.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

15 Şubat 2014 Cumartesi

GAYBİ HABERLER 1 YAŞINDA...Gaybi Haberler blogu 1 yaşında…

Gaybi Haberler blogu 15 Şubat 2013 tarihinde yayına başladı.

Bir yıl içinde 200 bin kere tıklandı.

Zaman zaman blogumu kapatmayı düşünsem de bugünlere ulaştık.

İslami duyarlık temel dayanağımız oldu.

Devletimizin Karahanlı, Selçuklu, Osmanlı ve Türkiye geleneğini esas aldık.

Dünya üzerindeki mücadelede devletimizin ve milletimizin savunucusu olduk.

Farklı düşünceleri ve eleştirileri geniş yüreklilikle karşıladık.

Bize herkes mesaj yazabildi ve kendini ifade etti.

Hiç kimsenin mesajını silmedik.

Gaybi konular gibi muğlak konularda ayakları yere basan yorumlar geliştirdik.

Kuran, hadis ve evliyaullah keşiflerini esas aldık.

Nurani gaybi haberleri kalbimize, düşmanın zulmani kaynaklarını da aklımızın bir köşesine koyduk.

Gerçek budur diye iddia etmekten çok, mütevazi şekilde gerçekleri anlamaya çalıştık.

Müslümanların kurtulacağı günleri müjdelemek mottomuz oldu.

O aramızda yaşıyor. Şartlar zor olsa da ümidimiz capcanlı….  

15 yorum:

 1. Allah razı olsun Mustafa ağabey böyle bir siteyi bizlere kazandırdığın için. Allah seni vesile kılarak böyle güzel bilgilerin bir yerde toplanmasını sağladı. Önce size sonra Gaybihadisler sitesine teşekkürü bir borç bilirim. Allah daim etsin.

  YanıtlaSil
 2. Güzel özetlenmiş dilinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim. Allah yardımcınız olsun

  YanıtlaSil
 3. Bloğu okuyan ,takip eden,yorum yazan herekese selamlarımı yolluyorum.Aslında sık yorum yazan biri değilim bir sorunun bin cevabı olduğu gibi bir yorumun bin tevili olabilir.Bloğunuzu kapatmadığınız içi teşekkürler.İslami duyarlılık çizgisinde devam ediniz.Tavsiyem esas aldığınız geleneği daha da açmanız.Dünya üzerindeki mücadelede öncelik tabiki yaşadığımız devlet-millet olsada hakkın yanında batılın karşısında olsun.Yazılarınızda ve yorumlarınızda farklı düşünceleri ve eleştirileri geniş yüreklilikle karşıladığınızı izledik.Ayrıca herkesin mesaj yazdığı ve kendisini ifade ettiği için blok 1 yılda 200 bin kere tıklandı.Yukarıda yazdığınız gibi gaybi konular anlaşılması güç ve karışık konulardır.Kuran ve hadisler o kadar güncel ki...1400 yıl önce yazılmış bu zamana uymuyor sözlerini adeta söylediklerine pişman ettirmiştir.Kuran ve hadislerin iyi anlaşıldığında okuyanlara tek rehber olacağı anlaşılmış ve sizde bu yolda emek harcamışsınız.En önemlisi gerçeği yani hakkı ve anlamak ve o yolda olmaktır.Hak batıla galip gelecek ALLAHU alem bizde ve bizden sonrakilerse müjdeyi bekleyecektir.Selametle.....

  YanıtlaSil
 4. KARDEŞ BLOĞUMUZ GAYBİ HABERLER'İ BİRİNCİ YAYIN YILINI DOLDURMASI NEDENİYLE KUTLAR VE YAYIN HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

  MUSTAFA BEY'E DE ALLAH.CC 'DAN SAĞLIK, MUTLULUK VE ESENLİKLER DİLERİZ.

  ASLINDA GAYBİ HABERLER, GAYBİ HADİSLER VE 2013' DEN 2023' E GAYBİ GELECEK İSİMLİ BLOGLARIN EDİTÖRLERİNİN BİR ARAYA GELEREK BİR İSTİŞARE İLE AHİR ZAMAN OLAYLARINI MÜZAKERE EDEREK TÜM TAKİPÇİLERİMİZE DAHA YENİ, DAHA İSABETLİ BİLGİLER SUNMALARINI DA ARZU EDİYOR VE HERKESİ SAYGIYLA SELAMLIYORUZ.

  SAFA ASYA

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu üç blog ve site elbette kardeş sitelerdir. Okurların her üçünü de takip ettiklerine eminim...

   Sil
 5. İslam'ın geleceğine dair gaybî konuları ve gündemi harmanlayarak ve rivayetleri eleyerek gittiğiniz yol, güzel bir yol diye düşünüyorum.. Bu sahada Safa Asya ve Gaybihadisler sitelerinin de haklarını teslim etmek lazım.. Büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz. Hepinize teşekkür eder, Gaybihaberler'in 1.yaş gününü kutlarım..

