.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

10 Aralık 2013 Salı

TÜRKİYE BÜYÜK BİR SARSINTI DÖNEMİNE GİRECEK

Türkiye, Aytunç Altındal’a göre 10 nisan 2014 tarihinden itibaren büyük bir sarsıntı dönemine girecek.

18 Kasım 2013'te vefat eden gazeteci, yazar ve araştırmacı Aytunç Altındal dinler, felsefe, gizli örgütler ve sair konularda birçok makale ve kitap yazmıştır. Blogumuzda yazarın “Türk İmparatorluğunun yıkılışına dair kehanetler” isimli kitabında geçen kehanetlere dair söyleşiyi yayınlamıştık.

Facebook’ta Aytunç Altındal resmi sayfasında yayınlanan mesajında kehanette belirtilen Türkiye’nin geçireceği sarsıntının Gezi olmadığı, asıl sarsıntının 10 Nisan 2014 tarihinden itibaren başlayacağını bildirmiştir.

Yazımızda söz konusu mesajı alıntılıyoruz:

“Değerli Okurlar,

Gezi Olayları’nın başlangıcından itibaren Sn Altındal’a en çok sorulan sorulardan birisi “Adında 11 harf olan 11, Cumhurbaşkanı döneminde yaşanacak olan Büyük Sarsıntı, bu Gezi Olayları mı?” idi.


Sayın Altındal bu konuda aşağıdaki metni iletti. Bilgilerinize.

Sayın Altındal’ın Yanıtı:

Bu olaya 3 başlık altında cevap vereceğim.

a) Kehanetler Kitabı 2005’de yayınlandı. Benim söz konusu kehaneti radyo, TV ve basında dile getirişim ise 2004 sonundan itibarendir. Yani, “Adında 11 harf olan kişi Türkiye’nin 11. Cumhurbaşkanı olacak ve onun döneminde Türkiye çok BÜYÜK BİR SARSINTI geçirecek” şeklindeki kehaneti açıklayışım adında 11 harf olan Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı olmasından çok öncedir. O sırada adı bile yoktu.

b) Kehanette sözü edilen BÜYÜK SARSINTI, Gezi Olayları DEĞİLDİR.

c) Türkiye esas BÜYÜK SARSINTIYI geçirmeye 10 Nisan 2014 tarihinden itibaren başlayacaktır. Bu tarihi çok önceden belirlemiş olanlar ÜSTAD KABBALİSTLER’dir, BEN DEĞİLİM!

Ben sadece önceden uyarabilmek amacıyla bu bilgiyi aktarıyorum. Kabbalistlere göre 10 Nisan 2014’den itibaren öncellikle Türkiye sonra da Türkiye’den yayılarak bölge çok SIRADIŞI, ŞEYTANİ OLAYLARA tanık olacaktır. Bu Kehanetin sorumlusu BEN değilim, Ona göre!

Aytunç Altındal”


https://www.facebook.com/aytuncaltindalresmisayfasi/posts/10151505247571242

8 yorum:

 1. Geleceği kimse bilemez, ancak planlanan şeytani bir kurgu varsa, Allah izin verirse, onu meydana getireceklerdir. Büyük sarsıntıdan mana depremi tetikleme olabilir, pkk ve güneydoğu olabilir, ekonomi olabilir, hükümet ile ilgili özellikle başbakan ile ilgili ciddi olaylar belgeler kasetler ortaya çıkabilir. Zaten bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete her şey olabilir, ama olacaksa dua edelim de tez olsun.

  YanıtlaSil
 2. Merhuma saygım baki kalmak üzere, belki onlarca spesifik tarih veren kehanetler duydum/okudum, hiçbirinin gerçekleştiğine şahit olmadım. (Böyle bir örneği bilen varsa öğrenirsem müteşekkir olurum). Sanki tarih verince, özellikle "olacağı varsa da olmuyor" gibi bir durum var. Yoksa gerçekleşmemesi için mi tarihli kehanette bulunuyorlar diye düşünüyorum bazen. : )

  YanıtlaSil
 3. Aytunç Altındal'ın Akşam gazetesinde yayınlanan AB'nin şifreleri isimli yazısından bir bölüm: Yukarıdaki yazıda ifade edilen 2014 yılıyla alakalıdır...

