.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

5 Aralık 2013 Perşembe

ŞEYTANİ PLAN: BÖL - PARÇALA - 2015 YUT


Hakan Yılmaz ÇEBİ


İSRAİL’İN ŞİFRESİ, İSRAİL’İN A PLANI kitaplarıyla anlattığımız bir çok konu oldu.. GİZLİ GÜÇLER VE METAFİZİK İSTİHBARAT kitaplarıyla da yeryüzü istihbarat teknikleriyle ancak hareketi masaya yatırıldığında öğrenebileceğimizi, asıl planın şeytani localarda kurgulandığı anda alınması gerektiğini ve de alındığını “kızım sana söylüyorum gelinim sen işit” nevinden anlatmaya çalıştık.

Oysa yeryüzünde alınan her karar; mutasavvufların DİVAN-I SALİH’İN; SEYYİD AHMED TURAN HAZRETLERİ’nin evlatlarına öğrettiği bir diğer ismiyle HUZUR-U PEYGAMBER’E gider. TÜM İSTİHBARAT orada toplanır, PEYGAMBER EFENDİMİZİN BAŞKOMUTANLIĞINDA, diğer peygamberler ve devrin ve diğer devirlerin KUTB’UL AKTAB’larıyla ALLAH’ın izniyle sonu acı da olsa tatlı da olsa istişareye sunulur.

BİR İMTİHAN VESİLESİ İSE ÜMMETİN UYANIŞINA VESİLE OLACAKSA CÜMLE ACI PLANLAR DA BURADAN İCAZET ALIR, ENGELLEMELER DE…

BU KADER’İN İÇİNDE OLAN CİLVE-İ RABBANİ MEVZULARDIR!. BU ALİ DURUM; KAİNATIN PEYGAMBERİ’NE CENAB-I MEVLA’NIN VERDİĞİ BİR YETKİDİR! NİTEKİM ALEM O’NUN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE, O’NUN NURUN DAN YARATILDI!..

ŞEYTANİLER; NE KARAR ALIRSA ALSIN; “GÖK ORDULARI”NIN BİLGİSİ DAHİLİNDEDİR… YERYÜZÜNDE İMTİHAN SIRRINA BİNAEN BİR ÇOK CÜRÜME İZİN VERİLİR!..


AŞAĞIDAKİ PLANLAMA DA ŞEYTANİLERE AİT OLUP; 2015 YILINA KADAR  DÜŞÜNÜLEN PLANLAMADIR:

İRAN:

1-BELUCİSTAN (PAKİSTAN’DAN ALINACAK TOPRAK DA DÂHİL)
2-HORİSTAN
3-HUZİSTAN
4-KÜRDİSTAN (TÜRKİYE VE IRAK’TAN ALINACAK TOPRAKLARLA BERABER
5-LORİSTAN
6-KUZEYDE AZERİSTAN (AZERBAYCAN’ LA BİRLEŞTİRİLECEK)

PAKİSTAN:

1-BELUCİSTAN (İRAN’DAN ALINACAK TOPRAKLA BİRLİKTE)
2-SİNDİSTAN
3-PENJAP

TÜRKİYE:

1-DOĞU VE GÜNEYDOĞU; MERSİN, ADANA, HATAY DÂHİL KÜRDİSTAN (İRAN, IRAK, SURİYE’DEN ALINACAK TOPRAKLAR DA DÂHİL)

2- İSTANBUL MERKEZ OLMAK ÜZERE; MARMARA BÖLGESİBİRLEŞİK BÜYÜK KONSTANTİNİYE (AB BAŞKENTİ ADI ALTINDA AVRUPA BİRLİĞİ AYAĞIYLA YİNE BÜYÜK İSRAİL’İN KONTROLÜNDE OLACAK.). BU OYUNUN EN BÜYÜK AYAĞI DA;AYASOFYA DA OYNANIYOR, TÜRK HALKI UYUDUĞU BİR ZAMANDA “AYASOFYA VE PATRİKHANE ÜZERİNDEN OYNANAN GİZLİ OYUNLAR JUDASOFYA-KİTABIMIZLA- AYASOFYA’NIN AB ÜZERİNDEN;  NASIL JUDAİZMİN/SİYONİZMİN MERKEZİ OLACAĞINA DEŞİFRE ETTİK!.. NARKOZLULAR ANLAMASA DA!...


