.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

26 Aralık 2013 Perşembe

Abdullah Gürbüz Baba’nın sohbeti: Yahudilerin sonu


Abdullah Gürbüz Baba'nın sohbet videosu çözümü:

(Yahudiler) Kendi neslinden olmayanı insandan saymıyorlar. Ama onların nesli de bitecek. Nasıl bitecek? İşte Mescid-i Aksa’yı almak isteyecekler. Yıkmak isteyecekler.

Merih yıldızında taife-i cinler var. Hep Müslüman… Hem de Süleyman (a.s.) ile beraber Mescid-i Aksa’yı yapmaya çalıştılar. Mescid-i Aksa’nın renkli camını, diğer yerlerini yapan taife-i cin… Topraktan maden çıkarıp, eritip de camı getiren, Davud (a.s) topraktan çıkarıp da demirleri yapan o, Süleyman (a.s.) da derhal bulutlarla beraber seyyare yapan gezen o, kurtların kuşların lisanını bilen ….

Belkıs denilen hanım buna o kadar mücevher getirdi ki, bizim mücevhere hiç ihtiyacımız yok dedi, kırdırdı kırdırdı, Mescid-i Aksa’nın çamurlarının içine attı. Bu dünya için değil, ahiret için varız.

Şimdi Yahudiler bakıyor ki, Onlar Mescid-i Aksa’yı yıkarsa, biz çok zengin olacağız diyorlar. Altından tüneller yapıp da orayı yıkacaklar. Yıkacağı zamanda Merih yıldızından o insanlar gelecekler .  Hani bazen seyyare görünüyor, kaçıyor. Fırlayıp gidiyor. Bunlar Merih yıldızından gelen ilim adamları, burdaki ilmi öğreniyor. İsrail’in yaptığı silahları imha edecekler. Ve İsrail’de bir tane benî İsrail Yahudisi koymayacaklar. Taşın arkasına gizlenseler dahi, burada var diyor. Onu kim bulacak? Hû diyen dervişler bulacak. Öyle, efendim alimim, tarikat ile alakası yok. Kur’ana tabiyim, sünnetle alakası yok. Sünnetleri kılmayınız. Mezhepleri tanımıyorum diyen adamlar değil.

Allah diyen, tarikat yolunda Allah’ı seven, basireti açılan, mutmainne makamına gelen o mübarek insanlar taşın lisanını bilecekler, kurdun kuşun lisanını bilecekler. “Benî İsrail’in Yahudisi işte burada !” diyecekler.  Bunlar imha edildiğinde bütün dünya sevinecek. Şimdiye kadar bunlar Müslümanlara zulmettiydi. Zulmedenin ahiri berbat olur. Hak ettiler diyecekler…

Kaynaklar:

1) Abdullah Gürbüz Baba’nın sohbet videosu:
2) Mars gezegenindeki Cin Sultanlığı hakkında Gaybi Hadisler sitesindeki yazı:

8 yorum:

 1. Yehuda’da (Telaviv) bildirin ve Yeruşelim’de (Kudüs) işittirin ve deyin; Memlekette boru çalın; yüksek sesle bağırın. Ve deyin: Toplanın da duvarlı şehirlere girelim. Siyona doğru bayrak kaldırın; kaçıp sığının, durmayın; çünkü ben Şimalden (Kuzeyden) üzerinize büyük bela ve kırgın (katliam) getireceğim. İşte aslan sık ormanından çıktı. Ve ‘milletleri helak eden’ (cengâver) yola düştü; şehirlerin harap olsun ve onlarda oturan kalmasın diye senin diyarını viran etmek için yerinden çıktı” (Yeremye Bab 4, Pargraf 3)