  "TÜRKİYE DEVLETTEN DE OLACAK
  5 - Türkiye, AB yolculuğunda nereye gidiyor?
  Türkiye, AB Anayasası'na - ne olduğunu bile okumadan - imza atmakla ulusal egemenlik haklarını AB'ye devretmeyi kabûl etmiş olmaktadır. Bu Anayasa 2009 yılında yürürlüğe girecektir. Bundan beş yıl sonra 2014 yılında AB, bu Anayasa'ya dayanarak Türkiye'nin mâliyesine el koyacaktır. Dikkat edilirse bu el koyma kararı da Türkiye tarafından zımnen kabûl edilmiş ve imzalanmıştır. Böylelikle Türkiye, "AB'ye tam üye olacağım diye beklerken elindeki cumhuriyetten ve devletten de olacaktır. Çünkü egemenlik hakkının devri devletin de sonu demektir. Sonrası mı? Sonrasında eğer AB'nin masonları izin verirlerse Türkler 2014'te bir anıt mezar yaparak cumhuriyetin ruhuna Fâtiha okurlar. Bu tarihe bu notu düşmek istiyorum, o kadar..."

  YanıtlaSil
 4. Bu 2014 hakkında ne kadar da çok keşif ve kehanet varmış... Bizim amacımız bunları yazmak ve değerlendirmek. Yani balıklama atlamak değil... Benim şahsi tecrübem bu tarihli ibarelere temkinle yaklaşmaktır. Allah Kahhar-ı Zülcelal'dir. Yani herşey üzerinde mutlak hakimdir. Ne oluyorsa ve olacaksa hepsi Allahın takdiriyle olmaktadır. Madem O veriyor, biz kulların sabır ve rıza ile karşılaması gerekir. Ancak dua iki çeşittir. Kavli ve fiili dua... Hem sözlü dua edeceğiz, hem de fiilen varsa bir tedbir alacağız.

  YanıtlaSil
 5. Ali Baydin bir sohbetinde anlatmış: Muhyiddin-i Arabinin kitabında yazdığına göre Cenab-ı Hak Türk Milletine 700 yıl vermiştir. Buna göre Ali Baydin dedemizin yorumunda "600 yılı Osmanlı devleti olarak yaşamış, daha 100 yıl yaşayacak " denmiştir.
  Buradaki 100 yıl TC olarak mı, yoksa başka mı hep düşünmüşümdür. Eğer TC ise, 1923 ten 2023'e kadar yaşar demektir.
  Bir de tam doğru şeklini bilmediğim bir söylenti var. Lozan da güya TC 'ye var olmak üzere 100 yıl verilmiş. İşte 2023 yılı yaklaştıkça Batılılar ya da Batının o derin güçleri TC devletini yok etmek için ard arda dalgalar halinde devletin üzerine gelmektedirler.

  YanıtlaSil
 6. aytunç bey namaz kılıyormuydu bilmiyorum kabbala ne diyor bilmiyorum onun için evliya keşfide olmadığı için bağlayıcı değil fakat gelişmeler islamın lehine 70 yıl önce ezan kuran yasaktı şimdi cumhur başkanının eşi örtülü cemaatler arası savaş veya baştakilerin kendi arasında savaş veya hükümeti devirmek için kendilerine verilen sırlar ortaya kasetlerle dökülmesse bir şey olmaz ama olursa böyle bir şeyi yapıp islamın bunca yıllık emeğini yıkmak isteyenlerde lanet le anılır meşhur kaidedir fasık dahi olsa idareciye uymak gerekir

  YanıtlaSil
 7. Bu yazıyı bir kehanet olarak değil de Kabbalist örgütlerin planları olarak anlamak lazım. Bizim tarzımız da nurani ve zulmani kaynakların hangi noktalarda aynı şeyleri söylediğini tespit etmektir. Yani biz kendimiz bir şey söylemiyoruz. Söylenmiş olan sözleri bir araya getirmek ve yorumlamaktır. Ayrıca söylenen her sözün de mutlaka doğru olması gerekmez. Bir çok haber fos çıkabilir. Bu da işin doğası gereğidir. Zira gaybı Allah bilir.

  YanıtlaSil
 8. Nisan 2014 aynı zamanda İran üzerinden başlayacak ortadoğu temelli bir dünya savaşının da başlangıcı olarak gösteriliyor birçok kaynakta.

  YanıtlaSil