3- DOĞU KARADENİZ VE KUZEYDOĞU ANADOLU; ERZURUM, KARS ERMENİSTAN’A

SURİYE:

KÜRDİSTANDAN SONRA KALAN KISMI ÜÇE BÖLÜNÜP BİR KISMI İSRAİL’E, BİR KISMI LÜBNAN’A BİR KISMI ÜRDÜN’E DÂHİL ETTİRİLİP, İSRAİL’E KATILACAK.
SONRA KÜRDİSTAN, SONRA İRAN,  TEDRİCİ OLARAK TAMAMEN İSRAİL TOPRAĞI OLACAK!

S.ARABİSTAN’I ZATEN KENDİLERİ YÖNETİYOR. ARDINDAN MISIR, SUDAN, SOMALİ İSRAİL’E DÂHİL EDİLECEK.

BU ONLARIN PLANI;  HEDEF 2015’E KADAR BU PLANLARI ACİLEN GERÇEKLEŞTİRMEK.

STRATEJİ:

İÇ ÇATIŞMALAR, SUİKASTLER, EKONOMİK KRİZLER, SİYASİ OLAYLAR, SALGIN(BİYOLOJİK) HASTALIKLAR…

ARAÇLAR:

BU ÜLKELERDEKİ BASIN,
DEVLET ÇALIŞANLARI, BAKANLAR,
MİLLETVEKİLLERİ,
VALİLER,
BELEDİYE BAŞKANLARI,
KAYMAKAMLAR,
MUHTARLAR,
BÜYÜK HOLDİNGLER,
DİNİ AYRILIKLAR,
DİN ADAMLARI,
MEZHEP ÇATIŞMALARI, PRAVAKATÖRLER.
STK GÖRÜNÜMLÜ DIŞ İSTİHBARAT ŞUBELERİ…


DEDİK YA BU ONLARIN PLANI, SÖZDE İSLAMIM DİYEN MİLLETLERİN UYANIŞI İÇİN NİSBETEN BAŞARILI OLACAKLAR…

LAKİN, SANCAK AÇILDIĞI GÜN(UKAB), ÇAYDA ÇIRA OYNANACAĞI GÜN O GÜNDÜR!..

DÜŞÜNEN İNSANLAR ÇAĞINA HOŞ GELDİK!..

HAKAN YILMAZ ÇEBİ
HALK BİLİMCİ


3 yorum:

 1. Önce netpano'da sonra kişisel sitesiyle epey ses getiren yazılar yazan Hakan Yılmaz Çebi son zamanlarda daha çok kitaplarına ağırlık verdi. Blogumuzda metafizik istihbarat, gaybi istihbarat ve gaybi haberler türünden yazılara yer vermekteyiz. Biz diğer görüş sahiplerini gözardı etmiyoruz. Okuyucunun bu alandaki bütün site ve yazarları takip ettiğini düşünmekteyiz. Bu nedenle Hakan Yılmaz Çebi'nin görüşlerini ve tarzını yansıtan bu yazıyı bir okuyucumuzun link vermesi nedeniyle yayınlıyoruz. Gerekli değerlendirmeyi okuyucularımız yapar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu yazıyı 2009 da yazmış. Aslında Hakan Yılmaz Çebi'nin son olaylar hakkındaki yorumlarını merak ediyorum fakat nette fazla bir şeye rastlayamadım. Kitaplarını temin etmek gerekiyor sanırım.

   Sil
 2. Mutlak gerçeği hiç kimse kendi başına kavrayamaz. Gaybi konularda dahi herkes kendi algı, meslek ve meşrebine göre hadiseleri değerlendirir. Bu açıdan benim gördüğüm mutlak gerçeğin ta kendisidir diyemez. Hep beraber birbirimizi kontrol ederek gerçeği aydınlatmaya çalışıyoruz. Bazı arızalarla evliya ilhamları ve keşifleri dahi hatalı çıkabilir. Yada şartlarını bulmadığı için verilen tarihte gerçeklemez, geriye atılabilir. Gerçekleşme şekli değişebilir. Fakat kanaatimce yazılan kader yazısı mutlaka gerçekleşir. Ancak şiddeti azalabilir yada artabilir. Yani kulların istihkakı, gayreti, duası durumu etkiler diye düşünüyorum. O yüzden bazı şeylere nazar-ı dikkati celbediyoruz. Bir muhtemel musibet hakkında dua ve gayreti niyet ediyoruz. Ancak hakim Allah'tır. Ne takdir ederse o olur. Biz Allah'tan korkarız. Musibetten değil...

  YanıtlaSil