  YanıtlaSil
 2. 5“Yahuda'da duyurun, Yeruşalim'de ilan edin,
  ‘Ülkede boru çalın!’ deyin,
  ‘Toplanın’ diye haykırın,
  ‘Surlu kentlere kaçalım!’
  6Siyon'a giden yolu gösteren Bir işaret koyun! Güvenliğiniz için kaçın! Durmayın! Üzerinize kuzeyden felaket, Büyük yıkım getirmek üzereyim.” 7Aslan ininden çıktı, Ulusları yok eden yola koyuldu.
  Ülkenizi viran etmek için Yerinden ayrıldı.
  Kentleriniz yerle bir edilecek, İçlerinde yaşayan kalmayacak.
  8Onun için çula sarının, Dövünüp haykırın
  , Çünkü RAB'bin kızgın öfkesi üzerimizden kalkmadı
  . - See more at: http://www.kitabimukaddes.com/kutsal-kitap-tr/eski-antlasma/yeremya.html#sthash.M6CeiSi5.dpuf

  18“Ama o günlerde bile sizi büsbütün yok etmeyeceğim” diyor RAB.
  19“ ‘Tanrımız RAB neden bize bütün bunları yaptı?’ diye sorduklarında, şöyle yanıtlayacaksın: ‘Beni nasıl bıraktınız, ülkenizde yabancı ilahlara nasıl kulluk ettinizse, siz de kendinize ait olmayan bir ülkede yabancılara öyle kulluk edeceksiniz.’
  - See more at: http://www.kitabimukaddes.com/kutsal-kitap-tr/eski-antlasma/yeremya.html#sthash.M6CeiSi5.dpuf
  Güvenliğiniz için kaçın, ey Benyamin halkı! Yeruşalim'den kaçın! Tekoa'da boru çalın! Beythakkerem'e bir işaret koyun. Çünkü kuzeyden bir felaket, Büyük bir yıkım gelecek gibi görünüyor. 2Siyon kızını*, o güzel, narin kızı yok edeceğim. -
  See more at: http://www.kitabimukaddes.com/kutsal-kitap-tr/eski-antlasma/yeremya.html#sthash.M6CeiSi5.dpuf

  YanıtlaSil
 3. Armageddon'da insanların (?) yani İsrail halkının 7/6 sı ölecek. Kalan 7 de 1'i bir adaya (Kıbrıs'a) sığınacaklar. Bu haber Yahudi mistik kitabı Zohar'da yazıyormuş. Buradaki sır insanlar, yani Goyim olmayanlardır.
  Alıntılardaki semboller nelere işaret ediyor. Tek tek çözümlenmeli.. Kuzeyden gelen aslan'ın Türkiye olduğu ifade edilmiş. Allah bilir. Çünkü İsrail'in Türkiye tarafından halledileceği keşiflerde belirtilmiş. Yani İsrail önce Suriyeye dalıp Hatay'a girebilir. Oradan Türkiyeyi vuracak. Bu esnada Yunanistan gücümüzün dağılması için batıdan Türkiyeye saldıracak. Türkiye iki cepheden sıkıştırılmış olacak. İsrailin cezasını bulması sanırım bunun reaksiyonu olarak vuku bulacak görünüyor. Gaybı Allah bilir.

  YanıtlaSil
 4. Mevdudi'nin Tefhimü'l-Kur'an'ında bir çok hadis-i şerifi değerlendirmek suretiyle Yahudi Mesih deccalı'nın zuhurunu, aniden Suriyeyi işgalini, bunun üzerine Mehdi ve İsa'nın bu deccala karşı savaşmasını, Deccalın en son Lud kapısında (Lod havalanında) yakalaıp öldürülmesini yazmıştı. Bir vakit buradan özet bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Mustafa Bey,
  (Sözde) Mescidi Aksa üzerinde bulunan Ufo görüntüsü, sahte olup sonradan deşifre edilmiştir.

  Allah'a emanet olunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.

