Eylül'e kadar olan süreçte Ay'ın kan kırmızı görüleceğini açıklaması ise hristiyan dünyasında paniğe neden oldu. Çünkü 4 kan kırmızı Ay Hristiyanlara göre kıyametin habercisi. Kral James İncil'inde Hz. İsa'nın kıyamet kopmadan önce dünyaya ikinci kez geldiği zamanın 'Gökyüzünde 4 kan kırmızısı Ay' görünecek' şeklinde ifade edilmesi kıyamet senaristlerini harekete geçirdi. NASA, bu yılki gibi Tetrad'ın 500 yılda 3 kez yaşandığına dikkat çekmesi bile paniği yatıştırmaya yetmedi.
HER BİRİNDE DİN SAVAŞLARI ÇIKTI
Son iki bin yılda yaşanan 4 kırmızı dolunaylı tutulmaları değerlendiren ABD'nin Teksas eyaletinin San Antonio Kilisesi Papazı, yazar John Hagee, "Her biri dünyaya felaketleri getirdi" diyor. Aynı zamanda yazar olan Hagee, inancını şu temellere dayandırıyor:
1493'teki ilk tetrad: İspanyol Engizisyonu hristiyanlaştırmayı hedefledikleri Müslümanlarla Yahudilere eşi benzeri görülmedik işkenceler yaptı. Engizisyon mahkemelerinde katledilmekten kurtulanlar Avrupa'dan sürüldü.
1949: İsrail - Arap savaşı:4 bin asker ve 2 bin 400 sivil öldü. 15 bin kişi kayboldu. 1967: İsrail Arap 6 gün savaşları. İsrail ile Arap komşuları Mısır, Ürdün ve Suriye arasında başlayan Irak, Suudi Arabistan, Sudan, Tunus, Fas ve Cezayir de asker ve silah yardımıyla katıldığı savaş İsrail üstünlüğüyle bitti. Savaşta 21 bin kişi öldü, 45 bin kişi yaralandı.

13 yorum:

 1. Hristiyanların nelerle uğraştıklarına bir örnek olsun diye yayınladım. İnancımız "Gaybı Allah'tan başka kimse bilmez" Bu ayet çerçevesinde Allah seçtiği kullarına hakikatin bir kısmını açıklar. Bu haber zulmani haber kaynaklarının niteliğine bir örnektir. Onların da elinde hak ile batıl bulanık bir şeyler var. Bizim kaynaklarımız Kur'ana, hadise ve evliyaullahın safi kalb aynalarına yansıyan nurani keşiflerdir. Bir de hadise göre Ahirzamanda müminlerin rüyalarının makbuliyetine dair kayıtlar vardır. Ancak rüyaları ilk sırada tutmayız. Onun için İmam-ı Rabbani "ne şebem, ne şebperesttem men" demiştir. "Ne geceyim, ne gece-perestim ben"

  YanıtlaSil
 2. http://redmoonrapture.com/2014-2015.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. redmoonrapture'dan alıntı...

   In 2014 – 2015 a rare sequence of Tetrad Red Blood Moon lunar eclipses will occur on the Jewish Holidays of Passover and the Sukkot (Feast of Tabernacles). Two solar eclipses will also occur in 2015 on the Jewish New Years for KINGS and Feast of Trumpets Holidays. Comet ISON was vaporized by the Sun on November 28th, 2013 which was Thanksgiving Day – and the Jewish Holiday of Hanukkah. ISON translated into Hebrew means DISASTER or ACCIDENT !

   ( * Special Note * ) The 14th April 2014 Jewish Passover and 8th October 2014 Sukkot Lunar Eclipses take place on the SAME EXACT DATES as did the 70 AD Jewish Passover & Sukkot – Feast of Tabernacles lunar eclipses which occurred when the Roman Army destroyed the 2nd Jewish Temple & Masada Military Fortress effectively ending over 1,000 years of Jewish rule in the Nation of Israel !