  YanıtlaSil
 6. Mustafa Bey,
  Ahirzaman hakkında herkesi hitap edecek paylaşımlarınız nice mümin kardeşlerimize yol göstermiştir. Mehdiyet devrinde atılan bu adımlar ilahi katında çok büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Allah çalışmalarınızı arttırsın,kabul eylesin ve yardımcınız olsun. Nice hayırlı çalışmalar.

  Sitemizi takip eden ve teşekkürlerini sunan kardeşlerimize çok teşekkür ederim. Safa Asya kardeşim, hassasiyetiniz için de çok teşekkür ederim.
  YanıtlaSil
 7. Mustafa Abi, Allah razı olsun, çalışmalarınızı kolaylaştırsın, yazılarınızdan istifade ediyoruz. Buradan yorum yapan kardeşlere de teşekkür etmek istiyorum, blogu canlı tuttukları için.

  YanıtlaSil
 8. bu blog gerçekten faydalı ve kafası karışanlar için bir ilaç niyetinde.

  fitnelerin ortasındayız ve çevremizde yaşananları yorumlamakta ve gerçekleri bulmakta zorlanıyoruz. bu konuda fikir jimnastiği yapmamızı sağladığı ve doğruların kapılarını bizlere gösterdiği için arkadaşlara şahsım adına teşekkür ediyorum. bende yorum yapmak alışkanlığım yoktur ama bundan sonra bende yorumlarımı ve fikirlerimi paylaşacağın inşeAllah...!!!

  Allah sizleri ve bizleri doğru yolundan verızasından ayırmasın İnşeALLAH...!!!

  YanıtlaSil
 9. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 10. Bugun 7 Nisan 2014


  Bugun ulukısla savunması adlı makeleyi ilk kez yayımlandığı tarihten 5 sene geçti.  Burada yayımlanan linkler en son geliştirilmiş rutuş verilmiş,fotoğraflar eklenmiş,revirze edilmiş,ufak hatalar giderilmiş.....elle tutulur , gözle tutulur bir hale iyiden iyiye bürünmüştür..  İddia ediyorum böyle bir makale serisi ni hiç böyle görmediniz...

  Geleceğinizin belki de yol haritası olacak bu makale serisine sahip çıkmamız kendi çıkarımızadır..  Başlarda kabul etmeyebiliriz fakat zamanla çok şey öğrenebileceğiz bir makale ..  http://cms.ali-veli-konya.webnode.com.tr/  ULUKIŞLA SAVUNMASI 3 KASIRGA - KURTOĞLU (2017 - 2037) - 1.BÖLÜM.....17.BÖLÜM  http://birkisigelecek.blogspot.com.tr/?view=flipcard#!/2014/02/ulukisla-savunmasi-3-kasirga-kurtoglu.html  http://birkisigelecek.blogspot.com.tr/?view=flipcard#!/2014/02/ulukisla-savunmasi-3-kasirga-kurtoglu_5183.html  Hiç bir yerde bulamazsınız.  Konuya ilave olarak belgeler eklenmiştir. Konu üzerinde mutlak otorite kabul edilen 2 büyük alimin çalışması yayımlanmıştır.  http://birkisigelecek.blogspot.com.tr/?view=flipcard#!/2014/01/celaleddin-suyutinin-tasnifinden.html  http://birkisigelecek.blogspot.com.tr/?view=flipcard#!/2014/01/ahmed-ibn-i-hacer-i-mekki-heytemi.html  Konu ile ilgili gelecek yılların en büyük teorilerinde en önde geleni sayılabilecek bir çalışma ...  Değerli desteklerinizi bekliyoruz.

  SAYGILAR

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iyi de kardeş bu siteden ben birşey anlamadım.iki satır yazı sonra aralarda resimler, düşük kalitede ne için kondukları belli değil.
   Kopuk anlatımlar vs...
   ben şahsen ne olduğunu anlamadım.

   Sil
 11. Medyada "çocuk ölümleri" haberleri yoğunlaşmaya başladı. Geçen İstanbul'da havuzda ölen 3,5 yaşında Pamir (kazaen öldü deniyor ama ???), bugün Kars'tan gelen bir haber daha, 9 yaşında Mert. Geçen "True Detective" dizisini seyretmiştim, orada da satanist bir grup, ayinlerinin en merkezi yerinde çocuk kurban ediyorlardı. Aytunç Altındal'ın esas şeytani plan 10 nisan ile başlayacak sözünden önce bunların olması umarım benim zihnimin ürettiği bir yanılsama olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. haa bir de çocukların bulunduğu yere bakın, bir tanesi leş gibi su dolu havuz içinde diğeri çöplükte..

   Sil
 12. Yeni yasinizi kutlarim insaallah beraberligimiz mehdi a.s askerleri olana kadar devam eder.

  YanıtlaSil