   Sil
 6. Burada (gerçek) Yahudi ile İsrail'in anlam(lar)ını vermek gerektiğini düşünüyorum. Ki kafa karışıklığı olmasın. İsrail'in meali Yaratan'ın egemenliğidir (ingilizcesi 'God rules' olarak geçer), yahudi de Yaratan'a tabi olan kişidir. İsrail (muhtemelen Atlantis vakasından sonra) peygamber Ibrahim'den itibaren yeryüzünde ruhsal gelişim için seçilen kavime verilen isimdi. Başlangıçta bunlar peygamberlik sürecini ortaya çıkaran manevi bir ilim çalışan (kimileri bu ilmin Kabala olduğunu söyler, tahminen de etnik olarak çeşitli topluluklardan oluşan) on iki kabileydi, sayılarının artmasıyla 'Kayıp on kabile' hadisesinden sonra dağıldılar ve yeryüzünde birçok milletle karıştılar, şu anki yahudiler (veya İsrail devleti) Isa Mesih'e direnerek kendini -hala- yahudi olarak kabul edenlerdir ve asıl Israil ile bağlantıları yoktur (aralarında varsa da, rastlantısaldır). Bu açıdan yukarıda hocanın yahudi olarak kastettiklerinin bugünkü düzenin sahipleri Rothschildler ve türevleri olduğunu düşünüyorum.

  Onların ve bugünkü düzenin sonu, Tevrat'ın Peygamber Daniel kısmında bölüm 8'de (kimi zaman bu rakam 7 veya 9 biçiminde de değişiyor bazı çevirilerde) "görümün yorumu" altında şöyle ifade edilir:
  ...
  23 Bu dört krallığın sonu yaklaşıp yapılan kötülükler doruğa varınca, sert yüzlü ve aldatmada usta bir kral ortaya çıkacak.

  24 Kendisinden gelmeyen büyük bir güce kavuşacak. Şaşırtıcı yıkımlar yapacak, el attığı her işte başarılı olacak. Güçlüleri ve kutsal halkı yok edecek.

  25 Yapacağı işleri aldatarak başaracak, kendisini yükseltecek. Güvenlikte olan birçoklarını yok edecek, Önderler Önderi`ne (Yaratan'a) karşı duracak. AMA KENDİSİ İNSAN ELİ DEĞMEDEN YOK EDİLECEK.

  26 Akşam ve sabahla ilgili sana bildirilen görüm gerçektir. Ama sen görümü gizli tut. Çünkü uzak bir gelecekle ilgilidir. "

  İnsan eli değmeden yok edilecek olması göksel/manevi güçlere işaret eder ve Luciferian (Şeytani-egoizm temelli) bu düzen, Mesih'e tabi güçlerin ona müdahalesi ile son bulacaktır. Bazıları bu müdahalenin üçüncü dünya savaşı sırasında Ortadoğu'da kitlesel ölümlerin ve zulümlerin dayanılmaz noktaya geldiği vakitlerde ortaya çıkacağını söylüyor. Kimileri de, dördüncü dünya savaşından sonra dünya nüfusu birkaç milyona indiği ve insanların umudunu yitirdiği bir zaman diliminde... Özetle; vaktine dair konuşmak uygun değil, fakat bu küresel 'fason' düzenin defteri, Allah tarafından dürülecektir, bu kesin.

  Selamlar, saygılar.

  Ozzy

  YanıtlaSil
 7. The plain truth dergisinin eski sayılarında okumuştum. İngilizce konuşulan ülkeler; İngiltere, Kanada, ABD, Avustralya ve Yeni Zelanda vs ülkeleri İsrailin kaybolmuş 10 kabilesinin torunları olarak kabul eden bir Hristiyan grup... Yayınları yoğun olarak İncil'in gelecekten haber verdiğini iddia ederler. Tabi insan ve goyim ayrımını kendilerine göre yapıyorlar. Onlara göre bütün Asyalılar Gog-Magog oluyor. 7 yıl sürecek bir Tribulasyon dönemi geleceğini ve bu dönemde İngilizce konuşulan bütün ülkelerin yerlerde sürüneceğini, esaret, sürgün ve savaşlarla perişan olacaklarını sonr İsa'nın zuhuruyla Hristiyanlığı tekrar yücelteceğini öne sürerler.

  YanıtlaSil