   Sil
  2. 14 Nisan 2014 ve 8 Ekim 2014 tarihlerindeki ay tutulmaları MS 70 tarihinde aynı tarihlerde meydana gelmiş. Bu tarihte Roma ordusu 2. tapınağı ve Masada askeri kalesini tahrip etmiş. Bu da İsrail milletinin 1000 yıl süren egemenliğini sona erdirmiş.
   Buna bakacak olursa bu tarihler Yahudiler için hiç de iyi gelmemiş...

   Sil
  3. Ana yazıda tetrad denen ay tutulmalarının meydana geldiği tarihlerde Arap-İsrail savaşları olmuş deniyor. Aklıma 19 Nisan tarihinde olacağı varsayılan Tapınakçılarla ilgili olay geldi.
   Diyeceğimiz şudur: Hak şerleri hayr eyler.
   Bu arada seçimler Erdoğan lehinde tecelli ettiğine göre seçimle sonuç alma dönemi bitmiş demektir. Hele hele Erdoğan'ın seçim sonrası yapmayı ilan ettiği operasyona karşı bir operasyonu beklemek hayalcilik sayılmaz.
   Bu arada Mısır firavununun aldığı idam kararının elbette mele-i ala'dan bir cevabı olur. Unutmadık ve işin ehline arzuhal ettik. Mısır firavunu sırtını deccala dayamakla kendini sağlam hissetmesin. Semavi tokat geliyor...İnşaallah...

   Sil
  4. O semavi tokada, kendine müslüman diyenlerin (yöneticileri ve halklarıyla birlikte) duyarsızlığı* mı yoksa mısır firavunu mu daha layık? düşünmeden edemiyorum.

   * İyi ki twitter var, envai çeşit "hashtag" altında, dünya müslümanları duyarlılıklarını gösteriyorlar klavye başından protesto ederek. ! İşte duyarlılık..

   Sil
  5. Değerli Okurlar,
   Gezi Olayları’nın başlangıcından itibaren Sn Altındal’a en çok sorulan sorulardan birisi “Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı, bu Gezi Olayları mı?” İdi.Sn Altındal bu konuda aşağıdaki metni iletti. Bilgilerinize.
   Sn Altındal’ın Yanıtı:
   Bu olaya 3 başlık altında cevap vereceğim.
   a) Kehanetler Kitabı 2005’de yayınlandı. Benim sözkonusu Kehaneti Radyo, Tv ve Basında dile getirişim ise 2004 sonundan itibarendir. Yani, “Adında 11 harf olan kişi Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı olacak ve onun döneminde Türkiye çok BÜYÜK BİR SARSINTI geçirecek” şeklindeki Kehaneti açıklayışım adında 11 harf olan Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı olmasından çok öncedir. O sırada adı bile yoktu.
   b) Kehanet’te sözü edilen BÜYÜK SARSINTI, Gezi Olayları DEĞİLDİR.
   c) Türkiye esas BÜYÜK SARSINTIYI geçirmeye 10 Nisan 2014 tarihinden itibaren başlayacaktır. Bu tarihi çok önceden belirlemiş olanlar ÜSTAD KABBALİSTLER’dir, BEN DEĞİLİM!
   Ben sadece önceden uyarabilmek amacıyla bu bilgiyi aktarıyorum. Kabbalistlere göre 10 Nisan 2014’den itibaren öncellikle Türkiye sonra da Türkiye’den yayılarak bölge çok SIRADIŞI, ŞEYTANİ OLAYLARA tanık olacaktır. Bu Kehanetin sorumlusu BEN değilim, Ona göre!
   AYRICA EK:
   Ben aynı zamanda CEDS Türkiye (Centre d’Etudes Diplomatiques et Stratégiques) Onursal Başkanıyım. Ve CEDS-TR, Gezi Olaylarıyla ilgili İngilizce, Fransızca ve Türkçe bir ANALİZİ 15 Haziran’da yurtiçi ve yurtdışındaki tüm aidatlı üyelerine (confidential) iletmiştir. Bunun dışında başka bir Analiz yayınlanmayacaktır.
   Sevgiler, selamlar ve sağlıklı günler dilerim.
   Aytunç Altındal

