.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

25 Mart 2014 Salı

TÜRKİYE VURULDUĞU ZAMAN... / NAZIM KIBRISİ

Nazım Kıbrısi’nin sohbetinden :

 “Türkiye vurulduğu zaman bölünecektir. O zaman Rusya oraya girecek. O zaman o (Mehdi) Şam’dan gelecek. Kıyamet günü iki büyük büyük güç birlikte savaşmadan gelmeyecektir.
- Tam olarak mı görünecek?
-Muhakkak değil..  Mehdi’nin eli orada bulunacak, ama hala görünür olmayacak.
-Burada mı?
-Evet, burada. O burada bulunmayan değil, haşa…

-Bu böyle, ne görünüyor?
-Bu patlamaya hazır bir apse gibi… Şimdi doktor diyecek ki, bu tedavi edilemez. Bunun kesilip açılması gerekir. Ve enfeksiyon açığa çıkacak. Şimdi herşey hazır.
Onu ertelemek istiyorlar ki, dolmaya devam etsin. Ve doktorun hepsini dışarı çıkarabilmesi için orayı açması lazım. o hazır. Enfeksiyon son seviyesindedir. Tek istediği bir kesiktir.  Evet muhakkak istiyorlar. O içeride ve kapalı. Şimdi acı veriyor. Bir kesikle hepsi dışarı çıkar. Ve sonra onlar rahat edecekler. Şimdi beklemeye vakit kalmadı. Biraz daha dolana kadar… Biraz daha, ama şimdi hazırdır.

- Seyyidî, onlara iğne verin de o dışarı çıkabilsin.
-Eğer bana verirlerse ben onlara iğne batırırım. Ve şimdi Batı ülkeleri için, atom kuvvetine bağlı olanlar için en zayıf zamandır. Şimdi onlar kesip ayrıldılar. Okyanustan bir dalga geldi ve mahvetti. İsrailliler de isterler, bölgede bir değişikliğe sahip olmayı… Çünkü 1. Dünya savaşından beri o bölgede huzur içinde yaşamıyorlar. Neredeyse 100 senedir onlar huzur içinde yaşamıyorlar. Osmanlı zamanında onlar huzur içinde yaşıyorlardı. Onlar dedi ki, çaresi yok. Onlar bin kere pişman oldu ki, Osmanlı imparatorluğunu kaldırdıkları için... Bin kere pişman oluyorlar. Onlar diyorlar ki, o zaman iyilik görmüşlerdi. Osmanlı sultanları onları destekliyorlardı. Düşünebilen kimse yoktu. Onlar gidecek, milyonlar değil, milyarlar.

Rusya Akdeniz’e iner. Türkiye ve ABD Suriye’ye girer.
-Türkiye Suriye’ye girer mi?
-Girer, ama başına bela alır.

Benu Asfer, sarı insanların orduları… Rus deriz. Seksen tümenle gelirler. Şam’dan bir kuvvet gelecek. Seksen tümen de oradan gelir. Takriben 200 tümen orada toplanır.
Müslüman ordusunun üçte biri şehid olur. Üçte bir dayanamaz, geri çekilir. Üçte bir savaşı kazanır.

Not: Söylendiği gibi kayda geçirilmiş olup, imlasına dokunulmamıştır. 

9 yorum:

 1. Türkiye'yi kim vuracak? Abdullah Gürbüz Baba'ya göre İsrail Hatay'a dayanacak. Türkiye'yi Hatay'dan vuracak der. Aynı zat o sırada Yunanistan'ın Batı Anadolu ve İstanbul civarını vuracağından söz eder. Bu saldırılar peş peşe olduğu için hangisine öncelik verileceği konusunda tartışma yaşanacaktır.

  YanıtlayınSil
 2. Bir başka yorumda ise İran vurulduğunda Türkiye'de iç savaş çıkacağı belirtilmiş. Bu iki bilgi arasında bağlantı olabilir mi?

  YanıtlayınSil
 3. Abdullah Dağistani ise Ruslar Türkiye'ye saldırdığında başta dindar insanlar olacağını söylemiştir.

  YanıtlayınSil
 4. Seçimden sonraki süreçte ne olabilir?
  Seçimi Akparti kazanırsa şimdilik nispeten umudunu seçime endeksleyen unsurlar seçim sonrası her türlü antidemokratik yola başvurabilir. Bunlar büyük ihtimalle Akparti'nin bölünmesini hedefleyecektir. Akparti kendi içini temizlemek zorunda kalabilir. Eğer Akparti devrilirse yada Erdoğan hükümeti bırakırsa bahsedilen 3 aylık tertip hükümeti kurulabilir. 3 ay sonra bu geçici hükümet bir şekilde gidecek ve ağzı yanan müslümanlar bu sefer çok sağlam bir hükümet kurabilir.
  Bu gelişmeler tahminen Türkiyenin AB ile ilişkilerini gerginleştirebilir. AB Türkiyeyi dışlayıcı tedbirler alır. Bunun arkasından da Türkiyenin Nato'dan ayrılması gündeme geliebilir. Savaş bu koşullarda kapıya gelir dayanır.
  Bütün bunlar sadece bir tahmindir. Geleceği bilemeyiz. Evliyaullahın keşiflerini anlamaya ve doğru yorumu bulmaya çalışıyoruz. Herşeyin en doğrusunu Allah bilir.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 2014 mart ayında yaptığınız yorum,
   3 aylık tertib hükümeti devrede.

   hükümet seçimlerden 2 ay önce kuruldu, cumhurbaşkanı onayladı.
   seçimlerin sonuçlanmasından 1 ay sonrada asıl hükümet kurulur.

   2+1=3 ay

   ilgili keşfi tekrardan paylaşırsanız memnun olurum.

   Sil
  2. tahminin doğru çıktı rusya türkiye gerginliği ne olur ?

   Sil
  3. Rusya Turkiyeye saldirir..

   ama gelecegi varsa, görecegi de vardir insaAllah... Allah bizimledir

   Sil
 5. Siyasetten çok anlamam ama türkiyede iç savaş chp iktidara gelirse olur bence.

  YanıtlayınSil
 6. Hz.Mehdi'ye hilafeti teslim edecek olan da mahzumi'den sonra gelecek olan da aynı kişidir...

  YanıtlayınSil