.

ALLAH; DEVLETE, MİLLETE VE ORDUMUZA ZEVAL VERMESİN

4 Kasım 2013 Pazartesi

FETRET

Erdoğan, AK Parti 21. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda:

"Bizim fetretimiz, milletin fetretidir. Fetret iklimine müsaade etmeyeceğiz" dedi.

Manidar bir söz… Bizler de ülkemizin maddi ve manevi açıdan karanlık bir fetret içine düşmemesi için dua ediyoruz. 

Allah Teala Alem-i İslamın fetretini fetheylesin inşaallah…


4 yorum:

 1. Erdoğan'ın fetret'den bahsi nereden icabetti diye araştırırken bir gazetede 3 Temmuz 2013 Çarşamba günkü bir gazete haberinde CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç ""Tayyip sonrası fetret dönemine hazırlanan bir AKP var. Tayyip sonrası AKP'de saflar belirleniyor." demiş.

  YanıtlaSil
 2. çatırdamalar başlıyor yavaş yavaş..Cemil ç.çekten başlayarak tâ ki anayasa mahkemesi baskanına kadar..Kendilerini daha cok hem seküler hemde muhafazakar goıren kesimler ayrısmaya baslıyor..Hayırlısı Allah swt 'dan

  YanıtlaSil
 3. Bu ayrışmaların başlayacagını aylar öncesinden haber vermiştik Elhamdulillah ki saflar netleşiyor artık..Ortada tek bir sorun yok..Kümelerle yaralar var ve her bir yara malum kurumlar ve devletler tuz basıyor..Kış sert geçecektir..İlla ki büyük gezi gibi olaylar olmayacaktır lakin hergün bir haber duyacagız..Zira MİT bos durmuyor Elhamdulillah..Allah cc herşeyi bilen ve bildirendir..

  YanıtlaSil
 4. Evet mahalli idareler seçimi, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve ardından milletvekili seçimleri yaklaştıkça mevcut denge durumunu sarsan durumlar gelişmekte.. Anlaşılan yeni bir denge öncesi bir sarsıntı olacak. Mahalli idareler seçimlerinde az da olsa bir oy oranı düşmesi bile yüksek volümle seslendirilecek. Kazara İstanbul yada Ankara elden giderse bu durumda neler olacağını az çok herkes tahmin ediyor.
  Bunun kader cihetinde sebepleri olabilir. Bir çok kardeşimizin dillendirdiği gibi TR açısından islamın gelişme yönü dünyevi bir dindarlaşma tehlikesini önlemek için kadere fetva verdirilmiş olabilir. Tesettürün moda olması, bankaların islami uygulamalar kisvesi altında bize kredi-faiz düzenini başka bir formatta yutturması.. İbadetlerde zaaf, en önemli nokta siz kendinizi rahat ve huzurlu zannederken alem-i islamın azap içinde olması, sen tok yatarken komşunun kedi-köpek yemesi hak değildir deyu; başımıza gelecek durumlar kendini hissettirmiştir... Biraz sıkıntı çekme pahasına da olsa islamın kurtulması seçeneği daha iyi olacaktır.

  YanıtlaSil