   Sil
  6. Bugün normal bir gün gibi geçebilir, fakat bu demek değildir ki Aytunç beyin bahsettiği kehanet boşa çıktı (aslında buna kehanet demek tam olarak yansıtmıyor durumu, bir planınd evreye girmesi olarak düşünebiliriz). Sanıyorum, 10 Nisan ile birlikte uzun sürecek bir şeytani planın ilk adımları atılacak bugünlerde, belkide atılıyor biz farketmiyoruz normal, önemli olmayan ve basit bir olaymış gibi geliyor olabilir bize (Kılıçdaroğlu'na yumruk gibi mesela). Yoksa hokus pokus bugün bir çok acayip olaylar başlayacak demek değil kanaatime göre.

   Sil
 3. Bu arada hristiyan şarlatanlarının şimdiye kadar ortaya attıkları yüzlerce kıyamet iddialarının tamamı fos çıkmıştır.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. http://www.son.tv/haber-248773

  Bugün ABD'den izlenebilecek tam Ay tutulması Hristiyanların inancına göre kıyamet alameti!

  Bugün Amerika kıtasından izlenebilecek tam Ay tutulması, art arda görülecek dört tutulmanın ilki... 28 Eylül 2015'te sona erecek olan "tetrad", Hıristiyanlarca kıyamet alameti olarak yorumlanıyor

  TÜRKİYE SAATİNE GÖRE 10.30!

  Bugün Türkiye saatiyle 10.30'da başlayacak, Kuzey ve Güney Amerika'dan görülebilecek Ay tutulması, İncil'deki ayetlerde kıyamete yönelik bir işaret olarak gösteriliyor. 2011'den bu yana yaşanan ilk tam tutulmanın, art arda gerçekleşecek "tetrad" adı verilen dört Ay tutulmasının ilki olduğunu kaydeden ABD Havacılık ve Uzay Dairesi bir dahaki tetrad'ın 2032-2033 yıllarında yaşanacağını belirtiyor. 1 saat 28 dakika sürecek tutulma sırasında Ay, kırmızı renkte görünecek, Spica yıldızı daha parlak görünürken, Dünya'ya en yakın konumuna ulaşan Mars da parlak turuncu renge bürünecek. Ay'ın kırmızı renk aldığı tam Ay tutulmaları 1492, 1949 ve 1967 yıllarında gerçekleştiğinde, birçok önemli tarihi olayla da bağdaştırıldı. Bu yıl tam Ay tutulmasının Yahudilerin Hamursuz Bayramı'na denk gelmesi de İsa peygamberin geri dönüşünün işareti olarak yorumlanıyor. İncil'de yer alan "Yukarıda, gökyüzünde harikalar yaratacağım.

  Aşağıda, yeryüzünde belirtiler, kan, ateş ve duman bulutları görülecek. Rabbin büyük ve görkemli günü gelmeden önce Güneş kararacak, Ay kan rengine dönecek. O zaman Rabbi adıyla çağıran herkes kurtulacak" sözleri ise Ay tutulmasının kıyamet alameti olduğu yorumlarına yol açıyor. Ayrıca "tetrad"ın 8 Ekim 2014, 4 Nisan 2015 ve 4 Nisan 2015'te gerçekleşecek diğer tam Ay tutulmalarının da sırasıyla Yahudilerin Sukkot Bayramı, Hamursuz Bayramı yine Sukkot Bayramı'na denk gelmesi, şüpheleri kuvvetlendiriyor..........................

  YanıtlaSil
 6. Nakşibendi Şeyhi Kıbrıslı Nazım Kıbrısi yoğun bakımda...
  Solunum ve kalp yetmezliği nedeniyle Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi'ne kaldırılan Şeyh Nazım Kıbrısî'nin durumunun ciddi olduğu belirtildi.

  YanıtlaSil
 7. Çocuk cinayetleri bu ülkenin başına çöreklenen şeytani bulutun etkisidir. Yağışlardaki bereketsizlik gibi.. Ve hala bir uyanış, onu bırakın kıpırdanma bile yok, illa daha beteri mi gelsin?

  YanıtlaSil